Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Matija Zagorec

Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
44
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5 6h
5. Vaš Diskord: Matija#5734
6. Vaše Ingame ime: Matija Zagorec
7. Vaš ID: 11237

Dodatne Informacije
1. Lider za FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Želim biti čelnik FIB-a jer želim unaprijediti djelovanje i RP legalnih organizacija u gradu. Imam veliko iskustvo na vodećim pozicijama u pravnim organizacijama, kao iu bandama.
sa svojim iskustvom mislim da mogu učinkovito voditi FIB i poboljšati iskustvo svih igrača. Sa svojim poznavanjem pravila i učenjem od iskusnih igrača u RS01 mogu to primijeniti i naučiti
igrače da ispravno i s poštovanjem obavljaju svoje dužnosti. Mogu izgraditi sjajan tim koji će dobro voditi ovu organizaciju s ljudima koji će voditi u svim vremenskim zonama kako bih se uvjerio da svi, s pravim znanjem,
mogu sudjelovati i pridružiti se FIB-u kako bi RP u gradu doveli na novi vrh.

- I ne samo to, već kao vođa mogu osigurati djelovanje ne samo FIB-a nego svih legalnih organizacija jer sam primijetio da je aktivnost bandi neusporediva u usporedbi s pravnim organizacijama. hoću
osigurajte da će biti aktivni agenti u svakom trenutku u gradu kako bi se omogućilo da događaji i RP rade 24/7 od koristi svim igračima u gradskoj bandi ili civilima. Budući da se FIB smatra jednom od moćnijih pravnih organizacija za mene, osigurana je nevjerojatno važna aktivnost i FIB je uvijek dostupan.

- Konačno, postajući vođa, mogu naglasiti važnost poštovanja između svih legalnih i nelegalnih organizacija. Iz svog iskustva primijetio sam neprofesionalnost FIB-a i vjerujem da imam sredstava da to zaustavim i poboljšam imidž FIB-a. Osigurat ću profesionalno ponašanje koje točno predstavlja ono što FIB uistinu jest i vratiti njegovu zasluženu reputaciju organizacije koju treba poštovati. Da bih to učinio, uveo bih oštrije kazne za one koji svoju ulogu nisu shvatili ozbiljno i pozdravio bih konstruktivnu kritiku svih igrača i organizacija.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Moj savjet i ideje bi bili da se prioriteti ulogiraju prije svega, te da svi članovi organizacije to razumiju.
to znači da bih dao prioritete RP-u prije pobjede na eventima i "premlaćivanja ilegalaca". Na primjer, to bi značilo više ispitivanja i tajnog rada, a ne samo uhićenje pojedinaca s minimalnim RP.
Time bi se poboljšalo iskustvo ilegalaca, ali i običnih građana.

- Nadalje, RP pravila bi se provodila i podučavala sve agente kako bi se osiguralo da svi jasno razumiju što grad očekuje od njih kako bi pružili dobar i zabavan RP ne samo sebi već i svim igračim
 

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
147
Informacije
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8 radnim danimo 10h+ vikendom
5. Vaš Diskord: jox#0075
6. Vaše Ingame ime: Leo Angelo
7. Vaš ID: 8802

Dodatne Informacije
1. Lider za FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 4 mjesca svog igranja, te sam bio clan LSPD, FIB I SAHP organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao prijmeniti i u FIB-u.

2.1 Lider FIB-a zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalago bih se za postenje, pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih ne može se odrzavati red.

2.2 Kao lider mislim da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe ljude kojima vjerujes. Sam je vrlo tesko odrzavat organizaciju poput FIB-a.

2.3 FIB je najmocnija i najznačajnija organizacija u cijelom gradu, tako da bi se fokusirao sto vise na roleplay, bilo bi manje pucnjave po gradu te u vecini slucajeva koristio bih se tazer jer FIB nije organizacija koja ce ubijat ljude nego organizacija koja ce ih štitit.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Roleplay bi poboljsao Obukom svaki dan te svaki Agent koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka pregovaranja, vodstva, davanja znanja itd. Zato što je cilj da od naših agenata napravimo ljude koji ce moci sami voditi događaje, pljacke, talacke itd.

3.2 Za dobar roleplay potrebna je i dobra veza sa ostalim organizacijiama. Organizirao bih zajednicke vjezbe, treninge sa ostalim organizacijama i što vise komunikacije među istima. Takvi treninzi bi se odnosili na pozicioniranje clanova, raspored i disciplinu. Što bi također pridonjelo poboljšanju roleplaya.

3.3 Ljudi koji bi mogli uci u organizaciju trebali bi dobro poznavati roleplay pravila I to bi bili ljudi koje smatram sposobnim za ovu organizaciju.

3.4 Uveo bih dosta novih kodova koji nisu bili u FIB-u kao sto su: 10-55 ( zaustavljeno vozilo), 10-33 (potrebna podrska), 10-95 ( prijevoz lica do zatvora), 10-57 viktor/fokstrot ( potjera za vozilom I potjera za licem koje bjezi pjeske), code 6 ( na mjestu zlocina/događaja)…

3.5 Zelio bih da se građani kada vide FIB opuste i osjećaju sigurno, a kriminalci da se plaše. Clanovi FIB-a bili bi maximalno pristoji prema građanima i postovali bi ih na velikom nivou, posto su oni ljudi koje mi kao Drzavna Organizacija trebamo štititi i glavni su razlog naseg nastanka.

s poštovanjem,


LEO ANGELO.
 

Gjorg_Martinsson

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
113
Poštovani igrači, ovom prilikom ZATVARAM prijave za lidera FIB-a.
Moj konačan odabir za interview su:

Prince Belveder (Alid Haze#1249)
Armani Aly (ShadoOow#4876)
Leo Angelo (jox#0075)

Pop Garcia (Pop911#0001)

Interview će biti održan sutra (6.5.) sa početkom u 21:00H.
Vidimo se!
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
227
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6H
5. Vaš Diskord: LucasM#2887
6. Vaše Ingame ime Lyn Zuyev
7. Vaš ID: 526

Dodatne Informacije
1. Lider za: San Andreas Highway Patrol (SAHP)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): U sahpu sam bio oko 5 meseci te rpao drzavnog sluzbenika to mi se svidelo te sam tamo proveo toliko dugo vremena, cak sam neko vreme vodio off road jedinicu. Pokusao bih svima poboljsati rp i probao bih da ostvarim da sahp bude jedna organizacija u kojoj nema zezanja u toku situacija i ostalo. Imam dosta stvari na umu oko te iste organizacije.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Kao sto sam gore vec naveo pokusao bih pruziti svima normalan i dobar roleplay, sahp bi bila organizacija koja u situacijama i akcijama itd bude striktna, zezanje i ostalo nije na odmet ali u situacijama bi maksimalno bili striktni, imam puno ideja neke od njih su pojedine nove jedinice, cinovi, stvari oko organizacije i pojedine kako bi sahp imao rp jelte sa drugim organizacijama kada neka akcija nije u toku ili dogadjaj
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
1. Vaše ime u RL: Antonio Lucic
2. Vaše godine: 17,5
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 - 12 h
5. Vaš Diskord: Antonio Lucic#4254
6. Vaše Ingame ime: Antonio Lucic
7. Vaš ID: 3090

Dodatne Informacije


1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


2.1 Prva stvar: Bio sam vise od 7 mjeseci u SAHP-u, zavolio sam ovu organizaciju i dovoljno sam dugo u njoj da znam kako funkcionira.

2.2 Druga stvar: Mislim da sam dovoljno sposoban da vodim SAHP, aktivan sam svaki dan od 10 do 12 sati te bih time lakse uocavao greske clanova u organizaciji.

2.3 Treca stvar: Uveo bih dosta novih stvari kao sto su sektori Specijalne Patrolne Jedinice (S.P.J),Special Response Tim (S.R.T), Inspektorski Tim, OffRoad Tim i AirSupport oni bih se bavili razlicitim stvarima i samim
tim bih poboljsao RolePlay.


2.4 Cetvrta stvar: Poboljsao bih suradnju sa ostalim drzavnim organizacijama u cilju postizanja kvalitetnog RP-a.

2.5 Peta stvar: Poboljsao bih organizacju rada tako sto bih se posvetio pojedincu, tako i cjelome timu (organizaciji).


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


Uveo bih sljedece:


3.1 AirSupport (Ukoliko treba nadgledati neko podrucje ili se desi neka situacija da se kopnenim vozilima ne moze doci do odredjene lokacije, AirSupport je tu da pripomogne.)

3.2 OffRoad Tim (OffRoad Team imaju svoje patrole po planinskim putevima i putevima neprohodnim za obicnu patrolu ili SPJ.)

3.3 Inspektorski Tim (Inspektorski tim je tu da razotkriva kriminalne radnje sto se desavaju na podrucju koje SAHP drzi pod kontrolom.)

3.4 Sheriff S.P.J (Specijalna Patrolna jedinica uglavnom koriste presretace i idu u posebne patrole, pomazu obicnim patrolama u potjerama za brzim vozilima.)

3.5 Sheriff S.R.T (Special Response Tim je specijalno istrenirani tim koji ide na sve vaznije dogadjaje, pljacke, racije, talacke situacije...)


4. Naravno, tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:

4.1 Povecao bih patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed, okolnim i planinskim putevima.

4.2 Pojacao bih suradnju sa NG-om (Kobrama) radi poboljsanja sigurnosti svih gradjana koji napustaju glavni dio grada ( autoput ).

4.3 Radio bih vise punktova sa NG / FIB / LSPD.

4.4 Svaki clan SAHP-a bih imao svoju znacku ( zapljena vozila, zapljena stvari iz gepeka, hapsenja, kazne... ).

4.5 Povecao bih treninge clanova ( pit , box maneuver).

4.6 Poboljsao bih rad na bubici i ozivio bih njenu funkciju.
 

Markoooo

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
38
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: Marko#3364
6. Vaše Ingame ime: Marko Blackout
7. Vaš ID: 10617

Dodatne Informacije

1. Lider za SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Na samom početku igranja na Grand RP serveru moj RolePlay karakter je bio baziran na državne organizacije. Počevši od Gov-a gdje sam bio USSS Tajni agent, nakon toga u SAHP-U gdje sam bio inspektor junior, u FIB-U gdje sam bio čak 00 agent. Nakon svega toga opet sam se vratio u SAHP gdje sam također bio inspektor. Stoga imam veliko iskustvo i mislim da bih bio dostojan držati jednu tako posebnu organizaciju.

2.1 Lider SAHP-A zelio bih postati iz vise razloga. Kao prijašnje iskustvo vrlo velikog ranka mislim da se jedan dobar lider mora zalagati za sve... Počevši od reda i mira u organizaciji, do izvrsnog posla u organizaciji. Postizanjem ta 3 uslova postajemo prava organizacija.

2.2 Mislim da jednoj dobroj organizaciji fale ljudi koji bih je podržavali, dizali i upravljali njoj kad bi joj bilo najteže

2.3 SAHP je jedna od najmoćnijih i najboljih organizacija na serveru, nikad nije dosadno, uvijek posla ima. Suzbijanjem kriminala i boljim RolePlay-om pomogli bi serveru, a i ljudima oko nas.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1
RolePlay bi se poboljšao svakodnevnom obukom novih članova, terenska nastava, učenje radio kosova, manje MG-a na radiju. Za svako prekršena pravilo bi se davala i adekvatna kazna.

3.2 Drugo, a možda i najbitnije je veza između državnih organizacija. Na pljačkama, talačkim situacijama, pljačkama Fort Zancuda i drugim kriminalnih radnjama trebamo imati dobru povezanost, prvo lidera, a onda i članova. Dogovor da se okupi o nas 40 i ni 1 preko. Više departmenta, ali manje gluposti na istom. Samo bitne informacije.

3.3 Regrutovanje članova, ispitivanje i obuka istih je jako bitna stvar. Detaljno ispitivanje pravila grada, države i sl. Obuka kao što sam rekao na terenu, obijanje gepeka, kako privesti lice i dr.



3.4 Uvođenje novih radio kosova kao što su 10-99 ( situacija žavršena) što prošli lideri nisu koristili. Više radio kod ova manje priče na radiju.



3.5 Od SAHP-A želio bih napraviti da kad ga vide, da se osjećaju sigurno. Znači da ne govore vidi ove mangupe iz SAHP-A opet su na autoputu. Da se kriminalci
pribojavaju i plaše kad ga vide. Da ne sade i preprodaju ilegalne substance, oružje i municiju diljem države.

3.6 Krađa iz sefa
Koga se uhvati da krade iz sefa ide direktno na forum, mislim da su ljudi dovoljno zreli, ali nikad ne znaš što ljudski mozak može napraviti.



s poštovanjem,


MARKO BLACKOUT
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Informacije
1.Robert
2.24
3.GMT+1
4. Od 4 do 5h
5. Rifko#5742
6.Rimfet Zaklan
7. ID 4633
Dodatne informacije
1. Lider: SAHP
2. Zašto želite da budete vođa ove posebne organizacije ? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Prvi razlog zbog kojeg bih želio postati lider SAHP -a je taj što sam bio Zamjenik Državnog Šerifa želio nastaviti rad i napredak u poboljšanju reda šerifa. Tijekom svojih nešto više od dva mjeseca sa dodjeljivanjem šerifa, vodio je sam tužbu u mnogim oblastima odeljenja da se zalažem za stalno poboljšanje. Ovo sam prvo započeo implementacijom zamki za brzinu, da bih obuzdao divljanje bezobzirnih vozača u ovom gradu. Zatim sam po svom nalogu nastavio sa obukom, gdje sam organizirao i vodio naše odjeljenje za obuku. Postavljanje procesa prelaska sa pripravnikom zamjenika III, osiguranje kvalitete ( Pripravnik na zamjenik vodiča ) Ovaj naporan rad poznat je tako što sam dobio nalog "Zamjenik Državnog Šerifa " . Moja potraga se tu nije završila jer sam zajedno sa drugim nalogodavcem u to vrijeme stvorio oficira SAHP -a (Kodeks ponašanja oficira ), čiji je cilj bio ne samo osigurati kvalitetu tijekom cijelog procesa obuke, već ga održavati u cijelom odjeljenju . Dobijanje vodeće uloge šerifa u SAHP -u samo bi se osiguralo da se ova poboljšanja dogode još brže i da imaju značajniji i trajniji utjecaj.

Drugi razlog zbog kojeg se javljam da postanem lider SAHP -a je moja jasna sposobnost vođenja. Kao Zamjenik Državnog Šerofa u SAHP -u, odgovorio sam za razvoj novih polaznika nezavisnim pouzdanim šerifskim zamjenicima. Ovo je samo po sebi zahtjevan zadatak liderske sposobnosti, ali sam ipak uspio u ovoj ulozi. Uspješno sam obučio oko pola odijeljenja pa čak i stare pse naučio novim trikovima kada su u pitanju zamke za brzinu. Ovo je samo dokaz moje sposobnosti kao vode, i zašto vjerujem da me ta sposobnost naterala da se javim za lidera SAHP -a.

Moj treći i posljednji razlog zašto želim da postanem Lider SAHP -a je to što želim da SAHP ostane SAHP. Ne kažem da nema prostora za poboljšanje, ali sam nakon čitanja drugih prijava za lidera SAHP -a shvatio da jedan podnosilac prijavi nije znao ko smo. Nekoliko je onih koji žele da se odjeljenje pretvori u odjeljenje spremno za paradu, ali divlji zapad nisu civilizirali gradski policajci spremni za paradu, civilizirali su ga šerifi i kauboji. Drugi žele da nas odvedu sa prvih linija fronta i vide nas kao pojavljivanje, o tome se nikada nije radilo. SAHP je grupa koja će vas juriti dok nam gume ne padnu s krstarica, i boriti se za pravdu do našeg posljednjeg daha, i nema zamijenjene za nekoga ko to razumije.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RP -a u organizaciji.
Vrijeme želim da se uvjerim da su se svi moji zamjenici profesionalno ponudili. Ova procedura bi mogla da ima dvostruku svršu, kao i da osigura pravila RP i da prepoznamo padove u našem RP -u, i kako možemo da ispravimo nakon pregleda telesne kamere za ispunjenje iskustva za sve (dokument koji je bio u radovima ). Drugi način na koji bih poboljšao RP je implementacija vidljivije dokaze Dužnosti, Karte i Hapšenja. Prikazati aktivnost i produktivnost SAHP -a kao organizacija. Ovo dodaje transparentnost organizacije kako bi administracija mogla vidjeti produktivnost, ali također može poslužiti i kao sredstvo koje visoka komanda može koristiti kako bi se osiguralo da svi naši zastupnici ispunjavaju svoje dužnosti zamjenika u SAHP-u. Moj posljednji prijedlog za poboljšanje RP -a je razvoj zapovjedne strukture koja može lako otkriti sve vremenske zone, što ne ostavlja neaktivno vrijeme određivanja jer su skoro poslanici nisu bili u mogućnostima zadatka i dobili zapovjedništvo u mogućnostima i ostvarili zapovjedništvo u okviru ciljeva uveo bi i ponovno značke da ispunjavaju zbog krađe iz sefa s poštovanjem Rimfet Zaklan.
 

Muamer Lion Hido

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
2
1. Vaše ime u RL: Muamer Hido
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12h
5. Vaš Diskord: Jurlin Hidao#0547
6. Vaše Ingame ime: Muamer Hidao
7-Vas ID: 21630

Dodatne Informacije


1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


2.1 Prva stvar: Bio sam u SAHP-u negdje od pocetka , naravno da sam vidio kako funcionise sistem samog SAHP te smatram da u skorije vrijeme trebalo da pojaca obim posla i da uvede neki red u rp bez da bude problema

2.2 Druga stvar: Mislim da sam dovoljno sposoban da vodim SAHP, iz razloga jer treba ozbiljan da vodi gdje nema zezancije so jednako vazi za mene i za sve uposlene, moja dnevna aktivnost je 10-11 sati dnevno

2.3 Treca stvar: Uveo bih recimo snajpersku jednicu koja dolazila na samo na talacke situacije sto recimo bilo sasvim okey da posjoji jedn takva jednica

2.5 Peta stvar:
Pobojsati SAHP i svu jednu jednicu kako radili kao tim


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


Uveo bih sljedece:


3.1 AirSupport (Ukoliko potrebna pomoc kolegama iz vadzuha recimo mogu da nagledaju planicna podrucija)

3.2 OffRoad Tim(tim koji ide sa autima po planinsim terenu)

3.3 Snajper Tim (Ovaj tim namjenjen samo talacke situacije,osnovat ekupu koja da brani zivot jednog taoca)
3.4. Presretač(presretač tim cinit njih 10 gdje ici u svojim vozilima bez oznate i rotacija da kontrolu brzine na putevima los santosa ondnoso palet bay)

3.5. Specijalna jednica(Ova bi jednica isla na pljacke banka,banomata,racije koja bi bila u sastavu SAHP


4. Naravno, tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:

4.1 Povecane patrola na putevima,punkovi,kontrole vozila i lica u njemu

4.2 Pojacanja saradnja sa FIB,POLICIJOM,VOJSKOM,

4.3 Radio bih vise punktova sa NG / FIB / LSPD.

4.4 Svaki clan SAHP-a bih imao svoju znacku ( zapljena vozila, zapljena stvari iz gepeka, hapsenja, kazne... ).

4.5 Povecao bih treninge clanova ( pit , box maneuver).

4.6
Poboljsao bih rad na bubici i ozivio bih njenu funkciju.
 
Last edited:

vito1234

Player
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
33
1. Vaše ime u RL: Vito
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h ili vise u određenim situacijama
5. Vaš Diskord: celavac#3105
6. Vaše Ingame ime: GuyInACorner isus
7. Vaš ID: 3459

Dodatne informacije:
1. Lider za SAHP

2. Zašto želite da budete vođa ove posebne organizacije ? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem):
Prvi i najbitniji razlog zašto želim biti SAHP lider je taj sto sam radio u SAHP neko vreme kao GM i bio sam prije jedan od najvećih cinovca u ostalim organizacijama kao sto su vagosi... Nakon nekoga u SAHP-u shvatio sam da imam posebnu narav i zelju za tim određenim poslom i mislim da bi donio neke bitne promjene da se SAHP od sad pa nadalje shvaća ozbiljnije a ne da ljudi govore kako smo nesposobni i da ne znamo sto da radimo kad su bitniji eventi kao pljačka prodavaonice ili napad na NG. Mislim da je bilo puno neozbiljnih ljudi na prijašnjem SAHP-u i da se to neće događati dok ću ja bit nad komandom i vjerujem da to mogu sredit i da detaljno ispitam sva pravila i kodove prije ulaska u SAHP nove članove jer postoje ljudi koji shvaćaju posao kako treba i ozbiljno a ne da se sprdaju na račun organizacije. Također želim da me se shvati ozbiljno i zapamti se moj SAHP ako ga dobijem po vrlinama i kako bi nas svi u Grand rp serveru mogli pohvaliti da radimo odličan posao. Ja mislim da bih preuredio SAHP na bolje zbog svojih osobnosti kao slušanje svakoga neovisno o cinu pomaganju novijih članova i kolegijalnost i profesionalnost kod SAHP-a i da se svatko ko će biti u mojemu SAHP-u osjeća ugodno i da mu je zabavno igrat rp kao policajac.

Drugi razlog zašto želim da postanem lider SAHP-a je sto mislim da bio bio odličan primjer za neke članove koji tek uče o pravilima i sta se to radi na ovome rp serveru i da nam je ugodno svima i da mogu loviti kriminalce i stave ih u zatvor kako bi smanjili kriminal u ovome lijepome gradu. Ja mislim da posao lidera svakako nije lagan već jako zahtjevan te mislim da sam prava osoba za takav posao. Kao glavni major u prošlome SAHP-u sam pomagao nižim cinovima da dospiju na vise i da se pokazu u svojim mogućnostima jer smatram da je to bitno da se samopouzdanje ljudi navuče prema gore da je ljepše raditi posao policajca. Zatim svakome od novih članova bi dao detaljnu akademiju da pohvataju kako se koristi PDA i slične stvari da ne griješe u poslu i da su profesionalni kod hvatanja lica. Te bih pokusao povećati kolegijalnost na najveći moguć postotak.

Treći razlog zašto bih želio postati lider SAHP-a je želim da postignem najveću moguću granicu kod poboljšanja SHAP-a da se pravila ne krše i da ljudi znaju što rade da se vidi za što je zapravo SAHP sve spreman uraditi za zaštitu građana San Andreas-a. SHAP se treba boriti za pravdu u gradu i smanjiti kriminal na najmanju moguću granicu i da kada se putuje autoputom dok nam vide auto da ih obuzme panika i da znaju da će ih SAHP sa sigurnošću zaustaviti i dovesti pravdi. Želim dok je to moguće da je SHAP uvijek među prvima od državnih organizacija na eventima i da se pobrinu za sigurnost građana.
Eto to su ukratko moja tri razloga zašto želim biti SAHP lider.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RP -a u organizaciji.
Želim da su svi u mojemu SHAP-u obučeni kako treba i da se cinovi stvarno daju prema zaslugama a ne prema vezama jer to ne bi bilo u redu sa moje strane i nitko ne bi ništa naučio iz toga. Pobrinuti ću se osobno da svaki od mojih članova zna sta radi i kako radi te ću voditi detaljnu evidenciju o tome. Mislim da je potrebno poštovanje rangiranja u SAHP-u i da se poštuju veći činovi jer ih nisu zaslužili bez razloga. Bitna mi je reputacija SAHP-a i da se zna da smo dobri u našemu poslu pa ću na svakoga ko prekrši pravilo i najmanje strogo kazniti jer se na greškama mora naučiti.

Još bih želio uvesti profesionalan radio da se ne pričaju gluposti i svakojake priče nego da se koristi isključivo za dužnost i da se koriste kodovi za to nadređeni te će svako kršenje radija rezultirati opomenom jer je radio bitna komunikacija nadaleko a ne dječja igračka.

Također je bitna i krađa iz skladišta - svako uhvaćeno uzimanje oružja pancira ili balaklava i ne vraćeno i detaljno opisano u značkama će rezultirati detaljnim razgovorom osuđenika curatora/administratora i lidera ili zamjenika da se odluci dali je kriv ili ne i ukoliko se ustanovi da je kriv ide instantna BLACK LISTA i ban na 60 dana jer je to nedopustivo i neće se tolerirati.

To je to od mene hvala na razmotrenju.
GuyIaACorner Isus
 
Last edited:

Lovro49

Player
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
11
1. Vaše ime u RL: Vito
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h ili vise u određenim situacijama
5. Vaš Diskord: vito1234yt#3105
6. Vaše Ingame ime: Vito Olekorev
7. Vaš ID: 4438

Dodatne informacije:
1. Lider za SAHP

2. Zašto želite da budete vođa ove posebne organizacije ? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem):
Prvi i najbitniji razlog zašto želim biti SAHP lider je taj sto sam radio u SAHP neko vreme kao GM i bio sam prije jedan od najvećih cinovca u ostalim organizacijama kao sto su vagosi... Nakon nekoga u SAHP-u shvatio sam da imam posebnu narav i zelju za tim određenim poslom i mislim da bi donio neke bitne promjene da se SAHP od sad pa nadalje shvaća ozbiljnije a ne da ljudi govore kako smo nesposobni i da ne znamo sto da radimo kad su bitniji eventi kao pljačka prodavaonice ili napad na NG. Mislim da je bilo puno neozbiljnih ljudi na prijašnjem SAHP-u i da se to neće događati dok ću ja bit nad komandom i vjerujem da to mogu sredit i da detaljno ispitam sva pravila i kodove prije ulaska u SAHP nove članove jer postoje ljudi koji shvaćaju posao kako treba i ozbiljno a ne da se sprdaju na račun organizacije. Također želim da me se shvati ozbiljno i zapamti se moj SAHP ako ga dobijem po vrlinama i kako bi nas svi u Grand rp serveru mogli pohvaliti da radimo odličan posao. Ja mislim da bih preuredio SAHP na bolje zbog svojih osobnosti kao slušanje svakoga neovisno o cinu pomaganju novijih članova i kolegijalnost i profesionalnost kod SAHP-a i da se svatko ko će biti u mojemu SAHP-u osjeća ugodno i da mu je zabavno igrat rp kao policajac.

Drugi razlog zašto želim da postanem lider SAHP-a je sto mislim da bio bio odličan primjer za neke članove koji tek uče o pravilima i sta se to radi na ovome rp serveru i da nam je ugodno svima i da mogu loviti kriminalce i stave ih u zatvor kako bi smanjili kriminal u ovome lijepome gradu. Ja mislim da posao lidera svakako nije lagan već jako zahtjevan te mislim da sam prava osoba za takav posao. Kao glavni major u prošlome SAHP-u sam pomagao nižim cinovima da dospiju na vise i da se pokazu u svojim mogućnostima jer smatram da je to bitno da se samopouzdanje ljudi navuče prema gore da je ljepše raditi posao policajca. Zatim svakome od novih članova bi dao detaljnu akademiju da pohvataju kako se koristi PDA i slične stvari da ne griješe u poslu i da su profesionalni kod hvatanja lica. Te bih pokusao povećati kolegijalnost na najveći moguć postotak.

Treći razlog zašto bih želio postati lider SAHP-a je želim da postignem najveću moguću granicu kod poboljšanja SHAP-a da se pravila ne krše i da ljudi znaju što rade da se vidi za što je zapravo SAHP sve spreman uraditi za zaštitu građana San Andreas-a. SHAP se treba boriti za pravdu u gradu i smanjiti kriminal na najmanju moguću granicu i da kada se putuje autoputom dok nam vide auto da ih obuzme panika i da znaju da će ih SAHP sa sigurnošću zaustaviti i dovesti pravdi. Želim dok je to moguće da je SHAP uvijek među prvima od državnih organizacija na eventima i da se pobrinu za sigurnost građana.
Eto to su ukratko moja tri razloga zašto želim biti SAHP lider.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RP -a u organizaciji.
Želim da su svi u mojemu SHAP-u obučeni kako treba i da se cinovi stvarno daju prema zaslugama a ne prema vezama jer to ne bi bilo u redu sa moje strane i nitko ne bi ništa naučio iz toga. Pobrinuti ću se osobno da svaki od mojih članova zna sta radi i kako radi te ću voditi detaljnu evidenciju o tome. Mislim da je potrebno poštovanje rangiranja u SAHP-u i da se poštuju veći činovi jer ih nisu zaslužili bez razloga. Bitna mi je reputacija SAHP-a i da se zna da smo dobri u našemu poslu pa ću na svakoga ko prekrši pravilo i najmanje strogo kazniti jer se na greškama mora naučiti.

Još bih želio uvesti profesionalan radio da se ne pričaju gluposti i svakojake priče nego da se koristi isključivo za dužnost i da se koriste kodovi za to nadređeni te će svako kršenje radija rezultirati opomenom jer je radio bitna komunikacija nadaleko a ne dječja igračka.

Također je bitna i krađa iz skladišta - svako uhvaćeno uzimanje oružja pancira ili balaklava i ne vraćeno i detaljno opisano u značkama će rezultirati detaljnim razgovorom osuđenika curatora/administratora i lidera ili zamjenika da se odluci dali je kriv ili ne i ukoliko se ustanovi da je kriv ide instantna BLACK LISTA i ban na 60 dana jer je to nedopustivo i neće se tolerirati.

To je to od mene hvala na razmotrenju.
Vito Olekorev.
Opasni 🤣
 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
Informacije
1. Vaše ime u RL: Viktor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12 h dnevno
5. Vaš Diskord: Viktor_rs #5270
6. Vaše Ingame ime: Rich Viktor
7. Vaš ID: 16947

Dodatne Informacije
1. Lider za SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Na pocetku igranja Grand RP sam poceo otprilike u SAHP ( bio sam pre toga u EMS) i tamo sam proveo oko 2 meseca gde sam naucio napamet kako organizacija funkcionise . Kada sam otisao u Admine kad god nebih imao sta da radim otisao bih do stanice (Naravno kada nemaju posla ) i pricali salili se idt. Samim tim sto sam bio Admin znam vrlo dobro pravila . Najvise bih voleo da uzmem SAHP jer sam do sada bio doslovno u svakoj Drzavnoj organizaciji .

1.1 Kao prvu stvar bi naveo da sam 101% siguran da niko od moji ljudi nebi krsio pravila jer sem toga sto bi svi trebali da imaju OOC 16+ godina (to bih strogo gledao ) kandidati bi morali proci i psihicki test .

1.2 Imam vec par ljudi kojima verujem 100% jer su u starom SAHP bili High command tako da vec imam ljude koji ce da vrse obuku novih zaposlenih .

1.3 Jako bitna stvar je takodje da bi svako dobiao rang po zasluzi, ne bi bilo ono "Ja tebe znam ti si moj brat evo ti rang ** " znaci svako dobija rang po aktivnosti i zasluzi.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

2.1
SAHP je organizacija prema kojoj ja prvenstveno imam Srce i Dusu jer mi je skoro ceo RP bio tu , cak i na Fivem serverima sam vodio SAHP (naravno to je ovde drugacije, ali moje ponsasalnje prema kolegama bi bilo na jako visokom nivou (sto je bilo i na Fivem ) tako da ako ja kao Drzavni Sheriff imam postovanja prema bilo kojem drugom cinu ocekujem da ima i on prema meni).

2.2 Napravio bih posebne jedinice : Sajperski tim, Offroad team , Pregovaracki tim , i tim koji bi isao na specijalne operacije sa svim Drzavnim organizacijama .

2.3 Ja kao Leader bih napravio vise nego odlicu saradju sa svim Legalnim organizacijama jer svi otprilike radimo isti posao.

2.4 Uveo bih potpuno novo vodjenje znacki gde bih se vise fokusirao na Logove nego na znacke jer umesto da ljudi roleplayaju oni duze i vise popunjuju znacu.

2.5 Zeleo bih da se kriminalci uplase kada vide SAHP a obican narod da se opusti kada vide da Sheriffi patroliraju autoputem , jer ce da znaju kad je SAHP tu nema brige :)

Rich Viktor

 
Last edited:

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Aleksa Zampa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Zampa
7. Vaš ID: 2212


Dodatne Informacije
1. Lider za: SAHP (San Andreas Highway Patrol)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1.Zelim da budem lider SAHP-A zato sto mislim da bi bio dobar lider, znam sva pravila koja su potrebna da RP u igri ide glatko smatram se dobrim autoritetom i pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva a to je postovanje koje dajem ostalim clanovima.
2.2. Zeleo bi da budem lider , zato sto sam vec bio lider drzavne organizacije skoro 2 meseca , imam dosta ljudi koji bi dosli samnom da zapocnemo sa radom SAHP-A!
2.3. Imam iskustva u drzavnim organizacijama, obisao sam svaku drzavnu organizaciju , dodatno bih istakao da sam u svim organizacijama bio dosta veliki cin a slozicemo se da za tako nesto je potreban trud a i posten rad naravno i dobro poznavanje RP pravila koja su krucijalna za lidera.
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1.Imam puno ideja za neke nove akcije sa svim drzavnim organizacijama, koje prosli lideri nikada nisu pokusali da izvedu!
3.2.Maksimalno bih se trudio da SAHP kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da funkcioniše jedna ozbiljna organizacija kao sto je San Andreas Highway Patrol (SAHP).
3.3.Da se postave uslovi sa ulazak u SAHP, obavezno poznavanje svih RP pravila,da bi rad SAHP-A mogao da ide glatko bez gresaka.

3.4.Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Roleplayu.
3.5.Osnovao specijalizovani tim za otkrivanje i sprečavanje proizvodnje i preprodaje narkotika.
3.6. Osnovao bi pregovaracki tim!
3.7. Poboljsao bi rad OFF-ROAD jedinice !


ALEKSA ZAMPA
 

adrian422

EBK
Player
Joined
Jun 30, 2021
Messages
219
1. Vaše ime u RL: Muamer Hido
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12h
5. Vaš Diskord: Jurlin Hidao#0547
6. Vaše Ingame ime: Muamer Hidao
7-Vas ID: 1416

Dodatne Informacije


1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


2.1 Prva stvar: Bio sam u SAHP-u negdje od pocetka , naravno da sam vidio kako funcionise sistem samog SAHP te smatram da u skorije vrijeme trebalo da pojaca obim posla i da uvede neki red u rp bez da bude problema

2.2 Druga stvar: Mislim da sam dovoljno sposoban da vodim SAHP, iz razloga jer treba ozbiljan da vodi gdje nema zezancije so jednako vazi za mene i za sve uposlene, moja dnevna aktivnost je 10-11 sati dnevno

2.3 Treca stvar: Uveo bih recimo snajpersku jednicu koja dolazila na samo na talacke situacije sto recimo bilo sasvim okey da posjoji jedn takva jednica

2.5 Peta stvar:
Pobojsati SAHP i svu jednu jednicu kako radili kao tim


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


Uveo bih sljedece:


3.1 AirSupport (Ukoliko potrebna pomoc kolegama iz vadzuha recimo mogu da nagledaju planicna podrucija)

3.2 OffRoad Tim(tim koji ide sa autima po planinsim terenu)

3.3 Snajper Tim (Ovaj tim namjenjen samo talacke situacije,osnovat ekupu koja da brani zivot jednog taoca)
3.4. Presretač(presretač tim cinit njih 10 gdje ici u svojim vozilima bez oznate i rotacija da kontrolu brzine na putevima los santosa ondnoso palet bay)

3.5. Specijalna jednica(Ova bi jednica isla na pljacke banka,banomata,racije koja bi bila u sastavu SAHP


4. Naravno, tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:

4.1 Povecane patrola na putevima,punkovi,kontrole vozila i lica u njemu

4.2 Pojacanja saradnja sa FIB,POLICIJOM,VOJSKOM,

4.3 Radio bih vise punktova sa NG / FIB / LSPD.

4.4 Svaki clan SAHP-a bih imao svoju znacku ( zapljena vozila, zapljena stvari iz gepeka, hapsenja, kazne... ).

4.5 Povecao bih treninge clanova ( pit , box maneuver).

4.6
Poboljsao bih rad na bubici i ozivio bih njenu funkciju.
popravi id nije tvoj
 

Knele Drill

I'm sorry hoe that I couldn't be your Romeo
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
148
Poštovani igrači, ovom prilikom ZATVARAM prijave za lidera SAHP-a

Moj konačan odabir za interview su:​


Rimfet Zaklan (Rifko#5742)
Antonio Lucic (Antonio Lucic#4254)
Marko Blackout (Marko#3364)
Rich Viktor (Viktor_rs #5270)


Interview će biti održan sutra (12.5) sa početkom u 18:15H.
Srećno svima
Vidimo se!
 
Last edited:

Petarv

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
64
1. Vaše ime u RL: Petar Vukanovic
2. Vaše godine:20
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6 Sati
5. Vaš Diskord: Petar#3614
6. Vaše Ingame ime: Petar Audiitore
7. Vaš ID:2443

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):1-Oduvek sam hteo da vodim drzavnu organizaciju.2-Zelim da ovim gradom zakon vlada i da se svi medjusobno postuju.3-Mislim da imam sposobnosti za vodjstvo ove organizacije.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Iskreno manje krsenja pravila grada povecane kontrole svih organizacija kao i visih sila i naravno najbitnije medjusobno postovanje.
 

KiraYazumi

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
67
1. Vaše ime u RL : Konstantin
2. Vaše godine : 23
3. Vremenska zona : +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10+Hours
5. Vaš Diskord : KiraYazumi#1337
6. Vaše Ingame ime : Kira Yazumi
7. Vaš ID : 5425

Dodatne Informacije
1. Lider za Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Već sam bio Leader, imam dosta iskustva
- Želim da pokrenem nešto što sam davno pokrenuo, jedinstven i ozbiljan Gang gde se svi međusobno poštuju
- Da uvedem malo više RolePlaya među Gengsterima, nije sve u pucanju po Ghetu, ja tako razmišljam. Treba mnogoo više da se fokusira na sam RolePlay nego na veštine pucanja. Zato želim kao što sam naveo u prvom delu, da stvorim ozbiljan Gang, gde će se svaki dan dešavati mnogo situacija koja zapravo nemaju veze sa samim pucanjem po Ghetu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Imam samo jedan savet...DM Treba da se smanji malo, ljudi trebaju mnogo više da se fokusiraju na sam RolePlay nego na to ko će koga da ubije i ko bolje puca. Ja razumem da ljudi vole to. Al' znam i mnogo ljudi koji bi radije videli lepo složenu organizaciju koji vole da se fokusiraju na sam RolePlay nego na to što sam naveo.

Hvala na razumevanju, vaš Kira Yazumi.
 
Last edited:

Noksii

VELIKI OTAC
Player
Joined
Nov 20, 2021
Messages
142
1. Vaše ime u RL: Novak Maric
2. Vaše godine:20
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6h
5. Vaš Diskord: ⁿᵐ⁹#0001
6. Vaše Ingame ime:Noksi Zurf
7. Vaš ID: 4738

Dodatne Informacije
1. Lider za: BLOODS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga pa do co-leadera u svakoj bandi i tvrdim da imam dovoljno iskustva da vodim.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Veliki krug ljudi oko sebe sto bi znacilo jako velika aktivnost ove bande.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-U org svako ce morati opravdati rank koji ce imati tako da deljenje rankova bi bilo slabo u skladu sa tim koji si rank zasluzio i koliko si se zalozio za svoju bandu u vidu RP-a i aktivnosti.(znanje je bitno naravno)
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.

-
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom