Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Skully Beatelgeuse

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
20
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: SG_Skully#9049
6. Vaše Ingame ime: Skully Ruiz
7. Vaš ID: 5416

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):


-Želio bih biti lider ove organizacije prvenstveno jer još nisam bio lider niti jedne a volio bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put zar ne? Mislim da bih bio dosta dobar leader organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi leaderi vode bande pa bih po nekom principu i ja radio po njihovim ali sa svojim izmjenama naravno.

-Bio bih lider jer realno tko ne želi bit lider, pokušao bih stvoriti tu neku grupu ljudi koji nisu toxic, da se svi međusobno poštuju, pomažu jedni drugima , išao bih na što je više evenata moguće i davao bih sve od sebe da budem što bolji leader organizacije isto tako bih se trudio napraviti što bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

-Kao leader ja ne bih bio pre strog, nego bi tu uvijek bilo i zabave ali kad bi bilo nešto ozbiljne poput evenata onda bi se maksimalno trebalo šlušat naređenje leadera ili ako leader nije tu nekog višeg ranka, ali ako bi netko napravio nešto što nije smio npr. vrijeđanje drugih članova, onda bi ga ja sa nekim višim rankom odveo na ispitivanje da vidimo zašto je to učinio i naravno morao bih se ispričat ako bi želio ostat u organizaciji, u protivnom bih ga izbacili jer ne želim imat ljude koji su toxic i koji vrijeđaju sve šta stignu.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Po mome pri ispitivanju ljudi da se priključe organizaciji ne treba biti niti pre blag ali niti pre strog, kada bih pitao nove ljude pitanja ona najbitnija bi mi trebali znat, ali neka malo manje bitna ako je npr. znao sva najbitnija a neka manje bitna nije ne bih ga odmah otkanto nego mu objasnim malo to pravilo koje mu zapne, ako ne zna gdje ga naci posaljem mu link gdje ga može naučiti do kraja i nakon nekog kratkog vremena, dan, dva sve zavisi kad može opet ga dovedem da ga ponovno ispitam.

-Pokušao bih ići na što više evenata i pokušao bih raditi što više RP situacija kao što su pljačka prodavnice i robbanje u ghettu jer mislim da bi to dosta ljudi htjelo, no ako neko nebi htio ići na neki događaj uvijek bi mi se mogao obratiti i sve bi sredili.

-Stvari koje bi radili u organizaciji ne bih samo leader ili viši rankovi nego bih dao izbor svima, čak i najnovijim članovima organizacije da se svi zajedno dogovorimo šta ćemo radit jer bi bilo glupo da idemo npr. robbat u ghetto a samo par ljudi to želi a ostalima se neda, zato bi se svi dogovorili tko šta želi i svako bi imo izbor jel želi ići ili ne.

-Fokusirao bih se na to da u organizaciju primam što više ljudi koji znaju pravila da ne bi bez veze bilo pucnjace u HQ i takvih gluposti pa da mi nabace warnove.

-Pri ispitivanju novih članova obavezno bi bilo call preko discorda i share screen crtanje kuća ili tako nešto, da se vidi da čovjek zna sva pravila, a ne da ga ja in game pitam pravila a on da čita sa starane pravila
 

Kira Yakuza

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
162
1. Vaše ime u RL: Emil
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: od 6 do 8 sati
5. Vaš Diskord: Emil#6934
6. Vaše Ingame ime: Kira Yakuza
7. Vaš ID:
3783
Dodatne informacije:

1.Lider za ..... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Mislim da mogu biti lider iz razloga sto sam strog (po ispitivanju i da se mora znati kakav ie red u organizaciji) ne bi dopustao da ulaze ljudi
koii ne znaju pravila i koji bi se glupirali. Upoznat sam dosta sa geto pravilima i pravilima ovog grada bio sam u
FIB-u, The Ballas,Marabunti i The Femilis prove sam celo vreme igranja po organizaciama znam de grese lideri i trudicu se da ne pogresim tu. Takodje
imam vec spremnu ekipu za kvalitetan RP i za TURF.Takodie jedan od razloga jeste zato sto su se LIDERI u poslednjih par mandata vise obazirali na turf nego na sam RP.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Trenutno medju organizacijama ima puno DM-a i LIDERI se vise obaziru na TURF.Moj savet za poboljsavanje samog RP jeste da smanjim DM i da se obazirem sto vise na same pljacke i talacke situacije takodje i evente koje mozemo da radimo, naravno icicemo i po getu.Pokusacu da sam RP dovedem do maksimuma sa mojom ekipom. Mislim da mogu sa svojom ekipom da dovedem kvalitetan RP u ovu zajednicu spremni su biti aktivni i pokusati da napravimo najbolju organizaciju do sada.Takodje pokusao bi da sklopim neku pricu sa drugim organizacijama da bi napravili neki bolji RP. S'obzirom da se 90% radnji odvija u samom DMu, ja ću se potruditi da se to malo smanji i da zapravo gengovi upoznaju malo drugačiji vid RPa, ako dođe do toga, mislim da će da budete veoma iznanađeni samom pričom koju imamo i mnoge nove ideje.
 
Last edited:

Hari_sotrell

Player
Player
Joined
Mar 24, 2022
Messages
70
Informacije
1. Hari
2. 16 god
3. UTC 1+
4. prosecno 6 sati
5. Fire_Hari#8256
6. Hari Maler
7. ID: 20582

Dodatne Informacije
1.
Lider za Ballas Gang ili za Los Santos Vagos
2. Hteo bih da budem vođa nečeg velikog,volio bi da uvedem reda u gang i da ga napravim sto jacim i da ga vodim u punom potencijalu,a isto i da kažnjavam ljude koji krše pravilo pogotovo ona osnovna koja svako mora da zna, uzeo bi poseban team za turf-ovanje,poseban team za grafite i svako uz svoj glavni posao ima i onaj koji je određen za njega/njegov rank ne želim toksičnost dok sam ja glavni i za svaki oblik toksičnosti bih dao neku određenu kaznu,ovisi koliku je pogrešku uradio.
3. Zelim da svaki član zna barem ona osnovna pravila koja su neophodna i da ih ne krše, svak obi imao pravo da uzme oružje iz skladišta, ali bi prvo morao da kaže nekom višem činu zašto i koliko oružja uzima, svatko bi znao šta sme,a šta ne sme, zato što bi prije svakog događaja ili odlaska u gheeto stavio prisutne članove u vrstu i ponovio bih im osnovne stvari kao sto su:
''ne smete da krsite pravila kao sto su PG,MG,LTA,FearRP... ,u ukoliko vas uhapse ili vas uzmu kao taoca i oduzmu vam komunikaciju strogo je zabranjeno da nas obavestite o tome i ukoliko to saznamo da ste uradili ide blacklist,a za sva ostala pravila rank down.''
 
Last edited:

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
298
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Dartonix#8506
6. Vaše Ingame ime: Richard Darkin
7. Vaš ID: 18787

Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što mislim da sam najbolji kandidat. Imam iskustva na GrandRP već 12 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim organizacijama. Moj cilj je da imam veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Gangove u ovom gradu nije briga za roleplay, nego im je bitno samo da se pucaju. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Organizacija bi funkcionisala po sistemu deljenja na timove, gde bi svako mogao da nadje svoje mesto, i radio ono u čemu je najbolji.

-Tim za Grafite | Tim koji će se fokusirati da svaki sat imamo maksimalni profit od grafita
-Tim za Turf | Tim koji će biti odgovoran za Turfove
-Tim za Geto | Tim koji će patrolirati u getu, i držati ga pod kontrolom
-Tim za Pregovore | Tim profesionalnih pregovarača koji će pregovarati sa policijom na pljačkama
-Tim za Bekstvo | Tim iskusnih vozača koji će voziti aute kada bežimo od policije

Svi timovi će imati vodje, i imaće organizovane treninge.

Ulazak u organizaciju će biti teži nego u drugim organizacijama. Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa demoteom, a onda kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i poštovanje prema većim činovima će morati da se pokaže.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje Los Santos Vagosa!
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije
1. Vaše imeu RL: Nikola
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12 h
5. Vaš Diskord: Niksa#5638
6. Vaše Ingame ime: Niksa Creed
7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije
1. Lider za...
Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Zelim da budem vodja vagosa jer zelim da budem siguran da imamo organizaciju koja ce biti aktivna u gradu i koja ce poticati druge organizacije da se aktiviraju.


-Zelim da organizacija bude aktivna u getu, radi sprejeve svakog sata i stvori jaku bandu. Dobar sam u vodjenju jer sam to ranije radio na mnogim razlicitim serverima.


-Zelim da budem siguran da ako dobijem organizaciju da se nece siriti nikakva toksicnost na bilo koji nacin, jer ja licno ne volim kada su ljudi toxic, pa cu se pobrinuti da se to ne desava. Takodje zelim da se pobrinem da organizacija ide na svaki dogadjaj koji postoji. Svidjaju mi se svi dogadjaji u organizaciji i postaracu se da organizacija bude aktivna u tim dogadjajima (kao sto su: tajna radnja, battleship, gun store robbery, podmornica, blackmarket raidovi itd).

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Da budem iskren i uz svo postovanje, ovaj server je najbolji na kojem sam ikad igrao do sada, ali mu nedostaje pravi roleplay. Ubijanje na licu mesta u getu je verovatno veliki minus za to, ali daje serveru i igracima pojacanje adrenalina koji vecina nas voli. Imao bih test pravila kada se ljudi pridruzuju kako bih se uverio da su moji buduci clanovi dobro poznaju pravila, i obavestio bi ih o tome kako radimo i sta mogu da rade kako bi bili unapredjeni itd. To bi bili moji saveti da se svi vise fokusiraju na RP.
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije
1. Vaše imeu RL: Nikola
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12 h
5. Vaš Diskord: Niksa#5638
6. Vaše Ingame ime: Niksa Creed
7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije
1. Lider za...The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Zelim da budem vodja Ballasa jer zelim da budem siguran da imamo organizaciju koja ce biti aktivna u gradu i koja ce poticati druge organizacije da se aktiviraju.


-Zelim da organizacija bude aktivna u getu, radi sprejeve svakog sata i stvori jaku bandu. Dobar sam u vodjenju jer sam to ranije radio na mnogim razlicitim serverima.


-Zelim da budem siguran da ako dobijem organizaciju da se nece siriti nikakva toksicnost na bilo koji nacin, jer ja licno ne volim kada su ljudi toxic, pa cu se pobrinuti da se to ne desava. Takodje zelim da se pobrinem da organizacija ide na svaki dogadjaj koji postoji. Svidjaju mi se svi dogadjaji u organizaciji i postaracu se da organizacija bude aktivna u tim dogadjajima (kao sto su: tajna radnja, battleship, gun store robbery, podmornica, blackmarket raidovi itd).

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Da budem iskren i uz svo postovanje, ovaj server je najbolji na kojem sam ikad igrao do sada, ali mu nedostaje pravi roleplay. Ubijanje na licu mesta u getu je verovatno veliki minus za to, ali daje serveru i igracima pojacanje adrenalina koji vecina nas voli. Imao bih test pravila kada se ljudi pridruzuju kako bih se uverio da su moji buduci clanovi dobro poznaju pravila, i obavestio bi ih o tome kako radimo i sta mogu da rade kako bi bili unapredjeni itd. To bi bili moji saveti da se svi vise fokusiraju na RP.
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
Informacije:
1. Vaše ime u RL:
Mišo
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Discord: Desanta#3943
6. Vaše Ingame ime: Michael Desanta
7. Vaš ID: 7535

Dodatne informacije:
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
Puno volim posao u LifeInvaderu i smatram da je jedan od važnijih na serveru. Radio sam dosta vremena u organizaciji LifeInvader i znam sva pravila oglasa itd. Smatram da je jako bitna organizacija zato što jako puno ljudi žele da prodaju odnosno kupe stvari a najlakši i najbolji način za to su oglasi LifeInvader. Imam dosta iskustva i smatram da bih bio dobar lider.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizacije.

Ne bih tolerirao greške kao na primjer traženje lidera i admina. U koliko bi dobili neko čudno ime u redakciju provjerio bih sa adminom da li taj čovijek uopste postoji. Dešavalo se par puta i vređanje preko oglasa, to isto ne bih tolerirao. Potrudio bih se da se oglasi rade što redovnije i pravilnije. Volio bih da pravim evente kao što su fashion show i talent show. Bio bih dobar prema svim članovima i redovno bih davao bonuse aktivnim radnicima. Potrudio bih se da svako poštuje svakoga da nema vređanja. Ne bih primao baš svakoga u organizaciju zato sto smatram da ovaj posao nije za svakog i mora da se zna neki red dok se pišu oglasi zato što prije svega cijeli server to vidi i to je ogledalo organizacije. Potrudio bih se da redakcija nije nikad puna i da svi zaposleni poštuju pravila oglasa. Uzeo bih u obzir sve žalbe i preporuke na discord serveru i potrudio bih se da se greške što majne dešavaju.
 

Mehmet Halimi

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
36
1. Vaše ime u RL: Mehmet
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:5 sati
5. Vaš Diskord: Mehmet Halimi 2387#3833
6. Vaše Ingame ime Mehmet Halimi
7. Vaš ID: 2387

Dodatne Informacije
1. Lider za...LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Volim novinarstvo i medijske oglasivace.Volim timski rad.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Testiranje novih kandidata na novom nivou roleplaya i testiranje njihove kreativnosti.
Detaljniji oglasi
Mnoge manifestacije i dogadjaji kako u urbanom tako i u ruralnom dijelu San Andreasa.
 
Last edited:

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
426
Informacije.
1. Vaše ime u RL: Nicolas
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 4 -10h ovisno o danu.
5. Vaš discord: ! Nixq#3573
6. Vaše In-game ime: Veksa Darkin

7. Vaš ID: 8569

Dodatne informacije.

1. Lider za LifeInvader



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?. Iz vida radnika LI mi je bio jako zanimljiv i smiren posao (što jako gotivim) te sam osećao da bih voleo da pokušam da ga vodim jednog dana. Kao glavni urednik oglašavanja sam naučio puno o novinarstvu, te mislim da bih bio sposoban Lider. Prikupio bih dosta novih članova koji bi imali poseban režim na koji bi se pripremili i obučili za posao.




3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Imam osećaj da bih uspeo da podignem organizaciju na viši nivo pravljenjem intervjua, reportaža i custom eventa (beatbox battles, rap battles, trke raznim automobilima i vozilima...) uz pomoć administracije i moje stare ekipice sa dodatkom novih članova. Potrudio bih se da oglasi budu maksimalno realistični i da se u oglasu može lako skapirati šta je kupac/prodavac hteo reći. U ostalom, tu mi je prijatelj Stepa koji je rekao da ako mi ikad zagužvi nešto da bi mi rado pomogao i objasnio neke stvari



ČESTITAM SVIMA KOJI PRODJU😀

 

Dzigi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
211
Informacije:
1. Vaše ime u RL:
Igor
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h zavisno od radnog dana
5. Vaš Discord: Dzigi#6002
6. Vaše Ingame ime: Igor Jokovic
7. Vaš ID: 10494

Dodatne informacije:
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
Želim postati lider ove posebne organizacije zato što sam dugo u njoj i imam preko 10 hiljada napisanih oglasa. Oglase pišem perfektno i bez i najmanje greške kao što su znaci interpunkcije i razmaci između riječi i drugih znakova. Kod prethodnih direktora sam bio uvijek visok čin, najčešće zamjenik direktora i menadžer, tj prvi i drugi rank iza direktora. Svake nedjelje dok sam bio u organizaciji sam završavao na prvom mjestu TOP#10 tabele po broju oglasa za nedjelju dana i veoma sam požrtvovan i predan radu.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizacije.
U organizaciji bi radili samo ljudi koji pišu oglase kao ja, uvijek kada su tu i u stanju da pišu, pišu i pomažu radu organizacije. Vršio bi redovno zapošljavanje novih članova i zapošljavao bih samo one koji bez greške sve završe. Uveo bih smjene unutar organizacije tako da kada god se pošalje oglas, neko bude tu da ga napiše i niko ne bude morao da čeka bilo jutro, ili veče. Češće bih organizovao evente od prošlih direktora i takođe bih uveo nove zanimljivije evente u kojima bi moglo učestvovati i do 100 ljudi. Pratio sam prošle lidere i naučio dosta iz dobrih i loših stvari za njihovih mandata i bez lažnih obećanja dao bih sve od sebe da se pokažem kao uspješan lider organizacije i ostavim što bolji trag u koliko budem lider iste.
 

Abraaham Ali

Ne'a sta
Player
Joined
Mar 24, 2022
Messages
101
Informacije
1
. Vaše ime u RL: Dejan Jovanovic
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: (GMT)+1
4. Prosječna aktivnost na dan:10H
5. Vaš Diskord: Dejan Jovanovic#6892
6. Vaše Ingame ime: Kevin Federov
7. Vaš ID: 24975

Informacije
1.
Lider za... Lifeinvander
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Imam iskustva u vođenju; imam familiju, i odlicno nam ide za sad. Imam iskustva i u RL a posebno IC u vođenju, imam odličnu organizaciju kako šta i kada treba raditi. Radio sam u LifeInvaderu. Poznajem sva pravila i kako šta radi u LifeInvaderu. Zelim napravit dobar community kako se niko ne bi žalio na rad/nedostatke/loše stvari što se tiče LifeInvadera. Kako bi svi bili zadovoljni kako funkcionira ova organizacija.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.: Više se pravit kao da je RP zapravo tj. kao stvarni život. Raditi manje MG-a i da kako sam rekao ko da je doista pravi život! Bolje se odnositi prema ljudima koji pitaju nešto u vezi ovog posla. Imati neku osobu od povjerenja, koja ce me moc zamjenit dok me nema.Mislim da ima iskustva da vodim ovu organizaciju.
 
Last edited:

Hienn

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
79
Informacije:
1. Vaše ime u RL:
Mišo
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Discord: Desanta#3943
6. Vaše Ingame ime: Michael Desanta
7. Vaš ID: 7535

Dodatne informacije:
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
Puno volim posao u LifeInvaderu i smatram da je jedan od važnijih na serveru. Radio sam dosta vremena u organizaciji LifeInvader i znam sva pravila oglasa itd. Smatram da je jako bitna organizacija zato što jako puno ljudi žele da prodaju odnosno kupe stvari a najlakši i najbolji način za to su oglasi LifeInvader. Imam dosta iskustva i smatram da bih bio dobar lider.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizacije.

Ne bih tolerirao greške kao na primjer traženje lidera i admina. U koliko bi dobili neko čudno ime u redakciju provjerio bih sa adminom da li taj čovijek uopste postoji. Dešavalo se par puta i vređanje preko oglasa, to isto ne bih tolerirao. Potrudio bih se da se oglasi rade što redovnije i pravilnije. Volio bih da pravim evente kao što su fashion show i talent show. Bio bih dobar prema svim članovima i redovno bih davao bonuse aktivnim radnicima. Potrudio bih se da svako poštuje svakoga da nema vređanja. Ne bih primao baš svakoga u organizaciju zato sto smatram da ovaj posao nije za svakog i mora da se zna neki red dok se pišu oglasi zato što prije svega cijeli server to vidi i to je ogledalo organizacije. Potrudio bih se da redakcija nije nikad puna i da svi zaposleni poštuju pravila oglasa. Uzeo bih u obzir sve žalbe i preporuke na discord serveru i potrudio bih se da se greške što majne dešavaju.
slatko, ali ne dovoljno dobro.
 

DusanMilanovic

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
24
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Dusan
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h zavisno od radnog dana
5. Vaš Discord: TenaciousBull#8800
6. Vaše Ingame ime: Dule Milanovic
7. Vaš ID: 17828

Dodatne informacije:
1. Lider za LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

1. Dugo sam u organizaciji LifeInvader znam sta je pokrece i kako funkcionise trenutno sam Glavni urednik oglasavanja.

2. Mislim da LifeInvader treba da ima ustaljene termine eventa kao sto su talent show, car show i tako dalje, sto podrazumeva da svi znaju talent show se odrzava svake nedelje u 20h, mislim da bi time doprineli samom role play-u servera jer bi igraci znali kao u rl kakav je program i mogu da nadju slobodno vreme da gledaj ove evente.


3. Kroz dugoročnu igru GrandRP prosao sam sve organizacije, porodice i poslove tako da sam upucuen u sve aspekte igre i mislim da moje znanje moze dosta da doprinese razvoju jedne organizacije kao sto je LifeInvader

Moj savet za poboljsanje roleplay-a na serveru je na neki nacin slican kao moj drugi primer gore naveden da se gradjani los santosa naviku na neki ustaljen rad LifeInvader i da znaju da se spremaju za to, kao sto u RL imamo naprimer Ja imam talenat ili neki slican show koji ima ustaljeno vreme emitovanja tako bi i u nasem gradu trebalo da bude.
 

MrAMG

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
5
1. Vaše ime u RL: Mateo
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 6h -12h ovisno o danu.
5. Vaš discord: ! Mr. A.M.G.#5136
6. Vaše In-game ime: Mateo Kalvin
7. Vaš ID: 16280

Dodatne informacije.
1. Lider za
LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Poštovani, lider želim biti iz jednog jednostavnog razloga. Zanimljiv je posao. Ima puno eventa koje mogu realizirati kao lider i puno RP-a sa strane koji dodatno daje značaj i užitak na istima. Mislim da bih mogao da dignem LifeInvader na veći nivo .Imam puno iskustva sa državnim organizacijama, a najviše sa LifeInvaderom. Pisao sam oglase, pomagao oko eventa dok su tu bili drugi lideri pa znam kako bi i šta trebalo da se radi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Svaku grešku bih strogo sankcionisao. Svakog aktivnog člana bih nagrađivao novčanim bonusima, in-game poklonima. Nebi pustao svakoga u organizaciju, jer iskreno mislim da to ne može svako. Oglasivač mora imati iskustva, poznavanjem pravila oglasima i čestom gledanju oglasa kada izadju u redakciju. Smatram da bi LifeInvader postao bolji kada bi smo sakupili i detaljno ucili clanove.
 

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
86
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Marko
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h, sve ovisi u danu
5. Vaš Diskord: Hrgi#5594
6. Vaše Ingame ime: Miro Ljubic
7. Vaš ID: 13053

Dodatne Informacije
1. Lider za:
LifeInaver
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Već sam duže vrijemu u ovoj organizaciji (skoro cijeli prošlo mandat). Znam kako i na koji je način ova organizacija uspjevala biti jedna od bljih, te mislim kako bih mogao da nastavim tim putem.
2. Volio bih biti lider iz još jednog vrlo jednostavnog i bitnog razloga, ovaj je posao jako zanimljiv i mislim da je potrebno jako dobro poznavanje samoga kako bi organizacija funkcionirala. Mislim kako pozicija lidera nije tu samo da bih se ja tako zvao, nego i da nosi dodatni rp sa strane, kao što su mnogi eventi i događaji.
3. Mislim kako ovaj posao nitko ne treba shvaćati neozboljno, jer mislim kako je jedna od bitnijih na serveru. Svakako bih pokušao držati korak sa prošlim liderom Veljanom, za vrijeme čijega je mandata LifeInvader po meni najbolje radio. Imam nadu da bi i drugi kolege i kolegice ostali u organizaciji, što mi već osigurava "radnike" za početak.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Ne bih mnogo mijenjao princip rada u ovoj organizaciji od dosadašnjeg. Mislim kako je do sada sve radilo kako treba.
2. Jedna od stvari koje bih promjenio jest aktivnost, odnosno svatko tko ne radi oglase biva izbačen. Tako bi se otvorila nova mjesta za zapošljavanje, jer je ovo jedna od trženijih poslova na serveru.
3. Pazio bih na graške u oglasima i strogo ih kažnjavao. Svaku veću neozbiljnost u poslu (pretrpana redakcija) bih kaznio. Mislim kako bi tada mogao upratiti dosadašnji rad ove organizacije i omogućiti joj daljnji napredak!

𝒮𝑅𝐸𝒯𝒩𝒪 𝒮𝒱𝐼𝑀 𝒪𝒮𝒯𝒜𝐿𝐼𝑀 𝒦𝒜𝒩𝒟𝐼𝒟𝒜𝒯𝐼𝑀𝒜!
 

Emanuel Batista

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
54
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Mario
2. Vaše godine: 35
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-16h, sve ovisi u danu
5. Vaš Diskord: zerlot120#0484
6. Vaše Ingame ime: Emanuel Batista
7. Vaš ID: 17226

Dodatne Informacije
1. Lider za:
LifeInaver
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.
Tu sam u gradu već 6 mjeseci prije toga sam igrao na engleskom gradu godinu i 6 mjeseci (Dosada nikada nisam bio lider organizacije ) al ovim putem bi se htio okušati u toj poziciji, jel zbilja mislim da mogu napraviti puno više nego dosadašni lideri

2. Htio bih se iskušati u toj poziciji jel po mome misljenu da to treba preuzet neko ko je zbilja ozbiljan i predan tome, Mjesto lidera smatram da je jako bitan iz razloga jel znam manje više sve iteme i stvari koji se smiju prodavati i koje nesmiju jel sam u grand rp svijetu skoro od samih početaka a sa svojim godinama i smirenošću mislim da tu mogu jako jako puno pridonjeti poboljsanju grand rp svijeta

3. Ovi posao smatram da je od esecijane vrijednosti gradu kao naj bitniji dio razvoja grada. Smatram da prijasnji lideri nisu dovoljno vremena posvetio sa ispolira znanje svojih ljudi po pitanji šta se smije i šta se nesmije prodavati jel je to i razlog zašto se prijavljima.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1.
Kao promjenu bih hih uveo ekukaciji trenutnih članova tako da se prethodni nesporazumi nebi dešavali (da građani troše novce a dobivaju iskrivljene informacije ili nepotpune tj netočne)

2. Jedna od stvari koje bih promjenio jest aktivnost, Nerad nebih tolerirao upozorio bih ga 2 puta poslije toga bih ga izbacio. Otvorio bih nova radna mjesta za malo ozbiljnije ljude koji bolje poznavaju grand rp svijet , Smatram da je ovo jedan od bitnijih poslova i smatram da to nemože svatko raditi.

3. Greške članova bih nakon 2 upozonje prvo sa pričom odman nako prve greške pokušao sto bolje radniku pojasniti sto je pogrijesio te ako vidim da osoba nije za to izbacio.
Mislim da bih bio savršen na toj poziciji zbog godina staloženosti i predanosti u gradu itekako poboljšao i obogatio naš ljepi grand rp grad!

Svim kandidatima želim svu sreću i neka bolja osoba preuzme to mjesto!

S poštivanjem Emanuel Batista!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom