Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

adrian422

EBK
Player
Joined
Jun 30, 2021
Messages
219
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 9
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5+
5. Vaš Discord: Uros Martinez#8316
6. Vaše Ingame ime:
Uros Martinez
7. Vaš ID: 5895

Dodatne informacije:

1. Lider za... Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
-Dugo pokusavam biti leader neke organizacije jer nikad nisam bio u demorganu za fail i upoznat sam sa rp pravilima i gheto i generalnim.Aktivnost na eventima kao sto su Tajne Radnje,Pomorska bitka i kradja vozila nebi bilo samo udji u org i to je to dobili bi kick ako nisu aktivni.Pokusali bi da uzmemo turf sezonu jer imam ljude koji bi dosli i turfali tako da bi pokusali.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizacije.
Primacemo ljude ako znaju pravila onda nema veze dal imao 15+ god ili 7+ god ako ne faila nema veze godine harali bi po ghetu kao prava banda radili grafite itd pokusavacemo robat i odbranivati raciju na gang. To je to od mene.
ae bato ne seri imas 9 god kidu ti bi bio lider jaooo, i nisi nikad bio u demorganu? jesi siguran? kolko si puta failao i mg dok si bio roban ae decko na spavanje <3
 

Ljimun

000
Player
Joined
Jun 11, 2021
Messages
65
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Luka Milic
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-16 sati
5. Vaš Diskord: Lule#6765
6. Vaše Ingame ime:Lui Wayne
7. Vaš ID: 4062


Dodatne Informacije:
1. Lider za: Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Svaka organizacija u gradu zasluzuje da bude vodjena najbolje sto je moguce
u ovom gradu ce se desavati najuzbudljiviji momenti/dogadjaji kada su svi na istoj strani postujuci pravila grada

Moja misija kao lider je da se postaram da moji ljudi ne krse pravila, da ozivim ghetto jer se nista zanimljivo ne desava
proveo sam 2 meseca u FIB-u kao zamenik direktora i nezadovoljan sam trenutnon aktivnoscu banda koje se trenutno jedino fokusiraju na turfove i pikacua.
Turfovi jesu jedna od najbitnijih stvari banda, ali po mom misljenju ne treba sav fokus baciti samo na to.
Voleo bih da povecam kriminalnu stopu u gradu (Pljacke, otmice, dilovanja, napada na ammo run/money run...etc) i da se napadne vojna baza vise od 2 puta nedeljno, a ne samo da bi se ispostovao limit tj. pravilo, u sustini veci roleplay bande.Postarao bih se da svaki clan bude ispitan pravila pre nego bude primljen u bandu. Mislim da svojim iskustvom u bandama sam napokon spreman da budem lider jedne ovako ozbiljne organizacije. Igrao sam 6 meseci na engleskom serveru i tamo uvek roleplay-ovao bandu i bio pod liderstvom Kayna Darkina u Vagosima gde mi je i taj gang priraso uz srce. Gledajuci Njega naucio sam kako se dobro vodi jedna jaka banda, a zatim sam na balkanskom serveru od prvog dana kada sam usao u legalnim organizacijama, video sam kako stvari funkcionisu sa obe strane i zakljucno s'tim mislim da mogu da uvedem novosti u roleplay u skladu sa pravilima. Mislim da je kljuc svega komunikacija sa svim organizacijama (legalnim/nelegalnim) i da mnogo vise organizacije trebaju da se posvecuju globalnim eventima eventima. Moj glavni cilj je da napravim tako jednu bandu da bi ljudni sami sebe dovodili u pitanje ulazeci u ghetto.
Zelim da vodim svoju bandu na taj nacin da se ljudi osecaju kao da su u jednoj velikoj porodici, zelim mesto gde ljudi pomazu jedni drugima i svi zajedno rastu i uce kako bi uspeli. Zelim da izbacim toksicnost i napravim bandu jakih pojedinaca koji znaju sta rade i takodje balansiraju zabavu i posao.
Mislim da lidera ne cini samo njegova odluka vec ljudi koji stoje iza njega i tu su sa njim da zajedno razmisle o svemu i da donesu prave odluke. Ja imam vec ljude koji su spremni da budu uz mene na pocetku dok ne ostvarimo nasu zamisao


3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

~ Moj savet za poboljsanje roleplay-a je znatno manje MG-a ako ne i da se skroz iskoreni (Barem u organizaciji ako ja budem lider) zato sto je previse ucestao , kao lider postavicu standard koji ce ljudi morati da postuju i da se vise uzive u ulogu roleplay karaktera a ne klasicnog pucanja (RDM-a) kick iz organizacije za svako prekrseno pravilo kao pojedinac.

~ Ako budem vodja organizacije, zelim da se svi koji nam se pridruze osećaju dobrodoslim i da imaju najbolje iskustvo sa nama pre nego bilo koje druge grupe, uvek cu se pobrinuti da se moji clanovi vrlo cesto pojavljuju na dogadjajima i dacemo sve od sebe da budemo poznati po gradu, a da pri tom zadržimo dobru i pozitivnu reputaciju, prateci pravila grada.
 
Last edited:

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Krilic
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban. Vec sam bio leader organizacije Vagosa, tada sam napravio neke greške kao što su primanje previše članova koji su nedovoljno zreli za biti dio jedne ozbiljne organizacije kakvu ja želim voditi. Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam leader i Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima. Posto sam vec vodio ovu organizaciju, jako sam dobro upoznat sa HQ-om i poznajem svaki njegov kutak. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Sve u svemu htio bih dobiti šansu da pokažem što zapravo mogu napraviti od organizacije i htio bih dobiti šansu da pokažem ljudima kako jedna organizacija treba izgledati. Bio bih jako zahvalan kada bih opet dobio priliku i sigurno bih se ponio odgovornije i doveo bih svoje ljude kojima vjerujem i koji bi mi pomogli voditi organizaciju i bili tu uz mene i pazili na ljude da nebi bilo failova, napravili bi zajedno jednu jaku i čvrstu organizaciju. Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Vec imam okupljen cijeli team za organizaciju i to su sve ljudi kojima vjerujem. Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
1. Vaše ime u RL: Ivana
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima do 5h, vikendom do 10h
5. Vaš Diskord: Minolina #0007

6. Vaše Ingame ime: Minolina Swayze
7. Vaš ID: 4987
Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Prije svega jer sam imala uspješan dvomjesečni mandat kao lider Marabunte, ali vjerovatno mi je to minus.
- želim da se oprobam kao lider nove bande i aktiviramo geto
- poznajem dobro pravila servera kao i geto pravila tako da bi clanovi Vagosa morali proci ispitivanja kako bi usli u geng.
- mislim da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou, jer sam uspjela odrzati svoj mandat dva mjeseca.. Ali kao sto rekoh, vjerovatno je to minus, treba se dati sansa novim ljudima.
-imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Imam ljude koji znaju rpat i ljude koji poznaju pravila servera tako da bi sa nama bilo jako zanimljivo, a i ostali gengovi bi konacno imali neku dobru konkurenciju
- Za sve aktivnosti genga koristili bi org. radio
- Bili aktivni na pljackama, rejdovima na FZ, getu, a ne samo turfovali zbog nekog pikachua, ipak je to samo duks.
- Odrzavali redovne sastanke i rjesavali probleme ako bi ih uopste i bilo.
- Ne bismo isli protiv skripti servera, jer kao sto rekoh iza sebe imam ljude sa iskustvom u rpanju i igranju na ovom serveru.

Srecno svima koji prodju na intervju !
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
1. Vaše ime u RL : Mateja
2. Vaše godine : 20
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h+
5. Vaš Diskord : Matke#0001
6. Vaše Ingame ime : Matke Soprano
7. Vaš ID : 11156

Dodatne Informacije :


1. Lider za... Los Santos Vagos


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-E ovako zato sto vidim sebe kao igraca u takvoj organizaciji sada. Cim sam dosao na server pocao sam sa drzavnim organizacijama. Proveo sam 2 meseca u istim, i posle nekog vremena te smori kada dostignes svoj limit u skoro svakoj drzavnog org, FIB, GOV, NG.. Znam kako funkcionisu drzavne na pljackama i talackim jer sam bio u istim imao sam svoju jedinicu, takodje im znam i mane i sta ce uraditi i gde ce pogresiti. Poslednjih mesec dana sam u bandi i to sam bio u 5 genga, i su sva 5 high command. Iskreno mislim da sam dovoljno sposoban i zreo da vodim jednu organizaciju samim tim zbog iskustva i poznavanja pravila servera. Turf tim je spreman, i bice odvojen, sto znaci da ce ti igraci igrati samo turfove, a mi ostali cemo podici RP na maksimalan nivo. Iza mene je cela porodica , ali cemo se dogovoriti ko ce biti clan organizacije a ko ne, jer znam da i sami znate razlog zbog cega je tako. Deca se kako god okrenes nece primati bila fam memberi ili ne. Pravila ce se strogo postovati zato sto ne zelim da dobijam warnove zbog neozbiljnosti po gradu. Pregovaraci i pljacke ce biti najzanimljivije do sad, a takodje i pucnjava po getu.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Pa neki moj savet za poboljsanje RP-a jeste udubiti se maksimalno u svoju ulogu tu gde jesi i zamisliti da je to pravi zivot i tako se ponasati. Garantujem da ce biti RP doveden na maksimalni nivo, i sto je najbitnije banda treba non stop praviti probleme drzavnim organizacijama. Ako ja budem ikada bio lider ovako opasne bande, i po imenu i po izgledu HQ-a garantujem Vam da ce biti "TEROR nad gradom". :)

Srecno svima!
 

Ell Pablo

Player
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
243
1. Vase ime u RL: Miloš

2. Vase godine: 18

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosecna aktivnost na dan : 8-10

5. Vas diskord: Kimiile#6264

6. Vase Ingame ime: Ell Pablo

7. Vas ID: 2744

1. Lider za : Los Santos Vagos

2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem) :

Želim da budem vođa Vagosa jer imam dosta iskustva sa bandama, turfovima, pljackama itd.Svoj rp zivot sam proveo uglavnom u drzavnim organizacijama ali u poslednje vreme sam krenuo sa bandama jer vise uzivam u toj ulogi.

Znam sva pravila ghetta i osećam da bih samim tim mogao da dosta doprinesem samoj bandi, te prosirim svoje znanje na ostale clanove bande.Pobrinucu se da su svi članovi bande upoznati sa pravilima samog ghetta.

Za lidera bande treba prevelika odgovornost i dosta vremena se treba uloziti da bi rad bande bio savrsen, s obzirom na moj prosli rad siguran sam da cu uspeti sve obavim i postignem na vreme. Jako dobro poznajem pravila te sam odlican u vodjenju i stojim iza svoje reci.Aktivno bih radio pljacke i talacke i samim tim ucinio zabavan rp svima. Bicu pravedan lider koji ce uvek nagraditi svoje ljude po zasluzi. Mogu garantovati da se niko u mojoj organizaciji nece odnositi prema drugim clanovima sa nepostovanjem i bezobrazlukom.Ljudi koji ce to raditi bice strogo kaz njeni i opomenuti od strane mene i mojih zamenika.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Moj savjet za poboljsanje RP-a je da cu uvek paziti da moja banda postuje pravila servera. Nadam se da cemo zapaliti rivalstvo s drugim bandama, a istovremeno se pobrinuti da drzavne organizacije takodje ne zele naleteti na nas. Moja banda ce uvek traziti da zaradi novac i skupi oruzje. Mi cemo prisustvovati svakom eventu i gledacemo da uzmemo taoce u svakoj prilici. Ucinicemo da se novi clanovi osecaju dobrodoslo i rado ću objasniti pravila bande i grada svim novim igracima koji se zele pridruziti. Odrzacemo visoki kvalitet rp-a tako sto cemo davati nasumicne kvizove nasim clanovima nizeg ranka i samim tim mogu postici veci rank ili smanjenje ranka.
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Poštovani igrači,

Ovom prilikom vas obaveštavam da su zatvorene prijave za Leadera LifeInvadera.

Izabrani za interview su:
  • Elvis Pritisny ( Igyyy#5026 )​
  • Veljana Cupic ( Kokain Paya#8546 )​
  • Malik Tintilinic ( Malik420#1657 )​
  • Kane Lostherr ( Kane#2768 )​
  • Nikolai Valujev ( Severboyy#7834 )​

Interview će biti održan 19-04-2022 u 20:00.
Srećno!
 

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Ensar

2. Vaše godine: 21

3. Vremenska zona: CEST

4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6h

5. Vaš Diskord: Falcone#5951

6. Vaše Ingame ime: Jaake Falcone

7. Vaš ID: 7179



Dodatne Informacije

1. Lider za: Vagos Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):



- RolePlayam veoma dugo. Savrseno znam kako i sta treba jedna banda da radi. Pored toga sam ozbiljna osoba, tako da nece biti greske sa strane organizacije.

- Ne bi mi bilo prvi put da sam lider, da RPam lidera bande kako ovdje tako i u drugim gradovima. Volim da sve to izgleda realno, te bi se tako i postavio. Volim da dajem šansu novina, i sa ih učim onako kako mislim da je ispravno. Postoje i ljudi koji su duži period tu sa mnom, te se pokazalo da odlično funkcionišemo zajedno. Isto tako generalno ne bi imao prbleme mi sa tim da me poštuju, jer znam kad treba da se zajebajem a kad da radimo ozbiljnu stvar.

- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije, ne svidja mi se sta lideri dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda. Bmx i hud, trava i krađe.

- Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili sl.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Obzirom da sam bio i administrator većeg levela, moram reći da poznajem izuzetno dobro pravila. Pa bih se prilagodio njima što se tiče samog roleplay-a.
 

EminMulić

Player
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
9
Informacije
1. Vaše ime u RL: Emin Mulic
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: GMT+2
5. Vaš Diskord: EminMulic#8026
6. Vaše Ingame ime: Emin Mulic
7. Vaš ID: 21634

Dodatne Informacije

1. Lider za Vagos

(Zašto želite biti vođa ove specifične organizacije? (Navedite barem tri razloga s objašnjenjem)

- Prije svega, otkako sam stigao u grad, zločin je bio dio mene. Pridružio sam se Families bandi, Bloods bandi, Ballas Gangu i to je bio dio mog života, a pridružio sam se i pravnim organizacijama kao što su LSPD, NG, SAHP, GOV USSS Tako da imam svo iskustvo ovih legalnih i ilegalnih organizacija i ja znam kako ne biti uhvaćen i zaštiti članove moje bande od policije . Nekada sam bio visokog ranga u bandi kao iu pravnim organizacijama i učinio sam sve što sam mogao bandi ulažući sve svoje vrijeme u bandu kao član bande.

- Želim biti siguran da, ako dobijem organizaciju, neće širiti nikakvu toksičnost na bilo koga unutar organizacije ili bilo koga izvan organizacije jer osobno ne volim kada postoji toksičnost u organizacijama ili općenito pa ću se pobrinuti da se to neće dogoditi.
-Od prvog dana u gradu bavim se bandama. Živio sam i umro u getu, moja potpuna predanost ilegalnoj organizaciji naučila me ilegalnom RP-u, a također sam na pravi način razumjela uvjete i pravila grada. Ja, na najvelikodušniji način, vjerujem da sam savršeno sposoban za vodeću ulogu Families Ganga.

3 Vaš savjet za poboljšanje razine RolePlaya u organizaciji

Želim je poboljšati tako što ću biti aktivna banda radeći pljačke trgovina u redovitim intervalima kao što su Clands , Battleship , NG Raid , Gun Store Robbery i još mnogo drugih događaja. Želim dati novim igračima jednake mogućnosti za napredak s bandom i dati im priliku da rade što žele. Ako vidim da član radi googd i da je aktivan, nagradit ću ga lil bonusom i rangom gore.

Stvorio bih događaje koji nikada prije nisu napravljeni, ovdje govorim o Globalnim događajima. Želim stvoriti nešto novo, kreativno što bi bilo zabavno i za legalne i za ilegalne strane. Imamo neke događaje, ali čini se da je to jednostrano u nekoj situaciji pa ću da ga uklonim implementirati nekoliko događaja za Legal/Illegal/Civilians. Kao što su atentat na guvernera, napad na vladu, ubojstvo šefa policije, to su neki nazivi događaja koje bih napravio ako uspijem dobiti vodstvo.

Osobno sam primijetio da su Gangs s vremenom postale sve o Turfovima, a manje o Clands/Ghetto Borbama/i pljačkama.
Savjetovao bih svim organizacijama da se više upuste u RP, osobno sam primijetio kako niti jedna banda nikada ne pokušava pogoditi NG-ove streljivo ili unovčenje. Želio bih održati dobre odnose s drugim čelnicima organizacije i organizirati takve događaje na kojima LEO-ovi stoje kao snažan stup. Da skratimo, jednostavno želim poboljšati međusobne odnose među vođama ilegalnih organizacija. Želim promovirati suradnju među bandama kako bih potaknuo veću dominaciju u gradu..

(IV) Moji ciljevi kao Vođe Vagosa ?
-Stvorite i organizirajte organizaciju
-Učinite organizaciju terorističkom organizacijom
-Stvorite zabavnu RP situaciju
-Stvorite masivne globalne događaje za igrače
-Uspješno odradite prvi mandat bez ikakvih upozorenja
 
Last edited:

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
1. Vase ime u RL: Milorad
2. Vase godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 12h do 13h
5. Vas diskord: Kim Halland#1297
6. Vase Ingame ime: Kim Halland
7. Vas ID: 2741

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

×
Imam iskustva sto se tice navedenog vodjenja organizacije, bio sam lider The Familiesa, i pored toga sam u dosta organizacija bio na poziciji Co Lidera gde sam vodio veliki broj ljudi u RP situacije bez ikakvih problema kako ovde tako i na Engleskom serveru. Imam mnogo iskustva sto se tice RolePlaya u bandama, od pocetka mog igranja sam provodio vreme u bandama pa samim tim mislim da znam gde su najvise gresile sto mi olaksava da ispravim isto jelte. Pored svog RolePlaya u bandama sam takodje bio neko vreme i u drzavnim organizacijama High Command sto govori da sam dosta upucen u pravila pored svega mislim da je to najbitnije. Volim RolePlay i volim Bande, uzivim se u sam RolePlay bandita i mislim da bi im islo vodjenje ovako specificne organizacije.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizaciji.


×
Pre svega mislim da dosadašnji Lideri nisu cenili dobitak svoje pozicije i nisu bili baš najbolji u vođenju iste zbog velikih grešaka u koje
spadaju kršenja pravila itd, što mnogo utiče na opstanak organizacije sa obzirom da sve potiče od vrha iliti Lidera samim tim mislim da bi
trebala osoba kojoj je pružena šansa da obrati malo više pažnje na ispravljanje istog al i pre svega da bude korektan i zahvalan za dobijanje

× Članovi i Vođe bandi bi trebali organizirat RolePlay evente gde bi isti mogli da se takmiče u isticanju svog RolePlaya i samim tim bi imali
većeg iskustva sa vremena na vreme u nekim drugim RolePlay situacijama i bili bolji istom.

× Uvesti što manje OOC situacija i OOC priča da bi se ljudi fokusirali i forsirati IC priču i RolePlay svog charactera i samim tim bi bilo manje
grešaka i manje kršenja pravila u toku istog.

× Što se tiče navedenih RolePlay evenata mislim da bi sa tim mogli da promenimo pravac i poboljšamo sadašnji RolePlay pošto je spušteno
sidro i nema novih scena samim tim ovim RolePlay eventima mislim da bi podigli sidro i da izvedemo RolePlay na našem serveru na pravu
putanju pošto bi se ljudi fokusirali na isticanju svog RolePlay i vrtele bi se u krug nove scene i ideje.

× Ne gledati samo iskorišćavanje RolePlay situacija u svoju korist vrć se fokusirati na vrhunski odrađen RolePlay bez kršenja ni minimalnih
granica pravila.
 

Noksii

VELIKI OTAC
Player
Joined
Nov 20, 2021
Messages
143
1. Vaše ime u RL: Novak
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosečna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: Noksi#8561
6. Vaše Ingame ime: Zyzz Kash
7. Vaš ID: 4738

Dodatne Informacije
1. Lider za: Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Igram na ovom projektu od oktobra,balkanski server mi je bio prvi server tako da sam samim tim prvi put imao dodira sa ovim projektom i bilo kakvim RP-om.Bio sam u vecini organizacija drzavnih kako i gengova.Ostao sam u gengovima dugo i znam kako taj RP bande izgleda i kako bi trebao da izgleda.U vecini gde sam bio dobijao sam rankupove cak i do co leadera jer znam vecinu pravila i sad smatram da sam spreman da budem lider.

-Zbog iskustva u bandama znao bih kako bih forsirao odlaske na global evente i aktivnost po getu.Znam kako vecina drzavnih organizacija radi pa u kontru njima znao bih kako da im poremetim mir u gradu i postanem banda broj 1 sa svojim ljudima.Spreman tim imam za sve i imam ljude koji takodje imaju iskustva sa bandama i koji bi bili tu za mene jer igraju jos sa engleskog grand projekta na ovim serverima.

-U zadnje vreme vidim da je aktivnost bandi na totalno slabom nivou sto se tice RP-a.To bih naravno aktivirao sto sam vec u iznad navedenom potencirao odlaske na global evente tako bi i bio bacen fokus na talacke situacije,pljacke i ostale RP situacije.To bi ozivelo od strane nase bande.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-U org svako ce morati opravdati rank koji ce imati tako da deljenje rankova bi bilo slabo u skladu sa tim koji si rank zasluzio i koliko si se zalozio za svoju bandu u vidu RP-a i aktivnosti.(znanje je bitno naravno)
-Svaki dogadjaj ce imati smisljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije i kako bi moja banda uvek imala sve i parirala svakoj bandi u osvajanju geta.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i necu zloupotrebiti svoj polozaj.
 

kajmak kash

Blocked
Blocked
Joined
Apr 19, 2022
Messages
46
1. Vaše ime u RL: Dario
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosečna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: KAJMAK#0020
6. Vaše Ingame ime: Daki Kash
7. Vaš ID: 9746

Dodatne Informacije
1. Lider za: Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Počeo sam da igram na server od novembra nisam znao ništa bio sam totalni početnik svi su me zezali međuvremenu sam naučio RP-pravila i dostigao sam i vrhovne komande u bandama poput Co'leadera u GSF bio sam u dosta organizacija i gangovima i smatram za sebe da sam spreman da odrzim jednu org.(bandu)

-Imam dosta iskustva oko ovih banda i znam kako da naredim gangsterima da idu po getu i na global evente itd. bio dsm u vecinu drugih organizacija i znam kako rade kako bih mogao spreciti taj njihov trud i okrenuti se druge ogr. na ddrugi put. poput toga sto ću biti lider
bande imam i ljude koji će mi pomoći i biti zamenici .

-U ovom vremenu vidim da pogotovo Los Santos Vagos su jako neaktivni tako da bih aktivirao ovu bandu u svemu na akcije na globalu i turfere i uvek e biti nekoliko njih koji ce biti po geto i sarati grafite i pucati se tako bih u najmanje reci aktivirao vagose. aktivirao bih vise talacke situacije i pljackali bi 24/7 prodavnice tako sto to osvojimo bicemo sto jaci i jaci!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Prvo sto bih uradio ne bih primio ni jednog clana bez geto pravila znanja.
-Rankove cu podeliti za aktivnost ,znanje RP-pravila i geto pravila isto rankove cu dodeliti za trud i ulozenje vremena u org. biti aktivni u smislu ici na evente sa org. ne afkati po gradu.
-Na sve dodgadjaje koje idemo dacemo sve od nas da uspemo i uzmemo taj dogadjaj
-Rank-upovi ce biti svake nedelje kao i sastanci, sastanci ce biti jednom nedeljno ako se desava neka sranja bice i 2 puta ako bude trebalo.
-Obavezno- je ici na battleShip i tajne radnje kako bi smo imali sto vise oruzija u skladistu jer zato smo gang da radimo zlocin i uzmemo pare.
ovo je kraj i mislim da cemo raditi po propisu kako ne bi dobili warn organizacije to nam je najbitnije.
 
Last edited:

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Lovro
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Preko 10h
5. Vaš Diskord:
6. Vase Ingame ime:
Mike LostHer
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije

1. Lider za: Los Santos Vagos
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto bih bas volio voditi neki gang posto sam vecinu svog vremena na ovom serveru proveo u gangovima i kao co-lider istih. Imam dosta iskustva vec na ovom serveru jer vec dosta dugo igram ovdje, igram gotovo od pocetka ovog servera, poznajem vecinu pravila i pritom sam vec bio admin ovdje neko krace vrijeme i bio sam co-leader u Ballasima i high rank sam vecinom u organizacijama. Otkad sam na ovom serveru igram u gang organizacijama te iz tog razloga znam dosta o tome kako funkcioniraju gangovi. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni igraci i pucaci. Mogu biti strog ali i pravedan lider, lider koji bih imao postovanja prema svima i sve ljude smatrao dobrim drugarima s kojima bih se zabavljao i lijepo provodio vrijeme na ovom serveru s njima.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiramo ali ipak da se fokusiramo vise na sam RP npr. raid na FZ, talacke situacije, pljacke itd...
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa, turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za legalne organizacije, gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a/koristenja Discorda sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti uklonjeno ili da budemo svi u jednoj sobi kada smo u RP da smo svi defani u toj sobi kako bih bili sigurni da neko ne MG-a sa nekim drugim. Vise fokusa na RP od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan posto su sada malo izmjenjena pravila.
 

Skully Beatelgeuse

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
20
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12h
5. Vaš Diskord: SG_Skully#9049
6. Vaše Ingame ime: Skully Ruiz
7. Vaš ID: 5416

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-Želio bih biti lider ove organizacije prvenstveno jer još nisam bio lider niti jedne a volio bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put zar ne? Mislim da bih bio dosta dobar leader organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi leaderi vode bande pa bih po nekom principu i ja radio po njihovim ali sa svojim izmjenama naravno.

-Bio bih lider jer volim RP-at kriminal, išao bih na što je više evenata moguće i davao bih sve od sebe da budem što bolji leader organizacije isto tako bih se trudio napraviti što bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

-Kao leader ja ne bih bio pre strog, nego bi tu uvijek bilo i zabave ali kad bi bilo nešto ozbiljne poput evenata onda bi se maksimalno trebalo šlušat naređenje leadera ili ako leader nije tu nekog višeg ranka.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Po mome pri ispitivanju ljudi da se priključe organizaciji ne treba biti niti pre blag ali niti pre strog, kada bih pitao nove ljude pitanja ona najbitnija bi mi trebali znat, ali neka malo manje bitna ako je npr. znao sva najbitnija a neka manje bitna nije ne bih ga odmah otkanto nego bih ga primio u organizaciju i objasnio im malo ta pravila isto tako tko ne bi znao ova najbitnija objasnio bih mu malo ta pravila dao mu discord gdje ih može naučiti i nakon dan kad ih malo prođe pozvao opet na ispitivanje.

-Pokušao bih ići na što više evenata i pokušao bih raditi što više RP situacija kao što su pljačka prodavnice i robbanje u ghettu jer mislim da bi to dosta ljudi htjelo, no ako neko nebi htio ići na neki događaj uvijek bi mi se mogao obratiti i sve bi sredili.

-Stvari koje bi radili u organizaciji ne bih samo leader ili viši rankovi nego bih dao izbor svima, čak i najnovijim članovima organizacije da se svi zajedno dogovorimo šta ćemo radit jer bi bilo glupo da idemo npr. robbat u ghetto a samo par ljudi to želi a ostalima se neda, zato bi se svi dogovorili tko šta želi i svako bi imo izbor jel želi ići ili ne.

-Fokusirao bih se što više na učenje pravila novih ljudi koji bi ušli u organizaciju a nisu baš sigurni da znaju 100% sve i sa tim bih se trudio da bude što manje kršenja pravila.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona:
GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h in a day
5. Vaš Discord: MihailoEscobar#8973
6. Vaše Ingame ime: Kyle Fox
7. Vaš ID: 15394

Dodatne informacije:

1. Lider za... Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
Zelim da konacno na ovaj server vodim jednu organizaciju koja ce biti mocna/popularna i aktivna.Vodio bih nove clanove u svakakve vrste akcije.Dosta mi je vise da vidim krsenje pravila, zelim da naucim taj posao lidera i koliko je zapravo posao tezak.Ja mislim da posao lidera za mene nije tezak, jer vodim citavu familiju koja je na 42. mesto, bio sam na drugim serverima lider i bio sam admin na ostalim serverima, cak i na grand.Hocu da kazem da imam iskustva za RolePlay

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizacije.

1.Primite clanove vise od 12+ .
2.Pitati clanove za posao
3.Odraditi akcije(turfove, podmorska bitka, napad na zatvor, pljacka prodavnice/gunshop.
4.Kupovati oruzja za skladiste
5.Ici na turfovima
6.Novajlije bih naucio kako i sta
7.Spreciti svakakvu mogucu kradju skladista
8.Primio bih samo ljude koji su aktivni i ozbiljni za svoj posao



Molim decu koja dislike ovaj thread, da napise meni private sta mi nedostaje, posto ima neka deca koja dislike iako sve ima i sve je najjace. xD
 

kajmak kash

Blocked
Blocked
Joined
Apr 19, 2022
Messages
46
1. Vaše ime u RL: Dario
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosečna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: KAJMAK#0020
6. Vaše Ingame ime: Daki Kash
7. Vaš ID: 9746

Dodatne Informacije
1. Lider za: Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Počeo sam da igram na server od novembra nisam znao ništa bio sam totalni početnik svi su me zezali međuvremenu sam naučio RP-pravila i dostigao sam i vrhovne komande u bandama poput Co'leadera u GSF bio sam u dosta organizacija i gangovima i smatram za sebe da sam spreman da odrzim jednu org.(bandu)

-Imam dosta iskustva oko ovih banda i znam kako da naredim gangsterima da idu po getu i na global evente itd. bio dsm u vecinu drugih organizacija i znam kako rade kako bih mogao spreciti taj njihov trud i okrenuti se druge ogr. na ddrugi put. poput toga sto ću biti lider
bande imam i ljude koji će mi pomoći i biti zamenici .

-U ovom vremenu vidim da pogotovo Los Santos Vagos su jako neaktivni tako da bih aktivirao ovu bandu u svemu na akcije na globalu i turfere i uvek e biti nekoliko njih koji ce biti po geto i sarati grafite i pucati se tako bih u najmanje reci aktivirao vagose. aktivirao bih vise talacke situacije i pljackali bi 24/7 prodavnice tako sto to osvojimo bicemo sto jaci i jaci!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Prvo sto bih uradio ne bih primio ni jednog clana bez geto pravila znanja.
-Rankove cu podeliti za aktivnost ,znanje RP-pravila i geto pravila isto rankove cu dodeliti za trud i ulozenje vremena u org. biti aktivni u smislu ici na evente sa org. ne afkati po gradu.
-Na sve dodgadjaje koje idemo dacemo sve od nas da uspemo i uzmemo taj dogadjaj
-Rank-upovi ce biti svake nedelje kao i sastanci, sastanci ce biti jednom nedeljno ako se desava neka sranja bice i 2 puta ako bude trebalo.
-Obavezno- je ici na battleShip i tajne radnje kako bi smo imali sto vise oruzija u skladistu jer zato smo gang da radimo zlocin i uzmemo pare.
ovo je kraj i mislim da cemo raditi po propisu kako ne bi dobili warn organizacije to nam je najbitnije.
Promenio sam ime od Kajmak Kash u Daki Kash zbog admina upozorili su me!
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Ovom prilikom zatvaram aplikacije za lidera Los Santos Vagos.
Zahvalio bih se svima koji su se prijavili, ljudi koji su prosli na intervju su sledeci:

  1. Dragan Majstorovic ( Filip#5089 )
  2. Lui Wayne ( Lule#6765 )
  3. Fran Krilic ( fran_17#7780 )
  4. Jaake Falcone ( Falcone#5951 )
  5. Minolina Swayze ( Minolina #0007 )
Intervju ce se odrzati sutra 20.04.2022. u 20:00
Srecno svima i LP.
Hvala jos jednom svima koji su se prijavili :) !
 

Karlo Alhabib

Player
Player
Joined
Mar 28, 2022
Messages
22
1. Vaše ime u RL Karlo Halužan
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona: UTC/GMT +02:00
4. Prosječna aktivnost na dan dnevno +10 sati a neke dane me nema radi posla ali sam uvijek redovito kad sam doma +10 sati redovno redovno
5. Vaš Diskord Rambo#2465
6. Vaše Ingame ime Karlo Haluzan
7. Vaš ID 13006

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vojske NG ili Vlada
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Želim biti lider vojske zato što se dosta razumijem u vojsku i znam da ću dovesti ljude u red i vodit vojsku kako treba jako sam iskusan . Igro sam na Fivem servera bio ministar policije, načelnik policije , komandir vodio sam organizacije jako dobro bio sam EMS i sve organizacije državne sam bio i granična policija i to komandir i znam kako organizirati ljude i vodit ljude u akciju svi su me voljeli i nisam nikad imao nijednu žalbu za moje vodstvo ni niš. Tako da bi jako volio biti lider NG to jest vojske jel znam kako se vode organizacije i vodio bih kako treba i doveo bi vojsku svi bi trebali znati rp pravila niko nebi mogo ući u orgu ako ne zna rp pravila dobro bi pazio u slučaju krađe i svega svi koji bi radili sranja dok sam ja lider riješio bi problem razgovorom i nekim opomenama ali ako je velike probleme napravio dobio bi otkaz ako rade veliku štetu i da ima mnogo žalme nad mojim ljudima koji bi bili u NG. I imam jako veliko iskustvo u roleplay posto u fivem platformi moro si svako pravilo poštivati i pravila grada isto si moro poštivati. I nadodao bih da radim u PD i to čin Komandir Centralne Stanice
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Moje poboljšanje u NG imam jako puno ideja imali bi treninge koje bi obavljali redovno a za ostale ideje bi stavio za iznenađenje
 
Last edited:

Mile Knezevic

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
7
1. Vaše ime u RL Petar
2. Vaše godine 23
3. Vremenska zona: UTC/GMT +02:00
4. Prosječna aktivnost na dan dnevno 5-8h
5. Vaš Diskord Saliery#4498
6. Vaše Ingame ime Mile Knezevic
7. Vaš ID 20682

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) S obzirom na server i mogucnosti koje skripta daje smatram da su prethodni upravnici FIB svoj posao obavljali u najmanju ruku pogresno. Smatram da je data velika mogucnost za rp kroz skriptu i to zelim da iskoristim. Zrela i odgovorna sam osoba sa iskustvom u vodjenju PDa i Fiba sa drugih servera. Imam plan za uspostavljanje hijerarhije kakve nema u nijednoj organizaciji trenutno.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Smatram da bi dosta poboljsalo FIB i ljude unutar njega kada bi se jednom ili dva puta nedeljno odvijali seminari i edukacija agenata kao i treninzi. Moje vidjenje fiba je takodje da rp ove organizacije mora da bude dug, da se prikupljaju podaci i da sve bude dokumentovano na nacin na koji propise uprava. Takodje imam par ideja koje ne bih ovde izlagao vec ukoliko udjem u uzi izbor docaracu sve administratoru.

Hvala unapred,
Mile Knezevic
 

Markoooo

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
38
Vaše ime u RL : Marko
Vaše godine : 18
Vremenska zona : GMT+1
Prosječna aktivnost na dan : radnim danima 5h, vikendima 10h
Vaš Discord : Marko#3364
Vaše Ingame ime : Marko Blackout
Vaš ID : 10617

Dodatne informacije

Lider za : FIB
Zašto želite biti lider ove posebne organizacije ( navedite 3 razloga sa objašnjenjem )

Dosta sam zreo i jak u glavi da vodim jednu od posebnijih, ako ne i najposebniju organizaciju na serveru. Do sad sam već imao iskustva u državnim organizacijama, pa tako i u Fibu, okupio sam dosta ljudi koji bi s menom '' čistili " grad i obavljali najraznoraznije postupke da uhvatim kriminalce. Fib nije kao Policija, ako imaš 10 metaka viška da te zaustavi, Fib prati tko ima wanted, učestvuje na talačkim situacijama i tako. Do sada najveći čin koji sam bio je FSS undercover agent. Stavio bih više rankova poput '' Delta Force " Head of department, želim napraviti Fib jači nego ikada. Prošli lideri Fiba su mi se svidjelo i to me je potaklo da budem još jači.


Vaši savjeti za poboljšanje ROLEPLAY-A

Manje MG-a, napravio bih sobu na discordu" ON DUTY " gdje bi se radnici uključivala kad bih naravno počeli smjenu.
Više pričanja radio kodova na samom radiju. Bez nepotrebnih informacija na radiju.
Više obilaženja državnih organizacija nebo li našli nešto što ne trebamo :D.
Više racija i dogovora s državnim organizacijama.
Veći support na ammo/many run-u ne bitno za koju organizaciju.
Što više regrutovanja Starijih i Iskusniji ljudi. Minimalno 15 godina u gradu te 16+ u RL.

Sretno svim kandidatima.
Pozdrav
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom