Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

JevraDeus

Player
Player
Joined
Sep 16, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1:Stefan
2:19
3:Gmt+2
4:9 sati
5:Jevr4_Deus#6107
6:Jevra Obama
7:ID 54
8:Lider Serifa
9:Želim da pokažem postojanje SAHP u gradu i svima pokažem kako SAHP funkcioniše. Počevši od kazni ljudi koji prekoračuju brzinu, posebno u zelenim zonama, vidim ljude kako udaraju pešake po zelenim zonama. Izricanje kazni za ljude koji parkiraju svoja vozila ilegalno jer je to najveći problem sa kojim se grad trenutno suočava. Pogotovo u zelenoj zoni mnoga vozila su parkirana pogrešno. Uglavnom se fokusiram na zelenu zonu na početku jer su to zone u kojima ćete pronaći više pješaka pa im ne želim probleme kako bi mogli mirno hodati u takvim zonama. Takođe, sprovešću patrole na autoputu i gradske patrole da kontrolišem ograničenja brzine i takođe pratim sve sumnjive aktivnosti koje se mogu dogoditi.
 
Last edited:

vukasin95

Player
Player
Joined
Sep 22, 2021
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL Vukasin
2. Vaše godine 26
3. Vremenska zona +1 Beograd
4. Prosječna aktivnost na dan 13h
5. Vaš Diskord 👑 𝒱𝓊𝓀𝒶𝓈𝒾𝓃 𝟫𝟧 👑#5253
6. Vaše Ingame ime Vule King
7. Vaš ID 42

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bolnicara
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Mislim da bi bio dobar u tome pod 1. da se odozovem na hitne slucajevima pod 2. Da lecim ljude i pod 3. Bio bi savrsen kao lider jel bi zahtevao vise rp-a u bolnici sto se tice operacija do lecenja rana cak koji se zaposle u bolnici ne bi dozvoljavao da bude opsti haos u Bolnici jel bar smatram da nisam klinac i bio bi ozbiljan sto se tog posla tice.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Voleo bi da ljudi kad dolaze u bolnici da se izlece da ne prave veliku dramu zbog prevelike guzve ako bude bilo u bolnici,sto se tice lecenja dao bi cak maksimum,sto se tice brzine,inace bi mi bilo prvi put da radim u ovoj bolnici u drugim gradovima sam radio al nije taj sisem lecenja i voleo bi da naucim ako budem bio primljen,svako prvi put nije savrsen u necemu,razume se.
 

Aleksa030

Player
Player
Joined
Sep 23, 2021
Messages
3
1. Vaše ime u RL: Aleksa Jovovic
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan : 6h+
5. Vaš Diskord: Aleksa030#7312
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Jovovic
7. Vaš ID: 67

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- U drugom gradu sam takodje ziveo ne bas tako miran i legalan zivot bio sam uclanjen u razne mafije i gang-ove gde sam uglavnom svojim zaslugama dolozio do visokih pozicija u gang-u. Pre nego sto sam se odselio iz grada moj gang je poceo polako ali sigurno da se raspada i smatram da svojim poznanstvima i iskustvom bih moga da ga obnovim i skupim odlicnu ekipu za ovaj gang i ponovo budemo najaci u gradu i da preuzmemo vodjstvo u trgovini drogom i da se osvetimo meksikanskim bandama.
-Ekipa ce biti sastavljena uglovanom od starijih momaka koje poznajem IRL i zbog toga mogu da garantujem da nece biti krsenja pravila i da cemo uspeti poboljsati roleplay na ovom serveru i ucestvovati u raznim organizacijama.
-Uglavnom sam za timski rad,trudim se da svi eventi budu ispostovani na maksimalnom nivou i bez gresaka. Aktivnost ce biti na zavidnom nivou i pre svega trudicemo se da se u nas roleplay ukljucimo sto vise ljudi i da u nas roleplay se ukljuce i ostali gangovi.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Za sada nemamo nekih zamerki na roleplay naravno tu su neki svakodnevni problemi kao sto su krsenje nekih banalnih pravila poput vmd dm pg i ostalo mada smatram da uz ovako dobru organizaciju se sve to moze ispraviti i poboljsati a i mi kao igraci uz ovakvu organizaciju dobijamo motivaciju da pravimo jos bolji roleplay sa jos manje nekih gresaka.
 

RAJANN

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL:Rajan
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan:10h
5. Vaš Diskord:RAJANN#8934
6. Vaše Ingame ime:Ryan
7. Vaš ID:nisam trenutno u igri

Dodatne Informacije
1. Lider za...:gsf
2. Zašto želite biti Lider ove posebne:u vise gradova sam vodio hud i to sam radio perfektno ljudi oko mene su bili veoma ozbiljni i. znali su da igraju pravi rp
organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Ako bih ja dobio gsf poboljsao bih rp tako sto bih po hudu setao sa svojim ljudima pravio zajebanciju radio neka sranja onda pjanili bi se u hudu itd imam jos mnogo nekih ideja koje bih pokusao da realizujem
 

Luna Gray

Player
Player
Joined
Jul 29, 2021
Messages
13
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Monika
2. 31
3. GT+1
4. 4h
5. Luna Gray| ID 53883 #6860
6. Luna Lu
7. 254

1. Lider za Life Invader.

2. Želim biti lider zato što sam trenutno na engleskom serveru u istoj organizaciji i sviđa mi se sistematičnost i način na koji se radi. S obzirom da dobro poznajem gramatiku i način rada na dugom serveru (barem Internal policy pravila), sigurna sam da bih mogla pridonijeti radu organizacije koja je zadužena za objavljivanje oglasa, vijesti, organiziranje događaja kao što su modna revija, auto show, talent show... Želim kvalitetno organizirati način rada i postaviti kriterije za postavljanje oglasa, što će kasnije olakšati rad same organizacije.

3. Zaposlenici Life Invadera trebaju biti uključeni u Role Play s ostalima kako bi došli do nekih zanimljivih vijesti o događajima u gradu. Treba urediti politiku poslovanja i jasno dati do znanja da se od njih očekuju strpljenje u odnosu s ljudima (pogotovo kad su u pitanju žalbe) i fokus na rad kad je u pitanju uređivanje oglasa. Bitno je, također, imati jasne kriterije i testove pri zapošljavanju, kako bi se kasnije izbjegle komplikacije kao što su objavljivanje ilegalnih stvari i sl.
 

Adonis Zabataaa

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
200
1.Adonis
2.17 godina
3.GMT+2
4.Online minimalno: 5 sati na dan
5.Bojkix#9869
6.Dimitri Anikanov
7.ID:296
8.(1)Zelim biti lider vagosa iz razloga to sto sam bio u vagosima 5 mjeseci na engleskom serveru stoga znam dosta toga oko gengova i imam iskustva
(2)Svidja mi se atmosfera leadera i zarko zelim da iskusim to da budem leader,to mi je zelja vec dugo vremena
(3)Zbog pola godine igranja dobro poznajem pravila,granice svih HQ-ova,evente i ostale manje bitne stvari
9.Za sad ne bi nista mjenjao za rp,klasicni prekrsaji poput VDM-a budu brzo rijeseni.Uveo bi neka balkanska auta poput Zastave i Yuga u sustini to je to sto imam reci
 

Toni_Rogue

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
1
Informacije
1. Toni
2. 23
3. München (GMT+2)
4. 3-6 sati
5. Toni Rogue/9502#1095
6. Toni Rogue
7. 1229

Dodatne Informacije

1. Lider za PD, FBI, Garda
2. Igram vec duze vrijeme na Njemackom Serveru 1, i clan sam PD-a od samog pocetka, Razumijem se u aktivitete poput (odbrane banke, odbrane nosaca aviona i ostalih aktiviteta), Razumijem se u Rankove, komande, i ostale mogucnosti PD-a.

3. Uvodenje Testova kao na Njemackom serveru. (Ispitivanje Kodova, poznavanje mape, poznavanje pravila,itd.). Uvodenje odredenih Odjeljenja u PDu (poput ljudih zaduzenih za dovodenje novih recruta, poput ljudi zaduzenih za treniranje i upozvananje novih recruta sa komandama i ostalim mogucnostima pda., ljudiih zaduzenih za pregovore sa Vladom i ostalim Drzavnim Org) Uvodenje pravila oblacenja po Rankovima, Uvodenje Pravila nosenja Puski po Rankovima, itd.
 

Scarlet Haze

Player
Player
Joined
Jul 4, 2021
Messages
396
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Blanka
2. Vaše godine
- 25
3. Vremenska zona
- GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan
- 8 sati, vikendom 10 + sati
5. Vaš Diskord
- Scarlet#3422
6. Vaše Ingame ime
- Scarlet Haze
7. Vaš ID
- 1239

Dodatne Informacije
1. Lider za
- EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
- Zelim biti leader EMSa jer mislim da sa svojim iskustvom i prijesnjim radom u EMSu mogu doprinjeti kvaliteti i RPju ovog grada., takodjer mislim da u suradnji sa adminima i vladom ovog grada mogu unijeti kvalitetne nadopune u rad EMSa.
Imam puno iskustva u RPju i u ovom gradu opcenito ali dosta mi je nasilja i zelim pomoci novim igracima i onima koji ce raditi u EMSu kako bi postigli maximum u RPju.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Prvenstveno svi moji zaposlenici moraju biti strucni, profesionalni, brzi i uljudni. Mislim da u kombinaciji sa legalnim organizacijama mozemo napravit mnogo kvalitetnih RP situacija (combat medic, critical response team, legal medical cannabis, etc..)
Mislim da EMS kao temeljna vladina organizacija mora imati iznimno obucene ljude, kvalitetan pristup pacientima i smatram da mogu implementirati predhodno navedene stavke u sve clanove svoje organizacije.
 

Mrki15

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
1
1. Vaše ime u RL: Marko Marjanović
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7 sati
5. Vaš Diskord: mrki#4691
6. Vaše Ingame ime: Marko Rossi
7. Vaš ID: 1490


1. Lider za The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Pa volio bi da budem lider The Familiesa jer bi volio osnovati dobru i kvalitetnu zajednicu koja zna kako da se ponaša i kako šta raditi da znaju napraviti dobru i kvalitetnu RP priču. Znam veoma dobro pravila još sa SAMP-a gdje sam bio i lider Yakuze tako da znam da vodim organizacije i budem fer i korektan prema svojim zaposlenicima. Uvijek sam za timski rad pa bi tako volio da budem lider i sve lijepo organiziram i sve bude u najboljem redu, naravno i svi eventi bi se odradili koju budu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Samo kvalitetni igrači koji su normalni i znaju kako da se ponašaju, kako da RP-aju svoj karatker i kako da naprave dobru priču u RP-u, bez ljudi koji krše pravila i misle da mogu sve.
 

OnlineKafana

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u Aleksandar
2. Vaše godine 33
3. Vremenska zona Utc +1
4. Prosječna aktivnost na dan 4-6 Sati
5. Vaš Diskord Join the Online Kafana Discord Server!
6. Vaše Ingame ime Alex Kafana
7. Vaš ID 459

Dodatne Informacije
1. Lider za... Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? S obzirom na moje godine imam puno iskustva i zelim da napravim dobar RP. Da ne nabrajam sad sve gdje sam i sta bio, bitan je sada ovaj server i tu sam sad.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Za sada je sve oke, sto se tice organizacije tu bi prije svega postovali pravila a zatim kao vec pomenutno pokusati da napravimo dobar RP.
 

Mirko Zivkovic

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Vaše ime u RL Mirko Zivkovic
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 10h
5. Vaš Diskord Infinity #3803
6. Vaše Ingame ime Mirko Zivkovic
7. Vaš ID 1656

Dodatne Informacije
1. Lider za... bilo sta nzm sta sve ima ali ballasi pozeljnp
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) jer sam rp-ao ballase na 15 servera za redom i poznajem ballase i hud bolje nego iko!
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Prvo bih pozvao 20 svojih drugova jer verujem u njih, drugo bi pravio rp bez pucanja, nesto kao korleone ili slc, da zavladam gradom preko prodavanja oruzija ili droge, posedovanje, aktivnost, pljacke za pocetak, savezi mogu vam reci 700000 stvari sta sve imam na umu!
 

Vuk Darkin

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
108
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizacij
1.Vase ime u RL: Vuk
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-9h
5. Vaš Diskord:Vuk Darkin#6523
6. Vaše Ingame ime:Vuk Darkin
7. Vaš ID:123

1. Lider za Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Zelim da budem leader od Marabunte zato sto sam bio u svim ilegalnim organizacijama na Engleskom serveru, znam sva pravila i znam da napravim najbolji RP tokom robanja ljudi,gunstore-a ili store-a.Isto tako sam bio high rank u vagosima i blood street gangu
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizacij
Sve je tek pocelo pa nemam velike planove ali znam da cu napraviti sve gang radnje boljima i zanimljivijama.
 

DanielDaco

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
77
Informacije
1. Vaše ime u RL : Daniel
2. Vaše godine : 25
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan : 6-8h
5. Vaš Diskord : DanielDaco#8787
6. Vaše Ingame ime : Daniel Daco
7. Vaš ID " 1088

Dodatne Informacije
1. Lider za : Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Glavni razlog zasto bih zeleo da budem vodja Marabunte je to da pokusam da donesem nesto novo na sceni ilegalne organizacije.U drugom gradu sam bio u razne kriminalne organizacije i familije i dobro sam se snalazio u tome. Imam nekoliko ideja i dogadjaji za bolje RP situacije. Prva glavna tacka mi je da sredim RP u Marabunti a ujedno i nove, iskusne,mocne i zeljne posla radnike, zatim dobar RP sa ostalim ilegalnim organizacijama i familijama a isto tako i sa legalne organizacije da napravimo bolji RP, oko pljacke, taoca i td.
Zelim da vodim ilegalnu organizaciju sa sto manje toksicnosti, da ima okruzenje u kojoj se ljudi mogu osecati kao jedna porodica i rasti zajedno, da se zabavljaju i da uzivaju u RP-u. Zeleo bih da naucim svoje ljude a i ostali Lideri da nauce svoje ljude da znaju svoja pravila kao ilegalna organizacija sta smeju a sta ne. Video sam kako neki lideri sa velikim potencijalom propadaju u nekoliko dana jer nisu imali ljude koji ih okruzuju na visokim polozajima koji bi mogli upravljati unutra ilegalne organizacije da ne bi doslo do krsenje pravila. Zelim da Marabunta ima snazno vodjstvo i da ima ljude oko mene od poverenja koji bi mogli da pomognu u vodjenju te ilegalne organizacije, niko ne moze neke poslove da obavi sam i zato mu treba jaki temelji u ovoj ilegalnoj organizaciji. Na kraju, zelim da postanem vodja Marabunte kako bih pokusao da ucinim ovaj novi grad prijatniji za sve gradjane i ujedno da dovedem nove ljude i da ulepsamo ovaj novi i predivni grad. Svaki put kad bih doleteo u grad, uvek bi bio uzbudjen sto bih se provozao u getu sa prijateljima i da osetim uzbudjenje sto sam pobego od policije. Zelim da se ponovo osecam kao dete u zabavnom parku i zaista da uzivam u njemu kao sto smo svi nekada bili.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Postoje dva mesta na koja želim da se usredsredim na igru uloga u organizaciji. Jedan je interakcija bandi u getu, a drugi je između bandi i legalnih organizacija, posebno u pljačkama prodavnica. U getu, iako mentalitet besplatnog za sve vrste može biti zabavan, mislim da se svi mogu složiti sa mnom da vrlo brzo stari. Nisam siguran kako možemo ovo da rešimo osim stvaranja novih RP situacija koje morate da uradite dok pljačkate ili pre nego što možete da pucate jer je snimanje bez razgovora dosadno (ovo nije arena). Mislim da moramo da dodamo više mogućnosti za pregovore i trgovinu taocima, jer odlazak u pljačku i samo pucanje u 5 sekundi nije RP ili zabava za bilo koga sa bilo koje strane.

Hvala vam što ste odvojili vreme da pregledate moju prijavu (znam da je prilično dugačka).
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Na intervju za Bloods Lidera u Petak (08.10.2021) u 17:00 pozvani su sljedeći igrači:
exc#0448
Duh Ratnika#5166
Đuni Dani#0203



Prijave za Leader of Bloods su ZATVORENE.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
:Na intervju za Marabunta Lidera u Petak (08.10.2021) u 18:00 pozvani su sljedeći igrači:
Johnny #4491
Aleksa030#7312
Vuk Darkin#6523



Prijave za Leader of Marabunta su ZATVORENE.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Na intervju za The Families Lidera u Petak (08.10.2021) u 18:45 pozvani su sljedeći igrači:
Paco#9451
mrki#4691
IvanGGツ#1522



Prijave za Leader of The Families su ZATVORENE.
 

Jon Caliente

Player
Player
Joined
Jul 3, 2021
Messages
48
Na intervju za LSPD Lidera u Petak (08.10.2021) u 21:00 pozvani su sljedeći igrači:

Pecorino Romano ( DopeChef#3156 )
Grant McAdams ( GranTH #4054 )

Cestitke izabranim kandidatima!

Prijave za Leader of LSPD su ZATVORENE.
 

Pavle

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Informacije
1. Vaše ime u RL Pavle
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona UTC/GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan sad dok sam na online ceo dan kad predjem na normalno od 15-22
5. Vaš Diskord Pavle#8056
6. Vaše Ingame ime Pavle Vikovic
7. Vaš ID 1360

Dodatne Informacije
1. Lider za...po zelji gsf ako ne moze bilo koja
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)prvo stariji sam i iskusan rp igrac igram five m vec 1 god drugo znam pravila 9/10 i imam 500+sati na starom acc a na novom imam samo 100 trece vodio sam dosta organizacija sa istom ekipom ima nas 4+1 mozda i 5+1
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.da u organizacijama ne bude dece od 10 god koja stalno fejlaju nego da budu malo stariji igraci makar 13+ a ne da na serveru budu pune org sa neozbiljnom decom i onda da ovi stariji ne mogu da uzmu neku org jer su deca od 10 godina uzela sve org koja nonstop fejlaju
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Na itervju za EMS lidera u petak (8.10.2021.) u 20:00 pozvani su sledeći igrači:
Scarlet#3422
El Capo#1500

Prijave za lidera EMS-a su ZATVORENE
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
228
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vukasin Stojanovic
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5/6h
5. Vaš Diskord: 𝙑𝙐𝙆𝙎𝘼#2887
6. Vaše Ingame ime: Byahas Nozick
7. Vaš ID: 526

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families, Ballas, Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
Zelim da se oprobam kao lider na gta 5 te da isto tako steknem novo iskustvo.
Ranije sam igrao samp na nekim rp serverima te sam bio u tim organizacijama i bio lider pojedinih svideo mi se rp i ostale stvari te bih hteo da to iskustvo oprobam i ovde.
Nasao sam neke prijatelje ingame sa kojima igram i hocemo nesto ilegalno te bi hteli da zapocnemo neku novu pricu sa nekom bandom.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Da se fokusiramo na roleplay i da svima koji su tu bude dobro i da svi uzivamo u igricu isto tako dobra organizacija i maksimalna posvecenost rpu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom