Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
346
Vase ime u RL: Vanja
Vase godine: 18
Vremenska zona: GMT +1
Prosečna aktivnost na dan: 8+ sati
Vaš discord: Screety#1115
Vaše ingame ime: Jamy DieseI
Vaš ID: 3740

1. Lider za Vagos

2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije?

2.1 Bio sam Co-Leader u Ballas-ima, Bloods-ima i Families gangu te samim tim već znam kako je to voditi neku organizaciju i kakva je to odgovornost

2.2 Dok sam bio u gangovima najvise sam se fokusario na sam RolePlay i talačke, pljačke, likvidiranje visokoh činova policije i zbilžavanje sa ostalim gangovima tako da ne bi bilo puno problema u Ghettu

2.3 Već imam spremnu ekipu koja zna sva pravila servera i koja takodje već ima iskustva sa gangovima. Oni takođe najviše preferiraju sam RolePlay zato sto je to ono što server čini zabavnim za igranje.

2.4 Kako sam mogao videti do sada je bilo par ljudi koji su Gang uzimali samo zbog turf-ova sto je po meni bas glupo zato što gang sluzi da bi se RolePlay-ao gangster a ne da bi se samo pucali

2.5 Što se tiče evenata, to je veoma bitna stvar za napredak organizacije zato sto se osvajanjem evenata dobija oruzije i novac koji veoma dobro mogu da posluže za dalji RolePlay

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

3.1 Prvo i najbitnije ne bih primao ljude ispod 16 godina i morali bi znali apsolutno sva Ghetto i RP pravila.

3.2 Redovno bi radio RP situacije u kojima bi možda to bili ratovi sa drugim gangovima, teroristički napad na neku od vladinih organizacija, pljacke i talačke

3.3 U nekom trenutku bih verovatno pozvao sve članove bande na privatan razgovor da ne bi bilo drukara u bandi.

3.4 Auta bi većinom uzeo low ridere i tako te starije aute da bi RP-ali prave gangstere a ne 15 ljudi sa puskama i sportskim autima poput jugulara, neone itd.

Hvala na izdvojenom vremenu da pročitate moju prijavu, takođe srećno svima na ispitivanju - Jamy DieseI
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
346
Vase ime u RL: Vanja
Vase godine: 18
Vremenska zona: GMT +1
Prosečna aktivnost na dan: 8+ sati
Vaš discord: Screety#1115
Vaše ingame ime: Jamy DieseI
Vaš ID: 3740

1. Lider za The Ballas Gang

2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije?

2.1 Bio sam Co-Leader u Ballas-ima, Bloods-ima i Families gangu te samim tim već znam kako je to voditi neku organizaciju i kakva je to odgovornost

2.2 Dok sam bio u gangovima najvise sam se fokusario na sam RolePlay i talačke, pljačke, likvidiranje visokoh činova policije i zbilžavanje sa ostalim gangovima tako da ne bi bilo puno problema u Ghettu

2.3 Već imam spremnu ekipu koja zna sva pravila servera i koja takodje već ima iskustva sa gangovima. Oni takođe najviše preferiraju sam RolePlay zato sto je to ono što server čini zabavnim za igranje.

2.4 Kako sam mogao videti do sada je bilo par ljudi koji su Gang uzimali samo zbog turf-ova sto je po meni bas glupo zato što gang sluzi da bi se RolePlay-ao gangster a ne da bi se samo pucali

2.5 Što se tiče evenata, to je veoma bitna stvar za napredak organizacije zato sto se osvajanjem evenata dobija oruzije i novac koji veoma dobro mogu da posluže za dalji RolePlay

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

3.1 Prvo i najbitnije ne bih primao ljude ispod 16 godina i morali bi znali apsolutno sva Ghetto i RP pravila.

3.2 Redovno bi radio RP situacije u kojima bi možda to bili ratovi sa drugim gangovima, teroristički napad na neku od vladinih organizacija, pljacke i talačke

3.3 U nekom trenutku bih verovatno pozvao sve članove bande na privatan razgovor da ne bi bilo drukara u bandi.

3.4 Auta bi većinom uzeo low ridere i tako te starije aute da bi RP-ali prave gangstere a ne 15 ljudi sa puskama i sportskim autima poput jugulara, neone itd.

Hvala na izdvojenom vremenu da pročitate moju prijavu, takođe srećno svima na ispitivanju - Jamy DieseI
 

Coa Petrovic

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
149
1. Vaše ime u RL - Aleksa Petrovic
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 7-8h
5. Vaš Diskord - Coa#9082
6. Vaše Ingame ime - Coa Petrovic
7. Vaš ID - 1378

Dodatne Informacije

1. Lider za The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Pa da krenem,iskreno mislim da sam sposoban da budem lider i da imam iskustva.Bio sam admin i curator organizacije na serveru ,tako da znam gdje lideri cesto grijese i gdje dobijaju warnove.Imam dobru reputaciju iza sebe,mislim da je to bitnije nego sad da ispisem ovdje roman a da nemam pojma o cemu pisem.Takodje sam primjetio da dosta lidera prima igrace bez testa,predpostavljam da bi bili jaci i da bi ih bilo vise.E npr kod mene to ne bi bilo tako,detaljno bi ih ispita pravila servera pa onda RP pravila,jer ko ne zna ta pravila iskreno i ne zasluzuje ni da bude u organizaciju.Takodje imam par svojih ljudi u koje se pouzdam i znam da nece praviti gluposti,koji bi kad mene ne bi bilo vodili organizaciju.Takodje imao bih raspodelio ljudim uloge u organizaciji,npr neko bi radio graffite,neko bi sakupljao profit itd ... Uglavnom bili bi dobro organizovani kao organizacija.Sto se tice turfova i turf ekipe,nece moci svako da bude turfer,jer dzaba se ti dobro pucas ako ne znas turf pravila i nabijas mi warnove,nego na pocetku ce u turf ekipi biti ljudi od povjrenja,pa cemo vremenom dodavati nove ljude.Iskreno ovo je nesto ukratko kako planiram da vodim organizaciju,srecno svima :D

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Iskreno izmedju organizacija je bas ono minimalan RP,i svaka organizacija pravi RP evente samo kad treba da skine warn,to mi se iskreno ne svidja,ja da sam lider pokusao bih da se dogovorim sa drugim liderima da pravimo cesce RP evente,kao sto su npr car show,onda npr ako imamo problem da se dogovorimo na neko jesto i da se jemo palicama,box meceve i uglavnom da promijenimo malo da nije sve u pucanju,robanju i eventima.Ali uglavnom to su neke ideja,ali naravno da bi se poboljsao roleplay mora da se smanji krsenje pravila.Takodje evo npr isto talacka situacija isto moze biti dobar roleplay,ali ono ne sad da uzmemo dva taoca, uzmemo pare za njih i pobijemo policiju,ne nego tu ostanemo malo vise vremena trazimo neke realne uslove i pokusamo da pobjegnemo.Takodje bi pokusali da sklopimo neki savez sa drugom organizacijom eto cisto zbog boljeg RPa.Jednom ili dva put bi odrzavali sastanke ali ne na discord vec IG eto cisto zbog boljeg RPa.
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Bitne informacije:
1) Ime u RL: Robert
2) Godine: 24
3) Vremenska zona: GMT + 1
4) Prosecna dnevna aktivnost: 4+h
5) Discord: Rifko#5742
6) InGame ime: Rimfet Zaklan
7) ID: 4633

Ostale informacije:
1) Prijavljujem se za lidera Vagosa
2) Zeleo bih da budem lider ove sjajne bande. Bio sam co-leader u Bloodsu i co-leader u Vagosima. Imam poprilično dosta iskustva i tačno znam kako sta funkcionise. Dugo igram RP, znam sva moguca pravila i zakone. Upoznat sam sa čestim greškama lidera kao što su ubacivanje pojedinaca u organizaciju zbog gubitka ispitanosti i los prioritet između bande i familije. Meni bi banda bila broj 1 prioritet, familiju ne bi imao da bi postigao tačno sve da uradim da bi banda blistala. Smatram da mogu dosta da poboljšam ovu bandu. Dobar sam pregovarac, takticar i uvek sam za kompromis.
3) Moji savjeti za poboljšanje su sljedeći:
- Ubacivanje regruta u bandu mora da se poboljša( da igrac ima 16+ godina i da zna pravila ne samo u teoriji nego iu praksi)
- Bilo kakva svadja unutar organizacije i toksičnost treba odmah da se preseče, ne da se pusti da traje (daje utisak neozbilnosti)
-Slusanje višega ranka mora biti pravilo broj 1 (svako mora da se odazove ili da da razlog odsustva)
- Ubacivanje ljudi u oragnizaciju kojima je prioritet banda i ništa drugo
- Bolji RP unutar bande bez ooc gluposti koje su vrlo ceste (discord je za to dosta nazalost to ne razume nego ic pitaju sve)
- Misljenje svakoga unutar organizacije je dosta bitno, treba slušati svoje ljude jer zaista mogu iznenaditi
 
Last edited:

Killua Dior

Player
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
49
1. Vaše ime u RL : Suad
2. Vaše godine : 22
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4h+
5. Vaš Diskord : Killua69#0934
6. Vaše Ingame ime : Sukara Dior
7. Vaš ID : 3774

1. Lider za : The Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zato sto sam se vec prijavljivao dosta puta za lidera, nikada nisam bio lider nekog genga, jako bih volio to iskusiti i veliki dio svog vremena proveo u ghettu i takodjer u bandama, i naravno imam ogromno znanje sto se tice Ghetto pravila, RP pravila, Server pravila itd. Takodjer imam vec spremnu ekipu za organizaciju te bih imao posebnu taktiku za prijem novih ljudi tacnije regrutovanje novih ljudi svi novi clanovi bih morali biti minimalno 7 godina u gradu i morali bih jako dobro poznavat ghetto pravila kao i ostala, takodjer jako dobro sam upoznat sa situacijama bandi i sa turfovima i sa eventima za organizacije kako to funkcionise i sve. Imao bih odma u startu 2+ zamjenika kako bih mogli obavljati svoje poslove svaki od zamjenika bih imao poseban dio posla sta da radi u organizaciji kako bih ta organizacija bolje funkcionisala radili bi na tome da dignemo The Vagos na novi nivo i na visi. Imam veliku zelju za lidera ove posebne organizacije i ogromnu kolicinu truda spremnu da ulozim i nadam se pozitvnom odgovoru kao i planove koji ne mogu da stanu u ovaj post jer ih ima jako mnogo.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: U bandi je potrebno da su to pretezno momci malo stariji koji imaju dosta iskustva sa ghettom i drugom stranom zakona takodjer u organziaciju se nebih primali ljudi ispod 16 godina dobro bih pazio koga bih pustio u organizaciju, toxicizam bih se sveo na minimum. Rangove bih bili napravljeni tako da sve ima smisla i da clanovi imaju konstantno za rank da se trude naravno bili bi tu i "specijalni" rankovi za posebne jedinice koje ce imati iskljucivo jedan zadatak kao na primjer grafiterski tim koji sam spomenuo u nastavku teksta i npr. tim za tajnu radnju, a bice i adaptirajuca jedinica koja je specijalizovana za svaki segment ghetto desavanja i zadataka. Takodjer bih imao svake sedmice po 2+ sastanak i eventualno vanredni sastanak isto tako svaki dan bi bila redovna aktivnost gdje bi veci rankovi isli u robanje drugih bandi i mafijasa po ghettu, pljacke gunstorova i ucestvovanje na bitci ostrva (Battle Ship) tajne radnje za svaki event bih imali jedan tim, tu je i tim za grafite koji bi naucili lokacije grafita i konstantno isli i farbali grafite sa ili bez adaptivne jedinice ako bude potrebe za to, tako da u pocetku sam spreman vec imati oko 30 ljudi aktivni i dobrih koji imaju jako mnogo iskustva sa bandom jer su bili vec prije u bandi za koju se ja upravo prijavljujem mi smo ovu bandu vidjeli kao veliki potencijal za RolePlay i sto je najbitnije uzivanje igrajuci za nas kao i ostalim clanovima i ostalim igracima te se nadamo pozitivnom odgovoru od strane administracije za sve ostalo sam spreman da odgovorim usmeno sta god bude trebalo.
 

Ljimun

000
Player
Joined
Jun 11, 2021
Messages
64
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Luka Milic
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-16 sati
5. Vaš Diskord: Lule#6765
6. Vaše Ingame ime:Ljimun Darkin
7. Vaš ID: 4062


Dodatne Informacije:
1. Lider za: Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Svaka organizacija u gradu zasluzuje da bude vodjena najbolje sto je moguce
u ovom gradu ce se desavati najuzbudljiviji momenti/dogadjaji kada su svi na istoj strani postujuci pravila grada

Moja misija kao lider je da se postaram da moji ljudi ne krse pravila, da ozivim ghetto jer se nista zanimljivo ne desava
proveo sam 2 meseca u FIB-u i u The Familes na poziciji Co-Leadera i nezadovoljan sam trenutnon aktivnoscu banda koje se trenutno jedino fokusiraju na turfove i pikacua.
- Drugi razlog zašto bih voleo da budem vođa je da bi ovo bio povratak kući za mene. Vagos je zapravo bila prva banda kojoj sam se pridružio na Grandu i voleo bih priliku da vodim ovu organizaciju. Osećam se kao da je dugo vremena Vagos bio neka vrsta B ili C tier bande na serveru. Svačiji poslednji pogled. Voleo bih da promenim status Vagosa i učinim da im se poboljsa reputacija
Turfovi jesu jedna od najbitnijih stvari banda, ali po mom misljenju ne treba sav fokus baciti samo na to.
Voleo bih da povecam kriminalnu stopu u gradu (Pljacke, otmice, dilovanja, napada na ammo run/money run...etc) i da se napadne vojna baza vise od 2 puta nedeljno, a ne samo da bi se ispostovao limit tj. pravilo, u sustini veci roleplay bande.Postarao bih se da svaki clan bude ispitan pravila pre nego bude primljen u bandu. Mislim da svojim iskustvom u bandama sam napokon spreman da budem lider jedne ovako ozbiljne organizacije. Igrao sam 6 meseci na engleskom serveru i tamo uvek roleplay-ovao bandu i bio pod liderstvom Kayna Darkina u Vagosima gde mi je i taj gang priraso uz srce. Gledajuci Njega naucio sam kako se dobro vodi jedna jaka banda, a zatim sam na balkanskom serveru od prvog dana kada sam usao u legalnim organizacijama, video sam kako stvari funkcionisu sa obe strane i zakljucno s'tim mislim da mogu da uvedem novosti u roleplay u skladu sa pravilima. Mislim da je kljuc svega komunikacija sa svim organizacijama (legalnim/nelegalnim) i da mnogo vise organizacije trebaju da se posvecuju globalnim eventima eventima. Moj glavni cilj je da napravim tako jednu bandu da bi ljudni sami sebe dovodili u pitanje ulazeci u ghetto.
Zelim da vodim svoju bandu na taj nacin da se ljudi osecaju kao da su u jednoj velikoj porodici, zelim mesto gde ljudi pomazu jedni drugima i svi zajedno rastu i uce kako bi uspeli. Zelim da izbacim toksicnost i napravim bandu jakih pojedinaca koji znaju sta rade i takodje balansiraju zabavu i posao.
Mislim da lidera ne cini samo njegova odluka vec ljudi koji stoje iza njega i tu su sa njim da zajedno razmisle o svemu i da donesu prave odluke. Ja imam vec ljude koji su spremni da budu uz mene na pocetku dok ne ostvarimo nasu zamisao


3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

~ Moj savet za poboljsanje roleplay-a je znatno manje MG-a ako ne i da se skroz iskoreni (Barem u organizaciji ako ja budem lider) zato sto je previse ucestao , kao lider postavicu standard koji ce ljudi morati da postuju i da se vise uzive u ulogu roleplay karaktera a ne klasicnog pucanja (RDM-a) kick iz organizacije za svako prekrseno pravilo kao pojedinac.

~ Ako budem vodja organizacije, zelim da se svi koji nam se pridruze osećaju dobrodoslim i da imaju najbolje iskustvo sa nama pre nego bilo koje druge grupe, uvek cu se pobrinuti da se moji clanovi vrlo cesto pojavljuju na dogadjajima i dacemo sve od sebe da budemo poznati po gradu, a da pri tom zadržimo dobru i pozitivnu reputaciju, prateci pravila grada.

~Voleo bih da vidim više ljudi koje rade više RP događaja. Svi samo idu u Clandestine, Battleship i tako to. Ali osećam da niko ne pokazuje dobar RP u svojim organizacijama. Ima toliko događaja, ceremonija i drugih stvari koje bi ljudi mogli da rade i voleo bih da donesem nešto od toga na server.
 
Last edited:

RayMerrimen

Player
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
23
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksandar
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12 sati
5. Vaš Diskord: Kindrid_01#2723
6. Vaše Ingame ime: Ray Merrimen
7. Vaš ID: 20544

1. Lider za The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Poceo sam igrati na serveru pre 3 meseca, gde sam veci deo proveo u Ballas-ima.
Kroz evente i samo RP pricu sam dosao do co-leader pozicije i naucio dosta toga, sta bih mogao da primenim u samoj organizaciji.

Zelim postati leader ove organizacije, jer smatram da imam kapacitet i zrelost da organizujem grupu ljudi za razna RP desavanja (u sklopu eventa, a i van toga).
Obratio bih paznju i dosta fokusa na osnivanje odnosa sa drugim gang-ovima, sa kojima bih mogli da organizujemo interne evente u sklopu RP price koju bi mi organizovali OOC.
Eventi kao sto su BattleShip, Tajna Radnja i slicno, su samo jedan mali deo u gang zivotu, dok su ostale mogucnosti i situacije zanemarene cak i ako te situacije mogu doprineti pobojsanju i kvalitetu same price.
Trenutno ima dosta ljudi koji pokusavaju da izvedu Rolplay pricu, i voleo bi da budem jedan od njih da zajedno ucinimo boravak u getu sto interesantijim i uzbudljivim.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Smatram da sa dobrom ekipom i ljudima koji su voljni rolplay-ati svoje karaktere, moze se izvesti sve od navedenog, samo je potrebno malo cimanja.
Radi unapredjenja RolePlay-a, maksimalno bih se potrudio da se sto cesce ide na regularne evente poput tajnih radnji, battleship-a, podmornica, nosaca aviona i vojne baze, a izmedju kojih bi se potrudio organizovati sa drugim gangovima da mi napravimo nasa desavanja poput gang beef-ova, masovnih tuca pesnicama na sandy aerodromu (uz dozvolu admina), mozda neki gang war po getu,gde bi se skupili u velikim brojevima pa udri ispred Mega Mall-a 20 na 20.

Takodje bih probao ukljuciti i druge organizacije poput FIB-a i LSPD-a u pricu, pa i sa njima da napravimo neki organizovani fight po getu. Opcija ima dosta.

Maksimalno bih se potrudio da to ozivim i da moji ljudi u organizaciji prate RolePlay pravila.
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
258
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Kevin Djurasinovic
7. Vaš ID: 412

Dodatne Informacije
1. Lider za Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Imam iskustva na GrandRP već 12 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim organizacijama. Moj cilj je da vodim veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa demoteom, a onda kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i poštovanje prema većim činovima će morati da se pokaže.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje The Ballas Gang
 
Last edited:

Itachi Veneno

Living well is the best revenge
Player
Joined
Sep 19, 2021
Messages
172
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksandar
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12 sati
5. Vaš Diskord: Kindrid_01#2723
6. Vaše Ingame ime: Ray Merrimen
7. Vaš ID: 20544

1. Lider za The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Poceo sam igrati na serveru pre 3 meseca, gde sam veci deo proveo u Ballas-ima.
Kroz evente i samo RP pricu sam dosao do co-leader pozicije i naucio dosta toga, sta bih mogao da primenim u samoj organizaciji.

Zelim postati leader ove organizacije, jer smatram da imam kapacitet i zrelost da organizujem grupu ljudi za razna RP desavanja (u sklopu eventa, a i van toga).
Obratio bih paznju i dosta fokusa na osnivanje odnosa sa drugim gang-ovima, sa kojima bih mogli da organizujemo interne evente u sklopu RP price koju bi mi organizovali OOC.
Eventi kao sto su BattleShip, Tajna Radnja i slicno, su samo jedan mali deo u gang zivotu, dok su ostale mogucnosti i situacije zanemarene cak i ako te situacije mogu doprineti pobojsanju i kvalitetu same price.
Trenutno ima dosta ljudi koji pokusavaju da izvedu Rolplay pricu, i voleo bi da budem jedan od njih da zajedno ucinimo boravak u getu sto interesantijim i uzbudljivim.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Smatram da sa dobrom ekipom i ljudima koji su voljni rolplay-ati svoje karaktere, moze se izvesti sve od navedenog, samo je potrebno malo cimanja.
Radi unapredjenja RolePlay-a, maksimalno bih se potrudio da se sto cesce ide na regularne evente poput tajnih radnji, battleship-a, podmornica, nosaca aviona i vojne baze, a izmedju kojih bi se potrudio organizovati sa drugim gangovima da mi napravimo nasa desavanja poput gang beef-ova, masovnih tuca pesnicama na sandy aerodromu (uz dozvolu admina), mozda neki gang war po getu,gde bi se skupili u velikim brojevima pa udri ispred Mega Mall-a 20 na 20.

Takodje bih probao ukljuciti i druge organizacije poput FIB-a i LSPD-a u pricu, pa i sa njima da napravimo neki organizovani fight po getu. Opcija ima dosta.

Maksimalno bih se potrudio da to ozivim i da moji ljudi u organizaciji prate RolePlay pravila.
Mislim da koliko sam bio u ballas gangu pokazao si se kao dobar co-lider ali u mojim ocima kao Lider organizacije sto nas je dovelo do raznih uspeha za kratko vreme verujem da cemo se dobro pokazati uskoro. Navijam za tebe , Srecno.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milorad
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h +
5. Vaš Diskord: Kimara#1297
6. Vaše Ingame ime: Kim Nemesis
7. Vaš ID: 2741

Dodatne Informacije

1. Lider za Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

- Pre svega zato sto imam iskustva, vodio sam organizaciju Families, i pored toga sam od pocetka svog igranja provodio vreme u Crime organizacijama gde sam vodio veliki broj ljudi kroz RP situacije, znam kako se krece ceo sistem Crime organizacija sto mi dosta olaksava pored toga sto sam iskusan igrac i sto znam pravila.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Pravljenje RP evenata u Getto teritorijama gde bi se clanovi Crime organizacija takmicili, samim tim bi svoje iskustvo poboljsavali sa vremena na vreme i vise bi se fokusirali na poboljsavanje svog IC karaktera.

- Manje koriscenja VOIP programa poput Discord-a , Teamspeaka itd. vise se fokusirati na koriscenje RADIO stanice.

- Uvesti sto manje koriscenja OOC-a samim tim bi bilo vise RolePlay-a unutar Bande i okolo i clanovi iste bi se fokusirali na svog IC karaktera.
 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
1. Vaše ime u RL: Viktor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12h
5. Vaš Diskord: Rich Viktor #0007
6. Vaše Ingame ime: Rich Viktor
7. Vaš ID: 16947

Dodatne Informacije
1. Lider za Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Kao prvo bih naveo to da mi je ova organizacija jedna od najomiljenijih na serveru , jer cim sam usao u krminalne vode prvo sam usao u Vagose te su mi se najvise svideli , Voleo bih da vratim te stare Vagose kada na tajnu radnju ide nas 25 a ne 5 kao sada .
Kao drugu stvar bih naveo to da sam u Vagosima proveo najlepse vreme , najvise mi se svidja HQ Vagosa kao i ta zuta boja koja nas oznacuje .
3. Bio sam u svakoj ali bas svakoj org (sem Ballasa ) i u starim
Vagosima sam video kako je to biti "Visi rang" te znam da vozim ljude na akcijama i slicno .

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kao prvo bio sam Admin tako da znam 95% pravila te sam siguran da niko od mojih ljudi nebi krsio ista . Na ispitivanju za ulazak u org. bi bila ispitivana jako teska pravila te ako treba imacu 20 ljudi u org. ali ce tih 20 ljudi znati sta radi i kako se treba ponasati .
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1. Vase ime u RL - Aleksa
2. Vase godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 10 h +
5. Vas diskord : Aleksa Zampa#1981
6. Vase Ingame ime : Aleksa Zampa
7. Vas ID : ID: 2212


Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera Vagos-a!
2. Zasto zelite biti lider ove organizacije :
1.1 - Zelim biti lider organizacije zato sto sam od pocetka servera bio u kriminalnim organizacijama,sem jedan vremenski period kada sam bio lider NG i uspesno ga vodio skoro 2 meseca!
Znam da vodim skupinu ljudi, kao sto sam naveo imam iskustva u drzavnim org. pa to mogu da iskoristim radi boljih akcija itd.
1.2 - Znam sva pravila koja su potrebna da RP u igri ide glatko smatram se dobrim autoritetom i pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva a to je postovanje koje dajem ostalim clanovima.
1.3 - Jos jedan moj dobar razlog poslednji u nizu ali ne tako manje bitan jeste cinjenica da sam bio clan u dosta organizacija do sada, dodatno bih istakao da sam u svim organizacijam bio dosta veliki cin a slozicemo se da za tako nesto je potreban trud a i poster rad naravno i dobro poznavanje RP pravila koja su krucijalna za lidera.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Kao sto sam naveo gore vec duze vreme sam clan navedene organizacije i znam sve probleme koje iste trenutne clanove, takodje znam kako bih mogao resiti vecinu tih stvari konkretno sta bih mogao da predlozim jeste malo strozije ispitivanje novih clanova koji zele da udju u Geng.
- Prvo sto bih uveo jeste stroze isitivanje pravila,naravno nece ulaziti svako ko zatrazi, svi ljudi koji oce da udju u Vagose moraju da imaju iskustva u kriminalnim organizacijama, da ne bude gresaka i krsenja pravila.
- Svaki clan koji bude hteo da se pridruzi organizacji mora da bude ispitan od strane mene ili vecih cinova..
- Medju clanovima u organizaciji mora biti maksimalno postovanje da bi mogli da radimo zajedno bez ikakvih problema.
Hvala vam sto ste izdvojili vreme za mene i moju prijavu...
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-12h
5. Vaš Diskord maarko#0448
6. Vaše Ingame ime Mike Lovell
7. Vaš ID 124

Dodatne Informacije
1. Lider za..
.The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Pre svega, pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider The Ballas Gang-a, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.Igrao sam FiveM preko 3 godine, imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.
- Imam liderske sposobnosti i mogu da se brinem o svim clanovima bande.Kada budem regrutovao, to ce biti ljudi koji poznaju pravila, koji imaju dobre komunikacijske vestine i koji imaju dovoljno strpljenja.
- Zelim da se fokusiram na dogadjaje bandi.Moj prioritet je obavljanje svih evenata kao sto su Tajna Radnja, Battleship, Submarine,Turfovi ,Pljacke Prodavnica i Prodavnica Oruzja.
- Bio sam lider mnogih bandi i znam greske koje lideri cesto prave i postaracu se da mi se to ne dogodi. Takodje sam video i najcesce stvari za koje bande dobijaju warnove na ovom serveru (Turfovi).Imam stvarno dobar tim za turfove, oni ce biti savrseni na turfovima i nece krsiti pravila.
- Glavna stvar u kojoj ucestvuju bande su pljacke i svakodnevno vidim ljude kako krse pravila i zelim da to promenim.Vecina bandi samo krene unaokolo krseci pravila i onda kada vide da neko drugi krsi pravilo, prijavljuju to kao licemeri.Nisam voljan da imam takve ljude u svojoj organizaciji (ako mi se ukaze prilika).
- Zelim da se svi zabavljaju,ne uzivam u toksicnoj atmosferi, ne tolerisem je i pobrinucu se da Ballas nema toksicne clanove.
-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.
- Moja ljubav prema Grand-u bi samo poboljsala kvalitet RP-a koji nedostaje u bandama.
- Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine tokom igre na Grand-u.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Spreciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima.
- Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
- Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
- Zelim da se uverim da ljudi koje regrutujem znaju pravila i želim da uspostavim red u kome se neoprošteno delo neće oprostiti.
- Zelim da pokazem da Gang ne ubija coveka samo iz vatrenog oruzja.
- Zelim da napravim razlicite strategije i ljudima pokazem razlicite stvari da se pljacke ne moraju zavrsiti vatrenim obracunom.
- Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama.
- Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
- Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
- Lideri bandi treba da komuniciraju jedni sa drugima i organizuju sastanke kako bi razgovarali o mogucim savezima i sklapali dogovore. Ovo bi trebalo da se uradi u igri, umesto da se samo dogovaraju na Discord-u.
- Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.

Hvala sto se izdvojili vreme da procitate moju prijavu!

460a13-PGTA51001283871.jpg
 

Coa Petrovic

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
149
1. Vaše ime u RL - Aleksa Petrovic
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 7-8h
5. Vaš Diskord - Coa#9082
6. Vaše Ingame ime - Coa Petrovic
7. Vaš ID - 1378

Dodatne Informacije

1. Lider za Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Pa da krenem,iskreno mislim da sam sposoban da budem lider i da imam iskustva.Bio sam admin i curator organizacije na serveru ,tako da znam gdje lideri cesto grijese i gdje dobijaju warnove.Imam dobru reputaciju iza sebe,mislim da je to bitnije nego sad da ispisem ovdje roman a da nemam pojma o cemu pisem.Takodje sam primjetio da dosta lidera prima igrace bez testa,predpostavljam da bi bili jaci i da bi ih bilo vise.E npr kod mene to ne bi bilo tako,detaljno bi ih ispita pravila servera pa onda RP pravila,jer ko ne zna ta pravila iskreno i ne zasluzuje ni da bude u organizaciju.Takodje imam par svojih ljudi u koje se pouzdam i znam da nece praviti gluposti,koji bi kad mene ne bi bilo vodili organizaciju.Takodje imao bih raspodelio ljudim uloge u organizaciji,npr neko bi radio graffite,neko bi sakupljao profit itd ... Uglavnom bili bi dobro organizovani kao organizacija.Sto se tice turfova i turf ekipe,nece moci svako da bude turfer,jer dzaba se ti dobro pucas ako ne znas turf pravila i nabijas mi warnove,nego na pocetku ce u turf ekipi biti ljudi od povjrenja,pa cemo vremenom dodavati nove ljude.Iskreno ovo je nesto ukratko kako planiram da vodim organizaciju,srecno svima :D

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Iskreno izmedju organizacija je bas ono minimalan RP,i svaka organizacija pravi RP evente samo kad treba da skine warn,to mi se iskreno ne svidja,ja da sam lider pokusao bih da se dogovorim sa drugim liderima da pravimo cesce RP evente,kao sto su npr car show,onda npr ako imamo problem da se dogovorimo na neko jesto i da se jemo palicama,box meceve i uglavnom da promijenimo malo da nije sve u pucanju,robanju i eventima.Ali uglavnom to su neke ideja,ali naravno da bi se poboljsao roleplay mora da se smanji krsenje pravila.Takodje evo npr isto talacka situacija isto moze biti dobar roleplay,ali ono ne sad da uzmemo dva taoca, uzmemo pare za njih i pobijemo policiju,ne nego tu ostanemo malo vise vremena trazimo neke realne uslove i pokusamo da pobjegnemo.Takodje bi pokusali da sklopimo neki savez sa drugom organizacijom eto cisto zbog boljeg RPa.Jednom ili dva put bi odrzavali sastanke ali ne na discord vec IG eto cisto zbog boljeg RPa.
 

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: Marko#3364
6. Vaše Ingame ime: Marko Garaterii
7. Vaš ID: 10617

Dodatne Informacije

1. Lider za The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



Na samom početku igranja na Grand RP serveru moj RolePlay karakter je bio baziran na ilegalne organizacije. Počevši od Bloodsa gdje sam bio Turfer, nakon toga u Vagosima gdje sam bio Turf Boss, u Ballasima gdje sam bio Turf Lider. Nakon svega toga opet se želim vratiti u uvu organizaciju, odakle sam i došao.

2.1 Lider Vagosa zelio bih postati iz vise razloga. Kao prijašnje iskustvo vrlo velikog ranka mislim da se jedan dobar lider mora zalagati za sve... Počevši od reda i mira u organizaciji, do izvrsnog posla u organizaciji. Postizanjem ta 3 uslova postajemo prava organizacija.

2.2 Mislim da jednoj dobroj organizaciji fale ljudi koji bih je podržavali, dizali i upravljali njoj kad bi joj bilo najteže

2.3 Ballas je jedna od najmoćnijih i najboljih organizacija na serveru, nikad nije dosadno, uvijek posla ima. Boljim RolePlay-om pomogli bi serveru, a i ljudima oko nas.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1
RolePlay bi se poboljšao svakodnevnom regrutovanjem novih članova, učenje ghetto pravila, manje MG-a na radiju. Za svako prekršena pravilo bi se davala i adekvatna kazna.

3.2 Drugo, a možda i najbitnije je veza između Kriminalnih organizacija. Na pljačkama, talačkim situacijama, pljačkama Fort Zancuda i drugim kriminalnih radnjama trebamo imati dobru povezanost, prvo lidera, a onda i članova. Dogovor da se skupimo nas 40 na pljačci. Samo bitne informacije.

3.3 Regrutovanje članova, ispitivanje je jako bitna stvar. Detaljno ispitivanje pravila grada, ghetto pravila i sl.



3.4 Uvođenje više RolePlaya, odlazak na evente, pucanje po ghettu. Sve bi to bilo u funkciji.



3.5 Od Ballasa želio bih napraviti da kad ga vide, da se boje. Znači da ne govore vidi ove mangupe iz Bloodsa opet su u ghettu. Da se policija pribojavaju i plaše kad nas vide.

3.6 Krađa iz sefa Koga se uhvati da krade iz sefa ide direktno na forum, mislim da su ljudi dovoljno zreli, ali nikad ne znaš što ljudski mozak može napraviti.



s poštovanjem,

MARKO BLACKOUT
 

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: Marko#3364
6. Vaše Ingame ime: Marko Garaterii
7. Vaš ID: 10617

Dodatne Informacije

1. Lider za Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



Na samom početku igranja na Grand RP serveru moj RolePlay karakter je bio baziran na ilegalne organizacije. Počevši od Bloodsa gdje sam bio Turfer, nakon toga u Vagosima gdje sam bio Turf Boss, u Ballasima gdje sam bio Turf Lider. Nakon svega toga opet se želim vratiti u uvu organizaciju, odakle sam i došao.

2.1 Lider Vagosa zelio bih postati iz vise razloga. Kao prijašnje iskustvo vrlo velikog ranka mislim da se jedan dobar lider mora zalagati za sve... Počevši od reda i mira u organizaciji, do izvrsnog posla u organizaciji. Postizanjem ta 3 uslova postajemo prava organizacija.

2.2 Mislim da jednoj dobroj organizaciji fale ljudi koji bih je podržavali, dizali i upravljali njoj kad bi joj bilo najteže

2.3 Vagos je jedna od najmoćnijih i najboljih organizacija na serveru, nikad nije dosadno, uvijek posla ima. Boljim RolePlay-om pomogli bi serveru, a i ljudima oko nas.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1
RolePlay bi se poboljšao svakodnevnom regrutovanjem novih članova, učenje ghetto pravila, manje MG-a na radiju. Za svako prekršena pravilo bi se davala i adekvatna kazna.

3.2 Drugo, a možda i najbitnije je veza između Kriminalnih organizacija. Na pljačkama, talačkim situacijama, pljačkama Fort Zancuda i drugim kriminalnih radnjama trebamo imati dobru povezanost, prvo lidera, a onda i članova. Dogovor da se skupimo nas 40 na pljačci. Samo bitne informacije.

3.3 Regrutovanje članova, ispitivanje je jako bitna stvar. Detaljno ispitivanje pravila grada, ghetto pravila i sl.



3.4 Uvođenje više RolePlaya, odlazak na evente, pucanje po ghettu. Sve bi to bilo u funkciji.



3.5 Od Vagosa želio bih napraviti da kad ga vide, da se boje. Znači da ne govore vidi ove mangupe iz Bloodsa opet su u ghettu. Da se policija pribojavaju i plaše kad nas vide.

3.6 Krađa iz sefa Koga se uhvati da krade iz sefa ide direktno na forum, mislim da su ljudi dovoljno zreli, ali nikad ne znaš što ljudski mozak može napraviti.



s poštovanjem,

MARKO BLACKOUT
 

phillipontop

Gamer zone, Be careful.
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
216
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7
5. Vaš Diskord: monte#6201
6. Vaše Ingame ime: Filip Monte
7. Vaš ID: 16688

Dodatne Informacije

1. Lider za..Los Santos Vagos
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
Pre svega,jos od kad sam poceo da igram sa svojim prijateljima zajedno smo odlucili da udjemo u neki gang jer nas je uvijek privlacila ta ilegalna strana, vremenom sam naucio sva pravila za gang. Prijavljujem se za lidera jer mislim da bih mogao da napravim ozbiljan gang jer imam puno stecenog iskustva. Kroz praksu sam naucio sve bitne stvari potrebne da bi jedan gang napredovao (Turfovi,eventi,grafiti...).

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Naravno da bih pokusao da poboljsam roleplay u svakom pogledu pocevsi od toga da ne bih primao bilo koga u organizaciju (nedovoljno zrele clanove zajednice koji ne mogu da shvate svrhu RP-a samim tim zele da pobjede u svakoj situaciji). Smatram da bih sa svojim poznavanjem RP-a i negovih pravila uspeo da procenim ko je dovoljno dobar za GANG. Samim tim bih uspjeo da uzdignem jednu snaznu organizaciju.Imam spremnih desetak ljudi koji bi bili aktivni, spremni i voljni da mi pomognu u razvijanju nase organizacijje u svakom smislu pa i u RP-u.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom