Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

CikaInfinity

Player
Player
Joined
Jan 11, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Zoran
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 15h
5. Vaš Diskord: Infinity#2222
6. Vaše Ingame ime: Cika Infinity
7. Vaš ID: 14368

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:Vec 9 godina igram RolePlay (SA-MP, FiveM) eto odlucio sam se i za to da se pokusam i u RangeMP-u zelim da pomazem ljudima a i imam dosta znanje sta se tice staff pozicije otvarao sam vise puta svoje servere a i roleplay-o sam na dosta servera pa kad bi vec mogo sto da ne pomognem igracima i tu meni bi to bila cast.

2. Koje su vaše prednosti?Moja prednost je to sto vec 9 godina RolePlay-am a i aktivan sam 15h dnevno, a i jedna od moje prednosti je to sto sam otvarao RangeMP, FiveM, SA-MP Servere pa sam upucen i sa skriptama tako da tacno mogu dati odgovor igracu malo detaljnije.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam ih.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno, kako bi pomogao serveru a i meni bi bilo cast da budem deo staff tema.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 

Daki Kavasaki

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
74
--------------------------------------------------------------------------------------
Informacije
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Vaše ime u RL:


Davor.

2. Vaše godine:

16 godina.

3. Vremenska zona:


GMT +1.

4. Prosječna aktivnost na dan:


10+ h.

5. Vaš Diskord:

dmadzevski#9220.

6. Vaše Ingame ime:


Davor Gold.

7. Vaš ID:


3563.

--------------------------------------------------------------------------------------
Dodatne Informacije
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Zašto želite postati admin?


Zelim postati admin zasto ocu da pomazem ljudima i da naucim taj posao kako admin.

2. Koje su vaše prednosti?


Znam da se ponasam sa svima, ljubazan sam prema svima, svaki put slusam 2 strane pa odlucim.

3. Koje su vaše najveće slabosti?


Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?


Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)


Naravno.

--------------------------------------------------------------------------------------
 

Jerry Thompson

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
589
--------------------------------------------------------------------------------------
Informacije
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Vaše ime u RL:


Bojan

2. Vaše godine:

16 godina.

3. Vremenska zona:

GMT +1.

4. Prosječna aktivnost na dan:

4-8h

5. Vaš Diskord:

b0jan#3241

6. Vaše Ingame ime:

Jerry Thompson

7. Vaš ID:

7614

---------------------------------------------------------------------------------------
Dodatne Informacije
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Zašto želite postati admin?


Zelim postati admin zato sto mislim da sam vec odradio svoj deo oko Roleplay-a na ovom serveru, zdosadilo mi se roleplay-at i zbog toga bi dosao kao Staff na Grand-u. Znam veci deo pravila, mogu reci i da znam sva pravila tj. Roleplay Pravila.

2. Koje su vaše prednosti?

Imam dobro ponasanje, ljubazan sam prema svima i razumem greske.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Brzo izbuvliv, znaci desi se da odradim neke poslove na svoje ruke, radim na tome.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam biznis, a i da bi imao prodao bi ga.

--------------------------------------------------------------------------------------
 

Basti Mansqe

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
4
1. Vaše ime u RL: Sebastijan
2. Vaše godine: 18 - za 2 dana 19
3. Vremenska zona: GMT+01
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: sebq#9130
6. Vaše Ingame ime: Basti Mansqe
7. Vaš ID:5900

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Sve se svelo na DM, svadje i pucačinu i evente i pljacke. Volio bih pomoci ostalim adminima oko rijesavanja takvih stvari.
2. Koje su vaše prednosti? Prednosti su mi sto sam bio u pola organizacija i znam kako se treba ponasati i ne biti kid od 12god koji ce se praviti pametan i vazan sto sam admin. Znam dobro pravila servera i dobro pocijenjujem odluke.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Brzopletnost kada se desava nesto dosadno
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, spreman sam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis.
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,941
Cestitam odabrani ste za admin intervju

rodman#0262-Rodman Black
I V K E#8190-Marko Ivanovic
Djole#5256-Djole Papi
kriliccc#6669-Lovro Krilic
Seval Murinjo#9070-Seval Murinjo
svilac#5438-Svilac Tin
Infinity#2222-Cika Infinity
sebq#9130-Basti Mansqe
b0jan#3241-Jerry Thompson


Intervju će biti večeras od 21:00 do 22:15 ( 12.01.2022 )
 

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon

2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT+0 (Irska)
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Ja želim postati administrator kako bi mogao pomoći igračima da se najbolje provedu dok igraju RP. Isto volim kaznit igrače koji ne poštuju pravila. Volim slušati ljude koje se ne boje nešto reći i stoje za sebe. Mislim da posao koji admin ima je jako zanimljiv i nije lagan ali ja sam spreman za takav potez.

2. Koje su vaše prednosti?
Imam iskustva o RP-u šta nesmijem raditi i šta smijem raditi. Imam drugačiji timezone od balkana pa imam prednost ostati malo duže ili igrati ranije nego ostali igrači. Kad je 10 ujutro kod vas kod mene je 9.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Bio sam kažnjen oko 4 puta od administracija zbog nepravilnog igranja. Nije nikad bilo zbog vrijeđanja nego zbog mojeg slabo naučenih pravila. (Sad sam se poboljšao)

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da sam spreman da postanem admin

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis. I da imam dao bi prijatelju.
 
Last edited:

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miloš
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10H
5. Vaš Diskord: Shomy McQueen#0001
6. Vaše Ingame ime: Shomy McQueen
7. Vaš ID: 2548

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Voleo bih ponovo da pomažem ljudima, kao admin ranije napravio sam greške koje su bile ne dopustive. U međuvremenu skapirao sam neke stvari te bih voleo opet da pomažem ljudima.

2. Koje su vaše prednosti?

- Dobro poznavanje pravila servera.
- Aktivnost
-Volim detaljno da pojasnim ljudima ako im šta nije jasno. Pokušaću da balansiram odnos ticketi/forum žalbe jer smatram da je tako najbolje i najefektivnije.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ni jedna više.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne posedujem biznis.
 

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-7H
5. Vaš Diskord:Nemanja Pavicevic#4570
6. Vaše Ingame ime: Kegla Sefovic
7. Vaš ID: 7048

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Volim da pomazem ljudima kao sto meni pomazu drugi administratori, ne volim nepravdu stoga bih kaznio svakog igraca koji krsi, odnosno ne postuje pravila servera.

2. Koje su vaše prednosti?

- Dobro poznavanje pravila servera.
-Dosta sam aktivan na serveru u toku dana
-Volim da pomazem drugim ljudima kao i ljudima koji su tek poceli da igraju na ovom serveru, uvek saslusam situaciju pa onda gledam koja je strana u pravu pa ukolko je potrebno preduzimam mere

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Spreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)


Nemam biznis u svom vlasnistvu.
 

MUSTAFAAA

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
4
1. Vaše ime u RL -Vladimir
2. Vaše godine -17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 3-5 sati, vikendom i više
5. Vaš Diskord - VLADEXXD#1504
6. Vaše Ingame ime -Vladimir Lukic
7. Vaš ID -4237

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -Zato sto sam do sada bio u EMS GOV i zelim i ovo da pokusam mislim da bih se sansao
2. Koje su vaše prednosti? - vesoma sam doba i uporan
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Vloim da verujem ljudima ali se to promenilo u zadnjih para godina
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? -
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da.
 

Daki Kavasaki

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
74
--------------------------------------------------------------------------------------
Informacije
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Vaše ime u RL:


Davor.

2. Vaše godine:

16 godina.

3. Vremenska zona:


GMT +1.

4. Prosječna aktivnost na dan:


10+ h.

5. Vaš Diskord:

dmadzevski#9220.

6. Vaše Ingame ime:


Davor Gold.

7. Vaš ID:


3563.

--------------------------------------------------------------------------------------
Dodatne Informacije
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Zašto želite postati admin?


Zelim postati admin zasto ocu da pomazem ljudima i da naucim taj posao kako admin.

2. Koje su vaše prednosti?


Znam da se ponasam sa svima, ljubazan sam prema svima, svaki put slusam 2 strane pa odlucim.

3. Koje su vaše najveće slabosti?


Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?


Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)


Naravno.

--------------------------------------------------------------------------------------
 

DopeChef

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
38
Informacije
1. Vaše ime u RL Nemanja
2. Vaše godine 38
3. Vremenska zona CEST
4. Prosječna aktivnost na dan 10+ sati
5. Vaš Diskord DopeChefRS#8832
6. Vaše Ingame ime Romano Black
7. Vaš ID 117

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Mislim da admini i helperi imaju previse posla, samim tim sto bi mene prihvatili u Vasim redovima, olaksali bi sebi kao i igracima dosta toga. Ja sam dosta dugo na serveru, tako da mi ne bi bilo problem da pomazem ljudima kojima treba pomoc.
2. Koje su vaše prednosti? Mogu da saslusam svakoga kome je potrebna pomoc, kao i to da ih urazumim i da smanjim tenziju tamo gde je bude bilo.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Jednostavno ne volim nepravdu, uvek sam pravican prema svima.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Ne posedujem biznis, ali da ga posedujem ne bi bio problem.

Hvala Vam na vremenu koje ste utrosili citajuci moju aplikaciju, lep pozdrav!
 

Jovann

Player
Player
Joined
Dec 21, 2021
Messages
5
Informacije
1. Vaše ime u RL Jovan
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 4-7h
5. Vaš Diskord Jodzoo#7989
6. Vaše Ingame ime Luka
7. Vaš ID 2449

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Posto vidim da u poslednje vrijeme sve više igrača počinje da igra na ovom serveru, što zbog reklamiranja istog, tako i preko kvaliteta servera što u poslednje vreme uopsšte nije zanemarljivo. Jedna od stvari koja mi se trenutno ne svidja i ja bih mojim ličnim učinkom želeo to da promenim, jeste sam odnos igrača prema RolePlayu i celini. Primećujem veliki disbalans izmedju državnih insitucija i članova gengova, iz mog iskustva nezadovoljstvo postoji sa obe strane. Ovo je pre svega Rp server ali deluje mi da to dosta što starih a tako i novih igrača zaboravlja, i server mi počinje da deluje na dm server zbog svega rečenog gore. Takodje i dosta se krše pravila zelene zone kao i feara, što moje iskustvom može doprineti rešavanju. Naravno ja sam se usresredio na negativne stvari servera, ali kako bi server postao bolja sredina za novije i starije igrače, mora se fokusirati na ispravljanju ovih stvari.
2. Koje su vaše prednosti? Igram rp na gta 5 već 2 godine, takodje pre toga sam igrao i na samp serverima, nisam bio admin u poslednjih par meseci pa mi se ukazala želja da postanem deo grand admin comunity-a. Imam strpljenja sa ljudima, i pokušao bih da ne bude jedini način rešavanja problema kick-ban-demorgan, već i komunikacija sa igračima, učenje i pomaganje. Velika aktivnost je jedna od mojih najvećih prednosti, skoro svaki dan uzimam nagrade od 8h igranja, što govori o mom prisustvu na serveru.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim nepravdu ako sam u pravu nije mi problem uci u svadu da dokazem da sam u pravu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Bo2k

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
1
1. Vaše ime u RL:Bosko
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:10h
5. Vaš Diskord: ! bobo#6438
6. Vaše Ingame ime:Mrako Grbar
7. Vaš ID: 14231

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?zato jer sam odavno u rp volim da pomazes igracima kako bi im uljepso igranje na serveru


3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam ih.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno,

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.

Select for moderation
 

MUSTAFAAA

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
4
1. Vaše ime u RL -Vladimir
2. Vaše godine -17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 3-5 sati, vikendom i više
5. Vaš Diskord - VLADEXXD#1504
6. Vaše Ingame ime -Vladimir Lukic
7. Vaš ID -4237

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -zato sto volim da pomazem ljudima
2. Koje su vaše prednosti? - volim da verujem ljudima ali se to promenilo
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Vloim da verujem ljudima ali se to promenilo u zadnjih para godina
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? -
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da.
 

David White

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
518
1. Vaše ime u RL -David
2. Vaše godine -17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan -4-6h
5. Vaš Diskord -david502#7110
6. Vaše Ingame ime -David White
7. Vaš ID -10688

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -Zato sto zelim posle mesec dana rp-a i raznih iskustava da se oprobam kao admin i da pomognem igracima.
2. Koje su vaše prednosti? - iskren sam, postovacu sve kolege iz administracije, ici cu na sve reportove bez obzira da li je neki vazniji od drugog ili ne.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - ponekad oprostim ljudima za greske koje su pocinili cak i ako to nisu zasluzili
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? -
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da.
 

Vladexxdd

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
1. Vaše ime u RL -Vladimir
2. Vaše godine -16
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 1-8 sati, vikendom i više
5. Vaš Diskord - VLADEXXD#1504
6. Vaše Ingame ime -Vladimir Lukic
7. Vaš ID -4237

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Zelim da pomognem igracima kao sto su meni Administratori pomagali! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila i ne postuju druge ljude (uvrede).
2. Koje su vaše prednosti? -Moja prednost je to sto uvek saslusam igrace i pomognem, da li to bili novi igraci koji mozda nista ne znaju ili stari. Takodje snam dobro gramatiku, tako da kada bih odgovarao na pitanja uvek bi to bilo sa postovanjem i lepo napisano.
3. Koje su vaše najveće slabosti? -Mislim da nema Slabosti Uvek sam u prijateljskom odnosu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? -
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Naravno
 
Last edited:

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-7H
5. Vaš Diskord:Nemanja Pavicevic#4570
6. Vaše Ingame ime: Kegla Sefovic
7. Vaš ID: 7048

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Volim da pomazem ljudima kao sto meni pomazu drugi administratori, ne volim nepravdu stoga bih kaznio svakog igraca koji krsi, odnosno ne postuje pravila servera.

2. Koje su vaše prednosti?

- Dobro poznavanje pravila servera.
-Dosta sam aktivan na serveru u toku dana
-Volim da pomazem drugim ljudima kao i ljudima koji su tek poceli da igraju na ovom serveru, uvek saslusam situaciju pa onda gledam koja je strana u pravu pa ukolko je potrebno preduzimam mere

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Spreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)


Nemam biznis u svom vlasnistvu.
 

MishaC72

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
1
1. Vaše ime u RL -Bojan
2. Vaše godine -15
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 2-6, vikendom znatno više
5. Vaš Diskord - Misha#8606
6. Vaše Ingame ime -Bojan Limenic
7. Vaš ID -13175

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -
Nakon relativno dugog vremena provedenog u SAHP-u pomagajući da autoputevi grada budu čisti odlučio sam da se prijavim ovde i čitav grad držim čistim od kršenja pravila grada.
2. Koje su vaše prednosti?
Poprilično tehnološki obrazovan sa solidnim poznavanjem čitova i nedozvoljenih programa. Znam da pravim klipove tokom igre koje kasnije analiziram jedan po jedan frame u ključnim momentima kako bih video šta se zapravo dogodilo. Takođe umem da pišem detaljne opise situacije na kojimasu izraženi moje pretpostavke, moje mišljenje i pronađeni dokazi u slučajevinma.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Najveća slabost mi je loša grafička kartica koja izaziva niski broj frameova u sekundi na pojedinim delovima mape.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? -
Da, rado ću napustiti trenutni život u gradu da pomognem čitavom gradu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da.
 

springrollpapi

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
22
Informacije
1. Vaše ime u RL -
Marco
2. Vaše godine - 19
3. Vremenska zona - CET
4. Prosječna aktivnost na dan - 8h
5. Vaš Diskord - Reus#0901
6. Vaše Ingame ime - Jesus Reus
7. Vaš ID - 9738

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Generalno pomagati igračima ukoliko imaju problema, te im pomoći uputiti ih na pravi put ukoliko krše pravila i samim tim povećati kvalitetu RolePlaya na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Prijašnje iskustvo kao administrator na GTA RolePlay serverima, saslušavanje svih strana prije donošenja odluka, relativno lako riješavanje delikatnih situacija, donošenje odluka bez pristranosti.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mislim da ne posjedujem nikakve slabosti koje bi me mogle spriječiti da izvršavam posao administratora.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Definitvno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Ne posjedujem nikakav biznis.
 

Matej Shelby

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Oct 29, 2021
Messages
90
1. Vaše ime u RL: Matej

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15 ovisno o školi, manje

5. Vaš disk: Seksi#7753

6. Vaše ime u igri: Angelo lee

7. Vaš ID: 6112

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin?
- Ispunjavam se na način da pomažem igračima, cilj mi je kao administrator da na određene načine skupa s vama pomažem igračima.
Večinski na serveru nema rp-a, te mnogo krše pravila pa bih to također naveo kao jedan od razloga, odnosno razlog zbog kojeg bih se učlanio u administraciju.
Užitak bi mi bio biti član administracije, te bi akođer naučio nešto novo, vezano za zajednicu grandrp, odnosno servera i na taj način također se potrudio zajedno sa vama pomoći u izgradnji zajednice.


2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivnost, možda neki veći doprinos donesem administraciji, brzinski bih mogao da odgovaram na postavljena pitanja.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Ne gledam na to.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Naravno!

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Naravno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom