Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Ognjen Pluxury

Player
Player
Joined
Dec 1, 2021
Messages
100
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord: Ognjen#2229
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Zampa
7. Vaš ID: 5651

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim se oprobati u tome te isto tako pomagati igracima posto iovako dok sam ingame sam navikao da pomognem nekome ko zatrazi pomoc.
2. Koje su vaše prednosti? Znam se odnositi sa igracima cak i onima koji ne razumeju objasniti i isto tako one koji se glupiraju i prave svakakve stvari, resiti situaciju na miran nacin bez svadjanja ili bilo cega drugog, trudim se da pomognem sto vise mogu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Iznerviram se ponekad u nekoj situaciji te povisim ton na nekog ko je tu ali brzo shvatim da ne trebam tako da radim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam biznis.
 

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: Nemanja Pavicevic#4570
6. Vaše Ingame ime: Kegla Sefovic
7. Vaš ID: 7048

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Posao admina mi je uvek delovao zanimljivo, voleo bih da se oprobam u ovom poslu, dobro poznajem pravila servera, kaznio bih svakoga ko ih krsi.
2. Koje su vaše prednosti? Uvek prvo saslusam celu pricu pa tek onda donosim odluke, kada neko krsi pravila bio bih strog pa bih kaznio svakoga.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti koje bi mogle da me sputavaju u poslu admina.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Spreman sam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Spreman sam.
 

Vladmiri Vujovic

Player
Player
Joined
Feb 19, 2022
Messages
16
1. Vaše ime u RL
Vladimir Vujovic
2. Vaše godine
16
3. Vremenska zona
(GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan
5/6 sati vikendom 7/8 sati
5. Vaš Diskord
VLADEXXD#1504
6. Vaše Ingame ime
Vladimir Vujovic
7. Vaš ID 4237

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želeo bih da se prijavim kao „administrator“ Ja sam vrlo poštena osoba kojoj bi osoba želela da pomogne drugim ljudima, posebno na serveru na kojem ima mnogo igrača, potrebna je velika pomoć.Svestan sam svojih zadataka i pravilno ću ih izvršavati.
2. Koje su vaše prednosti?
Sposobnost rada u timu
- Odlučnost
- osećaj odgovornosti
3. Koje su vaše najveće slabosti?
1. Često sam nezadovoljan onim što radim, uvek želim da se poboljšam čak i ako je već savršeno.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da ... Zašto? Jednostavno, nisam osoba koja mora da se uključi u igru, ali želim da podržim druge igrače njihovom zabavom i da im pomognem oko problema.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord : kriliccc#6669
6. Vaše Ingame ime: elliot derwan
7. Vaš ID: 9984

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Uradio sam dosta gresaka kada sam prvi put bio admin i htio bih opet postati kako bih ispravio greske i ponovno pomagao igracima, zelim imati bolju komunikaciju i pomoci cijeloj administraciji kao i igracima da steknu ponovno sto bolji roleplay, a ja da poboljsam sebe jer znam pravila dosta dobro.
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivan sam, snalazljiv, strpljiv i poznajem pravila servera jako dobro.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam neke pretjerane slabosti, ako vec pricamo o jednima to je da ponekad stavljam svoj posao prije neceg bitnijeg u zivotu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Spreman sam postati Admin
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
- Biznis nemam, ali svakako bih ga prodao da ga imam.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju


Miyagi#0134-Miyagi Kaine | 17732
ngarca93#2160-Nemanja Zajcev | 19165
Sake#6408-Sake Sakic | 16608
kneledrill#7245-Knele Drill | 10562
Swain Darkin#1218-Swain Darkin | 3109
Ognjen#2229-Ognjen Zampa | 5651


Intervju će biti večeras od 19:30 do 20:30h ( 26.03.2022 )
 

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon

2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +00 (Britanski timezone)
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volio bih postat administrator kako bi mogao pomoc gradu da se ponasa pravilnije i kulturnije. Znam puno o pravilima i kazne za njih. bio imam puno iskustva sa RP-om. ja razumijem da sam pogrijesio sta sam uradio ali sve sto zelim da mi date jos jednu zadnju priliku da postanem administrator posto mi je stvarno bilo super i jako sam se zabavio i naucio sam puno novih stvari i novih ljudi.

2. Koje su vaše prednosti?Imam iskustva o RP-u šta nesmijem raditi i šta smijem raditi. drugaciji mi je timezone od ostalih igraca pa mogu provest vise sati u igrici nego ostali. Npr. kada je kod vas (balkan) 18:00 kod mene je 17:00

3.Koje su vaše najveće slabosti? Bio sam kaznjen zbog nepravilnog igranja. ( sad sam se puno poboljsao)


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Hoću

If you feel the punishment the administrator issued is incorrect, feel free to file an Admin Complaint

11. Prijava
 
Last edited:

zunic

Player
Player
Joined
May 29, 2021
Messages
152
. Vaše ime u RL Armin Zunic
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona:gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8 sati radnim danima 12 vikendima
5. Vaš Diskord:zunic#2259
6. Vaše Ingame ime John Must
7. Vaš ID4711

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?volio bi biti admin zato sto od kad sam poceo igrat na grand serverima uvjek me je to zanimalo i volim pomagat ljudima i objasniti nekome ako nesto nije mu jasno igram preko 7 mjeseci na grand serverima i mislim da sam se upoznao dosta sa pravilima i kako sve radi i volio bi da se moze napraviti sto bolji RP na ovom serveru i da i igraci mogu uzivati dok igraju.Mislim da znam pravila vrlo dobro i kako se pristupa prema ljudima
2. Koje su vaše prednosti?komunikativna sam osoba,volim i brzo ucim i vrlo sam smiren
3. Koje su vaše najveće slabosti?jedina slabost koju imam je da mrzim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marin Solo
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-10 sati
5. Vaš Diskord Siber#9999
6. Vaše Ingame ime Marin Solo
7. Vaš ID 13311

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Volim pomagati drugim igračima, imam dosta iskustva kao administrator na drugim RolePlay Serverima. Taj posao mi je izuzetno zanimljiv te ga volim raditi. Na ovom serveru igram već oko 4 mjeseca i za vrijeme moje igre dosta puta sam viđeao druge administratore kako obavljaju svoju dužnosti i htio bih im pomoći u riješavanju problema te samim time i drugim igračima.
2. Koje su vaše prednosti?
- Znam se ponašati, bez obzira kakav je tko prema meni ja sam uvijek miran i staložen kakav administrator treba i da bude.
- Volim pomagati igračima
- Sve obavljam u skladu sa pravilima
- Sve situacije snima sa dozvoljenim programima (nvidia Shadow Play)
- Poznajem pravila grada te pravila RolePlaya
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Smatram da nemam nikakve slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Hoću
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hoću (nemam biznis)

5MHIgSv.png



ID:13311
 
Last edited:

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord : kriliccc#6669
6. Vaše Ingame ime: elliot derwan
7. Vaš ID: 9984

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Uradio sam dosta gresaka kada sam prvi put bio admin i htio bih opet postati kako bih ispravio greske i ponovno pomagao igracima, zelim imati bolju komunikaciju i pomoci cijeloj administraciji kao i igracima da steknu ponovno sto bolji roleplay, a ja da poboljsam sebe jer znam pravila dosta dobro.
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivan sam, snalazljiv, strpljiv i poznajem pravila servera jako dobro.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam neke pretjerane slabosti, ako vec pricamo o jednima to je da ponekad stavljam svoj posao prije neceg bitnijeg u zivotu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Spreman sam postati Admin
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
- Biznis nemam, ali svakako bih ga prodao da ga imam.
 

Stefan28

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
199
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h
5. Vaš Diskord: Stefan Savija#0442
6. Vaše Ingame ime. Stefan Saksi
7. Vaš ID: 1328

1. Zašto želite postati admin?
Zato sto puno eventa se ne speca (podmornica,prevoz novca, pljacke, robanja na auto putu...).Skoro od samog otvaranja servera igram i voleo bi da budem deo administracije na GrandRP da se oprobam kao admin. I hocu da pomognem novijim igracima da nesta nauce.

2. Koje su vaše prednosti?
Sve volim da proverim kad radim svoj posao i uvek proverim sve dokaze i pravila ako neko nesta prekrsi da bi bilo sto manje gresaka.
Bio sam mesec dana u vagosima, radio sam 3 nedelje u SHPu, 2 nedelje u NG i 3 nedelje u vladi.

3. Koje su vaše najveće slaboasti?
Burno reagujem kad se neko nedolicno ponasa bez nekih razloga.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(zabranjeno je imati biznis dok ste admin)
Nemam biznis.
 

Jakov Ivanov

Player
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
11
Informacije
1. Vaše ime u RL: jakov
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h
5. Vaš Diskord: EmirMuric#8250
6. Vaše Ingame ime:Emir Muric
7. Vaš ID: 16430

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Igram rp vec 8 godina, od sampa do fivem, i sad ovdje, znam jako dobro pravila, na svim fivem serverima sam bio admin, znam kako se admin treba ponašati i sto je njegov posao, na svim serverima kojim sam bio administracija nikad nije bila tolko napredna, Ovaj server je dosta drugaciji od ostalih sto se meni i najvise sviđa zato i tu igram, zelim postati admin jer Zelim svojim radom pomoci administraciji i igracima servera, jer se dogodi da jako puno igrača ne zna pravila i prekrse puno pravila sto igrace koji znaju pravila jako nervira, zelim kao admin da pomognem svim igracima najvise sto mogu jer sam željan rada i novih iskustva u administraciji.
2. Koje su vaše predmosti? Odgovoran sam, pomognem svakome, ljubazan sam, volim svakome pomoci i objasniti sta mu treba,i jako sam aktivan u rp
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: Kokain Paya#8546
6. Vaše Ingame ime: Veljana Cupic
7. Vaš ID: 14531

Dodatne Informacije:
1. Zašto želite postati admin? Želim da se okušam u tome i da pomognem ljudima kojim je to stvarno potrebno. Znam dosta o tome šta se sme a šta ne. Takođe bih voleo da naučim ljude kako šta treba raditi jer ima puno onih koji ne razumeju svrhu RP-a. Ljudi puno greše pa zbog tog razloga bih često specao evente gde ima dosta ljudi koji krše pravila.


2. Koje su vaše prednosti? Mogu biti dugo aktivan, i lako se kapiram i sporazumevam sa ljudima.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nepravda se najteže trpi kod svih pa i kod mene.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Biću spreman.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Prodao bih da ga imam :(
 
Last edited:

Knele Drill

I'm sorry hoe that I couldn't be your Romeo
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
148
Osnovne Informacije:

1. Vaše ime u RL
: Aleksandar Knežević
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: UTC-5
4. Prosječna aktivnost na dan: Od 8-12h
5. Vaš Diskord: kneledrill#7245
6. Vaše Ingame ime: Knele Drill
7. Vaš ID: 10562

Dodatne Informacije:

1.Zašto želite postati admin?

- Želim da postanem deo administrativnog tima Grand RolePlay-a, a za to imam više razloga. Jedan od njih je da sam postigao sve što se moglo postići kao karakter. Imao sam kuću, biznis, porodicu pa i sve ostalo što se može imati. Svi na serveru me znaju kao dobrog i poštenog. Ni jednom nisam dobijao upozorenja ili banove. Kršio pravila nisam. Trudio sam se da RolePlay-am koliko je bilo moguće. Sada kada sam završio sa pričom svog karaktera, želim da pomognem drugima i da oni iskuse dobru stranu RolaPleya ovde. I nadam se da ću biti u mogućnosti to i da učinim.

2. Koje su vaše prednosti?
- Imam mnogo prednosti u odnosu na druge, u RolePlay svetu sam već 10 godina od samog početka SAMP-a pa sve do sada. Imam ogromno iskustvo što se tiče pravila, vodio sam sve organizacije moguće po više puta. Bio sam administrator na mnogo poznatih balkanskih servera kao što su Old School Balkan, Revolucija, Panama, N Team i ostali. Bio sam šef administracije na Old School-u. Posao administratora mi je dobro poznat i zato bih hteo da to budem i ovde.

3.Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam slabosti, imam samo manjak znanja o vašim administrativnim komandama.

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Da, naravno da ću biti spreman napustiti život svog RP karaktera.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
- Ne posedujem ni jedan biznis više, sve sam biznise prodao. Ali naravno, da imam neki biznis bio bih spreman prodati ga.
 

zunic

Player
Player
Joined
May 29, 2021
Messages
152
Vaše ime u RL Armin Zunic
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona:gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8 sati radnim danima 12 vikendima
5. Vaš Diskord:zunic#2259
6. Vaše Ingame ime John Must
7. Vaš ID4711

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?volio bi biti admin zato sto od kad sam poceo igrat na grand serverima uvjek me je to zanimalo i volim pomagat ljudima i objasniti nekome ako nesto nije mu jasno igram preko 7 mjeseci na grand serverima i mislim da sam se upoznao dosta sa pravilima i kako sve radi i volio bi da se moze napraviti sto bolji RP na ovom serveru i da i igraci mogu uzivati dok igraju.Mislim da znam pravila vrlo dobro i kako se pristupa prema ljudima
2. Koje su vaše prednosti?komunikativna sam osoba,volim i brzo ucim i vrlo sam smiren
3. Koje su vaše najveće slabosti?jedina slabost koju imam je da mrzim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
 

Mehmet Halimi

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
37
1. Vaše ime u RL: Mehmet Halimi
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 9 do 10 sati
5. Vaš Diskord: Mehmet Halimi 2387#3833
6. Vaše Ingame ime: Mehmet Halimi
7. Vaš ID:2387

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zato što sam dugo na serveru i smorilo me da ganjam biznise i znam dosta stvari jer sam vodio porodicu bio sam clan bolnice dugo i ballasa i odgovarao bi na neka pitanja na koja admini ne znaju odgovor pa napisu "ic problem" pratio bih stanja igraca tj igre i osigurao kolko mogu da smanjim citovanje na serveru kako na sektoru civilnih igraca pa do organizacija takodjer porodica(eventi,pljacke,sfere)

2. Koje su vaše prednosti?
Druzeljubivost,pravednost,aktivnost(ponekad manjka zbog posla rl ali ne cesto jer nisam u stalnom radnom odnosu)
Smirenost i brz u pronalasku i rjesavanju problema kako ic za igraca tako i za ooc problem igraca.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Iskrenost

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Vec sam napustio

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Sve sam prodao
 

Ragnar Elkhabib

Don't waste your time looking back.
Player
Joined
Oct 10, 2021
Messages
63
Informacije
1. Vaše ime u RL

Moje ime u RL je Lazar.
2. Vaše godine
Imam 20 godina.
3. Vremenska zona
Moja vremenska zona je (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan
Od 5 do 8 sati.
5. Vaš Diskord
Gregor Krstevski#9078
6. Vaše Ingame ime
Moje ingame ime je Gregor Krstevski.
7. Vaš ID
1466



Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da ucinim svoju igru lepsom pomagajuci ostalim igracima na serveru i resavati probleme, izmedju ostalog imam dosta iskustva sa samim RP-om i RP pravilima, takodje sam bio na vise od 4 servera RP admin, upoznat sam sa svime na samim FiveM serverima, takodje i na RageMP, imam iskustva i sa SA:MP-om na njemu sam takodje i najvise, od 2013. pa do sad. Uvek su me zanimale admin pozicije i administrativne na raznim serverima na kojima sam pocinjao da igram, vec sam bio administator na Grand RS, i upoznat sam sa svime i zelim se vratiti jer sam resio vecinu problema zbog kojih sam morao napustiti administratora.
2. Koje su vaše prednosti?
Aktivnost, postenost, efikasnost, brzina, odgovornost i takodje iskustvo sa ovim serverom jer sam vec bio admin!
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Obicno na ovakva pitanja nemam odgovor je nemam puno slabosti, ali jedna od najvecih slabosti su nove komande na serveru, dok ih ne naucim sve, ali nije problem sa prejasnjim iskustvom.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno, spreman sam da napustim sve sto sam postigao kako bih pomogao samom Staffu a takodje i igracima..
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno da sam spreman!
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Damjan
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT +1 (Germany, Berlin)
4. Prosječna aktivnost na dan: 9 - 12h
5. Vaš Diskord: damjaaan#4847
6. Vaše Ingame ime: Damjan Fendi
7. Vaš ID : 15439

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Nakon dugog vremena roleplaya na skoro svim RP pozicijama (Kriminalac, Drzavni sluzbenik, Direktor..) i dugog iskustva sa svakakvim situacijama te sam odlucio da postanem Administrator ovog servera jer smatram da bi bio odlican admin, i sposoban sam da pomognem igracima gde treba, i da mogu da resim i kompleksnije situacije i greske u roleplayju.
2. Koje su vaše prednosti?
-
Moja prednost je to da sam strpljiv, da brzo ucim, da imam puno vremena za posvetit kao admin ovog servera i da vrhunski znam Roleplay i server pravila.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Mogu se iznervirat malo kad neko upada u rec.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da sam spreman.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Ne posedujem nikakav biznis.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL

Moje ime u RL je Mihailo.
2. Vaše godine
Imam 16 godina.
3. Vremenska zona
Moja vremenska zona je (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan
Od 5 do 8 sati.
5. Vaš Diskord
Miksa#8973
6. Vaše Ingame ime
Moje ingame ime je Mihajlo Taylorr.
7. Vaš ID
15394



Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Ovom serveru je potreban neki odgovorni admin koji je aktivan, zreo i dobar za posao administracije.Hteo bih da budem admin zbog toga sto se na serveru desavaju dosta krsenja pravila i zelim da naucim svim ljudima koji krse pravila lekciju.Zelim da pomazem ljudima oko nekih problema sa igricom itd.Jako sam dobar admin.Bio sam admin na SAMP i na FIVEM.Poceo sam da igram RP sa 8 godina.
2. Koje su vaše prednosti?
Aktivnost, strpljivost, efikasnost, zrelost, organizovan, igram RP vec 8 godina, dobro poznajem pravila, veoma sam dobar covek i mnogo volim da pomazem decama koja imaju 8-13 godina.Poslusan sam jako i visoku intelegenciju imam.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam nikakvu najvecu slabost, ali moja slabost je admin komande, nisam dobro upucen u te komande, ali verujem da cu lako da naucim.Ljudi koji me prave na budale me strasno nerviraju.Ljude koji me psuju me nerviraju.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Spreman sam da izadjem iz bilo kakve organizacije i da prodam svoj biznis.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno da sam spreman da prodam.Nemam nijedan biznis, ali svakako cu prodati, posto sve sto treba da budem administrator cu uciniti.
 
Last edited:

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
149
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3h 4h, vikendom 6h+
5. Vaš Diskord: jox#0075
6. Vaše Ingame ime: Leo Angelo
7. Vaš ID: 8802

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim pomagati novim igracima i uvesti ih u roleplay. Zelim rijesavat slucajeve na forumu (Zalbe na Igrace) i ne bi dopustio da neke zalbe stoje i do 2 3 dana tu. Imam iskustva jos od sampa kao admin tako da mislim da bi se dobro snasao sto se tice istog. Volio bih da mi date sansu.
2. Koje su vaše prednosti?
Svaku situaciju pogledam sa obje strane i odlucim kako mislim da je najbolje, najpravednije. Znam sva roleplay pravila, također i server pravila. Igram roleplay jos od 12 godine.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Tvrdoglavost, ali uvijek pokusavam ostati smiren.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Njola

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL - Vanja
2. Vaše godine - 22 godine
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-10h
5. Vaš Diskord - Njola#2105
6. Vaše Ingame ime - Njola Monroe
7. Vaš ID - 19939

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
-Zelim pomagati ostalim igracima na serveru. Na drugim SAMP serverima sam bio Vodja Helpera/Admin imam iskustva i uvek me je vise zanimala Administracija.

2. Koje su vaše prednosti?
-Mislim da sam dovoljno ozbiljan za tu poziciju i kao sto sam rekao, imao sam iskustva kao Admin i Vodja Helpera. Kao Vodja Helpera drzao sam ozbiljan tim koj je pomagao novim igracima da se snadju lakse i da zavole igru. Poznajem RP.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam slabosti jako sam smiren i stalozen, u svakoj situaciji znam da odregujem kako treba.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Naravno, kao sto sam rekao vise me privlaci Administracija nego Rp-anje, Lideri, Mafije, Bande,etc

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Naravno, ne treba mi nikakva imovina, ako sam u Administraciji jedini cilj je da se resavaju problemi koji igraci imaju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom