Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Informacije
1. Vaše ime u RL : Vanja
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8h+
5. Vaš Diskord : Screety#1115
6. Vaše Ingame ime : Jamy Diesel
7. Vaš ID : 3740

Dodatne Informacije
1. Lider za : National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Zelim biti lider NG-a zato sto sam bio u skoro svim organizacijama. Od svih organizacija NG mi se najvise svideo zato sto ima najvise potencijala za neverovatan roleplay samo treba da je dobri ljudi vode. Takodje vec imam spremnu ekipu iza sebe od 15+ ljudi koji su veoma vesti sto se tice rukovanjem oruzija, roleplay pravila i samog igranja roleplay-a.

2.2 Prosli lider je veoma bio dobar ali ne dovoljno dobar da bi doveo NG do svog maksimuma. Treninzi se moraju odrzavati SVAKI dan. U to spadaju pucanje, talacke situacije, napadi na vojnu bazu, hapsenja, dizanje ljudi sa medkitom itd. Po mom misljenju vojska je bila najbeskorisnija na pljacki banke, nosacu aviona i ostalim eventima.

2.3 Vojska treba biti najjaca drzavna organizacija. Treba imati najvise ljudi koji su sposobni sto se tice svega, da uvek budu u pripravnosti za napade na vojnu bazu, talacke i ostale IC stvari.

2.4 Za svake probleme treba ce se obratiti high commandu tako da bi se to resilo u sto kracem roku i na sto laksi nacin. Ne bih dozvolio nikakvu svadju medju clanovima vojske jer tako vojnici gube motivaciju za daljim radom.

2.5 Takodje sam lider familije od preko 30 ljudi aktivnih u toku dana i veoma dobro ih vodim, 90% njih su sposobni za gore navedene akcije i verovatno bih vecinu ubacio u vojsku zato sto ih vec znam kako razmisljaju i kako rade posao.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Treninzi bi bili obavezni za sve clanove vojske od Regruta pa do Vodje Jedinice. Tu bi se vezbale gore navedene stvari.

3.2 Na kapijama bi uvek bilo po 3-4 ljudi zato sto 1 covek ne moze nista da uradi protiv nekoga ko ga na primer puca snajperom sa brda, takodje bih posle 22:00 pitao za dobrovoljce koji zele da stoje na kapijama zato sto i tada ima dosta ljudi koji zele da upadnu u vojnu bazu i pokradu municiju ili samo ubijaju clanove vojske.

3.3 Ammo Runovi bi se radili uz pratnju od preko 4 auta po 3 coveka u svakom isto tako bi i druge drzavne organizacije za koje radimo ammo run trebale poslati bar 4 coveka da brane AR od banda koje zele ukrasti municiju i oruzije.

3.4 Napravio bih PTJ (Protiv Teroristicka Jedinica) koja bi bila specijalizovana za talacke situacije i uvek bi bila spremna za napade na vojnu bazu. To bi bili najsposobniji ljudi sto se tice rukovanjem oruzija i roleplay-a

3.5 Napravio bih AS (Air Support) tim koji bi od 12:00 do 22:00 konstanto bio u vazduhu i nadgledao FZ okrug tako da bi uvek znali par minuta pre raid-a ili ostalih napada na bazu

3.6 Npravio bih VP (Vojna Policija) koja bi kada neko nije na duznosti u vreme kada treba trazili bi njih onda hapsili i dovodili do kasarne na razgovor sa high commandom, takodje bi im se gepek pretrazivao zbog sumnje na ilegalne aktivnosti.


Hvala sto ste izdvojili vreme da procitate moju prijavi - Jamy Diesel
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: nesosone 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

1. Lider za... NG

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,GOV,NG ] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande, a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera!

2.2 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje koje dajem ostalim clanovima !

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Maksimalno bih se trudio da NG kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da izgleda jedna ozbiljna organizacija kao sto je NG

3.2. Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Roleplayu.

3.3 . Osnovao bi OFF-ROAD jedinicu !

3.4. Neko ko bih htjeo da udje u NG morao bih da poznaje RP pravila, da ima occ najmanje 15godina jer NG zahtjeva veoma kulturne i starije igrače.
 

Dominus Petrovic

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
99
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7h
5. Vaš Diskord: Dominus#6646
6. Vaše Ingame ime: Dominus Petrovic
7. Vaš ID: 10683

Dodatne Informacije
1. Lider za... NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam dosta iskustva u svim drzavnim organizacijama. Imao sam razna odlikovanja u tim organizacijama, ali nikada nisam bio lider jedne takve tako da sam se opredelio da se prijavim za lidera vojske i da se oprobam u toj ulozi.
2.2 Imam dosta ideja o reformi vojske koje bih sproveo ako bih stupio na mesto njenog lidera.
2.3 Veoma dobro sam upoznat sa pravilima drzavnih organizacija i opstim pravilima NG-a.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Uvodjenje ugovora o radnom stazu koji bi svaki novi clan morao da potpise ukoliko bi zeleo da udje u vojsku(7 dana)
- Zaposljavanje iskljucivo iskusnih ljudi sa minimum 10 godina boravka u drzavi
- Ostro sprecavanje korupcije u organizaciji, uveo bih dnevne provere sefa organizacije i obavezno pisanje logova od sefa na discordu
-Uveo bih nedeljne bonuse za najbolje zaposlenike tj one koji su se najbolje pokazali u vojsci te nedelje i tako podigao moral za rad medju zaposlenicina
-Forsirao bih rad geto patrola kao prioritet u organizaciji
- Uvodjenje specijalnih rankova kao sto su:
Zandarmerija(vojna jedinica iskljucivo namenjena za sprovodjenje reda i mira izmedju civila, pripadnici zandarmerije bi isli na slucajeve pobune ili demonstracija u gradu)
Instruktori za obuku(dobro obuceni i spremni da regrutuju nove vojnike)
 
Last edited:

Karlo Alhabib

Player
Player
Joined
Mar 28, 2022
Messages
22
1. Vaše ime u RL Karlo Halužan
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona: UTC/GMT +02:00
4. Prosječna aktivnost na dan dnevno +10 sati a neke dane me nema radi posla ali sam uvijek redovito kad sam doma +10 sati redovno redovno
5. Vaš Diskord Rambo#2465
6. Vaše Ingame ime Karlo Haluzan
7. Vaš ID 13006

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vojske NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Želim biti lider vojske zato što se dosta razumijem u vojsku i znam da ću dovesti ljude u red i vodit vojsku kako treba jako sam iskusan . Igro sam na Fivem servera bio ministar policije, načelnik policije , komandir vodio sam organizacije jako dobro bio sam EMS i sve organizacije državne sam bio i granična policija i to komandir i znam kako organizirati ljude i vodit ljude u akciju svi su me voljeli i nisam nikad imao nijednu žalbu za moje vodstvo ni niš. Tako da bi jako volio biti lider NG to jest vojske jel znam kako se vode organizacije i vodio bih kako treba i doveo bi vojsku svi bi trebali znati rp pravila niko nebi mogo ući u orgu ako ne zna rp pravila dobro bi pazio u slučaju krađe i svega svi koji bi radili sranja dok sam ja lider riješio bi problem razgovorom i nekim opomenama ali ako je velike probleme napravio dobio bi otkaz ako rade veliku štetu i da ima mnogo žalbe nad mojim ljudima koji bi bili u NG. I imam jako veliko iskustvo u roleplay posto u fivem platformi moro si svako pravilo poštivati i pravila grada isto si moro poštivati. I nadodao bih da radim u PD i to čin Komandir Centralne Stanice. Bio sam bivši Direktor policije vodio sam pd kako treba do kraja mandata svi su me voljeli
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Moje poboljšanje u NG imam jako puno ideja imali bi treninge koje bi obavljali redovno a za ostale ideje bi stavio za iznenađenje
 
Last edited:

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Đorđe
2. Vaše godine: 2
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 minuta
5. Vaš disk: volimkrkatgovna#3478
6. Vaše ime u igri: Abraham je debil
7. Vaš ID: -2


1 Lider za Lidera servera
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Zato kaj znam da su onaj Mujo i Abraham korumpirani i htio bi pomoći serveru da se rješe tih budala.

Zato kaj mi je dugačak 30 centimetara🥵🥵😈😈
Zato kaj znam projat od 1 do 3 ubazad
Nadam se da vam svidjeti moja prijava jer želim pomoći serveru da se rješimo ona dva debila!!😉😁😁
Burger 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔 🍔
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
261
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Kevin Zamapa
7. Vaš ID: 412
Dodatne Informacije
1. Lider za Blood street gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.Mislim da bih bio jako dobar lider zato sto imam jako dobro poznavanje RP/Gettho pravila i bio sam u vecini legalnih organizacija kao HIGH COMAND .

2.Jos jedan od bitnih razloga zasto mislim da bih ja trebalo da budem lider jeste to da imam puno hrabrosti, samopouzdanja i pre svega sam u jako dobrim odnosima sa dosta ljudi koji bi mi pomogli da napravim najjacu organizaciju do sada

3. Takodje bih imao jako spretan i dobro obucen turf/spray team koji bi harao ne samo gettho-m vec i na turf mapi.-

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pre svega kada bi ubacivao neku osobu prosao bi kroz niz ozbiljnih primera sa dosta pot pitanja da bi mogao da ga ubacim.
-Sto se tice poboljsanja RP-a u organizaciji organizovao bih neke dogadjaje popun pljacki i talackih koje bi doprinele organizaciji na veci nivo nego dosada.
-U slucaju da saznam/o da se u organizaciji nalazi dousnik prosao bi tezu kategoriju prestresa i ispitivanja da bi potrvdili teoriju.
-Sto se tice ljudi u organizaciji pravio bih sastanke 2-3 puta na nedeljnom nivou te zbog dogovora za dalji napredak te zvog deljenja bonusa koja je ekipa zasluzila svojim radom i uspesima
-Takodje bih, kada bi se nasao neki problem u organizaciji, ne kikao direktno nego bih saslusao sve da resimo na sto je moguce racionalniji nacin.
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome (aka dona) #2243
6. Vaše Ingame ime: Dona Jeans
7. Vaš ID:24227


Dodatne Informacije
1. Lider za the Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije.Nikad prie nisam bio lider ali sam dosta puta bio zamjenik ili opcenito high komanda u organizacijama.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U proslim vagosima bio sam zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke itd....Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se za sada jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,aktivnosti naravno itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medu clanovima

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju

To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Done 😊!!!
 

Tony Mutni

Player
Player
Joined
Mar 26, 2022
Messages
31
1. Vaše ime u RL: Leon
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 2-8h
5. Vaš discord: Lekii2k#7989
6. Vaše Ingame ime: Tony Mutni
7. Vaš ID:
20088

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
- Želim biti lider Bloods-a zato što želim turfati, to mi je životna želja.
- Želim biti lider kako bih doveo dobre pucače koji nemaju priliku da turfaju zbog Kurdistanaca te ostalih žnj osoba van Balkana.
- Želim biti lider Bloods-a kako bih pokušao dokazati da se bez cheat-a može nešto postići. Te da se hard work isplati.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Dovođenjem "Pape" i "Noch-a" ( Nisu korištena prava imena kako bi se zaštitio autoritet dane osobe/osoba ), smanjujem stopu smrtnosti za čak 69.69% odokativnom metodom izračunato, naime izvješće 2021 je pokazalo da ljudi umiru od XXX vatrenog oružija, bez razloga te da su ubijeni iz nepoznate lokacije te da se osumljičeni skriva na nepoznatoj lokaciji.
- Stranci ne bi bili u organizaciji te smatram da samim time komunikacija između ljudi bi bila mnogo lakša i pristupačnija.
- U Bloodse će imati dosta ljudi priliku ući, a uće onaj koji prođe unikatni IQ test.
- Crvena banda bi bila tu kada treba nekome metak u getu prosuti.
- Ne bi ganjali Pičkachu te samim time ne bi sjevale prevelike tenzije između nas i ostalih organizacija.
- Crveni bi se borili rame uz rame protiv svih specijalaca i policajaca u gradu do zadnje kapi naše Plave krvi i crvene niti na našim maskama.
#ZampaStillONTOP #FREENIGHT #FREEDOMINIQA #FREEMIKI #ACAB #ReciNEAreni #BLOODS4LIFE
 

SERGIO BRUTAL

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
159
1. Vaše ime u RL: Miodrag
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6,7
5. Vaš discord: Comi Zdravkovic#9276
6. Vaše Ingame ime: Sergio Zampa
7. Vaš ID: 659


Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem )
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
- Imam dosta prijatelja koji su spremi da zajedno sa mnom do kraja mog mandata prodju kroz razne turfove i pljacke i sve sto zivot u getu donosi.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Bloodse necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i iskustva u igranju.
- Podici rp na visok nivo.
- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 

Skully Beatelgeuse

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
20
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-8h
5. Vaš Diskord: SG_Skully#9049
6. Vaše Ingame ime: Skully Beatelgeuse
7. Vaš ID: 5416

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-Želio bih biti lider ove organizacije prvenstveno jer još nisam bio lider niti jedne a volio bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put zar ne? Mislim da bih bio dosta dobar leader organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi leaderi vode bande pa bih po nekom principu i ja radio po njihovim ali sa svojim izmjenama naravno.

-Bio bih lider jer realno tko ne želi bit lider, pokušao bih stvoriti tu neku grupu ljudi koji nisu toxic, da se svi međusobno poštuju, pomažu jedni drugima , išao bih na što je više evenata moguće i davao bih sve od sebe da budem što bolji leader organizacije isto tako bih se trudio napraviti što bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

-Kao leader ja ne bih bio pre strog, nego bi tu uvijek bilo i zabave ali kad bi bilo nešto ozbiljne poput evenata onda bi se maksimalno trebalo šlušat naređenje leadera ili ako leader nije tu nekog višeg ranka, ali ako bi netko napravio nešto što nije smio npr. vrijeđanje drugih članova, onda bi ga ja sa nekim višim rankom odveo na ispitivanje da vidimo zašto je to učinio i naravno morao bih se ispričat ako bi želio ostat u organizaciji, u protivnom bih ga izbacili jer ne želim imat ljude koji su toxic i koji vrijeđaju sve šta stignu.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Po mome pri ispitivanju ljudi da se priključe organizaciji ne treba biti niti pre blag ali niti pre strog, kada bih pitao nove ljude pitanja ona najbitnija bi mi trebali znat, ali neka malo manje bitna ako je npr. znao sva najbitnija a neka manje bitna nije ne bih ga odmah otkanto nego mu objasnim malo to pravilo koje mu zapne, ako ne zna gdje ga naci posaljem mu link gdje ga može naučiti do kraja i nakon nekog kratkog vremena, dan, dva sve zavisi kad može opet ga dovedem da ga ponovno ispitam.

-Pokušao bih ići na što više evenata i pokušao bih raditi što više RP situacija kao što su pljačka prodavnice i robbanje u ghettu jer mislim da bi to dosta ljudi htjelo, no ako neko nebi htio ići na neki događaj uvijek bi mi se mogao obratiti i sve bi sredili.

-Stvari koje bi radili u organizaciji ne bih samo leader ili viši rankovi nego bih dao izbor svima, čak i najnovijim članovima organizacije da se svi zajedno dogovorimo šta ćemo radit jer bi bilo glupo da idemo npr. robbat u ghetto a samo par ljudi to želi a ostalima se neda, zato bi se svi dogovorili tko šta želi i svako bi imo izbor jel želi ići ili ne.

-Fokusirao bih se na to da u organizaciju primam što više ljudi koji znaju pravila da ne bi bez veze bilo pucnjace u HQ i takvih gluposti pa da mi nabace warnove.đđ

-Pri ispitivanju novih članova obavezno bi bilo call preko discorda i share screen crtanje kuća ili tako nešto, da se vidi da čovjek zna sva pravila, a ne da ga ja in game pitam pravila a on da čita sa starane pravila!
 

Veso_Zampa

Go cry to yo' mama 😘
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
24
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matej
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-8h
5. Vaš Diskord: Veso#0723
6. Vaše Ingame ime: Veso Zampaa
7. Vaš ID: 2800

Dodatne Informacije
1. Prijavljujem se za lidera Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Htio bih biti lider Bloods Street Gang jer nikad prije nisam bio lider, ali sam bio High Command više puta u ilegalnim organizacijama, znam kako to sve funkcionira oko organizacija i znam upravljati većim brojem ljudi.
- Smatram da su moje liderske sposobnosti velike, i već imam pripremljenu ekipu za organizaciju i turfove
- Prema svim članovima bih bio pravedan, svi bi bili isti za mene, nebitno jesu li zamjenik ili netko tko je tek došao, samo što bi imao više povjerenja u High command članove

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Pri ispitivanju za ubacivanje, ne bih bio blag, i ubacivao bih samo pouzdane, ne bih im davao viši rank sve dok se ne pokažu povjerljivima.
- Gledao bih aktivnost, što znači da bih nekoga tko nije ništa radio u organizaciji kikovao, a nekoga tko je tu cijelo vrijeme za organizaciju bih nagradio
- Ne bih dovodio strance, kako bi bilo lakše komunikacije među članovima
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
1. Vaše ime u RL: Nicolas
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-8h
5. Vaš Diskord: nixqqqq#6981
6. Vaše Ingame ime:Nikola Haze
7. Vaš ID: 8569

Dodatne Informacije
1. Lider za: BLOODS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga pa do co-leadera u svakoj bandi i tvrdim da imam dovoljno iskustva da vodim.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Veliki krug ljudi oko sebe sto bi znacilo jako velika aktivnost ove bande.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-U org svako ce morati opravdati rank koji ce imati tako da deljenje rankova bi bilo slabo u skladu sa tim koji si rank zasluzio i koliko si se zalozio za svoju bandu u vidu RP-a i aktivnosti.(znanje je bitno naravno)
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom