Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: od4 do 10h.
5. Vaš Diskord: Uros#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Skoric
7. Vaš ID: 17150
Dodatne Informacije
1. Lider za... The Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Pre svega imam jako puno iskustva sa roleplayom, bio sam lider kriminalnih organizacija vise puta na poznatijim five-m serverima i upucen sam u sve.
-Zelim da se oprobam kao Lider ove sjajne organizacije na ovom serveru i da od nje napravim Elitu!
-Poznajem odlicno pravila servera ukljucujuci i geto pravila. Samim tim svi koji bi hteli uci u ovu organizaciju morali bi proci detaljno ispitivanje da ne bi pravili greske.
-Moja organizacija bi bila jako aktivna na svim poljima. Pored HQ-a geto bi im bio drugi dom. Uvek bi imali naoruzanje i uvek bi bili spremni za borbu!
-Napravio bih turf tim od vrhunskih pucaca, spray tim koji bi sarali grafite po getu, glavne pregovarace na akcijama, geto cleanere koji bi cistili geto i posebne rangove za sve ostale aktivnosti da bi svako imao svoje zaduzenje.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Uvek bi bili aktivni na pljackama, rejdovima na FZ i ostalim akcijama.
- Redovni sastanci i resavanje konflikta/problema
-Postovali bi skriptu servera i maksimalno bismo se upustili u roleplay.
-Trudili bi se da svojim iskustvom i radom postanemo konkurencija ostalim kriminalnim organizacijama.
 

Mike Grand

Player
Player
Joined
Sep 4, 2021
Messages
99
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Hamza
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10 sati
5. Vaš Diskord: Hole#1312
6. Vaše Ingame ime: Hamza Mutni
7. Vaš ID: 155


Dodatne Informacije:
1. Lider za: Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Svaka organizacija u gradu zasluzuje da bude vodjena najbolje sto je moguce
u ovom gradu ce se desavati najuzbudljiviji momenti/dogadjaji kada su svi na istoj strani postujuci pravila grada
Moja misija kao lider je da se postaram da moji ljudi ne krse pravila, da ozivim ghetto jer se nista zanimljivo ne desava
Bio sam deputy mnogih bandi (marabunta, vagos i bloods 2x)
Turfovi jesu jedna od najbitnijih stvari banda, ali po mom misljenju ne treba sav fokus baciti samo na to.
Voleo bih da povecam kriminalnu stopu u gradu (Pljacke, otmice, dilovanja, napada na ammo run/money run...etc) i da se napadne vojna baza vise od 2 puta nedeljno, a ne samo da bi se ispostovao limit tj. pravilo, u sustini veci roleplay bande.Postarao bih se da svaki clan bude ispitan pravila prije nego bude primljen u bandu. Mislim da svojim iskustvom u bandama sam napokon spreman da budem lider jedne ovako ozbiljne organizacije.
Zelim da vodim svoju bandu na taj nacin da se ljudi osecaju kao da su u jednoj velikoj porodici, zelim mjesto gdje ljudi pomazu jedni drugima i svi zajedno rastu i uce kako bi uspjeli. Zelim da izbacim toksicnost i napravim bandu jakih pojedinaca koji znaju sta rade i takodje balansiraju zabavu i posao.
Mislim da lidera ne cini samo njegova odluka vec ljudi koji stoje iza njega i tu su sa njim da zajedno razmisle o svemu i da donesu prave odluke. Ja imam vec ljude koji su spremni da budu uz mene na pocetku dok ne ostvarimo nasu zamisao
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Niksa Creed

7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije

1. Lider za: Bloods

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider zbog da Bloods postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Cemba

ᚻᚩᚾᚩᚱ
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
8
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vedad
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h dnevno
5. Vaš Diskord: Cemba #4610
6. Vaše Ingame ime: Vedad Avdic
7. Vaš ID: 15986

Dodatne Informacije
1. Lider za...
Vojska - NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1)
Veci dio RP zivota sam proveo u vojsci kod Alexa Cobre, pa kod Zampe i na kraju kod Giovannia.
Prijavljujem se jer imam iskustva sa vodjenjem organizacije iz drugih gradova, jedna sam od osoba koja kao lider/clan/civil u istim tim gradovima za 3 godine igre nikada nije zavrsila u zatvoru od strane admina ili RP (policije/FIB, i slicno)
Sto u neku ruku oznacava me kao osobu koja ne krsi nikada pravila, osoba kojoj ne dosadi brzo jedna pozicija i osoba koja se fokusira na ono sto ima i pokusava da izvuce najbolje iz toga sto ima i da napravi najbolje to sto ima.
Osoba sam koja gleda da se drzi striktno pravila i da pokusam odrzat reputaciju kao osoba koja nikada ne krsi pravila.


2) Imao bi odredjen sistem, gdje bi visi clanovi imali kontrolu nad odredjenim jedinicama, jer nikada jedna osoba ne moze sve sprovesti sama.
Imas clanove i vece cinove da ti pomognu u svim situacijama i biraju se veci clanovi na spram njihovih sposobnosti a ne izmedju prijateljstvu.
Veci clanovi nisu tu da uzimaju platu i da uzivaju ponekad zapucaju i tu su jer su vam prijatelj, veci cinovi bi imali posebne zadatke, ukoliko nisu sposobni za obaviti ih, pomjeraju se na mjesto gdje koje odgovara njihovim vjestinama.
Vojnici bi se trenirali detaljno i disciplinski i imali bi odredjene taktike spremne za sve okolnosti, tako da ne bi doslo do zabuna i krsenja pravila ili neorganizovanosti.

3) Odrzavao bi discord od organizacije uredno i detaljno.
Pokusali bi se navest clanovi da se isto fokusiraju na obavljanje discord duznosti, poput evidencije i slicno.
Vodile bi se informacije i sve odredjene stvari i sitnice, kako bi clanovi i ostali imali sve potrebne informacije.
Time povecati efikasnost i organizovanost NGa kao tima.
 

Željko Elkhabib

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
74
Na interviju za National Guard Lidera na dan 25.06.2022 u 20:00 h odlučio sam pozvati:

Biggus Nibbus ID: 18240 (Biggus Nibbus#0488)
Lucas Marcilla ID: 526 (LucasM.#2887)
Dominus Petrovic ID: 10683 (Dominus#6646)

Čestitam kandidatima koji su prošli.

Prijave za Leader of National Guard su zatvorene.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:10-12h
5. Vaš Diskord: Mixa#8973
6. Vaše Ingame ime:Fatom Taylor
7. Vaš ID: 15394

Dodatne Informacije
1. Lider za: BLOODS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga pa do co-leadera u svakoj bandi i tvrdim da imam dovoljno iskustva da vodim.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Veliki krug ljudi oko sebe sto bi znacilo jako velika aktivnost ove bande.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-U org svako ce morati opravdati rank koji ce imati tako da deljenje rankova bi bilo slabo u skladu sa tim koji si rank zasluzio i koliko si se zalozio za svoju bandu u vidu RP-a i aktivnosti.(znanje je bitno naravno)
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.

-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
 

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kire
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 5/7h
5. Vaš Diskord: KireeeX#5108
6. Vaše Ingame ime: Kire Sixnine
7. Vaš ID: 13558

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne
organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim da budem lider ove ogranizacije da bih bilo aktivnih ljudi na eventima da se ne ciljaju samo turfovi i pikacu duks, da se postoju ljudi iz drugih gangova a ne da bude sve na toxic strane, da bude pun getto i da uvek bude zabave.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Poboljso bih roleplay tako sto cu da primam ljude koji znaju roleplay pravila i da budu posteni, da se postoju high commande u organizaciji da ne bude toxicnosti, isto tako da se postuju i nize commande, poboljso bih da bude sve kako sto treba da nema failova.



Kire Sixnine | 13558

Hvala na citanju i sretno svima
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Niksa Creed

7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije

1. Lider za: Bloods

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider zbog da Bloods postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

SERGIO BRUTAL

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
159
1. Vaše ime u RL: Miodrag
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6,7
5. Vaš discord: Comi Zdravkovic#9276
6. Vaše Ingame ime: Sergio Zampa
7. Vaš ID: 659


Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem )
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
- Imam dosta prijatelja koji su spremi da zajedno sa mnom do kraja mog mandata prodju kroz razne turfove i pljacke i sve sto zivot u getu donosi.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Bloodse necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i iskustva u igranju.
- Podici rp na visok nivo.
- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 

Nidza Vice

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
472
1. Vaše ime u RL: Nicolas
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-8h
5. Vaš Diskord: nixqqqq#6981
6. Vaše Ingame ime:Nikola Haze
7. Vaš ID: 8569

Dodatne Informacije
1. Lider za: BLOODS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga pa do co-leadera u svakoj bandi i tvrdim da imam dovoljno iskustva da vodim.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Veliki krug ljudi oko sebe sto bi znacilo jako velika aktivnost ove bande.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-U org svako ce morati opravdati rank koji ce imati tako da deljenje rankova bi bilo slabo u skladu sa tim koji si rank zasluzio i koliko si se zalozio za svoju bandu u vidu RP-a i aktivnosti.(znanje je bitno naravno)
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj

I na kraju svega mogu obecati kuratorima da cu ovaj put biti bolji na ispitivanju!
 
Last edited:

Tony Mutni

Player
Player
Joined
Mar 26, 2022
Messages
31
1. Vaše ime u RL: Leon
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 2-8
5. Vaš discord: Lekii2k#7989
6. Vaše Ingame ime: Tony Mutni
7. Vaš ID: 20088

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem )
- Želim biti lider zato što mi je to životna želja i zato što želim da omogućim svojim frendovima mogućnost da turfaju i da budu u organizaciji jer zbog naših ID-eva nismo nešto imali prilika da turfamo a to bi zaista željeli.
- Smatram da sam zrela osoba i da moja ekipa ima potencijala te da zaslužuju priliku da turfaju za Bloods-e bez obzira na visok ID.
- Imam dosta frendova koji su spremi da zajedno sa mnom do kraja mog mandata prođu kroz razne turfove, pljačke, pucanje po getu i sve što život na ulici pruža.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Bloods-e neću primati bilo koga tko zatraži, te će svatko morati da prođe moj unikatni IQ test. Moraće da zna sva pravila sto se tiče geta i iskustva u igranju.
- Podići RP na visok level.
- Stranci ( Amerikanci,Englezi,Afganistanci,Turci,Rusi,Arapi,Uzbekistanci,Turkmenistanci i tako dalje ) nisu dobrodošli u Bloodse.
- Biti aktivan u geto području, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Održavati jednom tjedno sastanke sa članovima bande
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne kršeći pravila servera.

Sretno svima & #FREENIGHT
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
310
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Kevin Zamapa
7. Vaš ID: 412
Dodatne Informacije
1. Lider za Blood street gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.Mislim da bih bio jako dobar lider zato sto imam jako dobro poznavanje RP/Gettho pravila i bio sam u vecini legalnih organizacija kao HIGH COMAND .

2.Jos jedan od bitnih razloga zasto mislim da bih ja trebalo da budem lider jeste to da imam puno hrabrosti, samopouzdanja i pre svega sam u jako dobrim odnosima sa dosta ljudi koji bi mi pomogli da napravim najjacu organizaciju do sada

3. Takodje bih imao jako spretan i dobro obucen turf/spray team koji bi harao ne samo gettho-m vec i na turf mapi.-
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pre svega kada bi ubacivao neku osobu prosao bi kroz niz ozbiljnih primera sa dosta pot pitanja da bi mogao da ga ubacim.
-Sto se tice poboljsanja RP-a u organizaciji organizovao bih neke dogadjaje popun pljacki i talackih koje bi doprinele organizaciji na veci nivo nego dosada.
-U slucaju da saznam/o da se u organizaciji nalazi dousnik prosao bi tezu kategoriju prestresa i ispitivanja da bi potrvdili teoriju.
-Sto se tice ljudi u organizaciji pravio bih sastanke 2-3 puta na nedeljnom nivou te zbog dogovora za dalji napredak te zvog deljenja bonusa koja je ekipa zasluzila svojim radom i uspesima
-Takodje bih, kada bi se nasao neki problem u organizaciji, ne kikao direktno nego bih saslusao sve da resimo na sto je moguce racionalniji nacin.
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
1. Vaše ime u RL: Vukan

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12H

5. Vaš Diskord: vukaaannnn#2590

6. Vaše Ingame ime: Nizzy Obama

7. Vaš ID: 13655

Dodatne Informacije

1. Lider za... Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Pa ovako dosta dugo sam na grand rp projektu bio sam u dosta kriminalnih i u dosta drzavnih organizacije te se dosta razumijem u roleplay, bio sam u raznim bandama sad sam u bandi pod imenom THE BALLAS GANG, i imam dosta iskustva o Gang RP-u zato mislim da bi bio dobar lider.

2.2 Dosta dobro poznajem RolePlay pravila, i geng pravila i zato mislim da bi dobro vodio ovu organizaciju.

2.3 Poznajem dosta ljudi koji bi dosli u moj geng i vec imam odabran turf team.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Svaki clan moga genga bi dosta dobro morao poznavati obicna pravila i geng pravila, svake nedelje bi bili istestirani da budemo sigurni da nisu citali pravila prvi put, svaki clan ce biti testiran samo 2 puta.

3.2 Svaki clan bi bio pozeljan na geng discord voice-u deafenen da bi smo znali koliko ljudi je u ghettu, ta opcija nije obavezna nego je pozeljna radi manjeg Meta Gaming-a

3.3 U nasoj organizaciji bi bilo strogo kaznjavano krsenje ghetto pravila kao naprimer pucanje u hq a to bi bio momentalni rank down, a ubijanje bolnicara bi bila black lista.

Srecno svim kandidatima,
Nizzy Obama
 

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
125
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miki
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h
5. Vaš Diskord: Ulix#7103
6. Vaše Ingame ime: Miki West
7. Vaš ID: 2150

Dodatne Informacije
1
. Lider za: BLOOD STREET GANG

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Bio sam zamjenik lidera u 2 bande koje su odradile 2 puna mandata, samim time imam iskustvo u vođenju
- Nisam osvetoljubiva osoba i ne zelim nikome lose, ljudi smo i sve mozemo rijesiti kroz pricu a ne kroz neke reportove, forume itd...
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Imam ljude sa iskustvom koji bi bili u organizaciji, tako da bi sve bilo unutar pravila servera
- Imam spremljen turf tim, ekipu za grafite, ljude koji su dobri u pregovorima sa LEO, kao i za ostale aktivnosti poput tajne radnje, pomorske bitke itd..

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan Bloodsa mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila
- RP podici na visok nivo, međusobna komunikacija između lidera ostalih organizacija te rješavanje problema IC a ne OOC
- Nebi ciljao toliko na turfove koliko na geto aktivnost, robanje, talacke, pljackanje gunstore i prodavnica te pritom nebi krsio pravila servera
- Alergican sam na MG i samim time bi ga ogranicio te bi maksimalno forsirao radio organizacije
- Održavao bi sastanak jednom tjedno sa svim članovima organizacije da bi komentirali aktivnosti bande te kritizirao što je bilo dobro a što lose, te bi ciljao da ispravim pogreške
 
Last edited:

Mike Grand

Player
Player
Joined
Sep 4, 2021
Messages
99
Informacije
1. Vaše ime u RL: Hamza
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danima 4-6, vikendom 6-10h
5. Vaš Diskord Hole#1312
6. Vaše Ingame ime: Hamza Mutni
7. Vaš ID: 155

Dodatne Informacije

1. Lider za: Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Smatram da bih bio dobar vođa, jer sam bio I u državnim organizacijama dugo na visokim pozicijama, kao sto je GOV, a bio sam 2mjeseca zamjenik Marabunte, prije toga Vagosa i Bloodsa što govori da poznajem dobro pravila servera, kako geto pravila tako i generalna.
Imam spremljen turf tim, kao I tim za grafite, pregovarački tim za pljačkanje itd.
Članovi Bloodsa ce biti ozbiljni igraci koji vole RP, imaju iskustva i koji poznaju pravila servera i potrudio bih se da ni u jednom trenutku ne urade nesto protiv skripte.
Rankovi su spremni, I svi će morati da zasluže svoj rank I da budu odgovorni.
Kao lider, trudiću se da svojim članovima za svaku uspješnu aktivnost dijelim bonuse.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

U Bloodse nece ulaziti svako ko zatrazi.

Mora imati dobra iskustva iz geta, poznavanje pravila servera(koja ću ja ispitivati kao lider ili moji zamjenici.

Podići RP u getu na visok nivo

Obavljati sve kriminalne radnje koje jedna banda može da obavlja bez da ide protiv skripte server

Za sve kriminalne radnje koristiti radio organizacije.

Pripremljena su I kodna imena

Biti aktivan u geto podrucju

Održavati sastanke sa članovima bande jednom sedmično.
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome (aka dona) #2243
6. Vaše Ingame ime: Dona Mai
7. Vaš ID:24227


Dodatne Informacije
1. Lider za the Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije.Nikad prie nisam bio lider ali sam dosta puta bio zamjenik ili opcenito high komanda u organizacijama.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U proslim vagosima bio sam zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke,FZ,pljacka prodacvnice,gun store,podmornica,tajna radnja i pomorsku bitku.Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se za sada jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medu clanovima

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju


To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Done 😊!
 
Last edited:

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: od4 do 10h.
5. Vaš Diskord: Uros#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Skoric
7. Vaš ID: 17150
Dodatne Informacije
1. Lider za... The Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Pre svega imam jako puno iskustva sa roleplayom, bio sam lider kriminalnih organizacija vise puta na poznatijim five-m serverima i upucen sam u sve.
-Zelim da se oprobam kao Lider ove sjajne organizacije na ovom serveru i da od nje napravim Elitu!
-Poznajem odlicno pravila servera ukljucujuci i geto pravila. Samim tim svi koji bi hteli uci u ovu organizaciju morali bi proci detaljno ispitivanje da ne bi pravili greske.
-Moja organizacija bi bila jako aktivna na svim poljima. Pored HQ-a geto bi im bio drugi dom. Uvek bi imali naoruzanje i uvek bi bili spremni za borbu!
-Napravio bih turf tim od vrhunskih pucaca, spray tim koji bi sarali grafite po getu, glavne pregovarace na akcijama, geto cleanere koji bi cistili geto i posebne rangove za sve ostale aktivnosti da bi svako imao svoje zaduzenje.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Uvek bi bili aktivni na pljackama, rejdovima na FZ i ostalim akcijama.
- Redovni sastanci i resavanje konflikta/problema
-Postovali bi skriptu servera i maksimalno bismo se upustili u roleplay.
-Trudili bi se da svojim iskustvom i radom postanemo konkurencija ostalim kriminalnim organizacijama.
 

Strale Smith

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Feb 16, 2022
Messages
27
Informacije
1. Vaše ime u RL Strahinja
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-11h, vikendom i vise
5. Vaš Diskord StraleM45#6642
6. Vaše Ingame ime Strale Smith
7. Vaš ID 12563

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Sa pocetkom ovog roleplay-a prva organizacija u koju sam usao bio je bloods iz 2 razloga zbog toga sto su najjaci bili u to vreme i zbog toga sto imaju dobar HQ. Do sada sam gledao kako su se lideri samo menjali, kod vecini lidera do kraja mandata bio sam u organizaciji i gledao sam dosta dobrih lidera kako komanduju i mislim da mogu nekako da ih nasledim. Da ujedinim sve njihove nacine na eventima i postanem dobar lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Poboljsao bih rankove ne bih bilo toliko rankova, auta bih bila sredjena da moze sto pre da se dodje na evente kada se zuri. Isli bih na pomorsku svaki dan, na tajnu radnju. Ako neko nesto pogresi ne bih voleo da dobijem warn vec kada vidim da neko gresi dobice KICK. BlackList samo za psovanje.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom