Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

don richard

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
22
Informacije
1. Vaše ime u RL : Aleksandar
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan 5-10h
5. Vaš Diskord : acke99#1891
6. Vaše Ingame ime Aca Alcapone
7. Vaš ID 15284

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim pomoći administraciji i olakšati im posao u pomaganju novim ljudima na serveru.
2. Koje su vaše prednosti? aktivnost, trudim se koliko god mogu i volim pomagati ljudima i imam iskustva kao admin na ozbiljnijim samp serverima.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nepravda
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA (nemam biznis)
 

lalalal

Player
Player
Joined
Jan 19, 2023
Messages
4
Informacije
1. Vaše ime u RL: Gorazd
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6 /10h
5. Vaš Diskord:Gogo#2966
6. Vaše Ingame ime: Gogo Funjara
7. Vaš ID: 37831

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Igrao sam neko vreme na serveru EN1 tam osam naucio sve oko rp-a pravila i ostalih stvari hteo sam doc na srpski server kako bi mogao pomagat nasim ljudima jer smatram da uz svaki novi pocetak dolaze i dosta nejasnoca, posteskoca i problemi znam kako ide posao kao admin vec sam radio na EN1 kao admin neko vrme i hteo bi i ovde da se oprobam kao admin smaram da bi mi bilo jos lakse lepse i bolje sa nasim ljudima
2. Koje su vaše prednosti? -Druzeljubiv sam -Imam dosta strpljenja i tolerancije -Posten sam -Volim pomagati itd....
3. Koje su vaše najveće slabosti? -Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? -Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) -Da



 

Tin Herkul

Player
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
15
  • Vaše ime u RL: Tin Svilković
    2. Vaše godine: 17
    3. Vremenska zona:
    GMT+1
    4. Prosječna aktivnost na dan:
    6 do 8 sati na dan
    5. Vaš Diskord:
    herkul#7707
    6. Vaše Ingame ime:
    Tin Herkul
    7. Vaš ID:
    1343

    Dodatne Informacije
    1. Zašto želite postati admin?

    Zato što sam čuo kako je to raditi od drugih admina i sviđa mi se posao kao admin jer želim pomoći igraćima. Malo mi je dosadio RP nakon puno mjeseci igranja i želim se okušati u nećemu novom.

  • 2. Koje su vaše prednosti?
    Mogu biti dugo aktivan na dan. Imam strpljenja saslusati bilo kojeg igraca, obišao sam sve organizacije i poslove pa mogu osobi pomoći ako ima kakvo pitanje.

  • 3. Koje su vaše najveće slabosti?
    Nemam ih

  • 4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
    Da

  • 5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
    Da
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
684
Iformacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 9-10h
5. Vaš Diskord:WBearAndrej#1497
6. Vaše Ingame ime: Andrej Wbear
7. Vaš ID: 12855
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Dosta dugo igram na ovom serveru te sam dolazio u dosta sitiacija i stekao dosta iskustva.
Vec sam bio admin , trenutno sam liderni voleo bih usput da budem asistent administracije
2. Koje su vaše prednosti?
-dobro znam pravila
-brzo ucim komande
-slusam starije i nadredjene
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nekad sam tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Izabrao sam asistenta tako da nema potrebe da napustam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam biznis
 

Henry Lat

Not just a Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
350
Informacije

1. Vaše ime u RL:
Aleksa

2. Vaše godine: 14

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-8h

5. Vaš Diskord: VoViX6521

6. Vaše Ingame ime: Henry Laat

7. Vaš ID: 7996

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Želim da postanem administrator ovog servera iz razloga što sam već godinu dana u RP projektu kao iskusan igrač i uvideo sam na greške koje igrači prave, koje kvare RP priču. Posavetovao sam se sa mnogim administratorima servera i shvatio sam da je biti admin mnogo korisno iz razloga što možeš pomagati novim igračima i onima kojima je potrebna pomoć.

2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su: odlično poznajem Roleplay pravila, strpljiv sam i uvek u nekoj situaciju saslušavam obe strane priče.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja najveća slabost je ta što sam previše strog kad neko pokuša da me iskoristi.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da.

Hvala na izdvojenom vremenu za čitanje moje prijave ♥️
 

Stefke Rose

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
227
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-11h
5. Vaš Diskord: Extreme#4955
6. Vaše Ingame ime: Stefke Rose
7. Vaš ID: 5338

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Pošto imam dosta vremena kad ništa ne radim na serveru voleo bih odgovarati igračima na pitanja u vezi servera. Mene često nervira kad moram čekati duže vreme na odgovor administracije i smatram da bih ja sam mogao to dosta promeniti.

2. Koje su vaše prednosti?
Moja velika prednost je aktivnost, mogu često provoditi preko 10 sati na serveru. Ljubazan sam i mogu rado poslušati kritiku drugih. S obzirom da igram na ovom projektu godinu dana upoznat sam sa svim pravilima servera.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Smatram da nemam slabosti u ovom sektoru što bi mi otežalo odgovaranje na pitanja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Prijava za Asistenta Administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Prijava za Asistenta Administracije
 

RyukShinigami

Player
Player
Joined
Nov 11, 2022
Messages
101
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nenad
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 11h+
5. Vaš Diskord: Nenad1#3793
6. Vaše Ingame ime: Ryuk Shinigamii
7. Vaš ID: 33921

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pre svega zelim pomoci svim igracima, ujedno i staff timu.

Pored toga mislim da imam sve karakteristike koje admin treba imati (vise o ovome u pitanju br.2).
Ovaj server mi je ostavio mnogo dobrih secanja te bih hteo pomoci istom.
Ujedno imam iskustva kao deo staff-tima (u drugim RP serverima i drugim igricama).
Takodje mogu mnogo pomoci samom serveru i njegovom funkcionisanju sa svojim radom i trudom!


2. Koje su vaše prednosti?
Smiren sam,Snalazljiv,Odgovoran,Aktivan,Ljubazan i pre svega sposoban za timski rad.
( I ako mi je ID relativno velik,potvrdjujem da znam sva pravila.
)
3. Koje su vaše najveće slabosti?

Osim sto mi nekad FPS zna biti slab,nemam druge slabosti ( barem nisam upoznat sa njima ).
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da jesam. Kad izadjem,spreman sam maksimalno pomoci kao deo staff tima.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis. ( Da ga imam,spreman bih bio prodati ga )
 

John Loco

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
134
. Vaše ime u RL: Kristian
2. Vaše godine: 39
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: John Loco#4302
6. Vaše Ingame ime: John Loco
7. Vaš ID: 5355

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem Admin da pomognem Igracima za bolji RP.
2. Koje su vaše prednosti? Bio sam u Bandama , Drzavnim Organicazijama na vecim Ranku i puno sam naucijo od Zakona i Pravila Grada .
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moje Slabosti su sto ne volim Nepravdu i kada neko laze da bude po njegovom
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine: 13
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime: Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178


1. Zašto želite postati admin?
Većinom puta trebam admine u vezi kršenja pravila , ali kako mislim da sam dovoljno iskusan da bi postao admin, mogao bi pomoći ljudima jer znam kako je drugim ljudima kada ljudi njima krše pravila i mislim da bi možda postao najmlađi admin na grandu. Bio sam u dosta organizacija pa sam sve većinom organizacije znam iz iskustva, ali bi mi bila želja da postanem admin.

2. Koje su vaše prednosti?
-strpljiv
-mudar
-snalažljiv
-aktivnost
-ljubaznost prema građanima

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Tu i tamo znam nekad biti naivan, ali se necu dati zezati.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, imao sam dosta situacija di ne želim ni biti građanin.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam nikakav biznis i da sam imao napustio bi ga.

Hvala na pažnji sretno drugim kandidatima!!!!
 

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12 h
5. Vaš Diskord: Milann#2664
6. Vaše Ingame ime: Milan Darkin
7. Vaš ID: 1555

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

- Odlično poznajem RP pravila, pravila servera i kako on funkcioniše.

- Volim da pomazem ljudima, a pogotovo novim igracima jer mislim da je njima pomoć najpotrebnija.

- Provodim puno vremena na serveru i samim tim sam uvek tu da odgovorim na pitanja i pomognem kako novim tako i starim igračima na serveru.

2. Koje su vaše prednosti?

Veoma sam smiren;
Strpljiv;
Odgovoran;
Snalažljiv;
Volim uvek da pokažem ljudima .

3. Koje su vaše najveće slabosti?

- Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

- Jos uvek ne, iz tog razloga se i prijavljujem za assistenta administracije!

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

- Jos uvek ne, iz tog razloga se i prijavljujem za assistenta administracije!
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Informacije

1. Vaše ime u RL : Antonio
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12H
5. Vaš Diskord : Lucic#3634
6. Vaše Ingame ime: Antonio Lucic
7. Vaš ID: 3090

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
1.1 -> Zelim da eliminiram sve osobe koje krse RP Pravila i ubijaju svakom igracu volju za RolePlay-om.
1.2 -> Volio bih da pomazem igracima da poboljsaju svoj RolePlay i da sankcionisem svaku osobu koja ometa RolePlay.

2. Dodatno:
2.1 -> Imam dosta iskustva sa RolePlay-om.
2.2 -> Volim pomagati ljudima u raznim situacijama.


3. Koje su vaše prednosti?
3.1 -> Strpljiv sam i nisam brzoplet u donosenju svojih odluka.
3.2 -> Uvijek saslusam jednu i drugu stranu price te samim time donesem ispravno rijesenje.
3.3 -> Slusam naredjenja svojih nadredjenih.
3.4 -> Imam dosta iskustva sa RolePlay-om i RP pravilima.


4. Koje su vaše najveće slabosti?
4.1 -> Nemam ih.


5. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da biH postali admin?
5.1 -> Naravno.


6. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
6.1 -> Naravno.
 

Mike Ekstravaganza

Player
Player
Joined
Feb 26, 2022
Messages
53
1. Vaše ime u RL: Mihael
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-8 sati
5. Vaš Diskord: mikep#1418
6. Vaše Ingame ime: Mike Ekstravaganza
7. Vaš ID: 13009

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomognem igracima kao sto su meni Administratori pomagali! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila.
2. Koje su vaše prednosti? Moja prednost je to sto uvek saslusam igrace i dam sve od sebe da pomognem, da li to bili novi igraci koji mozda nista ne znaju ili stari. Kada bih odgovarao na pitanja uvek bi se potrudio da odgovorim jednostavno sa postovanjem i lepo napisano.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Lako se iznervivam kada ljudi konstantno lažu dok pričaju samnom.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 
Last edited:

Omerta | Shenkie Shelby

Player
Player
Joined
Mar 6, 2022
Messages
82
Informacije
1. Vaše ime u RL : Danilo Petkovski
2. Vaše godine : 24
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 -10h
5. Vaš Diskord : Shenkie Shelby#2633
6. Vaše Ingame ime : Shenkie Shelby
7. Vaš ID : 19620

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-
Zelim postati admin kako bih mogao da pomazem igracima,dati sve od sebe i pridoneti da Grand ima bolji RolePlay i manje toksicnosti.U RolePlay sam vec dugo godina i hteo bih kao neki koji je dugo u RolePlay i zna koji su najveci problemi kod igraca zeleo bih da svake probleme pokusam da svedem na minimum i da svako bude zadovoljan Grandom.
2. Koje su vaše prednosti?
-
Moje prednosti mogu da kazem da su to sto sam dosta smirena licnost koja ne diza ton i ne voli da raspravlja ,ja to gledam da prvo resim na miran nacin i da porazgovaram i ustanovim sta je problem i onda ga resim mirnim putem.
- Isto tako jedna od mojih prednosti je to sto brzo ucim stvari , imam mislenje da uvek to moze bolje da se odradi sta god da je i dajem sve od sebe da odradim to bolje.
- Uvek delim mislenje,timski sam igrac volim timski rad i dajem sve za timski rad.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-
Ne volim nepravdu,ponizavanje slabijeg od sebe i nevolim kad neko gresi i pritom pokusava da prekrije gresku.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-
Naravno,spreman sam ucini sve
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-
Nemam biznisa , al i kad bih imao naravno da bih prodao kako bih postao deo Administracije.
 

Thomas Gethoven

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
37
1. Vaše ime u RL : Mihailo

2. Vaše godine : 16

3. Vremenska zona : GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan : 5-6h, vikend: 7-8h

5. Vaš Diskord : MihailoPtm#0938

6. Vaše Ingame ime : Thomas Goat

7. Vaš ID : 10785


Dodatne Informacije



1. Zašto želite postati admin?
Zelim da se prijavim za asistenta administracije. Vec dugo sam na grandu i znam kako funkcionisu odredjene stvari. MIslim da bi bio od koristi u pomaganju administraciji. Mogao bih dosta da pomognem ostalim igracima ukoliko imaju bilo kakav problem, takodje mislim da bi bio dobar da im pomognem da shvate bolje RP. Novim igracima je najpotrebnija pomoc s obzirom da znam kako im je zeleo bih da im pomognem da se osecaju kao da igraju na grandu koliko i ja.


2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da mogu da saslusam problem svakog igraca i da im pomognem da ga rese. Takodje mogu da budem tampon zona za igrace koji su se posvadjali sto bi dovelo do lakseg resavanja problema. Dosta imam iskustva sa serverom tako da znam sve sto bi moglo da pomogne igracima.


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Slabost je sto bi mi mozda trebalo malo vremena da se uvedem u rad ali posle toga bi sve islo glatko.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Ne, upravo iz tog razloga se prijavljujem za asistenta.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Ne posedujem binzis.
 

Milan Bucojevic

Player
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
97
1. Vaše ime u RL: Jakov
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h na dan (vikendom 10h i vise)
5. Vaš Diskord: jjjakov#3782
6. Vaše ime u igri: Milan Bucojevic
7. Vaš ID: 16356

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati asistent administracije?
Mislim da sam sposoban i da imam znanje za tu poziciju.
Imam zelju i osoba sam koja voli da pomaze ljudima oko upoznavanja sa pravilima i pomogao mnogim ljudima da steknu posao i da nadju familiju.
Provodim dosta vremena online svakodnevno te sam uvek tu da odgovorim na pitanja.
Neko sam ko je na samom pocetku igranja dobio dosta pomoci kao i korisnih saveta koji su doprineli mom ingame statusu i uspehu, tako da bi zeleo to da uzvatim novim igacima.



2. Koje su vaše prednosti?

Bio sam clan dosta dizavnih organizacija u veci sam bio viskoka komanda te sam samim tim znao dosta pravila, te sam bio asistent drzanog sheriffa kao i savjetnik guvernera i jos dosta toga.
Sticem dobru komunikaciju sa ljudima
Brzo sticem nova znanja
Strpljiv
odgovoran

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ponekad se desi da mi internet na kratko pukne.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi big postali admin?

Ne ( prijavljujem se za asistenta iskljucivo )

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne ( prijavljujem se za asistenta iskljucivo )
 

Bato

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
16
Informacije
1. Vaše ime u RL: Radoslav
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:6h-8h
5. Vaš Diskord: bato#8705
6. Vaše Ingame Baco Petrovic
7. Vaš ID: 8810

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zeleo bih postati Administrator RS servera zato sto smatram da kao osoba koja igra vec duze vrjedme
mogu da pomogne novim i naravno ostalim koji igracima koji igraju.
Ja sam vecinom nocni igrac i tokom noci nema toliko Adminisracije aktivno i znam kako je biti
u situaciji kada je potrebno imati nekog od Admina tu da rjesi situaciju. Mnogo bih voleo da pomognem
igracima u sprovodjenu RP situacija, veoma sam bizna i ljubazna osoba prema svima i takodje sa svjestan
svih duznosti koje moram obavljati. Nadam se da cete ovom aplikacijom da steknete dobar utisak o meni kao osobi
i bio srećan da razgovaram sa vama.

2. Koje su vaše prednosti?
Odlučnost
Ljubaznost
Dobro se slazem sa ljudima
Odlicno radim u timu

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Veoma sam direktan i pricljiva osoba
!Imam veliku savjest pogotovo o nepravdi!

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da, znam da bih se morao mnogo toga odreci da bi postao clan administracije, takodje u ovoj
aplikaciji se apliciram za Asistenta Administracije, ako bude potrebno mogu i da pristupim
timu za administraciju.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, to je takodje jedna od stvari kojih bi se odrekao da pomognem drugim igracima
 

Antom

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
85
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 3h+
5. Vaš Diskord: Nixa#8756
6. Vaše Ingame ime: Antom Hopper
7. Vaš ID: 1089

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Želim da postanem admin jer želim da pomognem igračima u bilo kom njihovom problemu, ne želim igrača koji će ostati bez moje pomoći, spreman sam da rešim sve probleme i zaštitim igrače od kršenja pravila. Znam da kao administrator moram da budem ozbiljan i aktivan, jer mogu da obezbedim da želim da budem deo tima GrandRp Staff.

2. Koje su vaše prednosti?

a)Veoma sam strpljiva osoba, podnosim svakoga i ako se unervozim, ne nerviram se lako, brzo se snalazim u teškim situacijama, takođe sam ozbiljan. Kad se svi smeju i ja se smejem, kad radim onda sam ozbiljan.

b) Znam pravila servera veoma dobro. Tako da mi to ne predstavlja nikakav problem.

v) Znam dobro da radim sa forumom, radio sam i ranije RP teme i kao administrator sam kažnjavao, tako da je to jedna od mojih prednosti

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nemam nikakvih slabosti, može me samo iznervirati neka svađa između admin tima. Ne želim nikakve svađe jer tada sama administracija pada na manji nivo.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Spreman sam da napustim RP zivot da bi postao Admina.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam biznis, tako da mi to nije problem.
 
Last edited:

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
9,150
Sljedeci su pozvani na admin interview
Sutra u 19:00
Mare Speed - 14907
Nesha Wbear - 26448
Jack Caldrone - 14407
Shenkie Shelby - 19620
Pavle_Coronas - 16939
Toni_Zero - 21971
Antonio_Lucic - 3090
Vlada_Nevolja - 19485
Joca_Sarma - 9790
Nora_Krstic - 6112
Mixa_Dior - 15394
Ognjen_Kartell - 14088
Arthur_Johnson - 15810
Milan_Bucojevic - 16356
Luka_Lucciano - 11526
Andrej_Wbearr - 12855
Djordino_Jerry - 10012
Pura_Lee - 12626
Kensho_Zemunac - 29757
Djuka_Yip - 7212
Teo_Volkov - 9549
Stefan_Micevic - 705
Dzoni_Tejtovic - 33097
Mece_Darkin - 16421
Miha_Krhkic - 20339
Nemanja_Zajcev - 19165
Kevin_Elkhabib - 519
Henry_Laat - 7996
Stefke_Rose - 5338
Milan_Darkin - 1555
Thomas_Goat - 10785
Milan_Bucojevic - 16356
Baco_Petrovic - 8810
Antom_Lowe - 1089
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
Informacije

1. Vaše ime u RL: Vukan

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h

5. Vaš Diskord: vukaaannnn#3544

6. Vaše Ingame ime: Nizzy Sosa

7. Vaš ID: 13655

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

1.1 Zelim da postanem admin zato sto ocu da pomazem novijim igracima na projektu, i da im prenesem svoje znjanje RP-a

1.2 Dosto dugo sam na grand projektu i dosailo mi je da grinujem pa zato zelim postati admin

2. Koje su vaše prednosti?

2.1 strpljiv sam, lako se sporazumvam sa ljudima itd.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

3.1Ne podnosim kada ljudi lazu ili su toksicni

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

4.1 Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

5.1 Da
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom