Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Bakir Immortall

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
92
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bakir
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-9h
5. Vaš Diskord: Bakir#9542
6. Vaše Ingame ime: Bakir Crip
7. Vaš ID: 1552

Dodatne Informacije
1. Lider za...EMS (Bolnica)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Zelim biti leader EMS-a jer mislim da sa svojim iskustvom i prijesnjim radom u EMS-u mogu doprinjeti kvaliteti i RP-u ovog grada.
2.Interesuje me medicina i pomaganje ljudima,pristaje mom karakteru i jako mi se svidja taj posao.
3.Takodjer mislim da u suradnji sa adminima i vladom ovog grada mogu unijeti kvalitetne nadopune u rad EMSa.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prije svega zahtjevao bih od svojih clanova da znaju sva pravila grada kao i ove ustanove.
Poboljsao bih koriscenje me/do/try komandi u svrhu bolnicara.
Zahtjevao bih da moji clanovi striktno ne idu u Ghetto bez razloga,takodjer da ne dizu za vrijeme GUNFIGHT-a ukoliko doticni ne traze i da se boje za svoj zivot prilikom pucnjava u istom.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,579
1. Vaše ime u RL
*Aldin Kocan

2. Vaše godine
*21

3. Vremenska zona
*CET

4. Prosječna aktivnost na dan
*5h+

5. Vaš Diskord
*Aldinn#4816

6. Vaše Ingame ime
*Aldin Verstappen

7. Vaš ID
*594

Dodatne Informacije

1. Lider za...
*EMS/Bolnica

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

*1.Od samoga pocetka RS GRP bio sam u EMS-u (5 mjeseci), prosao sam sve moguce pozicije cak sam i preuzeo bolnicu od jednog lidera kako bi je spasio iz stanja u kojem se nasla tom periodu.

*2.Od samih pravila bolnice kao i nacina primanja testiranja , uniformi,kodova i treniranja novih clanova kao i mnnogo drugih opcija uveo sam ja , sto je i razlog zasto se brinem puno za ovu organizaciju.

3*Iskreno 3 razlog jeste to sto ne bih da ems padne u ruke nekoga koji ce da upropasti sve sto smo gradili ja i moji naslednici kao i moj prvi direktor mjesecima, pored toga izgradio sam ugled i zasluzio postovanje dosta bolnicara u ovome gradu i to bih jos jednom da opravdam.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

*Uvodjenje mnogo vise interesantnih rankova sa posebnim vrstama roleplaya kako bi ljudi imali razlog da povecaju svoju zainteresovanost i aktivnost.Npr:Zdravstvena Inspekcija rank (njihov zadatak bio bi provjera
organizacija stime da bi svaki clan trebao da ima osiguranje kao vladin radnik.)

*Na regrutacijama bi bilo potrebno da pored odlicnog poznavanja osnovnih pravila grada/servera (mg,pg,fearrp,lta,dm,vdm itd)da se primaju i ljudi koji imaju vise iskustva.(ooc-16+,ic-10+ godina)

*Rp u bolnici i sama pristojnost bolnicara bi se podigla na veci nivo kao i nacin upotrebe glasvnih me/do komandi prilikom rada na terenu/intervencijama.

*Kontakt sa drugim orgovima bi se povecao na max od odlazenja i davanja adrenalina na svim dogadjajima na kojima je to moguce po pravilima grada , kao i ucestvovanje ems-a na zaposljavanjima drugih orgova ili bilo kojih evenata.

*EMS bi naucio da postuje i saobracajne zakone , da ne voze suprotnim stranama i da ne rade saobracajne pg-ove ;
primjer: ako zaposlenik ems-a ima udes on je duzan da se zaustavi i ponudi pomoc osobi koju je udario a zatim da produzi dalje

*Uvesti sto primjerenija vozila za bolnicu.(prije svega dobre kocnice sa mogucom brzinom max do 250h jer nakon duzega vremena u tom orgu smatram da je sve vise bespotrebno).
 

Svilac

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
29
Informacije
1. Vaše ime u RL: Tin Svilkovic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5+
5. Vaš Diskord: svilac#5438
6. Vaše Ingame ime: Svilacc Tinn
7. Vaš ID: 1343

1. Lider za.. Bolnicu/EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Želim biti lider ove organizacije jer imam puno iskustva sa bolnicum, 2 mjeseca sam bio šef odeljenja (ispod zamjenika bolnice), sve ukupno u MS-u 3 mjeseca možda malo više

-Znam sva pravila, znam kako je to biti lider ove organizacije jer sam svakog dana vodio bolnicu kada ne bi bilo zamjenika ili lidera.

-Zato što znam svakog bolničara, kako radi i kako ih motivirati, znam pričati sa ljudima objasniti im što nije dobro, što bi trebali popraviti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Tako što bih na zapošljavanju puštao osobe 15+ kako nebi u organizaciju dolazila djeca i rušile ugled bolnice.
-Uveo bi malo jači Role play (npr. kada je lice bolesno da doktor dođe do njega i kaže mu sve će biti u redu gospodine otvorite grlo da vimi šta se dešava i onda pregledaju osobu i kažu uf gospodine imate prehladu i daju mu tabletu).
-Doveo bi sve bolničare u red, nebi bilo nikakvih problema
-Maksimalno bi se potrudio imati što bolji odnos sa ostalim liderima drugih legalnih organizacija.
-Dodao bih neke nove rankove da ne bude stalno isto.
 

Henry Lat

Not just a Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
350
Informacije
1.Vaše ime u RL : Aleksa
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6+
5. Vaš Diskord: zubzzy#8956
6. Vaše Ingame ime: Henry Vendetta
7. Vaš ID: 7996

1. Lider za.. Bolnicu/EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Zelim da budem lider EMS-a iz razloga sto imam dosta iskustva radeci u EMS, i znam da se snalazim u nekim kriznim situacijama. U bolnici sam 2 meseca i poznajem bivse lidere, takodje sam Sef odeljenja (high command).

-Znam pravila grada, kao high command pomagao sam zamenicima i direktoru u nekim situacijama.

-Vezan sam za EMS iako sam par puta napustao organizaciju. Odlazio sam u druge organizacije kako bih probao nesto drugo, ali po mom misljenju nista ne moze da zameni EMS.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Ne zelim nista menjati u organizaciji, jer mislim da su bivsi lideri bili dosta iskusni i promenili su putanju ka dobrom. Jedino sto zelim je da bolnicu zadrzim ovakvu kakva i jeste.
 

Dimi

Player
Player
Joined
May 26, 2021
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL - Dimitrije
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - Srbija (nisam siguran ali mislim GMT +2)
4. Prosječna aktivnost na dan - 7-8h
5. Vaš Diskord - Dimi#1216
6. Vaše Ingame ime - Dimi Svileni
7. Vaš ID - 21814

Dodatne Informacije
1. Lider za EMS/HMS/Bolnicu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Želim biti leader EMS-a jer smatram da to mogu podići na malo veći nivo, imam dosta iskustva u HardRP-u te bi se potrudio da neki deo toga prenesem i ovde, da se odredjene operacije rp-aju i po 10-15 minuta, da se u potpunosti iskoriste sobe bolnice, da ne bude prazna kao uvek.

- Već neko vreme radim u bolnici i svidja mi se ovaj posao, zanimljiv je, smatram da imam dovoljno iskustva za direktora.

- Potrudio bi se da napravim saradnje sa odredjenim familijama i organizacijama da dolaze na odredjeno vreme na kontrole kod nas u bolnicu te da redovno proveravaju svoje zdravstveno stanje.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Za početak bi se potrudio da svi poštuju veće rankove, akademija tj obuka za bolnicu ne bi trajala 15min nego bar 5-7 dana, nakon cega bi pripravnici postali zapravo doktori. Naravno ne bi tolerisao kršenje pravila servera a ni naša interna pravila bolnice. Uz dzovolu administracije promenio bi odredjene kodove kako bi olakšao posao i podigao rp na jedan viši nivo. Potrudio bi se i zalagao bi se za to da sw ljudi ne leče tek tako, već da se svaki pacijent vodi na pregled ili skener radi rp-a pa tek onda leči, a po potrebi i nakon toga odleži neko vreme u bolnici.
 
Last edited:

Zibizzareta Roberto

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
78
Informacije
1.Vaše ime u RL : Strahinja
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+h
5. Vaš Diskord: Strahinja#8912
6. Vaše Ingame ime: Zibizzareta Shakur
7. Vaš ID: 1649

1. Lider za.. Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Pre svega vec sam bio lider 2 puta organizacija koje su bile veoma jake i aktivne na eventima. Jedno vreme sam se izolovao iz organizacija i nisam uopste prisustvovao eventima, te pre par dana mi se vratila ta zelja i vidim da nema organizacija koji idu na evente. Tajne radnje su puste, ballasa i families jedino dodje po nekad tamo, vagosa, bloodsa i marabunte ni na vidiku nema. Battleship od kada se ukinula kradja takodje nema ni ljudi koji su krali. Jednostavno uvidjam da danas su svi umislili da su turferi, da mogu osvojiti sezonu i samo zbog toga uzimaju organizacije, gde svi zaboravljaju najbitniju stvar kod vodjstva organizacije gde nije poenta imati 15 ljudi u org koji su turferi i 0 u skladistu sem rev/rev ammo za turf vec imati ljude i truditi se da te zapamte po dobrom vodjstvu, aktivnosti... Naravno kroz vodjstvo i nove ljude sticu se novi prijatelji i nova poznanstva koji se u vecini slucajeva i posle te organizacije odraze dalje, cak moguce i do kraja igranja ovde.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Naravno, u poslednjih par dana sto sam proveo u Families pokusavam da sto vise aktiviram organizaciju na eventima, sto bih naravno uradio i da predjem u Marabuntu. Jednostavno vidim da policija isto nema sta da radi, ranije je uvek bilo talackih, pljacka gunstorova i neke akcije sto bih pokusao da ozivim.
Imam prijatelja iz proslih organizacija koji ce preci i pomoci mi u vodjstvu organizacije i pokusati napraviti organizaciju koja ce biti strah i trepet u Ghettu, na eventima jedna od najvecih konkurencija, i na vojnim bazama biti skoro svaki dan ukoliko je moguce.
 

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Poštovani, sljedeći igrači su odabrani za intervju lidera EMS-a:

Aldin Verstappen 594 | Aldinn#4816 (Aldin Verstappen )
Bakir Crip 1552 | Bakir#9542 (Bakir Djug )
Michael Desanta 7535 | Desanta#3943
Henry Vendetta 7996 | zubzzy#8956 (Henry Vendetta )

Čestitam!
Intervju će biti u 18:00 sati. Budite u čekaonici na diskordu 5 minuta prije.
 
Last edited:

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leo Đuka
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8 sati
5. Vaš Diskord: amnezija#2154
6. Vaše Ingame ime: Cipriano Fuentes
7. Vaš ID: 16623

1. Lider za.. Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Poceo sam igrati na serveru pre 4 mjeseca i od pocetka sam usao u Gang zivot, gde sam naucio mnogo toga u Vagosima. Tada smo isli na svaki event, svaki dan pljacke gunstore i svaki dan isli po ghettu se pucati, dok sada to polako izumire. Jednostavno nema organizacija koji dolaze da se pucaju po eventima, dnevno na tajnu radnju dodje 5 ljudi, na battleship retko kada dodje neko i talacke nisam video mesec dana da neko pravi. U ghettu mozete naci samo turfere koji nemaju sta da rade i to je to. Kada su se zatvorili Vagosi pokusao sam da nadjem neku organizaciju koja je slicno aktivna na eventima, sto jos nisam uspeo naci. Neke organizacije ne primaju clanove samo turfaju, dok ovi ostali retko kada odu na event. Sto sam vise boravio na serveru naucio sam 99% pravila i smatram da mojom zrelosti, aktivnosti i autoritetom kojeg imam da sam sposoban voditi organizaciju. Proso sam svaku kriminalnu organizaciju osim Marabunte koju cu probati vratiti u staru slavu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Naravno, pokusao bih voditi aktivno na evente, skoro svaku tajnu radnju pokusao osvojiti, borio se za te padobrane da ljudi imaju sta uzeti iz sefa kada postavim tacku za pomoc, da taj battleship bude svaki nas da napunimo sef da novi clanovi kada udju u organizaciju imaju se cime posluziti. Da aktiviram roleplay sa policijom, da pokusam talacke organizovati, pljackati gunstore zajedno sa prodavnicom da ucinim igricu zanimljivijom i sebi i njima. Pokusao bih napraviti zanimljivu atmosferu za sve clanove, steci nova prijateljstva i zabaviti se sto je i najbitnije.
 

Suki Yuruzu

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
29
Informacije
1. Vaše ime u RL: Uroš
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h
5. Vaš Diskord: Suki#2137
6. Vaše Ingame ime: Suki Esdeath
7. Vaš ID: 4760

Dodatne Informacije


1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Pre svega svega hteo bih da kažem da na ovom serveru igram veoma dugo slagaću ako budem rekao da igram od prvih dana, gde sam od samog starta ušao u organizaciju Marabunta to je bilo nezaboravno jer je lider bio toliko dobar da su ga svi znali i poštovali na neki način, hteo bih da probam rekreirati ovu organizaciju gde bih se maksimalno potrudio u svakom smislu (Pljačke,Talačke,Ghetto,Turfovi,Eventi) naravno moja dnevna aktivnost ako bih dobio lidera ove organizacije bi se znatno povećala. Nakon marabunte prošao sam svaki gang i u svakom gangu je bilo lepo ali nigde kao u Marabunti. Smatram da sa mojim znanjem RolePlay pravila i pravilima servera uspeo da izvedem ovu organizaciju na pravi put. Imam spremnu ekipu ljudi koji bi na početku bili aktivni dok ne primimo dosta novih članova i nadam se budemo veoma jaki :D.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Smatram da RolePlay na ovom serveru na neki način nestaje jer nema aktivnih ljudi koji bi stvarali taj RolePlay maksimalno bih se potrudio da to oživim i da moji ljudi u organizaciji prate RolePlay pravila naravno uvek se desi neka greška u samom RolePlay-u što je skroz okej ali ako se konstantno ponavlja od istih ljudi smatram da oni nisu za neku ozbiljnu organizaciju kao što bi ova bila, te bi odmah bili otpušteni kao i ljude za koje vidim da su veoma toksični. Nikada mi nije bilo teško da novim ljudima objašnjavam i učim ih RolePlay-u i njegovim pravilima, te ljudima koji su prvi put u igrici.

HVALA NA ČITANJU!
 

Vladan Vukov

Player
Player
Joined
Mar 5, 2022
Messages
138
1. Vaše ime u RL: Vladan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h
5. Vaš Diskord: Vladan Vukov#9837
6. Vaše Ingame ime: Vladan Vukov
7. Vaš ID: 14273


1. Lider za... Marabunta grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


1. Uvek sam zeleo da budem leader ove posebne organizacije. U marabunti sam bio vise puta i cak sam bio jedan od vecih rankova cesto sam vodio akcije znam kako to funkcionise i mislim da ce marabunta da postane takva kakva jos nije bila. U gradu sam vec 22 godine.
2. Znam komandovati ljudima, zato sto sam bio veci cin u marabunti.
3. znam da se bavim ilegalnim stvarima i znam sta se u gradu sme a sta nesme


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

ispitivanje za marabuntu nece biti tek tako lako, ispitivanje ce morati da bude mnogo bolje i jace nego sto je bilo. Ako postao leader ove organizacije ljudima u organizaciji nece biti dosadno, u organizaciju ne mogu da ulaze deca od 10-11 godina zato sto jos ne razumeju neke stvari u RP-u. Svaki dan treba objasnjavati pravila geta novim clanovima, česce ce da bude sastanak kako bi resili probleme koji su se desavali tokom dana. Ako postao leader ljudi u organizaciji nece stalno da se glupiraju po gettu nego cemo da podelimo igrace na 2 dela. 1 deo ide da robba po gettu,2 deo ide da farba grafite.
Hvala na razumevanju, Pozdrav.
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Black
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban. Vec sam bio leader organizacije Vagosa, tada sam napravio neke greške kao što su primanje previše članova koji su nedovoljno zreli za biti dio jedne ozbiljne organizacije kakvu ja želim voditi. Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam leader i Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Vise puta sam bio u organizaciji Marabunte i vise puta sam bio high-rank u njoj, isto tako u Bloodsima. Jedino gdje se nisam proslavio na visokoj poziciji je organizacija The Families a to isto zelim u ovom trenutku napraviti. Zadnjih par dana sam proveo u organizacijama FIB-a i komunicirao sa svim drzavnim organizacijama. Bio sam dosta velik rank u FIB-u i u LSPD-u stoga znam kako drzavne organizacije funkcioniraju i na taj nacin bi znao kako s njima kao leader "NElegalnih" organizacija. Sve u svemu htio bih dobiti šansu da pokažem što zapravo mogu napraviti od organizacije i htio bih dobiti šansu da pokažem ljudima kako jedna organizacija treba izgledati. Bio bih jako zahvalan kada bih opet dobio priliku i sigurno bih se ponio odgovornije i doveo bih svoje ljude kojima vjerujem i koji bi mi pomogli voditi organizaciju i bili tu uz mene i pazili na ljude da nebi bilo failova, napravili bi zajedno jednu jaku i čvrstu organizaciju. Kad vec pricam o svojim ljudima, imam spremnu veliku ekipu punih momaka koji su spremni raditi punom parom i dati sve od sebe za ovu organizaciju. Spreman Turf Team, a takodjer spreman Team za grafite, a ono najbitnije spreman High-Command Team koji ce mi pomagati upravljati ovom organizaijom. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Suljo Goodman

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
45
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6h
5. Vaš Diskord: CallMePapa#4712
6. Vaše Ingame ime: Mile Majstorovic
7. Vaš ID: 8408

Dodatne Informacije
1. Lider za...The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Zelim biti leader The Families-a jer mislim da sa svojim iskustvom u TheFamilies i drugim bandama mogu doprinjeti kvaliteti i RP-u ovom grada, posebice među ostalim bandama.
2.Bio sam član mnogih državnih orgagnizacija i bandi te time smatram da imam dovoljno iskustva da vodim bandu, video sam gde su drugi lideri gresili i samim time mogu da njihove greske prepoznam i izbegnem ih
3.Ponajviše od svega smatram da sam dovoljno zreo da vodim jednu takvu organizaciju/bandu. Pod time mislim da nisam kidara kojoj je samo do svetlećih pantalona nego do kvalitete RP-a.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prije svega zahtjevao bih od svojih clanova da znaju sva pravila servera i da ih se najbitnije od svega pridržavaju, ne samo na eventima nego uvijek.
Pokazao bih svojim članovima kako koristiti /me i /do komande kako bismo npr. na eventima ili pri robanju nekoga stvarno dočarali taj neki RP o kojem je ovaj server.
Pazio bih da moji članovi ne rade MG jer po meni to je najgora stvar koju netko može raditi (ako pričamo o kvalitetu RP-a)
Kako bih izbjegao warnove poboljsao bih saradnju s administracijom. zadnje što želim je da organizacija dobije warn zbog manjka komunikacije s administracijom.
 

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leo Đuka
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8 sati
5. Vaš Diskord: amnezija#2154
6. Vaše Ingame ime: Cipriano Fuentes
7. Vaš ID: 16623

1. Lider za.. The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Poceo sam igrati na serveru pre 4 mjeseca i od pocetka sam usao u Gang zivot, gde sam naucio mnogo toga u Vagosima. Tada smo isli na svaki event, svaki dan pljacke gunstore i svaki dan isli po ghettu se pucati, dok sada to polako izumire. Jednostavno nema organizacija koji dolaze da se pucaju po eventima, dnevno na tajnu radnju dodje 5 ljudi, na battleship retko kada dodje neko i talacke nisam video mesec dana da neko pravi. U ghettu mozete naci samo turfere koji nemaju sta da rade i to je to. Kada su se zatvorili Vagosi pokusao sam da nadjem neku organizaciju koja je slicno aktivna na eventima, sto jos nisam uspeo naci. Neke organizacije ne primaju clanove samo turfaju, dok ovi ostali retko kada odu na event. Sto sam vise boravio na serveru naucio sam 99% pravila i smatram da mojom zrelosti, aktivnosti i autoritetom kojeg imam da sam sposoban voditi organizaciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Smatram da RolePlay na ovom serveru na neki način nestaje jer nema aktivnih ljudi koji bi stvarali taj RolePlay maksimalno bih se potrudio da to oživim i da moji ljudi u organizaciji prate RolePlay pravila naravno uvek se desi neka greška u samom RolePlay-u što je skroz okej ali ako se konstantno ponavlja od istih ljudi smatram da oni nisu za neku ozbiljnu organizaciju kao što bi ova bila, te bi odmah bili otpušteni kao i ljude za koje vidim da su veoma toksični. Nikada mi nije bilo teško da novim ljudima objašnjavam i učim ih RolePlay-u i njegovim pravilima, te ljudima koji su prvi put u igrici.
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
Informacije
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine:16 punim 17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:10h+
5. Vaš Diskord: Uros #8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Black
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije
1. Lider za...: The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Znam kako voditi red, kako komandovati vise ljudi.
Znam kako vodit pljacke kako da ljudi rade najbolji posao na akcijama kako i svugdje.
Ozbiljan sam imam iskustva u pucanju takodje se znam zajebavat kako i radit ozbiljno imam jake zivce imam strpljenja igram i po 10h dnevno, takodje moji ljudi ce morat znat pravila Ghetta i pravila zelene zone tako i ostala RolePlay pravila kad se radi nema zajebancije znam pregovarat i ucestovovat cu na pljackama i ostalim OOC evnetima, bilo bi mi veoma drago voditi neku ORG jer zelim iskoristit svoju ozbilnost i aktivnost. Kod mene ljudi nece bit samo zajedno u ORG nego kao sto se kaze 'svi za jednog jedan za sve' samo pozitiva ako je jedan u sranju po mome svi smo u sranju.
Aktivan sam i zelim tu aktivnost iskoristiti za nesti korisno a to je vodjenje neke organizacije.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Uvest cu logove na Discord koju opremu iz skladista uzima i sta je vratio kad im pukne pancir i to takodje moraju naglasit.
Takodje cu izbacivat neaktivne ljude iz ORG vodit cu racuna o tome.
Takodje skroz cu reformirat ORG i na vise cinove cu stavit ljude kojima vjerujem.
Sve ce se dobivat po zasluzi, i po levelu 'skilla'.
 

Bakir Immortall

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
92
1. Vaše ime u RL:Bakir
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan:7-8h
5. Vaš Diskord:Bakir#9542
6. Vaše Ingame ime: Bakir Crip
7. Vaš ID:1552

Dodatne Informacije
1. Lider za...The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Smatram sebe kao osobu koja je kompetentna za vodjenje ove organizacije.

2.Pristaje moj trenutnom roleplay-u kao i buducem.

3.Imam jaku Turf ekipu te planiram uzeti sezonu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

*1.Forsirao bih koriscenje me/do komandi radi poboljsanja RP razine i boljeg ugodjaja.

*2.Poboljsao bi pricu organizacije The Families samim tim i roleplay te organizacije.

*3.Aktivno bi se pojavljivao u Ghetto kao i na eventim-a i bio bih glavna konkurencija ostalim organizacijama.

*4.Redovno bih isao na FZ-raid kao i na pljacke/otmice.


Hvala na čitanju.
 
Last edited:

Markoooo

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
38
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan:7-8h
5. Vaš Diskord: Marko#3364
6. Vaše Ingame ime: Marko Blackout
7. Vaš ID: 10617

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Mislim da sam dovoljno zrel i jak da dignem ovu organizaciju na noge, trenutni gangovi mi se ne svidjaju i mislim da bi trebali uvest novi nivo RP-a u Gangove. Da se uvede to da nije najbitnije sjest u jugular, izać iz HQ-a i tražit likove s kojim bi se pucao. Od samog početka igranja sam u Gang-ovima i svidio mi se RP tamo. Bio sam co-lider u skoro svakom gang-u u kojem sa bio, stoga imam velikog iskustva s vođenje. Imam svoje ljude koji bi turfa li i radili graffite, što smatram da je najbitnije. Svi su stariji likovi i ne mislim da će biti problema s njima.

3. Vaši savjet za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nema puno toga, uvest više iskusniji ljudi koji bi " čuvali" organizaciju od ljudi koji bi joj htjeli na štetiti.
Manje pucanja po ghettu, više obavljanja grafita i turfova. Naravno Pikachu nije najbitnije. Htio bih napraviti organizaciju gdje će se ljudi međusobno poštovati i uvažavati jer mislim da od toga organizacija mora početi. Više zabave, ali ne i zajebavanja, oni koji budu štetili organizaciji, ići će po disciplinskim postupcima. Detaljno ispitivanje novih članova, od ghetto pravila, pravila zelenih zona itd...

Sretno za sve!
 

Ale Vassago

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
356
Informacije
1. Vaše ime u RL:Aleksandar Milutinovic
2. Vaše godine:20
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:Radnim danima 6 sati a vikendom do 10
5. Vaš Diskord: EverythingIsOkke#1305
6. Vaše Ingame ime:Aleksandar Milutinovic
7. Vaš ID:9286

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav Aleksadnar Milutinovic
 

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kire
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5/7
5. Vaš Diskord: KireeeX#5108
6. Vaše Ingame ime:Kiree Abi
7. Vaš ID:13558

Dodatne Informacije
1. Lider za...:The Famillies
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
Jer zelim da probudim organizacije da pocnu ic na evente i druge stvari, po gettu dolaze samo ljudi koji nisu clanovi organizacije jer skoro sve organizacije zele da osvoje turf sezonu, po eventima dolaze retko na tajnoj radnji skoro niko ne dolazi isto tako i na battle ship.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pa nemam neke ideje al cim dodju ljudi ici cemo na talacke i druge interesante stvari koje mogu da poboljsaju organizaciju.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom