Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

David Badbadovic

Player
Player
Joined
May 14, 2022
Messages
57
1. Vaše ime u RL:David Milicevic
2. Vaše godine:20
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:7-8 h
5. Vaš Diskord:Coda#9519
6. Vaše Ingame ime:Coda Badbadovic
7. Vaš ID:24048

Dodatne Informacije

1. Lider za...:Grove Street Family

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): a pre svega u drugim gradovima sam bio lider u vise organizacija i mislim da bih dobro vodio ovu organizaciju, a i zeleo bih iskreno da probam u ovom gradu budem lider ove organizacije zato sto znam kako funkcionise grad,i imam spremne ljude koji su spremni da krenu sa mnom od samog pocetka do samog kraja,i tu su uz mene da mi pomognu za sve,iskreno mislim da bih dobro vodio ovu organizaciju , takodje ljudi koji krecu sa mnom znaju mnogo dobro da rp-aju i mislim da sto se tice toga ne bi bilo problema nikakvog,takodje znam sva geto pravila sto se tice toga sam dobar,tako da nadam se
najboljem iskreno, nadam se pozitivnom odgovoru...

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Pa iskreno ovaj grad je u jako dobrom stanju bas mi se svidja za razliku od drugih gradova mozda jedino sto bih promenio u ovom gradu, ali mislim da je to nemoguce je to da ima mnogo toksicnih ljudi,mislim to ima u svakom gradu ali eto sem toga nista u ovom gradu ne bih menjao...
 

dejan alavanja

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
107
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h-10H zavisi od skole
5. Vaš Diskord:dejan alamunja#4838
6. Vaše Ingame ime: Munja Rebarac
7. Vaš ID: 16726

Dodatne Informacije
1. Lider za: LSPD ili FBI ili SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Iskustvo - RolePlay igram od svoje 12te godine, i od pocetka sam uvek birao drzavne organizacije kao put IC price mog karaktera. Tokom svog dugogodisnjeg iskustva imao sam priliku da simuliram razne policijske sluzbe(City,County,Federal), ali najvise sam proveo svoje RP dane kao clan LSPD-a koji je u to vreme simulirao LAPD. Tokom svog RolePlay-a uvek sam se trudio da proucavam IRL policijske procedure koje bi na Command Staff sastanku predlagao ostalim ljudima u komandi kako bi se razgovaralo na tu temu i napravio najefikasniji sistem za primenu u igri.
Licno sam nadgledao rad CTSOB-a(counter terrorism and special operations bureau) koji je u svom svojstvu imao 5 divizija u kojima se nalazila vecina ljudi u tadasnjoj fakciji. Bio sam Commanding Officer , CPlatoon-a(Metropolitan Division) i duze vreme i CO Criminal Investigation Divisiona.

2. Pomoc u kreiranju temelja sluzbe - Spreman sam da sada na otvaranju servera, kada jos nije postavljem temelj sluzbe LSPDa pomognem u kreiranju istog. Iskustvom i timskim radom sa starijim clanovima zajednice, zelim da formiram strukturu policije koja bi samostalno fukcionisala bez velikog prisutva lidera i vecih cinova.
3. Ljubav prema fakciji i zakonu - I u zivotu postujem i volim zakon, jel bez njega nema drzave , sve postaje anarhija. Policija je tu da odrzava postovanje zakona , a da bi to uspela potrebna je dobra organizacija,komunikacija i po meni najvaznije postovanje hiearhije sluzbe.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Postavljanje osnovne strukture sluzbe.
( Patrolno Osoblje, Supervizori, Detektivi, Komanda, Vrhovna Komanda )
Kreiranje programa za prijem i obuku novih u sluzbu.
Kreiranje indukcije u sluzbu koju obavlja narednik, zaduzuje opremu za novog clana i upoznaje ga sa poslom
Kreiranje programa terenske obuke, kako bi se novi clanovi kroz rad obucavali. PO I - Studenti , PO III - Instruktori
Kreiranje programa za obuku supervizora. (Narednik)
Kreiranje programa za sertifikate kako bi clanovi bili obuceni za koriscenje dodatnih taktika ili opreme. Daje se vise mogucnosti za individualno napredovanje.
Kreiranje sistema za promocije, minimalni uslovi i postavljanje aplikacija za promocije. (PO I na PO II , PO II na PO III , PO III na PO III+1, PO III na Detektiva )
Povecati odnose sa javnoscu, nedeljno izbacivati statistiku rada policije na sajtu, ujedno se i proverava aktivnost
Kordinacija specijalnih timova ili patrole u zavinosti od prethodnih desavanja na terenu. Organizovanje akcija u slucaju povecanja stepena kriminala u nekon delu grada ili zbog ciljanih razloga.
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
Informacije
1. Vaše ime u RL Nesad Jahic
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10h
5. Vaš Diskord nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime Nesad Jahic
7. Vaš ID 3907

Dodatne Informacije
1. Lider za... LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Imam dosta iskustva bio sam u vrhovnoj komandi i u svim org, veoma dobro znam da radim svoj posao
2. Sve situacije rijesavam na nacin pricom
3. Gdje god sam radio ostavio sam dobar utisak, sto mogu da potvrde svi, takodjer mislim da znam dobro voditi neku org jer i kada si vrhovna komanda i tad ti odprilike vodis org
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Moji savjeti su:
Da prilikom zaposljavanja treba da ima se occ 15godina jer najvise radi kulture i ponasanja
Da ic imaju 5godina
Znaju pravila grada
I jos nesto u prijasnjem lspd-ju su ulazila djeca od 10godina occ ja smatram da to nije uredu
 

Peki99

Player
Player
Joined
Mar 19, 2022
Messages
18
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


1. Petar
2. 22
3. GMT +1
4. 4-8 sati
5. Yuri Federev #3184
6. Yuri Federev
7. 10907

1. Lider za LSPD


.2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1-Na osnovu dosadasnjeg iskustva u drugim drzavnim bezbednosnim organizacijama smatram da sam dovoljno spretan i ozbiljan da vodim LSPD, i sam sam bio clan LSPD u 2 mandata stoga znam kako stavri trebaju da funkcionisu i bezbednost gradjana je na prvom mestu.
2- Pre svega dosta sam se pronasao u ovoj vrsti posla (drzavnog bezbednosnog sektora) i na osnovu dosadasnjeg iskustva siguran sam da sam dovoljno kvalitetan za tu poziciju i svoj posao bih radio kao sto zakon nalaze nikako drugacije.
3- Do sada sam bio u LSPD (od regruta do vodje istraznog osoblja)onda sam bio u GOV(tajna sluzba koja je radila dosta slozene operacije) i u FIB(vodja detektivskog sektora) stoga smatram da cu svo svoje dosadasnje prikupljeno iskustvo uloziti i sprovesti u vodstvu LSPD jer je to jako znacajno iskustvo i time smatram da mogu sposobno da vodim LSPD jer imam iskustva i sa drugim bezbednosnim organizacijama sto moze dosta toga dobrog da donese u zajednickom radu na bezbednosti grada i gradjana.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Pre svega maksimalno ozbiljan kolegialni kadar ce biti u LSPD i na osnovu mog dosadasnjeg iskustva u drugim drzavnim organizacijama znam kako da postavim odnose izmedju zaposlenih i izmedju drugih bezbednosnih organizacija, naravno tu bih se zalagao za vise saradnje sa drugim bezbednosnim organizacijama jer kao sto sam vec rekao bezbednost gradjana je na prvo mestu. Takodje bih u svakom momentu bio tu za moje kolege i maksimalno bih se trudio za njihvo profesionalno obavljanje posla i konstantno njihovo i svoje prefesionalno unapredjene radi kavalitetnog rada. Naravno i vise kontrole nad kriminalnim delom jer niko ne moze da odrzava bezbednost grada i gradjana ako nije konstantno upucen u kriminalna desavanja i desavanja u gradu. Konstantno bih se trudio da sam tu sto vise jer vodja je kljucna stvar svake organizacije i to je mnogo bitna stvar.
 

Kira Yakuza

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
162
1. Vaše ime u RL: Emil
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: od 6 do 8 sati
5. Vaš Diskord: Emil#6934
6. Vaše Ingame ime: Kira Yakuza
7. Vaš ID:
3783
Dodatne informacije:

1.Lider za ..... Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Mislim da mogu biti lider iz razloga sto sam strog (po ispitivanju i da se mora znati kakav ie red u organizaciji) ne bi dopustao da ulaze ljudi
koii ne znaju pravila i koji bi se glupirali. Upoznat sam dosta sa geto pravilima i pravilima ovog grada bio sam u FIB-u, The Ballas,Marabunti i The Femilis prove sam celo vreme igranja po organizaciama znam de grese lideri i trudicu se da ne pogresim tu. Takodje
imam vec spremnu ekipu za kvalitetan RP i za TURF.Takodie jedan od razloga jeste zato sto su se LIDERI u poslednjih par mandata vise obazirali na turf nego na sam RP.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Trenutno medju organizacijama ima puno DM-a i LIDERI se vise obaziru na TURF.Moj savet za poboljsavanje samog RP jeste da smanjim DM i da se obazirem sto vise na same pljacke i talacke situacije takodje i evente koje mozemo da radimo, naravno icicemo i po getu.Pokusacu da sam RP dovedem do maksimuma sa mojom ekipom. Mislim da mogu sa svojom ekipom da dovedem kvalitetan RP u ovu zajednicu spremni su biti aktivni i pokusati da napravimo najbolju organizaciju do sada.Takodje pokusao bi da sklopim neku pricu sa drugim organizacijama da bi napravili neki bolji RP. S'obzirom da se 90% radnji odvija u samom DMu, ja ću se potruditi da se to malo smanji i da zapravo gengovi upoznaju malo drugačiji vid RPa, ako dođe do toga, mislim da će da budete veoma iznanađeni samom pričom koju imamo i mnoge nove ideje.
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Burberry
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Famillies

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban. Vec sam bio leader organizacije Vagosa, tada sam napravio neke greške kao što su primanje previše članova koji su nedovoljno zreli za biti dio jedne ozbiljne organizacije kakvu ja želim voditi. Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam Leader i Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Vise puta sam bio u organizaciji Marabunte i vise puta sam bio high-rank u njoj, isto tako u Bloodsima. Najveci razlog zasto zelim uzeti organizaciju je taj sto su Familliesi jedna od najposebnijih kriminalnih organizacija sto se tice RolePlay-a. Imaju po meni jednu od najzanimljivijih sjedišta od svih bandi. Bio sam više puta u toj organizaciji i znam HQ napamet. Znam kako bih postavio ljude i išli bi na svaki mogući event te se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma. Sve u svemu htio bih dobiti šansu da pokažem što zapravo mogu napraviti od organizacije i htio bih dobiti šansu da pokažem ljudima kako jedna organizacija treba izgledati. Bio bih jako zahvalan kada bih opet dobio priliku i sigurno bih se ponio odgovornije i doveo bih svoje ljude kojima vjerujem i koji bi mi pomogli voditi organizaciju i bili tu uz mene i pazili na ljude da nebi bilo failova, napravili bi zajedno jednu jaku i čvrstu organizaciju. Kad vec pricam o svojim ljudima, imam spremnu veliku ekipu punih momaka koji su spremni raditi punom parom i dati sve od sebe za ovu organizaciju. Spreman Turf Team, a takodjer spreman Team za grafite, a ono najbitnije spreman High-Command Team koji ce mi pomagati upravljati ovom organizaijom. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
302
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Dartonix#8506
6. Vaše Ingame ime: Richard Darkin
7. Vaš ID: 18787

Dodatne Informacije
1. Lider za Grove Street Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što mislim da sam najbolji kandidat. Imam iskustva na GrandRP već 12 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim organizacijama. Moj cilj je da imam veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Gangove u ovom gradu nije briga za roleplay, nego im je bitno samo da se pucaju. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Organizacija bi funkcionisala po sistemu deljenja na timove, gde bi svako mogao da nadje svoje mesto, i radio ono u čemu je najbolji.

-Tim za Grafite | Tim koji će se fokusirati da svaki sat imamo maksimalni profit od grafita
-Tim za Turf | Tim koji će biti odgovoran za Turfove
-Tim za Geto | Tim koji će patrolirati u getu, i držati ga pod kontrolom
-Tim za Pregovore | Tim profesionalnih pregovarača koji će pregovarati sa policijom na pljačkama
-Tim za Bekstvo | Tim iskusnih vozača koji će voziti aute kada bežimo od policije

Svi timovi će imati vodje, i imaće organizovane treninge.

Ulazak u organizaciju će biti teži nego u drugim organizacijama. Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa demoteom, a onda kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i poštovanje prema većim činovima će morati da se pokaže.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje Grove Street Families!
 

Rio Flo

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
21
Informacije
1.
Vaše ime u RL: Petar
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12h
5. Vaš Diskord: Pekex#9167
6. Vaše Ingame ime: Rio Smith
7. Vaš ID: 17566

Dodatne informacije
1. Lider za: Grove Street Families
2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zeleo bih da se oprobam kao lider neke organizacije, posto do sad nisam nikada bio. Imam mnogo RP iskustva, cak sam i na ovome serveru bio i adimistrator, tako da znam 95% svih pravila. Zeleo bih da Grove Street Families popnem na veci nivo sa svojim iskustvom. Ne bih zeleo da odma krenem sa prvom organizacijom na primer kao sto je GOV zato sto mislim da za takvu organizaciju bas treba iskustva, tako da bih poceo sa necim laganijem, naravno smatram da je Grove Street Families takodje tezak za vodjenje, i ja to mogu da ucinim. Naravno znam sva pravila vezano za organizaciju, hteo bih da dodam da sam bio u SVAKOJ organizaciji sem NG.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Kao prvo ja bih se fokusirao samo na poboljsanje RolePlay-a naprimer na talacke, GUN STORE pljacke, naravno i na poboljsanje organizacije. Smatram da se Lideri ostalih organizacija samo fokusiraju na ostale stvari a ne na sam RolePlay koji je na prvom mestu. Imam u planu da organizaciju dovedem do samog vrha, i da primam clanove koji su sposobni i koji imaju iskustva za ovu organizaciju. Takodje sam imao na umu da uvedem neki timove u organizaciju ili da poboljsam ove koji su bili i smatram da je to dobra ideja, naravno smatram da ce clanovi moje organizacije da se pronadju sigurno od nekih od ovih timova koje cu da navedem, koji su sigurno zanimljivi.


1. Tim vozaca
ovaj tim ce imati svog posebnog lidera koji ce ovaj tim doveti do maksimuma, u ovom timu ce samo biti odlicni vozaci koji imaju bas iskustva sa voznjim, oni ce voziti na napade na FZ, vozi ce kada smo u bekstvu sa talackih situacija i GUN STORE, naravno i po getu kada robaju i naravno kada hvatamo taoce. Smatram da je ovaj tim potreban ovakvoj organizaciji naravno ovo je samo moje misljenje.



gta-online-rp.jpg




2. Turff Tim: Naravno ovaj tim ce ostati isti samo sto ce se vise zalagati za Turff-ove, sa dosta profesionalnijim pucacima.






ce75c0aa63b8d1a838665594895fdead.jpg





3. Tim za grafite: Tim koji ce kostantno da se zalaze za svaki grafit, svaki sat sa max profitima od istih. Sa naravno naj profesionalnijima.




maxresdefault.jpg



Hvala na citanju moje aplikacije.
Rio Smith
 
Last edited:

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1.
Vaše ime u RL: Mihailo
2.
Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5.
Vaš Diskord: MihailoEscobar#8973
6.
Vaše Ingame ime: Mihailo Escobar
7.
Vaš ID: 15394

Dodatne informacije
1.
Lider za: Grove Street Families
2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zelim da probam nesto novo sto vec dugo nisam bio na ovom projektu. Hteo bih da postanem lider familiesa kako bi skupio bandu i radili illegalne radnje bas kao u bandama. Obecavam ako postanem lider(vodic bande), preduzecu sledece mere:
1.Primanje clana vise od 14 godina i 10 godina u gradu(10 level)
2.Paziti sef od kradja
3.pronaci dobre pucace i otici sa njima na teritorije
4.Otici na svakakve evente(turf, tajna, podmornice...)
i jos drugih mera!
Ovo mi je prvi put da imam sansu da postanem lider. Molio bih sve da me postedi i da idemo na nivou.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
1.Primanje clanova od 14 godina pa na vise, jer ne mozemo da imamo decistu u organizaciju da nam prave sranja i da nam nabijaju warnovi. Deca mladja od 14 godina su nezreli za nesto ozbiljno. Clana primamo samo ako je 10 godina u gradu(10 level). Nema veze da je stari od 14 godina. Potrebni su nam ljudi koji moraju da imaju:
1.10 godina u gradu
2.14 godina ili vise u glavi
3.Ozbiljnost
4.Aktivnost

2.Grupe

Imacemo dve grupe koje ce se voditi u organizaciji. Te grupe su:

Graffiteiro team i ghetto team.

Graffiteiro team je tim koji idu na mesta gde se nalaze grafiti i farbaju. Za graffiteira ima neke stvari koje on mora da ima. Neke stvari su:
1.sprej
2.da zna gde se nalaze graffiti
Samo te dve stvari su mu potrebne da bi usao i postao graffiteiro team. Sprej mozete kupiti od nekog stranaca ili ako ste lider porodice ili podlider, mozete kupiti sa 25 pesnica. Mesta na mapi, imate i one custom mape gde vam pokazuje ghetto gde je i gde su grafiti. Ta mapa je potpuno bezbedna i ne mozete zavrsiti na bahamima. Ako ste igrac koji ne skida custom mapu na grand, imate da kupite u prodavnici 24/7 pod nazivom karta los santos i tu cete moci videti sve teritorije. Nekih od tih teritorija, imate grafit da ofarbate.

Ghetto team:
Tim koji je teziji da se udje. Za oni koji ne znaju sta je ghetto, ghetto vam je lokacija gde vam se nalaze raznorazne bande koji su: Vagos, Families, Ballas i Marabunta. Da bi postali clan ghetto teama, potrebno vam je:
1.skill sa revolverom
2.skill sa pumpom
Samo jedna stvar koja nije teska za koriscenje. Svi se sada pitaju zasto bas sa revolverima, zbog toga sto on diluje ogroman damage od cak 54 hp sa skillom. Bez skilla diluje 45. Ali nije to malo. Odete u areni i vezbate sa revolverom dok ne budete spremni sa rokanjem.
Skill sto se misli nije vestina da kupite za veci damage, nego da znate da se rokate sa tim oruzjem.

3.rangovi
1.Baby Gangsta
2.Loyal ganster
3. Graffiteiro team
4.Ghetto Team
5.Graffiteiro captain
6.Ghetto captain
7.O.G
8.Double O.G
9.Sub Turfer
10.Turfer
11.Co Leader
12.Leader

4.Uzecemo i dobre pucace i oticicemo na turfove. Nego sada nama trebaju ozbiljni ljudi koji su aktivni i koji ne zabusavaju.Koji znaju kako da se rokaju sa revolverima jer cemo na turfovima samo sa revolverima. Trebaju nam ljudi stariji od 15 godina pa na vise.
Da bi postali turfer, potrebno vam je da znate:
1. dobro pucanje sa revolverom
2.pravila turfa
3.15 godina ili vise u glavi
 
Last edited:

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: Marko#3364
6. Vaše Ingame ime: Marko Blackout
7. Vaš ID: 10617

Dodatne Informacije

1. Lider za The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



Na samom početku igranja na Grand RP serveru moj RolePlay karakter je bio baziran na ilegalne organizacije. Počevši od Bloodsa gdje sam bio Turfer, nakon toga u Vagosima gdje sam bio Turf Boss, u Ballasima gdje sam bio Turf Lider.

2.1 Lider Families-a zelio bih postati iz vise razloga. Kao prijašnje iskustvo vrlo velikog ranka mislim da se jedan dobar lider mora zalagati za sve... Počevši od reda i mira u organizaciji, do izvrsnog posla u organizaciji. Postizanjem ta 3 uslova postajemo prava organizacija.

2.2 Mislim da jednoj dobroj organizaciji fale ljudi koji bih je podržavali, dizali i upravljali njoj kad bi joj bilo najteže

2.3 Families je jedna od najmoćnijih i najboljih organizacija na serveru, nikad nije dosadno, uvijek posla ima. Boljim RolePlay-om pomogli bi serveru, a i ljudima oko nas.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1
RolePlay bi se poboljšao svakodnevnom regrutovanjem novih članova, učenje ghetto pravila, manje MG-a na radiju. Za svako prekršena pravilo bi se davala i adekvatna kazna.

3.2 Drugo, a možda i najbitnije je veza između Kriminalnih organizacija. Na pljačkama, talačkim situacijama, pljačkama Fort Zancuda i drugim kriminalnih radnjama trebamo imati dobru povezanost, prvo lidera, a onda i članova.


3.3 Regrutovanje članova, ispitivanje je jako bitna stvar. Detaljno ispitivanje pravila grada, ghetto pravila i sl.



3.4 Uvođenje više RolePlaya, odlazak na evente, pucanje po ghettu, više talačkih, Gun store-ova... Sve bi to bilo u funkciji.



3.5 Od Families-a želio bih napraviti da kad ga vide, da se boje. Da se policija pribojavaju i plaše kad nas vide.

3.6 Krađa iz sefa Koga se uhvati da krade iz sefa ide direktno na forum, mislim da su ljudi dovoljno zreli, ali nikad ne znaš što ljudski mozak može napraviti.



s poštovanjem,

MARKO BLACKOUT
 
Last edited:

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
Na intervju za LifeInvader Lidera u subotu (04.06.2022.)u 20:00h pozvani su sljedeći igrači:

Igor Jokovic-10494-Dzigi#6002
Mateo Kalvin-16280-! Mr. A.M.G.#5136
Miro Ljubic-13053-Hrgi#5594
Paco Zambada-11661-PacoPatrik#1870
Radashin Darkin-3144-123456#4280

Cestitke izabranim kandidatima!


Prijave za Leader of LifeInvader su zatvorene.
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
259
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Kevin Djurasinovic
7. Vaš ID: 412

Dodatne Informacije
1. Lider za Grove Street Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Imam iskustva na GrandRP već 12 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim organizacijama. Moj cilj je da vodim veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa demoteom, a onda kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i poštovanje prema većim činovima će morati da se pokaže.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Rev turnire, Sastanci, Žurke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje ne samo RP-a u bandama vec i u organizaciji The Families
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h – 8h na dan
5. Vaš Diskord: mirkic#1654
6. Vaše Ingame ime: Walter Willson
7. Vaš ID: 6178

Dodatne Informacije
1. Lider za... Grove Street Family (THE FAMILIES)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Želim voditi organizaciju u smjeru RolePlay-a gdje bi sve bande i frakcije trebale igrati ulogu. Probleme treba interno razjasniti kroz najbolju moguću suradnju s čelnicima ostalih frakcija, koristeći kratke službene kanale.

2.Želim voditi bandu u skladu s pravilima. Prvi članovi će biti upitani o pravilima prije nego što budu prihvaćeni. Nakon određenog vremena prikupljanja, bit će moguće pridružiti se organizaciji samo putem sponzora i upita pravila. Kršenje pravila se kažnjava mnogo strože i članovi se kažnjavaju bez obzira na njihov rang.

3.Želio bih ostvariti znatno bolju suradnju sa svim skupinama. Probleme treba rješavati otvoreno i zajedno pronaći rješenje koje se također može iskoristiti za pozitivnu promjenu.

Neki još dodatni razlozi:

-Često sam preuzimao zamjeničke uloge u kriminalnim organizacijama, bilo kao zamjenik, voditelj ljudi na event-u ili instruktor za nove ljude i to sam radio s potpunim zadovoljstvom. Također sam bio i na zamjeničkim pozicijama u Legalnim organizacijama.

-Ono što mislim da me razlikuje od drugih je to što se i u teškim situacijama uvijek držim hladnokrvnosti i ne počnem se vikati i derati, čak i ako izgubimo, jer će zadnji na kraju biti UVJEK prvi.

-Dobro sam povezan u gradu, poznajem veliku količinu ljudi u gradu koji pripadaju kriminalnim ili legalnim organizacijama i dobro se slažem s svima njima

-Imam spremna 4 čovjeka koja mogu zazueti 4 zamjenička ranka i turf tim spreman

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Planiram uključiti više događanja u aktivnosti bandi. Za to već postoji puno ideja i koncepata. Npr. à pljačke 24/7 trgovina, gun shop-ova, talačke situacije itd.

- Strogo odvojiti IC/OOC kako biste izbjegli stres s drugim stranama za vrijeme događaja. Ako je tako, onda bi stres trebao biti proveden na osnovi IC-a s razumnom pozadinom. „Mržnju“ koja se razvila kod nekih igrača treba potpuno neutralizirati.

-Regrutaciju treba prilagoditi na višu razinu, tako da se igrači moraju bolje informirati unaprijed.

- Želio bih uvesti minimalnu dob za ulazak u bandu jer nažalost nisam imao dobro iskustvo s mladima

- Pridajem veliku važnost pravilima/pravilima geta pitajući svakoga.Također ću uključiti da osoba koja se želi predstaviti dobiva metak za svaki pogrešan odgovor.To znači dva pogrešna odgovora i vi pali ispitivanje

- Pozivamo na više aktivnosti unutar bande kako bismo pogurali strukturu bande i zajednicu naprijed. Želimo stvoriti stabilnu zajednicu koja može postojati dugoročno bez daljnjih problema.

- Kako bih ojačao suradnju u frakciji, želio bih raditi mnoge događaje, odnosno serverske događaje poput Tajne radnje, pljačke, Fort Zancudo itd.

Rang 1 - Runner
Rang 2 - Member
Rang 3 - Street Soulja
Rang 4 - Thug
Rang 5 - Tiny Gangster
Rang 6 - Gangster
Rang 7 - Turfer
Rang 8 - Turfleader
Rang 9 - Executor
Rang 10 - Street Gangster
Rang 11 - Vice Gangster
Rang 12 - Original Gangster
 
Last edited:

Paco Zambada

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
10
Na intervju za LifeInvader Lidera u subotu (04.06.2022.)u 20:00h pozvani su sljedeći igrači:

Igor Jokovic-10494-Dzigi#6002
Mateo Kalvin-16280-! Mr. A.M.G.#5136
Miro Ljubic-13053-Hrgi#5594
Paco Zambada-11661-PacoPatrik#1870
Radashin Darkin-3144-123456#4280

Cestitke izabranim kandidatima!


Prijave za Leader of LifeInvader su zatvorene.
Postoji mogućnost da ču kasniti na intervju.
 

Curtis Jackson

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
119
1. Vaše ime u RL:Ivan Tahiri
2. Vaše godine:21
3. Vremenska zona:GMT+1 4.
Prosječna aktivnost na dan:7-8 h 5.
Vaš Diskord:Matke013#4521
6. Vaše Ingame ime:Kenan Patrick
7. Vaš ID:3350
1. Lider za. SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1.Od pocetka igranja sam u Policiji, sahpu, fibu razumem se u posao i kako se radi.Prosao sam kroz sve organizacije i spreman sam da vodim jednu. 2.Zelim da dovedem maksimalnu disciplinu, poslusnost, Zelim da postavim jasna i cista odeljenja za razne cinove.Jer vec 7 godina igram aktivno roleplay i nema kroz koje situacije nisam prosao.U svakoj sitnici mogu naci gresku i zelim da bude perfektno 3.Imam puno ideja o tome šta bi moglo da se izmeni kako bi se značajno poboljšao rad organizacije i kroz svoj prethodni rad sam video kakve greške su bile pravljene i šta je nedostajalo da bi organizacija bila uspešna. Uveo bih: 1) SWAT Team 2) Off- road Team 3) Traffic Stop Team 4) Air Support Team 5) Doveo bih ljude koji su prethodno radili u SAHP-u i oformirao bih odmah prijem novih članova i akademiju 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Da se stave ogranicenja radi primanja novih kandidata u SAHP npr: Godine RL i Godine in game, I iskusniji administrator koji ce da nadgleda SAHP. Uvodjenje vece i strozije hijerarhije. Nije mi se svidelo u prethodnom mandatu sto je dopustano ljudima da radi ko sta pozeli. Zelim da za svakog coveka postavim nadredjenog koji ce ga trenirati i biti odgovoran za njega i svaku njegovu akciju. Zelim da uvedem timove od par nadzornika koji ce biti zaduzeni za samo kontrolu zaposlenih i sankcionisanje. Takodje ispod njih zelim da postavim ljude koji su spretni i sposobni da vode par ljudi. Treneri kao u proslom mandatu su obavezni. Da se svaki covek pre nego sto izadje na ulicu dobro obuci i spremi za akciju. Neke stvari su nedopustive i trebaju biti najstrozije kaznjenje. Zelim da zapocnem dobru RP pricu u SAHP-u. RP treba da krene od drzavnih i da se postaramo da svi igraci servera uce od nas. Jedino tako mozemo da napravimo zdravu pricu ovde. Ja sam spreman da naporno radim kako bi to postigli.
 

Filip_Sakic

Leader
Leader
Joined
Jun 1, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 do 12h dnevno
5. Vaš Diskord: Filip_#1400
6. Vaše Ingame ime: Filip Sakic
7. Vaš ID: 3833

Dodatne Informacije


1. Lider za...SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Prva stvar:
Bio sam vise od 8,5 mjeseci u SAHP-u, zavolio sam ovu organizaciju i dovoljno sam dugo u njoj da znam kako funkcionira.
Druga stvar: Mislim da sam dovoljno sposoban da vodim SAHP, aktivan sam svaki dan od 10 do 12 sati te bih time lakse uocavao greske clanova u organizaciji.
Treca stvar: Uveo bih dosta novih stvari kao sto su:
Special Enforcement Bureau

  • SEB - divizija zadužena za taktički kompleksnije situacije u kojima obični Deputy Sheriffi predstavljaju rizičnu skupinu, te je potrebna elitnija pomoć i elitnija podrška koju SEB može pružiti sa svojom opremom i taktičkim sposobnostima.
Traffic Enforcement Bureau
  • TEB - divizija zadužena za kontrolu prometa i prometnica unutar San Andreasa, najčešće po selima i mjestima koja su u nadležnosti Los Santos Sheriff’s Departmenta, ima pravo na postavljanje DUI Checkpointova bez prethodnih javnih najava, bavi se istraživanjem Motor Vehicle Accidentova i slično.
Air Support Bureau
  • ASB - biro koji je zadužen za zračnu potporu jedinicama na zemlji, koja najčešće predstavlja “oko na nebu” i podršku pri kopnenim potjerama za odbjeglim suspectima ili potragu za istim.
Training Bureau

  • TB - biro koji je zadužen za edukaciju i zaprimanje novih Deputy Sheriffa u Los Santos Sheriff’s Department, te time obnavljanje rostera službenika u LSSDu.

    Cetvrta stvar: Poboljsao bih suradnju sa ostalim drzavnim organizacijama i organizirao bi razne dogadaje sa istim.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Uveo bih sljedece:
Standardne patrolne jedinice

  • Standardne patrolne jedinice jesu jedinice koje se bave obavljanjem redovnih patrolnih dužnosti kao što su: Odgovaranje na 9-1-1 pozive, vršenje Traffic Stopova, održavanje javnog reda i mira. Učešće u poterama, odaziv na pozive za pojačanje i dr. Ove jedinice isključivo koriste markirana patrolna vozila.
Posebne patrolne jedinice

  • Posebne patrolne jedinice predstavljaju jedinice koje se nalaze u sklopu određenih divizija kao što su: SEB, ASB i IB
    • CHARLES - Oznake su koje koriste pripadnici Investigations Bureaua, te one predstavljaju korištenje unmarked opreme.
    • AIR/AIRSHIP - Oznaka koja se koristi za sheriff helikopter. Ovu oznaku koriste isključivo obučeni piloti Air Support Bureaua Los Santos Sheriff’s Departmenta.
    • RESCUE - Oznaka koja se koristi za oklopna vozila kao što su Police Insurgent i Bearcat. NAPOMENA: koriste ga SEB operativci.
    • VICTOR - Oznaka koja se koristi za unmarked vozila kojim upravljaju SEB operativci sa elitnom opremom i služe kao borbena i taktička podrška na terenu ostalim Deputy Sheriffima.
  • Korištenje sile
Opis korištenja i situacija

  • PRAVO NA UPERIVANJE PIŠTOLJEM IMATE KADA :
    • Osobu morate privesti, staviti mu lisice
    • Osoba prijeti hladnim oružjem
    • Kada vas osoba počne napadati rukama
    • Kada osoba počne udarati vaše vozilo, svojim vozilom ili rukama
  • PRAVO NA ISPALJIVANJE METKA IZ PIŠTOLJA IMATE KADA :
    • Je u pitanju pucnjava u kojoj je sazvan CODE 0
    • Osoba nanišani svojim oružjem u vas
    • Osoba prethodno ispali metak, u vas, pored vas, usmjerena prema vama
  • SMRTONOSNA SILA
    • obuhvaća korištenje opreme koja može dovesti do povreda opasnih po život ili čak smrti
    • Najčešće → pištolj, oružja većih kalibara, i sl.
  • NE SMRTONOSNA SILA
    • obuhvaća korištenje opreme koja može dovesti do povreda/bolova u osumnjičeniku, te ga tako dovesti u situaciju u kojoj ste vi u mogućnosti njega nadjačati i privesti, staviti u lisice.
    • Najčešće → tazer, pepper spray, pendrek i sl.
  • GOLE RUKE (Bare hands)
    • obuhvaća korištenje svojih ruku i borilačkih poteza kako bi se osumnjičenik doveo u situaciju da je Deputy u mogućnosti njega osigurati.
  • SILA PRISUSTVA
    • Deputy Sheriff kao osoba predstavlja zakon, i on svojom značkom u javnosti predstavlja stup sigurnosti koji verbalnim postupcima može narediti neke stvari te se ono broji kao sila prisustva.
  • VEHICLE PURSUIT
  • Vehicle pursuit/potjera/gonjenje se vrši na sljedeći način :
    • Do pursuita najčešće dolazi u situacijama u kojima se osoba ogluši na naredbe službenika prilikom traffic stopa, te dolazi do bježanja od kontrole od strane te osobe.
    • Pursuit će započeti nakon vaše 3 opomene putem megafona, na način da ćete putem radio prijemnika prijaviti situaciju koju imate (( PUTEM DISCORDA)), primjer : ROMEO-6, imamo aktivnu potjeru za vozilom (OPIS), (BROJ LICA), (LOKACIJA), CODE 3.
    • Svaka potjera se mora nastaviti “updateom”, a to je procedura kojom se uzastopno govore lokacije kojima se kreće odbjegli suspect, te tako dolazi do pojačanja.

    • PIT & BOX MANEVAR
      • PIT & BOX manevar se vrši na sljedeći način :
        • Najčešće do ovog manevra dolazi nakon pursuita, nakon što odbjegli ostane bez goriva, uništi svoje vozilo, ili ostane bez kontrole i sl.
        • BOX MANEVAR
          • Vozilo osumnjičenog okružujete svojim vozilima sa 4 strane, stvarate takozvanu, kutiju = box.
        • PIT MANEVAR
          • Vašim vozilom, udarate stražnju lijevu stranu suspectovog vozila, koje po tom dodiru ostaje bez ikakve kontrole i gubi kontrolu, slijeće sa ceste.
          • Nakon PIT manevra, najčešće usljeđuje BOX manevar po naredbi aktivnog supervizora.


    • HIGH RISK STOP
      • High Risk Stop/visokorizično zaustavljanje vozila se vrši na sljedeći način :
        • U High Risk Stopu, vozilo koje je zaustavljeno je najčešće otprije poznato, ili je bilo pod potragom, te je potrebno pojačanje na sceni.
        • Po zaustavljanju takvog vozila, sazivate High Risk Stop putem radija.
        • ROMEO-6, imamo aktivan High Risk Stop, Great Ocean Highway, zapadno od Paleto Bay drvne industrije.
        • Svo pojačanje koje dolazi se postavlja u formaciju koja izgleda kao kocka → 2 vozila naprijed, dva vozila iza tih, i eventualno još jedno brže vozilo skroz iza.
        • Putem megafona se vozaču daju naredbe, da baci ključeve, napusti vozilo, udalji se od vozila, legne na pod, dok svi Deputyiji drže gunpoint na suspectu.
        • Nakon toga dolazi do arrest procedure.
    • Kodovi
    • STATUS 1 - označava “start of watch”/”početak smjene” Prijavljivanje na smenu: PRIMJER ---> 01 Status 1 STATUS 2 - označava “end of watch” ili ti kraj smene PRIMJER ---> 01 Status 2 10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab 10-2: Negativno 10-3: Prekini sa pricom na radio 10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno 10-5: Ponovite poslednji prenos 10-6: Zanemarite poslednji prenos 10-7: Pauza 10-8: Ranjen drzavni sluzbenik (glavni prioritet) 10-9: Povređen civil 10-10: Pucnjava 10-11: Pljačka u toku 10-13: Osumnjičeni u pritvoru 10-14: Oblacenje specijalne uniforme 10-20: Lokacija 10-22: Situacija sa taocima 10-33: Potrebna podrška 10-35: Kick 10-99: Situacija završena Kod A: ((pad igre)) Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora)) Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene) Kod 2: Polu-hitni (samo svetla) Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene) Kod 4: Situacija pod kontrolom Kod 5: Teroristički napad Kod 6: Van vozila Kod 7: Sprovođenje istrage
 
Last edited:

Prince Dior

Player
Player
Joined
Sep 14, 2021
Messages
157
Informacija
1. Vaše ime IRL-Bendzi
2. Vaša dob-20
3. Vremenska zona-GMT +1
4. Prosjek online dnevno- 8-14h
5. Vaš Discord- Alid Vendetta#0001
6. Vaš nadimak- Prince Shaquan
7. Vaš ID-20

Dodatne informacije

1. Vođa... San Andreas Highway Patrol

2. Zašto želite biti vođa ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
SAHP je bila moja prva legalna organizacija na oba poslužitelja. Ali u En1 sam napustio SAHP i preselio se u PD, radio s 2 šefa oko 4 mjeseca, bio sam HC cijeli mandat i bio sam FTO tako da znam kako trenirati ljude. .I znam kako funkcionira pravna organizacija, bio sam svjedok njihovog rada i ovlasti odlučivanja. Ja sam čovjek poštenja, lojalnosti s izvrsnim sposobnostima donošenja odluka.
Osigurao bih da niti jedan nižerangirani časnik nije zanemaren ili nevidljiv od strane bilo kojeg od visokih dužnosnika. Ako se neki časnik tako osjeća onda se ne bi trebao bojati ili oklijevati doći do Vrhovnog zapovjedništva.

Osigurao bih da svaki visoki ili nižerangirani časnik tamo vodi osobne dnevnike (Patrol Log). Ako se radi o časniku visokog ili nižeg ranga, trebali bi imati uredne i čiste dnevnike što će dovesti do napredovanja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje razine igranja uloga u organizaciji.

Razina igranja uloga će se samo povećati ako su članovi Organizacije svjesni pravila poslužitelja koja ću dodati u sustav obuke.
Kao vođa, bit će moja odgovornost da nitko ne prekrši pravilo poslužitelja i poduzet će se stroge mjere protiv onih koji ne poštuju pravila.

Glavna stvar koja nedostaje u SAHP-u je promaknuće ako postanem šerif onda ću održavati ceremoniju promocije svaka 10 dana uz pomoć drugih visokih zapovjedništava i IA.
Spojit ću RS & FTO zajedno i učiniti ga RTD (Odjel za zapošljavanje i obuku).

Dodat ću naziv odjela RAF (Rapid Action Force) koji će biti odgovoran za pronalaženje korova u gradu, reagiranje na bilo koji lokalni/global na prvom mjestu, odgovaranje na pljačke i vođenje pregovora ako nema HC-a u gradu.

U RAF-u će postojati pododjel pod nazivom K-9 jedinice , operativna skupina.
Jedinica K-9- Kako imamo 4 psa u skladištu koje inače ne koristimo pa da ih dovedemo u upotrebu, dodat ću odjel koji će biti osposobljen da nosi partnera u patrolama i pomaže Radnoj skupini i agenata u pronalaženju bilo kakve droge.

Task Force- Dakle, po imenu možete prepoznati što pokušavam reći, tako da je ova snaga kombinacija SWAT-a i AIR Forc-a tako da će biti odgovorna za rukovanje teškim oružjem, neutraliziranje razbojnika, pružanje zračne potpore, uklanjanje korova i kanabisa iz država i mnogi drugi.

Dakle, ono što će učiniti je kombinirati operacije kao što sam spomenuo Radna skupina će tražiti bilo kakvu sumnjivu aktivnost korova ili kanabisa u državi, a K-9 i Radna skupina vodit će tamo glavni zadatak K-9 bit će tražiti za ilegalne objekte na tom području sa sposobnošću pasa.

Stvaranje superaktivnog visokog zapovjedništva – Ako ljudi u hijerarhiji ne bi bili aktivni, kako očekivati aktivnost podoficira? Oni će biti bez smjernica, bez znanja. Ne želimo da ljudi ne budu svjesni što konkretno rade s visokim zapovjedništvom.
-Da eliminiram neaktivnost donijet ću kodeks ponašanja koji svaki novi ili stari član organizacije mora potpisati onda samo on može raditi i u njemu će stajati da moraju biti aktivni 8 sati tjedno i ako ne popune to će rezultirati izbacivanjem.
Nedostatak komunikacije između časnika, vođa bi trebao komunicirati sa svima mogućim. Znam da je ponekad teško komunicirati sa svakim od njih, ali barem moramo imati osnovnu komunikaciju među ljudima, sastanci bi trebali biti 2 puta tjedno kako bismo osigurali dobrobit organizacije.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom