Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
1. Vaše ime u RL - Aleksandar

2. Vaše godine 17

3. Vremenska zona - GTM+2

4. Prosječna aktivnost na dan - Od 8-10 sati dnevno

5. Vaš Diskord - leby#3357

6. Vaše Ingame ime - Leby Whitney

7. Vaš ID - 19862



Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? - Zeleo bih da budem admin jer sam vec bio admin na samp serverima i na fivem sam bio na jednom serveru i mislim da sam spreman da udjem u vasu ekipu i da doprinesem vasem radu.

2. Koje su vaše prednosti? - Dugo igram grand rp preko godinu ipo dana i smatram da bih mogao doprineti ovom serveru dosta toga, takodje sam igrao na drugim rp serverima (SAMP, FiveM...)

3. Koje su vaše najveće slabosti? - Smatram da nemam ni jednu slabost

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? - Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da.
 

Aleksa Milivojevic

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
61
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine;15
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-8h na dan
5. Vaš Diskord:Aleksa#0910
6. Vaše Ingame ime:Aleksa Milivojevic
7. Vaš ID:2524

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim biti admin jer volim da pomazem drugima. Bio sam vec administrator na ovom serveru, te znam kako sve funkcijonise.
2. Koje su vaše prednosti?
Vec sam bio admin na ovom serveru, te znam kako funkijonisu stvari, odlinco poznajem pravila i pridrzavam se istih.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Smatram da nemam mana.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): DA
 
Last edited:

John Loco

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
134
1. Vaše ime u RL: Kristian
2. Vaše godine: 39
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: John Zambada #4302
6. Vaše Ingame ime: John Zambada
7. Vaš ID: 5355

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim da postanem Admin da pomognem Igracima za bolji RP.
2. Koje su vaše prednosti? Bio sam u Bandama , Drzavnim Organicazijama na vecim Ranku i puno sam naucijo od Zakona i Pravila Grada .
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moje Slabosti su sto ne volim Nepravdu i kada neko laze da bude po njegovom
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: Nesad Jahic #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin iz razloga da olakšam posao adminima, zato sto mi je to dosta zanimljivo, aktivan sam igrač. I želi bih da uljepšam ovoj RP boljim.
2. Koje su vaše prednosti? Znam dobro riješavati neke situacije, siguran sam u svoju odluku, smirena sam osoba, itd.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam biznis.
 

Ivan Radovic

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
46
Informacije
1. Vaše ime u RL:Ivan Radovic
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8'+sati
5. Vaš Diskord:Ivan Kashh/16279#2491
6. Vaše Ingame ime:Ivan Radulovic
7. Vaš ID:16279

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Prvo sto jeste da zelim pomognem novim igracima.Zelim takodje da se pravila postuju.Zelim takodje da nekako popravim rp kako mogu.
2. Koje su vaše prednosti?
Da sam dobar covek.Volim da pomazem.Volim da objasnjavam da vise puta objasnjavam ljudima ako im nesto nije jasno.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepravda,zicira me konstanto krsenje pravila

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Hocu,jer sam se naziveo tog rp zivota.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis
 
Last edited:

Luigi Basso

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
94
1. Vaše ime u RL Filip Marinkovic
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GTM +2
4. Prosječna aktivnost na dan 2-8 h
5. Vaš Diskord fica#3584
6. Vaše Ingame ime Filipina Marinkovic
7. Vaš ID 14426

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Dosta imam iskustva na serveru, prosao sam kroz skoro svaku organizaciju, zelim da se oprobam kao asistent da pomazem novim i starijim igracima kojima to treba. Zelim da popravim RP sto vise mogu, i zeleo bih da se oprobam kao asistent.
2. Koje su vaše prednosti? Strpljiv, Pravedan, Snalazljiv.
3. Koje su vaše najveće slabosti?Ne volim krsenje pravila i nepravdu i previse kratak fitilj kod ljudi koji vredjaju porodicu i mene, sto se tice toga uvek cu odgovoriti pa ne znam sta on bio.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Don_Luka

Player
Player
Joined
Apr 10, 2022
Messages
14
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-7 sati.
5. Vaš Diskord: PoznatiGospodin#0759
6. Vaše Ingame ime: Luka_Darkinn
7. Vaš ID: 15304

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Po mom iskustvu igranja grand roleplaya mislim da igraci nisu dovoljno nauceni zbog silnih opcija servera i da ima mnogo reportova. Dugo sam tu sto se vidi po ID a mislim da mogu da dovedem nesto u red. S tim sto sam bio admin na 6 servera na FiveM, mogu i na Grandu jer vidim da ljudima nesto hvali sto se tice igranja ovde. Aktivan sam i mogu dolaziti na svaki report. Odrekao bih se RolePlay zivota jer mislim da sam spreman za admina. Takodje uvek bih se posavetovao sa vecim adminom pre nego sto donesem bitnu odluku
2. Koje su vaše prednosti?: Snalazljiv, razumljiv,poznate situacije iz mog iskustva...
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Volim da se borim za onog ko je upravu ali se nekad izgubim u jako teskoj situaciji.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Spreman
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nije problem.
 

Leonardo Bregana

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikša
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7h
5. Vaš Diskord: Niksa#2711
6. Vaše Ingame ime: Leonardo Colombo
7. Vaš ID: 22282

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Na ovom serveru sam već jedan veoma dug period nažalost nemam iskustva u administraciji, bio sam lider EMS-a, ali bih ga volio u ovom staff radnom kolektivu, dobro poznajem RP pravila posao admina iziskuje dobro poznavanje RP pravila i dobru procjenu u datoj situcaiji i ovaj posao mi je jako interesantan.
2. Koje su vaše prednosti?
Ja za sebe smatram da mogu da prepoznajem krivce u datoj situcajij (naravno uz date dokaze) i situacije bih riješavao bez konflikta.
Dobro poznajem RP pravila.
Kroz iskustvo lidera sam stekao dobru komunikaciju sa igračima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Jedina slabost koju imam jeste kratak fitilj. To znači kada me neko vrijeđa porodicu i ujedno i mene ja moram da odgovorim i da se svađam sa tom osobom.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Jesam, spreman sam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Jesam.
 

Ivica

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
47
Informacije
1. Vaše ime u RL: Toni
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord: Toyeri#5779
6. Vaše Ingame ime: Toni Zero
7. Vaš ID: 21971

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelio bih da pomognem novim igracima jel smatram da imam dovoljno iskustva na ovom serveru i zelim da isprobam kako je to biti admin jel sam vec sve isprobao na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
ja smatram da imam mnogo prednosti dobro objasnavam stvari imam mnogo iskustva u roleplayu mislim da sam ozbiljan covek koi svata ozbiljno svoj posao. Smatram za sebe da sam ljubezan kon ljudima i imam bas mnogo iskustava u roleplayu pa i zato znam sva pravila na serveru tako da nemogu da pogresim ni jedno pravilo ni primer.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Za sebe smatram da nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis.
Hvala vam na pregledavanja aplikacije za admina zelim srecu svim kanditatima
Toni Zero
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
Informacije
1. Vaše ime u RL: Toni
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord: Toyeri#5779
6. Vaše Ingame ime: Toni Zero
7. Vaš ID: 21971

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelio bih da pomognem novim igracima jel smatram da imam dovoljno iskustva na ovom serveru i zelim da isprobam kako je to biti admin jel sam vec sve isprobao na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
ja smatram da imam mnogo prednosti dobro objasnavam stvari imam mnogo iskustva u roleplayu mislim da sam ozbiljan covek koi svata ozbiljno svoj posao. Smatram za sebe da sam ljubezan kon ljudima i imam bas mnogo iskustava u roleplayu pa i zato znam sva pravila na serveru tako da nemogu da pogresim ni jedno pravilo ni primer.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Za sebe smatram da nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis.
Hvala vam na pregledavanja aplikacije za admina zelim srecu svim kanditatima
Toni Zero
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-6h
5. Vaš Diskord: Marko Magluta#2074
6. Vaše Ingame ime: Arthur Johnson
7. Vaš ID - 15810

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Nemam šta pametnije da radim na serveru, dosadilo mi je mnogo toga, provodio sam vreme u državnim organizacijama pa sad hoću nešto drugačije malo da radim. Naravno, ne bih samo zbog toga želio se pridružiti administraciji, već mi je želja da pomažem u izgradnji Grand zajednice zajedno s vama i ostalom ekipom. Želja mi je upoznavati nove ljude, steći nova prijateljstva, iskustva i ostalo vezano za to.
2. Koje su vaše prednosti? -
- Aktivnost
- Dobri živci
- Odgovoran
- Volim da saslusam
3. Koje su vaše najveće slabosti? -
Normalne slabosti .
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam Biznis
 

asfsa

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
211
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola.D
2. Vaše godine: 16.5
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan minimum 2h maksimum 22h
5. Vaš Diskord Nikola 🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkin
7. Vaš ID 3674

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Volim da pomazem ljudima i zanimljivo mi je da im pomazem i da resavam ne pravdu
2. Koje su vaše prednosti?
Uvek se izborim za svoju rec
Nisam lenj , redovan sam skoro svaki dan sam tu po vecinu dana uvek uspem da nadjem komunikaciju sa ljudima
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Idem u skolu pa sam manje na serveru ali ako nista nasjem vremena barem 2h pa sve do 22h
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator
Da naravno (ne pisedujem biznis)
Hvala na čitanju.❤️❤️❤️
 

Zika Yeager

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
56
Informacije
1. Vaše ime u RL: Martin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : oko 7/8 zavise mogu nekad i vise
5. Vaš Diskord :БрзаСмртZutiiiot#9503
6. Vaše Ingame ime : Zika Zuti
7. Vaš ID : 8206

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim postati admin zato što mi je već pomalo dosadio RP život, te bi volio postati admin najvise iz razloga tog sto dobro znam RP pravila te bi na taj nacin pomogao igracima u bilo kojoj situaciji da se nalaze.

2. Koje su vaše prednosti?
-Ne odlucejem brzo dok ne dobijem dovoljno dokaza u vezi u vezi situacije koja se desi
-Brzo ucim ono sto treba postujem i zelim da pomognem

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slobosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da
 

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 2-6H
5. Vaš Diskord :Nemanja#2610
6. Vaše Ingame ime : Kegla Sefovic
7. Vaš ID : 7048

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zeleo bih da postanem asistent administracije jer sam ranije bio admin i znam kako sve funkcionise pa bih hteo da budem asistent kako bih pomagao novim igracima, odgovarao na pitanja i pojasnio im neke stvari ukoliko im nisu jasne.

2. Koje su vaše prednosti?
Uvek sam samouveren u svoj odgovor, dobro poznajem server kao i njegova pravila.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slobosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-Da (Asistent)

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da (Asistent)
 

Botox_Pjevac

Player
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
23
Informacije
1. Vaše ime u RL:Imran
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:UTC +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h+
5. Vaš Diskord:Bxltt#0502
6. Vaše Ingame ime:Imran Tigamochi
7. Vaš ID:22962
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Želio bih postati admin kako bih spriječio kršenje pravila na serveru,pomogao igračima oko njihovih nejasnoća,i kako bi svi imali dobar i kvalitetan RolePlay u kojem mogu da uživaju.Podržavam svaku osobu bez obzira kakva je ona.Svjestan sam svojih zadataka i redovno i pažljivo ću ih održavati.Nadam se da ste ovim barem malo uočili kakva sam osoba.
2. Koje su vaše prednosti?Moje prednosti su:
-Znam i poštujem pravila servera
-Timski rad
-Ljubaznost
-Iskrenost
-Poslušnost
-Odgovornost
itd....
3. Koje su vaše najveće slabosti?Šta god da uradim uvijek znam da može bolje i potrudim se da to i uradim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Naravno da hoću.Iz razloga što sam oduvijek htio da postanem admin kako bih pomogao drugim igračima oko onoga što im nije baš jasno i kako bi im učinio RolePlay kvalitetnijim i boljim.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)Nažalost nemam biznis međutim ako bih ga imao naravno da bih bio spreman na to.
Nadam se da ćete prihvatiti ovu aplikaciju.
Hvala što ste me saslušali !
 

Cengela Sefovic

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
341
1. Vase ime u rl: Vladimir Vujovic

2. Vase godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h

5. Vaš Diskord: Vlladex XD#7723

6.Vase Ingame ime: Cengela Sefovic

7.Vaš ID: 4237

Dodatne Informacije

1.Zašto želite da postanete admin?
Zelim da postanem administrator zato sto sam vec duze vreme na serveru, dugo sam RP-ao i znam kako server funkcionise. Zelim da pomognem novim igracima i zelim da kaznim igrace koje krse RP pravila i koji prave los RP.

2.Koje su vaše prednosti?
Veoma sam strpljiv, uvek lepo objasnim i dobar sam sa ljudima. Imam dosta iskustva u RP-u, igram na serveru vec dosta dugo vremena i smatram da bih bio odlican administrator. Vec sam jednom bio admin, tako da znam kako sta ide.

3.Koje su vaše najvece slabosti?
Smatram da nemam slabosti.

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da, vec duze vreme rp-am i pomalo pocinje da mi bude dosadno.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam ja tih para za biznis, a kad bih imao, Da prodao bih ga.
 

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 do 8 sati
5. Vaš Diskord : PACO#8200
6. Vaše Ingame ime : Paco Melone
7. Vaš ID : 9879

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pomogao sam, pomažem svima kojima je potrebna pomoć na serveru. Znam kako server radi i znam da ću, ako postanem administrator, moći pomoći većem broju igrača.

2. Koje su vaše prednosti?
Prilično sam miran u većini situacija i marljivo radim i rješavam probleme koji postoje.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Trenutačno ne mislim da imam slabosti koje bi me kočile u radu

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Uros Obilic

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
116
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:4-12h
5. Vaš Diskord: BABUSKA#1035
6. Vaše Ingame ime: Uros Obilic
7. Vaš ID: 4211

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Vec dosta dugo vremena sam na serveru i prosto mi je dosadio rp hteo bi da postavim sebi neke nove granice i da se oprobam kao admin i uz to volim da pomazem ljudima i poboljsam roleplay.
2. Koje su vaše prednosti? Volim da pomazem ljudima i znam da se snalazim u situacijama.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da,nemam biznis.
 

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
807
Informacije
1. Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan :8 do 10 sati
5. Vaš Diskord :Triwodo #3913
6. Vaše Ingame ime :Teodor Triwodo
7. Vaš ID :18441

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin jer sam dosta u RP zelim se u necem novu isprobati.Nisam nikad bio imam zelju smatram da sam spreman da postanem admin upoznat sam sa RP pravilima i dosta sam dugo ovde.

2. Koje su vaše prednosti?
Znam da donesem odluke i ako su u nekim situacijama teskim strpljiv sam jako i uvek sam tu da pomognem ako je neko ne upoznat sa necim.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Iskreno mislim da nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom