Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Adil Faxov

Player
Player
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Informacije
1. Vaše ime u RL : Bendzamin
2. Vaše godine : 21
3. Vremenska zona : EU 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8-14h
5. Vaš Diskord : Alid Haze#1249
6. Vaše Ingame ime : Prince Belveder
7. Vaš ID : 20

Dodatne Informacije
A) Bivsi admin sa mnogo iskustva sa RP , bivsi vodja FBI (Admin Legalna org) na njemackom serveru koja vec 3 mjeseca uspjesno radi!

B) Vidim se kao prikladan kandidat za šefa Federalnog istražnog ureda jer imam puno RP iskustva i stoga mogu značajno poboljšati RP iskustvo svojih zaposlenika, ali i ostalih igrača. Također želim osigurati da stopa kriminala u gradu ostane što niža i da svatko dobije svoju pravednu kaznu za svoje zločine, kao što sam vidio kako je bilo na drugoj državi. Nadalje, želim da se moja organizacija shvati ozbiljno i da ima dobru reputaciju.
Ono što me čini savršenom kao osobu za ulogu vođe je to što me mogu shvatiti ozbiljno i poštovati. Također znam kako se nositi s ljudima i mogu dobro procijeniti druge ljude. Sa mnom je lako razgovarati jer, prvo, pažljivo slušam, a drugo, imam dobar izbor riječi. Osim toga, uvijek imam bistar um i znam što radim, pogotovo u stresnim situacijama jako primjećujete tu moju kvalitetu. Također sam osoba kojoj su red i strategija jako važni. Već imam gotov koncept za većinu stvari, npr. radio i, prije svega, pravilnik o servisu i red prvenstva.

C) Agenti FIB-a bi trebali biti vrhunski pregovarači. Osjećam da su u prošlosti pregovori propadali zbog nedostatka sposobnosti i odgovarajuće obuke. Pod mojim zapovjedništvom NIKADNI AGENTI neće smjeti pregovarati s kriminalnom organizacijom ako nisu propisno obučeni, testirani i provjereni kao lojalni državi. To će smanjiti broj agenata koji favoriziraju kriminalce tijekom pregovora, s kojima su u prošlosti imali kontakt.

D) Agenti FIB-a trebali bi imati zadatak prekriti grad tajnim agentima, pravilno prikupljati informacije o obiteljima i organizacijama, a zatim izvršiti odgovarajuće uspješne racije na te obitelji i organizacije. To je bio problem u prošlosti jer ne postoji stvarna koordinacija između državnih organizacija. Pod mojim zapovjedništvom bit će veza sa svakom državnom organizacijom koja će trenirati i voditi SWAT odjel za svaki koji će moći pomoći u racijama kada se prikupi dovoljno informacija za provođenje racije.

3. Vaši savjeti za poboljšanje razine RolePlaya u organizaciji.

1. FBI me naučio puno o RolePlayu u našem gradu. Ponekad je problem u interakciji s građanima da bilo koja strana država, građanin ili osumnjičeni ne uspije pravilno RP. Rješenje ovog problema nije uvijek kazna za osobu koja ne koristi odgovarajući RP, već možda institucija ili nastavak ispravnog primjera. Ako naši državni službenici budu držani na PUNO višim standardima od normalnih građana, ili sumnjivaca, onda će grad kao cjelina "s vremenom" poboljšati i njihovu RP sposobnost. Nije uvijek ispravno prijaviti osobu s kojom ste u interakciji jer nije uspjela u RP-u, umjesto toga nastavite ili poboljšajte svoj RP kako bi drugi mogli vidjeti kako to treba učiniti. Pod mojim zapovjedništvom SVI agenti FIB-a će se pridržavati iznimno visokog standarda RP-a i ako ne uspiju i nastave tako činiti, bit će poduzete ozbiljne mjere s moje strane.

2.Moja bi se organizacija prvenstveno trebala boriti protiv kriminala i osigurati da država ne postane takozvana “Gambo država”.
Osim toga, moji zaposlenici trebaju biti kompetentni i dobro razumjeti igranje uloga kako bi se moja organizacija mogla shvatiti ozbiljno i imala dobru reputaciju.
Strukturiran poredak, tako da svi imaju priliku napredovati i da sve ostane pošteno, mislim nikome nije zabavno ako ste već radili posao 2 mjeseca, ali još uvijek nemate visok rang iako se trudite i radite svoje posao čisto. Primijetio sam da se u drugim zemljama uglavnom radi o simpatiji ili previše o tome.
Također bih želio osigurati da moja organizacija ima dobar odnos s drugim vladinim organizacijama kako bi se stvorilo ljepše iskustvo igranja uloga, jer je suradnja važna.
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
1. Vase ime u RL: Nikola Popovic
2. Vase godine : 31
3. Vremenska zona BGD
3. Posecna aktivnost na dan : 12h
4. Vas diskord ID: Pop911#0001
5. Vase ime in game: Pop Garcia
6. Vas ID: 1064

Dodatne informacije

1. Lider za FIB
2. Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga sa objasnjenjem)
1. Prvi razlog je taj sto u RL vec 11 godina radim slican posao i dobro poznajem pravila i postupanja kada se radi o suzbijanju kriminala i sto se tice rp, i sta bi primenio.
2. Drugi razlog je taj sto sam od formiranja servera bio pripadnik FIBA i znam gde su bile greske koje je potrebno ispraviti.
3. Treci razlog je sto je to jedini posao koji znam jako dobro da radim, sto potvrdjuje to sto oko sebe imam dosta ljudi od poverenja koji takodje znaju da rade svoj posao jako dobro.
3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Ovo se tice organizacije za koju konkurisem.... Sto se tice FIBA, kao i svoh ostalih drzavnih organizacija, mora da postoji hierarhija koja mora da se postuje. Potrebno je definisati pravila i postupanja sluzbenih lica sto se tice svih situacija u kojima se mogu naci. Posto sam proveo dosta vremena kao pripadnik FIBA, bio sam u raznim situacijama i sam tim imam dosta iskustva na osnovu kog sam napravio plan za svaku situaciju posebno. Svaki plan treba realizovati tacno onako kako ce biti propisano pravilnikom. Formirao bih jedinice za svaku operaciju posebno i svako bi imao svoje zadatke koje treba da realizuje. Svi se moraju pridrzavati pravila ili u suprotnom nece biti clanovi organizacije i snosice posledice.Vec dugo sam u gradu i znam dosta nacimna da poboljsam RP kao lider FIB-a/Delta Force ( Specijalna jedinica koja bi se djelila na tim A i tim B, sto bi omogucilo da se moze ici na 2 pljacke ili 2 akcije u isto vreme.) Dispatcher ( Doveli bi se Dispeceri koji bi stojali u zgradi FIB-a i rasporedjivali sve jedinice u patrole i trazili njihovu tacnu lokaciju.) Istrazni Tim ( Tu bi bili agenti, Agent 00 bi bio agent koji ima biografiju i radi posao koji samo on i Direktor znaju) Air Unit ( Radili bi vazdusne patrole, naravno i davali bi vazdusnu podrsku ) Hostage Rescue Team (HRT) ( Jedinica koja je napravljena za talacke situacije.) Counterterrorism Division (CTD) ( Antiteroristicka jedinica najopremljenija jedinica specijalno za pucacicne i racije) Behavioural Analysis Unit (BAU) ( Jedinica za ponasanje gradjana i drzavnih sluzbenika)
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
426
1. Vaše ime u RL: Nesad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije

1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim da budem lider zato sto smatram da mogu da vodim FIB kao organizaciju, imam tim od 10 ljudi sa kojima bih mogao poceti citavu karijeru u FIB-U, Promijenio bih dosta toga od rankova do uniformi i ostalog trudio bih se da dovedem roleplay na njegov maksimum jer mislim da sam spreman da vodim jednu takvu organizaciju. Od pocetka servera sam bio u FIB-U pomno sam promatrao ostale lidere i mogu reci da sam naucio dosta od njih i naravno nemam nista protiv ni jednog od njih, napravili bi hijararhiju da se postuju svi cinovi od najmanjeg do najveceg.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.: Birali bi ljude koji znaju pravila servera, pazili bi koga primamo u organizaciju, svi zajedno kao jedan tim bi poboljsali same treninge agenata drzali bi treninge duze tako da svi agenti budu obuceni na navecem nivou. Svi clanovi bi morali pridrzavati se svih pravila kako komuniciranja sa kolegama tako i pravilima servera.
Poznajem ovog coveka, stvarno ume da radi ovaj posao i bio bi odlican lider!
 

bakex_85

Player
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
4
1. Vaše ime u RL: Samir
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-14
5. Vaš Diskord: str0ng_guy_01#4794
6. Vaše Ingame ime: Diego Lacostte
7. Vaš ID: 15995

Dodatne Informacije

1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Želim da postenem lider FIB-a jer smatram da sam sposoban da vodim ovu org. Bio sam u FIB-u i vec znam raditi taj posao te sam. Radeći taj posao posmatrao sam i više činove te naučio mnogo od njih i spreman sam da budem aktivan kako bih roleplay izveo da bude vrhunski. 3. Znam pravila roleplaya te pravila servera znam kako postupiti prema ovakvoj org i daćiću svoj maximum da bude savršen roleplay imam svoju ekipicu za pokretanje cjele priče. U ovoj org bih dosta toga promjenio od uniformi pristupačnosti rankova i samih ranova te korigovao odnos kolega prema radu uz pridrzavanje svih pravila roleplaya pa tako i servera.
 

bakex_85

Player
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
4
1. Vaše ime u RL: Nesad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije

1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim da budem lider zato sto smatram da mogu da vodim FIB kao organizaciju, imam tim od 10 ljudi sa kojima bih mogao poceti citavu karijeru u FIB-U, Promijenio bih dosta toga od rankova do uniformi i ostalog trudio bih se da dovedem roleplay na njegov maksimum jer mislim da sam spreman da vodim jednu takvu organizaciju. Od pocetka servera sam bio u FIB-U pomno sam promatrao ostale lidere i mogu reci da sam naucio dosta od njih i naravno nemam nista protiv ni jednog od njih, napravili bi hijararhiju da se postuju svi cinovi od najmanjeg do najveceg.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.: Birali bi ljude koji znaju pravila servera, pazili bi koga primamo u organizaciju, svi zajedno kao jedan tim bi poboljsali same treninge agenata drzali bi treninge duze tako da svi agenti budu obuceni na navecem nivou. Svi clanovi bi morali pridrzavati se svih pravila kako komuniciranja sa kolegama tako i pravilima servera.
Prije svega dobar lik i pouzdan za ovog posla
 

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+h
5. Vaš Diskord: Milan#2852
6. Vaše Ingame ime: Milan Mancic
7. Vaš ID: 1555

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
a) Imam iskustva kao visoka komanda u SAHP-u. Nakon otvaranja servera bio sam High command u FIB.
b) Detaljno poznajem pravila RP-a, jer sam se vec okusao kao admin na serveru, te zelim da podignem FIB na jos visi nivo.
c) Izuzetno sam komunikativan te smatram da imam sve predispozicije za lidersku poziciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Na sedmicnom nivou bi se organizovale specijalne vezbe kako bi svi agenti bili sposobni u slucaju potencijalnih talackih kriza.
Vec imam spremno osoblje, koje je vodilo par drzavnih organizacija te bi oni poducavali prinove FIB-a.
Imam viziju da oformim tim koji bi suzbijao rasparcavanje narkotika i oruzja.
Redovno bi se vrsile kontrole, uz pomoc posebnih agenata, crnog trzista.
Uspostavio bih komunikaciju sa ostalim drzavnim organizacijama kako bi se sto vise smanjila stopa kriminala.
Hierarhija i postovanje visih cinova bi bili stub mojoj organizaciji.
Oformio bih poseban Air Support team koji bi povremeno nadgledao ghetto te nas prevremeno obavestavao o nadolazecim kriminalnim aktivnostima.
Detaljno bi se proveravala sva pravila RP-a pri ulasku u organizaciju.
Kod talackih kriza uvek bi bio prisutan snajper tim sacinjen od iskusnih pucaca.
Svim agentima bi se pred odlazak u ghetto patrolu objasnila procedura kako bi se smanjio broj robanja tokom patrole.
 
Last edited:

Amil Babic

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
80
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milan
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+h
5. Vaš Diskord: Milan#2852
6. Vaše Ingame ime: Milan Mancic
7. Vaš ID: 1555

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
a) Imam iskustva kao visoka komanda u SAHP-u. Nakon otvaranja servera bio sam CO-Leader u FIB.
b) Detaljno poznajem pravila RP-a, jer sam se vec okusao kao admin na serveru, te zelim da podignem FIB na jos visi nivo.
c) Izuzetno sam komunikativan te smatram da imam sve predispozicije za Lidersku poziciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Na sedmicnom nivou bi se organizovale specijalne vezbe kako bi svi agenti bili sposobni u slucaju potencijalnih talackih kriza.
Vec imam spremno osoblje, koje je vodilo par drzavnih organizacija te bi oni poducavali prinove FIB-a.
Imam viziju da oformim tim koji bi suzbijao rasparcavanje narkotika i oruzja.
Redovno bi se vrsile kontrole, uz pomoc posebnih agenata, crnog trzista.
Uspostavio bih komunikaciju sa ostalim drzavnim organizacijama kako bi se sto vise smanjila stopa kriminala.
Hierarhija i postovanje visih cinova bi bili stub mojoj organizaciji.
Oformio bih poseban Air Support team koji bi povremeno nadgledao ghetto te nas prevremeno obavestavao o nadolazecim kriminalnim aktivnostima.
Detaljno bi se proveravala sva pravila RP-a pri ulasku u organizaciju.
Kod talackih kriza uvek bi bio prisutan snajper tim sacinjen od iskusnih pucaca.
Svim agentima bi se pred odlazak u ghetto patrolu objasnila procedura kako bi se smanjio broj robanja tokom patrole.
Ajmo bato samo jako
 

Ghost Walker

Dzoni Setach
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
43
Informacije
1. Vaše ime u RL David Veljkovic
2. Vaše godine 22
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-6h
5. Vaš Diskord Dachoniii#5796
6. Vaše Ingame ime Dzoni Setac
7. Vaš ID 20128

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Prvi razlog je zato sto sam vec jako dugo bio clan ove organzacije, jako dobro pozajem posao i sva pravila koje jedan direktora fib-a treba da zna, jako se dobro snalazim u losim situacijama, rizicne po moje ljude i trudim se svom snagom da unapredim rolplay na sto veci i zavidni nivo, drugi je razlog sto poznajem jako dobro ljude koji su bili moje kolege i oformio bi jako dobar tim koji bi uspesno vodio i radio svoj posao na zavidnom nivou, treci razlog je zato sto bi pokusao da od fiba napravim instituciju i pravi primer profesionalne rolplay organizacije, sve bi se svodilo na postovanje pravila, uslova i zahteva, svako ko bi se protivio istim bio bi sankcionisan i uvela bi se hierarhija, postovanje starijih i iskusnijih, njihovih naredjenja, psotovanje nizih i sprovodjenje u celu proceduru i obucavanje za najprofesionalnije agente.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Moj savet za pravilan RolePlay jeste to da se u fib dovedu za pocetak ljudi od koji bi znali na fin nacin ali sa autoritetom da sprovedu nove ljude u njihov posao, obuce ih i naprave od njih najprofesionalnije fib agente koje je do sad drzava videla. Da se sprovede hierarhija ali takva da svako zna svoje mesto svog nadredjenog i lice koje treba da slusa i da zna kome ce da se obrati kada ima neki problem, da se u fib-u ne pustaju svakojaka lica koja su poznata po nedolicnom ponasanju i da nemaju osecaja za autoritet i naredbu. Da se bubica preuredi tako da bude laka za popunjavanje i pregledna, a opet da dobijamo sve informacije, da uvedemo pohvale kako bi videli ko se stvarno trudi i daje sve za fib, a ko jednostavno ne zeli da ucestvuje u njegovom napretku.
 
Last edited:

Akira Bushido

Vendetta on top!
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
115
1. Vaše ime u RL:Andrija
2. Vaše godine: 30
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h radnim danom 8-10 vikendom
5. Vaš Diskord: Akiraaaaa#0334
6. Vaše Ingame ime: Akira Bushido
7. Vaš ID: 10930

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zelim da budem lider FIB-a iz razloga sto sam zadnja 3 mandata bio u vrhu komande i poznajem rad FIB-a.
Uveo bih blagu rekonstrukciju rankova i veliku disciplinu sto se tice agenata.
Dodao bih 3 nova ranka:
-undercover jedinicu koji nisu kalibar 00 agenata a mogu da rade undercover
-pregovaracka jedinica kojima bi bio zadatak samo talacke situacije.
-DEA kojima bi bio zadatak pronalazenje uzgoja droge i smanjenje bilo koje vrste preprodaje.

3.
Lanac komande ce morati da se prati,u organizaciju ce se primati samo ozbiljni ljudi koji su nekad imali dodira sa ovom drzavnom organizacijom jer moje misljenje je to da je FIB najkompleksnija organizacija i u njoj mogu raditi samo dobro istrenirani ljudi.Kao poslednje bih se potrudio da komunikaciju izmedju drzavnih organizacija dignem na najveći mogući nivo.
 
Last edited:

Markoooo

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
38
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: UTC +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: Marko#3364
6. Vaše Ingame ime: Marko Blackout
7. Vaš ID: 10617

Dodatne Informacije
1. Lider za: FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Najbitniji razlog je naravno poboljsanje samoga RolePlaya, uveo bi starije ljude sa vise razumijevanja i aktivnosti u organizaciju, išlo bi se na više akcija i naravno poštivale bi se odluke i zakoni Vlade. Imam tim od 10 ljudi s kojima bih počeo Fib karijeru! Racije također bi se izvršavale redovno kao i Bonusi za odličan i naporan rad!

- Regrutacije članova i podijeljenje rankova uvijek su na drugom mjestu za mene. Oni koji zasluže RankUP uvijek će ga dobiti. Treniranje novih članova organizacije će se vršiti odmah nakon regrutacije baš kao i detaljno ispitivanje pravila grada i pravila države!

- Zadnje uvijek dolaze greške, ukoliko jedan član prekrši neko pravilo same organizacije, biti će kažnjen/sankcionisan jednim Ukorom/Opomenom, uvijek će se gledati na što manje grešaka ako uspijem uzeti ovu organizaciju, ukoliko se prekrši pravilo grada, pravilo države ili opća pravila koja se naravno moraju naučiti, biti će kažnjen direktnim kickom. Ostale greške poput krađe uvijek će se staviti na Forum, 4 Biografije za loše policajce će biti ispunjene sa realnim uvjetima!

Sretno svima!
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Aleksa Zampa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Zampa
7. Vaš ID: 2212


Dodatne Informacije
1. Lider za:
FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1.Zelim da budem lider FIB-a zato sto mislim da bi bio dobar lider, znam sva pravila koja su potrebna da RP u igri ide glatko smatram se dobrim autoritetom i pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva a to je postovanje koje dajem ostalim clanovima.
2.2. Zeleo bi da budem lider , zato sto sam vec bio lider drzavne organizacije skoro 2 meseca , imam dosta ljudi koji bi dosli samnom da zapocnemo sa radom FIB-a!
2.3. Imam iskustva u drzavnim organizacijama, obisao sam svaku drzavnu organizaciju , dodatno bih istakao da sam u svim organizacijama bio dosta veliki cin a slozicemo se da za tako nesto je potreban trud a i posten rad naravno i dobro poznavanje RP pravila koja su krucijalna za lidera.
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1.Imam puno ideja za neke nove akcije sa svim drzavnim organizacijama, koje prosli lideri nikada nisu pokusali da izvedu!
3.2.Maksimalno bih se trudio da FIB kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da funkcioniše jedna ozbiljna ustanova kao što je Federalni Istražni Biro (FIB).
3.3.Da se postave uslovi sa ulazak u FIB, obavezno poznavanje svih RP pravila,da bi rad FIB-a mogao da ide glatko bez gresaka.

3.4.Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Roleplayu.
3.5.Osnovao specijalizovani tim za otkrivanje i sprečavanje proizvodnje i preprodaje narkotika



th
 

Armani Rokafela

Player
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
18
Informacije
1. Vaše ime u RL : Adnan
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan : 10-17h
5. Vaš Diskord : ShadoOow#4876
6. Vaše Ingame ime : Armani Aly
7. Vaš ID : 13560
Dodatne Informacije

1. Lider za: FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 U drugim gradovima Lider Vojske, PD-a, zamjenik sefa FIB-a. s time na ovim pozicijama sam se pokazao jako jako dobro i odgovorno sa mnogo pohvala od strane drugih drzavnih organizacija. Imam mnogo iskustva u RP, mnogo vjestina i taktika za mnoge akcije.

2.2 Vidim se kao prikladan kandidat za šefa Federalnog istražnog ureda jer imam puno RP iskustva i stoga mogu mnogo uticati na RP kocnept, iskustvo svojih zaposlenika, ali i ostalih igrača. Također želim osigurati da stopa kriminala u gradu ostane što niža i da svatko dobije svoju pravednu kaznu za svoje zločine, kao što sam vidio kako je bilo u drugim gradovima i drzavama. Želim da se moja organizacija shvati ozbiljno i da ima dobru reputaciju.

2.3 Pored svega sa mnom na celu FIB-a bi se morali postovati osnovni standardi kao sto su dobna ogranicenja(15+) i ozbiljnost u akcijama kao sto su pljacke,Talacke akcije,itd...
Ono što me čini savršenom kao osobu za ulogu vođe je to što me mogu shvatiti ozbiljno i poštovati. Također znam kako se nositi s ljudima i mogu dobro procijeniti druge ljude. Sa mnom je lako razgovarati jer, prvo, pažljivo slušam, a drugo, imam dobar izbor riječi. Osim toga, uvijek imam bistar um i znam što radim, pogotovo u stresnim situacijama jako primjećujete tu moju kvalitetu. Također sam osoba kojoj su red i strategija jako važni. Već imam gotov koncept za većinu stvari, npr. radio i prije svega pravilnik.

2.4 Agenti FIB-a trebali bi imati zadatak prekriti grad tajnim agentima, pravilno prikupljati informacije o obiteljima i organizacijama, a zatim izvršiti odgovarajuće uspješne racije na te obitelji i organizacije. To je bio problem u prošlosti jer ne postoji stvarna koordinacija između državnih organizacija. Pod mojim zapovjedništvom bit će veza sa svakom državnom organizacijom koja će trenirati i voditi SWAT odjel za svaki koji će moći pomoći u racijama kada se prikupi dovoljno informacija za provođenje racije.

2.5 Prvi razlog je zato sto jako dobro pozajem posao i sva pravila koje jedan direktora FIB-a treba da zna, jako se dobro snalazim u losim situacijama, rizicne po moje ljude i trudim se svom snagom da unapredim rolplay na sto veci nivo. Drugi razlog je to sto poznajem jako dobro ljude koji su bili moje kolege i oformio bi jako dobar tim koji bi uspesno vodio i radio svoj posao na zavidnom nivou. Treci razlog je zato sto bi pokusao da od FIB-a napravim instituciju i pravi primer profesionalne RolePlay organizacije, sve bi se svodilo na postivanje pravila, uslova i zahteva, svako ko bi se protivio istim bio bi sankcionisan i uvela bi se Hierarhija, postovanje starijih i iskusnijih, njihovih naredjenja, psotovanje nizih i sprovodjenje na celu procedure i obucavanje za najprofesionalnije agente.
Vaši savjeti za poboljšanje razine RolePlaya u organizaciji.

1. FBI me naučio puno o RolePlayu u našem gradu. Ponekad je problem u interakciji s građanima da bilo koja strana država, građanin ili osumnjičeni ne uspije pravilno RP. Rješenje ovog problema nije uvijek kazna za osobu koja ne koristi odgovarajući RP, već možda institucija ili nastavak ispravnog primjera. Ako naši državni službenici budu držani na PUNO višim standardima od normalnih građana, ili sumnjivaca, onda će grad kao jedna zajednica u kojoj cete poboljšati i njihovu RP sposobnost. Nije uvijek ispravno prijaviti osobu s kojom ste u interakciji jer nije uspjela u RP-u. Umjesto toga nastavite ili mu dajte neke instrukcije ili savjete u vezi RP-a kako bi drugi mogli vidjeti kako to treba učiniti. Pod mojim zapovjedništvom SVI agenti FIB-a će se pridržavati iznimno visokog standarda RP-a i ako ne uspiju i nastave tako činiti, bit će poduzete ozbiljne mjere s moje strane kao sto su Snizivanje cinova, Ukori, Odstranjivanje(Sve zavisi kakva je tezina prekrsaja)

2. Moja bi se organizacija prvenstveno trebala boriti protiv kriminala i osigurati da država ne postane Kriminalno gnijezdo. U kojem se ne zna ko pije a ko placa. Osim toga, moji zaposlenici trebaju biti kompatentni i dobro razumjeti igranje uloga kako bi se moja organizacija mogla shvatiti ozbiljno i imala dobru reputaciju.
Strukturiran poredak, tako da svi imaju priliku napredovati i da sve ostane pošteno, mislim nikome nije zabavno ako ste već radili posao 2 mjeseca, ali još
uvijek nemate visok rang iako se trudite i radite svoje posao čisto. Primijetio sam da se u drugim zemljama uglavnom radi o simpatiji ili previše o tome.​
Sretno Svima❤
 

Nikola Djokiic

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
152
Informacije
1. Vaše ime u RL:Nikola
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-8h
5. Vaš Diskord: Dzoni#8848
6. Vaše Ingame ime:Nikola Djokicc
7. Vaš ID:11508

Dodatne Informacije
1. Lider za FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1.Zeleo bih postati lider ove drzavne org zato sto vec imam iskustvo posto sam radio u vise drzavne org gde sam bio visi cin.
2.2.Najbolji posao u kojem sam uvek uživao je FIB ciji je direktor bio Kayn Darkin.
2.3.Fib mora da se vrati sjaju prošlosti sa agentima koji su uvek operativni i smanjuju ološ i korumpirane u ovoj organizaciji
2.4.Zelim da sredim radno mesto tako što ću ga uciniti zabavnijim jer je u 2 nedelje mnogo ljudi otislo i voleo bih da ovo promenim.
2.5.Zato sto FIB ima veoma visoku vrednost u drzavi koja se sastoji u traženju kriminalaca u gradu
2.6.Zato što organizacija ima mnogo potencijala za istragu na terenu, pa bih želeo da to unapredim
2.7.Zato sto je FIB neophodan na dogodjajima kao sto su pljacka kidnapovanje i td.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1.Imaću ljude da vrše nasumične provere mnogo češće na raznim mestima koja su sumljiva.
3.2.Potrudiću se da se otarasim svih korumpiranih zaposlenih.
3.3.Ni jedan zločin neće ostaviti nekažnjen.
3.4.FIB ce na svakom dogodjaju da bude maksimalno pazljiv i ozbijan.
3.5.FIB ce uvek pruziti gradjanima da udju u FIB.
3.6.FIB ce novom clanovima pruziti najbolju obuku sto moze biti.
3.7.FIB ce uvek biti dobar prema gradjanima koji postoju zakone.
3.8.FIB ce uvek biti prijateljski nastvojen prema drugim drzavnim org.
3.9.U FIB-u nece ulaziti ljudi koji bi usli samo da pucaju vec koji zele da RP-aju.
3.10.Kada su talacke u toku samo odredjeni ljudi ce smeti pregovarati.
 
Last edited:

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
231
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4/5h nekad i vise
5. Vaš Diskord: LucasM.#2887
6. Vaše Ingame ime: Lyn Zuyev
7. Vaš ID: 526

Dodatne Informacije
1. Lider za. FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim postati lider jedne jelte tako drzavne organizacije kako bih se oprobao u vodjstvu te organizacije, zato sto sam ranije bio u drzavnim organizacijama ( Isto tako i u FIBu kao FSS Tajni Agent, BlackOps Agent i ostalo ) te znam kako bi jedna drzavna organizacija trebala da radi, sistem i ostale stvari koje su vezane za istu. Posto sam prethodni period od nekoliko meseci bio u adminima zeleo bih sada da se vratim na RP i ukoliko bude moguce pocnem voditi FIB. Naravno trudio bih se da sto vise poboljsam RP i sebi i drugima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Kao sto bi FIB trebao da bude jedna odgovorna drzavna organizacija isao bih prema tom nivou te se ne bi desavalo da ljudi koji nemaju dovoljno znanja i vestina budu ubaceni zato sto su neciji prijatelji, trudio bih se da na pojedinim akcijama FIB agenti budu maksimalno fokusirani na zadatak i na jelte akciju koja se desava kako bi se i nama i svima na neki nacin poboljsao RP bar ne bi bilo vikanja trcanja okolo i ostalih stvari planiram to dovesti u red. Novi cinovi, u planu imam jos mnoge ideje koje nisam siguran da li bih mogle da se ispune ali ako da voljan sam da uvedem neke od njih.
 

Joe Castello

Player
Player
Joined
Feb 20, 2022
Messages
12
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mirhad
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: M1ki#1919
6. Vaše Ingame ime: Joe Castello
7. Vaš ID: 18654

Dodatne Informacije
1.
Lider za: FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
a) Imam iskustva sa raznim državnim organizacijama gdje sam bio visoka komanda(najrecentnije ZDS u SAHPu ,za vrijeme Petrovića). Roleplay serverima se bavim duži niz godina(2014).
b) Detaljno poznajem sva pravila Roleplaya
c) Na ovom serveru se još nisam okušao kao lider, te imam veliku volju za time i smatram da sam dovoljno sposoban i komunikativan za tu poziciju.
d) Imam pregršt ideja za reformaciju FIBa
e) Detaljno sam upućen u rad državnih organizacija, kako reagirati na pljačkama, geto patrolama i sl.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

a) Oformiranje specijalnih jedinica: Sniper, Air Support, Undercover, Pregovaračka, Istražna, jedinica za suzbijanje krijumčarenje narkotika i oružja.
b) Vježbe svaki drugi dan za što bolje reagiranje tokom pljački
c) Poštovanje hierarhije
d) Svako bi odgovarao za potencijalne greške, nevažno da li bi bio 1 ili 28 rank.
e) Jedan od provjerenijih mojih ljudi bi bio zadužen za svakodnevno provjeravanje logova kako ne bi dolazilo do pustošenja skladišta.
f) Pregovaranje na pljačkama bi vodili samo ljudi koji imaju iskustva sa time i koji su prethodno provjereni.
g) Sastanci sa drugim državnim organizacijama kako bi se što bolje sinkronizovali za suzbijanje kriminala u državi.
h) Detaljna ispitivanja RP pravila za ulazak u organizaciju, sa naglaskom na događaje( FZ Raid, pljačke, talačke).
i) Sastanak jednom sedmično za cijeli FIB kako bi se izlagale ideje, žalbe, pohvale i sl.
j) Prije odlaska na teren, svi novi agenti bi morali proći akademiju.
k) Supervizori bi jednom sedmično iznosili izvještaj o radu svih agenata.
l ) Maksimalna ozbiljnost u stanici i van stanice.
m) Za napredovanje kroz rangove uveo bi se minimalan broj potrebnih sati u org. i minimalan broj hapšenja
 
Last edited:

Bakir Immortall

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
92
1. Vaše ime u RL:Bakir

2. Vaše godine:15

3. Vremenska zona:GMT +2

4. Prosječna aktivnost na dan:7-8h

5. Vaš Diskord:Bakir#9542

6. Vaše Ingame ime: Bakir Immortal

7. Vaš ID:1552

Dodatne Informacije
1. Lider za...FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Smatram sebe kao osobu koja je kompetentna za vodjenje ove organizacije.Jer sam do sad bio u raznim organizacijama i nagledao sam se svega i svacega i ucio sam na tudjim greskama.

2.Imam aktivne/sposobne vise cinove i vjerujem 100% u njih.Oni su radili u FIB kao i ja.

3.U gradu Los Angeles sam bio Direktor FIB tu poziciju sam napistio radi nepravde te sam se preselio u grad San Andres u kojem zivim i dan danas.Poslije malo vremena provedenom u gradu vratio sam se u FIB radi nostalgije i želje za ponovnom funkcijom.Jednostavno se pronalazim u ovom poslu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Prije svega forsirao bih koriscenje me/do/try komandi,zatim bi uredio cinove radi poboljsanja price.
Smatram da kao FIB bi trebao biti primjer ostalim org i redovnom bih se pojavljivao na eventima.
Osposobio bi Antiteroristička jedinicu te bih sa njom isao na talacke i specijalne akcije jer smatram da je to stvarno potrebno da mjenja NG-kobre.
Ulazak u ovu posebnu organizaciju ne bi bio lak.Svaki kantidat bi morao prociobuku kao i niz testova kako bi uvidjeli da je on sposoban vrsiti svoju duznost.
Samim tim bi sprecio da se krse pravila u ovoj organizaciji.
I svaki clan koji bi bio u ovoj organizaciji bio bi tretiran kao i svi ostali mi bi smo jednostavno bili jedna velika familija tako da bih malo opustio svoje clanove u teskim situacijama.
Unaprijedio bi vozila da budu brza jer smatram da je efikasnost i brzina pola akcije.



Hvala na citanju.​

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom