Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Danilo Low

Player
Player
Joined
May 21, 2023
Messages
356
1.Vaše ime: Daniel Low
2. Ime administratora: Ivash Low
3. Razlog zahvalnosti: Odlican administrator uvek je tu da pomogne
 

Kenny McCormickk

Player
Player
Joined
Oct 20, 2022
Messages
47
1.Vaše ime: Kenny McCormick
2. Ime administratora:Kristina Verstapen
3. Razlog zahvalnosti: Odlican admin,uvijek je tu da pomogne i ispostuje sve kako je receno, sve pohvale
 

Simun

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
77
1. Vaše ime: Simona Low

2. Ime administratora: Carlos Malchiny

3. Razlog zahvalnosti: Odličan admin, uvek tu pa čak i u kasnim satima. Top admin
 

Diego_Obilic

Player
Player
Joined
Oct 26, 2022
Messages
102
1.Vaše ime:Diego Bukva
2.Ime administratora:Ivash low
3.Razlog zahvalnosti(tvrdnje): Admin doslovno najbolji admin na serveru. Ja boljeg vidio nisam niti cuo da postoji. Admin dodji u tren oka čak sam otvorio pored njega kutiju i dobio g klasu 4x4. Alal mu vera legenda admin dacu mu pola kurbana ako slavi. :love:
 

Danilo Low

Player
Player
Joined
May 21, 2023
Messages
356
1. Vaše ime: Daniel Low

2. Ime administratora: Carlos Malchiny

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odličan kurator od velike je pomoći
 

Sake Bukvaa

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
74
1. Vaše ime:Sake Bukva

2. Ime administratora:Jack Calderone

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Jako dobar admin,dobar covjek i dobar curator,sve sto nije jasno objasni kako treba i vidi se da voli pomagati

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ ‏‏‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎ ‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎
 

Jozza Shayk 🔥

Frankfurt am Main
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
343
1.Vaše ime: Jozza Shayk
2.Ime administratora: Fico Moncler
3.Razlog zahvalnosti(tvrdnje): Fico je jako dobar decko uvek je tu da pripomogne kada treba da se speca ili da mi se pomogne oko necega iskreno sve pohvale za ficu
 

Robinjo Junior

Player
Player
Joined
Oct 28, 2023
Messages
109
1.Vaše ime: Robinjo Junior
2.Ime administratora: Ivash Low, Biggy Angel, Fico Moncler
3.Razlog zahvalnosti: Jako su aktivni i uvjek korektni, kada nesto treba odma odgovaraju i pomazu, specaju itd.. Sve pohvale za ove admine.
 

Ogisha Rayzi

als je je slecht voelt, denk dan aan de mensen die
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
38
1. Vaše ime: Ognjen Shelly

2. Ime administratora: Danilo Haliky

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): nije admin ali je pomocnik zelio bih sto pre da bude admin. Dobar je, fin, pomaze oko automobila, oko pravila, oko svega. Aktivan cak i po noci, na poruke odgovara 5 sekundi posle kad napisem poruku kod drugih moram cekati dugo. Mujo ili bilo koji admin koji moze dat ovom pomocniku admina, covjek se trudi i vidi se da zeli ljude potici na nesto dobro. :)
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
1.Vase ime: Rope White
2. Ime Administratora: Mujo Simba
3. Razlog Zahvalnosti: Covek mi je dao Drugu sansu da nastavim sa Familijom i igranjem na Grandu 'Unban' ❤️ Hvala puno prezahvalan sam
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
1. Vase ime: Rope White
2. Ime Administratora: Kristina Verstappen
Razlog Zahvalnosti: Devojka mi je mnogo pomogla sto se tice pravila na serveru kao i objasnjena za forum u kom formatu da pisem i jos mnogo toga, hvala puno za pomoc Administratori ❤️
 

Mare Sion7

Player
Player
Joined
Dec 18, 2023
Messages
51
1. Vaše ime:Mare Sion
2. Ime administratora:Djordje White
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):Najbolji administrator pomaze svima i tako dalje a smatram da bi bio bolji od njega hehe
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
Vase ime: Rope White
Ime Administratora: Mujo Simba
Razlog Zahvalnosti: Dobio Unban Hvala puno tu je bio za mene u ovim teskom trenutku i dao mi sansu da nastavim sa svojom Porodicom ❤️😁 ziv bio
 

Nikola Todoroviic

Player
Player
Joined
Mar 20, 2023
Messages
51
Vaše ime:Nikola Todoroviic
2. Ime administratora: Niksa Ashe
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Vrlo dobar admin i tu je da dodje na pitanje i da pomogne
 

Buga

Player
Player
Joined
Jan 11, 2024
Messages
1
1. Vaše ime:Buga Golubovic
2. Ime administratora:Allen Sikter,Kristina Verstappen
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):Od 2h ujutro pa do 4:15h su mi pomagali oko launchera,uvodili me u server i vrlo su dobri admini i pomogli su mi vrlo mnogo.
 
Top Bottom