Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Konstantno krsenje pravila | ID 3306 (Za Muju)

Status
Not open for further replies.
Your ID
24227
Players nickname
Don Jeans
Suspect ID
3306
Date of violation
Mar 3, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Poz, ID 3306 je dobio ban za konstantno krsenje pravila te je trazio unban i dobio ovaj odgovor od Muje na ovoj zalbi (Approved - Za Abrahama Elkhabiba | Konstatno krsenje pravila)

Mujo mu je napisao ako nastavi krsit pravila da ce dobiti perma ban, al njega nije briga i stalno banove dobija iako je dobio upozorenje od Muje.

Od tad je igrac dobio previse kazni, banova, warnova itd...

Smatram da igrac treba biti kaznjen zato jer unistava igru drugim igracima konstantnim vrijedanjem i krsenjem pravila.


Evo primjer sto igrac pise drugim igracima i i zbog toga je dobio kaznu al smatram da osoba koja pise ove stvari ostalim igracima ne zasluzuje biti na ovom serveru


Nadam se da ce te ovo razmotriti.

Da vas podsjetim na video gdje se bahato ponasao prema Muji i senior adminu Aldinu

 
Last edited:

Jopex Peek

Player
Player
Joined
Dec 31, 2022
Messages
26
Jel si nagovorio ovu decu da ti lajkuju gore sto si ga reportovao debilu mali vas balavce treba prebiti kao sto si ti don jeans jer si smece ljudsko, dabogda ti se prevrnuo celi dan naopacke i svaki iduci! Pozdrav!
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Poz, ID 3306 je dobio ban za konstantno krsenje pravila te je trazio unban i dobio ovaj odgovor od Muje na ovoj zalbi (Approved - Za Abrahama Elkhabiba | Konstatno krsenje pravila)

Mujo mu je napisao ako nastavi krsit pravila da ce dobiti perma ban, al njega nije briga i stalno banove dobija iako je dobio upozorenje od Muje.

Od tad je igrac dobio previse kazni, banova, warnova itd...

Smatram da igrac treba biti kaznjen zato jer unistava igru drugim igracima konstantnim vrijedanjem i krsenjem pravila.


Evo primjer sto igrac pise drugim igracima i i zbog toga je dobio kaznu al smatram da osoba koja pise ove stvari ostalim igracima ne zasluzuje biti na ovom serveru


Nadam se da ce te ovo razmotriti.
Imas opciju block ako nisi znao.Nije te ingame vredjao, sta ima veze discord sa ingame.A i ti si ga vredjao kolko vidim, a i tvoju istoriju nije mnogo razlicita od njegova.
 
Last edited:

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Poz, ID 3306 je dobio ban za konstantno krsenje pravila te je trazio unban i dobio ovaj odgovor od Muje na ovoj zalbi (Approved - Za Abrahama Elkhabiba | Konstatno krsenje pravila)

Mujo mu je napisao ako nastavi krsit pravila da ce dobiti perma ban, al njega nije briga i stalno banove dobija iako je dobio upozorenje od Muje.

Od tad je igrac dobio previse kazni, banova, warnova itd...

Smatram da igrac treba biti kaznjen zato jer unistava igru drugim igracima konstantnim vrijedanjem i krsenjem pravila.


Evo primjer sto igrac pise drugim igracima i i zbog toga je dobio kaznu al smatram da osoba koja pise ove stvari ostalim igracima ne zasluzuje biti na ovom serveru


Nadam se da ce te ovo razmotriti.

Da vas podsjetim na video gdje se bahato ponasao prema Muji i senior adminu Aldinu

Osoba koju sam okacio je video stavila na privatno da se nebi vidilo sta je govorio, al sam ja spremio video jos prije i uploadao opet 😊

 

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
289
Imas opciju block ako nisi znao.Nije te ingame vredjao, sta ima veze discord sa ingame.A i ti si ga vredjao kolko vidim, a i tvoju istoriju nije mnogo razlicita od njegova.
ima veze nauci pravila bato
 

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
Osoba koju sam okacio je video stavila na privatno da se nebi vidilo sta je govorio, al sam ja spremio video jos prije i uploadao opet 😊

znaci ti si se spremao da ga reportas pa kolko su dugo trajale pripreme i gde i da li su bile zahtevne vezbe sa sapunom XD
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom