Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

phillipontop

Gamer zone, Be careful.
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
216
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: monte#6201
6. Vaše Ingame ime: Filip Monte
7. Vaš ID: 16688

Dodatne Informacije
1.
Lider za Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Hteo bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju, te zato jer imam vec jednu ekipu drugara koji su RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svidja rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Trebalo bi detaljnije ispitati nove clanove koji zele da udju u organizaciju takodje napravio bih neku granicu sto se tice godine jer iskreno ne moze dete koje ima 11-12 godina razumeti neke stvari u RP-u niti moze odluke donositi hladne glave bez nerviranja jer sve previse shvataju licno ( cast izuzecima ukoliko se neko pokaze dobar primicemo ga ) , svakodnevno treba novim clonovima objasnjavati pravila geta i uopsteno pravila, treba cesce da se prave sastanci genga na kojima bi se resavali trenutni problemi ukoliko ih ima, uveo bih to da imamo dezurne ljude koji su zaduzeni da odgovore na bilo koje probleme koje se zadese ako lider nije tu. Uveo bih sistem 3 minusa ukoiko neko napravi gresku dobije minus sa 3 minusa dobija kick iz organizacije naravno za aktivnost dobija + koji mu sluzi da obrise minus za neku gresku koju je napravio.



Srecno svima koji prolazite dalje i nadam se najboljem svima!
 
Last edited:

Luna Darkin

Player
Player
Joined
Apr 8, 2022
Messages
4
1. Vaše ime u RL:Niko Prusina
2. Vaše godine16
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan:8 sati
5. Vaš Diskord:NIXONI.#0626
6. Vaše Ingame ime: Pera Gonzales
7. Vaš ID:313

Dodatne Informacije
1. Lider za...: Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):Bilo bi ereda i akcija: U mojoj organizaciji nebi bilo krsenja pravila također imali bi timove za grafite i robanje također i tim za turf svatko u organizaciji bi imao svoj posao koji mora obavljati i pritom ne krsriti pravila.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?: Ljudi moraju biti normalni i nesmiju se derati nego normalno pricati u organizaciji bi bilo reda i mira nebi se nitko svađao i krsio pravila dok radi za organizaciju i dok je pod mojim okom.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
1. Vase ime u RL: Milorad
2. Vase godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 8-10h
5. Vas diskord: Kim Margiela#1297
6. Vase Ingame ime: Kim Margiela
7. Vas ID: 2741

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

× Što se tiče ove pozicije ne bi mi bio prvi put, imao sam iskustva kao Lider Families-a , u Bandama imam dosta iskustva zato sto sam od pocetka svog igranja provodio vreme u bandama, znam kako se krecu i znam gde su najvise gresile sto mi dosta olaksava da to ispravim jelte. U vezi same pozicije Lidera mislim da sam validan za istu, i pored mog iskustva mislim da ne bi uvideo nikakav problem tokom mog mandata.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizaciji.



× Mislim da dosadašnji Lideri nisu cenili dobitak svoje pozicije i nisu bili baš najbolji u vođenju iste zbog velikih grešaka u koje
spadaju kršenja pravila itd, što mnogo utiče na opstanak organizacije sa obzirom da sve potiče od vrha iliti Lidera samim tim mislim da bi
trebala osoba kojoj je pružena šansa da obrati malo više pažnje na ispravljanje istog al i pre svega da bude korektan i zahvalan za dobijanje

× Članovi i Vođe bandi bi trebali organizirat RolePlay evente gde bi isti mogli da se takmiče u isticanju svog RolePlaya i samim tim bi imali
većeg iskustva sa vremena na vreme u nekim drugim RolePlay situacijama i bili bolji istom.

× Uvesti što manje OOC situacija i OOC priča da bi se ljudi fokusirali i forsirati IC priču i RolePlay svog charactera i samim tim bi bilo manje
grešaka i manje kršenja pravila u toku istog.

× Što se tiče navedenih RolePlay evenata mislim da bi sa tim mogli da promenimo pravac i poboljšamo sadašnji RolePlay pošto je spušteno
sidro i nema novih scena samim tim ovim RolePlay eventima mislim da bi podigli sidro i da izvedemo RolePlay na našem serveru na pravu
putanju pošto bi se ljudi fokusirali na isticanju svog RolePlay i vrtele bi se u krug nove scene i ideje.

×
Ne gledati samo iskorišćavanje RolePlay situacija u svoju korist vrć se fokusirati na vrhunski odrađen RolePlay bez kršenja ni minimalnih
granica pravila
.


Srećno svima.😊
 
Last edited:

Markoooo

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
38
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan:7-8h
5. Vaš Diskord: Marko#3364
6. Vaše Ingame ime: Marko Blackout
7. Vaš ID: 10617

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Bloods Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Mislim da sam dovoljno zrel i jak da dignem ovu organizaciju na noge, trenutni gangovi mi se ne svidjaju i mislim da bi trebali uvest novi nivo RP-a u Gangove. Da se uvede to da nije najbitnije sjest u jugular, izać iz HQ-a i tražit likove s kojim bi se pucao. Od samog početka igranja sam u Gang-ovima i svidio mi se RP tamo. Bio sam co-lider u skoro svakom gang-u u kojem sa bio, stoga imam velikog iskustva s vođenje. Imam svoje ljude koji bi turfa li i radili graffite, što smatram da je najbitnije. Svi su stariji likovi i ne mislim da će biti problema s njima.

3. Vaši savjet za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nema puno toga, uvest više iskusniji ljudi koji bi " čuvali" organizaciju od ljudi koji bi joj htjeli na štetiti.
Manje pucanja po ghettu, više obavljanja grafita i turfova. Naravno Pikachu nije najbitnije. Htio bih napraviti organizaciju gdje će se ljudi međusobno poštovati i uvažavati jer mislim da od toga organizacija mora početi. Više zabave, ali ne i zajebavanja, oni koji budu štetili organizaciji, ići će po disciplinskim postupcima. Detaljno ispitivanje novih članova, od ghetto pravila, pravila zelenih zona itd...

Sretno za sve!
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vase ime u RL:Mihailo
2. Vase godine:16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 8-10h
5. Vas diskord:Miksa#8973
6. Vase Ingame ime: Kyle Fox
7. Vas ID:
15394

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:Blood Street Gang
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-E pa ovako,na ovom projectu sam vec jako dugo.Znam ovaj grad bolje nego svoju kucu,svaku ulicu,svaki prodrum.Vec sam bio u adminima i dosta se razumem oko pravila i oko servera.Samo mi treba cooperacija ostalih organizacija nebitno da li je to Fib,Sahp,LSPD ili ostali gangovi)
-Imam ljude koji su spremni da se pridruze prvi dan organizacije,a to je jedna jedina porodica Loca Cartel. Sto si tice turfova imam ljude za to,ali nisu mi prioritet vec sto vise RP-a sa drugim organizacijama.Imam ljude koji imaju RP u krvi.
-Izbegavam toxicnost na najvecem nivou,volim da ucim ljude mojim znanjem za ovih 4 meseci igre i u engleskom gradu i u ovom.Od klasicnog pocetnika sam spreman da napravim krvolocnog gangstera
3.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Kao sto svaki lider ima,imam ljude koji imaju RP u krvi koji su sposobni da klasican RP pretvore u pricu.
-Bice vise talackih,gunstore robbery-a/store robbery-a
-Vise globalnih eventova za SVE organizacije(LEOS/GANGS)


Rangovi:
1 | Baby Gangsta
2 | Loyal Gangster
3 | Graffiteiro
4 | Graffiteiro Captain
5 | O.G
6 | Ghetto Cleaner
7 | Ghetto Captain
8 | Turfer
9 | Turfer Captain
10 | Joker
11 | CO-Leader
12 | Leader

To je bilo to od mene,nadam se da ce vam ova aplikacija zapasti u oko.Srdacan prozdrav za sve.Ugodan ostatak dana.
 
Last edited:

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leo Đuka
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8 sati
5. Vaš Diskord: amnezija#2154
6. Vaše Ingame ime: Cipriano Fuentes
7. Vaš ID: 16623

1. Lider za.. Blood Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Poceo sam igrati na serveru pre 4 mjeseca i od pocetka sam usao u Gang zivot, gde sam naucio mnogo toga u Vagosima. Tada smo isli na svaki event, svaki dan pljacke gunstore i svaki dan isli po ghettu se pucati, dok sada to polako izumire. Jednostavno nema organizacija koji dolaze da se pucaju po eventima, dnevno na tajnu radnju dodje 5 ljudi, na battleship retko kada dodje neko i talacke nisam video mesec dana da neko pravi. U ghettu mozete naci samo turfere koji nemaju sta da rade i to je to. Kada su se zatvorili Vagosi pokusao sam da nadjem neku organizaciju koja je slicno aktivna na eventima, sto jos nisam uspeo naci. Neke organizacije ne primaju clanove samo turfaju, dok ovi ostali retko kada odu na event. Sto sam vise boravio na serveru naucio sam 99% pravila i smatram da mojom zrelosti, aktivnosti i autoritetom kojeg imam da sam sposoban voditi organizaciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Smatram da RolePlay na ovom serveru na neki način nestaje jer nema aktivnih ljudi koji bi stvarali taj RolePlay maksimalno bih se potrudio da to oživim i da moji ljudi u organizaciji prate RolePlay pravila naravno uvek se desi neka greška u samom RolePlay-u što je skroz okej ali ako se konstantno ponavlja od istih ljudi smatram da oni nisu za neku ozbiljnu organizaciju kao što bi ova bila, te bi odmah bili otpušteni kao i ljude za koje vidim da su veoma toksični. Nikada mi nije bilo teško da novim ljudima objašnjavam i učim ih RolePlay-u i njegovim pravilima, te ljudima koji su prvi put u igrici.
 

Rijad

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
29
1. Vase ime u RL: Rijad
2. Vase godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 3-4h
5. Vas diskord: Lil_Panda075#7375
6. Vase Ingame ime: Jack Carter
7. Vas ID:
6187

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
Bloods


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-- Imam zelju da budem lider ove organizacije jer sam vec jednom bio vodio Bloods stret gang i imam zelju da zavrsim ono sto sam zapoceo u blodsima gdje mi je bio cijeli mandat od 2 mjeseca takodjer imam staru ekipu spremnu za bloods i dosta novih ljudi nije me bilo tu u gradu bar 2-3 mjeseca i mislim da sam se spreman vratit u stilu i u grad kao i u ponovno vodstvo bloods street ganga takodjer bih poboljsao role plkay u blodsima kao i poslusnost koju sam imao prije od strane clanova organizacije gdje sam stekao jako puno postovanja i mnoga poznanstva sam stekao tu kao i mnogo prijateljstva i mnogo dobrih ljudi koji su ostali tu samnom do kraja u bloodsima kada sam ja vodio takodjer bih imao razradjenu taktiku kao i ljude za taktike koji bih radili na tome radi mnostvo evenata koji se tice gangova i slicno

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:


--ovako poboljsao bih dosta role plaj sto se tice gangova poboljsao bih ooc komunikaciju sa drugim liderima iskljucivo radi bolje roleplaya takodjer u organizaciji nebih bilo primano djece mladje od 15 good takodjer i mladji bih mogli uci ali bih bili prvu sedmicu kao recruiti i morali bih bas biti ozbiljni , takodjer niko i nista nebih radio na svoju ruku imao bih tu vec 3 zamjenika lidera kao i 4 covjeka za oragnizovanje ljudi i razradu taktika za geto za razne evente i slcino takodjer bih dosta u organizaciju doslo ljudi koje poznajem koji su me sami naveli na ovo da se prijavim razne famelije bih usle u organizaciju, takodjer svi pijatelji i clanovi tih famelija su ispod 10.000 id sto znaci da su old school igraci granda kao i sam ja. Uglavnom imam jako puno iskustva sto se tice ove bande bio sam cak poslje mog liderstva bio sam zamjenik lidera pod imenom rorona zoro. LP Jack Carter
 

kajmak kash

Blocked
Blocked
Joined
Apr 19, 2022
Messages
46
1. Vaše ime u RL: Dario
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: KAJMAK#0020
6. Vaše Ingame ime: Kajmak Kash
7. Vaš ID: 9746
Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1- Prije svega jer sam imao uspješan mesec dana uspjesanog mandata kao colider vagosa, ali vjerovatno mi je to minus.
2- želim da se oprobam kao lider nove bande i aktiviramo geto
3- poznajem dobro pravila servera kao i geto pravila tako da bi clanovi Bloods-a morali proci ispitivanja kako bi usli u gang.
4- Mislim da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou, jer sam uspjeo odrzati mandat kao colider mesec dana .. Ali kao sto rekoh, vjerovatno je to minus, treba se dati sansa novim ljudima.
-imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Imam ljude koji znaju rpat i ljude koji poznaju pravila servera tako da bi sa nama bilo jako zanimljivo, a i ostali gengovi bi konacno imali neku dobru konkurenciju
- Za sve aktivnosti genga koristili bi org. radio
- Bili aktivni na pljackama, rejdovima na FZ, getu, a ne samo turfovati zbog samo jednog pikachua, ipak je to samo neka odeca.
- Odrzavali redovne sastanke i rjesavali probleme ako bi ih uopste i bilo.
- Ne bismo isli protiv skripti servera, jer kao sto rekoh iza sebe imam ljude sa iskustvom u rpanju i igranju na ovom serveru.

Srecno svima koji prolazite dalje i nadam se najboljem svima!
 
Last edited:

Coa Petrovic

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
149
1. Vaše ime u RL - Aleksa Petrovic
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 7-8h
5. Vaš Diskord - Coa#9082
6. Vaše Ingame ime - Coa Petrovic
7. Vaš ID - 1378

Dodatne Informacije

1. Lider za...Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Zelim postati lider iz vise razloga ali uglavnom jedan on osnovnih razloga jeste sto volim i sto sam iskusan u vodjenju organizacija.Imam iskustva u vodjenju organizacije,cak sam bio i curator od bloodsa,tako da znam gdje lideri najvise prave greske.Na server igram od pocetka tako da znam dosta stavri(igrao sam i na engleskom serveru).Bili bi cesti na eventima i postovali sva pravila.
-Imam svoju ekipu od 10-15 igraca koji ne krse pravila i znaju da se ponasaju,te smatram da necemo imati warnove i necemo praviti probleme
-Posvetio bih se organizaciji,i trudio bih se da budemo sve bolji i bolji.Takodje bi imali cesto sastanke na kojima bi svako mogao da iskaze svoje misljenje o poboljsanju organizacije i roleplaya

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Kao prvo ne bih ubacivao razne ljude u organizaciju,jer vidim da dosta organizacija pusta ljude u organizaciju kako bi bili jaci i kako bi ih imao vise.Za ulazak u organizaciju bi morali da znaju sva pravila.
-IC dogadjaji kao sto su npr caro show-ovi,ulicne trke,box eventi itd...
 

Joe Castello

Player
Player
Joined
Feb 20, 2022
Messages
12
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mirhad
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: M1ki#1919
6. Vaše Ingame ime: Joe Castello
7. Vaš ID: 18654

Dodatne Informacije
1.
Lider za: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

a) Imam iskustva sa raznim organizacijama gdje sam bio visoka komanda(SAHP,Marabunta,Ballas..). Roleplay serverima se bavim duži niz godina(2014), gdje sam bio na par servera admin, bio lider dosta puta te detaljno poznajem sva Roleplay pravila.
b) Poboljšanje Roleplaya u Ghettu kako se ne bi sve svelo samo na turf. (Važan je, ali nije temelj organizacije)
c) Na ovom serveru se još nisam okušao kao lider, te imam veliku volju za time i smatram da sam dovoljno sposoban i komunikativan za tu poziciju. Također imam spremnu cijelu turf ekipu koja se sastoji od klasnih pucača.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

a) Kao potencijalni lider organizacije želio bih vidjeti cjelodnevnu aktivnost u HQu i Ghettu kako bi se povećao Roleplay. Pojačao bih aktivnost talačkih kriza i robanja, kako na autoputu tako i u Ghettu. Imam također pripremljenu odabranu ekipu koja je vodila nekolicinu organizacija i koji bi mi pomagali u organiziranju Bloodsa jer se ništa ne može voditi sam naravno.
b) Volio bih kreirati Bloodse kao organizaciju koja bi se bavila krijumčarenjem oružja i narkotika nedaleko od HQa kako bi obični civili, i drugi ljudi iz kriminalnih krugova dolazili do nas i punili budžet organizacije. Također bi odabrani članovi organizacije se bavili nabavkom oružja i droga, drugi bi je prodavali itd.
c) Poštovanje hijerarhije je stub svake organizacije. Viši činovi bi podučavali novopečene Bloodse, koji bi prije toga bili detaljno ispitani o svim pravilima servera, s naglaskom na ghetto pravila. Također, samo moj najprovjereniji krug ljudi bi se bavio organiziranjem raidova(jer tu veliki broj org. dobije warn), te bi se jednom sedmično odvijala simulacija talačke krize kao preventiva za kršenje Roleplaya (da se smanji broj kršenja pravila nad taocem kao što je ubijanje tokom pucnjave nakon primopredaje novca, seksualnih animacija nad taocem i sl.)
d) Pokušati stupiti u kontakt sa korumpiranim dijelom državnih organizacija( sa osobama koje imaju RP biografiju) kako bi se u slučaju hapšenja našeg člana organizacije, "zatvorilo" oko.
 
Last edited:

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
105
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija Potic
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Pota#4604
6. Vaše Ingame ime: Pota Naudi
7. Vaš ID: 1668

Dodatne Informacije
1. Lider za: Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Od pocetka igranja na ovom serveru sam se pridruzio organizaciji Bloods, od tada sam naucio jednostavno sve oko te organizacije. Zavoleo sam boju, organizaciju uopsteno i jednostavno ne mogu da se uklopim nigde sem tamo. Samim tim sto sam skoro od pocetka u Bloodsima prosao sam dosta sa bivsim liderima i zelim da se oprobam i da pokusam da vodim organizaciju. Veoma sam aktivan i jednostavno to vreme koje provedem na serveru volim i zelim utrositi na organizaciju. Prosli Bloodsi su bili jaki ali imali su mnogo neposlusne dece, tako da bih ja to za pocetak promenio, imam svoju ekipu koju mogu rasporediti da radi svako svoj posao. Sto od regrutacije sto od vodje evenata. Razumem se u sve evente i jako sam voljan voditi organizaciju.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?: Kao sto sam gore napomenuo, prvo bih napravio stabilnu i donekle normalnu ekipu da budu poslusni i vodio ih na sve evente da napunimo sef kako bi mogli kasnije neke savrsenije akcije da radimo. Imali bi sastanak na nedeljnom nivou na kojem bi delili rankupove ko je zasluzio i diskutovali sta treba da se menja u organizaciji i nacin rada koji ce se dalje praktikovati.
 

jovanontop

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
363
informacije
1. Vaše ime u RL: Jovan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: (GMT +2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8
5. Vaš Diskord: ezzzly#1071
6. Vaše Ingame ime: Jovan Monte
7. Vaš ID: 21866

Dodatne Informacije
1.
Lider za Bloods Street Gang
2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Voleo bih da budem voǵa bande krvi jer imam mnogu iskustva od angliskiot grad 1 i 2 i dobro poznajm pravila za edno sa kaznama za ovaa pravila. Drugi razlog bih voleo da se dobie voǵu krvi e taj što vo gradu još uvek ima novih igrača koj nema prethodnig iskustva vo bandama, a postoi i sekojdneven igrač za koj ima što ima iskustva i može da imam sebe i drugo da imam poveḱe informacii i drugi. sa novim ljudima u bandi i svi bismo mogli da radimo zajedno da pomogneme jedni drugima da postanemo najgolema banda vo gradu. Moj poslednji razlog zašto želim da postanam voǵa o organizacijeto e toa što ḱe mi bide toa što jas sum vodečka organizacija dati priliku da upoznam nove ljude vo gradu i da steknem neke dobre prijatelje, aljue mi se gledam i jas sum da ti ostane noseše čvrsto band.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Da poljšam igru ima tim unutar bande, imao bih odrečenu grupu ljudi za koj e sam siguran da ima mnogu pridobivkig znaenja i može da pomogne novim igrači vo bandi kada im zatreba od početokot, a ova ḱe bide isto taka može da bide vreme. da pokusam da regrutiram članove i ja ḱe imaš utvrǵenu proceduru i uputstvo koj treba da baraš kako da regrutira svakog novog člana. Takoḱe prvi planira dobrom (pitao bih poveḱe o ovome tokom intervjua ako sam izabran jer nisam siguran da li spada vo metagaming) put isprobavaj sprejve. Želeo bih da implementira računoǵu u bandii koj ḱe izdrži procenat od ukupnog novca zaraǵenog untar bande i ovaa nova novac ḱe se koristi za kupovinu članova vo bandi aktivnosti za pljačke, pljačke kuḱa za bliski, kolku što sakaš da imaš abe. su pajseri, torbe za knjige itd Planiram da postavi činove unapred bande sa odrečenim odgovornostima i očekivanjima. Na primer, imao bih čin koj se zove „Kapetan za prskanje“ i ovaj čin bio odgovoran za vodenje tima za prskanje, davanje saveta i trikova članovima tima, osiguruvanje da se svitka tima za prskanje vrše ispituvanje svakog uprava sata i sekoj tim. se dobrovolno javljaju da rade sprejeve. Tada bih imao i što se zove „Sprai thug“, ovaj čin ḱe dobieti svi članovi tima osim „Kapetan“ i od njih ḱe se očekiva da prate kapitena za prskanje i zauzmu što više lokacija za prskanje.



Srecno svima koji prolazite dalje i nadam se najboljem svima!
 

Tony Mutni

Player
Player
Joined
Mar 26, 2022
Messages
31
1. Vase ime u RL: Leon
2. Vase godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 2-10h
5. Vas diskord: Lekii2k#7989
6. Vase Ingame ime: Tony Mutni
7. Vas ID:
20088

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
- Vodio sam Bloodse na jednom Fivem serveru i toliko sam zavolio crvene da jednostavno ne želim da se dovedem u situaciju da moram da budem u bilo kojoj drugoj organizaciji.
- Kada bih dobio privilegiju da sam lider, trudio bih se da dovedem što više ljudi iz različitih familija da ne bude 1 organizacija i da u toj organizaciji budu pola ljudi iz jedne familije, smatram da trebaju svi dobiti priliku, također 20k ID-eve smatram da mogu ako se potrude i ako žele da postanu pucači TURFOVI su pravo mjesto za njih i da to i nauče, Nebi dovodio Amerikance,Njemce ili bilo kakve druge ljude koji nisu sa Balkana ili ne znaju "naš" jezik,jer smatram da je to švercanje migranata i da nažalost zbog toga novi ljudi i općenito ljudi koji možda nisu dobri pucači a žele da budu u organizaciji neće imati jednostavno priliku zbog stranaca i to mi jednostavno nije uredu i svi ljudi koji to rade smatram da su jednostavno postali previše competative i previše im je u glavu ušao cilj da budu najbolji i onda ljudi koji se loše pucaju izgube volju za RP-om, jer lideri koji dovedu takve ljude oni nemaju vjeru u "nas" ( Balkance ), da možemo da igramo bolje nego stranci. A ubiti ako se potrudi 1 dobar speedbooster/i i 1 dobar pucač i kada se dovedu novi ljudi koji su tek ušli u grad da im se da šansa i da ih se uči sa strpljenjem i ako se potrude i učenici i učitelji rezultati bi zaista mogli biti zapanjujući.
- Ljudi su postali previše toxic zbog ovog grada u smislu da svatko jednostavno smatra da je bolji od nekog pogotovo mali ID-evi prema velikim ID-evima, počele su razno razne iskre da sjevaju između organizacija i familija te svatko svatko danas jebe mater kako IC tako i OOC, mnogo dvoličnosti se razvijaju među ljudima i u podsvjesti ljudima da ljudi jednostavno počinju da budu bezobrazni i da rade "sranja" ( VDM,RDM itd.. ) po gradu i ja ubiti da skratim, želim da dokažem gradu da veliki ID ne mora značiti loš pucač, da ne mora da znači da netko novi ne može da pobijedi ili da dobije priliku da se pokaže, ne znate koje je veselje sa obje strane ( Učitelja i učenika ) kad netko novi što se možda nikad nije pucao ubije nekog na turfu koji se smatra među najboljim pucačima u gradu. Imam još više razloga no da vam ne dužim previše svakako ćete se smijati kad budete ovo čitali.
3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizaciji:
- Da naprimjer speedboosta nema bilo bi mnogo zanimljivije jer se onda stvarno vidi tko bolje puca, no nebitno, tako fabrički zamišljeno.
- Doveo bih u Bloods HQ rpanje, ja bih rpao na /me i /do komande, no ne mogu obećati za ljude koje dovedem da će raditi isto, vjerovatno bih i sam prestao kad bih vidio da od toga nema ništa.
- Radio bih ono što su i u RL radili Bloodsi ( Napravio bih MG, boli me kurac ).
- Vodio bih rivalstvo sa Cripsom.
- Uveo bih Demokraciju u ako bude moja org, onda u moje Bloodse doveo bih demokraciju, primjer da ako se ljudima ide u geto da se pucaju idemo u geto, a ne da ja kažem idemo i onda idemo zato što sam ja reko da idemo, NE idemo gdje većina želi da ide.
- Nebi radio SS ( Stream Snipe ) i svatko tko bude to radio u Bloodsima bio bi izbačen.
- Pokušao bih se sprijateljiti sa što više ljudi van moje i u mojoj org, tako da se tenzije što je igra postala previše competative i da kad se izgubi i kad se pobijedi turf da svi ostanemo u dobrim odnosima i da se zajebavamo i da napravimo roleplay da si međusobno svi pomažemo kada nam je LSPD za petama no ne preko Bijele knjige ( Discord ).
- Pravila koja bih doveo u org ta pravila kako bi morao poštovati svaki član tako moraju svi ama baš svi, Leader, Viši čin, manji čin itd...
- Uveo bih da radimo roleplay kako treniramo u teretani, to može biti homemade teretana na dvorištu kako ljudi rade sklekove,zgibove, čučnjeve, može biti i u teretani pravoj, te to nebi mnogo koristilo ali malo da skrene temu pucanja i da se ljudi malo i opuste i da se zabave jer realno treniranjem osim što ćemo postići da više kila kokaina nosimo u torbama em što ćemo postići neki roleplay i dići moral ekipi da nije bitno da li Bloodsi imali 1 teritoriju ili imali ih 5. Svi smo svoji i sutra ćemo opet doći.
- Ljude koje bih ubacivao u Bloodse trudio bih se da ne ubacujem kidare, ( KID i KIDARA NIJE ISTO ).
- Ispitivao bih ljude svoj unikatni IQ test, RP pravila, te pošto i sam ne znam baš sva pravila turfa i getho pravila baš previše jer em što sam novi em što je i meni ovaj GRAND RP novi univerzum trudio bih se da ako netko ne zna da ga naučim pa makar ga ne ni ubacio u organizaciju pa makar ono što sam ga pito.
- Pitao bih OOC preko Bijele Knjige ( Discord ) jer smatram da je em što je lakše em što mogu da vidim šta osoba radi preko ekrana kad ga djeli a ako ima 2 ekrana onda bih tražio webcam, a ako je osoba mlađa od 15 OOC godina onda bih ako prođe moje standarde onda bih tražio dopuštenje od roditelja da može njihov sin roleplay-ati sa osobama koji mnogo psuju,puše cigare,travu i da im dokažem da to može biti loš influence na njihovu djecu jer će od mene prvog pokupiti psovanje bez razloga ne da bih nekog uvrijedio nego zbog navike da nekom ne uđe, primjer 2 sam osobe koji su 3 osnovne počeli su psovati boga samo zato što im je bilo smješno jer sam ja psovao kad sam pao sa zgrade a jebiga ja rpam bol. A pošto psujem OOC boga psujem ga i IC jer jebiga roleplay iako bi to mnogo zvali Miješanje IC i OOC, ja to zovem roleplay jer je RP simulacija stvarnog života, tako da ono što nebi radio u RL da ne radim u IC, a ono što radim u RL da radim i IC.
- Ja bih primao mito i korupciju pošto bi to i OOC primio tako bi i IC jebiga opet Magnezijum.
- ACAB ( Alkohol Cigare Anal Babe ) uvijek bio uvijek će ostati. Također članovi Bloods organizaicije ili kako je ja draže volim zvati mafije ( ganga ) bi pokušao pridobiti da furaju moj moto.
- Drukare i ljude koji zabiju leđa Bloodsima osim što bih ih blacklisto iz moje org da ih nitko više ne primi od ljudi koji će dobiti moje povjerenje da im dam viši čin da mogu da ubacuju nove članove kada mene nema,učinio bih i permadeath tako da se ne sjećaju što se desilo kada su bili u organizaciji i dok su dole na podu leže na silu bi im dao tabletu amnezije.
- Tražio bih da svatko ima POV kad god se ide nešto radit a da to što će radit zahtjeva POV.
- Gledao bih da se posvetim svakom članu mafije ponaosob ( Koliko mogu/stignem ) i da vidim ima li kakvih IC problema i ako ima slučajno OOC problema i da to riješimo ako kojim slučajem možemo ili da makar pomognemo jer ipak ovo je "igrica" pa da taj dio dana koja osoba potroši provođenjem u gradu da mu bude drago što ga je proveo i da se zabavi a ne da bude tu zato što osjeća potrebu da bude ili da ga netko tjera ili slično tome. Svakako ovo je virtualni svijet od kojeg mi gameri bježimo od realnosti kako bih makar negdje osjetili potrebu da smo bitni i da nismo beskorisni ni da će netko nekog suditi po izgledu ili nečemu sličnom, ubiti mijenjanje slike svijesti. Say NO to drugs say YES to GrandRP. #ReciNEAreni #Bloods4Life #ZAMPAonTOP
 
Last edited:

Ale Vassago

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
356
Informacije
1. Vaše ime u RL:Aleksandar Milutinovic
2. Vaše godine:20
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:Radnim danima 6 sati a vikendom do 10
5. Vaš Diskord: EverythingIsOkke#1305
6. Vaše Ingame ime:Aleksandar Milutinovic
7. Vaš ID:9286

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav Aleksadnar Milutinovic
 

Kole84

Šef
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
59
1. Vaše ime u RL : Kosta
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7-8h
5. Vaš Diskord : kole#3608
6. Vaše Ingame ime : Kole Reyli
7. Vaš ID : 18618


Dodatne Informacije
1. Lider za...Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Bloodsa, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.Igrao sam FiveM preko 3 godine, imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.

-Planiram da slusam slusam muziku u svom hudu i da vozim bmx, zeleo bih da ostvarim sto vise roleplaya koliko je to moguce.

-Bio sam u mnogim razlicitim organizacijama i bandama, posto sam na serveru 3 meseca, verujem da ce moje liderske vestine i ljubav prema ovom serveru doneti stabilnost koja je preko potrebna ovoj organizaciji.

-Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine dok sam bio High Command u raznim bandama.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.

-Vecina bandi misli da je sve u pucnjavi u getu i legalnoj organizaciji, ali moja banda ce pokazati da verujemo jedni drugima i pomazemo jedni drugima koliko god je to moguce.

-GTA V RolePlay igram od samog pocetka FiveM-a 2019. i bio sam lider mnogih organizacija.Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u organizaciji

-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja npr „Da li vam je dozvoljeno da udjete u hq dok vas juri druga banda ?" i dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam JEDNOG clana od poverenja u bandi koji drzi procenat novca koji zaradjujemo i kojim smo nagradjeni od dogadjaja i ustedjeni novac ce se koristiti za pomoc clanovima u bandi da kupuju skillove koji ce im pomoci u bandi. Na primer, skill za revolver je 250.000 dolara i ako clan nije mogao sam da priusti vestinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako sto cemo obezbediti nesto novca za kupovinu vestine.
-Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Iz onoga sto sam video po serveru znam da ce neki ljudi poceti da se "mesaju" tokom RP situacija kada drugi krse pravila, da bi pokusali da nameste kaznu, pokusacu da kazem svim svojim clanovima kada drugi igrac prekrsi pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguce i da upale snimanje, i da snime sta igrac radi pogresno.
-Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama i popunjavaju kartu geta crvenom bojom ;)
-Uvodjenje Spray team-a i uvodjenje vodje tog teama, oni ce se uvek voziti po teritoriji geta, i pisati nase ime po zidovima sa sprejem.
-Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.
-Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
-Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja
-Fokusirao bih se na obezbedjivanje dobre strukture bandi i fokusirao bih se na kriminalne aktivnosti koje pruzaju dobar RP serveru, umesto da samo ubijam u getu.
-Trudicu se da podelim nagrade clanovima koji ce biti dobri u događajima, a takođe i članovima ako nam daju vremena da se poboljšamo
-Imam vec spreman svima dobro poznat turf team i radujem se mom novom outfitu.
😎
 

Vajo Masina

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
201
1. Vaše ime u RL: Mateo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10
5. Vaš Diskord: maTTa#3257
6. Vaše Ingame ime: Vajoo Masina
7. Vaš ID: 1015

Dodatne Informacije
1. Lider za: Bloods
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što jako dobro poznajem RP, a naročito sam svoj RP život proveo u bandama.
Znam kako temeljito voditi organizaciju zato što sam bio veći rank u većini kriminalnih organizacija u kojoj sam bio, te sam vodio svakakve RP akcije u organizaciji.
Mislim da je moje znanje o pravilima vrlo ključno, tj. da za svaku situaciju znam što se smije, a što se ne smije.
Mislim da imam dobar Turf Team na serveru jer smo nedavno pa sve do sad bili uspješni u turf sceni.
Imam i 15 pouzdanih ljudi koji mi daju podršku i bodre me u mojim postupcima.
U organizaciji bi također imao ljude koji bi vodili računa o grafitima tj. grafiti tim.
Potrudio bi se da budemo „aktivniji“ u smislu da radimo pljačke prodavnica, prodavnice oružija .
Također bi bili aktivni u getu te bi češće robali na autoputu.
Te na kraju tjedna ljudi koji su se najviše isticali dobili bi zasluženi bonus.
Potrudio bi se da u mojoj organizaciji vlada chill atmosfera no naravno posao koji bande moraju izvršiti bit će detaljno i uspješno izvršen.

2)Želim postati lider kako bih pružio ljudima šansu u RP-u.
Želim početi raditi RP-eve kakve nitko nije vidio i zainteresirati igrače da što više igraju i da se upoznaju sa pravim RP-om.
Nije mi se svidjelo kako su neki drugi lideri vodili u drugim organizacijama, mora postojati uravnotežena veza između turfova i RP-a i svakom se treba posvetiti na određeni način.

3)Želim postati lider zbog toga što znam koju veliku odgovornost dobivam.
Pošteno dajem rankove i kažem ono što mislim. Bit ću pravedan lider te će se moja riječ morati ispoštovati.
Nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima sa nepoštovanjem.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Uveo bih strože ispitivanje pravila, igrači bi trebali znati pravila na primjerima.
Ljudi koji prekrše pravilo bit će upozoreni i opomenuti, a ljudi koji znaju da se to ne smije, a i dalje prekrše bit će sankcionirani.
Bio bih jako strog što se tiče vrijeđanja igrača, sve svađe bih rješavao licem u lice.
Ono na što ću najviše obratiti pozornost je da članovi ne MG-aju, tražio bih pravi RP.
Svaki dan bi bio drugačiji jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u.
Tražio bih da svi imaju POV kako ne bi došlo do nepotrebnih warninga.
Sazivao bih sastanke da se svi dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje.
 

Tomas Venganza

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
20
1. Vase ime u RL: Toma
2. Vase godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 4-7h
5. Vas diskord: TomiVisuals#1477
6. Vase Ingame ime: Tomas Venganza
7. Vas ID:
3460

1. Lider za... Bloods

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Generalno na ovaj server igram jos od samog starta, imam preveiliko iskustvo sto se tice gang aktivnosti, vo organizacii sam bukvalno od prvog dana kad sam usao. Sta se tice lidera, bio sam lider Marabunta Grande imao sam uspesan mandat no nisam uspeo da produzim.
Hocu da napravim bolju pricu nego prosli put kad sam takodje uspesno vodio organizaciju. Iza mene imam neverojatan broj ljudi koji su mi loyalni od samog starta do kraja moje liderstvo, takodjer tvrdim da imam najbolji turf team trenutno u gradu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Staviti fokus na bratstvo i zajednistvo, te redovno praviti druzenja uz muziku i logorsku vatru u nasem HQ
Pojacati RP interakcije sa svim organizacijama pogotovo vladinim, naravno, ko god je zainteresovan
Praviti Car meetove jer je to dio geng kulture, a ujedno tu nalaziti nove clanove
Cesto voziti kroz nas kraj sa pojacanom muzikom
Napraviti reformu tako da svaki clan osjeca krivicu ako nesto skrivi da se ne bi ponovilo bas kao sto bi i u RL
Ostaviti naglas na Turfovanje i same turfere kao elitu, za sta imam odlicne pucace jer od toga zavisi vecina prihoda.
Zaista se potruditi da se svi maksimalno zabave u granicama RP-a.
SRECNO SVIMA BRATUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!






 

Suki Yuruzu

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
29
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Uroš Živković

2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: Suki#2137
6. Vaše Ingame ime: Suki Esdeath
7. Vaš ID: 4760



Dodatne Informacije:
1. Lider za:Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Želim biti lider ove organizacije jer sam siguran da bih uspeo da izvedem ovu organizaciju na pravi put ,iako nikada do sada nisam bio leader neke organizacije mislim da je sada pravo vreme jer sam stekao mnogo iskustva u ostalim organizacijama. Prošao sam svaki gang i u svakom je bilo zanimljivo ,ali ja bih probao da napravim nešto drugačije jer imam dosta ljudi koji bi odmah došli u moju organizaciju i potrudili se u svakom smislu da uspemo.
2. Takodje volim sve evente na koje gangovi mogu ići i maksimalno bih se potrudio da organizujem sebe i svoje ljude da idemo i osvajamo evente. Takodje bih pomenuo grafite imam spremnih nekoliko ljudi koji bi bili zaduženi za grafite tako da bi moji ljudi pored bonusa koje ja budem delio mogli zaradjiivati fino i od grafita. Bonuse bih delio po aktivnosti ljudi koji se zalažu za organizaciju dobijaće velike bonuse. Vodio bih evidenciju o svemu u mojoj organizaciji, neaktivni igrači nece dugo opstati.
3. I treća stvar ali ne i najmanje bitna jesu sami turfovi nikada do sada nisam uspeo da osvojim Turf sezonu iako sam prošao svaki gang, u prošlim Bloodsima smo bili na korak da osvojimo Turf sezonu ali imali smo mnogo neozbiljnih ljudi. Naravno imam dosta drugara koji su odlični turferi i smatram da bi smo bili medju jačima na turfovima.
***Hteo bih da dodam da sam odlično upoznat sa pravilima servera takodje svi moji ljudi su odlični roleplay igrači nekoliko njih su čak bili i lideri nekih organizacija tako da bih Vam bio veoma zahvalan kad bi mi dali priliku i pozvali me na razgovor jer smatram da je pravo vreme da organizacija Bloods napreduje u svakom pogledu***
 
Last edited:

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Lovro Krilic

2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: kriliccc#6669
6. Vaše Ingame ime: Lovro Krilic
7. Vaš ID: 9984



Dodatne Informacije:
1. Lider za: Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Htio bih voditi ovu posebnu organizaciju jer imam iskustva, želio bih uvesti veći novi RP-a svojom spoznajom pravila te samom aktivnosti. Uveo bih starije ljude koji bi mi bili sam High Command te ponovno ljude koji znaju RP pravila. Spreman Turf Team, Spremne Ljude za akcije te za Raidove na FZ imam! Bio sam Co-Leader 2 Puta i Administrator servera.
2. Uvijek su na drugom mjestu za mene rankupovi, oni koji stvarno zasluzuju dobiti ce isti, nece se pitati za rankup, u suptrotnom doci ce do onoga do cega nije trebalo doci, potrudit cu se biti pravedan prema svim clanovima.
3. Opomene i disciplinski postupci su uvijek za mene trece mjesto, htio bih zaposliti iskljucivo ljude koji bi znali RP i Geto pravila. Sretno svima na intervju!
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
335
1. Vaše ime u RL: Nesad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije

1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim da budem lider zato sto smatram da mogu da vodim FIB kao organizaciju, imam tim od 10 ljudi sa kojima bih mogao poceti citavu karijeru u FIB-U, Promijenio bih dosta toga od rankova do uniformi i ostalog trudio bih se da dovedem roleplay na njegov maksimum jer mislim da sam spreman da vodim jednu takvu organizaciju. Od pocetka servera sam bio u FIB-U pomno sam promatrao ostale lidere i mogu reci da sam naucio dosta od njih i naravno nemam nista protiv ni jednog od njih, napravili bi hijararhiju da se postuju svi cinovi od najmanjeg do najveceg.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.: Birali bi ljude koji znaju pravila servera, pazili bi koga primamo u organizaciju, svi zajedno kao jedan tim bi poboljsali same treninge agenata drzali bi treninge duze tako da svi agenti budu obuceni na navecem nivou. Svi clanovi bi morali pridrzavati se svih pravila kako komuniciranja sa kolegama tako i pravilima servera.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom