Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Coa Petrovic

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
153
1. Vaše ime u RL : Aleksa
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7-8h
5. Vaš Diskord : Coa#9082
6. Vaše Ingame ime : Coaa Petroviic
7. Vaš ID : 1378

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-
Zelim postati admin jer volim da pomazem ljudima i da im ucinim igru na nasem serveru sto zanimljivijom i boljom.Pomagao bih vecim adminima oko evenata i uvjek bi odgovarao na pitanja.Vec sam upucen kako admin team funkcionise tamo da vec znam sta treba da radim.

2. Koje su vaše prednosti?
-
Moje su prednosti sto sam aktivan,imam iskustva(bio sam 4 mjeseca admina na serveru),volim da pomazem,nisam toxican,upoznat sam sa svim pravilima,znam da radim na forumu itd...

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-
Pa iskreno nemam ih

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-
Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-
Naravno
 

Rio Flo

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
21
Informacije
1.
Vaše ime u RL: Petar Veljkovic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12h
5. Vaš Diskord: Pekex#9167
6. Vaše Ingame ime: Rio Smith
7. Vaš ID: 17566

Dodatne Informacije
1.
Zašto želite postati admin?
Hteo bi opet da se oprobam kao administrator i mislim da bi se isto pokazao dobro, znam sva generalna pravila, pravila za lidere, pravila zelene zone, geto pravila, pravila za drzavu, pravila dogadjaja itd... naravno hteo bih opet da iskusim pomaganju ljudi, voleo bih da smanjim krsenje RolePlay pravila kao sto i sami znate ima ih poprilicno dosta, naravno voleo bih da pomazem novim igracima zato sto ih ima poprilicno mnogo, volim da radim forum opet zalbe takodje mi i to nedostaje mnogo, i kao naj bitnije nedostaje mi administracija. Da napomenem opet naravno razumem se previse u RolePlay.


2. Koje su vaše prednosti?
Strpljivost, ljubaznost, profisionalnost, iskusnost, iskrenost, takodje sam brz u radjenju forum zalbi kao i tiketa.


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekada umem da se iznerviram ali je to bas u retkim skoro nemogucim sitacijama, samo to ostale slabosti nemam.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno.


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno.

Hvala na citanju moje aplikacije.

Nadam se da cemo se druziti opet.

 
Last edited:

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju


lukapasic#4472-Lucas Aurelius|16213
MihailoPtm#0938-Thomas_Gethoven|10785
Gavran Crni #3445-Zivorad Cegrlic|14532
mit0#9792-MIRO DOLAR|5621
Zile Yip#2066-Ziile Yip|17704
rilepatuljak#5989-Rile Obama|13651
Coa#9082-Coaa Petroviic|1378


Intervju će biti sutra od 15:3O do 16:30h ( 24.06.2022 )
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
Informacije

1. Vase ime u RL: Vukan

2. Vase Godine : 16

3. Vremenska zon: GMT+1

4. Prosecna aktivnost na dan: 4-10h

5. Vas Discord: vukaaannnn#2590

6. Vase IG ime: Nizzy Obama

7. Vas ID : 13655

Dodatne Informacije:

Zasto zelite postati admin:

1.1 Pa ovako zelim da pomazem novim igracima na serveru da im objasnim sve sto im nije jasno i da im olaksam roleplay.

1.2 Zelim postati admin jer mi je dosadio roleplay i zelim da svoje znanje roleplay-a prenesem na druge

1.3 Pa zelim biti admin jer su mi drugovi koji su bili admini govorili kako je zanimljiv posao, da se moze lako dobiti. Mislim znam da imam banove i tako to ali ipak mislim da sam makar jednu sansu zasluzio da se isprobam kao administrator,

2. Koje su vase prednosti:

2.1 Mogu biti dugo aktivan.

2.2 Lako se sporazumevam sa drugima

3. Koje se vase najvece slabosti

3.1 Nepravdu najteze trpim

3.2 Kao nepravdu i laze dosta tesko trpim

4. Hocete li biti spremni napustiti rp zivot?

4.1 Da, Hocu

5. Hocete li biti spremni prodati svoj biznis

5.1 Naravno
 
Last edited:

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Informacije
1.
Vaše ime u RL: Petar Veljkovic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12h
5. Vaš Diskord: Pekex#9167
6. Vaše Ingame ime: Rio Smith
7. Vaš ID: 17566

Dodatne Informacije
1.
Zašto želite postati admin?
Hteo bi opet da se oprobam kao administrator i mislim da bi se isto pokazao dobro, znam sva generalna pravila, pravila za lidere, pravila zelene zone, geto pravila, pravila za drzavu, pravila dogadjaja itd... naravno hteo bih opet da iskusim pomaganju ljudi, voleo bih da smanjim krsenje RolePlay pravila kao sto i sami znate ima ih poprilicno dosta, naravno voleo bih da pomazem novim igracima zato sto ih ima poprilicno mnogo, volim da radim forum opet zalbe takodje mi i to nedostaje mnogo, i kao naj bitnije nedostaje mi administracija. Da napomenem opet naravno razumem se previse u RolePlay.


2. Koje su vaše prednosti?
Strpljivost, ljubaznost, profisionalnost, iskusnost, iskrenost, takodje sam brz u radjenju forum zalbi kao i tiketa.


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekada umem da se iznerviram ali je to bas u retkim skoro nemogucim sitacijama, samo to ostale slabosti nemam.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno.


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno.

Hvala na citanju moje aplikacije.

Nadam se da cemo se druziti opet.

No hate ali smo svi videli tvoju aktivnost
 

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
820
1.vaše ime u RL
Slavko.K
2Vaše godine u gradu
.u gradu imam 12 u rl imam 15
3.Vremenska zona (GMT+2)
4.prosečan aktivnost na dan (od 10 do 12 sati)
5.Vaš discord
Slavko Katai#3913
6.Ime in game Teodor Mutic
7.Vaš ID 18441




1.Zasto zelite postati admin
Zeleo bih postati admin iz razloga jer sam veoma smiren i staložen lik uvek sam tu da pomognem i da saslusam.Hteo bi da bude normalan rp bez toxic vredjanja itd da što manje bude problema u gradu.
2.Koje su vaše prednosti
Moje su prednosti da sam jako stalozen i mogu da saslusam i ugledam situaciju jako sam smiren i chill lik
3.koje su vaše najveće slabosti
Iskreno nemam nesto sto bi moglo da utiče za sve sam spreman
4. Da li ste spemni da napustite rp život da bi postao admin
Naravno spreman sam .
5.hoćete li biti spremni prodati svoj biznis
Nemam moj biznis ali spreman sam.
 
Last edited:

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord:Mare#7329
6. Vaše Ingame ime: Mare Seid
7. Vaš ID: 14907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:Zelim postati admin jer volim da pomazem ljudima i da ispravljam greske koje se desavaju tokom RP-a imam dosta iskustva i uvjek bi odgovarao na pitanja
2. Koje su vaše prednosti?:moje prednosti su da nisam toxican imam dosta iskustva
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Nestrpljiv
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam biznis
 
Last edited:

Jack Caldrone

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
575
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bojan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: UTC +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-9 sati
5. Vaš Diskord: 𝚐𝚘𝚌𝚎𝚟 👽#9669
6. Vaše Ingame ime: Jack Calderone
7. Vaš ID: 14407

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto hocu da pomazem serveru i igracima da gledam igrace dali krse pravila dali su toxic i slicno
2. Koje su vaše prednosti? Nisam se nesto preterano mnogo bavio GTA 5 roleplayom, vise sam bio na SA:MP roleplay serverima, tamo imam dosta iskustva sa adminstracijom istih, samim tim sticajem istog bi doprineo poboljsanju RP-a na serveru, maksimalno bi pomagao svim igracima na svako postavljeno pitanje, relativno skoro sam stigao na Rage, ali trudio sam se da ispratim sve njegove mogucnosti dosta sam citao tako da mogu reci da znam solidno i oko ove platforme
3. Koje su vaše najveće slabosti? Sto previse volim da teram segu,salu,zezu i ne volim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
1. Vaše ime u RL: Stjepan
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: Tefo#3424
6. Vaše Ingame ime: Tefo Koturic
7. Vaš ID: 8979

1. Zašto želite postati admin? imam jaku zelju posto kao iskusni igrac u ovom gradu
znam dosta toga uvjek pomazem ljudima i objasnjajem im ako im nesto nije jasno
volim da upoznajem nove osobe po potrebi sam spreman i kaznjavat
2. Koje su vaše prednosti? moje prednosti su stariji i iskusniji sam igrac u ovom gradu volim da saslusam ljude
imam uvjek vremena strpljenja koliko god situacija trajala.ljudi vole da me poslusaju
3. Koje su vaše najveće slabosti? ne vjerujem da imam slabosti do sad sam se izvuko iz svakakvih situacija
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste adm
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
685
nformacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 9-10h
5. Vaš Diskord: WBearAndrej#1497
6. Vaše Ingame ime: Andrej Vbear
7. Vaš ID: 12855
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Dosta dugo igram u ovom gradu , te sam video da dosta ljudi ne postoju pravila , pa sam i samim tim imao i sam dosta iskustva sa failmovima.Svaki put kada u toku nekog rp-a samnom neko feila i to u vecoj kolicini jednostvano puknem.
2. Koje su vaše prednosti?
-dobro znam pravila
-brzo ucim komande
-slusam starije i nadredjene
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nekad sam tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Hocu zat osam i izabrao Admina ne Asistenta
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 

Moncler012

Player
Player
Joined
Jun 12, 2022
Messages
45
Informacije
1. Vaše ime u RL: Veljko
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GTM +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 sati
5. Vaš Diskord: vekk#8888
6. Vaše Ingame ime: Velja Moncler
7. Vaš ID: 120

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Prvo da kazem zelim da postanem Admin Asistent, posto vec duze vreme igram GrandRp vise od godinu dana.Zelim da pomognem novim ljudima sto dodju u grad, posto oni ugl ne znaju sva pravila i imaju neka pitanja, msm da bi to dobro radio.Znam da sam dosta puta bio banovan i u demorganu, ali znam pravila bolje od pola administracije,i plus imam dobru aktivnost 10 do 12 sati svaki dan,ja sam ta pravila naucio na tezi nacin ali sam naucio i znam ih.Da ne kazem da neki ljudi dobijaju admina a ne znaju sta je Savezona,o tome necemo.Ja sam se ovde prijavio za Asistenta

2. Koje su vaše prednosti?
-Odlicno poznajem pravila posto igram jos od Engleskog servera,msm da cak znam sve i jedno pravilo, jedino sto ne znam pravila tacno po broju.
-Pa pored toga sto znam pravila vrlo dobro, nije bitno sto sam ih naucio kroz neki pogresan nacin, i dalje msm da znam pravila bolje od dosta admina, ja se ovde prijavljum za Asistenta
-Slusam kad mi neko nesto kaze, bio to mladji ili stari lik ja uvek volim da poslusam sta ko ima da kaze.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Msm da nemam slabosti, ali znam da sam jako tvrdoglav i kad nesto naumim idem dokle to ne resim ili ostvarim(Tvrdoglav ali u nekom pozitivnom smislu)
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Ne zato prijavljujem za Asistenta
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Ne(Prijavljem se za Asistenta).
Hvala, i ugodan dan.
 

reedjii

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
375
1. Vaše ime u RL: Miloš
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord: Reg1#9359
6. Vaše Ingame ime: Miki Reyli
7. Vaš ID: 6458

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-
Igram vec oko 8 meseci na GrandRP projektu, ucestvovao sam u dosta RP situacija, i u zadnje vreme nisu mi toliko zanimljive kao pre
- Volim da pomazem drugima na svaki moguci nacin, i biti administrator mi dosta pomaze u tome


2. Koje su vaše prednosti?
-
Imam dosta iskustva jer sam ucestvovao u velikom broju RP situacija
- Kao sto sam vec rekao, volim da pomazem drugima, sto je i jedan od glavnih razloga zasto zelim biti administrator
- Zbog velikog iskustva mislim da dobro poznajem pravila
- Komunikativan sam (Ako osoba sa kojom komuniciram ima bar malo inteligencije)


3. Koje su vaše najveće slabosti?
-
Brzo se iznerviram
- Nestrpljiv sam
- Nepravdu ne podnosim


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Zile_Yip

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
259
1. Vaše ime u RL: Zivojin

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona:GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h

5. Vaš Diskord:Zile Yip#2066

6. Vaše Ingame ime: Ziile Yip

7. Vaš ID:17704

Dodatne Informacije


1. Hteo bih da poboljsam rp, da ne bude svadja i prepirke na serveru. Zelim da probam da budem sto bolji admin i da pomazem igracima. RP zivot me je malo smorio zato sto sam bio u svakoj drzavnoj i kriminalnoj organizaciji pa bih sada volio da budem admin i da mojim prisustvom pomognem administraciji i da dam sve od sebe. Volim ovu igricu i ovaj RP server i sada kada imam iskustva u svakoj organizaciji probao bih da budem i admin.

2. Moje prednosti su zato sto mogu biti aktivan mnogo vremena i da budem uvjek tu u trenutcima kada sam potreban. Nisam toxic uvjek bih bio tu za svakog igraca da pomognem. Strpljiv sam i mnogo razuman i uvjek zelim da bude pravedno.

3. Moje slabosti su to sto ne volim ne pravdu i uvjek zelim da uradim postene odluke

4. Spreman sam da ostavim RP zivot i da predjem u admine

5. Da spreman sam da prodam biznis kako bih postao admin

HVALA NA CITANJU I SRECNO SVIMA
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1.
Vaše ime u RL: Mihailo Nikolic
2.
Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12h
5. Vaš Diskord: Mixa#8973
6.
Vaše Ingame ime: Fatom Taylor
7.
Vaš ID: 15394

Dodatne Informacije
1.
Zašto želite postati admin?
Hteo bi opet da se oprobam kao administrator i mislim da bi se isto pokazao dobro, znam sva generalna pravila, pravila za lidere, pravila zelene zone, geto pravila, pravila za drzavu, pravila dogadjaja itd... naravno hteo bih opet da iskusim pomaganju ljudi, voleo bih da smanjim krsenje RolePlay pravila kao sto i sami znate ima ih poprilicno dosta, naravno voleo bih da pomazem novim igracima zato sto ih ima poprilicno mnogo, volim da radim forum opet zalbe takodje mi i to nedostaje mnogo, i kao naj bitnije nedostaje mi administracija. Da napomenem opet naravno razumem se previse u RolePlay.


2. Koje su vaše prednosti?
Strpljivost, ljubaznost, profisionalnost, iskusnost, iskrenost, takodje sam brz u radjenju forum zalbi kao i tiketa.


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekada umem da se iznerviram ali je to bas u retkim skoro nemogucim sitacijama, samo to ostale slabosti nemam.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno.


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno.

Hvala na citanju moje aplikacije.

Nadam se da cemo se druziti opet.

VAŠ MIXA!
 

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kire
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7h
5. Vaš Diskord:KireeeX#5108
6. Vaše Ingame ime: Kire Shakur
7. Vaš ID: 13558

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: zelim da postanem admin jer zelim da pomazem ljudima da ispravljam greske koje se desavaju tokom RP-a imam dosta iskustva o RolePlay-u neko malo vreme sam igro na samp nije mi se svidelo pa sam preso ovde imam dosta razumjevanja vec sam bio Admin level 2 bio sam dosta aktivan za to kratko vreme zeleo bih da ispravim tu gresku koju sam uradio zeleo bih da dobijem jos jednu sansu koju necu da ispustim tako lako smatram da nece da se ponovi vise to hvala.
2. Koje su vaše prednosti?: jako sam poslusan, brzo ucim, korektan sam prema svima imam ponasanje.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: vredanje roditelja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno.
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Informacije
1. Vaše ime u RL Nicolas
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10h
5. Vaš Diskord nixqqqq#6981
6. Vaše Ingame ime Nikola Haze
7. Vaš ID 8569

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Mislim da mogu ovaj server učiniti boljim, pre svega pomagao bih ljudima koji su novi, većina admina samo paste-a postavite pov na forum sad, nema svako pov neki novi igraci ne znaju da treba, objasnio bi im pomogao da se snadju, pre svega svoju poziciju ne bih zloupotrebio ili na bilo koji nacin ostetio sebe i druge.
2. Koje su vaše prednosti? Dugogodišnje RP iskustvo i smirenost
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam puno ali imam jednu koju ne vole ljudi, nakon sto mi se ta smirenost u nekoj situaciji istrosi umem da se izvicem na nekog ali naravno to ne bih radio kao admin
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam Biznis.
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Uros#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Skoric
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Voleo bih da postanem admin zato sto volim da pomazem igracima Grand RolePlaya i da poboljsam grand RP. Takodje imam iskustva kao admin zato sto sam bio admin na drugim serverima. Mislim da sam sposoban biti admin ovog servera jer znam bas dobro pravila servera, takodjer sam spreman obavljati duznost admina.
2. Koje su vaše prednosti?
-Igram grand RolePlay vec 4 meseca i stekao sam iskustvo na ovom RP serveru. Jako sam Strpljiv, uvek cu saslusati svakoga, aktivan sam dosta, Nepravim gluposti, donosim ispravne odluke, jako sam odgovorna osoba, veoma sam ljubazan lepo komuniciram sa igracima, takodje ako treba saslusacu vise puta pa cu tek onda doneti ispravnu odluku i dosta bih se trudio da obavljam odlicno posao admina.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nevolim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
792
1. Vaše ime u RL: Antonio
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: aPajke#3276
6. Vaše Ingame ime: Ante Djukela
7. Vaš ID: 6901

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? želim se vratiti nazad u admine jer mi je super islo i volim pomagat ljudima, i mislim sam isto nastaviti. otisao sam jer mi se racunalo pokvarilo.
2. Koje su vaše prednosti? bio sam vec admin na ovom serveru, upoznat sam sa serverom i pravilima.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, nemam biznis.
 
Last edited:

Nemanja Zajcev

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Mar 13, 2022
Messages
742
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 29
3. Vremenska zona: GTM +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h,vikendom i dosta vise
5. Vaš Diskord: ngarca93#2160
6. Vaše Ingame ime: Nemanja Zajcev
7. Vaš ID: 19165

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da se oprobam u poslu admina,malo da odem iz RP zivota
2. Koje su vaše prednosti? Vec sam bio asistent administracije,znam pravila grada.Dosta sam aktivan i spreman da pomognem svakome.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Mislim da ih nemam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da,spreman 1000%
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, nemam biznis.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom