Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Jeff Seid

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
98
1. Vaše ime u Kristijan
2. Vaše godine 28
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 10h
5. Vaš Diskord skra skra#8571
6. Vaše Ingame ime Jeff Seid
7. Vaš ID 1250

Dodatne Informacije
1. Lider za Nacionalnu Gardu.
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1. Želim biti lider Nacionalne garde jer me jako privlači ta uloga koja je jedna od najozbiljnijih uloga na ovome serveru jer bih se predao tome i imam jako velikoga iskustva da bi vodio i veliku podlogu. 2. Želim da dignem roleplay na drugi nivo kako sebi tako bih i drugima potrudio bih se što bolje i detaljnije za zarad veće kvalitete igranja svih nas na serveru. 3. Velike ambicije koje bi me vodile da što bolje i profesionalnije vodim Nacionalnu gardu ne bi to bio klasican nacin na koji ste vidjeli dosada jer volim da dižem nešto na veći nivo i da bude to sve lijepo u priči i izgledanju svega kada se posloži, a vi mi dajte priliku i rado cu da pokažem koliko bih bio ovome predan.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Moj savjet je da je lider osoba ta koja je lider da vodi svoje clanove i da je jako dobro informiran koga pušta u svoju organizaciju jer ako lider nema znanja i sposobnosti da vodi organizaciju kako očekivati da ta organizacija ima ikakvo poboljšanje u roleplayu. Sve je do organizacije.
 

Chester Campbell

Leader
Leader
Joined
Oct 14, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Tarik
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h do 14h
5. Vaš Diskord: Campbell#9480
6. Vaše Ingame ime: Chester Campbell
7. Vaš ID: 3998

Dodatne Informacije
1. Lider za: San Andreas Highway Patrol (SAHP)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Prije svega naveo bi da kroz cijelo moje roleplay iskustvo najvise vremena proveo sam u Los Santos County Sheriff’s Departmentu u ovom slucaju SAHP. Vecinu vremena sam vodio navedenu organizaciju. Imam iskustva sa ovakvim i slicnim oraganzacijama zaduzenim za kontrolu Countya.
Pored uloge State Sheriffa kreirao, oragnizovao i vodio sam Special Enforcement Bureau i Traffic Enforcement Bureau.
Naravno ukoliko bilo mogucnosti uveo bi i dodatnik divizija i biroa, kao sto su Investigations Bureau, Air Support Bureau i Training Bureau.
Aktivirao bi sve biroe kako bi kontrola u zaduzenom reonu bila na najvisem nivou.
Najvise bi se posvetio Traffic Enforcement Bureau to jest divizijom zaduženom za kontrolu prometa i prometnica unutar San Andreasa, najčešće po selima i mjestima koja su u nadležnosti Los Santos Sheriff’s Departmenta, ima pravo na postavljanje DUI Checkpointova bez prethodnih javnih najava, bavi se istraživanjem Motor Vehicle Accidentova i slično.


2. Mogu posvetiti dosta vremena cjelokuonoj organizaciji i formiranju jedne ozbiljne drzavne organizacije cije prisustvo ne smije biti zanemareno.
Naravno doveo bi 40% vec obucenih ljudi koji bi predstavljali Exutive,Command i Supervisory Staff.
Osobe koje bi zajedno sa mnom pristupile oraganizaciji su veoma ozbiljno i iskusni sa ovakvom organizacijom.
Kroz vecinu mog roleplaya pratili su me isti ljudi kojima vjerujem i koji su spremni u svakom trenutku preuzeti vodstvo, organizaciju i izvrsavanje zadataka.
Kao prvobitni cilj naveo bi organizaciju Training Bureau, u cemu nece bit ni najmanje problema, zbog edukacije i obucavanja novih Deputya.



3. Imam vec spremnu cijelu strukturu i nacin funkcionisanja organizacije:

-Opis strukture
-Opis procedura
-Divizije i biroi
-Posebna komunikacija
-Pravila
-Adekvatan Training Program
-Handbook...

Naravno u svakom trenutku spreman sam izloziti svoj plan i organziciju zaduzenima za vodstvo drazvnih oragnizacija.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Postavljanje plana i programa (timeline u ovom slucaju SAHP)
- Kreiranje kvalitetnog i profesionalnog handbooka, tacnije korigovanje vec postojeceg.
- Kreiranje adekvatnog testa za polaganje i sami pristup akdademiji.
- Organizovanje i kreiranje strukture cijele oragnizacije.
- Postavljanje obavznih pravila i kodeksa ponasanja svakog sluzbenika.
- Adkevatano postupanje i izvresnje procedura.
- Podjela cinova po grupama (Executive Staff, Command Staff, Supervisory Staff i Field Staff)
- Postaviti mottoo, viziju i misiju.
- Kreirat komunikaciju sa drugim drazvnim ustanovama i naci zajednicku komunikaciju (kodove)
- Pribliziti igracima opis poslova koje obavalja jedna ovakva organizacija.
 

Anes_Siz

Player
Player
Joined
Oct 15, 2021
Messages
2
1. Anes Hodo
2.18
3. UTC+1
4. 5 Sati
5. siz#6349
6. Anes_Siz
7. 2405

Dodatne Informacije
1. Lider za bandu : Los Santos Vagos !
2. Zelim biti lider zato sto imam iskustva oko bande i znam sto treba napraviti da bi bilo bolje igracima koji su u toj bandi.Iskustvo sam dobio sa Grand Theft Auto San Andreas i preko njega znam kako mnoge stvari funkcionisu
3. Za poboljsanje treba dobar lider u organizaciji, biti fer prema drugim clanovima i biti korektan, radit posteno sa njima da se ne osjecaju kao da su ugrozeni.I takoder da se ne osjecaju nebitni u organizaciji, svi smo tu isti !
 

Hrvoje Puskas

Player
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
2
1. Hrvoje Puskas
2. 31
3. Hrvatska
4. 7-8
5. Hrckenzi#7236
6. Hrvoje Puskas
7. 440

Dodatne Informacije
1. Vladu
2. Da poboljšam stanje u drzavi te da organizuje mdrzavne organe kako bi trebalo da funkcionise te da smanjim stopu kriminala u gradu. Ida imam sve u svojoj nadleznosti te da grad funkcio nira po pravilima zakona rada reda i mira.
3. no coment
 
Last edited:

Major

Player
Player
Joined
Oct 15, 2021
Messages
5
1. Dejan Vlajic
2. 33
3. Srbija
4. 6-7 i vise zavisi od vremena
5. Major#5081
6. Dejan Montana
7. 3596

1.Vlada
2.Zelim pomoci u smanjivanju kriminala u gradu (Policija ne radi svoj posao kako dolikuje jednom sluzbeniku ) (FBI ,Federal Bureau of Investigation-Federalni istražni biro, sama vam rec kaze sta je njihovo zaduzenje a ne da idu po gradu i rade obicnog policajca posao da zaustavljaju gradjane)-ako budem u vladi Ovako bi to fukiconisalo sastanak sa direktorima FBI i POLICIJE

3. Imam vec spremnu celu strukturu i nacin funkcionisanja organizacije:
-Ministra policije igradonacelni su zaduzeni za FBI kontrolu njihovog rada
- unutrasnju kontrolu policije od 4 clana,svaka2 dana kontrolisati policiju dobijati izvestaj rada policiskih sluzbenika
 

Stefan Petrovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
1
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine :24
3. Vremenska zona: UTC+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4h+
5. Vaš Diskord: WanSte#5586
6. Vaše Ingame ime Stefan Petrovic
7. Vaš ID: 702

Dodatne Informacije
1. Lider za... Saobracajnu Policiju
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? 1.Zelim uciniti grad bezbednijim mestom za saobracaj 2.Da okupim dobre ljude koji ce odgovorno raditi svoj poso 3.Bas i nema treci razlog
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: 1. Mislim da bi trebalo da se igraci primaju u organizacije u ovom slucaju u sluzbu u IG a ne u RL preko foruma i preko sajtova imak ako je RolePlay server sve radnje treba da se desavaju tamo a ne izvan njega jer cela sustina je u simulaciji stvarnog zivota.
 

Nikola Ivic

Player
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
1
1. Nikola Ivic
2. 19
3. Srbija
4. 5 i vise
5. Nikola_#7195
6. Nikola Ivic
7. 1422

1.Vlada

2.Zelim pomoci u smanjivanju kriminala u gradu, Policija i FBI ne rade svoj posao kako treba(zaustavlja narod na ulici sto nebi trebao da radi),policija ne skida WL vec samo naplacuje kazne.
 

Veljko Nevolja

Player
Player
Joined
Jun 21, 2021
Messages
246
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Informacije
1.Veljko
2.19
3.GTM+2
4.Sve zavisi od dana ali uglavnom oko 10
5.vekk#2605
6.Velja Nevoljа
7. ID 120
Dodatne informacije
1. Вођа: САХП
2. Зашто желите да будете вођа ове посебне организације? (Наведите три разлога са објашњењем)
Први разлог због којег бих желио постати вођа САХП -а је тај што бих желио наставити рад и напредак у побољшању уреда шерифа. Током својих нешто више од месец и по дана са одељењем шерифа, водио сам тужбу у многим областима одељења да се залажем за стално побољшање. Ово сам прво започео имплементацијом замки за брзину, да бих обуздао дивљање безобзирних возача у овом граду. Затим сам по свом налогу наставио са обуком, где сам организовао и водио наше одељење за обуку. Поједностављивање процеса преласка са приправника на заменика ИИИ, уз обезбеђивање квалитета ( Приправник на заменик водича) Овај напоран рад препознат је тако што сам добио улогу "главног тренера". Моја потрага се ту није завршила јер сам заједно са другим наредником у то време створио шифарник официра САХП -а ( Кодекс понашања официра ), чији је циљ био не само осигурати квалитет током целог процеса обуке, већ га одржавати у целом одељењу . Добијање водеће улоге шерифа у САХП -у само би осигурало да се ова побољшања догоде још брже и да имају значајнији и трајнији утицај.

Други разлог због којег се пријављујем да постанем шериф у САХП -у је моја јасна способност вођења. Као главни тренер у САХП -у, одговоран сам за развој нових полазника независним поузданим шерифским заменицима. Ово је само по себи веома захтеван задатак лидерске способности, али ипак сам успео у овој улози. Успешно сам обучио око пола одељења и подржао 60 посланика у свим временским зонама, па чак и старе псе научио новим триковима када су у питању замке за брзину. Ово је само доказ моје способности као вође, и зашто верујем да ме та способност натерала да се пријавим за шерифа САХП -а.

Мој трећи и последњи разлог зашто желим да постанем шериф САХП -а је то што желим да САХП остане САХП. Не кажем да нема простора за побољшања, али сам након читања других пријава за лидера САХП -а схватио да ниједан подносилац пријаве није знао ко смо. Неколико је оних који желе да одељење претворе у одељење спремно за параде, али дивљи запад нису цивилизовали градски полицајци спремни за параду, цивилизовали су га шерифи и каубоји. Други желе да нас одведу са првих линија фронта и виде нас као појачање, о томе се никада није радило. САХП је група која ће вас јурити док нам гуме не падну с крстарица, и борити се за правду до нашег посљедњег даха, и нема замјене за некога ко то разумије.

3. Ваш савет за побољшање нивоа РолеПлаи -а у организацији.
Једна од ствари на које сам почео да се залажем док сам био „главни тренер“ су насумични прегледи камера. Тиме желим да се уверим да су се сви моји заменици професионално понашали. Ова процедура би могла да има двоструку сврху, као и да обезбеди правилан РП и да препознамо падове у нашем РП -у, и како можемо да исправимо након прегледа телесне камере за испуњеније искуство за све (документ који био у радовима да објасни како РП ситуације РП СЕНАРИОС). Други начин на који бих побољшао РП је имплементација видљивије евиденције Дужности, Карте и Хапшења. Приказати активност и продуктивност САХП -а као организације. Ово додаје транспарентност организацији како би администрација могла да види продуктивност, али такође може послужити и као средство које висока команда може користити како би се осигурало да сви наши посланици испуњавају своје дужности заменика у САХП -у. Мој последњи предлог за побољшање РП -а је развој командне структуре која може лако покрити све временске зоне, стога не остављајући неактивно време одељењу јер посланици нису у могућности да добију помоћ од команде, и ускоро се осећају заборављеним и уклоњеним из одељење у целини.
 

FredThonson

Player
Player
Joined
Oct 17, 2021
Messages
8
1. Vaše ime u RL:Adi
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:5-10h
5. Vaš Diskord:FredThonson#4408
6. Vaše Ingame ime:FredThonson
7. Vaš ID:2276

Dodatne Informacije
1. Lider za:Organizaciju Vojska
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije:1.Zato što smatram da bi tako pobojšao rp i samu igru na serveru svaki član moje ekipe bi morao znati pravila servera za manje prekrsaje bi davao manje org kazne a za vece bi izbacivao jer smatram da je tako
pravedno prema svima kada bi htijeli ici u neku akciju morali bi imati moje dopustenje ili dopustenje zamjenika .2.Zato što Imam veliko iskustvo sto se tice rp pravila i pravila servera igrao sam na Njemackom serveru te sam tu bio u vojsci 1 mjesec.3.Zato što bi primao u organizaciju/ekipu samo ozbiljne ljude koji znaju koja je njihova dužnost koji bi poštovali odluku većeg ćina koji bi pravedno postupili u raznim situacijama
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:Obavezno je poznavati veoma dobro pravila servera kao i pravila Vojske mnogo se cjene oni koji znaju ta pravila jer se bez tih pravila ne moze normalno igrati
također se najviše cjeni ozbijnost,stabilnost,aktivnost tako da osobe koje to poznavaju imaju veliku sansu da udju u Vojsku želim da se priča po gradu da je Vojska ozbijna državna institucija da je svaki član Vojske ozbijan u svojim namjerama
da imamo pohvalu o tome šta radimo da se priča po gradu/državi da je Vojska uvijek spremna pomoći svojim građanima.

Kada bi bio Lider ove organizacije mnogo bi se trudi da moji ljudi budu spremni na sve potrudio bi se da svako od mojih članova zna šta radi i da poznaje pravila ovog servere trudio bi se da moji ljudi ne prave po gradu probleme kao na primjer dm,vdm,kradja,pve i ostale prekršaje
potrudio bi se da budu pravedni i kulturni prema svima da znaju da je njihova dužnost da štite građane također je bitno i dami daju sve bitne podatke potrudio bi se da svaki moj vojnik bude iskren sve što to uradi bilo dobro bilo loše da to sve kaže meni da znam kako ću postupit.
 
Last edited:

Hrvoje Puskas

Player
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
2
1. Hrvoje Puskas
2. 31
3. Hrvatska
4. 7-8
5. Hrckenzi#7236
6. Hrvoje Puskas
7. 440

Dodatne Informacije
1. Vojska
2. Da poboljšam stanje u drzavi te da organizuje mdrzavne organe kako bi trebalo da funkcionise te da smanjim stopu kriminala u gradu.
3. Da se pridrzavate konkurs (da ne dobije neki 4 lik koji se nije prijavio) na forumu
 

Alci

Babo
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
72
1. Vaše ime u RL Daris
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 10-12h
5. Vaš Diskord Alci#9009
6. Vaše Ingame ime Alci Joestar
7. Vaš ID 1174

Dodatne Informacije
1. Lider za Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1. Voleo bih postati lider ove mafije jer sam uvek imao zelju biti neka velika uloga na serveru poput lidera mafije mislim da bih mogao da radim dobar posao kao lider jer imam iskustva u tome igram five m samp vec jedno 7 godina bio sam lider nenormalno puta . 2. Trudio bih se da niko u mojoj mafiji ne krsi bilo kakvo pravilo i da se strogo vodi racuna o tome ko ulazi u mafiju jer meni nije bitno da nas ima najvise na serveru sto se mene tice moze nas imat i najmanje al da su svi normalni i da svi umeju roleplayat kako treba. 3. ja kao lider ne bih bio strog trudio bih se da svi imamo vreme kad se zezamo kad se smejemo al kad se kaze da budemo ozbiljni od tad da se ne zbija ni jedna sala jer po meni svugde treba imat malo smeha i malo humora kad bi svi bili ozbiljni to vise ne bi bio roleplay po meni.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Moj savet je da se drze pravila i da je uvek upaljena kamera da bih se sve snimalo necu dopustit da u mojoj organizaciji bude iko ko nece snimati 24/7 jer ne zelim da se nepravedno kazne mislim da kada bi imali te kamere veliki broj igraca bi pazio sta radi da ne bi zavrsili u demogradu.
 

Djordje

Player
Player
Joined
Oct 18, 2021
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL:Djordje
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:Srbija
4. Prosječna aktivnost na dan od:Sve zavisi od skole,kad neidem preko 12h
5. Vaš Diskord:poniBrateNicko#9480
6. Vaše Ingame ime:Djordje Bozic
7. Vaš: ID 1407

Dodatne Informacije
1. Lider za:Bloodse
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1.U proslim bloodsima sam bio boss i napravili smo takvu grupu ljudi i takvu energiju da je to neverovatno,imalo nas je najvise na serveru,i zbog mene smo izgubili organizaciju jer sam invitovao engleze da igraju turfove,voleo bih da nastavimo sa time uprkos ovom sranju koje se desilo
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:Ubaciti svakoga i polako ga kroz igru nauciti sva pravila,jer je tako najzanimljivije i bolje,kao sto je i bilo u proslim bloodsima
 

Borna Obama

I L I K E H E L P E V E R Y O N E
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
1. Borna
2. 17
3. GMT+2
4.Prosječna aktivnost na dan: 8+h
5.Borna7#8567
6. Borna Rocker
7. ID:2030

Dodatne informacije
1. Lider za Bloods
2. Zelim biti lider bloods-a iz sledecih razloga. Kao prvo dugo sam igrao na grandu vise od 7 meseci i znam kako sve fukcionise sto se tice servera pravila itd. Vec imam spremne ljude koji su spremni da preuzmu ovaj gang, Spreman turf team i graffiti team. Takodje imam spremne rankove za ljude i organiziranu organizaciju. Naravno zelim da svi u mojoj organizaciji znaju dobro sva pravila geta i servera te da ni jedan clan organizacije ne ude bez da je ispitan...
Također imali smo već Bloods organizaciju na serveru u kojoj sam bio boss ali desio se problem gdje nam je član organizacije upalio 2 turfa na dan kada se ne igraju stoga se prijavljujem ponovno kako bih bili ponovno najjaci na serveru..
Jako bi se cimao sto se tice organizacije i svi u njoj bi bili zadovoljni kako funkcionisem njome...
3. Nemam jos nikakav savjet za server jer server trenutno funkcionise na najbolji moguci način
 
Last edited:

Stamenkovic

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
1
1. Jovan Stamenkovic
2. 20
3. GMT+2
4. 5h+
5. Stamenkovic#4226
6. Jovan Stamenkovic
7. 3536

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1. Aktivan sam stari SAMP igrac s puno iskustva koje sam vec prenosio na razne FiveM servere a mislim da je GrandRP nesto sasvim novo i da mogu da dam svoj doprinos u tome. 2. Imam grupu ljudi koji su ozbiljni i aktivni, a takodje bih primao i nove zainteresovane ljude koji su ozbiljni i znaju pravila 3. Stalno bi bilo nekih desavanja pod mojim vodjstvom uvek bi bili robovi, saranje grafita, gang warovi itd...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nemam nekih saveta sto se same organizacije tice jer sve za sad mislim da je okej samo mislim da bi broj administratora mogao da se poveca kako bi ispratili desavanja izmedju organizacija na serveru
 

Vasic

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL: Lazar
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6+
5. Vaš Diskord: Vasic#3989
6. Vaše Ingame ime: Lazar Vasic
7. Vaš ID: 112

Dodatne Informacije
1. Lider Marabunta
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Hteo bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju, te zato jer imam vec jednu ekipu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svidja rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Poboljšo bi RolePlay u organizaciji tako da bih podijelio svakom članu svoju ulog npr. bili bi 2-3 "Vođe Grupa" koji bi dobili svoju grupu članovi te bi radili određeni zadatak poput sadjenja droge, prodaje droge, pranje para itd...; svaki član organizacije prije nego što je primljen u organizaciju mora da prihvati i poštuje pravila servera i geto pravila.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom