Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Orandz Murda

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Rastko
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+
5. Vaš Diskord: Orandz Vengaza #5538
6. Vaše Ingame ime: Orandz Venganza
7. Vaš ID: 1030

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Marabunta Gang
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
(Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što jako dobro poznajem RP, a naročito jer sam ceo svoj RP život proveo u bandama.
Sto se tice lidera, nikada nisam bio i zeleo bih da se oprobam u toj ulozi. Znam kako temeljito voditi organizaciju zato što sam bio veći rank u Bandama, pa sam vodio svakakve RP akcije u organizaciji. Mislim da je moje znanje o pravilima vrlo ključno, tj. da za svaku situaciju znam šta se sme, a šta ne. Mislim da imam najbolji Turf Team na serveru. Imam i 15 pouzdanih ljudi koji mi daju podršku i bodre me u mojim postupcima. U mojoj organizaciji će vladati chill atmosfera ali naravno posao koji banda mora izvršiti ce biti detaljno obavljen.
2)Želim postati lider kako bih pružio ljudima šansu u RP-u. Želim početi raditi RP-eve kakve niko nije video i zainteresovati igrače da što više igraju i da se upoznaju sa pravim RP-om. Nije mi se svidelo kako su neki drugi lideri vodili u drugim organizacijama, mora postojati uravnotežena veza izmedu Turfova i RP-a i svakom se treba posvetiti na određeni način.
3)Želim postati lider zbog toga što znam koju veliku odgovornost dobijam. Pošteno bih davao rankove i rekao bih ono što mislim. Bicu pravedan lider te će se moja rec morati ispoštovati. Niko u mojoj organizaciji se neće odnositi prema drugim članovima sa nepoštovanjem.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Uveo bih strožije ispitivanje pravila, igrači bi trebali znati pravila na primerima. Ljudi koji prekrše pravilo bit će upozoreni i opomenuti, a ljudi koji znaju da se to ne sme, a i dalje krse bice sankcionisani. Bio bih jako strog što se tiče vređanja igrača, sve svađe bih rešavao licem u lice. Uveo bih bonuse članove, delio bi ih ljudima koji su se istakli u tom danu. Ono na šta ću najviše obratiti paznju je da članovi ne MG-aju, tražio bih pravi RP. Svaki dan bi bio drugačiji jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u. Tražio bih da svi imaju POV kako ne bi došlo do nepotrebnih warninga. Još jedna stvar na koju ću se uvek obazirati je da budemo kao prava banda, znači da smo stalno u hudu, pusimo travu, pijemo alkohol... Pravio bih takodje sastanke, da se svi dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje.
 

Skinhead

Player
Player
Joined
Mar 11, 2022
Messages
6
1.Vase ime u RL: Matec
2.Vase godine:18
3.Vremenska zona:CET+1
4.Prosecna aktivnost na dan: 10-12h
5.Vas diskord:matec#0391
6.Vase ingame ime: Matec Karapandza
7.Vas ID:5766

Dodatne informacije
1.Lider za: Marabunta Grande
2.Zasto zelite biti lider ove organizacije:
Nikada nisam bio lider neke organizacije
Imam iskustva za bandama
Imam viziju kako bi sve to trebalo izgledati (grafiti team, turf team)
Imam ljude koji bi mi pomagali
3.Vasi saveti za poboljsanje RP u organizaciji:
Postivanje svih RP pravila
Suradnja između clanovima, međusobno postivanje clanova
Strogo ispitivanje novih clanova
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Shaquan
7. Vaš ID:2212

Dodatne Informacije


1. Lider za: Marabunta Grande
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?
Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto bih bas volio voditi neki gang posto sam vecinu svog vremena na ovom serveru proveo u gangovima i kao co-lider istih te mi je Marabunta bas zanimljiv gang i lijepa boja genga. Imam dosta iskustva vec na ovom serveru jer vec dosta dugo igram ovdje, igram gotovo od pocetka ovog servera, poznajem vecinu pravila i pritom sam vec bio admin ovdje neko krace vrijeme i bio sam co-leader u Ballasima i high rank sam vecinom u organizacijama. Otkad sam na ovom server igram u gang organizacijama (Ballas i Bloods) te iz tog razloga znam dosta o tome kako funkcioniraju gangovi i prije sam neko vrijeme radio u FIB-u i sada sam opet u FIB-u i volio bih se vratiti u gang organizaciju kao lider. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni Roleplay igraci i pucaci. Mogu biti strog ali i pravedan lider, lider koji bih imao postovanja prema svima i sve ljude smatrao dobrim drugarima s kojima bih se zabavljao i lijepo provodio vrijeme na ovom serveru s njima.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiramo.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa, turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za legalne organizacije, gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a/koristenja Discorda sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti uklonjeno po mom misljenu ili da budemo svi u jednoj sobi kada smo u RP da smo svi defani u toj sobi kako bih bili sigurni da neko ne MG-a sa nekim drugim. Da se ne rade talacke situacije na ronicu jer je to cisti RP2win i neke ostale RP2win situacije. Vise fokusa na RP od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan posto su sada malo izmjenjena pravila.


ALEKSA SHAQUAN
 

Nikola Galante

Player
Player
Joined
Feb 12, 2022
Messages
154
1.Vase ime u RL: Marko
2.Vase godine: 22
3.Vremenska zona: GTM+1
4.Prosecna aktivnost na dan: 8h+
5.Vas diskord: Pikachu Boy#3454
6.Vase ingame ime: Nikola Gambino
7.Vas ID:6168

Dodatne informacije
1.Lider za: EMS
2.Zasto zelite biti lider ove organizacije:
Pre svega želeo bih svoje znanje nivoa RPa priložiti svim drugim zainteresovanim igračima, te poboljšati odnose i komunikaciju samih bolničara sa igračima. Shvatam kao neko ko je završio medicinsku školu da mogu doprineti samim ljudima sa svojim znanjem kako bi malo maštu RPa doneli svima koji su voljni za istu.
3.Vasi saveti za poboljsanje RP u organizaciji:
Pored angažovanja novog rasporeda po bolnicama, isto tako i želim ljudima ukazati da igra nekada može postati i varijanta da se nauči nešto što bi moglo doprineti i u stvarnom životu. Igranjem po silnim zajednicama naučio sam to i da je bitna veština kako bi neka organizacija mogla da postane uspešna u svome razvoju, te sa svojim iskustvima iz pravog života mogu pokušati ljudima koji su željni za tako nešto doprineti sa znanjem. Isto tako bih želeo i organizovati razne događaje kako bih igračima doneo još veću želju za RPanje bolničara, i prisustvo u istoj organizaciji.
 

Cemba

ᚻᚩᚾᚩᚱ
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
8
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vedad
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h dnevno
5. Vaš Diskord: Cemba #4610
6. Vaše Ingame ime: Vedad Avdic
7. Vaš ID: 15986

Dodatne Informacije
1. Lider za...
Los Santos Police Department
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1)
Veci dio RP zivota sam proveo u vojsci kod Alexa Cobre, pa kod Zampe i na kraju kod Giovannia.
Realno gledajuci nisam po redu za LSPD niti po zasluzi, dosao sam malo prije nego sto je doslo do disbanda.
Prijavljujem se jer imam iskustva sa vodjenjem organizacije iz drugih gradova, jedna sam od osoba koja kao lider/clan/civil u istim tim gradovima za 3 godine igre nikada nije zavrsila u zatvoru od strane admina ili RP (policije/FIB, i slicno)
Sto u neku ruku oznacava me kao osobu koja ne krsi nikada pravila, osoba kojoj ne dosadi brzo jedna pozicija i osoba koja se fokusira na ono sto ima i pokusava da izvuce najbolje iz toga sto ima i da napravi najbolje to sto ima.
Osoba sam koja gleda da se drzi striktno pravila i da pokusam odrzat reputaciju kao osoba koja nikada ne krsi pravila.


2) Uvodio bi veci red i disciplinu, ali ne nesto previse sto bi zbunjivalo ili umrtvilo igru clanovima LSPDa.
Imao bi odredjen sistem, gdje bi visi clanovi imali kontrolu nad odredjenim jedinicama, jer nikada jedna osoba ne moze sve sprovesti sama.
Imas clanove i vece cinove da ti pomognu u svim situacijama i biraju se veci clanovi na spram njihovih sposobnosti a ne izmedju prijateljstvu.
Veci clanovi nisu tu da uzimaju platu i da uzivaju ponekad zapucaju i tu su jer su vam prijatelj, veci cinovi bi imali posebne zadatke, ukoliko nisu sposobni za obaviti ih, pomjeraju se na mjesto gdje koje odgovara njihovim vjestinama.
Napravile bi se odredjene jedince i trenirale bi se detaljno i disciplinski i imali bi odredjene taktike spremne za sve okolnosti, tako da ne bi doslo do zabuna i krsenja pravila ili neorganizovanosti.

3) Odrzavao bi discord od organizacije uredno i detaljno.
Pokusali bi se navest clanovi da se isto fokusiraju na obavljanje discord duznosti, poput evidencije i slicno.
Vodile bi se informacije i sve odredjene stvari i sitnice, kako bi clanovi i ostali imali sve potrebne informacije.
Time povecati efikasnost i organizovanost LSPDa kao tima.
 

Tomas Venganza

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
20
1. Vase ime u RL: Toma
2. Vase godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 4-7h
5. Vas diskord: TomiVisuals#1477
6. Vase Ingame ime: Tomas Venganza
7. Vas ID:
3460

1. Lider za... Marabunta

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Generalno na ovaj server igram jos od samog starta, imam preveiliko iskustvo sto se tice gang aktivnosti, vo organizacii sam bukvalno od prvog dana kad sam usao. Sta se tice lidera, bio sam vec lider Marabunta Grande imao sam uspesan mandat no nisam uspeo da produzim.
Hocu da napravim bolju pricu nego prosli put kad sam takodje uspesno vodio organizaciju. Iza mene imam neverojatan broj ljudi koji su mi loyalni od samog starta do kraja moje liderstvo, takodjer tvrdim da imam najbolji turf team trenutno u gradu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Staviti fokus na bratstvo i zajednistvo, te redovno praviti druzenja uz muziku i logorsku vatru u nasem HQ
Pojacati RP interakcije sa svim organizacijama pogotovo vladinim, naravno, ko god je zainteresovan
Praviti Car meetove jer je to dio geng kulture, a ujedno tu nalaziti nove clanove
Cesto voziti kroz nas kraj sa pojacanom muzikom
Napraviti reformu tako da svaki clan osjeca krivicu ako nesto skrivi da se ne bi ponovilo bas kao sto bi i u RL
Ostaviti naglas na Turfovanje i same turfere kao elitu, za sta imam odlicne pucace jer od toga zavisi vecina prihoda.
Zaista se potruditi da se svi maksimalno zabave u granicama RP-a.
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
235
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5/6h
5. Vaš Diskord: LucasM.#2887
6. Vaše Ingame ime: Lucas Marcilla
7. Vaš ID: 526

Dodatne Informacije
1. Lider za: Vojska
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Bio sam dosta dugo u drzavnim organizacijama te bih se hteo oprobati u vodjenju NGa, isto tako sam dok sam bio admin bio kurator NGa, smatram da je vojska jedna organizacija koja se mora voditi kvalitetno i bez propusta i mislim za sebe da bih mogao to da ucinim. Zanimljiv mi je roleplay vojske tako da bih se trudio da maksimalno ulozim trud u roleplay
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Ranking sistem iliti dobijanje cinova promenio bih to na ispitivanje, bile bi drzane obuke oko istog, te bi se svako ko misli da ima znanje mogao prijaviti za visi cin i bio ispitan i ukoliko ima znanje za isti da ga dobije. U vecini organizacija se ranking sistem zasniva na tome ako high command nekog vidi da radi da mu rank dok npr neko ne upada u ocima high commandu i ne dobija cin.
Nove jedinice koje bi dovele do veceg roleplaya te isto tako bi se za pripadnike vojske ili regrute stvorilo nesto novo zbog cega bi neko usao u vojsku ili se prijavio.
Maksimalno saradjivanje sa drugim drzavnim organizacijama pokusao bih da sprecim to da kada se pozove global na departmentu se ne pita zasto je global nego da se odma seda u auto i krece.
 

Amir.

Player
Player
Joined
Apr 16, 2022
Messages
108
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Vaše ime u RL Amir
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 7 Do 8
5. Vaš Diskord Criddy#2824
6. Vaše Ingame ime Amir Lovess
7. Vaš ID 18865

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Pa ja sam bio dobar Co lider na puno organizacije High command na puno Znam sve Pravila sta bi trebo da znam
Znam vodit Organizacije dobro vec sam vodio puno imam iskustvo I bas bi hteo da vodim i Vagos Jer Vagosi su mi omileni od pocetka grand rp a Bio Sam Co lider na vagose puno puta i sada bi hteo da budim i lider na vagose isto Imajte dobar dan.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pa od pocetak bi primio ljudi Sta Ima iskustvo i sta znaju pravila Ghetta i osnovne pravila Onda bi stavio vise iskusne likove ko high commande Ja bi ih ispito prije da ih pustim u org za ghetto pravila i nekoliko osnovne pravila da vidim dal znaju pravila server jer ne be hteo da imamo pravila krsace Onda bi napravio Turf team Kad imam dobre clanove onda bi primijo vise clanova da smo na dobar broj clanova za evente.
 

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8h+
5. Vaš Diskord:Cane Silni#1114
6. Vaše Ingame ime:Stefan Veliki
7. Vaš ID:18028

Dodatne Informacije
1. Lider za... NG (National Guard)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Znam kako voditi NG,gledao sam prosle Generale kako voditi jednu organizaciju i ljudstvo u njoj.
-Smatram za sebe da cu biti dobar lider proveo sam u NG-u 4 mandata i znam svaki cin,svako pravilo NG-a,sva pravila grada..
-Voleo bi voditi organizaciju u kojoj sam proveo dugi broj meseci.Ozbiljan sam i znam sta zelim,bice naravno i vremena za salu pored ozbiljnosti u kasarni Fort Zancudo.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Potrudicu se da se u kasarni Zancudo ne bude previse problema,odrzavacu dobru vezu izmedju zaposljenih i civila na kapijama.
-Necu dozvoliti da moji buduci vojnici ne znaju pravila grada i pravila NG-a,to ce kod mene biti jako obavezno i ozbiljno.
-Za NG ce biti potrebno minimum 15 (OOC) godina,da se ne bi desavale stvari kao sto su Warn-ovi,svadje izmedju drugih kolega i drugih organizacija..Smatram da je to sasvim dobra odluka sto se tice mene i mog cilja u poboljsanju RP-a (RolePlay-a) u kasarni Fort Zancudo


🪖 Hvala na paznji buduci vojnici Fort Zancudo-a!!
< 3🪖




Pogledajte izvornu sliku
 

Strale Smith

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Feb 16, 2022
Messages
27
Informacije
1. Vaše ime u RL Strahinja
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-11h, vikendom i vise
5. Vaš Diskord StraleM45#6642
6. Vaše Ingame ime Strale Smith
7. Vaš ID 12563

Dodatne Informacije
1. Lider za...
Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Sa pocetkom ovog roleplay-a prva organizacija u koju sam usao bio je bloods iz 2 razloga zbog toga sto su najjaci bili u to vreme i zbog toga sto imaju dobar HQ. Do sada sam gledao kako su se lideri samo menjali, kod vecini lidera do kraja mandata bio sam u organizaciji i gledao sam dosta dobrih lidera kako komanduju i mislim da mogu nekako da ih nasledim. Da ujedinim sve njihove nacine na eventima i postanem dobar lider.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Poboljsao bih rankove ne bih bilo toliko rankova, auta bih bila sredjena da moze sto pre da se dodje na evente kada se zuri. Isli bih na pomorsku svaki dan, na tajnu radnju. Ako neko nesto pogresi ne bih voleo da dobijem warn vec kada vidim da neko gresi dobice KICK. BlackList samo za psovanje.
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,022
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Biggus Nibbus#0488
6. Vaše Ingame ime: Biggus Nibbus
7. Vaš ID: 18240

Dodatne Informacije
1. Lider za...: National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
-Pa imam veliko iskustvo u NG, 4 mandata sam proveo tamo od marta do juna tacnije.
-Prosao sam kroz skoro svaki cin pocevsi od regruta, pa kobra pa pilot pa vodja pilota i na kraju kapetan u ovom poslednjem mandatu, tako da dobro upucen kako da funkcionisem sa razlicitim cinovima i njihovim obavezama koje moraju obavljati takodje i da im pomognem kako to bolje obavljati i pored toga da njima bude zanimljiivije dok to obavljaju.
-Odradio sam brda ammo runova, geto patroli, trening novih regruta, od A do Š znam kako NG funkcionise
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Vratio bih onaj NG koji je bio kad je bisvi general Giovani drzao, visoki cinovi bi bili ljudi koji su kao ja proveli dosta vremena i znaju tacno sta i kako treba obavljati funkcije. Takodje bih pustio u rad Kobre, Vojnu Policiju i Pilote u dogovoru sa trenutnom vladom i ostalim drzavnim organizacijama.
-Vojna policija bi patrolirala gradom i trazila dezertere koji su van duznosti i dovodila nazad u FZ kako bi dobili kaznu.
-Kobra bi uz dogovor sa SAHP patrolirala po delu Sandy Shores i Paleto Bay i pruzala podrsku u talackim situacijama.
-Piloti bi patrolirali nebom iznad FZ, transportovali trupe NG i takodje ostalih drzavnih organizacija ako one nisu u mogucnosti da prevezu svoje clanove.
HVALA VAM NA ODVOJENOM VREMENU!!!
 

Zika

Player
Player
Joined
Dec 13, 2021
Messages
6
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+h
5. Vaš Diskord: zika boyka#5462
6. Vaše Ingame ime: Zika Lamela
7. Vaš ID: 3384

1. Lider za:NG

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( navedite 3 razloga sa objašnjenjem ).
1.Zato što sam bio dugo u NG-u i znam kako se radi svi poslovi
2.Zanivljiv mi je posao u NG-u
3.Jako mi se sviđa ova organizacija
4.Znam se sa ljudima iz drzavnih organizacija nebi se moro ponovno upoznavat


2.1 Imam mnogo RP iskustva zato jer sam bio clan mnogih drzavnih organizacije.

2.2 Poboljsao bih veze izmedju svakog clana organizacije koji bi mnogo doprinjeo RP-u,Treninzi se moraju odrzavati SVAKI DAN,pod te treninge idu pucanje,podizanje osoba bez puske,vozanje s helikopterima treniranje SPECIJALNIH JEDINICA.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Treninzi bi bili obavezni za sve clanove vojske od Regruta pa do Vodje Jedinice. Tu bi se vezbale gore navedene stvari.

3.1. Na kapijama bi bili po 2 zato jer znam kakvi su ljudi u RP-u i znam da im se neda stajat na kapijama tako da bi ih svakih 30min mjenjao,stalno bi obilazio kapije da mi nebi neko slucajno spavao na kapiji ili da nebi bila slucajno kapija prazna.


3.2. Bio bih u stalnom kontaktu s drzavnim organizacijam .

3.3 . Osnovao bih KOBRE specijalnu jedinicu koja bi isla na intervencije,obilazak oko baze njih bi bilo uvijek 4 u kolima,isle bih na pljacku pradavnice i stvari koje im vlada dozvoli.

3.4. Neko ko bih htjeo da udje u NG morao bih da poznaje RP pravila,da ima occ najmanje 16 godina,da SLUŠA više činove od sebe,da nema niti jednu zatvorsku kaznu,da ne radi kriminalne radnje i da ima puno volje i živace za taj posao.
 

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
Na intervju za Marabunta Grande Lidera na dan 23.06.2022 u 20:00 odlucio sam pozvati:

Orandz Venganza ID: 1030 (Orandz Vengaza #5538)
Tomas Venganza ID: 3460 (TomiVisuals#1477)
Cipriano Fuentes ID: 16623 (amnezija#2154)
Niksa Creed ID: 12925 (Niksa#5638)


Čestitam kandidatima koji su prošli.

Prijave za lidera Marabunta Grande su zatvorene.
 

Mare Gold

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
32
Na intervju za LSPD Lidera na dan 23.06.2022 u 21:00 odlucio sam pozvati:

Aleksa Shaquan | ID: 2212 | A1eksa#1981
Diego Kosta | ID:2622 | MaliTenaJR#6133


Čestitam kandidatima koji su prošli.

Prijave za lidera LSPD-a su zatvorene.
Kako si prihvatio Aleska Shaquan ako se prijavio za marabunte?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom