Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

kajmak kash

Blocked
Blocked
Joined
Apr 19, 2022
Messages
46
Informacije
1. Vaše ime u RL - Dario
2. Vaše godine - 15
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan -6/7h
5. Vaš Diskord - KAJMAK#0020
6. Vaše Ingame ime - Kajmak Kash
7. Vaš ID - 9746

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin ?

  • na ovom serveru sam dosta dugo uvek sam RP-ao bande retko kad sam rpao sluzbenika i mnogo sam rpao da me je dosadilo i zelim isprobati nove stvari i pomoci ljudima pocetnicima odgovoriti na tikete i tako te stvari.
  • Moje prednosti su da obozavam da pomazem drugim ljudima, komunikativan sam,siguran u sebe i pre svega strpljiv i ozbiljan.
3. Koje su vaše najveće slabosti ?
  • Skoro pa ni nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin ?
  • Spreman sam zato sto sam naveo vec da mi je dojadilo rpatii da se oprobam nekim novim stvarima!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
  • i ako sam vec prodao i nemam vise biznisa tako da i ako bi imao neke dobre bizinise prodao bih : hocu prodati
 

Duni Dani

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
66
1. Vaše ime u RL - Daniel
2. Vaše godine - 19
3. Vremenska zona - UTC+2
4. Prosječna aktivnost na dan - 6+ sati
5. Vaš Diskord - Đuni Dani#0203
6. Vaše Ingame ime - Djuni Obama
7. Vaš ID - 115

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Želim postati admin iz razloga sto sam vise manje od pocetka servera bio admin i tu se pronalazim. Volim pomagati ljudima, rijesavati probleme. U proslosti sam pogrijesio kao administrator i siguran sam da se takve greske nece ponoviti.
2. Koje su vaše prednosti?
Aktivnost, odlicno poznavanje servera, pravila, admin komandi i admin pravila, strpljenje i snalazljivost.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Spreman sam napustiti RP i u potpunosti se posvetiti poslu administratora
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Svakako nemam biznis
 

Daris..

Player
Player
Joined
Apr 22, 2022
Messages
21
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h
5. Vaš Diskord: dejan alamunja#4838
6. Vaše Ingame ime:
Munja Rebarac
7. Vaš ID: 16726

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

želim postati admin jer zelim pomoci ljudima oko RPa , mnogo provodim vremena na GRAND RP serveru.
želim da ucestujem u administraciji koja i ovako lijepo pomaze ljudima ali zelim biti jedan od njih jer mislim da bi mogao i ja kao jedan od njih puno pomoci. vec duze vrijeme razmisljam o tome te voljeo bi da mi se pruzi ta prilika da se pokazem da to mogu i da poboljsamo zajedno svi RP iskusvo ljudima. te isto tako novim igracima objasniti sve kada treba i pomoci treba jer i ja sma sam dosao na server nikad anisam niti znao sta je RP ali sve je jako jednostavno i samo treba strpljenja sa ljudima kojeg imam dosta.
te sam upoznat sa dosta postojecih admina kojima se divim, sa kojima sam dobar te mislim da bih se jako dobro slagao u vasem svijetu.

2. Koje su vaše prednosti?
Bio sam 2 mandata podlider bande te 2 mandata obucavao i ispitivao ljude i svasta sam radio.
jako dobro sam upoznat sa ovim serverom te sa njegovim pravilima.
znam da moj karakter ne govori tako ali ozbiljnost za ovaj posao je nuzna te svaku ulogu koju sam ikada uzeo podesio sam se prema istoj.
uvijek treba uciti, postivati vise i raditi bez žalba sebe, tako da igraci budu zadovoljni što mislim da sam jako sposoban.
uvijek sam sagledao situaciju od svih strana pa odlucio, nikada nisam presudio nesto na brzinu.
isto tako smatram da je potrebna ozbiljnost na nivou koju imam.
isto tako uvijek snimam sve i imam video dokaze za svoje postupke.
jos jedna prednost mi je ta sto se vidi da i sam kao igrac sam možda imao samo 2 ili 3 zalbe na sebe kroz cijeli RP, tako da mislim da pravila nisu problem nikakav server znam u malom prstu.
imam jako puno strpljenja za pomoc ljudima te objasnjavanju stvari, i volim pomagati svima.
ne volim nepravdu i kada je vidim pokusavam uvijek da ispravim na najbolji moguci nacin te da ispravim isto


3. Koje su vaše najveće slabosti?
a ja osobno za sebe bi rekao da mi je jedina slabost to što neke stvari shvatam pre osobno ali u poslu admina nema RPa s toga mislim da to nebih trebao biti problem.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Da.
Cemu si prekopirao moju prijavu bolidu bolesni iskompleksirani?
 

Daris..

Player
Player
Joined
Apr 22, 2022
Messages
21
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h
5. Vaš Diskord: dejan alamunja#4838
6. Vaše Ingame ime:
Munja Rebarac
7. Vaš ID: 16726

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

želim postati admin jer zelim pomoci ljudima oko RPa , mnogo provodim vremena na GRAND RP serveru.
želim da ucestujem u administraciji koja i ovako lijepo pomaze ljudima ali zelim biti jedan od njih jer mislim da bi mogao i ja kao jedan od njih puno pomoci. vec duze vrijeme razmisljam o tome te voljeo bi da mi se pruzi ta prilika da se pokazem da to mogu i da poboljsamo zajedno svi RP iskusvo ljudima. te isto tako novim igracima objasniti sve kada treba i pomoci treba jer i ja sma sam dosao na server nikad anisam niti znao sta je RP ali sve je jako jednostavno i samo treba strpljenja sa ljudima kojeg imam dosta.
te sam upoznat sa dosta postojecih admina kojima se divim, sa kojima sam dobar te mislim da bih se jako dobro slagao u vasem svijetu.

2. Koje su vaše prednosti?
Bio sam 2 mandata podlider bande te 2 mandata obucavao i ispitivao ljude i svasta sam radio.
jako dobro sam upoznat sa ovim serverom te sa njegovim pravilima.
znam da moj karakter ne govori tako ali ozbiljnost za ovaj posao je nuzna te svaku ulogu koju sam ikada uzeo podesio sam se prema istoj.
uvijek treba uciti, postivati vise i raditi bez žalba sebe, tako da igraci budu zadovoljni što mislim da sam jako sposoban.
uvijek sam sagledao situaciju od svih strana pa odlucio, nikada nisam presudio nesto na brzinu.
isto tako smatram da je potrebna ozbiljnost na nivou koju imam.
isto tako uvijek snimam sve i imam video dokaze za svoje postupke.
jos jedna prednost mi je ta sto se vidi da i sam kao igrac sam možda imao samo 2 ili 3 zalbe na sebe kroz cijeli RP, tako da mislim da pravila nisu problem nikakav server znam u malom prstu.
imam jako puno strpljenja za pomoc ljudima te objasnjavanju stvari, i volim pomagati svima.
ne volim nepravdu i kada je vidim pokusavam uvijek da ispravim na najbolji moguci nacin te da ispravim isto


3. Koje su vaše najveće slabosti?
a ja osobno za sebe bi rekao da mi je jedina slabost to što neke stvari shvatam pre osobno ali u poslu admina nema RPa s toga mislim da to nebih trebao biti problem.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Da.
Nisi svoju mogao da napises nego copyiras moju downbad bozooo😭😭
 

dejan alavanja

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
107
1. Vaše ime u RL: Daris
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 15-20H
5. Vaš Diskord: Daris #0615
6. Vaše Ingame ime: Teodora Deluxury
7. Vaš ID: 7049

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

želim postati admin jer zelim pomoci ljudima oko RPa , mnogo provodim vremena na GRAND RP serveru.
želim da ucestujem u administraciji koja i ovako lijepo pomaze ljudima ali zelim biti jedan od njih jer mislim da bi mogao i ja kao jedan od njih puno pomoci. vec duze vrijeme razmisljam o tome te voljeo bi da mi se pruzi ta prilika da se pokazem da to mogu i da poboljsamo zajedno svi RP iskusvo ljudima. te isto tako novim igracima objasniti sve kada treba i pomoci treba jer i ja sma sam dosao na server nikad anisam niti znao sta je RP ali sve je jako jednostavno i samo treba strpljenja sa ljudima kojeg imam dosta.
te sam upoznat sa dosta postojecih admina kojima se divim, sa kojima sam dobar te mislim da bih se jako dobro slagao u vasem svijetu.

2. Koje su vaše prednosti?
Bio sam u mnogim bandama i drzavnim organizacijama,jako dobro sam upoznat sa ovim serverom te sa njegovim pravilima.
znam da moj karakter ne govori tako ali ozbiljnost za ovaj posao je nuzna te svaku ulogu koju sam ikada uzeo podesio sam se prema istoj.
uvijek treba uciti, postivati vise i raditi bez žalba sebe, tako da igraci budu zadovoljni što mislim da sam jako sposoban.
uvijek sam sagledao situaciju od svih strana pa odlucio, nikada nisam presudio nesto na brzinu.
isto tako smatram da je potrebna ozbiljnost na nivou koju imam.
isto tako uvijek snimam sve i imam video dokaze za svoje postupke.
jos jedna prednost mi je ta sto se vidi da i sam kao igrac sam možda imao samo 2 ili 3 zalbe na sebe kroz cijeli RP, tako da mislim da pravila nisu problem nikakav server znam u malom prstu.
imam jako puno strpljenja za pomoc ljudima te objasnjavanju stvari, i volim pomagati svima.
ne volim nepravdu i kada je vidim pokusavam uvijek da ispravim na najbolji moguci nacin te da ispravim isto


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam skoro nikakvih slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Da.
decko ja sam ovo napiso jos pre ovoga o cemuj pricaS JA OVO DRZIM OD PRE 2 NEDELJE SE SVAKE PEILJAVLJUJWM
 

dejan alavanja

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
107
Informacije
1. Vaše ime IRL: Dejan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online dnevno: 8-14 sati zavisi od dana al je skoro svaki dan 8 sati zavisi kada imam praksu u skoli
5. Vaša nesloga: dejan alamunja#4838
6. Vaše in game ime: Dejan Rebarac
7. Vaš ID: 16726

Dodatne informacije
1. Zašto želite da postanete admin?

Želim da budem član osoblja kako bih pomogao zajednici koliko god mogu. Kao običan igrač, ograničen sam na pomoć u neskladu / ili preko /b, dok igrači uglavnom traže pomoć putem "kontakt administratora" zahtjeva. Takođe kažnjavanje prekršilaca pravila kako bi se osigurala čista igra za igrače koji igraju normalno, od suštinskog je značaja za server koji dobro radi sa odličnom bazom igrača. Ne želim da igrači napuste Grand Roleplay jer je glavna baza prekršitelja pravila. Voleo bih da ponovo dobro iskoristim svoja prethodna iskustva jer su sada nekako beskorisna kao običan igrač, bez mogućnosti da uzimam izveštaje, koristim logove i pravilno kažnjavam prekršioce pravila.
Volim da imam osećaj za fer plej. Mislim da svi zaslužuju da se prema njima postupa jednako i želim da sačuvam taj integritet najbolje što mogu. Volim da vidim da oni koji zaslužuju kaznu dobijaju ono što zaslužuju. Ima nešto sasvim zadovoljavajuće u tome, zar ne? Ne mogu biti jedini. Jednostavno volim da pomažem ljudima na bilo koji način. Bilo da se radi o odgovaranju na mnoštvo početničkih pitanja ili pomoći u smirivanju situacije. Želeo bih da doprinesem onome što smatram određenim skupom veština. Želim da doprinesem očuvanju velike zajednice koju sada vidim. Dao sam novčano doprinos, sada želim da dam svoje vreme i energiju.
Koliko god volim da igram uloge, volim i da gledam sa strane i da se uverim da stvari idu glatko. Provešću veliku količinu svog vremena uzimajući izveštaje i posmatrajući događaje koji se dešavaju na serveru što će pomoći da se oslobodim stresa od drugih članova osoblja. Pitanja. Neki od vas su me možda vidjeli kako vrebam okolo na serveru gdje jednostavno odgovaram na pitanja koja igrači imaju. Uvijek sam rado asistirao sa bilo kakvim pitanjima koja igrači mogu imati. Odgovaram najbolje što mogu. Novi igrači. Ako je nekim novim igračima potrebna pomoć, rado ću ih provesti kroz osnove. Mogu im pomoći da se postave, mogu im pomoći da shvate RP pravila i pomoći im na bilo koji drugi način koji im je potreban. Verbalni i govorni jezik. Volim da mislim da dobro govorim i u verbalnoj i u govornoj komunikaciji. Mislim da se ovo može pokazati kao prednost kada govorite u sceni ili odgovarate na pitanja koja igrači imaju. Moja mirna priroda. Ja sam smirena i zadovoljna osoba. Držim se hladnokrvnosti i ne gubim živce ma koliko situacija mogla postati frustrirajuća. Ja sam ipak odrasla osoba i volim to prakticirati.

2. Koje su vaše prednosti?

Lojalnost - igram roleplay
GTA V od kraja ~2019. Osim nekih pauza i pauza, potpuno sam uživao u svom vremenu. Tokom svoje gejmerske karijere, uglavnom sam igrao roleplay igre kao što su GTA:SA, GTA V itd... pa sam stekao mnogo iskustva na njima. Nekada sam posjedovao mnogo servera na samp-u, a administrirao sam još više servera u GTA V zajednici. Učestvovao sam iu izradi nekoliko servera. Sve u svemu, kada pronađem server koji mi se sviđa, ostajem na njemu DUGO vrijeme, što je sada velika igra uloga. Apsolutno volim sve dijelove toga, od zajednice, do pravila i scenarija koji su jednostavno NEVJEROJATNI.

Ličnost/Stav – Nikada nisam zao prema ljudima i volim da se uvek smirim kada pomažem ili samo u nekoj situaciji. Veoma sam ljubazan i fin prema ljudima, i ponašam se prema ljudima kao što bih voleo da se prema meni ponašaju. Ne volim baš da RP u poslednje vreme, koliko uživam u zapošljavanju.

Motivacija - ne znam šta me motivira za zapošljavanje i igranje uloga općenito. Da moram nešto da kažem, definitivno bih morao da kažem zajednici. Svi mitingi, kršitelji pravila, glupani i tim osoblja. Zajednica je tako nevjerovatna i aktivna. Minges, prestanite. Prekršitelji pravila, pročitajte pravila. Tim osoblja, nastavite da radite svoj dobar posao kao cjelina. Bez zajednice ne znam šta bi ovaj server bio, a pošto je sada ovakav kakav je, to je razlog zašto ostajem.

Oprost - Novim igračima je lako napraviti greške bez prethodnog znanja ili znanja o pravilima. Najvjerovatnije je to novo okruženje za njih s pravilima u koja nisu sigurni, ako je to slučaj, uvijek sam sretan i voljan sam ih uputiti u smjeru pomoći putem foruma itd. Pobrinem se da shvate šta su pogriješili kako bi to izbjegli u budućnosti i da izbjegne dalje kazne.

Posvećenost - Zaista mi je stalo do ovog servera i raznolikosti igrača koje imamo. Stalo mi je da pomažem ljudima i da ovu zajednicu učinim boljom. Iskreno bih napustio bilo koju organizaciju, dao ostavku na bilo koji čin ako bi to značilo veliku pomoć serveru. Stalo mi je do servera. I iskreno, ništa me više ne muči, nego kad neko smeta novom igraču, kao iskreno, šta misliš ko si ti da tjeraš budućnost servera.

Izvještaji - Kada odgovaram na izvještaje, spreman sam saslušati obje strane i napraviti
EVO NOVI JEL ME LJUDI OPTUZUJU DA NE BUDE ZABLUDE DA SAM O9D NEKOG UZO PISO SAM NOVU SAT DA IMAM ORIGIBNALNU A NE DA MI LJDUDI KOPIRAJU MOJE KOJE STALNO ISTI PISEM
 

dejan alavanja

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
107
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h
5. Vaš Diskord: dejan alamunja#4838
6. Vaše Ingame ime:
Munja Rebarac
7. Vaš ID: 16726

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

želim postati admin jer zelim pomoci ljudima oko RPa , mnogo provodim vremena na GRAND RP serveru.
želim da ucestujem u administraciji koja i ovako lijepo pomaze ljudima ali zelim biti jedan od njih jer mislim da bi mogao i ja kao jedan od njih puno pomoci. vec duze vrijeme razmisljam o tome te voljeo bi da mi se pruzi ta prilika da se pokazem da to mogu i da poboljsamo zajedno svi RP iskusvo ljudima. te isto tako novim igracima objasniti sve kada treba i pomoci treba jer i ja sma sam dosao na server nikad anisam niti znao sta je RP ali sve je jako jednostavno i samo treba strpljenja sa ljudima kojeg imam dosta.
te sam upoznat sa dosta postojecih admina kojima se divim, sa kojima sam dobar te mislim da bih se jako dobro slagao u vasem svijetu.

2. Koje su vaše prednosti?
Bio sam 2 mandata podlider bande te 2 mandata obucavao i ispitivao ljude i svasta sam radio.
jako dobro sam upoznat sa ovim serverom te sa njegovim pravilima.
znam da moj karakter ne govori tako ali ozbiljnost za ovaj posao je nuzna te svaku ulogu koju sam ikada uzeo podesio sam se prema istoj.
uvijek treba uciti, postivati vise i raditi bez žalba sebe, tako da igraci budu zadovoljni što mislim da sam jako sposoban.
uvijek sam sagledao situaciju od svih strana pa odlucio, nikada nisam presudio nesto na brzinu.
isto tako smatram da je potrebna ozbiljnost na nivou koju imam.
isto tako uvijek snimam sve i imam video dokaze za svoje postupke.
jos jedna prednost mi je ta sto se vidi da i sam kao igrac sam možda imao samo 2 ili 3 zalbe na sebe kroz cijeli RP, tako da mislim da pravila nisu problem nikakav server znam u malom prstu.
imam jako puno strpljenja za pomoc ljudima te objasnjavanju stvari, i volim pomagati svima.
ne volim nepravdu i kada je vidim pokusavam uvijek da ispravim na najbolji moguci nacin te da ispravim isto


3. Koje su vaše najveće slabosti?
a ja osobno za sebe bi rekao da mi je jedina slabost to što neke stvari shvatam pre osobno ali u poslu admina nema RPa s toga mislim da to nebih trebao biti problem.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Da.

1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h
5. Vaš Diskord: dejan alamunja#4838
6. Vaše Ingame ime:
Munja Rebarac
7. Vaš ID: 16726

Dodatne Informacije

1. Zašto želite pos

2. Koje su vaše prednosti?



3. Koje su vaše najveće slabosti?


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
431
1.Vase ime u RL: Andrej
2.Vase godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-9h
5. Vaš Diskord: WBearAndrej#1497
6. Vaše Ingame ime: Andrej Wbear
7. Vaš ID: 12855

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
.Bio sam na dosta servera administrator i mislm da mogu da pomognem da se sever ocisti od ljudi koji kvare RP.
2. Koje su vaše prednosti?
-Dobro znam pravila
-Brzo kapiram stvari i komande
-Umem da saslusam ljede i njihove razloge i zahteve
-Volim da sve dodje na svoje mesto i da ko treba bude kaznjen a ko treba postedjen
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Po nekad sam tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Hocu
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
-Uredu ne posedujem biznis
 

Nesa Wbear

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
21
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nesa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: Nesha GT#5062
6. Vaše Ingame ime: Nesa Wbear
7. Vaš ID: 12808

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Zato sto zelim ta pomognem da novi igraci shvate pravila i samim tim odrzim RolePlay na nivou na kome treba da bude.
2. Koje su vaše prednosti?
-Brzo ucim
-Uvek saslusavam obe strane price
-Imam odlicne kriterijume za kazne
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Odreci se RolePlay-a
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da jer tako pravila nalazu.
 
Last edited:

Emil__

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
16
1. Vaše ime u RL Emil Rozajac
2. Vaše godine 16(u avgustu 17)
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan pa od prilike negde 10h, kad sam prva smena, a kad sam druga oko 7h jer sam tu celu noc
5. Vaš Diskord 𝔢𝔪il.#0001
6. Vaše Ingame ime Muzafer Nurkovic
7. Vaš ID 18129

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pa zelim pre sveka pomoci serveru, pomoci igracima i u jednu ruku biti im inspiracija za igrom, volim resavati probleme, eto velika mi je zelja postat admin
2. Koje su vaše prednosti? Veoma dobro znam pravila, znam pricat sa ljudima, ne svadjam se nikad, uvek saslusam kad mi neko iz staffa da neki predlog, takodje i igraca cu saslusat, necu se mnogo pronalazit u provokacijama jer sam takav...
3. Koje su vaše najveće slabosti?Pa nisam ih ni ja odkrio jos, naravno ukoliko vi odkrijete slabost kod mene recite mi to da pokusam da se popravim
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Naravno da hocu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Hocu, svakako nemam biznis...
 

Mike Ekstravaganza

Player
Player
Joined
Feb 26, 2022
Messages
53
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: ponja#8016
6. Vaše Ingame ime: Yasuo Fuentes
7. Vaš ID: 13009

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Verojatno kao i većina ostalih aplikanata želim postići veću razinu RP-a na ovom serveru. Naravno i ja kao admin volio bih pomoći u tome te bih radio svoj posao efikasno. Također posao admina mi se oduvijek činio zanimljivim i time što bi postao jedan stekao bi novo iskustvo.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to što sam dosta smiren i saslušam svaku stranu priče. Priznajem kada nisam u pravu, a kada jesam držim svoj stav do kraja,posao radim efikasno.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje glavne slabosti su što ponekad znam bit brzoplet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da hoću, monotonost u RP životu mi je pomalo dosadila.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno,to ne predstavlja problem.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Mihailo
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6 do 12 sati
5. Vaš Diskord - MihailoEscobar#8973
6. Vaše Ingame ime - Fatom Taylor
7. Vaš ID - 15394

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- Potreban je admin Koji ce brinuti oko roleplaya. Voleo bih da odradim posao na dobar nacin da sprecim failove I krsenje roleplaya. Bio Sam admin, to dobar admin. Ovim putem zelim da opet postanem admin.

2. Koje su vaše prednosti? -
-aktivan
-intelegentan
-razumljiv
-igram rp od 10 godina

3. Koje su vaše najveće slabosti? -
Ljudi Koji me nerviraju dok psuju, prave gluposti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da
 

Hugo Perla

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
77
Informacije
1. Vaše ime u RL:

Matija
2. Vaše godine:
22
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
10-11 sati
5. Vaš disk:
suckoo#0196
6. Vaše ime u igrici:
Hugo Perla
7. Vaš ID:
13955

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin:

- Volim pomagati igračima i imam iskustva kao admin i na drugim RP serverima nekako mi je zanimljiv posao i volim ga raditi. Igram na GrandRP serveru 4 mjeseca te sam upoznat sa svim stvarima servera.
2. Koje su vaše prednosti:
- Znam se ponasati prema igračima čak i onima koji me ne postuju i koji se glupiraju , ali bez obzira ja sam admin i ja imam odgovovornost i trebam se ponašati normalno i odgovorno. Samo im želim pomoći najviše što mogu, iako je neko od igrača koji su prekršili pravila moji prijatelji ja im neću dati manju kaznu zato što su svi igrači jednaki.
3. Koje su vaše najveće slabosti:
Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da biste postali admin:
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da, Nemam biznis svakako
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju

Novke#7923-Johnny Delugo|1361
Spooky Zookey#5693-Spooky Zookey|5775
I V K E#8190-Marko Ivanovic|4827
Emil#6934-Kira Yakuza|3783
Daka#2822-Bojan Kovacic|11502
Moriblack#4472-Dusko Popov|12918
᲼᲼᲼Sal᲼᲼᲼#6424-Sal Magluta|114
EverythingIsOkke#1305-Aleksandar Milutinovic|9286


Intervju će biti sutra od 17:00h do 18:30h ( 07.05.2022 )
 
Last edited:

Hugo Perla

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
77
Informacije
1. Vaše ime u RL:

Matija
2. Vaše godine:
22
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
10-11 sati
5. Vaš disk:
suckoo#0196
6. Vaše ime u igrici:
Hugo Perla
7. Vaš ID:
13955

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin:

- Volim pomagati igračima i imam iskustva kao admin i na drugim RP serverima nekako mi je zanimljiv posao i volim ga raditi. Igram na GrandRP serveru 4 mjeseca te sam upoznat sa svim stvarima servera.
2. Koje su vaše prednosti:
- Znam se ponasati prema igračima čak i onima koji me ne postuju i koji se glupiraju , ali bez obzira ja sam admin i ja imam odgovovornost i trebam se ponašati normalno i odgovorno. Samo im želim pomoći najviše što mogu, iako je neko od igrača koji su prekršili pravila moji prijatelji ja im neću dati manju kaznu zato što su svi igrači jednaki.
3. Koje su vaše najveće slabosti:
Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da biste postali admin:
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da, Nemam biznis svakako
 

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon

2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +01
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Na serveru sam vec 6+ mijeseci i imam puno iskustva sa grandom, bio sam admin na FiveM serverima, Volio bi postat admin da mogu kaznit ljude koji krse pravila servera, volio bi pomoc novim i iskusnim igracima da se provedu sta bolje bogu zato sto je to pointa igrice.

2. Koje su vaše prednosti? moje prednosti su sta sam na serveru jako dugo i bio sam svugdje od ogranizacija illegalnih i legalnih, (nisam u "NG" i u "The Families"). znam puno pravila, rekao bi cak da ako bi prosao za interview da bi znao 90% pitanja. Siguran sam u svoje odluke

3.Koje su vaše najveće slabosti? mucam kad govorim brzo. Ja pricam brzo kad sam pod stresom. nevolim kad neko laze,

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? da

🙏
 

Aleksa Milivojevic

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
61
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Aleksa Milivojevic
2. Vaše godine - 15
3. Vremenska zona - CET (Germany Hamburg)
4. Prosječna aktivnost na dan - 6 do 12 sati
5. Vaš Diskord - Aleksa Milivojevicc#0830
6. Vaše Ingame ime - Aleksa Milivojevic
7. Vaš ID - 2524

Dodatne Informacije


1. Zašto želite postati admin?
- Zelim postati admin da bih doprineo ovom serveru, ovde sam od pocetka, odlicno poznajem pravila i mislim da bih bio odlican admin. OC imam 15 godina, znam da je malo ali ako biste mi dali sansu, nebi ste se pokajali
2. Koje su vaše prednosti? -
-aktivan
-Odlicno poznajem pravila


3. Koje su vaše najveće slabosti? -
Toksicnost igraca. Kada je neko toksican to ne podnosim, u koliko psuje/vredja

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da
 
Last edited:

Matija Zagorec

Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
44
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Matija#5734
6. Vaše Ingame ime: Matija Zagorec
7. Vaš ID: 11237

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati admin jer volim pomagati drugim igracima, zelim svojim radom pomoci igracima u nevolji te zelim svojim radom doprinjeti administraciji, zelim smanjiti cim vise krsenja pravila, te tako bih htio poboljsati drugim igracima rp.
2. Koje su vaše prednosti? Volim pomagati drugima, imam iskustva, posten sam, pravedan sam, strpljiv,
3. Koje su vaše najveće slabosti? moja najveca slabost je ta sto sam tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator: da
 
Last edited:

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
1. Vaše ime u RL: Milan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: Milan_#2852
6. Vaše Ingame ime: Milan Mancic
7. Vaš ID: 1555

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da postanem pomocnik admina jer dolazi sve vise novih igraca kojima treba pomoc oko upoznavanja roleplay-a, pravila istog i zelim da RP podignem na maksimalan nivo. Naravno prateci sva pravila servera i kaznjavajuci ljude koji ne igraju po pravilima i unistavaju ostalim ljudima roleplay i uzivanje u istom. Zelim da svaki igrac uziva u RolePlay-u kao sto i treba da bude.
2. Koje su vaše prednosti?
Brzo ucim, dobro slusam, sposoban za vise zadataka kao i za resavanje komplikovanih situacija.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Jedino ako vidim da me neko laze pa se iznerviram.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Za sada bih da budem pomocnik.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Za sada bih da budem pomocnik kasnije ako treba, da.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom