Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Mihael Omega

Ako
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
58
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihael
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: >8
5. Vaš Diskord: IvanBenz#5687
6. Vaše Ingame ime: Ivan Benz
7. Vaš ID: 11658

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pošto imam dosta vremena kad ništa ne radim na serveru voleo bih odgovarati igračima na pitanja u vezi servera. Mene često nervira kad moram čekati duže vreme na odgovor administracije i smatram da bih ja sam mogao to dosta promeniti.

2. Koje su vaše prednosti?
Moja velika prednost je aktivnost, mogu često provoditi preko 10 sati na serveru. Ljubazan sam i mogu rado poslušati kritiku drugih. S obzirom da igram na ovom projektu skoro godinu dana upoznat sam sa svim pravilima servera.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mislim da ih čak i nemam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Prijava za Asistenta Administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Leonardo Bregana

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikša
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7h
5. Vaš Diskord: Niksa#2711
6. Vaše Ingame ime: Leonardo Colombo
7. Vaš ID: 22282

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Na ovom serveru sam već jedan veoma dug period nažalost nemam iskustva u administraciji, bio sam lider EMS-a, ali bih ga volio u ovom staff radnom kolektivu, dobro poznajem RP pravila posao admina iziskuje dobro poznavanje RP pravila i dobru procjenu u datoj situcaiji i ovaj posao mi je jako interesantan.
2. Koje su vaše prednosti?
Ja za sebe smatram da mogu da prepoznajem krivce u datoj situcajij (naravno uz date dokaze) i situacije bih riješavao bez konflikta.
Dobro poznajem RP pravila.
Kroz iskustvo lidera sam stekao dobru komunikaciju sa igračima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Jedina slabost koju imam jeste kratak fitilj. To znači kada me neko vrijeđa porodicu i ujedno i mene ja moram da odgovorim i da se svađam sa tom osobom.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Jesam, spreman sam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Jesam.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju

Sok od Manga#6360-Naum Seid|19352
Nikola#5607-Nikola Darkin|3675
nixeno#2047-Nikola_Puntik|19787
adika#9651-Adi Civan|32307
Milos626#0434-Somi Wolf|24260
Nemanja Jovicic#8919-Nemanja Jovicic|13203
Gtplayer v3#8754-Slqven Benko|12467
𝓟𝓻𝓲𝓷𝓬𝓮𝓼𝓼#3524-Marija Mitrovic|4856
Jagodinac#7647-Luka Jagodinac|33864
lizimijaja#1879-Ladislav Zlikovski|20216
Emil#6934-Kira Yakuza|3783
Zoky Navarro#1715-Zoky Navaro|18174
Mare#8170-Maras_Helll|6013
Alci#9009-Alci_Joestar|1143
Zgembo Krhkic#8766-Zgembo Krhkic|8927
Bxltt#0502-Imran Tigamochi|22962
! Tajksi#7338-Tajksi Cartier|24209
Niksa#2711-Leonardo Colombo|22282​

Intervju će biti sutra u 20:00h (15.11.2022)
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-6h
5. Vaš Diskord: Marko Magluta#2074
6. Vaše Ingame ime: Arthur Johnson
7. Vaš ID - 15810
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Nemam šta pametnije da radim na serveru, dosadilo mi je mnogo toga, provodio sam vreme u državnim organizacijama pa sad hoću nešto drugačije malo da radim. Naravno, ne bih samo zbog toga želio se pridružiti administraciji, već mi je želja da pomažem u izgradnji Grand zajednice zajedno s vama i ostalom ekipom. Želja mi je upoznavati nove ljude, steći nova prijateljstva, iskustva i ostalo vezano za to.
2. Koje su vaše prednosti? -
- Aktivnost
- Dobri živci
- Odgovoran
- Volim da saslusam
3. Koje su vaše najveće slabosti? -
Normalne slabosti .
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam Biznis
 

Leo Luxury

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
234
Informacije
1. Vaše ime u RL Leonid
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan od 2-4sata
5. Vaš Diskord GUY#2069
6. Vaše Ingame ime Leo Lahanta
7. Vaš ID 18491

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati asistent admin? Vako zelim da vidim kakav je svjet sa druge strane isto tako bi hteo da probam da budem admin nemam nikakvo iskustvo.Isto tako znam vecina stvari koj su povrzanim ic i ooc.Na ovaj projekat igram vec 11 meseci.I nisam nimalo toxic.

2. Koje su vaše prednosti?
Pazlivo radim.Przo ucim,I znam mnogo stvari vezano za ic occ,familije,organizacije i naravno pravila



3. Koje su vaše najveće slabosti?
Jedino sta pre brze postupam sa mislima.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da (nemam biznis)



A8xdYfgUGmhBZLIJ.gif
 
Last edited:

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 do 8 sati dnevno.
5. Vaš Diskord : PACO#8200
6. Vaše Ingame ime : Patrik Melone
7. Vaš ID : 9879

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pomogao sam, pomažem svima kojima je potrebna pomoć na serveru. Znam kako server radi i znam da ću, ako postanem administrator, moći pomoći većem broju igrača.

2. Koje su vaše prednosti?
Prilično sam miran u većini situacija i marljivo radim i rješavam probleme koji postoje.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Trenutačno ne mislim da imam slabosti koje bi me kočile u radu

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Anco Batina

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
123
Informacije
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Biggie Cheese#4730
6. Vaše Ingame ime: Anco Batina
7. Vaš ID: 7721

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Volim da pomažem ostalim igračima i mislim da bih doprineo dosta kao administrator.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljiv sam i razumljiv, umem dobro da procenim situaciju i pazim na detalje.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mozda tvrdoglavost.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
DA.
 

John Scalleta

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
738
Informacije
1. Vaše ime u RL: Emanuel
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: *zbog posla- radnim danima navečer 4 5 sata (uvijek sam 1 smjena na poslu), a vikendom i praznicima sam cijele dane za RAGE-om pa onda ne znam točno koliko bih odradio.
5. Vaš Diskord: Secret Spectateツ#7591
6. Vaše Ingame ime: Johnn Scalleta
7. Vaš ID: 10718

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Ponajprije, želim biti Admin jer nikada nisam bio član Admin team-a, pa mislim da bi bio spreman preuzeti tu veliku odgovornost na sebe da dobro obavljam svoje zadatke. Imam dosta iskustva sa prošlih popularnih zajednica (SA:MP) jer sam bio tamo više puta Admin. Pošto ulazim 1 puta, mislim da trenutno nemam nešto pretjerano puno znanja, ali sam spreman preuzeti odgovornost i naučiti ono što će mi trebati da svoj posao obavljam u najboljem mogućem obliku.
2. Koje su vaše prednosti?
Brz sam, komunikativan, sklon tiskom radu, preferiram mirnim putem riješiti nastale sukobe.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moja jedina i najveća slabost je ta što sam brzoplet. U nekim situacijama "brzam" te se desi mogućnost da napravim neku grešku.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da (nemam biznis, a i da ga imam prodao bih ga).
 

Milos Gedora

Player
Player
Joined
May 22, 2022
Messages
49
Informacije
1. Vaše ime u RL Milos
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-10h
5. Vaš Diskord M6sko#6199
6. Vaše Ingame ime Milos Cash
7. Vaš ID 15940

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Hteo bi postati admin jel zelim pomoci ovim igracima koji su tek usli u grad da bi poboljsao rp kaznijo bih igrace koji krse pravila ovog servera poznajem se pravila dobro bio sam u sve drzavne organizacije i sve ilegalne. Bio sma i na FiveM Admin plus sam vec bio i na ovom serveru admin hteo bi postati ponovo admin. Mislim da bi mi se trebalo pruziti jos jedna sansa. Hvala
2. Koje su vaše prednosti?brzo ucim, mogu poboljsati rp situaciju, miran sam, strpljiv sam, brzo reagiram na situacije, nisam toxican
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da [spreman sam da napustim svoj rp zivot]
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) naravno[nemam biznis]
Milos Cash
 
Last edited:

Botox_Pjevac

Player
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
23
1. Vaše ime u RL:Imran

2. Vaše godine:15

3. Vremenska zona:UTC +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5h+

5. Vaš Diskord:Bxltt#0502

6. Vaše Ingame ime:Faris Walker

7. Vaš ID:22962

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Želio bih postati admin jer sam već duže vrijeme na serveru i oduvijek sam htio biti admin kako bih spriječio kršenje pravila na serveru,pomogao svim igračima oko njihovih nejasnoća itd...Duže vrijeme sam na serveru i volio bih se oprobati kao admin.Podržavam svaku osobu bez obzira kakva je ona.Svjestan sam svojih zadataka i redovno i pažljivo ću ih održavati.
2. Koje su vaše prednosti?Moje prednosti su:
-Volim da pomažem ljudima
-Znam i poštujem pravila servera
-Timski rad
-Ljubaznost
-Iskrenost
-Poslušnost
-Odgovornost
itd....
3. Koje su vaše najveće slabosti?Ja smatram da nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Naravno da hoću.Iz razloga što sam oduvijek htio da postanem admin kako bih pomogao drugim igračima oko onoga što im nije baš jasno.Već duže vrijeme rp-am i postaje mi dosadno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)Nemam biznis ali ako bi ga imao,da prodao bi ga.
Hvala na čitanju,

Faris Walker
Povlacim prijavu.
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan 7h
5. Vaš Diskord Mare#7329
6. Vaše Ingame ime Rema Sion
7. Vaš ID 14907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zeleo bih da postanem admin zato sto igram ma ovom projektu od ENG1 i imam puno iskustva i mnogo puta sam prisustvao kako administracija ovog projekta pomaze i resava probleme.
2. Koje su vaše prednosti?

-Volim da pomazem ljudima i da im objasnjavam sta im nije jasno.


3. Koje su vaše najveće slabosti?

-Moje slabosti su to sto sam mnogo tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da , ne posedujem biznis.
 
Last edited:

Meris

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
290
Informacije
1. Vaše ime u RL Meris
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-12h sati
5. Vaš Diskord Smoki#4249
6. Vaše Ingame ime Meris Husic
7. Vaš ID 14922

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Volim da pomazem drugim igracima, znam kako funkcionise sve. Na ovome serveru sam cak godinu dana+, sve u svemu zelim da server bude sto bolji, bez ikakvih krsenja pravila. Prosao sam kroz dosta rp situacija..
2. Koje su vaše prednosti?
- Poznajem sva pravila grada
- Dosta sam na serveru
- Dosta sam aktivan
- Strpljivost
-Odgovornost
-Ljubaznost
- Komunikativnost
-Brzina
-Snalazljivost
-Postovanje prema svima
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Smatram da nemam nikakve slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Hoću
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hoću, ne posedujem biznis.
 

Leonardo Bregana

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
10
1. Vaše ime u RL: Nikša
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7h
5. Vaš Diskord: Niksa#2711
6. Vaše Ingame ime: Leonardo Colombo
7. Vaš ID: 22282

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Na ovom serveru sam već jedan veoma dug period nažalost nemam iskustva u administraciji, bio sam lider EMS-a, ali bih ga volio u ovom staff radnom kolektivu, dobro poznajem RP pravila posao admina iziskuje dobro poznavanje RP pravila i dobru procjenu u datoj situcaiji i ovaj posao mi je jako interesantan.
2. Koje su vaše prednosti?
Ja za sebe smatram da mogu da prepoznajem krivce u datoj situcajij (naravno uz date dokaze) i situacije bih riješavao bez konflikta.
Dobro poznajem RP pravila.
Kroz iskustvo lidera sam stekao dobru komunikaciju sa igračima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Jedina slabost koju imam jeste kratak fitilj. To znači kada me neko vrijeđa porodicu i ujedno i mene ja moram da odgovorim i da se svađam sa tom osobom.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Jesam, spreman sam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Jesam.
 

Vaso.

Player
Player
Joined
Jul 31, 2022
Messages
244
1. Vaše ime u RL: Vaso
2. Vaše godine: 12
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-16h
5. Vaš Diskord: Sok od Manga#6360
6. Vaše Ingame ime: Naum Seid
7. Vaš ID: 19352

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Dosadio mi je obican RP zivot te zelim da olaksam posao u administraciji jer ga stvarno ima bas puno i zelim da probam sebe u takvim situacijama gde treba da se donese jasna odluka.

2. Koje su vaše prednosti? Dosta sam smiren u vecini situacija te sam vredan i resavao bi sve probleme koji postoje.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Kada mi neko vredja porodicu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam trenutno biznis.
 

Mango Jerry

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
38
1. Vaše ime u RL : Edvin
2. Vaše godine : 23
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7 do 10h
5. Vaš Diskord : Edvin#4869
6. Vaše Ingame ime : Mango Jerry
7. Vaš ID : 2252



Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pa prije svega dosta sam aktivan na serveru i tako da mislim da bi korisniji bio kao administracija pomagao bi da im lakse pojasnim igracima da rjese situacije i da im lakse bude, ali mislim da se moja aktivnost, poslusnost i predanost moze uvidjeti kao jednom od aktivnijih ljudi i samim time pomoc svima ce mi bit uzitak.
2. Koje su vaše prednosti?
moje prednosti su to sto sam dosta aktivan, smiren i u situacijama i snima sve situacije sa dozvoljenim programima , poslusan, al prije svega pravedan i iskren.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam ih.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da.
 

Petar_Djukic

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
74
1. Vaše ime u RL : Petar
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : radnim danom 5-9h a vikendom 10-20h
5. Vaš Diskord : Petar#9567
6. Vaše Ingame ime : Petar Djukic
7. Vaš ID : 12541



Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pa pre svega dosta sam aktivan na serveru,ne volim kada drugi ljudi krse pravila i kada to vidim pozovem administraciju da to rese.Volim da pomazem ljudima i dosta sam poslusan.Ne radim nista na svoju ruku vec ako nisam siguran pitam drugoga i onda donesemo zajedno odluku.
2. Koje su vaše prednosti?
moje prednosti su sto sam dosta aktivan,poslusan i volim da pomazem ljudima.Smiren sam u odredjenim sutuacijama i ne volim da se svadjam i vicem.Snimam sve sa dozvoljenim programom tako da ako nesto prekrsim spreman sam snositi posledice.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam ih
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da.
 

Hugo Perla

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
77
Informacije
1. Vaše ime u RL:

Matija
2. Vaše godine:
23
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
10-15 sati
5. Vaš disk:
HugoPerla#3636
6. Vaše ime u igrici:
Hugo Perla
7. Vaš ID:
13955

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin:

- Volim pomagati igračima i imam iskustva kao admin i na drugim RP serverima nekako mi je zanimljiv posao i volim ga raditi. Igram na GrandRP serveru 1 godinu te sam upoznat sa svim stvarima servera.
2. Koje su vaše prednosti:
- Znam se ponašati prema igračima čak i onima koji me ne postuju i koji se glupiraju , ali bez obzira ja sam admin i ja imam odgovornost i trebam se ponašati normalno i odgovorno. Samo im želim pomoći najviše što mogu, iako je netko od igrača koji su prekršili pravila mojih prijatelja ja im neću dati manju kaznu zato što su svi igrači jednaki.
3. Koje su vaše najveće slabosti:
Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da biste postali admin:
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da, Nemam biznis svakako
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom