Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Alex Kirilenko

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
1
Informacije
1. Ljubomir Ristic
2. 31 god
3. UTC 1+
4. 6 sati
5. Alex Kirilenko#9802
6. Alex Kirilenko
7. ID: 5057

Dodatne Informacije
1. Prijava za Lidera FIB

2.
Bio sam clan FIB-a oko nedelju dana. U organizaciji su se nalazili dobri ljudi, ali samo upravljanje FIB-a nije bilo dobro kordinisano. FIB treba da predstavlja najjacu protiv kriminalnu organizaciju. Zelim da uvedem vece promene i podele unutar samog FIB-a. FIB i u njemu zaposleni odgovaraju iskljucivo gradonacelniku grada Los Santost i Drzavnom Tuziocu grada Los Santos. Takodje zelim da povecam broj zaposlenih unutar Biroa. Mislim da trenutno stanje broja bandi i organa reda i mira nije merljivo, te samim tim zelim da pojacam snagu FIB-a dovodjenjem novih clanova.

1) Podela kadrova:

A) Regruti FIB-a - polaznici treninga za FIB

B) Specijalni Trening Agent - je agent koji je zaduzen za nove regrute FIB-a. (Upoznavanje sa pravilnikom FIB-a, Nacinom rada, Opremom, Komunikacijom unutar organizacije, Procedurama tokom dogadjaja, Raidova na Bande,..)

C) Specijalni Agent(znacka br) - Agent osposobljen za vrsenje duznosti u zastiti grada Los Santos po zakonima grada.

D) SAJ/PTJ - su specijalne jedinice FIB-a koje odgovaraju na unutrasnje teroristicke napade

E) Informacioni centar - sastoji se od osoba koje su zaduzene za sakupljanje informacijao svim wanted organizacijama i osobamaLOs Santosa

F) Air Suport Unit - Jedinica za vazdusnu podrsku

Naravno ovde ce biti jos dosta podela i promena unutar same organizacije.

3. Trenutni odnos Igraca u Bandama i u organima reda nije jednak, samim tim dovodjenjem jos ljudi povecava se mogucnost RolePlay-ja unutar organizacije. Pokretanjem racija, dousnika, informatora moze se podici nivo roleplay. FIB kao sama organizacija mora da se odvoji od LSPD-a, Nacionalne Garde i SHPD-a. Naravno oni su tu jedni za druge, ali ozbiljnijom podelom uloga unutar svake organizacije dobija se poboljsanje RolePlay-a. Takodje u saradnji sa medija, gde se moze izvestavati na licu mesta (pljacka, kidnapovanje,..) dobice se na jacini svih desavanja. Gde svi igraci mogu biti obavesteni od strane medija da FIB info centar javlja da je u toku zlocin na deonici put. tako da ceo grad moze biti obavesten o momentalnim desavanjima u gradu.
 

Coa Petrovic

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
153
1. Vaše ime u RL - Aleksa Petrovic
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 9-10h
5. Vaš Diskord - Coa#5807
6. Vaše Ingame ime - Coa Petrovic
7. Vaš ID - 1378

Dodatne Informacije

1. Lider za... Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Zelim postati lider iz vise razloga ali uglavnom jedan on osnovnih razloga jeste sto volim i sto sam iskusan u vodjenju organizacija.Imam iskustva u vodjenju organizacije,cak sam dva puta bio co-leader u Bloods-e.Na server igram od pocetka tako da znam dosta stavri(igrao sam i na engleskom serveru).Bili bi cesti na eventima i postovali sva pravila.
-Imam svoju ekipu od 20 igraca koji ne krse pravila i znaju da se ponasaju,te smatram da necemo imati warnove i necemo praviti probleme
-Posvetio bih se organizaciji,i trudio bih se da budemo sve bolji i bolji.Takodje bi imali cesto sastanke na kojima bi svako mogao da iskaze svoje misljenje o poboljsanju organizacije i roleplaya

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Kao prvo ne bih ubacivao razne ljude u organizaciju,jer vidim da dosta organizacija pusta ljude u organizaciju kako bi bili jaci i kako bi ih imao vise.Za ulazak u organizaciju bi morali da znaju sva pravila.
 
Last edited:

Vasic

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL: Lazar
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+
5. Vaš Diskord: Vasic#3989
6. Vaše Ingame ime: Lazar Vasic
7. Vaš ID: 112

Dodatne Informacije
1. Lider Marabunta
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Hteo bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju, te zato jer imam vec jednu ekipu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svidja rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Poboljšo bi RolePlay u organizaciji tako da bih podijelio svakom članu svoju ulog npr. bili bi 2-3 "Vođe Grupa" koji bi dobili svoju grupu članovi te bi radili određeni zadatak poput sadjenja droge, prodaje droge, pranje para itd...; svaki član organizacije prije nego što je primljen u organizaciju mora da prihvati i poštuje pravila servera i geto pravila.
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
1. Vaše ime u RL: Jovan Sretenovic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Jovan#8181
6. Vaše Ingame ime: Reynold Costello
7. Vaš ID: 1252

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Prva stvar: Zelim da postanem lider ove organizacije zbog samog roleplay-a, znaci ta je organizacija koja stvarno u celoj prici ima previse roleplay price, mozes da je gradis na mnoge nacine,
2.Druga stvar: Mislim za sebe da mogu da odradim taj posao kao lider FIBa, uveo bi stvari koje su FIBu falile kod prethodnog vodje, a falilo je dosta stvari koje se nisu bile u redu, svaka ziva sila je bila u FIBu, mora da se napravi dobra ekipa ljudi koji znaju sta rade, kojima mozes da verujes, ali sve u svemu ne moze se oslanjati na tih 20ljudi logicno je da ce da bude vise, ali to je neka moja vizija,
3.Treca stvar: Pored svega ovoga najbitnije je podici roleplay samog servera, u smislu, FIB je sama kao organizacija najbitnija drzavna institucija, prva na liniji odbrane od kriminalaca, samim tim treba biti svestan te situacije i polozaja u kojem jesi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Moja neka vizija jeste ovakva,
neke od specijalnih jedinica koje ce biti tu:

1. Special FIB forces(bice zaduzeni da budu prvi na liniji odbrane u pljackama/eventima, itd...)
2. Air FIB support forces(bice zaduzeni za obavestavanje jedinica i pokrivanje jedinica iz vazduha, posebni ljudi ce moci da budu ovde)
3. Jos uvek nemam adekvatan naziv za ovu jedinicu, ali jedinica ce se bazirati na tome da ispituje svaki korak drzavnih organizacija, da se vidi ko je korumpiran ko nije, previse ima problema u vezi toga.

Ovo je samo neke stvari koje bih uveo, postoji jos mnogo stvari koje cu kroz sam RolePlay dovesti u red, ako budem prosao naravno!
 

Jon Bellion

Player
Player
Joined
Jul 3, 2021
Messages
52
1. Vaše ime u RL --- Ivan
2. Vaše godine --- 18
3. Vremenska zona --- GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan --- 4-5 sati
5. Vaš Diskord --- BruC #1338
6. Vaše Ingame ime --- Jon Bellion
7. Vaš ID --- 27

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB | Federal Investigation
Bureau
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

- Na Grandu sam vec 7+ mjeseci i sve sta sam bio su Legalne organizacije. Od mojeg proslog iskustva ( Bio sam u LSPDu 4 mjeseci ( presao 3 lidera organizacije, dosao do Major Patrole ) i FIB 3 mjeseci ( bio sam kod 4 razlicita direktora organizacije i idalje sam u FIBu na Eng1 serveru ( HOD Specijalnih Jedinica )) Znam sva pravila servera i kroz moje iskustvo, vjerujem da sam spreman voditi organizaciju. Bio sam preko 100 pljacki i eventa na drugom serveru. Samim time, znam kako pravilo RPat i stvarno bih volio to prosiriti na druge servere.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
RP je na prvom mjestu.
FIB je organizacija koja bi trebala biti primjer drugima.
Kako bi usli ljudi u organizaciju, trebaju znati sva pravila servera ( 5 godina u gradu minimum i 7 dana iskustva iz ostalih legalnih organizacija )
Poboljšao bih odnose sa drugim legalnim organizacijama tako da bi odrzavali sastanke i imali organizirane treninge sih Specijalnih Jedinica u organizacijama...

Screenshot_23.png
 
Last edited:

Stepanic

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
81
1. Vaše ime u RL: Milos Stepanic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5,6 h
5. Vaš Diskord: žukilla#5653
6. Vaše Ingame ime: Milos Stepanic
7. Vaš ID: 3235

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Pre svega, zeleo bih odmah da naponeme da imam vise od tri razloga zbog kojih smatram da bi bio dobar lider FIBe.
1.Prva stvar: FIBa kao sama organizacija ima mnogo potencijala. U okviru pravilnika moze se smisliti odlican roleplay koji bi odgovarao prirucniku FIBe i koji ne bi smetao drugim drzavnim organizacijama.
2.Druga stvar: Plan mi je da napravim vise divizija koje bi bile obucene za odredjene stvari. Tipovi divizija: Istrazni biro - odnosio bi se na istrage gde bi za svaku istragu bio napravljen odredjen folder na discordu. Gde bi se zapisivalo sve informacije o datim licima (sa kim se krecu, gde se obicno nalaze, cime se bave, da li postoji korupcija u drzavnim organizacijama itd.). Infiltrirana divizija - bavila bi se ubacivanjem u mafije/bande gde bi pokusali da izvuku sto vise informacija koje bi pomogle nasim slucajevima oko istrage. Specijalne divizije - bile bi vezane za specijalne operacije koje gradjani Los Santosa ne bi mogli da znaju(zbog njihove bezbednosti). Bavile bi se terorizmom, prodajom narkotika na veliko i cuvale bi grad od izopacenih umova. Pregovaracki tim, posle detaljne obuke od strane LSPD/GOV (strucnjaka koji su vec upuceni) koji bi ucestvovali za vreme pljacki, kidnapovanja, teroristickih napada, pretnji itd. Oni bi pokusavali i uspevali da oslobode taoce uz minimalno iskoriscavanje oruzja. Cyber divizija, bavili bi se uzimanje informacija sa sajtova dark weba gde ljudi prodaju oruzje, narkotike i ilegalno ponude. Oni bi uz pomoc drugih timova vrsili hapsenja i pomagala drugim organizacijama.
3.Treca stvar: Kao trenutno clan LSPDa (Narednik II), upucen sam u ono sto se sme raditi. Poznajem pravila organizacija i pravila servera.
4.Cetvrta stvar: Svake nedelje postojala bi obuka koju bi morali clanovi FIBe da zavrsavaju da bi mogli da napreduju dalje. Ona bi se svodila na to da steknu znanje iz sto vise oblasti i da znaju prakticno da primene.
5. Peta stvar: Smatram da sam odgovoran i uz sebe vec posedujem odredjene ljude koji bi bili uz mene na samom pocetku vodjenja organizacije.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Na pocetku, odmah sam naveo tipove nekih divizija (druga stvar) koje bi bile.
2. Postojanje FIBa akademije, gde bi novi clanovi morali da prelaze zajedno sa instruktorom pre nego sto bi bili primljeni u organizaciju (obucavanje oko prirucnika, pravila servera i pravila same organizacije).
3. Saradnja sa LSPD/GOV/NG osobljem. Gde bi pokusali da budemo kao jedna organizacija po pitanju ophodjenja jednim prema drugima. Bilo bi zabranjeno bahato ponasanje FIBinih clanova prema drugima.
4. Poboljsanje prirucnika i sta mogu da rade FIBini clanovi.
5. Svakodnevni izvestaj koji bi morali clanovi da ispunjavaju i pojasnjavaju sta su uradili u toko patrole/akcije.
6. Obucavanje clanova LSPD/NG oko pregovaranja, takticnih udara, cyber divizija... Gde bi razmenjivali stecena iskustva.
7. Poboljsanja odece i vozila (uz dogovor sa kuratorom).
8. Pravljenje tima koji bi vrsio odnose sa javnoscu (najcesce novinarima). Uz odredjene informacije koje bi posedovali, pokusavali bi da prenesemo gradjanima Los Santosa sta se desava u gradu (naravno ne sve informacije).
9. Povecanje kontrola na autoputevima, gde bi pokusali da uz pomoc SAHP/LSPD ocistimo taj deo od kriminalaca.
10. Nedeljna statistika vezana za hapsenja, istrage itd.


Neke slike divizija:









Ovo je mali deo toga sto planiram da uvedem u okvire FIBe ukoliko postanem lider iste.
 
Last edited:

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Prijave za Marabunta Grande su od ovog trenutka zatvorene!
Za večerašnji razgovor u 19:00 odabrani su sledeći momci:

•Danijel Clinton | 1870-AlphaMale69#2154
•Kira Yazumi | 5425 - ImKira69#6505
•Djordje Blagojevic | 1435 - Djole-#5843

•Coa Petrovic | 1378 Coa#5807
Sretno!
 
Last edited:

Rijad

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
29
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Rijad
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-9 sati
5. Vaš Diskord: Lil_Panda
6. Vaše Ingame ime: Lil Panda
7. Vaš ID: 6187

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. radi smanjena stope kriminala 2. ulazenje u trag drugim famelijama i organizacijama 3. volim da radim ovaj posao kao istrazitelj takodjer imam dosta iskustva sa istim
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. mislim da u takoj drzavnoj organizaciji su potrebni ljudi koji su spremni za sve da preciziramo da su prije svega stariji eventualno da se ponasaju u skladu tog posla da budu ozbiljni (Maksimalno) te da obavljaju posao onako kako kaze lider takodjer u organizaciju FIB nebih moga svako uci jer prije svega to je jedan odgovoran posao takodjer je posao gdje ima puno akcija trabju sami clanovi kao i lider biti sposobni okretni i slicno moraju proci prvo neke od vjezbi koje bih im lider zadao i morali bih se dobro oznoiti za rank up i slicno a svo ostalo nemam primjedbe ni za vozila ni za ista slicno sve je na svom mjestu kao i sam FIB samo je problem clanovi i lider moraju biti maksimalno ozbiljni i prihvatit to kao da je rl tacnije da se uvedu u tog karaktera maksimalno..
 
Last edited:

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Prijave za FIB su od ovog trenutka zatvorene!

Hvala svima na prijavama!
Za večerašnji interwiev odabrana su 6 momka,

1. Milos Tomin#8398
2. Matke013#4521
3. Alex Kirilenko#9802
4.Jovan#8181
5.žukilla#5653
6.BruC #1338


Hvala svima ostalim na prijavama, interwiev će se održati u 21:00h!!!
 
Last edited:

Dimitrije Magluta

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
65
1. Dimitrije
2. 21
3. GMT+1
4. Dnevno 7-8h,Nedeljno 62h
5.solomeister#8375
6. Dimitrije Magluta
7. ID 160

1. Leader za GOV
2. 2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Bio sam Ministar Bezbednosti u GOV, znam gde dosta Drzavnih organizacija gresi i dosta toga znam gde treba da se poboljsa i od bivsih greski znam sta treba. Roleplay igram na englskom 5-6 meseci dok nisam presao na RS server tako da sam dosta toga naucio i imo sam Mentore koji su od pocetka ovde. Zasto sam bas GOV izabro iz razloga jer sam vec tu bio jedno od visih pozicija i znam dosta ljudi koji bi mi pomogli da dignemo GOV za novi nivo i da dignemo ostale Drzavne organizacije na novi nivo. Puno sam se trudio i pre u GOV i sad zelim jos vise, mnogo leadera drugih porodica i drzavnih organizacija mi drze ledja jer znaju kakav sam Ministar bio.
3. Dosta zaposlenih u Drzavnim organizacijama ne znaju pravila od novijih do starijih igraca (osnovna pravila), ja sta bi prvo uradio kad bi bio leader je da svi nauce da pevaju zakon i da se apsolutno svaki event moraju svi pojaviti i dici komunikacija medjusobdno na mnogo veci nivo jer je to bio i pre veliki problem.
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Informacije
1. Vaše ime u Rl:Robert Bebić
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:4h
5. Vaš Diskord:Robert17
6. Vaše ime u igrici:Rifet Zaklan
7. Vaš ID:4633

Dodatne informacije
1. Lider za...Marabunta Granade
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):Zato sto nema trenutno lidera mislim da bi dobro vodio. Zato sto sam spreman da upravljam. Zato sto mislim da mogu to
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Da se clanovi ispitivaju prije ulaska u neku org da se pazi kako rade i sta rade da ne bi naštstili drugim igracima roleplay ja bi vodio to super znam sva pravila spreman sam 100%
 

Noki Johnson

Player
Player
Joined
Oct 15, 2021
Messages
12
1. Vaše ime u RL: Nikola Vojvodic
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-9h
5. Vaš Diskord: Noki #7378
6. Vaše Ingame ime Noki Johnson
7. Vaš ID 2119

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vlada
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1) Želim postati lider Vlade zbog samog RolePlay-a u samoj organizaciji ima mnogo stvari koje mogu da se RP-aju. Smatram da bi sa svojom kreativnostću mogao da ostavrim fenomenalan RP i privučem što više igrača da krenu sa RP-om u samoj Vladi. Smatram da sam veoma zreo da vodim organizaciju kao što je Vlada.
2) Što se tiče mog iskustva u sistemu Vlade, u vladi sam se nalazio od samog nastanka iste, također sam bio u vladi i u drugim državama, tako da imam mnogo iskustva u ovoj vrsti RolePlay-a.
3) Organizacija kao što je Vlada je najbitnije organizacija na serveru, uveo bi dosta unikatan sistem u Vladu (koji već imam spremljen) zajedno sa svojim ljudima koji su spremni da budu jako aktivni i sprovode sistem na serveru. Mislim da bi sa svojom aktivnostću mogu dosta dosta toga da prinesem ovoj organizaciji.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1) Prva stvar koja smatram da je najbitnije za poboljšanje RolePlaya u organizaciji aktivnost. A kao što sam već napisao u rečenici iznad imam veoma veliku aktivnosti, također i moji ljudi imaju dosta veliku aktivnost i znanje, i na taj način bi zainteresovali ostale igrače za RolePlay Vlade.
2) Također bi ostvario dosta bolju komunimaciju između ostalih Državnih Organizacija. Kao i što bi iskorijenio korupciju koje ima sve više i više u gradu.
3) Ne bi dozvolio da članovi organizacije krše pravila kako organizacije tako i servera. Disciplina u organizaciji bi bila na dosta visokom nivou.
 

Covek

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
53
Informacije
1. Emil
2. 17ipo
3. GMT +1
4. 5h+
5. TOSEVSKI#9937
6. Milutin Tosevski
7. 1210

Dodatne Informacije
1. Lider za GOV
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Radio sam za gov duzi period znam kako sve treba da se vodi i drugo i sve sam naucio
3. Za pocetak ne bi menjo nista ostavio bi sve samo bi mako neke stvari sta meni ne odgovaraju naprimer DOC juniori da mogu da rade napolje i na kapii kako bi roleplayali za fibom pdiom i drugim kako bi uso neko unutra treba da da legitimaciju sa kojom ce se potvrdit dal radi za fib ili za druge vladine organizacije te sto nece bit problema u zatvoru kako sto je bilo otpustanja na lica i stavljanje u samicu gde maltertiraju lice Vlada ce imat 3 advokata koja ce bit besplatno dodjeleni na osobu koja ne poseduje svog licnog advokata pri sto drzava placa sve troskove za advokata....
 

SajferYT

Player
Player
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
 

SajferYT

Player
Player
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksandar
2. Vaše godine 27
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 10-11 sati
5. Vaš Diskord SajferYT#1507
6. Vaše Ingame ime Miljenko Popara
7. Vaš ID 5813

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vlada (GOV)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Iskustvo - Postovani, vec preko 3 godine aktivno igram roleplay i slobodno za sebe mogu reci da sam old school igrac. Do sada imam nesto vise od 3000 odigranih sati i vecinu tog vremena sam proveo na pozicijama nacelnika MUP-a, sudija i FIB Direktor...
Radeci na navedenim poslovima stekao sam bogato iskustvo u koordiniranju vaznih drzavnih poslova i institucija gdje za sebe mogu reci da sam veliki timski igrac, savjestan lider koji bi bi Vam to svojim djelima i pokazao.
Prvi put sam imao susret sa drzavnom organizacijom kao nacelnik LSPD-a prije 2 godine gdje sam rukovodio od prilike sa 40 ljudi ukljucujuci i jedinicu za specijalne operacije te sam tada zakljucio da sam sposoban da napravim dobro organizovanu skupinu ljudi koja ce dejstovati na strani zakona. Nakon toga odredjeni vrmeneski period vrsio sam duznost na mjestu drzavnog sudije gdje sam se trudio da maksimalno sprovodim pravdu i zakone drzave kojoj sluzim.

2.Ozbiljnost - Sto se tice same ozbiljnosti maksimalno cu se potruditi da uposlenici Vlade se ponasaju u skladu vaznosti poslova kojih obavljaju. Prije svega zelio bih da napomenem da vec imam spreman tim ljudi koji su obavljali slicne poslove na drugim serverima i znaju o cemu se radi. Naravno svaki gradjanin koji bude zainteresovan da se pridruzi i pomogne dobice priliku da se predstavi i pokaze kako moze da doprinese radu ove Vlade. Velika prednost mog tima je sto smo sa razlicitih kontinenata tako da mozemo da se uskladimo da Vlada bude dostupna svojim gradjanima u skoro svakom trenutku. Takodje primjetili smo da rukovodioci stare Vlade se nisu toliko trudili da ljudima docaraju mogucnosti ovoga grada mi zelimo da aktiviramo ljude kroz evente i time pokazemo svoj puni potencijal.
Takodje smo primjerili da je stopa kriminala jako velika i zelio bih da uvezem LSPD,FIB,SHARP i VOJSKU kako bi saradjivanjem izmedju drzavnih organizacija oborili stopu kriminala i pokazali njihove mogucnosti u vrsenju duznosti.

3.Clanovi - Ako bih dobio posao Predsjednika Vlade nastojao bih da svima pruzim sansu za posao ali pored toga bih opet nastojao da imam krug ljudi od povjerenja za mogu da garantujem da ce svoj posao obavljati savjesno. U svojoj familiji imam iskusne starije ljude za koje mogu reci da bi odlicno obavljali poslove za koje budu zaduzeni. Takodje zelim da napomenem da imam u svojoj familiji ljude koji su vec sada zaposleni na sviskom pozicijama u FIB, LSPD i Vojsci.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Poboljsanje samog roleplay-a mora da pocne iz drzavnih institucija gdje mora da se povede racuna kakavi ljudi se primaju u drzavne institucije jer te organizacije su ogledalo servera. Ako same drzavne institucije ne obavljaju svoj posao onako kako im dolikuje odmah mozemo da zakljucima da Vlada pod hitno mora da poradi na tome. Za sve ovo vrijeme koliko sam na serveru zakljucio sam da LSPD,FIB,SHARP i Vojska imaju slabu komunikaciju i jako puno nesuglasica takodje pojedinci ne tolerisu jedni druge kao sto bi morali predstavnici drzavnih organizacija da funkcionisu. Pored toga zakljucio sam da se igracima sve svodi na pucanje u vecini slucajeva bez ikakvog povoda. Poceli smo da osmisljamo plan i program kako najbrze da saniramo ove stvari i dosli smo do zakljucka da bi u pocetku bilo najbolje da se ukljuce sami gradjani u rad sa nama kroz EVENTE i druge aktivnosti koje planiramo da realizujemo u narednom periodu ukoliko budem izabran.
 
Last edited:

MarkoZampa

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
14
Informacije
1. Marko
2. 23
3. GMT+2
4. 8h+
5. Cro#8358
6. Marko Zampa
7. 670

Dodatne informacije
1. Lider za: VLADA

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
1. Imam iskustva u vodenju legalniih organizacija. Isto tako bio sam u vladi na engleskom grandu i znam kako organizacija funkcionira
2. RP-am legalnu organizaciju vec dugo dugo vremena, koji god server samo sam gurao legalno i vjerujem da sam pravi covjek za ovu poziciju bas zbog tog razloga
3. Imam ljude koji su bili na visokim pozicijama na engleskom grandu i znaju kako postavit odreden odjel. Tako da organizacija moze stat na noge jako brzo. Isto tako imam veliku pomoc od Black Opiuma u vezi organizacije i svega.




3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Strog vrh same organizacije je kljuc i takvi ljudi ce se postavljat na takve pozicije. Svih ce se naucit sva pravila i nakon tog nema tolerancije za nonRP.
Djelatnici nece biti na radnome mjestu ako nisu prikladno odjeveni (kao sto je vidano prije)
Posao ce dobivat samo stariji ljudi (18+) zato jer smatram da stariji ljudi su vecinom i ozbiljniji ljudi i takvi ljudi trebaju predstavljat organizaciju kao sto je ova.
Svi clanovi bit ce detaljno provjereni i uz svaku odbijenu prijavu bit ce razlog zasto kandidat nije prosao razgovor za posao
 

Dimitrije Magluta

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
65
1. Dimitrije
2. 21
3. GMT+1
4. Dnevno 7-8h,Nedeljno 62h
5.solomeister#8375
6. Dimitrije Magluta
7. ID 160

1. Leader za GOV
2. 2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Bio sam Ministar Bezbednosti u GOV, znam gde dosta Drzavnih organizacija gresi i dosta toga znam gde treba da se poboljsa i od bivsih greski znam sta treba. Roleplay igram na englskom 5-6 meseci dok nisam presao na RS server tako da sam dosta toga naucio i imo sam Mentore koji su od pocetka ovde. Zasto sam bas GOV izabro iz razloga jer sam vec tu bio jedno od visih pozicija i znam dosta ljudi koji bi mi pomogli da dignemo GOV za novi nivo i da dignemo ostale Drzavne organizacije na novi nivo. Puno sam se trudio i pre u GOV i sad zelim jos vise, mnogo leadera drugih porodica i drzavnih organizacija mi drze ledja jer znaju kakav sam Ministar bio.
3. Dosta zaposlenih u Drzavnim organizacijama ne znaju pravila od novijih do starijih igraca (osnovna pravila), ja sta bi prvo uradio kad bi bio leader je da svi nauce da pevaju zakon i da se apsolutno svaki event moraju svi pojaviti i dici komunikacija medjusobdno na mnogo veci nivo jer je to bio i pre veliki problem.
promena discorda dimitriman#8087
 

Bruno Mora

Player
Player
Joined
Jul 4, 2021
Messages
30
Prijave za Vladu su od ovog trenutka zatvorene!

Hvala svima na prijavama!
Za večerašnji intervju odabrani su 3 momka,

1.Noki #7378
2. SajferYT#1507
3. Cro#8358



Hvala svima ostalim na prijavama, iintervju će se održati u 21:00h!!!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom