Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Zivac Smoke

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
225
Informacije
1. Vaše ime u RL: Karlo
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord: Zivac#1086
6. Vaše Ingame ime: Zivac Smoke
7. Vaš ID: 5151
Dodatne Informacije
1. Lider za: The Blood Street Gang
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što sam već jako dugo u RP-u, zadnjih par mjeseci sam bio admin i sad mislim da je pravo vrijeme da opet uzmem organizaciju. Znam kako dobro i temeljito voditi organizaciju zato što sam već bio lider te također admin koji je radio se oko crimea. Također moram naglasiti da vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije i nesmije kako bi RP prošao glatko i bio posebno RP iskustvo za sve igrače. Želim naglasiti i da imam svoji Turf Team i 20+ pouzdanih ljudi koji su spremni za akciju i osvajanje novih teritorija, no to ne znaci da cu svoj mandat bazirati na turfove, naravno RP ce mi biti glavni cilj. U mojoj organizaciji će se jako cijeniti dobro ponašanje i poštivanje jedni drugih.

2) Želim postati lider kako bih pružio drugim ljudima šansu da se istaknu u organizaciji i općenitom RP-u kako bi i oni možda jednog dana osnovali svoju organizaciju i dali doprinos ovom RP serveru. Također već imam izrađenu viziju za nove igrače o vezi njihove obuke za postanak što boljeg člana bande. Isto tako se veselim upoznati druge igrače koji isto kao i ja vrlo ozbiljno shvaćaju RP te tako pomoći organizaciji postati najveća sila u gradu.

3) I za kraj želio bih postati lider zbog toga što znam koju odgovornost dobivam sa vođenjem organizacije i koliko vremena i truda trebam uložiti te sam siguran u sebe da to mogu. Jako dobro poznajem pravila te sam odlučan u vođenju i stojim iza svoje riječi. Svaki dan ću probati voditi neke pothvate koje do sad nismo radili te ću RP tako učinit zanimljivijim tj. doveo bi RP na viši level. Bit ću pravedan lider koji će nagraditi doprinos, a ispraviti greške. Mogu garantirati da se nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima sa nepoštovanjem i bezobrazlogom te će ljudi koji će to raditi biti strog kažnjeni i opomenuti od strane mene.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobu koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudima koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se korištenje ispravnih komanda u određenim situacijama, ako vidim da neko MG-a odma bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa sve igrače te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talacke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i drzave. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko nebi mogao manipulirati sa nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji će bit poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Bloodsima kao dobre RolePlayere, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rank koji zaslužuje kako ne bi bilo "švercanja". Također bih davao primjer svojim ponašanjem u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživimo u RP.
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
1.Robert
2. 24
3. GMT +1
4. 5 sati
5.Rifko#5742
6.Rimfet Zaklan
7. 4633

Dodatne informacije
1. Lider za Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1 razlog : Želim da budem lider zato što sam već duže vrijeme proveo vrijeme u bandama a nikad nisam dobio priliku da budem na vrhu i da vidim kako to ide kad si glavni. Znam ja kakve odgovornosti i truda treba za lidera sta to sve sme i ne sme da se radi i da vodi svoju ekipu na pljacke i događaje.
2 razloga: Bio sam u mnogim bandama i vodio ekipu na pljackanju ljudi i pljackanju trgovine i znam kako da pregovaram i da postavljam tim na pljackama.
3. razlog: Imam već svoju ekipu sto sam vodio i bila je odlična u pljackama i eventima. Iskusan sam u pljackama trgovinama,pravljenju planova,strategija i turfovima.
3. Poboljsao bi Roleplay puno i nije mi se svidelo sta su ovi prosli lideri radili, oni bi pustili decu od 10 godina i pustili bi ih da se ponasaju kako oni oce, tako kod mene nece biti. Potrudiću se da svi koji budu kod mene budu odgovorni i da znaju sva pravila stalno bi išli na podmornicu, pljačke itd uglavnom trudio bih se da budem dobar lider i drzao bih org kako treba.
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije
1. Vaše imeu RL: Nikola
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12 h
5. Vaš Diskord: Niksa#5638
6. Vaše Ingame ime: Niksa Creed
7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije
1. Lider za...
Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Zelim da budem vodja vagosa jer zelim da budem siguran da imamo organizaciju koja ce biti aktivna u gradu i koja ce poticati druge organizacije da se aktiviraju.


-Zelim da organizacija bude aktivna u getu, radi sprejeve svakog sata i stvori jaku bandu. Dobar sam u vodjenju jer sam to ranije radio na mnogim razlicitim serverima.


-Zelim da budem siguran da ako dobijem organizaciju da se nece siriti nikakva toksicnost na bilo koji nacin, jer ja licno ne volim kada su ljudi toxic, pa cu se pobrinuti da se to ne desava. Takodje zelim da se pobrinem da organizacija ide na svaki dogadjaj koji postoji. Svidjaju mi se svi dogadjaji u organizaciji i postaracu se da organizacija bude aktivna u tim dogadjajima (kao sto su: tajna radnja, battleship, gun store robbery, podmornica, blackmarket raidovi itd).

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Da budem iskren i uz svo postovanje, ovaj server je najbolji na kojem sam ikad igrao do sada, ali mu nedostaje pravi roleplay. Ubijanje na licu mesta u getu je verovatno veliki minus za to, ali daje serveru i igracima pojacanje adrenalina koji vecina nas voli. Imao bih test pravila kada se ljudi pridruzuju kako bih se uverio da su moji buduci clanovi dobro poznaju pravila, i obavestio bi ih o tome kako radimo i sta mogu da rade kako bi bili unapredjeni itd. To bi bili moji saveti da se svi vise fokusiraju na RP.
 
Last edited:

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnima danima do 6h, vikendom i do 10h.
5. Vaš Diskord: Djordjevic__#1218
6. Vaše Ingame ime: Stefke Muck
7. Vaš ID: 930
Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Pre svega imam jako puno iskustva sa roleplayom, bio sam lider kriminalnih organizacija vise puta na poznatijim five-m serverima i upucen sam u sve.
-Zelim da se oprobam kao Lider ove sjajne organizacije na ovom serveru i da od nje napravim Elitu!
-Poznajem odlicno pravila servera ukljucujuci i geto pravila. Samim tim svi koji bi hteli uci u ovu organizaciju morali bi proci detaljno ispitivanje da ne bi pravili greske.
-Moja organizacija bi bila jako aktivna na svim poljima. Pored HQ-a geto bi im bio drugi dom. Uvek bi imali naoruzanje i uvek bi bili spremni za borbu!
-Napravio bih turf tim od vrhunskih pucaca, spray tim koji bi sarali grafite po getu, glavne pregovarace na akcijama, geto cleanere koji bi cistili geto i posebne rangove za sve ostale aktivnosti da bi svako imao svoje zaduzenje.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Uvek bi bili aktivni na pljackama, rejdovima na FZ i ostalim akcijama.
- Redovni sastanci i resavanje konflikta/problema
-Postovali bi skriptu servera i maksimalno bismo se upustili u roleplay.
-Trudili bi se da svojim iskustvom i radom postanemo konkurencija ostalim kriminalnim organizacijama.

Srecno svima koji prodju na intervju !
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
414
Informacije
1. Vaše ime u RL Nicolas Lemonidis
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h
5. Vaš Diskord ! Nixq#3573
6. Vaše Ingame ime Veksa Darkin
7. Vaš ID 8569

1. Lider za... Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) zelim postati lider jer znam kako je biti visok rank imam puno iskustva u obe org, imao bih poseban tim za akcije, turfere i jos dosta drugih, vodio sam bande na dosta servera i mislim da bih znao to da radim
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji Primao bih ljude koji imaju vise od 15 god u gradu narucito i one koji znaju pravila grada odlicno trudio bih se da ne prave failove itd.. OOC godine bi bile min 14 i primao bih samo ozbiljne u org moji zamenici bi bili ljudi kojima se mogu poveriti i koji imaju iskustva sa tim poslom.

SRECNO SVIMA KOJI PRODJU.
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1. Vase ime u RL - Aleksa
2. Vase godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 10 h +
5. Vas diskord : Aleksa Zampa#1981
6. Vase Ingame ime : Aleksa Zampa
7. Vas ID : ID: 2212


Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera Vagos-a!
2. Zasto zelite biti lider ove organizacije :
1.1 - Zelim biti lider organizacije zato sto sam od pocetka servera bio u kriminalnim organizacijama,sem jedan vremenski period kada sam bio lider NG i uspesno ga vodio skoro 2 meseca!
Znam da vodim skupinu ljudi, kao sto sam naveo imam iskustva u drzavnim org. pa to mogu da iskoristim radi boljih akcija itd.
1.2 - Znam sva pravila koja su potrebna da RP u igri ide glatko smatram se dobrim autoritetom i pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva a to je postovanje koje dajem ostalim clanovima.
1.3 - Jos jedan moj dobar razlog poslednji u nizu ali ne tako manje bitan jeste cinjenica da sam bio clan u dosta organizacija do sada, dodatno bih istakao da sam u svim organizacijam bio dosta veliki cin a slozicemo se da za tako nesto je potreban trud a i poster rad naravno i dobro poznavanje RP pravila koja su krucijalna za lidera.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Kao sto sam naveo gore vec duze vreme sam clan navedene organizacije i znam sve probleme koje iste trenutne clanove, takodje znam kako bih mogao resiti vecinu tih stvari konkretno sta bih mogao da predlozim jeste malo strozije ispitivanje novih clanova koji zele da udju u Geng.
- Prvo sto bih uveo jeste stroze isitivanje pravila,naravno nece ulaziti svako ko zatrazi, svi ljudi koji oce da udju u Vagose moraju da imaju iskustva u kriminalnim organizacijama, da ne bude gresaka i krsenja pravila.
- Svaki clan koji bude hteo da se pridruzi organizacji mora da bude ispitan od strane mene ili vecih cinova..
- Medju clanovima u organizaciji mora biti maksimalno postovanje da bi mogli da radimo zajedno bez ikakvih problema.
Hvala vam sto ste izdvojili vreme za mene i moju prijavu...
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
253
1. Vaše ime u RL: Ognjen Beljakovic
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6h
5. Vaš Diskord: acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Kevin Armone
7. Vaš ID: 412

Dodatne Informacije

1. Lider za: BLOODS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Bio sam u vecini organizacija i znam sva pravila sto se tice tog dela, imam ogromno iskustvo o vodjenu grupe/bande/familije.
-Poznavanje RP i Geto pravila je nesto sto sam prvo naucio i zapamtio, a samim tim mislim da bih bio jedan od boljih lidera ne samo BLOODS organizacije vec i bandi generalno.
-Imam ogroman broj ljudi oko sebe sa kojima sam bio u bandama/orgovima i sa kojima sam turfao i uzivao po getu i sa kojima bih vodio ovu organizaciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Povecao bih kriterijum poznavanja geto pravila za bande a samom tim i za turf bi se prosao veliki ispit pravila.
-Sto se tice rankova rankovi ce biti podeljeni na osnovu iskustva osobe i njihove spretnosti i znanja pravila
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanke bih odrzavao kad je neophodno ili jednom sedmicno.
-U organizaciju bih pozivao ljude koji bi mi bili aktivni spretni i imali najvece znanje o dogadjajima(pljacke prodavnica i gun stora, tajnja radnja i battle ship).
-Ali pre svega bandu bi formirao da bi se skupilo sto vise nas uzivamo i zabavimo na serveru bez krsenja bilo kakvih pravila
Captain Price Call Of Duty GIF - Captain Price Call Of Duty Cod - Discover  & Share GIFs
 

Coa Petrovic

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
149
1. Vaše ime u RL - Aleksa Petrovic
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 7-8h
5. Vaš Diskord - Coa#9082
6. Vaše Ingame ime - Coa Petrovic
7. Vaš ID - 1378

Dodatne Informacije

1. Lider za...Bloods

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Pa da krenem,iskreno mislim da sam sposoban da budem lider i da imam iskustva.Bio sam admin i curator organizacije na serveru ,tako da znam gdje lideri cesto grijese i gdje dobijaju warnove.Imam dobru reputaciju iza sebe,mislim da je to bitnije nego sad da ispisem ovdje roman a da nemam pojma o cemu pisem.Takodje sam primjetio da dosta lidera prima igrace bez testa,predpostavljam da bi bili jaci i da bi ih bilo vise.E npr kod mene to ne bi bilo tako,detaljno bi ih ispita pravila servera pa onda RP pravila,jer ko ne zna ta pravila iskreno i ne zasluzuje ni da bude u organizaciju.Takodje imam par svojih ljudi u koje se pouzdam i znam da nece praviti gluposti,koji bi kad mene ne bi bilo vodili organizaciju.Takodje imao bih raspodelio ljudim uloge u organizaciji,npr neko bi radio graffite,neko bi sakupljao profit itd ... Uglavnom bili bi dobro organizovani kao organizacija.Sto se tice turfova i turf ekipe,nece moci svako da bude turfer,jer dzaba se ti dobro pucas ako ne znas turf pravila i nabijas mi warnove,nego na pocetku ce u turf ekipi biti ljudi od povjrenja,pa cemo vremenom dodavati nove ljude.Iskreno ovo je nesto ukratko kako planiram da vodim organizaciju,srecno svima :D

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Iskreno izmedju organizacija je bas ono minimalan RP,i svaka organizacija pravi RP evente samo kad treba da skine warn,to mi se iskreno ne svidja,ja da sam lider pokusao bih da se dogovorim sa drugim liderima da pravimo cesce RP evente,kao sto su npr car show,onda npr ako imamo problem da se dogovorimo na neko jesto i da se jemo palicama,box meceve i uglavnom da promijenimo malo da nije sve u pucanju,robanju i eventima.Ali uglavnom to su neke ideja,ali naravno da bi se poboljsao roleplay mora da se smanji krsenje pravila.Takodje evo npr isto talacka situacija isto moze biti dobar roleplay,ali ono ne sad da uzmemo dva taoca, uzmemo pare za njih i pobijemo policiju,ne nego tu ostanemo malo vise vremena trazimo neke realne uslove i pokusamo da pobjegnemo.Takodje bi pokusali da sklopimo neki savez sa drugom organizacijom eto cisto zbog boljeg RPa.Jednom ili dva put bi odrzavali sastanke ali ne na discord vec IG eto cisto zbog boljeg RPa.
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Nanii
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Blood Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban. Vec sam bio leader organizacije Vagosa, tada sam napravio neke greške kao što su primanje previše članova koji su nedovoljno zreli za biti dio jedne ozbiljne organizacije kakvu ja želim voditi. Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam leader i Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Vise puta sam bio u organizaciji Marabunte i vise puta sam bio high-rank u njoj, isto tako u Bloodsima. Najveci razlog zasto zelim uzeti organizaciju je taj sto su Bloodsi moja prva nelegalna odnosno kriminalna organizacija. Tamo sam se prvi puta susreo s kriminalom i zelim vratiti ta stara sjecanja i kada sam napredovao i stecao iskustvo. Zadnjih par dana sam proveo u organizacijama FIB-a i komunicirao sa svim drzavnim organizacijama. Bio sam dosta velik rank u FIB-u i u LSPD-u stoga znam kako drzavne organizacije funkcioniraju i na taj nacin bi znao kako s njima kao leader "NElegalnih" organizacija. Sve u svemu htio bih dobiti šansu da pokažem što zapravo mogu napraviti od organizacije i htio bih dobiti šansu da pokažem ljudima kako jedna organizacija treba izgledati. Bio bih jako zahvalan kada bih opet dobio priliku i sigurno bih se ponio odgovornije i doveo bih svoje ljude kojima vjerujem i koji bi mi pomogli voditi organizaciju i bili tu uz mene i pazili na ljude da nebi bilo failova, napravili bi zajedno jednu jaku i čvrstu organizaciju. Kad vec pricam o svojim ljudima, imam spremnu veliku ekipu punih momaka koji su spremni raditi punom parom i dati sve od sebe za ovu organizaciju. Spreman Turf Team, a takodjer spreman Team za grafite, a ono najbitnije spreman High-Command Team koji ce mi pomagati upravljati ovom organizaijom. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Nanii
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban. Vec sam bio leader organizacije Vagosa, tada sam napravio neke greške kao što su primanje previše članova koji su nedovoljno zreli za biti dio jedne ozbiljne organizacije kakvu ja želim voditi. Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam leader i Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima i Bloodsima. Posto sam vec vodio ovu organizaciju, jako sam dobro upoznat sa HQ-om i poznajem svaki njegov kutak. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Sve u svemu htio bih dobiti šansu da pokažem što zapravo mogu napraviti od organizacije i htio bih dobiti šansu da pokažem ljudima kako jedna organizacija treba izgledati. Bio bih jako zahvalan kada bih opet dobio priliku i sigurno bih se ponio odgovornije i doveo bih svoje ljude kojima vjerujem i koji bi mi pomogli voditi organizaciju i bili tu uz mene i pazili na ljude da nebi bilo failova, napravili bi zajedno jednu jaku i čvrstu organizaciju. Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Vec imam okupljen cijeli team za organizaciju i to su sve ljudi kojima vjerujem. Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
346
Vase ime u RL: Vanja
Vase godine: 18
Vremenska zona: GMT +1
Prosečna aktivnost na dan: 8+ sati
Vaš discord: Screety#1115
Vaše ingame ime: Jamy DieseI
Vaš ID: 3740

1. Lider za Vagos

2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije?

2.1 Bio sam Co-Leader u Ballas-ima, Bloods-ima i Families gangu te samim tim već znam kako je to voditi neku organizaciju i kakva je to odgovornost

2.2 Dok sam bio u gangovima najvise sam se fokusario na sam RolePlay i talačke, pljačke, likvidiranje visokoh činova policije i zbilžavanje sa ostalim gangovima tako da ne bi bilo puno problema u Ghettu

2.3 Već imam spremnu ekipu koja zna sva pravila servera i koja takodje već ima iskustva sa gangovima. Oni takođe najviše preferiraju sam RolePlay zato sto je to ono što server čini zabavnim za igranje.

2.4 Kako sam mogao videti do sada je bilo par ljudi koji su Gang uzimali samo zbog turf-ova sto je po meni bas glupo zato što gang sluzi da bi se RolePlay-ao gangster a ne da bi se samo pucali

2.5 Što se tiče evenata, to je veoma bitna stvar za napredak organizacije zato sto se osvajanjem evenata dobija oruzije i novac koji veoma dobro mogu da posluže za dalji RolePlay

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

3.1 Prvo i najbitnije ne bih primao ljude ispod 16 godina i morali bi znali apsolutno sva Ghetto i RP pravila.

3.2 Redovno bi radio RP situacije u kojima bi možda to bili ratovi sa drugim gangovima, teroristički napad na neku od vladinih organizacija, pljacke i talačke

3.3 U nekom trenutku bih verovatno pozvao sve članove bande na privatan razgovor da ne bi bilo drukara u bandi.

3.4 Auta bi većinom uzeo low ridere i tako te starije aute da bi RP-ali prave gangstere a ne 15 ljudi sa puskama i sportskim autima poput jugulara, neone itd.

Hvala na izdvojenom vremenu da pročitate moju prijavu, takođe srećno svima na ispitivanju - Jamy DieseI
 
Last edited:

phillipontop

Gamer zone, Be careful.
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
216
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: monte#6201
6. Vaše Ingame ime: Filip Monte
7. Vaš ID: 16688

Dodatne Informacije
1.
Lider za Bloods Street Gang
2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Hteo bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju, te zato jer imam vec jednu ekipu drugara koji su RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svidja rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Trebalo bi detaljnije ispitati nove clanove koji zele da udju u organizaciju takodje napravio bih neku granicu sto se tice godine jer iskreno ne moze dete koje ima 11-12 godina razumeti neke stvari u RP-u niti moze odluke donositi hladne glave bez nerviranja jer sve previse shvataju licno ( cast izuzecima ukoliko se neko pokaze dobar primicemo ga ) , svakodnevno treba novim clonovima objasnjavati pravila geta i uopsteno pravila, treba cesce da se prave sastanci genga na kojima bi se resavali trenutni problemi ukoliko ih ima, uveo bih to da imamo dezurne ljude koji su zaduzeni da odgovore na bilo koje probleme koje se zadese ako lider nije tu. Uveo bih sistem 3 minusa ukoiko neko napravi gresku dobije minus sa 3 minusa dobija kick iz organizacije naravno za aktivnost dobija + koji mu sluzi da obrise minus za neku gresku koju je napravio.



Srecno svima koji prolazite dalje i nadam se najboljem svima!
 

Miro Ljubic

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
84
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h, vikendima više
5. Vaš Diskord: Hrgi#5594
6. Vaše Ingame ime: Miro Ljubic
7. Vaš ID: 13053

Dodatne Informacije
1.
Lider za: Bloods Street Gang
2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Volio bih biti lider ove posebne organizacije jer mislim kako bih se dobro snašao na toj visokoj poziciji. Imam dosta iskustva sa Ghetto pravilima te mislim mako bih mogao kontrolirati sve članove organizacije!
2. Pozicija lidera mislim da nosi još jednu dodatnu dozu Role Play-a te mislim kako bih mogao omogućiti svakome tko ima nekakvog iskustva sa oružjem i pravilima također, da bude u ovoj organizaciji. Volio bih organizirati hijerarhiju u ovoj organizaciji. Niži bi činovi trebali poštovati više, no i viši činovi sa istom dozom tolerancije, poštovati niže činove. Mislim kako bi to pridonijelo boljem ostvarenju samoga Role Play-a.
3. Volio bih pokazati svakome tko bude imao priliku pridružiti se organizaciji, kako izgleda pravi Role Play. Do sada nisam imao priliku biti vodeći u nekoj organizaciji, no bio sam na jako puno evenata i događaja, te viđao graške i propuste vodećih. Mislim kako bih mogao podignuti ovu organizaciju na veći nivo, naravno ukoliko mi se da šansa.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kao lider ove organizacije mislim da bih trebao ograničiti članstvo u samoj. Imam skupinu ljudi u koje imam puno povjerenje te mislim kako bi za početak to bilo odlično. Pod "ograničiti" ne mislim na to da se u potpunosti zabrani ulazak u organizaciju. Mislim da bi samo trebalo da se nauče barem osnovna pravila za ulazak. Mislim kako bi se velika većina novih igrača/građana pokazala jako dobrima u samoj organizaciji, ali ima se niti ne pruži ta prilika. Kao lider nikada nikoga ne bih odbio, nego mu samo rekao da prvo nauči barem osnove ovoga grada te da se vrati!

Sretno svima koji prolaze dalje i nadam se da će uspjeti pobijediti!
 

Cortez Bajic

Gustavo Cortez
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
98
1. Vaše ime u RL Nemanja Jovanovic
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 5-6h, vikendima cak i 8h
5. Vaš Diskord SergioBajic#4257
6. Vaše Ingame ime Sergio Bajic
7. Vaš ID 24616

Dodatne Informacije
1. Lider za Bloods Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Zelim da popravim razmisljanje gradjana Granda o bloods-u sa loseg na dobro, imam iskustva sa legalnim i ilegalnim org i zato mogu odlucno da budem lider,
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Imati strog pravilnik kojeg bi se clanovi org drzali, povecati plate kako bi stanovnici grada Grand imali razlog da se zaposle i postuju ista pravila, obucavati svaki deo detaljno clanove org.
 

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: Marko#3364
6. Vaše Ingame ime: Marko Blackout
7. Vaš ID: 10617

Dodatne Informacije

1. Lider za Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



Na samom početku igranja na Grand RP serveru moj RolePlay karakter je bio baziran na ilegalne organizacije. Počevši od Bloodsa gdje sam bio Turfer, nakon toga u Vagosima gdje sam bio Turf Boss, u Ballasima gdje sam bio Turf Lider. Nakon svega toga opet se želim vratiti u uvu organizaciju, odakle sam i došao.

2.1 Lider Vagosa zelio bih postati iz vise razloga. Kao prijašnje iskustvo vrlo velikog ranka mislim da se jedan dobar lider mora zalagati za sve... Počevši od reda i mira u organizaciji, do izvrsnog posla u organizaciji. Postizanjem ta 3 uslova postajemo prava organizacija.

2.2 Mislim da jednoj dobroj organizaciji fale ljudi koji bih je podržavali, dizali i upravljali njoj kad bi joj bilo najteže

2.3 Vagosa je jedna od najmoćnijih i najboljih organizacija na serveru, nikad nije dosadno, uvijek posla ima. Boljim RolePlay-om pomogli bi serveru, a i ljudima oko nas.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1
RolePlay bi se poboljšao svakodnevnom regrutovanjem novih članova, učenje ghetto pravila, manje MG-a na radiju. Za svako prekršena pravilo bi se davala i adekvatna kazna.

3.2 Drugo, a možda i najbitnije je veza između Kriminalnih organizacija. Na pljačkama, talačkim situacijama, pljačkama Fort Zancuda i drugim kriminalnih radnjama trebamo imati dobru povezanost, prvo lidera, a onda i članova. Dogovor da se skupimo nas 40 na pljačci. Samo bitne informacije.

3.3 Regrutovanje članova, ispitivanje je jako bitna stvar. Detaljno ispitivanje pravila grada, ghetto pravila i sl.



3.4 Uvođenje više RolePlaya, odlazak na evente, pucanje po ghettu. Sve bi to bilo u funkciji.



3.5 Od Vagosa želio bih napraviti da kad ga vide, da se boje. Znači da ne govore vidi ove mangupe iz Bloodsa opet su u ghettu. Da se policija pribojavaju i plaše kad nas vide.

3.6 Krađa iz sefa Koga se uhvati da krade iz sefa ide direktno na forum, mislim da su ljudi dovoljno zreli, ali nikad ne znaš što ljudski mozak može napraviti.



s poštovanjem,

MARKO BLACKOUT
 
Last edited:

Ranisavljevic

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
79
1. Vaše ime u RL: Mateja Ranisavljevic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord: Matejaaa1#9068
6. Vaše Ingame ime: Mateja Auditore
7. Vaš ID: 20231
Dodatne Informacije

1. Lider za... LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim da budem lider zato sto smatram da mogu da vodim LSPD kao organizaciju, imam tim od 10 ljudi sa kojima bih mogao poceti citavu karijeru u LSPD-U, Promijenio bih dosta toga od rankova do uniformi i ostalog trudio bih se da dovedem roleplay na njegov maksimum jer mislim da sam spreman da vodim jednu takvu organizaciju. Od pocetka servera sam bio u LSPD-U pomno sam promatrao ostale lidere i mogu reci da sam naucio dosta od njih i naravno nemam nista protiv ni jednog od njih, Kada bih nekog zaposlio rekao bih mu da nema toxic vredjanja itd..Da bude posten i da ce se to nagraditi
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.: Birali bi ljude koji znaju pravila servera, pazili bi koga primamo u organizaciju, svi zajedno kao jedan tim bi poboljsali same treninge policajaca drzali bi treninge duze tako da svi policajci budu obuceni na navecem nivou. Svi clanovi bi morali pridrzavati se svih pravila naravno i ja kako komuniciranja sa kolegama tako i pravilima servera i da isposte svaki roleplay najbolje sto mogu!
 
Last edited:

Ranisavljevic

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
79
1. Vaše ime u RL: Mateja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord: Matejaaa19068
6. Vaše Ingame ime: Mateja Auditore
7. Vaš ID: 20231

Dodatne Informacije

1. Lider za... LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim da budem lider zato sto smatram da mogu da vodim LSPD kao organizaciju, imam 10 drugova koji znaju rp pravila sa kojima bih mogao poceti citavu karijeru u LSPD-U, Promijenio bih dosta toga od rankova do uniformi i ostalog trudio bih se da dovedem roleplay na njegov maksimum jer mislim da sam spreman da vodim jednu takvu organizaciju. Od pocetka servera sam bio u LSPD-U uprno sam promatrao ostale lidere i mogu reci da sam naucio dosta od njih i naravno nemam nista protiv ni jednog od njih, napravili bi hijararhiju da se postuju svi cinovi od najmanjeg do najveceg.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.: Birali bi ljude koji znaju pravila servera, pazili bi koga primamo u organizaciju, svi zajedno kao jedan tim bi poboljsali same treninge agenata drzali bi treninge duze tako da svi agenti budu obuceni na navecem nivou. Svi clanovi bi morali pridrzavati se svih pravila i ja bih se pridrzavao pravila kako komuniciranja sa kolegama tako i pravilima servera.Zabranio bi u organizaciji da nema toxic i vredjanja itd...
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
414
1. Vaše ime u RL: Mateja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord: Matejaaa19068
6. Vaše Ingame ime: Mateja Auditore
7. Vaš ID: 20231

Dodatne Informacije

1. Lider za... LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim da budem lider zato sto smatram da mogu da vodim LSPD kao organizaciju, imam 10 drugova koji znaju rp pravila sa kojima bih mogao poceti citavu karijeru u LSPD-U, Promijenio bih dosta toga od rankova do uniformi i ostalog trudio bih se da dovedem roleplay na njegov maksimum jer mislim da sam spreman da vodim jednu takvu organizaciju. Od pocetka servera sam bio u LSPD-U uprno sam promatrao ostale lidere i mogu reci da sam naucio dosta od njih i naravno nemam nista protiv ni jednog od njih, napravili bi hijararhiju da se postuju svi cinovi od najmanjeg do najveceg.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.: Birali bi ljude koji znaju pravila servera, pazili bi koga primamo u organizaciju, svi zajedno kao jedan tim bi poboljsali same treninge agenata drzali bi treninge duze tako da svi agenti budu obuceni na navecem nivou. Svi clanovi bi morali pridrzavati se svih pravila i ja bih se pridrzavao pravila kako komuniciranja sa kolegama tako i pravilima servera.Zabranio bi u organizaciji da nema toxic i vredjanja itd...
LSPD odavno ima lidera??
 

Ranisavljevic

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
79
1. Vaše ime u RL: Mateja Ranisavljevic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord: Matejaaa1#9068
6. Vaše Ingame ime: Mateja Auditore
7. Vaš ID: 20231
Dodatne Informacije

1. Lider za... Bloods Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim da budem lider zato sto smatram da mogu da vodim Vagosu kao organizaciju, imam tim od 10 ljudi sa kojima bih mogao poceti citavu karijeru u Vagosu-U, Promijenio bih dosta toga od rankova do uniformi i ostalog trudio bih se da dovedem roleplay na njegov maksimum jer mislim da sam spreman da vodim jednu takvu organizaciju. Od pocetka servera sam bio u Vagosu-U pomno sam promatrao ostale lidere i mogu reci da sam naucio dosta od njih i naravno nemam nista protiv ni jednog od njih, Kada bih nekog zaposlio rekao bih mu da nema toxic vredjanja itd..Da bude posten i da ce se to nagraditi
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.: Birali bi ljude koji znaju pravila servera, pazili bi koga primamo u organizaciju, svi zajedno kao jedan tim bi poboljsali same treninge drzali bi treninge duze tako da svi budu spremni na navecem nivou. Svi clanovi bi morali pridrzavati se svih pravila naravno i ja kako komuniciranja sa kolegama tako i pravilima servera i da isposte svaki roleplay najbolje sto mogu!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom