Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2717
Players nickname
Ensar Sahovic
Suspect ID
26084
Date of violation
Nov 22, 2022
Time of violation
23:42
Proofs
https://youtu.be/w01PXweDg1I

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
125
Slucajno nije isto kao i guranje i ubijanje clanova drugih familija pred event? Postavi citav pov svega sta se desilo.. ako neces ti onda ce netko ko je snimao sve sto se desilo.
Uostalom nije tvoj pov, ljubi brat
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
603
Slucajno nije isto kao i guranje i ubijanje clanova drugih familija pred event? Postavi citav pov svega sta se desilo.. ako neces ti onda ce netko ko je snimao sve sto se desilo.
Uostalom nije tvoj pov, ljubi brat
Igram sa twinka main mi je banovan, guranje je bilo slucajno i u ubijanju nisam ucestvovao nit sam povezan sa time.
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Pitam li se samo zasto si banovan na main
Acc???
Pov je 9 sec minimalno mora biti 1 min i da pretpostavljam zato sto si ti dobio ban da zelis na bilo kakav nacin da nekog drugog stavis u jail ili da dobije warn ili u najgorem slucaju ban.
Povuci zalbu bolje je veruj mi.
 

Carlos Malchiny

Server Administrator
Server Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
2,248
Igram sa twinka main mi je banovan, guranje je bilo slucajno i u ubijanju nisam ucestvovao nit sam povezan sa time.
"Igram sa twinka main mi je banovan" Dovoljno si rekao nije ni cudo sto si banovan na main :)
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
3,035
Zamisli imas 8 godina, jedini fetis u zivotu ti je da namestas ljude na forumu, uvredio si se od ovu glupost a ti vredjas druge onda na forumu xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
180
Kako nekog namjestit bez da mi kazes kako nekog namjestit. Pov u prilogu gore.
Cilj liderska pozicije jedne bande.
Dodjes medju grupu familije. Zapazis id lidera bande Mg i pocnes ih gazit i govoris izvini,nadas se rekaciji uvrede.
Onda stavis snimak od par sekundi na forum kao zalbu i nad se da ce proci za uvredu.
Sasvim razunljivo sa ciljem.
Sva sreca pa sam odselio iz tog toxicnog grada kad vidim sta sve stavljaju na forum.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom