Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Alexsandro Sosa

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Oct 22, 2021
Messages
79
1. Vaše ime u RL: Djordje Jankovic
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:6 do 9 sati
5. Vaš Diskord:djolenojoke#3622
6. Vaše Ingame ime: Djordje Jankovic
7. Vaš ID:3035

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): 1.zeleo bi da budem lider ove organizacije zato sto sam bio clan iste i sentimentalno sam se vezao za Marabunta Grande. 2. Zato sto sam bio u marabunti i znam vecinu stvari kako ide i primecivao sam dosta mana koje bi ja mogao da ispravim i zato mislim da bi ja bio odlican lider. 3.Zato sto znam sva pravila i imam ekipu koja nikad nije ni na nasem ni na stranom grandu napravila neki fail i mislim da bi se mi kao ekipa dobro uklopili uz marabuntu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Moj savet je da pre nego sto bilo ko udje u marabuntu mora da poprica sa mnom da se naprave ekipe za grafite za turfove i evente i pre svega ako bilo ko nesto sitno sgresi da bude odmah izbacen i da nema gledanje kroz prste clanovima
 

Niko

Player
Player
Joined
Jun 11, 2021
Messages
61
Informacije
1. Nikola
2. 21
3. GMT+2
4. 5+sata
5. Gr8 Nik0#5653
6. Niko Armone
7. 63

Dodatne Informacije
1. Lider za Marabunta Gang

2. Lider ganga ocu da bude za to sto sam oko pola leta u GRANDRP serverima, bio sam vec u razlicitima gangovima i uvjek mi je bila zelja da postanem jednog dana lider ja sam. Volim koncepte koje mogu gangovi da rade, da dominiraju scenu, da sa prijateljima i ekipu preuzimamo teritorije i se podignemo na sam vrh kriminalnog organizacija u Los Santosu. Onda jos jedan od razloga zasto bih voleo da postanem lider organizacije, je da bi tako mogo da donesem neku aktivnost u gradu, da pomazem da se nesto dagadza u gradu, da upoznajem ja i ostali neke nove ljude, mozda i kasnije prijatelje. Volim rp scenarije, eventove koje mozemo da radimo kao geng, pomognemo drugim ljudima, pokazemo kojim novim igracima u grado kakav je zivot sa kriminalne strane organizacija i tako dalje.

3.Sta se tice role playa, sam sam veliki pristas za ovo i potrudio bi se maksimalno da bi biu role play prisutan sto vise. Kao jedna organizacija i to bilo koja, potrebno je da se upotrebljava rp u razlicitim situacijama. Ja bih kontaktirao nesto sa vladom, mozda i drugim vladnim organizacijama, sklapao dogovore, sirio poruke preko LifeInvedera o bilokojim slucajima i temama. Onda moze i da se dogovori sa drugim kriminalnim organizacijama i tako dalje. Uglavnom ima puno razlicitih nacina kako bih ja probao da upotrebim sto vise mogu RP scenarija.
 

Coa Petrovic

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
149
1. Vaše ime u RL - Aleksa Petrovic
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan - 7-8h
5. Vaš Diskord - Coa#5807
6. Vaše Ingame ime - Coa Petrovic
7. Vaš ID - 1378
 

RAJANN

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
2
1. Rajan
2. 17
3.gmt +2
4. Cijeli dan
5. RAJANN#8934
6. Laki Maradona
7. 1436

Dodatne Informacije
1. Bloods
2. Osjecam se u trenutnoj organizaciji kao da zasluzujem da vodim bandu radim puno poslova koje pomazu organizaciji nisam gazda koji ce da zaposli ljude i da ode da se zajebava vec zajedno sa njima da idem na eventove,pljackanje,robanje i na jos puno stvari koje su dostupne.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Provodjenje sto vise vremena sa bandom po getu,stvaranje price zajedno sa bandom kao npr savez ili neke primo predaje na koje bi bilo ratovanja ili jednostavno dobar savez sa nekom drugom org,mislim da bi bilo dobro da naprimjer ulozimo pare u drogu eo travu cu dati za primjer i onda da sto vise clanova radi oko nje da ss trudi da nabavi.Imam jos puno ideja koje bi vjerovatno bile dobre za bandu drzao sam par njih potrudio bih se kolko mogu da nikom nije dosadno da idemo evente da radimo drogu pljackamo zajedno hud da cuvamo i jos dosta stvari.😀
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Na intervju za Marabunta Lidera u subotu (23.10.2021) u 19:30 pozvani su sljedeći igrači:

Gr8 Nik0#5653
BadIceFrog#8949
Alci#9009

Prijave za Leader of Marabunta su ZATVORENE.​
 

IgorStojke

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
10
1. Vaše ime u RL Igor
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosecna aktivnost na dan od Sve zavisi, ali uglavnom 5-8h
5. Vaš Diskord Igor Putin#5416
6. Vaše Ingame ime Cesar Casella
7. Vaš ID 299

Dodatne Informacije
Prijava za Bloods..
1. Posto sam bio vec u The Families veci rank znam kako i sta ide na serveru, uneo bih drugačiju dinamiku u vođenje bande Bloods pristupio bih iz poslovne perspektive. Naucio bih i pokazao clanovima da ne mora sve biti u vezi sa mrznjom prema drugim bandama i stalnom toksicnostu znajuci iz iskustva iz The Families (OOC). Pokazao bih im kako da se povežu i da budu organizovaniji u gradu. (Bolji RP za ceo grad)
Verujem da struktura i strogi principi mogu poboljšati sve u bandi.
Imam par l judi spremnih da mi pomognu da poboljšam bandu Bloods kako bi im pokazao koliko moćna organizovana banda ljudi može biti samo razmišljanjem malo dalje od pištolja u svojoj ruci.

2 . Takođe nisam gladan energije i veoma sam prizemljen. Verujem da svako novi ili iskusni ima priliku da pokaže svoje vestine. Način na koji ću voditi bandu je da budem dostupan 24/7 ida pomognem bilo kom od članova bande u vezi sa svim pitanjima ili nedoumicama koje budu imali. Tako da ću ja kao vođa Bloods-a biti najveći mentor članovima bande. Što se tiče starih članova u bandi, (AKO SU OSTALI) dočekaću ih raširenih ruku i pokazati im da nisam tu da im govorim šta da rade, već da ih ucim da budu bolji članovi bande i inspirišem ih da nauče druge isto.
Dodatak:
Takođe ću imati pitanje koje će morati da se uzme da bi ušao u Bloods, ovo će primorati igrače da moraju da pređu preko pravila i da ih priznaju sa strane stvari.

Na fivemu sam 4 godine vodio kriminalne organizacije poput bloodsa,gsf-a,iskusan sam u ovome sto radim.

3. Vidim sjajan način na koji možemo da poboljšamo RP unutar Bloods-a, od uličnih interakcija sa drugim bandama, kao i interakcija na događajima.
Mislim da se način na koji tretiramo druge bande može znatno poboljšati.
U ovom trenutku svi jedni druge ubijaju, pljackaju i to je sve sto se cuje u gradu. Voleo bih da se u ovim situacijama bavim RP sa drugim bandama, uzivajuci u samim situacijama i drzeci je sto dalje od bilo kakvog sukoba.
Voleo bih da napravim više događaja i poboljšam naše stalne događaje, iznesem kreativne događaje i takođe poboljšam naš RP i događaje sa civilnim zajednicama.



maxresdefault.png



LOGO:
2Q.png
 
Last edited:

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Na intervju za Bloods Street Gang u nedelju (24.10.2021) u 19:10 pozvani su sljedeći igrači:

Borna7#8567
RAJANN#8934.
Kosta#7911
Putin#5416
Alci#9009

Prijave za Leader of Bloods Street Gang su ZATVORENE
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
259
1. Vaše ime u RL Ognjen
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona +1
4. Prosječna aktivnost na dan 3-5h
5. Vaš Diskord acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime Oliver Ninthstreet
7. Vaš ID 412


1. Lider za Families
2. Zelim biti lider families iz sledecih razloga. Kao prvo dugo sam igrao na grandu vise od 5 meseci i znam kako sve fukcionise sto se tice servera pravila. Vec imam spremne ljude koji su spremni da preuzmu ovaj gang, Spreman turf team i graffiti team. Takodje imam spremne rankove za ljude i organiziranu organizaciju. Naravno zelim da svi u mojoj organizaciji znaju dobro sva pravila geta i servera da ni jedan clan organizacije ne bude primljen bez kvalifikacija. Families takodje imaju problema sto im niko nije aktivan preko dana sto im onemogucava da odbrane teritorije i grafite sto je ujedno i jos jedan od razloga zasto bi bas ja trebao da budem novi leadr Families organizacije, a da ne pominjem to sto mogu da se iznesem sa problemom to sto recimai delima.
3. Imam mnogo idea ali samo moram formirati kako da ih iznesem ali da imaju smisla
 
Last edited:

Djordje

Player
Player
Joined
Oct 18, 2021
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL Djordje
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona Srbija
4. Prosječna aktivnost na dan Sve zavisi od skole ali sigurno vise od 5 sati
5. Vaš Diskord PoniBrateNicko#9480
6. Vaše Ingame ime Djordje Boza
7. Vaš ID:1407

Dodatne Informacije
1. Lider za...Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)1.bio sam zamenik i u families i u blodsima(imam dobru i spremnu ekipu i za trufpve i za grafitte i da odmah krenemo sa radom,sve imam spremno)2.zelim rp da dovedem na najveci moguci nivo(smatram da moja ekipa i ja to mozemo)3.glavno mi je da svaki clan zna pravila,a pored toga imam dosta zamisli i ideja kako sve treba da funkcionise
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Da se malo vise povede racuna o pravilima i organizaciji ljudi, i razgovor sa ljudima,i raspored ko kad moze da igra,da se rasporedimo da uvek neko ima online,plus da neko od bosova uvek bude online da vodi ljude na evente
 

Luka Reaper

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
4
1. Mateo
2. 19
3. GT+1
4. 5-6 sati
5. M4teo#6244
6. Luka Santos
7. 1918
1. Lider za Life Invader
2. Želim biti lider zato što sam bio dio te organizacije i na engleskom serveru, poznajem kako organizacija funkcionira i način kako se treba voditi ta organizacija. Imam iskustva u vođenju organizacije, organiziranja događaja poput auto showa, supertalenta, modnih revija... Želim svojim radom podići organizaciju na još veći nivo aktivnošću, organizacijom i transparentnošću. Odlično poznajem gramatiku te smatram da uz kvalitetno vođenje i kvalitetan rad organizacija može doseći mnogo veći nivo.
3. Zaposlenici Life Invadera moraju sudjelovati u svim aktivnostima koje se dešavaju u gradu. Kroz pravi RolePlay s građanima trebaju doći do zanimljivih informacija koje trebaju razraditi te informirati ostale sugrađane. Svim članovima organizacije moraju biti jasno pojašnjena pravila funkcioniranja same organizacije, od njihovih dužnosti do kodeksa ponašanja. Oni moraju odgovorno
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,260
Na intervju za lifeInvader Lidera u Srijedu (27.10.2021) u 21:00 pozvani su sljedeći igrači:

M4teo#6244-Luka Santos


Prijave za LifeInvader lidera su zatvorene!
 

Vasic

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL: Lazar
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+
5. Vaš Diskord: Vasic#3989
6. Vaše Ingame ime: Lazar Vasic
7. Vaš ID: 112

Dodatne Informacije
1. Lider Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Hteo bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju, te zato jer imam vec jednu ekipu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svidja rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Poboljšo bi RolePlay u organizaciji tako da bih podijelio svakom članu svoju ulog npr. bili bi 2-3 "Vođe Grupa" koji bi dobili svoju grupu članovi te bi radili određeni zadatak poput sadjenja droge, prodaje droge, pranje para itd...; svaki član organizacije prije nego što je primljen u organizaciju mora da prihvati i poštuje pravila servera i geto pravila.
 

Niko

Player
Player
Joined
Jun 11, 2021
Messages
61
Informacije
1. Nikola
2. 21
3. GMT+2
4. 5+sata
5. Gr8 Nik0#5653
6. Niko Armone
7. 63

Dodatne Informacije
1. Lider za Families

2. Lider ganga ocu da bude za to sto sam oko pola leta u GRANDRP serverima, bio sam vec u razlicitima gangovima i uvjek mi je bila zelja da postanem jednog dana lider ja sam. Volim koncepte koje mogu gangovi da rade, da dominiraju scenu, da sa prijateljima i ekipu preuzimamo teritorije i se podignemo na sam vrh kriminalnog organizacija u Los Santosu. Onda jos jedan od razloga zasto bih voleo da postanem lider organizacije, je da bi tako mogo da donesem neku aktivnost u gradu, da pomazem da se nesto dagadza u gradu, da upoznajem ja i ostali neke nove ljude, mozda i kasnije prijatelje. Volim rp scenarije, eventove koje mozemo da radimo kao geng, pomognemo drugim ljudima, pokazemo kojim novim igracima u grado kakav je zivot sa kriminalne strane organizacija i tako dalje.

3. Sta se tice role playa, sam sam veliki pristas za ovo i potrudio bi se maksimalno da bi biu role play prisutan sto vise. Kao jedna organizacija i to bilo koja, potrebno je da se upotrebljava rp u razlicitim situacijama. Ja bih kontaktirao nesto sa vladom, mozda i drugim vladnim organizacijama, sklapao dogovore, sirio poruke preko LifeInvedera o bilokojim slucajima i temama. Onda moze i da se dogovori sa drugim kriminalnim organizacijama i tako dalje. Uglavnom ima puno razlicitih nacina kako bih ja probao da upotrebim sto vise mogu RP scenarija.
 

Alexsandro Sosa

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Oct 22, 2021
Messages
79
1. Vaše ime u RL: Djordje Jankovic

2. Vaše godine: 18

3. GTM +2

4. Prosječna aktivnost na dan: 5 do 8-9 h

5. Vaš Diskord: djolenojoke#3622

6. Vaše Ingame ime: Djordje Jankovic

7. Vaš ID: 3035

1.Lider za... The Families

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

1.Zelim biti Lider ove organizacije zato sto u ostalim gradovima moj rp se uvek zasniva
Na zelenima I cesto sam bio lider u ostalim gradovima a na grandu kad bi postao mislim da bi se dobro uklopio u samu pricu bande I da bi bio dobar lider.

2.Imam ekipu oko sebe I koja moze odmah da se pridruzi I uklopi u samu org I naravno primali bi nove clanove koji bi pre toga bili ispitani od strane mene.

3.Zato sto sam dobro upoznat sa svim eventima a I uz to zato sto sam tip osobe koje ne voli da se raspravlja pogotovo sa drugim org I trudio bi se da budem sa ostalim org u u odonosu kao sto je nisu nas dirali necemo ih dirati I jos bi zabranio svojim
ljudima da pokusavaju da provociraju ili da pljackaju druge org zato sto u takvim situaciijama dolazi do raznih failova I ne bi hteo da se mojoj orgdogodi nesto kao sto je svim starim liderima a to je da oni ispastaju I gube org zbog clanova koji ne znaju pravila.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1.Moj prvi savjet je to da se novi clanovi koji hoce da idu na evente ili da pljackaju ljude prvo raspitaju koga smeju koga ne smeju da pucaju.

2. Da novi clanovi ne smeju da idu sami na evente ili na pljackanje bez nekog veceg cina pored sebe.

3. Da ljudi koji ne dodju na event ili na neko desavanje gde su svi iz org nekoliko puta za redom (4-5), budu upozoreni da ako ne dodju na (2-3), naredna desavanja da ce biti izbaceni iz org posto takvi ljudi samo prave broj u org I oduzimaju mesta novim clanovima.
 

Cortezz

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
164
Informacije
1. Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine : 25
3. Vremenska zona : Cest
4. Prosječna aktivnost na dan : 7-8h
5. Vaš Diskord : Bacic#2772
6. Vaše Ingame ime : Ivan Cortezz
7. Vaš ID : 317

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1.zato što imam iskustva što se tiče vođenja organizacija sa drugih servera,ovdje igram od otvorenja servera bio sam u FIB-u prije 3 dana te sam napustio i otišao u ballase zato što sam lider dosta failove pravi,ne bih radio ono u što nisam 100% siguran kao što su turfovi. Fokusirao bih se na pljačke,evente te na RP.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji : Poboljšao bih rp time što bih radili više RP situacija od samih evenata,turfova i pljački. Jako bitna stvar za poboljšati RP bande jeste to da u organizaciji trebaju da budu sve stariji i ozbiljniji članovi (16+) ,kad imaš ozbiljnu ekipu,tad i možeš nešto napraviti i očekivati od same bande.
 
Last edited:

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Lock!!

Večeras u 20:30 je interview za lidera Families.
A za interview sam odabrao sledeće momke:

1. Bacic#2772 id- 317
2. djolenojoke#3622 id- 3035
3. Vasic##3989 id- 112


Sretno na ispitivanju momci!!
 
Last edited:

Djordje

Player
Player
Joined
Oct 18, 2021
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL Djordje
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona Srbija
4. Prosječna aktivnost na dan Sve zavisi od skole ali sigurno vise od 5 sati
5. Vaš Diskord PoniBrateNicko#9480
6. Vaše Ingame ime Djordje Boza
7. Vaš ID:1407

Dodatne Informacije
1. Lider za...Bloodsa
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)1.bio sam zamenik i u families i u blodsima(imam dobru i spremnu ekipu i za trufpve i za grafitte i da odmah krenemo sa radom,sve imam spremno)2.zelim rp da dovedem na najveci moguci nivo(smatram da moja ekipa i ja to mozemo)3.glavno mi je da svaki clan zna pravila,a pored toga imam dosta zamisli i ideja kako sve treba da funkcionise
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Da se malo vise povede racuna o pravilima i organizaciji ljudi, i razgovor sa ljudima,i raspored ko kad moze da igra,da se rasporedimo da uvek neko ima online,plus da neko od bosova uvek bude online da vodi ljude na evente
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom