Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Miljenko Poppara

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
47
Informacije
1. Aleksa Surlan
2. 16
3. UTC+1
4. 10-14 sati
5. Micko Nevolja#3744
6. Jinx Armone
7. 7571

Dodatne Informacije
1. Lider za
Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1. Prije svega zato sto igram na serveru vise od 9 mjeseci i imam dosta rp iskustva sa istim.
2. Odkad sam na serveru sam stalno bio u gangovima i tako sam stekao puno iskustva.
3. Zelio bih biti lider jer smatram da bih dosta bolje mogao dogurati od predhodnih Bandi.

4. Jos jedan razlog je sto bih hteo biti lider je da bih povecao razine rpa u Bandi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Kao prvo pricanje ic sa ljudima bi pobojsalo dosta RP.
2. Želim učiniti gang roleplay zanimljivijim za sve igrače, bilo da se radi o državnim organima, obiteljima ili drugim bandama.
Također bih više stavio na kartu trgovinu droge i oružja,čime se stvara više RP-a između bandi i Familija.
3. Familije mafijaškom strukturom, mogu od nas naručiti zaštitne mjer,jer su u RP bande pod mafijom.
4.Bande bi također trebale biti bande bez uvijek pucanja uokolo.
5.Kako bismo pokazali više prisutnosti u gradu,obilazio bih sa cijelom bandom u lowraiderima po gradu.
6.
Također bih želio koristiti skrivene lokacije kao što su Weapons Factory, Motel, Kanibalski kamp za unapređenje Roleplay
Situacije.
7.Pravio bih Teamove koje bih radile taj i taj poso npr:Team Spray je zaduzan za spreyane grafita po gradu, Team Turf je zaduzan za zauzimanje Terrtorija, ...
8.Ti isti Timovi bi bili vodjeni od Ljudi koji su sposobni za taka zaduzenja. (naravno po zasluzi)
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
432
Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h
5. Vaš Diskord: WBearAndrej#1497
6. Vaše Ingame ime: Andrej Vbear
7. Vaš ID:12855 Dodatne Informacije
1. Lider za...: LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): 1- Bio sam u 4 mandata LSPD-a i uvideo sam greske koje mogu da popravim u buducem radu.
2- Imam velike planove za buducu karijeru LSPD-a , ovo su neki od planova : precizna radio komunikacija prosirena struktura LSPD-a Adekvatno oblacenje prema pozicije je obavezno Adrenalinske akcije i cesti treninzi
3- Znam dobro organizovati ljude te napraviti adekvatne timove za akcije. Te imam ljude koji isto dosta znaju voditi odredjene jedinice.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Moje neko sagledanje na prosle mandate je da treba birati dobre ljude koje primamo u ozbiljnu organizaciju,tako da ako dobijem tu cast da vodim ovakvu organizaciju pazljivo cu birati ljude koji su dobri i verni ovom poslu.Ako nisam bio dovoljno jasan u prethodnom delu samo treba birati ljude koji stvarno rade a ne neko ko je dosao da od ove organizacije pravi igraonicu.Naravno znam i ja za salu ali kada je akcia zelim da vidim maksimum od svih zaposlenih.
 

ady413

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
7
Informacije
1. Vaše ime u RL :Aldijan
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : UCT
4. Prosječna aktivnost na dan : 8-9..
5. Vaš Diskord : Aldijan Shottaric#5800
6. Vaše Ingame ime : Aldijan Shottaricc
7. Vaš ID : 11553

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta Grande ili Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) : Zato što želim sa svojom ekipom započeti jednu priču,ta priča započinje tako što mi dolazimo iz siromašnih zemalja u nadi za boljim životom,dolazimo u LA i počinjemo raditi kao farmeri,ali nas gazda farme izvara,te mi planiramo da mu napravimo osvetu.Te tako počinjemo sa sitnim džeparenjem.Krađom i preprodajom vozila,sve dok ne dolazimo do veće sume novca,gdje nailazimo na jednu osobu koja nam nabavlja oružje dok mi odradujemo za njega neke stvari,nabavljamo mu sjemenke trave,krademo za njega vozila,itd.Poslije mi osnivano svoju bandu pod imenom "Marabunda Grande" te počinjemo da radimo sami za sebe,zakupili smo zemljište na kojem počinjemo saditi našu prvu plantažu,postali smo dobri sa jednom mafijom za koju radimo meth,a oni nam zauzvrat daju pištolje.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji : Ja sam vodio dosta bandi i mafija na različitim serverima, kod mene je bio princim da nitko mlađi od 13 godina nije mogao ući u organizaciju, naravno da je znao sva pravila.Poboljšao bih RolePlay tako što bih hard-roleplayali tu bandu,pucnjava i sve bi se smanjilo na minimum,zato što bitan je roleplay.Imam par ljudi sa kojima igram već 2 godine i znamo kako naš princip rp-a.
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Shaquan
7. Vaš ID: 2212

1. Lider za... LSPD [ Los Santos Police Department ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,GOV,NG ] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande, cak sam i bio lider NG skoro dva meseca, a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera!

2.2 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje koje dajem ostalim clanovima !

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Maksimalno bih se trudio da LSPD kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da izgleda jedna ozbiljna organizacija kao sto je Los Santos Police Department [ LSPD ]

3.2. Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Roleplayu.

3.3 Osnovao specijalizovani tim za otkrivanje i sprečavanje proizvodnje i preprodaje narkotika.

3.4. Osnovao bi pregovaracki tim!

3.5 . Osnovao bi OFF-ROAD jedinicu !

3.6. Poboljsao bi rad Sniperske jedinice!



ALEKSA SHAQUAN
 

ady413

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
7
Informacije
1. Vaše ime u RL :Aldijan
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : UCT
4. Prosječna aktivnost na dan : 8-9..
5. Vaš Diskord : Aldijan Shottaric#5800
6. Vaše Ingame ime : Aldijan Shottaricc
7. Vaš ID : 11553

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta Grande ili Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) : Zato što želim sa svojom ekipom započeti jednu priču,ta priča započinje tako što mi dolazimo iz siromašnih zemalja u nadi za boljim životom,dolazimo u LA i počinjemo raditi kao farmeri,ali nas gazda farme izvara,te mi planiramo da mu napravimo osvetu.Te tako počinjemo sa sitnim džeparenjem.Krađom i preprodajom vozila,sve dok ne dolazimo do veće sume novca,gdje nailazimo na jednu osobu koja nam nabavlja oružje dok mi odradujemo za njega neke stvari,nabavljamo mu sjemenke trave,krademo za njega vozila,itd.Poslije mi osnivano svoju bandu pod imenom "Marabunda Grande" te počinjemo da radimo sami za sebe,zakupili smo zemljište na kojem počinjemo saditi našu prvu plantažu,postali smo dobri sa jednom mafijom za koju radimo meth,a oni nam zauzvrat daju pištolje.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji : Ja sam vodio dosta bandi i mafija na različitim serverima, kod mene je bio princim da nitko mlađi od 13 godina nije mogao ući u organizaciju, naravno da je znao sva pravila.Poboljšao bih RolePlay tako što bih hard-roleplayali tu bandu,pucnjava i sve bi se smanjilo na minimum,zato što bitan je roleplay.Imam par ljudi sa kojima igram već 2 godine i znamo kako naš princip rp-a.
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Niksa Creed

7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider zbog da Marabunta postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Niksa Creed

7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije

1. Lider za: Vagos

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider zbog da Vagosi postanu prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Dijego Kosta

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
155
1. Vaše ime u RL: Stevan

2. Vaše godine: 26

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: Od 16h sve do 21h

5. Vaš Diskord: MaliTenaJR#6133

6. Vaše Ingame ime: Diego Kosta

7. Vaš ID: 2622

-----

1. Lider za: LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

U LSPD-u sam vec duze od 7 meseci.Poceo sam od regruta i svojim zalaganjem i marljivim radom dosao do Pukovnika.Upoznao sam posao svake jedinice,svakog cina u organizaciji i mislim da sam spreman da uzmem organizaciju u svoje ruke.

Imam sposobne i odgovorne ljude koji odlicno poznaju pravila i zakon grada,tako da bi obuku,a samim tim i zaposlene podigli na najvisi nivo radne sposobnosti i efikasnosti.

LSPD je organizacija koja treba da bude olicenje kulture,profesionalnosti i pre svega ljudskosti,a ako je ja uzmem to ce i da bude.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Podelio bih organizaciju u sektore da pokrijemo sva moguca desavanja u gradu:

Patrolne jedinice koje bi patrolirale gradom,vrsila rutinsku kontrolu i po potrebi odmah reagovala na potrebnu pomoc gradjanima i kolegama.Kako nasim kolegama tako i iz drugih drzavnih organizacija.

Saobracajne policajce koji bi radarima kontrolisali prekoracenje brzine u gradu i samim tim smanjile opasnost od udesa i "gazenja"pesaka u gradu kojih za sada na zalost u gradu ima i previse.

Specijalna SWAT jedinica koja bi bila zaduzena da se prva "stvori" na svaki poziv kolega iz svih drzavnih organizacija.

Snajperska jedinica koja bi davala podrsku na svakom dogadjaju(gde je to moguce naravno)

Inspektorska "undercover" jedinica koja bi imala zadatak da sakuplja informacije o kriminalnim radnjama u gradu

Inspektorska jedinica koja bi imala zadatak da sakuplja informacije o mogucoj korupciji u nasim redovima,o stanju i moralu organizacije i td

Instruktori obuke koji bi maksimalno obucili sve zaposlene i sprecili i najmanje krsenje zakona i pravila grada.

Pregovaracki tim koji bi preuzimao pregovore na talackim situacijama(naravno ako nisu preuzele druge organizacije) sa ciljem spasavanja ljudskih zivota i najboljim mogucim izlazom iz date situacije.

PR bi bio zaduzen za sto bolji odnos sa ostalim drzavnim organizacijama jer zelimo da imamo najbolje moguce odnose sa svim kolegama.


Zelim da pruzim najbolju mogucu obuku, prijatnu kolegijalnu atmosferu i neprestanu podrsku svima koji odluce da se pridruze nasoj organizaciji sa ciljem da je ucine sto boljom.

Srdacan pozdrav,
Diego Kosta.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL Mihailo Nikolić
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na da. Radnim danima 6H-8H, a vikendom 10-12H
5. Vaš Diskord ឵ Mixa#8973
6. Vaše Ingame ime Fatom Taylor
7. Vaš ID 15394

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta Grande! <3

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam već jednu ekipu koji su dobri RP igrači i skoro nikad nisu prekršili niti jedno pravila. Želimo da sa našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima dobar utisak ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo, kada se uzme organizacija, treba da se upozna sa curator Vagosa i popriča. Nakon upoznavanja, treba se srediti rangovi. Promeniti ime i funkcije. Najpre za rankove je potreban curator da bi dao dobre savete. Posle sredjivanje rankova, ide sredjivanje vozila za te rankove. Posle sredjivanje vozila, ide sredjivanje skladišta. Sve što je potrebno kada se uzme organizacija jeste da se prvo uzmemo u obzir da promenimo neke stvari, pa tek sutra dan da krene organizacija. Nakon sredjivanja rankova, vozila i skladišta, počinje faza gde se učlanuju ljudi koji imaju dobar RP i dobar skill za pucanje. PA tek onda sledeći dan, počinje zapošljavanje u ORG. Zapošljavanje će tražiti igračima da imaju 15 godina RL i 12 godina RP. Da znaju obavezno da se pucaju. Nakon primanja tih članova, počinje testiranje za turfera. Za turfera je potreban dobar skill za revolver i da se znaju pravila turfa. Pravila turfa mogu naći na discord od Grand. Nakon sredjivanje cele organizacije, vozila, skladišta, članova itd, Počinjemo sa fazom, a to je da idemo na svakakve eventove, akcije, rokanje itd.
Nama su za članove bitne:
1. Jasni govor: kada se priča na radiu, potrebno je pričati normalno, glasno i jasno. Nećemo mi primiti ljude koji će se drati i neće pričati lagano. Potrebno je samo mirnim glasom, jasno i glasno da se priča na radiu. RADIO SE ISKLJUČIVO KORISTI ZA AKCIJE ILI SVE VEZANO ORG, SVE ŠTO NIJE U VEZI ORG, BIĆE TOLERISANO!
2.Aktivnost članova: Jedan od najbitnijih dela članova koji mora da ima svaki član. Aktivnost se smatra: govor na radiu, ići na evente, igranje dužih sata itd. Mi ne zahtevamo puno od aktivnosti, ako ste negde na da kažemo ekskurziju ili takvi ti fazoni, onda imaće na discordu kanal gde ćete napisati opravdanje.
3.Turferi:
Kao što sam napisao gore, za turfera je potrebna velika odgovornost članova i dosta stvari koji mora da zna, a to su:
dobro pucanje iz revolvera(Poželjno je da ima maksimalnu veštinu pištolja).
Pravila turfa(Sva pravila turfa mora da se zna kako ne bi nabili organizaciji warn.
TO JE SVE OD MENE I SREĆNO SVIM UČESNICIMA!
Vaš Miksa!
 

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
142
1. Vaše ime u RL Ognjen Obradov
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na da. Po radnim danima po 7 sati a vikendom mogu da budem celi dan
5. Vaš Diskord Zed Darkin#6043
6. Vaše Ingame ime Zed Darkin
7. Vaš ID 7925

Dodatne Informacije

1. Lider za... Marabunta

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav Zed
 

KiraYazumi

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
69
Informacije
1. Konstantin Petrović
2. 23
3. UTC+1
4. 6-18 sati
5. KiraYazumi#5743
6. Kira Yazumi
7. 5425

Dodatne Informacije
1. Lider za Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1. Upoznat sam sa svim pravilima
2. Oduvek sam bio isključivo high rankovani Gengster, takođe i Leader Marabunte Grande
3. Želim da uvedem nešto novije što će se i videti naravno u veoma kratkom roku.

4. Eto da dodam još jednu bitnu stvar, kao Leader, takoreći bio sam 2x i drugi put sam napravio strašnu grešku. S'obzirom da sam tako postupio, uvideo sam svoje greške i mislim da ću moje Leaderstvo dovesti do sasvim drugog nivoa.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Mnogo veći focus na sam RolePlay
2. Hoću da napravim Geng kakvim bi zapravo trebao da izgleda Gengster. Znači samim tim bi upoznao ljudi sa definicijom biti ''Genster'' jer ja mislim da su neki malo pobrkali uloge.
3. DM Hoću da smanjim na malo manji nivo. Razloga ima mnogo al' rekao bi da je jedan razlog mnogo bitan, a to je da ''Genster'' kao takva ličnost ne bi trebalo samo da ide uokolo i puca nego da kroz sam RP uvidi situaciju kako će da reaguje, a ne odma da takoreći radi DM.
4.Trebalo bi da se mnogo više Genster vrti oko svoje Gheto teritorije, a ne da zalazi previše u tuđe bez ikakvog razloga ( Naravno iako svi znamo da razlog, a to je bez razloga pucanje ) Jer iako je Gheto u pitanju, nećeš sigurno ti sam ili sa par ljudi otići u tuđu teritoriju da se pucaš. To po meni spada u Fear RP i ja želim to da smanjim što je više moguće.
- Za sam kraj želim da kažem da su velike šanse da sve što sam ovo naveo, biće i izvršeno.
 

Milorad Peskir

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
1
1. Vaše ime u RL : Pavle
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan : oko 4 sata
5. Vaš Diskord : jackzz#8897
6. Vaše Ingame ime : Milorad Peskir
7. Vaš ID : 7818

Dodatne Informacije
1. Lider za EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Kroz igranje na GrandRP-u, bio sam samo u drzavnim organizacijama, samim tim steceno iskustvo moze dati doprinos radu organizacije.
- Cilj mi je da poboljsam rad EMS-a, jer na osnovu licnog iskustva, rad ove organizacije nije dostigao svoj maksimum. U kljucnim trenucima EMS nije postupio na svom nivou, te se u tom trenutku igra "upropastila".
- Na osnovu iznesenog truda za rad EMS-a, imao bih u cilju da ostavim, sa svojom ekipom, sto jaci utisak za izvrseni mandat u EMS.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Poboljsati odnose sa ostalim drzavnim organizacijama, samim tim cemo biti u mogucnosti da izvodimo veci broj RolePlay akcija.
 

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Informacije
1. Vaše ime u RL : Leo Đuka
2. Vaše godine : 22
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6-8 sati
5. Vaš Diskord : amnezija#2154
6. Vaše Ingame ime : Cipriano Fuentes
7. Vaš ID : 16623

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


- Želim bit lider ove organizacije zato što sam dosta dugo u kriminalnim organizacijama i bio sam lider Bloods Street Gang-a, te smatram da sam dosta stvari naučio od tada na svojim greškama.

- Na serveru igram već dulje vrijeme te sam večinu vremena proveo u bandama kao co-leader te smatram da sam dovoljno zreo i da mogu predvoditi bandu veoma dobro. Uz to imam i dobru ekipu koja je voljna pomagati mi u vođenju organizacije.

- Imam spreman Grafiti Team koji se već unutar par sezona pokazao kao jako kvalitetana ekipa, isto tako i za TURF ekipu. Imam pregovarače koji su spremni pregovarat na raznim događajima sa policijom na koje planiramo jako česti ići na gunstore / talačke.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Pojačat RP, smanjiti OOC chat i OOC pričanje preko radia, bila bi upozorenja na MG da ljudi što manje MG-aju kako bi RP bio zabavniji i zanimljiviji, jako će se kazniti MG.

- Želim više aktivirat RP sa policijom tako da često radimo pljačke, talačke i napad na vojnu bazu, ići na podmornicu.

- Naravno nećemo zanemarit ostale evente kao što su tajne radnje, battleship i pogotovo turfove. RP sa gangom će bit jako razvijen, sklapat ćemo saveze, radit zajedničke talačke tako da nama i drugima bude zanimljivije.

- Toksičnost neće biti tolerirana, isto tako nepostovanje drugih članova bande, ne samo prema višim činovima nego prema svima kao zajednica.

- Svi će imat priliku pridružit se bandi nebitno o subjektivnom misljenju nekoga drugoga.

- Ispitivanje članova će bit detaljno u primjerima a ne u teoriji jer tako se vidi koliko ljudi imaju iskustva / znanja o RP-u. Očekuje se od svakog člana bande da zna pravila servera.

- Podizanje rankova će biti dodjeljeno aktivnima i članovima koji pomažu bandi.

- Svatko bi imao pravo reći svoje mišljenje.

- Članovi koji su u bandi samo zbog svojih interesa će biti izbačeni. Želim jednu čvrstu ekipu koja je tu za RP i zabavu, a ne iz svojih interesa (Krađa vozila, prodaja na crnom tržištu...).

- Turferi će morat imat obavezan POV ako planiraju turfati, vodit ću jako veliku brigu oko toga da svi imaju POV. Bit će podsjećani svaki put prije turfa.

SRDAČAN POZDRAV TE HVALA NA ČITANJU!
Cipriano Fuentes
 

Vajo Masina

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
201
1. Vaše ime u RL: Mateo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10
5. Vaš Diskord: maTTa#3257
6. Vaše Ingame ime: Vajo Venganza
7. Vaš ID: 1015

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande

Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1)
Želim biti lider ove organizacije zbog toga što prije svega dobro poznajem RP na samome serveru sam od prvoga dana I znam kako mnoge stvari funkcioniraju, naročito sam svoj RP život proveo u bandama.
Znam kako temeljito voditi bandu zato što sam bio veći rank u većini kriminalnih organizacija u kojoj sam bio, te sam vodio svakakve RP akcije u organizaciji.
Također imam 15 pouzdanih I iskusnih ljudi koji će mi pomoći i koji mi daju podršku i bodre me u mojim postupcima.
Mislim da je moje znanje o pravilima vrlo ključno, tj. da za svaku situaciju znam procijeniti što se smije raditi a što ne smije.
Povećao bi aktivnost u getu, vodili bi bitke s drugim bandama imao bi tkz. “grafiti tim” te za taj tim jednu pouzdanu osobu koja bi ga vodila.
Uz samo aktivnost I dominaciju u getu, aktivirao bi I aktivnosti po autoputu tj. robanje po autoputu kao što su to nekada davno bande radile, uz to normalno slijede I talačke situacije.
Potrudio bi se da svaki dan bude neka akcija te da ljudima u organizaciji ne bude dosadno, u to se podrazumijeva pljačkanje prodavnica, prodavnica oružja, vojne baze.
Kroz same evente tko se bude isticao I trudio dobiti će zasluženi bonus!
Imam spreman I dobar turf team, s kojim smo do sada dominirali na turf sceni.
U mojoj organizaciji bi vladala chill atmosfera, to bi postigao čestim sastancima na kojima bi svatko iznosio svoje mišljenje I probleme koje svaki pojedinac ima.
2) Želim postati lider kako bi pružio ljudima šansu u RP-u.
Želim početi raditi RP-ove kakve nitko nije vidio i zainteresirati igrače da što više igraju i da se upoznaju s pravim RP-om.
3) Želim postati lider zbog toga što znam koju veliku odgovornost dobivam.
Pošteno bi davao rankove. Svaki rank će se morati zaslužiti. Bit ću pravedan lider te će se moja riječ morati ispoštovati.
Nitko u mojoj organizaciji neće se odnositi prema drugim članovima s nepoštovanjem.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Uveo bih strožije ispitivanje pravila, igrači bi trebali znati pravila na primjerima.
Ljudi koji prekrše pravilo biti će upozoreni i opomenuti, a ljudi koji znaju da se to ne smije, a i dalje prekrše bit će sankcionirani.
Zadužio bi veće rankove da savjetuju I podučavaju nove ljude kako pravilno robati I kako se pravilno ponašati u getu, autoputu te na ostalim akcijama!
Bio bih jako strog što se tiče vrijeđanja igrača, sve svađe bi rješavao licem u lice.
Ono na što ću najviše obratiti pozornost je da članovi ne MG-aju, tražio bih pravi RP.
Svaki dan bi bio drugačiji jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u.
Tražio bih da svi imaju POV kako ne bi došlo do nepotrebnih warninga.
Kao što sam već I spomenuo sazivao bih sastanke da se svi dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje.
 
Last edited:

CaleBoss

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Mar 13, 2022
Messages
16
1. Vaše ime u RL: Stevan

2. Vaše godine: 26

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: Od 16h sve do 21h

5. Vaš Diskord: MaliTenaJR#6133

6. Vaše Ingame ime: Diego Kosta

7. Vaš ID: 2622

-----

1. Lider za: LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

U LSPD-u sam vec duze od 7 meseci.Poceo sam od regruta i svojim zalaganjem i marljivim radom dosao do Pukovnika.Upoznao sam posao svake jedinice,svakog cina u organizaciji i mislim da sam spreman da uzmem organizaciju u svoje ruke.

Imam sposobne i odgovorne ljude koji odlicno poznaju pravila i zakon grada,tako da bi obuku,a samim tim i zaposlene podigli na najvisi nivo radne sposobnosti i efikasnosti.

LSPD je organizacija koja treba da bude olicenje kulture,profesionalnosti i pre svega ljudskosti,a ako je ja uzmem to ce i da bude.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Podelio bih organizaciju u sektore da pokrijemo sva moguca desavanja u gradu:

Patrolne jedinice koje bi patrolirale gradom,vrsila rutinsku kontrolu i po potrebi odmah reagovala na potrebnu pomoc gradjanima i kolegama.Kako nasim kolegama tako i iz drugih drzavnih organizacija.

Saobracajne policajce koji bi radarima kontrolisali prekoracenje brzine u gradu i samim tim smanjile opasnost od udesa i "gazenja"pesaka u gradu kojih za sada na zalost u gradu ima i previse.

Specijalna SWAT jedinica koja bi bila zaduzena da se prva "stvori" na svaki poziv kolega iz svih drzavnih organizacija.

Snajperska jedinica koja bi davala podrsku na svakom dogadjaju(gde je to moguce naravno)

Inspektorska "undercover" jedinica koja bi imala zadatak da sakuplja informacije o kriminalnim radnjama u gradu

Inspektorska jedinica koja bi imala zadatak da sakuplja informacije o mogucoj korupciji u nasim redovima,o stanju i moralu organizacije i td

Instruktori obuke koji bi maksimalno obucili sve zaposlene i sprecili i najmanje krsenje zakona i pravila grada.

Pregovaracki tim koji bi preuzimao pregovore na talackim situacijama(naravno ako nisu preuzele druge organizacije) sa ciljem spasavanja ljudskih zivota i najboljim mogucim izlazom iz date situacije.

PR bi bio zaduzen za sto bolji odnos sa ostalim drzavnim organizacijama jer zelimo da imamo najbolje moguce odnose sa svim kolegama.


Zelim da pruzim najbolju mogucu obuku, prijatnu kolegijalnu atmosferu i neprestanu podrsku svima koji odluce da se pridruze nasoj organizaciji sa ciljem da je ucine sto boljom.

Srdacan pozdrav,
Diego Kosta.
Iskren da budem ovaj Decko bi trebao da preuzme LSPD, mislim da ce te malo bolje razmisliti u buduce kome dajete neke od vaznijih organizacija a stim u vezi i proveru istih, kao sto je jedno od najbitnijih stvari a to je aktivnost clana. Ziveli !
 

Leo Swayzze

Player
Player
Joined
May 5, 2022
Messages
27
1. Vaše ime u RL Ognjen Obradov
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na da. Po radnim danima po 7 sati a vikendom mogu da budem celi dan
5. Vaš Diskord Zed Darkin#6043
6. Vaše Ingame ime Zed Darkin
7. Vaš ID 7925

Dodatne Informacije

1. Lider za... Marabunta

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav Zed
NJMEU NE DAJTE LIDERA
 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222

Informacije

1. Vaše ime u RL: Viktor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12h
5. Vaš Diskord: Rich Viktor #0007
6. Vaše Ingame ime: Viktor Rich
7. Vaš ID: 16947

Dodatne Informacije
1. Lider za:
LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.1
Voleo bih postati Nacelnik "Centralne Policije " iz razloga sto imam i vise nego mnogo iskustva sa drzavnim orgranizacijama te sam bio u sledecima : LSPD, FIB , Vlada , SAHP , EMS , NG . Te znam kako treba voditi ljude na dogadjajima jer sam vec bio lider SAHP na Fivem RP serveru .
1.2 Kao drugi razlog bih naveo da bi se organizacija podigla na visi nivo ozbiljnosti sto znaci da morate ispunjavati sledece uslove kako bi ste se pridruzili LSPD : 12+ godina u gradu , 16+ godina ooc , Poznavanje svih ali bukvalno svih pravila , psiholoski test spremnosti .
1.3 Poslednja stvar jeste da zbog tog iskustva u svim legalnim organizacijama znam kako trebam da vodim jedan takav tim , bile bi napravljene specijalne jedinice : AirSuport , SWAT , Offroad team , pregovaracki tim . Te bi SWAT imao svakodnevnu vezbu sa SAJom iz FIBa i Kobrama iz NGa radi usavrsavanja taktickih vezbi i vezbi pucanja .
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
2.1
Bio sam Admin te znam svako ali bas svako pravilo te mogu da obecam da nece biti krsenja nikakvih pravila - ko prekrsi bilo koje pravilo Rang down /kick
2.2 Potsticao bih svoje ljude da budu aktivni tako sto bih im svaki dan delio maksimalne bonuse , oko biranja novih automobila bi smo se svi zajedno slozili koja auta ostavljamo a koja dodajemo .
2.3 Uveo bih novi sistem rangova gde ako zelite postati visi cin morate tacno znati sledce : Za svaki visi cin bice ispitivana pravila RPa , morate do savrsenstva znati kako se hapsi , kako se rukuje sa PDA i sta se podrazumeva kao MG na PDA .
2.4 Promenio bih nazive jedinica : Nacelnik, Zamenik nacelnika-Delta 0 -------- Vrhovna komanda-Delta 1 -------- Supervizor (Vodja patrola/zamenik )-Delta 2------Patrolno osoblje- Beta 1-----Istrazno osoblje-NN--------S.W.A.T - S (Special )-----Sniperska jedinica-Puma

Rich Viktor​

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom