Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

IgorStojke

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL:Stojkovic Igor
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona:(GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan:4 do 6 sati minimalno,u slucaju da nemam obaveza moze i jace biti.
5. Vaš Diskord:Igor Putin#5416
6. Vaše Ingame ime:Cesar_Casella
7. Vaš ID:299

Dodatne Informacije
1. Lider za:Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)Vidite pre svega igram roleplay na gta v preko 4 godine jos od 2017,imam preko 4k sati u fivemu,i negde oko 1,5k na ragu.Imam spremno negde oko 15-20 aktivnih ljudi koji ce igrati,svi smo uigrani i znamo sta radimo,roleplay nam je na visokom nivou.Mi kao ekipa smo se dogovorili da ja budem lider bas iz razloga sto sam najvise igrao i zato sto sam najiskusniji.Saznao sam kakvi su sistemi na grandrp serveru i bas zbog toga zelim da igram kao banda.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.To nam i jeste cilj podizanje roleplaya,posto bas kao sto sam rekao mi smo uigrani i znamo sta radimo cilj nam je da se pokazemo najbolje sto mozemo.Naravno imam plan kako ce se odvijati taj sav roleplay u hudu koji cu vam morati objasniti na discordu zato sto je prekomplikovano da vam objasnjavam.
Pozdrav.
 

Alci

Babo
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
72
1. Vaše ime u RL Daris
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona CEST
4. Prosječna aktivnost na dan 8-9 sati
5. Vaš Diskord Alci#9009
6. Vaše Ingame ime Alci
7. Vaš ID 1143

Dodatne Informacije
1. Lider za... Sta god je slobodno
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Voleo bih da vodim neku organizaciju na ovom serveru jer mi se bas svidja i eto voleo bih imat neku posebnu ulogu poput lidera imam iskustva igram five m i samp vec jedno sigurno 6 godina svega ukupno ako ne i vise i eto mislim za mene da bih bio ovako dobar lider
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Ukoliko bih dobio lidera kod mene bih se strogo postovala pravila i sve bi islo po roleplay eto svako bi imao pravo na 1 gresku sve vise od toga bi se odma letelo iz organizacije naravno bit ce potrebno da se znaju sva pravila od A do Š.

https://sh.wikipedia.org/wiki/Š

 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
155
1. Ajdin
2. 17
3.GMT +2
4. 5-10 sati na dan
5. AJDINH2#4722
6. Ajdin Darkin
7. 1079

Dodatne Informacije
1. Lider za FIB
2.Zelim da budem lider FIB jer na engleskom serveru sam vec neko vrijeme FIB i mislim da znam sve sto je potrebno. Zavolio sam drzavne organizacije mislim da bi dobro vodio i htio bih se oprobati kao leader.
3. Za sada ne znam jer je server tek poceo ali u skorije vrijeme cemo vidjeti
 
Last edited:

NeLe

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL - Nemanja
2. Vaše godine - 26
3. Vremenska zona - BGD
4. Prosječna aktivnost na dan - 12h
5. Vaš Diskord - NeLe#0008
6. Vaše Ingame ime - Nele Revolucionar
7. Vaš ID - 341

Dodatne Informacije
1. Lider za... - FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) - Nele Revolucionar je osoba koja je od osnovnog obrazovanja usmeren ka Drzavnom poslu. Otac visoki oficir Drzavne bezbednosti , majka profesorica na pravnom fakultetu, kucni odgoj je bio strog i usmeren. Nakon osnovnog obrazovanja upisuje PD akademiju i zavrsava kao prvi u klasi. Usmeravan kroz sluzbovanje LSPD , Sheriffe i na kraju FIB. Visoko rangirani oficir koji je kroz godine sluzbe stekao iskustvo,reputaciju,integritet i autoritet. Osoba koja je jako stroga ali pravedna, koja drzi do sebe, i stavlja se na raspolaganje Drzavi. Dokazan kao lider, jako izrazene liderske sposobnosti, timski rad i pozdrtvovanost.Odgovor na pitanje : Iskustvo,rad,red i disciplina bas kakvu treba jedna organizacija kao sto je FIB.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. - Isti su kao i razlozi zelje za funkcijom : Drzavni sluzbenici moraju biti selektovani po metodici RAD,RED i DISCIPLINA. Dati su im resursi na raspolaganje, iste treba opravdati i biti obraz samog servera. Bez jakih drzavnih organa,odgovornih i ujedinjenih, nema jakog servera.
 

Jack Napier

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
254
1. Vaše ime u RL: Eldin
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: osam do deset sati
5. Vaš Diskord: Trovo-Niagara#6533
6. Vaše Ingame ime: Aurelio Niagara
7. Vaš ID: 876

Dodatne Informacije

1. Lider za
neku mafiju ili bandu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Volio bih da vodim neku organizaciju na ovom serveru jer mi se bas svidja i imam neku ekipicu sa kojom pocinjem igrati na Grand RP, imam iskustva igrao sam role play (samp) od 2007godine . Mislim za mene da bih bio dobar lider
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Ukoliko bih dobio lidera zahtjevao bih od svojih clanova organizacije da postuju strogo pravila ( ali nikoga ne mogu natjerati ) i sve bi islo po roleplay, da se ponasaju u skladu sa pravilima servera i nastojali bi poboljsati vise roleplay akcija i slicno
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Na intervju za FIB Lidera u Subotu (09.10.2021) u 17:00 pozvani su sljedeći igrači:
Sali#2391
Endem#7757
NeLe#0008

Prijave za FIB lidera za zatvorene!
 

Antonio2211

Player
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
2
Informacije :

1. Antonio
2. 17
3. (GMT+2)
4. 4h+
5. Antonio2211#6062
6. Sebastien Ogier
7. 236

Dodatne Informacije :


1. Lider za Vladu

2. Na početku da kažem zašto bih želio biti lider Vlade volio bih voditi grad sa ostalim članovima Vlade i donositi neke odluke i zakone koje mogu promjeniti budućnost grada na bolje, volio bih da vodim sastanke i sjednice na kojima će se raspravljati o raznim temama, volio bih, volio bih posjećivati ostale državne službe kako bih popratio njihov napredak u nekom određenom vremenu, volio bih da sta ostalima građanima pričati o idejama o poboljšanju grada i organizirati razne događaje sa njima, volio bih praviti razne događaje za imućne građane kako bih pomogli ostalim građanima ...

Ovdje su još neki od razloga :
1. Želio bih poboljšati uvjete u gradu
2. Predstavljao bih Vladu u najboljem izdanju te bi upravljao radom Vlade
3. Održavao bih sjednice i sastanke te bi na tim sjednicama predlagao provedbe politike Vlade
4. Razmatrao bih važne zakonske provedbe prije sjednice ili sastanka
5. Uskladio bih rad članova Vlade na veći nivo
6. Usmjeravao bih i usklađivao provedbu politike i programa na sastancima i sjednicama


3. 1. Organizirao bih ljude na sastancima ili sjednica da prate napredak u pojedinim sektorima i državnim službama
2. Na sastancima bih donosili odluke o Zakonima Sabora, predlagali bih državne proračune, provodili bih zakone i druge odluke, donosili bih uredbe za izvršenje zakone, vodili bih vanjsku i unutarnje politike ...
3. Provodio bih razne projekte za poboljšanje države i vlade
4. Otvorio bih nova radna mjesta u Vladi i u državi
 
Last edited:

Leazy Kraks

Player
Player
Joined
Sep 15, 2021
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leon
2. Vaše godine: 17 ubrzo 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6 sati (ovisi o skoli i obavezama)
5. Vaš Diskord: Leazy#7016
6. Vaše Ingame ime: Leazy Kraks
7. Vaš ID: 1699

Dodatne Informacije
1. Lider Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju, te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Poboljšo bi RolePlay u organizaciji tako da bih podijelio svakom članu svoju ulog npr. bili bi 2-3 "Vođe Grupa" koji bi dobili svoju grupu članovi te bi radili određeni zadatak poput sadenja droge, prodaje droge, pranje para itd...; svaki član organizacije prije nego što je primljen u organizaciju mora da prihvati i pošstuje pravila servera i geto pravila.
 

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dusan Kunecki
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: CET, GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: Oko 5-6 Sati. Sve zavisi od obima posla u kancelariji.
5. Vaš Diskord: Dule#9180
6. Vaše Ingame ime: Dusan Kunecki
7. Vaš ID: 624

Dodatne Informacije
1. Lider za: Ballas/Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1. Poboljsanje aktivnosti i organizovanosti medju ilegalnim organizacijama. Aktivnost samih igraca kako unutar same organizacije tako i van nje.
2.2. Iskusan sam u vodjenju velike grupe ljudi i posedujem vestine za mikromenagment kao i sam menagment.
2.3. Dosta sam kompetantivan i na ovaj nacin zelim da dam drugim ljudima priliku da se takmice sa drugima a i protiv samih sebe kako bi izvukli svoj maksimum.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.

1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama.


Srdacan Pozdrav

Dusan Kunecki
 

Vuk Darkin

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
108
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Vaše ime u RL: Vuk
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: Vuk Darkin#6523
6. Vaše Ingame ime: Vuk Darkin
7. Vaš ID: 123

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Zelim biti leader od Vagosa zato sto sam obisao svaki gang na engleskom serveru,bio sam high rank u bloodsima i vaogsima samim tim znam sva pravila i znam napraviti najbolji roleplay. Znam najbolje taktike tokom eventova poput battleship i clandestine, isto tako znam da napravim bolji roleplay tokom robanja ljudi, gunstore-a i sl.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Sve je tek pocelo tako da nemam neke velike planove ali znam da cu napraviti roleplay boljim i zanimljivijim u bliskoj buducnosti.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Na intervju za Ballas/Vagos Lidera u Ponedeljak (11.10.2021) u 20:00 pozvani su sljedeći igrači:

Vuk Darkin#6523
Dule#9180
Leazy#7016
Putin#5416


Prijave za ZATVORENE.
 

MarkoZampa

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
14
Informacije
1. Marko
2. 23
3. GMT+2
4. 5h+
5. Cro#8358
6. Marko Zampa
7. 670

Dodatne informacije
1. Lider za: SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
1. Imam iskustva u vodenju legalniih organizacija jos od dana SAMP-a. Znam sto treba i kako treba pocevsi od treninga pa do postavljanja pravih ljudi na pravo mjesto.
2. RP-am legalnu organizaciju vec dugo dugo vremena, koji god server samo sam gurao PD/SAHP I vjerujem da sam pravi covjek za ovu poziciju bas zbog tog razloga
3. Prosao sam sve rankove od kadeta pa sve do lidera i vjerujem da visoki rankovi trebaju vise izlaziti na teren, komunicirati sa nizim rankovima, pomagati i trenirati. Imam tocno plan i program za sve to postavit.
4. Odnosi sa javnoscu su jako bitna stavka i imam plan kako pokazat ljudima da nam mogu vjerovat i samim tim smanjit kriminal u gradu.
5. Plan i program treninga i regrutacije kao i ljude za tu poziciju vec imam


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Strog vrh same organizacije je kljuc i takvi ljudi ce se postavljat na takve pozicije. Svih ce se naucit sva pravila i nakon tog nema tolerancije za nonRP.
Sam trening i regrutiranje novih clanova isto tako svima ce se pokazat kako se ponasat IG i kako postupat.
Smanjiti discord komunikaciju koliko god je to moguce
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
258
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Ognjen Beljakovic
2. 16
3. +1
4. 7h
5. acromatic#5714
6. Kevin Makaliste
7. 412

1. Marabuta
2.Prvi razlog je to sto sam bio medju najvecim rankovima u ovoj organizaciji i bio sam jako blizak sa liderom. Drugi razlog jeste kao i kod ostalih ljudi znam sva pravila te sto obicna te sto za lidera. I treci razlog zasto zelim da budem Marabuta leader jeste to sto mislim da mogu da poboljsam organizaciju i da smanjim probleme sa warning sistemima clanova ove organizacije
3. Kada bi bio sistem kao za legalne organizacije poput LSPD gde posle application mora FTO da da intervju za mesto i onda samim tim i trening kako postati gangster.
 

Djuro_Mustulovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL - Mate
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan - 5-6h
5. Vaš Diskord - Matuka25#8722
6. Vaše Ingame ime - Djuro Mustulovic
7. Vaš ID 1120

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vagos organizaciju , ili nesto drugo ukoliko ima slobodno.
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
I - Roleplayam dugo , imam zelju da vodim neku organizaciju.
II Znam pravila , iskren da budem znam bitna pravila ne sve mini gluposti ali znam sta smem i sta ne smem da radim i volim tezi roleplay kao sto je na ovom serveru
III Imam ekipu sa kojom cu biti u organizaciji
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Postovanje lidera , da se zna kada je vreme za salu a kada za ozbiljan rad.
 

Ryan Emm

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
193
Informacije
1. Vaše ime u RL Rijad Licina
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 4-5 sati
5. Vaš Diskord Ainzz#9161
6. Vaše Ingame ime Ryan Emm
7. Vaš ID 3406

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vojsku
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1) bio sam u ng na uk serveru 7 rank 2) nema lidera trenutno a ja vec imam iskustva sa tom org 3)zelim neki veci izazov a vodjenje nga je upravo to
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. pa ne pustati osobe ispod 14 godina u organizaciju jer vjerujem da su neozbiljni i pobrinuti se da niko ko ne zna pravila ne udje u vojsku
 
Last edited:

Luka Sprite

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka Stojkovic
2. Vaše godine 20
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 6-7 sati
5. Vaš Diskord : LukaS#9298
6. Vaše Ingame ime: LukaS Sprite
7. Vaš ID 1620

Dodatne Informacije
1. Lider za... Nacionalnu Gardu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1) Cela porodica mi je u vojsci pa od prilike znam kako to funkcionise 2) Zeleo bih da napravim dobru RolePlay pricu sa vojskom, Znam kako funkcionise nacionalna garda i na enleskom serveru bio sam neko vreme u istoj 3)Mislim da se u vojsci moze napraviti jako interesantna igra i zanimljiva . I pre sve je jako odgovoran zadat biti lider takve organizacije . Mislim da bi se ja super snasao u toj ulozi
 
Last edited:

Antonio2211

Player
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
2
Informacije :

1. Antonio
2. 17
3. (GMT+2)
4. 4h+
5. Antonio2211#6062
6. Sebastien Ogier
7. 236

Dodatne Informacije :


1. Lider za Nacionalnu Gardu (Vojsku)

2. Razlozi zašto želim biti lider Vojske su : 1. Znam na koji princip radi vojska i jako bi je dobro vodio 2. Obučavao bih nove vojnike i vojnikinje 3. Imam strpljenja oko novih vojnika ako pogriješe neću se naljutit 4. Volio vojnu uniformu, sva vojna vozila i ostalo vezano za vojsku

3. Neki od savjeta za poboljšanje su : 1. Obučavao bih nove vojnike i vojnikinje 2. Radio bih razne vježbe kao što su plivanje u moru, iskakanje iz aviona, vožnja različitih vojnih vozila, maratoni na planini, vježbe snage 3. Radio bih razne misije sa vojnicima 4. Za one koji bi ostali nakon vojnog roka dobili bi unapređenje 5. Radio bih sa vojnicima i onda u čemu su najbolji tamo bih opredjelio (pješadija, tenkisti, snajperisti i ostale brigade)
 

Pavle

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL Pavle
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan od 10 ujutru do 21 uvece nekad i vise
5. Vaš Diskord Pavle#8056
6. Vaše Ingame ime Pavle Vikovic
7. Vaš ID 1360

Dodatne Informacije
1. Lider za...bilo koju ilegalnu org ako nisu slobodne bilo koja org
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1. imam dosta ljudi koji vole da se bave ilegalnim poslom 2.imamo dosta iskustva vodili smo familiju i bilo smo u jednoj ilegalnoj org duze vreme i imamo iskustva 3.imamo dosta iskustva u rp svi igramo godinu dana zajedno znamo pravila
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Da ljudi budu sto ozbiljniji da se postuju pravila da ne bude fejlova
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom