Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
435
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h
5. Vaš Diskord ! Ourmoney™#3573
6. Vaše Ingame ime Veksa Darkin
7. Vaš ID 8569

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Voleo bih da budem lider ove organizacije jer u istoj imam dva puna i ovih par nedelja u ovom mandatu imam jako puno iskustva sa vodjenjem FIB imam jos puno stvari koje bih dodao kao sto su Department-i vec ih ima ali bi bili dosta drugaciji imao bih undercover jedinice koje bi na akcije isle pre svih i pravili se kao da su jedni od onih iz "gangova" i prikupljali dokaze isli bi na "Black Market" i gledali kako i za fib tako i za sve ostale drzavne org koje su pokradene. Roleplay-am skoro punih sest godina i mislim da kada bi mi ste dali bar jednu sansu da bih se dokazao jako puno, ne samo da bih se trudio nego ne bih dozvolio da mi org dobije WARN imao bih treninge bar tri puta nedeljno za sve clanove sem HC i Supevisor-e. Svi clanovi moje org bi radili u skladu bez ikakve svadje ili prepirke bili bi pod konac sto bi se reklo.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Primao bih samo ljude koji znaju odlicno rp pravila, godine nisu bitne i ne samo da zna rp pravila nego da zna i da ih iskaze ako mogu tako da se izrazim ne znaci meni da on/ona zna pravila ako ne zna da rp-a Zahtev da se udje u FIB jeste minimalno osam godina u drzavi (8 level) jer mislim da tad igraci najvise pocinju da shvataju ozbiljnost u rp svetu.
Čestitam svima koji prođu.😄
 

Giovanni Siciliano

Take your time and chill
Player
Joined
Feb 23, 2022
Messages
12
1. Eldar
2. 24
3. GMT +1
4. 8+ sati
5. Gio#1272
6. Giovanni Siciliano
7. ID: 18396

Dodatne Informacije

1. Nacionalna garda

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Bio sam u službi Nacionalne garde preko 2 mjeseca kao zamjenik generala (general pukovnik). Nacionalna garda ima veoma neobičnu i jedinstvenu istoriju razvoja. Za sebe mogu reći da sam prošao kroz svaku fazu. Od običnog regruta, do desne ruke generala kao njegov zamenik. Znam kako je u disciplinskoj garderobi stajati na kapiji 8 sati, i isto tako znam kako je u generalovoj uniformi biti. Znam kako je slušati i kako je komandovati. Grešio sam, učio sam. Hoću reći - veliko iskustvo koje me je naučilo kako voditi vojsku, i kako razumeti svakog vojnika u bilo kojoj situaciji jer sam sve to prošao.

2.2 Zakletva polaganja „6 zakona“ koja ce biti uslov za ulazak u našu gardu bit ce kicma naše discipline kao i ostale zakone koji vladaju u gradu.

2.3Potrudio bih se maksimalno da napravimo "vojnicki role play". Svaka jedinica će imati zaduženja i uniforme koje vojsku čine specifičnom. Volim da pomažem i surađujem i svako ko bude u NG bit će zadovoljan jer uz kompromis i dogovor je sve lakše. Greške i propusti se dešavaju svakome ali bezobrazluke i loše ponašanje ne bi tolerisao. Potrudio bi se da očuvam dobru suradnju sa svim organizacijama kako bi uzajamno mogli da pomažemo jedni drugima. Želim da vojska bude u službi svima, kako organizacijama tako i državi tj. njenom narodu.

3. - S obzirom da je vojska ozbiljna org. i ucestvuje u ozbiljnim RP dešavanjima, poštrio bi kriterije za regrutaciju i uveo sistem "vojnickog drila" kako bi ljudi koji su došli shvatili ozbiljnost vojske kao organizacije.
- Uveo bih Specijalnu antiterorističku jedinicu (SATJ) koja bi imala zaduženje da u svakome momentu bude spremna i na prvoj liniji odbrane kasarne Zancudo.
- Uveo bih jutarnju smotru 10-15 minuta prije radnoga vremena uz obavezan dolazak svih prisutnih u gradu kako bi se rasporedile dnevne obaveze i u cilju što boljeg rezultata u izvršavanju dnevnih zadataka.
-Uveo bih par novih radio kodova radi lakše komunikacije i manje galame na motoroli.
- Uveo bih Snajpersku elitnu jedinicu (SEJ-SEU) koju bi sacinjavali obuceni snajperisti sa biografijom. Imali bi zadatak da "pokrivaju" podrucije PB-a tacnije sa okolnih brda gdje se vrši utovar municije.
-Poboljšao bi rad kobri i vojne policije kako bi ostale organizacije imale podršku u specificnim situacijama (npr. talacke situacije)
-Uveo bih zaduženja za svaki čin kako bi svi imali svoje zadatke i da tako olakšamo organizaciju rada u samoj vojsci.

Hvala Vam na izdvojenom vremenu.
 
Last edited:

Jostra Peskir

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL Strahinja
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-6 sati
5. Vaš Diskord Jostraaa#2527
6. Vaše Ingame ime Jostra Peskir
7. Vaš ID 22291

Dodatne Informacije
1. Lider za... Nacionalna Garda
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Prvi razlog je zato sto imam svoju ekipu od 7 8 kvalitetnih igraca aktivnih koji poznaju pravila i dobri su rp igraci bili oni su bili u pretposlednjoj vladi imamo iskustva i u fib-u pa smo zeleli da se opropamo i u NG
2. Mislim da je na serveru i pre disbanda falila dobra vojska koja je znala svoj posao
3. Samim tim sto imam 8 svojih ljudi kojima potpuno verujem i dugo ih znam to je dovoljno za vrhovne cinove u vojsci samo resavanje problema u istoj uvek ce neko biti tu kome verujem 100% i moci da resi svaki problem u tom trenu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Uveo bih visednevne regrutacije u kojima bi stvarno morali da se dokazu da bi postali clanovi NG a ne da ulazi svako ko ima cist dosije
2. Uveobih treninge na svakih nedelju dana bar po 1
3. Uveo bih vojne specijalne grupe odnostno timove koji bi imali svoje zadatke sirom drzave (Padobranska jedinica,Specijalni tim Kobre itd.
4. Potrudio bih se da vojska bude jedna od najboljih i najposecenih drzavnih organizacija kao odlicije jedne drzave.
 

Logmex Gambino | 1091

Zaprati me na ''YOUTUBE'' kanalu !
Player
Joined
Sep 4, 2021
Messages
415
1. Vaše ime u rl: Mirko
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosecna aktivnost radnim danom do 5h-Vikendom 20h
5. Vaš Diskord: LogMeX#8662
6. In game Ime: Logi Zambada
7. In game Id: 1091
Dodatne Informacije
1. Lider za... Federal Bureau of Investigation
2.Zelim biti Lider ove org. zato sto mi je ovo bio treci mandat na Grand Rp. I zeleo bih nastaviti sa ovim poslom. Veoma je zanimljivo. Imam Veoma dosta iskustva sto se tice pravila Servera,bio sam na veoma dosta talackis situacija,pravili smo racije na gengove,raciju na Black Market itd. Sakupio bih moju staru ekipu za pocetak koji znaju raditi taj posao. ja sam bio Head of Department u proslom mandatu.
3.RP mora biti na prvom mestu. FIB je organizacija koja bi trebala biti primer drugima.
Novi ucesnici ove org moraju imati najmanje 10 Godina na ovom Rp Serveru
Hvala vam.
 

spidicar99

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
10
Osnovne informacije:
1. Vaše ime u RL: Ilija Lekic
2. Vaše godine 23
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan dnevno: 4+ h
5. Vaš Diskord: spidicar99#4377
6. Vaše Ingame ime: Roronoa Zoro
7. Vaš ID: 8288

Druge informacije:
Lider za NG ...

1) Od pocetka igranja na ovom serveru ja sam bio u bandama i to visoka komanda, od pocetka ove godine sam bio lider Ballasa. Role Play obozavam i vrlo se trudim da ga dovedem na sledeci nivo. O bandama ne postoji sta ne znam sve sam usavrsio, imam jako dobre taktike i planove. Za NG se prijavljujem jer zelim da predjem na legalnu stranu ovog grada i da je usavrsim koliko je u mojoj moci. NG je od kad igram uvek izgledao beskorisno u smislu da zaposleni u NG nisu znali drzati pusku u rukama, imali su dosta dousnika. Zeleo bih ovde pocetki karijeru sa bele strane zakona. Vrlo sam inovativan i lukav, imam ogromnu podrsku ljudi iza sebe. Moje sposobnosti kao vodja smatram da su vrlo solidne. Smatram da kod sebe treba da popravim to sto sam blag i ne volim da se svadjam pa u nekom trenutku neki ljudi izgube osecaj za autoritetom.

2) Smatram da ima dosta da se popravi oko RolePlay -a.
Za pocetak sto se tice vojske:
- zaposljavanje ljudi koji znaju da pucaju iz puske i da zapravo pogode nesto
-iztrazivanje rupa u svojoj organizaciji (trazenje krtice i resavanje sa njom u skladu sa zakonom)
- postovanje autoriteta
- mnogoooo bolji RP sa strane regruta (ne zelim da zaposljavam ljude koji dodju do baze i kazu e ja doso aj me ubaci sve znam)
- bolja taktika prilikom radjenja ammo run
- bolja podrska drugim drzavnim organizacijama
Sto se tice ostalih formalnih i neformalnih org:
- vise kompromisa manje svadjanja
- mesanje IC i OOC problema
- uvodjenje kazni za klinacko dranje na mikrofon radi provokacije
- bolje handlovati baiting
- vise patrola u gradu za nasilnicku voznju i voznju suprotnom trakom (takve sitnice bas poboljsaju server)
Sto se tice celokupnog RP-a:
- vise animacija za svoje okruzenje (sedenje, lezanje ...)
- gledanje televizije bi voleo da se ubaci
- tusiranje unutar svog stana/kuce bi voleo da imam kao opciju

- prilikom pucanja u motor auta da se dosta brze pokvari ili eksplodira a ne nakon ko zna koliko sanzera municije
- vojne/policijske parade
- smanjiti cenu naloga za ubistvo (vrlo interesantna zamisao ali je niko ne koristi)
 

Mihael Omega

Ako
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
55
1. Vaše ime u RL Mihael Đurković
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona: GMT +02:00
4. Prosječna aktivnost na dan dnevno 6 sati svaki dan sam tu po 6-7h
5. Vaš Diskord Ivan_Benz 11658#3246
6. Vaše Ingame ime Ivan Benz
7. Vaš ID 11658

Dodatne Informacije
1. Lider za Nacionalnu Gardu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Želim biti lider vojske i pokušati vratiti staru vojsku koja je imala veliku razinu Roleplay-a i poštovanja pravila, u vojsci sam bio 3 mjeseca te sam dosta napredovao sa rankovima išao sam prema dobrome putu naučio kako stvari stoje te postajao sve bolji i bolji, zajedno sa svojim ljudima ubacivao bih samo one koji su spremni prihvatiti sva pravila grada te sva RP pravila, najviše bih se fokusirao na pravila MG,PG i FearRP jer su to 3 najvažnija pravila koja svaki vojnik mora znati.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay.
U vojsci roleplay bih mogao poboljšati svakodnevnim ispitivanjem roleplay pravila te i drugih pravila, pomogao bih povećati razmišljanje igrača te bih svaki zahtjev za javljanje u Odjeljenje prihvatio te ako treba ići na event organizitirati ljude i tako napraviti roleplay boljim više bih se bazirao na pravila i poštovanje te da svatko ko zna pravila može ući u vojsku naravno ako ima čisti dosije i ako poštuje veče činove.
Lijep Pozdrav i ugodan dan Cijeloj Administraciji.
 

kmilost96

Player
Player
Joined
Apr 8, 2022
Messages
9
1. Vaše ime u RL: Milos Tomic
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: UTC/GMT +02:00
4. Prosječna aktivnost na dan dnevno: +8h
5. Vaš Diskord: Milosrs#8166
6. Vaše Ingame ime: Milos Tomic
7. Vaš ID: 21312

Dodatne Informacije:
1. Lider za:
Nacionalnu gardu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Prvi razlog: U RL sam bio pripadnik vojske do skoro, dao sam otkaz, smatram da imam iskustva da vodim vojsku kako ona stvarno i funkcionise,
-Drugi razlog: Smatram da sa svojim godinama mogu da pravilno donosim odluke i da cu pokazati svima sta je to pravi rad, red i disciplina. Stariji sam, imam 26 godina kao sto sam ranije naveo, time smatram da mogu svoj posao odradjivati ljudski bez idiotarija i tako toga.
-Treci razlog: Smatram da postoje odredjeni nedostatci u radu NG, samim tim bih voleo da je dovedem u perfektno stanje sto se tice rada i taktika.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Sto se tice RP sa vojskom poboljsao bih ga tako sto bih uveo redovne treninge i obucavanja vojske. Takodje bih uveo trening prostornog taktickog pozicioniranja koji se svodi na poznavanje mape, terena i prostorija pojedinih objekata kako bi najbolje i uz najmanje gubitke savladali odredjene napade (Napad glavne banke, podmornica..)
-Takodje bih oformio odredjene vrste jedinica, svakak jedinica bi imala 1 osobu koja je vodja te jedinice, to bi bile jedinice od 6-8 ljudi koje bi sluzile za odredjena delovanja u gradu. Svaka jedinica bi znala gde joj je pozicija, sta joj je posao. Ne bi dalazilo do slucajnih TK u odredjenim akcijama.
-Takodje uveo bih starosnu granicu za regrute. Msm da je 17 godina minimum da bi se nekome moglo objasniti sta je vojska, kakva je njena odgovornost i njeno delovanje.
-Vojska je najjaci stub odbrane svake zemlje, tako bi trebalo da bude i u nasem gradu.
-Uvesce se disciplinska komisija, koju ce da cine 3 oficira sa najvisim cinom u vojsci koji ce resavati probleme vezane za nepostovanje cina, korupciju, kradju i takve stvari.

--Iskreno se nadam da cete uzeti u obzir moju prijavu jer stvarno mislim da mogu poboljasti rad i uspostaviti pravi red u NG.--

Hvala unapred,
Milos Tomic
 
Last edited:

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Informacije
1. Vaše ime u RL : Vanja
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8h+
5. Vaš Diskord : Screety#1115
6. Vaše Ingame ime : Jamy Diesel
7. Vaš ID : 3740

Dodatne Informacije
1. Lider za : National Guard


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Zelim biti lider NG-a zato sto sam bio u skoro svim organizacijama. Od svih organizacija NG mi se najvise svideo zato sto ima najvise potencijala za neverovatan roleplay samo treba da je dobri ljudi vode. Takodje vec imam spremnu ekipu iza sebe od 15+ ljudi koji su veoma vesti sto se tice rukovanjem oruzija, roleplay pravila i samog igranja roleplay-a.

2.2 Prosli lider je veoma bio dobar ali ne dovoljno dobar da bi doveo NG do svog maksimuma. Treninzi se moraju odrzavati SVAKI dan. U to spadaju pucanje, talacke situacije, napadi na vojnu bazu, hapsenja, dizanje ljudi sa medkitom itd. Po mom misljenju vojska je bila najbeskorisnija na pljacki banke, nosacu aviona i ostalim eventima.

2.3 Vojska treba biti najjaca drzavna organizacija. Treba imati najvise ljudi koji su sposobni sto se tice svega, da uvek budu u pripravnosti za napade na vojnu bazu, talacke i ostale IC stvari.

2.4 Za svake probleme treba ce se obratiti high commandu tako da bi se to resilo u sto kracem roku i na sto laksi nacin. Ne bih dozvolio nikakvu svadju medju clanovima vojske jer tako vojnici gube motivaciju za daljim radom.

2.5 Takodje sam lider familije od preko 30 ljudi aktivnih u toku dana i veoma dobro ih vodim, 90% njih su sposobni za gore navedene akcije i verovatno bih vecinu ubacio u vojsku zato sto ih vec znam kako razmisljaju i kako rade posao.




3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Treninzi bi bili obavezni za sve clanove vojske od Regruta pa do Vodje Jedinice. Tu bi se vezbale gore navedene stvari.

3.2 Na kapijama bi uvek bilo po 3-4 ljudi zato sto 1 covek ne moze nista da uradi protiv nekoga ko ga na primer puca snajperom sa brda, takodje bih posle 22:00 pitao za dobrovoljce koji zele da stoje na kapijama zato sto i tada ima dosta ljudi koji zele da upadnu u vojnu bazu i pokradu municiju ili samo ubijaju clanove vojske.

3.3 Ammo Runovi bi se radili uz pratnju od preko 4 auta po 3 coveka u svakom isto tako bi i druge drzavne organizacije za koje radimo ammo run trebale poslati bar 4 coveka da brane AR od banda koje zele ukrasti municiju i oruzije.

3.4 Napravio bih PTJ (Protiv Teroristicka Jedinica) koja bi bila specijalizovana za talacke situacije i uvek bi bila spremna za napade na vojnu bazu. To bi bili najsposobniji ljudi sto se tice rukovanjem oruzija i roleplay-a

3.5 Napravio bih AS (Air Support) tim koji bi od 12:00 do 22:00 konstanto bio u vazduhu i nadgledao FZ okrug tako da bi uvek znali par minuta pre raid-a ili ostalih napada na bazu

3.6 Npravio bih VP (Vojna Policija) koja bi kada neko nije na duznosti u vreme kada treba trazili bi njih onda hapsili i dovodili do kasarne na razgovor sa high commandom, takodje bi im se gepek pretrazivao zbog sumnje na ilegalne aktivnosti.


Hvala sto ste izdvojili vreme da procitate moju prijavi - Jamy Diesel
 

Yamatto

Player
Player
Joined
Mar 24, 2022
Messages
7
Informacije:

1. Vaše ime u RL:
Đorđe
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: ČikaĐole#2598
6. Vaše Ingame ime: Djordje Matkemuga
7. Vaš ID: 18676


Dodatne Informacije


1. Lider za
: FIB


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):


  • Pošto sam bio dugo vremena na rukovodećim pozicijama LSPD-a, agent Govermenta, agent FIB-a i dugo obavljao dužnost Vođe istražnog osoblja,verujem da bih kao lider ove organizacije veoma korektno obavljao svoj posao.
  • Već imam spremne ljude koji znaju da rade svoj posao I koji su već imali iskustva na višim pozicijama,tako da uz moje I njihovo vodstvo ova organizacija bi postigla svoj maksimum.
  • Ljudi koji su me predlozili znaju da imam autoritet, predispozicije i znanje za vodju ovakve organizacije. Takodje dele postovanje prema meni jer znaju da sam fer, posten i dobar prijatelj. Samim tim fib bi imao stabilnost i integritet medju svojim redovima.
  • Takođe uz sve gore navedeno,imam dobre odnose s’liderima svih državnih organizacija. Samim time verujem da bi se odnosi medju organizacijama poboljšali I doveli na nivo maksimalnog poštovanja I kolegialnosti.


3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

  • U odnosu na nedavnog lidera,ne bih ništa puno menjao, fokusirao bih se više na raid-ove porodica/banda, verujem da je to najbolji način da ih oslabimo i dovedemo mir u gradu. Što se tiče same organizacije rankova, prvo bih se konsultovao sa high command-om organizacije, te u dogovoru sa njima odlučili bi o samoj strukturi FIB-a.
  • Sama rekonstrukcija FIB-a bi bila uvazena kao gore navedeno uz high command, po potrebi, za sve za sta se misli da je potrebno i moguce uvesti kako bi fib dostigao svoj pun potencijal i sto bolji i doprineo kvalitetniji roleplay
 

Cemba

ᚻᚩᚾᚩᚱ
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
8
1.Vaše ime u RL: Vedad Avdic
2.Vaše godine: 23
3.Vremenska zona: GMT+2
4.Prosječna aktivnost na dan: 5h+
5.Vaš Diskord: Cemba#4610
6.Vaše Ingame ime: Cemba Legend
7.Vaš ID: 15986

Dodatne Informacije
1. Lider za...
Nacionalnu Gardu (Vojska)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1
Volim disciplinu, unfiromu i vojsku u RL.
2.2 Imam iskustva sa vodjenjem, komuniciranjem i smirenosti i po drugim gradovima..
2.3 Da pokusam napraviti perfektnu Vojsku.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
3.1
Koristenja clanova vise, da svaki clan ima svoju duznost i svoje ljude da vodi i pazi tokom dana, tako da im nije dosadno.
3.2 Da se clanovi treniraju i pokaze im bolje, da se akcije odvijaju efikasnije i profesionalno.
3.3 Vodjenje discorda od NG uredno i fino, da se moze pratiti i da clanovi isto moraju koristiti radi poboljsanja i perfekcije Nacionalne Garde.
3.4 Komuniciranje, postovanje i profesionalno ponasanje prema drugim drzavnim jedinicama i civilima na maximum.
3.5 Ne tolerisanjem: krsenja pravila, izgovora i neaktivnosti.
 

Ryan Emm

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
193
Informacije
1. Vaše ime u RL Rijad Licina
2. Vaše godine 22
3. Vremenska zona UTC +2
4. Prosječna aktivnost na dan 3-4h
5. Vaš Diskord Ainzz#9161
6. Vaše Ingame ime Ryan Emm
7. Vaš ID 3406

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vladu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Hocu da napravim politiku za svakoga a ne za svoga
2) To je velika odgovornost koju bih preuzeo na sebe i dao bih sve od sebe
3) Da napravim neke promjene koje su odavno trebale biti napravljene
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Svima dati jednake prilike
Ne glumiti mangupe i desperadose nego svojim poslom
Sto vise se fokusirati na pristupacnost vlade svima
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
1. Vase ime u RL: Nikola Popovic
2. Vase godine : 31
3. Vremenska zona BGD
3. Posecna aktivnost na dan : 12h
4. Vas diskord ID: Pop911#0001
5. Vase ime in game: Pop Garcia
6. Vas ID: 1064

Dodatne informacije

1. Lider za FIB
2. Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga sa objasnjenjem)
1. Prvi razlog je taj sto u RL vec 11 godina radim slican posao i dobro poznajem pravila i postupanja kada se radi o suzbijanju kriminala i sto se tice rp, ista bi primenio.
2. Drugi razlog je taj sto sam od formiranja servera bio pripadnik FIBA i znam gde su bile greske koje je potrebno ispraviti.
3. Treci razlog je sto je to jedini posao koji znam jako dobro da radim, sto potvrdjuje to sto oko sebe imam dosta ljudi od poverenja koji takodje znaju da rade svoj posao jako dobro.
3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Ovo se tice organizacije za koju konkurisem.... Sto se tice FIBA, kao i svoh ostalih drzavnih organizacija, mora da postoji hierarhija koja mora da se postuje. Potrebno je definisati pravila i postupanja sluzbenih lica sto se tice svih situacija u kojima se mogu naci. Posto sam proveo dosta vremena kao pripadnik FIBA, bio sam u raznim situacijama i sam tim imam dosta iskustva na osnovu kog sam napravio plan za svaku situaciju posebno. Svaki plan treba realizovati tacno onako kako ce biti propisano pravilnikom. Formirao bih jedinice za svaku operaciju posebno i svako bi imao svoje zadatke koje treba da realizuje. Svi se moraju pridrzavati pravila ili u suprotnom nece biti clanovi organizacije i snosice posledice.Vec dugo sam u gradu i znam dosta nacimna da poboljsam RP kao lider FIB-a/Delta Force ( Specijalna jedinica koja bi se djelila na tim A i tim B, sto bi omogucilo da se moze ici na 2 pljacke ili 2 akcije u isto vreme.) Dispatcher ( Doveli bi se Dispeceri koji bi stojali u zgradi FIB-a i rasporedjivali sve jedinice u patrole i trazili njihovu tacnu lokaciju.) Istrazni Tim ( Tu bi bili agenti, Agent 00 bi bio agent koji ima biografiju i radi posao koji samo on i Direktor znaju) Air Unit ( Radili bi vazdusne patrole, naravno i davali bi vazdusnu podrsku ) Hostage Rescue Team (HRT) ( Jedinica koja je napravljena za talacke situacije.) Counterterrorism Division (CTD) ( Antiteroristicka jedinica najopremljenija jedinica specijalno za pucacicne i racije) Behavioural Analysis Unit (BAU) ( Jedinica za ponasanje gradjana i drzavnih sluzbenika)
 
Last edited:

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Lider za...
Fib
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim biti lider prvobitno da bih poboljsao roleplay na serveru te ne bih prihvacao svakakve ljude u organizaciju. Promjenio bih dosta rankova I uveo bih dosta stvari kao u RL. Pocetni rank kao Agent na obuci (Koji jos nije prosao obuku), Field Agent ( Agent koji je prosao obuku I dovoljno zna za pocetnika u organizaciji), Senior Agent (Agent koji je spreman za samostani rad također moze I obucavat nove clanove u organizaciji). Nakon Senior Agenta bira se u koju od specijalnih jedinica agent moze ici kao npr: DEA, FSSS, CRT. DEA- protiv doge, FSSS- undercover jedinica, CRT- tim koji je spreman na sve. DEA- zamjenik DEA- director, FSSS-zamjenik, FSSS- director, CRT-Zamjenik CRT- Direktor. Također ću ubaciti odjel inspektora.
Voja Terenske obuke- Covjek koji poznaje sve I obucava nove clanove I radi obuku svakih par dana.
Zamjenik Voditelj
Odjela Voditelj Odjela
Vodja Staffa
Zamjenik Direktora
DIrektor
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Ubacivanje ljudi koja dobro poznaju pravila.Koja dobro zanju da rplplay-ju.
 

Stefan Ivanov

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
33
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: _Stefan_#4022
6. Vaše Ingame ime: Stefan Ivanov
7. Vaš ID: 2963

Dodatne Informacije

1. Lider za FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Drzavne organizacije kao put mog IC karaktera- Role Play igram od svoje 12. godine gdje sam i tad uvjek birao drzavne organizacije kao put IC pricu mog karaktera. Imao sam iskustva i da igram na njemackom GrandRP gdje sam bio odredjeno vreme u FIB-u i u drugim organizacijama. Na balkanskom GrandRP igram od Oktobra 2021 gdje sam do dana danas uvjek bio u drzavnim organizacijama. Smatram za sebe da sam iskusan u radu sa drzavnim organizacijama i da bio mogao da vodim kao takav jednu.Kao clan FIB-a bio sam Vrhovna Komanda kod proslog lidera.

2.2 Ljubav prema drzavnim organizacijama- Volim red rad i disciplinu na prvom mestu. Zakoni moraju da se postuju jer bez zakona nema ni drzave. Federalni istrazni biro je tu da se sprecavaju ilegalne radnje i da se pokaze igracima da ovo nije anarhija.Uz dobru komunikaciju izmedju clanova organizacije a samim time i izmedju svih drzavnih organizacija moguce je spreciti kriminal i pokazati igracima servera da u drzavi ipak ima zakona.

2.3 Zelim da doprinesem tome u poboljsanju samog RolePlaya i uzitka u igrici. Kao iskusan igrac svoje znanje mogu i zelim da prenesem na druge.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Uvodjenje dispecera: Dispecer ce biti tim iskusnih agenata koji ce pratiti rad i kretanje jedinica na terenu.

3.2 Aktiviranje AirSupporta: Aktivan AirSupport Team je vrlo vazan dio svake akcije, AirSupport Team moze samo biti neko ko je prosao test pilota u FIB-u i ima iskustvo u letenju.

3.3 Aktiviranje DEA Biroa (Biro za narkotike): Tim ljudi koji ce biti obucen samo za razotkrivanje lica koji se bave proizvodjom narkotika i stavljanje u distribuciju istih. DEA Biro ce takodje morati sakupljati dokaze kriminalnih organizacija u oblasti narkotika.DEA Biro ce imati svoju sekciju na bubici gdje ce se morati stavljati dokazi o kriminalnim organizacijama gdje ce se kasnije ti dokazi moci iskoristiti za Casefile i za sledecu raciju.
(Grupa ljudi od 10 do 15 clanova sa jednim Sefom odeljenja i jednim zamenikom. )

3.4 Kreiranje programa za prijem i obuku novih u sluzbu: Tim koji ce biti u svrhu primanje novih clanova i sama obuka agenata koji su na obuci.Svaki Agent koji dodje u FIB mora proci dvodnevnu obuku sa instruktorima gdje ce se obuka raditi sistematski po pravilniku Terenske Obuke. Svaki Agent koji bude dosao na obuku dobit ce svoju sobu na bubici gdje ce insrukotri moci da pisu ocjene sa obuke.


3.5 Kreiranje sistema za promocije, minimalni uslovi i postavljanje aplikacija: Na bubici ce se napraviti posebne sobe za svaki cin gdje ce agenti moci da apliciraju za veci cin naravno uz ispunjenje minimalnih uslova. Minimalni uslovi ce biti u vidu broja hapsenja, ucestvovanja u akcijama, dokazima itd.Agenti koji dostignu jedan nivo i cin ce takodje moci aplicirati za posebne Biroe.

3.6 Aktiviranje tima koji ce nadgledati ljudstvo, bubicu, pregledavati aplikacije i moci dati promociju u dogovoru sa svojim nadredjenim

3.7 Disciplinske mere: Na bubici ce bit napravljena soba gdje ce Vrhovna Komanda moci davati Opomene i disciplinske mere.

3.8 Aktiviranje biroa za borbu protiv terorizma (Specijalne Snage u okviru FIB-a) Ovaj tim ce imati posebna vozila, imat ce svoje uniforme koje ce samo oni moci da nose i bit ce elitna jedinica. U ovu jedinicu ce moci samo da udju pojedinci koji ce se pokazati.
Takodjer i ovaj tim biro ce imati svog Sefa odeljenja i svog zamenika.

3.9 Sistem za pronalazenje dousnika u kriminalnim strukturama grada: Radi sakupljanja dokaza neki ljudi iz kriminalnih struktura ce bit placenici FIB-a gdje ce oni slati FIB-u dokaze.

4.0 Kreiranje sindikata Federalnog istraznog biroa:
Sindikat bih se sastavio ljudima koji nisu samo HighComand nego i pripadnicima nizis cinova te bih se na sjednici sindikata govorilo o tome sta treba popraviti i zbog cega su ljudi ne zadovoljni.

4.1 Kreiranje nove strukture rangiranja i kodeksa oblacenja

Hvala,


 
Last edited:

Vukasin Brmbibaba

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
49
1. Vaše ime u RL: Viktor
2.
Vaše godine: 17
3.
Vremenska zona: GMT +1
4.
Prosječna aktivnost na dan: 4-8 sati
5.
Vaš Diskord: sqluuu#7687
6.
Vaše Ingame ime: Micko Cegrlic
7.
Vaš ID: 14539


1.Lider za FIB

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

- Bio sam u dosta organizacija I prosao sam celu obuku u LSPD-u (I bio sam jedan od visih cinova) I FIB-u , I mislim da sam dovoljno iskusan da se oprobam u ulozi leadera.
- Zelim biti leader jer hocu da pokazem koje sve mogucnosti poseduje organizacija poput FIB-a.
- Kao leader odrzavao bih disciplinu medju clanovima, te bih pokazao kako se moze odrazavati red u organizaciji I voleo bih da to bude organizacija za primer.
- Zelim da FIB kao organizaciju podignem na veci nivo.
- FIB nudi velike mogucnosti za smanjenje stope kriminala I korumpiranosti, tako da bih to maksimalno upotrebio da istrebim grad od kriminalaca.
-Uspostavio bih dobre odnose sa drugim organizacija ali bih takodje odrzao FIB u tajnovitosti koju mislim da treba da poseduje.






3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

- Mislim da organizacija poput FIB-a treba da ima visoko obucene agente, te da svoj posao rade bez greske.
- FIB agenti moraju biti tajnoviti bez obzira na rak I svoje zadatke moraju izvoditi I tajnosti.
- Uveo bih rad I disciplinu u ogranizaciji.
- Maksimalno bih se potrudio da pobosljam RP unutar ogranizacije.
- Takodje bih uveo I nove cinove I potrebne uslove za unapredjenje.
 

Seval Murinjo

Eros baby🤫
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
175
1. Vaše ime u RL: Seval
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Minimun 4 sata dnevno
5. Vaš Diskord: Seval Murinjo
6. Vaše Ingame ime: Seval Murinjo
7. Vaš ID: 269

Dodatne Informacije

1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim da budem lider zato sto smatram da mogu da vodim FIB kao organizaciju, imam tim od 10 ljudi sa kojima bih mogao poceti citavu karijeru u FIB-U, Promijenio bih dosta toga od rankova do uniformi i ostalog trudio bih se da dovedem roleplay na njegov maksimum jer mislim da sam spreman da vodim jednu takvu organizaciju. Od pocetka servera sam bio u FIB-U pomno sam promatrao ostale lidere i mogu reci da sam naucio dosta od njih i naravno nemam nista protiv ni jednog od njih, napravili bi hijararhiju da se postuju svi cinovi od najmanjeg do najveceg.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.: Birali bi ljude koji znaju pravila servera, pazili bi koga primamo u organizaciju, svi zajedno kao jedan tim bi poboljsali same treninge agenata drzali bi treninge duze tako da svi agenti budu obuceni na navecem nivou. Svi clanovi bi morali pridrzavati se svih pravila kako komuniciranja sa kolegama tako i pravilima servera.
 
Last edited:

David White

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
518
Vaše ime u RL: David
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: david502#7110
6. Vaše Ingame ime: David White
7. Vaš ID: 10688

Dodatne Informacije
1. Lider za...FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. : FIB je organizacija s dosta potencijala koja moze da napreduje i da se poboljsa. Zbog iskustava kao veci cin (GOV, LSPD, NG) u dosta drzavnih organizacija, smatram da bih mogao da unapredim celokupnu organizaciju, kao i sam roleplay u njoj koji bi doveo na visi nivo.

2. : Zaposlio bih dosta novih radnika u organizaciju i potrudio bih se da to budu samo oni sa dosta iskustva u drzavnim organizacijama i sa poznavanjem pravila. Time bih unapredio roleplay u organizaciji i sprecio kradje iz sefa i korumpiranost

3. : Na serveru sam vec oko 6 meseci, tako da smatram da bih mogao zbog mojih proslih iskustava u drzavnim organozacijama i dobrim poznavanjem svih pravila servera da dobro vodim ovakvu organizaciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Uvodjenje novih jedinica u FIB:

1. Air Support Team
bice zaduzen za voznju helikoptera kojima ce upravljati samo obuceni agenti. Helikopteri ce se koristiti na racijama, pljackama, hvatanjima kriminalaca itd...

2. Negotiation Team je zaduzen za pregovaranje sa pljackasima kako bi mogao na najpametniji i najmanje krvav nacin da izbave taoce bez ikakvih povreda bilo to govorom ili novcem.

3. Reconnaissance Team (Recon Team) ce biti sastavljen od visoke komande i zaduzen za razlicite operacije i misije koje ce ukljucivati infiltriranje u kriminalne organizacije sa ciljom pronalazenja podataka i slicnih stvari.

4. Delta Force Special Sniper Unit (DFSSU) bice profesionalno obucena snajperska jedinica koja ce biti zaduzena da ide na talacke situacije i pljacke, gde bi mogli da dejstvuju ukoliko se ne nadje kompromis

5. Core Instructor ce biti visoko obucen intruktor za treniranje novih agenata, kako bi se u organizaciju primali samo sposobniji agenti i oni koji imaju vise iskustva

6. Squad Supervisor bice takodje jedan od inspektora tj supervisor koji ce biti zaduzen za rad i napredak odredjene jedinice na terenu i koji ce voditi brigu o njima

7. National Security Agency (NSA) bice posebna bezbednosta agencija unutar FIB-a. Bice odgovorna za sakupljanje i analizu komunikacija medju kriminalnim organizacijama


1:
Pored dodavanja svih navedenih rankova, povecao bih saradnju sa svim ostalim drzavnim organizacijama i time osigurao buduce planove i istrage.

2: Uvesce se cesci konkursi za FIB koji ce se organizovati in game kao i na web site aplikaciji i time bi se dosta povecala ucestalost novih radnika i samim tim smanjila stopa kriminala. Naravno, u organizaciju cu primati samo veste ljude sa dosta iskustva.

3: Uvesce se redovni treninzi svih novih radnika kako bi se povecala njihova spretnost i kako bi mogli brze i bolje da napreduju do vecih rankova

4: Uveo bih redovne sastanke svake nedelje i tu bih resio sve sporove i probleme u organizaciji, a takodje podelio i dodatne plate onima koji su se najvise istakli te nedelje.
 

Andrej Wbear

🪄
Server Administrator
Joined
Dec 29, 2021
Messages
457
Informacije:

1. Vaše ime u RL:
Andrej
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: do 10h dnevno nekad i preko
5. Vaš Diskord: WBearAndrej#1497
6. Vaše Ingame ime:
Andrej Wbear
7. Vaš ID: 12855


Dodatne Informacije


1. Lider za
: FIB


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):


  • Bio sam u dosta organizacija u ovom gradu , ali mislim da je FIB nesto posebno.Ne bih zeleo da omalovazim druge lidere organizacija, ali FIB je organizacija u kojoj se najvise pronalazim i kojoj bih se najvise posvetio.Prvobitno da bih doveo Role Play na visi i organizovaniji nivo.
  • Mislim da umem lepo da organizujem ljude , te da podelim poslove da svi rade podjednako ne zaviseci od pozicije.Imao bih i obzira da primam ljude koji znaju pravila,nisu bezobrazni , znaju se ponasati i postovati veci cin!
  • Doveo bih i dosta stvari kao u RL da sve to izgleda i da jeste profesionalno.Davao bih i pored plata bonuse za svaki dobro uradjen posao .Dao bih sve od sebe da ova organizacija bude sto bolja i profesionalna. Znam kada je vreme za salu ali i kada da budemo ozbiljni i da krenemo u akciju.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

* Mislim da bi prvo samo rekonstrukcija organizacije mnogo pomogla , novi ljudi , neki stariji i ozbiljni koji zele stvarno da prave bolju Role Play pricu . Smanjio bih toksicnost i malo promenio upravljanje rankovima.
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
1.Vaše ime u RL:Robert
2. Vaše godine:24
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5h
5. Vaš Diskord:rifko#5742
6. Vaše ime u igri:Rimfet Zaklan
7. Vaš ID:4633

Dodatne informacije
1. Lider za: Vojska
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije:1.Zato što smatram da bi tako pobojšao rp i samu igru na serveru svaki član moje ekipe morao bi znati pravila servera za manje prekrsaje bi davao manje org kazne a za vece bi izbacivao jer smatram da je tako
pravedno prema svima kada bi htijeli ici u neku akciju morali bi imati moje dopuštenje ili dopuštenje zamjenika .2.Zato što imam veliko iskustvo što se tice rp pravila i pravila servera.3. Zato što bi primao u organizaciji/ekipu samo ozbiljne ljude koji znaju koja je njihova dužnost koja bi poštovala odluku većeg ćina koji bi pravedno stupili u raznim situacijama
3. Vaši savjeti za poboljšanje razine RolePlay u organizaciji:Obavezno je poznavati veoma dobra pravila servera kao i pravila Vojske mnogo se cjene oni koji znaju ta pravila jer se bez tih pravila ne može normalno igrati
također se najviše cijeni ozbijnost,stabilnost,aktivnost tako da osobe koje poznaju imaju veliku sansu da uđu u Vojsku želim da se priča po gradu da je Vojska ozbijna državna institucija da je svaki član Vojske ozbijan u svojim namjerama
da imamo pohvalu o tome šta radimo da se priča po gradu/državi da je Vojska uvijek spremna pomoći svojim građanima.

Kada bi bio Lider ove organizacije mnogo bi se trudio da moji ljudi budu spremni na sve se potrudio bi se da svaki od mojih članova zna šta radi i da poznaje pravila ovog servera trudio bi se da moji ljudi ne prave po gradu probleme kao na primjer dm, vdm,kradja,pve i ostale prekršaje
potrudio bi se da budu pravedni i kulturni prema svima da znaju da je njihova dužnost da štite građane također bitno i da mi daju sve bitne podatke potrudio bi se da svaki moj vojnik bude iskren sve što to uradi bilo dobro bilo loše da to sve kaže meni da znam kako.
 

Sake Sakic

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
208
Poštovani igrači, ovom prilikom ZATVARAM prijave za lidera FIB-A
Moj konačan odabir za intervju su :

  • Stefan Ivanov ( _Stefan_#4022 )
  • Seval Murinjo ( Seval Murinjo#9070 )
  • Djordje Matkemuga ( ČikaĐole#2598 )
Intervju će biti održan 22.04. (petak) u 20:00h
Vidimo se !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom