Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
195
Informacije
1. Vaše ime u RL
Mihailo
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-10h
5. Vaš Diskord miha nevolja #4001
6. Vaše Ingame ime Miha Nevolja
7. Vaš ID
20339

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Sate i sate sam proveo na ovom server i sve sam i naucio,tako i sama roleplay pravila i jos od samog starta imao sam zelju da doprinesem serveru kao administrator,i da pomognem kako novim tako i starim igracima ovog projekta

2. Koje su vaše prednosti?
- Vaspitan sam,znam lijepo i primjereno komunicirati sa ljudima,Volim pomagati ljudima,kao sto rekoh znam sva pravila,uveden sam u posao administratora sto se tice drugih servera i u svakoj situaciji koliko me god neko iznervirao ili bilo sta ostacu smiren i na pristojan nacin komunicirati sa tom osobom.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Sumnjam da imam neke velike slabosti koje mogu uticati na posao administratora.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Spreman sam,i vec neki duzi vremenski period razmisljam o administraciji,i zelim da se pridruzim

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Spreman sam da prodam biznis!
 

Mark Murphy

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
41
1. Vaše ime u RL: Moje RL ime je Alen
2. Vaše godine: OOC imam 14
3. Vremenska zona: Moja vremenka zona je: UTC+1
4. Prosječna aktivnost na dan: preko nedelje sam 7h a preko vikenda sam 8+
5. Vaš Diskord: Moj disord je: Akica#1517
6. Vaše Ingame ime: IC se zovem: Alen Oluic
7. Vaš ID: Moj ID je: 22128

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati asistent administracije?
pa zelim da postanem admin zato sto sam bio na SAMPU imam iskustva sa FIVEM-a i igra gta preko 4 godine.

2. Koje su vaše prednosti? Poznajem pravila bio sam na SAMPU admin imam dosta strpljenja da saslusam ljude smiren sam i ne nerviram se lako i ne lazem.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Moje najvece slabosti su kod ljudi koji lazu koji hoce da naklevete druge ljude kako bi se izvadile situacije.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da zatosto ga neam
 

Ivan Wilson

Player
Player
Joined
Jun 30, 2022
Messages
113
1. Vaše ime u RL: Ivan

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8h

5. Vaš Diskord: ivakzz#7681

6. Vaše Ingame ime: Ivan Loco

7. Vaš ID: 18846

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati asistent administracije?
Imam jako puno iskustva u RP,proso sam dosta u svom rp karakteri i kroz RP sam primjetio da dosta ljudi ima problema u RP.Zbog toga sam odlucio se prijaviti za admina kako bi mogo tim istim ljidma

2. Koje su vaše prednosti? odlucan,strpljiv,snalaznjiv,nije mi problem saslusati nekoga

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin? Ne, jer se prijavljujem za asistenta,u slucaju da mi se svidi biti admin spreman sam napustiiti RP.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno
 
Last edited:

not existing anymore

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord:tome.#6767
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7. Vaš ID:24227

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Pa vec sam bio admin i imam jako veliko iskustvo u tom posebnom poslu.Kada sam admin tome se najvise posvecujem i dajem 100% od sebe na tom poslu.Volim pomagati ljudima kada im je najteze i kada im treba nesto pomoci, ili npr kada neznaju neka pravila pa im treba detaljno objasniti.Bio sam admin ali sam morao nazalost napustiti jer jednostavno nisam imao toliko vremena za posvetiti se tome poslu.Ali evo sada imam vremena i nekako bi se htio vratiti na tu poziciju.Kada radim u administraciji njoj sam 100% vjeran i nikad nebi iznevjerio vise admine koji su nekako dali meni svoje povjerenje trenutkom kad me prime, i eto prijavljujem se ponovo za admina u nadi da cu ponovo imati priliku da budem na toj poziciji.

2.Koje su vaše prednosti?
-Dobra komunikacija sa igracima, posten sam i nikoga ne diskriminiram, poznajem sva pravila servera jako dobro, uvijek sam iskren i sve probleme rjesavam kroz komunikaciju.

3.Koje su vaše slabosti?
-Brzopletost

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da.

Hvala vam na čitanju i sretno ostalim kandidatima.

Don Jeans
 

Filip Stefanovic

Pozdrav
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
30
Informacije
1. Vaše ime u RL:Filip
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona(GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan:2-7 sati.
5. Vaš Diskord:Filip Stefanovic#9059
6. Vaše Ingame ime:Fuentes Zambada
7. Vaš ID:28484

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:želim postati admin da bih usavrsio svoje veštine i da bih kaznio one što ne igraju po pravilima.
2. Koje su vaše prednosti?:Imam već malog iskustva sa dosta RP servera kao i da sam veoma brz.
3. Koje su vaše najveće slabosti?:igram u odredjenom delu dana zbog škole zavisi od smene u Školi
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?:Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)podrazumeva se (naravno)
 

Matke Redd

Player
Player
Joined
Sep 19, 2022
Messages
206
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6 sati radnim danima, a vikendom do 15h
5. Vaš Diskord: mattw#9999
6. Vaše Ingame ime: Matke Juarez
7. Vaš ID: 27721

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zeleo bih da poboljsam roleplay tako sto cu pomoci u smanjivanju mg-a posto je to veliki problem ovog servera. Takodje bih pomagao pocetnicima i iskusnim igracima u resavanju dilema i problema.
2. Koje su vaše prednosti?: Bio sam admin na nekom stranom FiveM serveru. Takodje sam veoma aktivan, znam pravila i imam dosta iskustva iz FIB-a, LSPD-a, SAHP-a i iz nekih bandi.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Ne mogu da podnesem kada me neko ubedjuje da je upravu kada dobro znam da nije
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam ga ali da!
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju

Biggie Cheese#4730-Anco Batina|7721
Secret Spectateツ#7591-Johnn Scalleta|10718
M6sko#6199-Milos Cash|15940
Niksa#2711-Leonardo Colombo|22282
Edvin#4869-Mango Jerry|2252
Petar#9567-Petar Djukic|12541
Hajnajnis #6789-Kemal Armani|29713
Fulex#6867-Sapic Zambada|25731
Cane Silni #9745-Cane Silni|18028
Zyclam #6441-Diablo Daytona|6441
Bubi Zambada#6863-Bubi Zambada|6863
Kevinn#2427-Kevin Medvedev|803
Eazy#1129-Slim Shady|22646
Pota#6827-Pota Reyli|1668
Niđo158#6602-Nick Santoro|16780
PetarJaran#2718-Qiao Chang|12512
Zgembo Krhkic#8766-Zgemboo Krhkic|8927
Alek_Top #8922-Alek_Top|32434
ivakzz#7681-Ivan Loco|18846
Filip Stefanovic#9059-Fuentes Zambada|28484
mattw#9999-Matke Juarez|27721

Intervju će biti sutra u 20:30h (27.11.2022)
Budite u čekaonici
 

Hamza Haliky

⚜️
Player
Joined
Aug 15, 2022
Messages
202
1. Vaše ime u RL - Hamza
2. Vaše godine - 18
3. Vremenska zona - GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan - 8 - 10
5. Vaš Diskord - Pinki#8157
6. Vaše Ingame ime - Pinki Venom
7. Vaš ID - 10983

Dodatne Informacije:

1. Zašto želite postati admin?
- Zelim da pomognem novim igracima jer sam dugo tu, i znam dosta toga,
Volim da pomažem igračima kojima je potrebna pomoć

2. Koje su vaše prednosti?
Moje iskustvo na serveru mi je velika prednost, brzo ucim stvari i imam puno slobodnog vremena.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam slabost koja bi uticala na moj posao administratora

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Da
 

Rebaracc

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
105
1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-9h
5. Vaš Diskord: R3baracc#2710
6. Vaše Ingame ime: Rebarac Jeans
7. Vaš ID: 15398


1. Zašto želite postati admin?
Zato što želim da pomognem ovoj zajednici, trenutno mislim da nema dovoljno admina za igrače i pokušaću da popunim tu prazninu, i volim da pomažem i učim ljude o ovoj igri. Za sada mislim da sam imao dovoljno gejming karijere i odigrao sam ovu igru dovoljno da odgovorim na bilo čije pitanje uglavnom želim da postanem admin jer želim da pomognem i naučim novajlije o ovom serveru mnogi ljudi ne znaju ni kako da započnu ovu igru i želim svima da pomognem.

2. Koje su vaše prednosti?
-Imam dosta iskustva u raznim situacijama
-Strpljiv sam
-Volim da pomazem igracima

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Smatram za sebe da nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-DA
 
Last edited:

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
788
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h+
5. Vaš Diskord : Ahil#0001
6. Vaše Ingame ime :Teo Ahil
7. Vaš ID : 18441

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Imao sam dodir sa administacijom na ovom serveru hteo bi biti opet admin spreman sam za to .Dosta sam provero na serveru igrajuci tacnije RP.Dosadilo mi je rp zelim da sve greske od igraca ili bilo kakvu nedoumicu da resim i da pomognem.Hteo bi se opet isprobati tacnije da budem admin dugo i ne zelim vise izlazidi kajem se sto sam bio izasao.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljiv pre svega, Miran.Ne moze me neko iznervirati tako lako.Uvek sam tu nekom da pomognem to mi je oduvek bila zelja da idem i da pomazem nekome mislim da sam dosta uspesan u tome
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam toliko iskreno mana,nije vezano ovako za igrice i to
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
Naravno da
 

mihajlo Nikolic

Player
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
383
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h+
5. Vaš Diskord : Ahil#0001
6. Vaše Ingame ime :Teo Ahil
7. Vaš ID : 18441

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Imao sam dodir sa administacijom na ovom serveru hteo bi biti opet admin spreman sam za to .Dosta sam provero na serveru igrajuci tacnije RP.Dosadilo mi je rp zelim da sve greske od igraca ili bilo kakvu nedoumicu da resim i da pomognem.Hteo bi se opet isprobati tacnije da budem admin dugo i ne zelim vise izlazidi kajem se sto sam bio izasao.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljiv pre svega, Miran.Ne moze me neko iznervirati tako lako.Uvek sam tu nekom da pomognem to mi je oduvek bila zelja da idem i da pomazem nekome mislim da sam dosta uspesan u tome
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam toliko iskreno mana,nije vezano ovako za igrice i to
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
Naravno da
Toxic...
 

Omerta | Shenkie Shelby

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Mar 6, 2022
Messages
65
Informacije
1. Vaše ime u RL : Danilo Petkovski
2. Vaše godine : 24
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 -10h
5. Vaš Diskord : Shenkie Shelby#2633
6. Vaše Ingame ime : Shenkie Shelby
7. Vaš ID : 19620

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-
Zelim postati admin kako bih mogao da pomazem igracima,dati sve od sebe i pridoneti da Grand ima bolji RolePlay i manje toksicnosti.U RolePlay sam vec dugo godina i hteo bih kao neki koji je dugo u RolePlay i zna koji su najveci problemi kod igraca zeleo bih da svake probleme pokusam da svedem na minimum i da svako bude zadovoljan Grandom.
2. Koje su vaše prednosti?
-
Moje prednosti mogu da kazem da su to sto sam dosta smirena licnost koja ne diza ton i ne voli da raspravlja ,ja to gledam da prvo resim na miran nacin i da porazgovaram i ustanovim sta je problem i onda ga resim mirnim putem.
- Isto tako jedna od mojih prednosti je to sto brzo ucim stvari , imam mislenje da uvek to moze bolje da se odradi sta god da je i dajem sve od sebe da odradim to bolje.
- Uvek delim mislenje,timski sam igrac volim timski rad i dajem sve za timski rad.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-
Ne volim nepravdu,ponizavanje slabijeg od sebe i nevolim kad neko gresi i pritom pokusava da prekrije gresku.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-
Naravno,spreman sam ucini sve
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-
Nemam biznisa , al i kad bih imao naravno da bih prodao kako bih postao deo Administracije.
 

JohnJones

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
10
1. Vaše ime u RL: Mateja

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h

5. Vaš Diskord: Get a life#3205

6. Vaše Ingame ime: John Dolar

7. Vaš ID: 3220

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati asistent administracije?
Imam jako puno iskustva u RP,proso sam dosta u svom rp karakteri i kroz RP sam primjetio da dosta ljudi ima problema u RP.Zbog toga sam odlucio se prijaviti za admina kako bi mogo tim istim ljudima pomoci.Trenutno nisam u mogucnosti uzeti neku org zbog toga se i prijavljujem za asistenta administracije posto jos uvek nisam spreman skorz izaci iz RP .Vidim da sam dosta stvari prosao posto sam tu od opena srw i sad kad nemam sta da radim hteo sam da se oprobam kao pomocnik.

2. Koje su vaše prednosti? odlucan,strpljiv,snalaznjiv,nije mi problem saslusati nekoga

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin? Ne, jer se prijavljujem za asistenta,u slucaju da mi se svidi biti admin spreman sam napustiiti RP.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno
Srecno svima!
John Dolar.
 

Vukasin Siciliano

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
313
1. Vaše ime u RL: Vukašin
2. Vaše godine: 14

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danima 4h+, vikendom 5-12h

5. Vaš Diskord: Vukasin#5650

6. Vaše Ingame ime: Vukasin Siciliano

7. Vaš ID: 10845

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati asistent administracije? Zelim da postanem asistent administracije jer znam da mnogim igracima ima puno nejasnih stvari pa bi htio da im pomognem. Mogu veoma lijepo da objasnim igracima a pogotovo novima jer znam kako je meni bilo kada sam tek poceo igrati...

2. Koje su vaše prednosti? Znam sva roleplay pravila kao i pravila servera,dugo sam u ovom gradu, vec oko godinu tačno, i mogu da doprinesem novim igračima

3. Koje su vaše najveće slabosti? Tvrdoglav sam, kada nesto naumim moram to i da zavrsim koliko god mi vremena trebalo.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Prijavljujem se za Asistenta.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Prijavljujem se za Asistenta. Dozvoljeno je imati biznis kao asistent.
 
Last edited:

Nick Santoro

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
388
1. Vaše ime u RL: Moje RL ime je Nikola
2. Vaše godine: OOC imam 18
3. Vremenska zona: Moja vremenka zona je: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Preko tjedna 5-7, a vikendom 10+
5. Vaš Diskord: Moj disord je: Niđo158#6602.
6. Vaše Ingame ime: IC se zovem: Nick Santoro.
7. Vaš ID: Moj ID je: 16780.

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim da postanem admin zato što želim da pomažem ljudima i da kažnjavam ljude koje krše pravila, te da napredujem u administraciji.

2. Koje su vaše prednosti? Poznajem pravila i ostale stvari, smiren sam i znam dobro argumentirati svoje odgovore i djela.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Moje najveće slabosti su da nevolim nepravdu i one ljude koji se prave da su upravu a ustvari nemaju pojma o čemu govore.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Iako ga nemam, spreman sam.




RS | Asistent administracije
 

Moraca

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
7
1. Vaše ime u RL:Vuk
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h
5. Vaš Diskord: Moraca#2004
6. Vaše Ingame ime Vuk Moracaninn
7. Vaš ID 1354

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomogneem novim neiskusnim igracima i da poboljsam rp sto je bolje moguce na serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Drustvena sam osoba brzo ucim nove stvari, zam da se snadjem kad sam pod pritiskom.
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)DA
 

Clowny Henyy

Player
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
46
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Andrej
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10H
5. Vaš Diskord: Clownyy#8738
6. Vaše Ingame ime: Clowny Yeager
. Vaš ID: 923


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati Asistent Administracije, jer volim da pomazem ljudima kako bi dopreneo sto bolje RP iskustvo, veoma dug vremenski period igram na ovom projektu te sa, upoznat sa svim vrstama problema u kojima mogu pomoci!
2. Koje su vaše prednosti? Veoma sam smirena osoba, te u veoma napetim situacijama mogu odluciti i pomoci drugima, veoma sam dugo na ovom projektu te sam odlicno upoznat sa pravilima servera kao i tehnickim delom ovog servera, pravedan sam i uvek sam raspolozen da pomognem!
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim ne pravdu, niti bilo kakvo pominjanje roditelja,
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Ne, i dalje nisam spreman da napustim RP zivot, zato se i prijavljujem za Asistenta Administracije!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, iako biznis nemam bio bih spreman da ga prodam.
 

Micheal Featherstonehaugh

Once u start to Learn, the L dissapears
Player
Joined
Jul 8, 2022
Messages
145
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nidal
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: CET (GMT +1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 6+ Sati Dnevno
5. Vaš Diskord: DES#9682
6. Vaše Ingame ime: Micheal Featherstonehaugh
7. Vaš ID: 22681

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Mnogo sam aktivan na dnevnoj aktivnosti, te bi tu aktivnost volio iskoristiti za nesto korisno. Imam preko 2.5k sati u FiveM RolePlayu, te mnogo RolePlay sati na Grandu. Imam mnogo iskustva sa Admin Pozicijom na nekim drugim poznatim FiveM serverima. Rijetko idem u Demorgan, te sam samo 1 put banan (Greskom).
2. Koje su vaše prednosti?
-Strpljenje
-Razumjevanje
-Prepoznavanje Situacija
-Poznavanje RP Pravila
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam neke slabosti, ali greske se desavaju
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno (Nemam Biznis)

Sretno Svima,
Micheal Featherstonehaugh
 

lukai

Player
Player
Joined
Nov 29, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
1.luka
2.10
3.CEST
4.1-8h
5.luka12pro#1338
6.lukas mirkovic
7.32669




1.zelim jer me uvek drugari zezaju i zelim zabavno je i zelim videti kako je to biti admin
2.igram gta samp tako da znam
3.tvrdoglavost u pravom zivotu
4.DA
5.NEMAM ALI DA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom