Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 do 12h dnevno a vikendom 14+
5. Vaš Diskord: cevava1#7226
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevic
7. Vaš ID: 705
===========================================================
Dodatne Informacije:


1. Lider za SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider SAHP-a zato što sam 80% svoga RP zivota proveo u legalnim organizacijama. U SAHP-u sam bio zamenik kod Zeda Darkina sa uspješnim mandatom gdje sam naučio kako postupati sa zaposlenima i sa kriminalcima. Želeo bih da napravim hard RP i da SAHP istaknem kao jednu posebnu organizaciju. Ja sam osoba koja ne trazi od nikoga da me nazivaju gospodinom dozvoljavam opustenu atmosveru u slobodno vreme u stanici ali dok je talacka ili neka slicna situacija tu trazim maksimalnu ozbiljnost. Strogo se pridržavam svih vladinih kao i gradskih pravila.
===========================================================
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Iz svih organizacija sam kupio najbolje od toga što imaju i želeo bih to sve da primjenim na SAHP-u i tako da dovedem nivo RolePlay-a do savršenstva.
Neke stvari bih uveo a neke izbacio:
1. Uveo bih snajperske jedinice koje bi na talackim situacijama služile da rane kriminalce radi lakseg zaustavljanja i privodjenja. Oni bi bili specijalno opremljeni snajperskim puškama i u specijalnim odjelima koja su teško uočljiva radi bolje kamuflaže:
2. Uveo bih detektive kojih ce da bude maksimalno 4 i koji bi imali biografiju tako da se mogu baviti undercover i da upotrebljavaju serum istine na osumnjičenim licima tokom propitivanja. Oni bi vozili svoja privatna vozila dok nisu akcije u trajanju. Kao sto bi skupljkali podatke o ranim bandama i na taj nacin pripomogle FIB-u da smanjimo stopu kriminala u državi.
3. Uveo bih tim specijalno obucen pregovaracki tim za zivote taoca naravno kada FIB nije prisutan. Pregovaracki tim bi bila iskljucivo znacka koju bi posjegovala odredjena lica sposobna da pregovaraju za zivot taoca.
4. Uveo bih vazdušnu podršku koja bi tokom talačkih situacija ili tokom geto patrole letjela iznada konvaja i prenosila stanje na putu i mjesta.
5. Izbacio bih mnoge nepotrebne rankove koji po meni nisu potrebni i smatram da samo tu stoje bezi bilo kakvoga razloga.
6. Patrolno osoblje bi služilo da radi patrole u svrsi smanjenja stope kriminala u državi kao i smanjenje kljunčarenja ilegalnog oružija i opojnih droga. Oni bi vozili iskljucivo patrolna auta koja bi u lsučaju potere bila pod sirenama tako da bi dali doznanje civilima da se sklone sa puta kako ne bi prouzrokovali saobraćajnu nesreću.
7. Uveo bih redovnu rutinsku kontrolu na auto putu koja bi se održavala minimalno 2-3 puta tokom sedmine kojoj bi bio cilj da smanji stopu kriminala.
8. napravio bih mnoge taktike za geto patrole kao i nacine postavljanja barikada koji bi bili sto efikasniji u zaustavljanju kriminalaca.
9. Po meni i najvaznije popravio bih saradnju izmedju svih državnih organizacija jer bez toda ovo ostalo nema smisla.

STEFAN MICEVIC
 

Karlo Alhabib

Player
Player
Joined
Mar 28, 2022
Messages
22
Informacije
1. Vaše ime u RL: Karlo
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: UTC/GMT +02:00
4. Prosječna aktivnost na dan: 15h ovisno do posla ali sam jako aktivan
5. Vaš Diskord: Rambo#2465
6. Vaše Ingame ime: Karlo Haluzan
7. Vaš ID: 13006
===========================================================
Dodatne Informacije:


1. Lider za SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želio bih biti lider ove organizacije samo zato što želim poboljšati rad SAHPA moja karijera je počela u LSPD
bio sam DIREKTOR LSPD vodio sam cijelu policiju kako treba moje znanje i vještine su jako poznate jel sam u drugim gradovima
bio Načelnik LSPD osjećam da to mogu doveo bih SAHP u red kao sto sam rekao bivšem načelniku LSPD CaleBoss rekao sam mu
od kad me stavio za Direktora LSPD da ću LSPD dotjerat u red do kraja njegovog mandata i to sam učinio LSPD je bio pod velikom kontrolom moj rado je počeo od poručnika u LSPD do god nije CaleBoss vidio veliki trud i aktivnost čak i veliku organizaciju akcije koju sam napravio i koja se provela uspješno riješena akcija dosta znanja imam i znam kako se treba vodit državne organizacije ja vama kažem da jako malo ljudi ima koji mogu išta vodit i sami vidite najviše želim biti lider SAHPA posto bi napravio jako dobru organizaciju bi imali da niste svjesni jel bi doveo sve u red i kontorla nad SAHPOM bi bila velika .

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Moj savjet i moja organizacija bi bila to da bi napravio dobru ekipu tu bi bio SWAT TEAM i Airsuport team čak bi napravio u slučaju vlade da nema napravio bih mali team za zatvor koji bi puštali ljude u teretanu koji bi pazili na zatvor i na zatvorenike imali bih treninge uvijek bi bilo događaja nekad bi organizirali bih treninge gađanja , snalaženje po šumi , vožnja napravio bih patrolno osoblje da imamo redovnu patrolu organizacija bih bila top sad ne želim baš sve otkrivat što bih sve napravio ali znam da za SAHP imam jako puno planova i ideje svašta bih uradio i poboljšao bih jako roleplay u SAHPU i napravio bih jako dobar team i ne samo to uvjek bi nas bilo u bilo koje doba to znaci napravio bih smjene
 
Last edited:

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL:Stefan
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:10-15h
5. Vaš Diskord:Cane Silni#5094
6. Vaše Ingame ime:Stefan Veliki
7. Vaš ID:18028

Dodatne Informacije
1. Lider za...:SAHP (San Andreas Highway Patrol)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
-Zelim Postati lider ove organizacije zato sto mi se svidja organizacija i njen nacin rada,volim svaki vid RolePlay-a jako dugo sam bio u drzavnim organizacijama kao sto su:NG,FIB.Posmatrao sam Sahp kako je uvek bio bez lidera.Prijavljujem se za ovo zato sto bio voleo da i SAHP bude jedna ozbiljna i zanimljiva organizacija kao i sve ostale.
-Ako postanem lider trudicu se da svaki vid RolePlay-a poboljsam u SAHP-u.Napravicu da SAHP konacno bude jedna ozbiljna i lepa organizacija bez fail-ova,potrudicu se da odrzim sve pod kontrolom u stanici SAHP-a.
-Volim da saradjujem sa svim ljudima iz ostalih organizacija potrudicu se da SAHP odrzi dobar odnos sa svakom drzavnom organizacijom,kolegama i naravno civilima,boricu se protiv svakog vida korupcije u stanici SAHP-a.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Potrudicu se da naravno u organizaciji primam ljude koji ozbiljno shvataju RolePlay i pravila grada,Necu dopustiti clanovima SAHP-a da ni jednom coveku upropaste RolePlay,trudicu se da sto vise postujemo pravila grada i da sto duze odrzimo SAHP u funkciji.
 

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: Marko#3364
6. Vaše Ingame ime: Marko Balboa
7. Vaš ID: 10617

Dodatne Informacije
1. Lider za SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Na samom početku igranja na Grand RP serveru moj RolePlay karakter je bio baziran na državne organizacije. Počevši od Gov-a gdje sam bio USSS Tajni agent, nakon toga u SAHP-U gdje sam bio inspektor junior, u FIB-U gdje sam bio čak 00 agent. Nakon svega toga opet sam se vratio u SAHP gdje sam također bio inspektor. Stoga imam veliko iskustvo i mislim da bih bio dostojan držati jednu tako posebnu organizaciju.

2.1 Lider SAHP-A zelio bih postati iz vise razloga. Kao prijašnje iskustvo vrlo velikog ranka mislim da se jedan dobar lider mora zalagati za sve... Počevši od reda i mira u organizaciji, do izvrsnog posla u organizaciji. Postizanjem ta 3 uslova postajemo prava organizacija.

2.2 Mislim da jednoj dobroj organizaciji fale ljudi koji bih je podržavali, dizali i upravljali njoj kad bi joj bilo najteže

2.3 SAHP je jedna od najmoćnijih i najboljih organizacija na serveru, nikad nije dosadno, uvijek posla ima. Suzbijanjem kriminala i boljim RolePlay-om pomogli bi serveru, a i ljudima oko nas.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 RolePlay bi se poboljšao svakodnevnom obukom novih članova, terenska nastava, učenje radio kosova, manje MG-a na radiju. Za svako prekršena pravilo bi se davala i adekvatna kazna.

3.2 Drugo, a možda i najbitnije je veza između državnih organizacija. Na pljačkama, talačkim situacijama, pljačkama Fort Zancuda i drugim kriminalnih radnjama trebamo imati dobru povezanost, prvo lidera, a onda i članova. Dogovor da se okupi o nas 40 i ni 1 preko. Više departmenta, ali manje gluposti na istom. Samo bitne informacije.

3.3 Regrutovanje članova, ispitivanje i obuka istih je jako bitna stvar. Detaljno ispitivanje pravila grada, države i sl. Obuka kao što sam rekao na terenu, obijanje gepeka, kako privesti lice i dr.


3.4 Uvođenje novih radio kosova kao što su 10-99 ( situacija žavršena) što prošli lideri nisu koristili. Više radio kod ova manje priče na radiju.



3.5 Od SAHP-A želio bih napraviti da kad ga vide, da se osjećaju sigurno. Znači da ne govore vidi ove mangupe iz SAHP-A opet su na autoputu. Da se kriminalci
pribojavaju i plaše kad ga vide. Da ne sade i preprodaju ilegalne substance, oružje i municiju diljem države.

3.6 Krađa iz sefa
Koga se uhvati da krade iz sefa ide direktno na forum, mislim da su ljudi dovoljno zreli, ali nikad ne znaš što ljudski mozak može napraviti.



s poštovanjem,

MARKO BALBOA
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
426
1.Vaše ime u RL Nicolas Lemonidis
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h
5. Vaš Diskord ! Nixq#3573
6. Vaše Ingame ime Nikola Haze
7. Vaš ID 8559

Dodatne Informacije
1. Lider za... SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Imam vise nego puno iskustva u state org imam oko 5 mandata i FIB i skoro 3 u SAHP takodje sam bio clan LSPD, NG i GOV RP-am skoro 5 godina i znam pravila Roleplay-a kao i pravila servera Grand imao bih posebne jedinice koje bi se kretale isključivo po auto putu i u istoj bi bili samo najbolji pucači koji su ujedno i najbolji vozaci tako bi auto put bio cistiji i samim tim bezbedniji imao bih preko 6 različitih jedinica a neke od njih su SAJ, Air Support, Inspektori, CRT i druge. Volim posao policajca i zadnjih pet godina RP-am samo njega iskljucivo.
[/U]
[/B][/I][/FONT]
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Potrudio bih se da ubacujem samo najbolje ljude koji su ozbiljni i kojima se moze verovati, ljudi koji bi ulazili u moju organizaciju bi znali svako RP pravilo bilo to da ima ili nema u grandu, trazio bih veliko prijašnje iskustvo jer svi koji bi dolazili kod mene u SAHP bi morali imati bar 16 godina u gradu i bar po 2 mandata u bilo kojoj state org.

Srećno Svima♥️
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
574
Informacije

1. Vaše ime u RL: Filip

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: +1, CET

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h, za vikend 10-12h

5. Vaš Diskord: Daka#2822

6. Vaše Ingame ime: Bojan Kovacic

7. Vaš ID: 11502

Dodatne informacije:

1. Lider za San Andreas Highway Patrol

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Moja prva državna organizacija bila je SAHP, prije točno 6 mjeseci i dva dana postao sam član SAHP-a. Bio sam kao i svi ostali regruti, nisam znao ništa te mi je trebala detaljna obuka. Kada sam odslužio akademiju u tad nikad bolje vođenome SAHP-u postao sam zaljubljen u državne organizacije. Razina RP-a koju one pružaju je jednostavno nezamisliva. Polako sam napredovao kroz činove organizacije SAHP-a. Osjetio sam se kao kući, kao da je ovo ORG na kojoj ću početi igrati i završiti. Nikad mi nije bio bitan čin, no, nadam se da je tako, stariji činovi u meni su uvidjeli potencijal, uvidjeli su osobu koja se dokazala i koja bi mogla biti dovoljno iskusna da pređe na veće stvari. Dali su mi čin vođa patrole što je meni tad bilo nezamislivo. Jednostavno sam osjećao da imam povjerenje viših i starijih činova. Nakon nekoliko tjedana vođenja patrola u razne akcije osjetio sam veliko samopuzdanje. Naucio sam da svaka greska mojih ljudi vrijedi kao moja greška te da cu ja snositi posljedice. Nakon jos kojeg tjedna vođenja patrola bio sam iskusan. Stekao sam povjerenje visih cinova, to sam prvo primjetio kad mi je ukinuto popunjavanje znacke i kad sam dobio veći čin, to jest komandira. Nedugo nakon pricao sam s liderom tadasnjeg SAHP-a Nikolom Petrovicem koji je rekao da bez moje pomoći kao i pomoći ostatka tadašnje vrhovne komande nebi bio u mogućnosti voditi kako je vodio. Tada sam bio unaprijeden u Glavnog Majora. Na glavnome majoru bio sam mjesec dana, tu negdje je vec zavrsavao 2. mandat tadasnjem lideru te kada su svi napustili SAHP odnosno napravili transfer bio sam promoviran u Zamjenika Drzavnog Serifa. Tu poziciju sam odrzao nekoliko dana nakon kojih je SAHP bio ugasen. Poziciju zamjenika ne smatram toliko bitnom jer ju nisam drzao druze vrijeme. Nakon raspada SAHP-a odlucio sam se oprobati u tadasnjem FIB-u, dosao sam pred FIB te bio odbijen dok nije dosao jos veci cin koji je pristao ispitati me i na kraju rekao da smatra da sam dovoljno iskusan da udem u organizaciju FIB. U FIB-u sam nedugo nakon ulaska bio unaprijeden u Specijalnu Anti-Terorističku Jedinicu takozvani SAJ. To nije potrajalo jer je nakon kojih dva tjedna ugasen FIB. Nakon ponovne oforme FIB-a opet sam se zaposlio kao SAJ. Nakon nekoliko tjedana otisao sam bio na odmor na 4 dana. U ta cetiri dana raspao se FIB te sam opet bio nezaposlen i cekao da se otvori novi FIB. U meduvremenu sam otisao u SAHP, tamo sam radio kao inspektor i prisjetio sam se svih nezaboravnih trenutaka. Uskoro se oformio novi FIB te sam opet primljen, ovaj put kao mladji detektiv. Tu funkciju sam obavljao nekoliko dana te sam se dokazao da mogu postati Detektiv. Nakon mjesec dana kojih sam obavljao duznost detektiva postao sam visi detektiv. Obavljao sam tu funkciju nekoliko tjedana te kada je napustio glavni Detektiv, skupa sa zamjenicima FIB ja sam postao glavni detektiv te i dana danasnjeg drzim tu funkciju.​

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

  • Uveo bih kompletnu kako unutarnju tako i vanjsku reformu SAHP-a
  • Uveo bih potpuno nove činove, 1. Suspenzija 2. Sheriff na obuci 3. Mladi Serif Prometnik 4. Serif Prometnik 5. Samostalni Serif Prometnik 6. Mladi Serif Oficir 7. Serif Oficir 8. Visi Serif Oficir 9. Prometni Oficir Nize Klase 10. Prometni Oficir Srednje Klase 11. Prometni Oficir Vise Klase 12. Zamjenik Prometnog Nadzornika 13. Prometni Nadzornik 14. Prometni Potporucnik 15. Prometni Porucnik 16. Interventna Prometna Policija 17. Vodja Interventne Policije 18. Mladji Prometno-Terenski Obavjestajac 19. Prometno-Terenski Obavjestajac 20. Samostalni Prometno-Terenski Obavjestajac 21. Zamjenik Glavnog Obavjestajca 22. Glavni Obavjestajac 23. Zamjenik Voditelja Prometnog Osoblja 24. Voditelj Prometnog Osoblja 25. Zamjenik Ravnatelja Prometnog Sektora 26. Ravnatelj Prometnog Sektora 27. Sekretar Stanice 28. Asistent Drzavnog Serifa 29. Zamjenik Drzavnog Serifa 30. Drzavni Serif​
  • Kako smatram da je obrazovanje odnosno akademija najvaznija i da je temelj svake funkcionalne drzavne org uveo bih da svaki serif mora proci detaljno obuku koja ce trajati tri dana, a sastojati ce se: prvi dan teorijska obuka(pregled akademije), drugi dan terenska obuka I treci I finalni dan ispitvanje na terenu. Ukoliko serif zna sve postaje mladi serif prometnik​
  • Uveo bih Interventnu Prometnu Policiju koja bi bila jedinica za specijalne zadaće diljem autoputa Los Santosa, uz to Interventna Policija imala bi pristup vješto obučenim psima za pronalazak oruzija I droge kod sumnjivih lica​
  • Uveo bih da kako bi osoba bila primljena u organizaciju SAHP ravnatelj prometnog sektora odnosno njegov zamjenik mora dati pecat, ukoliko nisu prisutni najveci cin vrhovne komande mora dati pecat​
  • Uveo bih Prometno-Terenske Obavjestajce koji bi bili zaduzeni za neprimjetno pracenje stope kriminala na terenu te dobavljanje informacija koje bi bile prosjedene FIB-u s kojima bi bili blisko vezani​
  • Uveo bih maksimalno postivanje gradana, ukoliko je Prometnik na terenu svaki gradanin bi trebao osjecati zastitu i znati da kada je SAHP na autocesti tada nema kriminala​
  • Kolegijalan odnos smatram osnovom bilo koje organizacije, bilo kakav oblik nepostivanja, vrijedanja, toksicnosti bit ice kaznjen kikom jer su takve stvari nedopustive​
  • Radio unutar SAHP-a bi postao samo za kodove I najbitnije, bilo kakav oblik deranja, psovanja, vrijedanja na radiu bit ce kaznjen opomenama​
  • I naravno ne moguce je odrzati grad funkcionalnim bez ovoga, SAHP I njegovi pripadnici ce uvijek biti dobro prema kolegama iz drugih drzavnih organizacija, bilo kakav oblik vrijedanja, napada itd. na druge drzavne organizacije biti ce kaznjen kickom I blacklistom​
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2.
Vaše godine: 17
3.
Vremenska zona: GMT+1
4.
Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5.
Vaš Diskord: A1eksa#1981
6.
Vaše Ingame ime: Aleksa Shaquan
7.
Vaš ID: 2212


Dodatne Informacije
1. Lider za: SAHP (San Andreas Highway Patrol)
2
. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1.Zelim da budem lider SAHP-A zato sto mislim da bi bio dobar lider, znam sva pravila koja su potrebna da RP u igri ide glatko smatram se dobrim autoritetom i pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva a to je postovanje koje dajem ostalim clanovima.
2.2. Zeleo bi da budem lider , zato sto sam vec bio lider drzavne organizacije skoro 2 meseca , imam dosta ljudi koji bi dosli samnom da zapocnemo sa radom SAHP-A!
2.3.
Imam iskustva u drzavnim organizacijama, obisao sam svaku drzavnu organizaciju , dodatno bih istakao da sam u svim organizacijama bio dosta veliki cin a slozicemo se da za tako nesto je potreban trud a i posten rad naravno i dobro poznavanje RP pravila koja su krucijalna za lidera.
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1.Imam puno ideja za neke nove akcije sa svim drzavnim organizacijama, koje prosli lideri nikada nisu pokusali da izvedu!
3.2.Maksimalno bih se trudio da SAHP kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da funkcioniše jedna ozbiljna organizacija kao sto je San Andreas Highway Patrol (SAHP).
3.3.Da se postave uslovi sa ulazak u SAHP, obavezno poznavanje svih RP pravila,da bi rad SAHP-A mogao da ide glatko bez gresaka.

3.4.Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Roleplayu.
3.5.Osnovao specijalizovani tim za otkrivanje i sprečavanje proizvodnje i preprodaje narkotika.
3.6. Osnovao bi pregovaracki tim!
3.7. Poboljsao bi rad OFF-ROAD jedinice !

0370b6-2015-08-18_00005.jpg

ALEKSA SHAQUAN
 
Last edited:

Carlos Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
1,331
1. Vaše ime u RL:Bojan
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-12h
5. Vaš Diskord:Westify#0591
6. Vaše Ingame ime:Carlos Rodriguez
7. Vaš ID:14859
Dodatne Informacije

1. Lider za...LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zelim da preuzmem lidersku poziciju jer imam dosta poznavanja u ovom polju. U RL sam radio u televiziji honorarno i dosta toga sam naucio sto bi moglo da se primeni u RP.
1.Prvo bih hteo da uvedem da svaki dan ima “emisija” u kojoj ce biti saopstavane novosti grada, kreiracu timove gde ce svaki biti zaduzen da nadje pricu i do 20:00h da vec bude spremna i da samo objavimo to.
2.Drugo sto bi uveo je svaki dan na primer od 20:00 do 00:00 kviz “ BRZI PRSTI “ na radio cu napisati broj novinara i pitanje tipa opste kulture, ko bude prvi poslao SMS i pogodio odgovor dobija neku simbolicnu nagradu 20-50k.
3.Isto planiram da svake nedelje kako sto je pravilo za talent show da smislim nesto novo kao sto je na primer emisija KVIZ LIFEINVADER i primer ima 10 ucesnika ko bude imao najvise tacnih odgovora dobija nagradu i narednu nedelju se opet takmici.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Sve gore sto sam naveo i jos mnogo drugih ideja koje bi prezentirao ako budem izaberen za interviju zato sto realno mislim da na ovom serveru LIFEINVADER ima dosta neiskoristenog potencijala jer se koristi samo za oglase a moze dosta toga da se smisli i napravi da svima bude interesantnije.
 
Last edited:

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
Informacije:
1. Vaše ime u RL:
Mišo
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Discord: Desanta#3943
6. Vaše Ingame ime: Michael Desanta
7. Vaš ID: 7535

Dodatne informacije:
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
Puno volim posao u LifeInvaderu i smatram da je jedan od važnijih na serveru. Radio sam dosta vremena u organizaciji LifeInvader i znam sva pravila oglasa itd. Smatram da je jako bitna organizacija zato što jako puno ljudi žele da prodaju odnosno kupe stvari a najlakši i najbolji način za to su oglasi LifeInvader. Imam dosta iskustva i smatram da bih bio dobar lider.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizacije.

Ne bih tolerirao greške kao na primjer traženje lidera i admina. U koliko bi dobili neko čudno ime u redakciju provjerio bih sa adminom da li taj čovijek uopste postoji. Dešavalo se par puta i vređanje preko oglasa, to isto ne bih tolerirao. Potrudio bih se da se oglasi rade što redovnije i pravilnije. Volio bih da pravim evente kao što su fashion show i talent show. Bio bih dobar prema svim članovima i redovno bih davao bonuse aktivnim radnicima. Potrudio bih se da svako poštuje svakoga da nema vređanja. Ne bih primao baš svakoga u organizaciju zato sto smatram da ovaj posao nije za svakog i mora da se zna neki red dok se pišu oglasi zato što prije svega cijeli server to vidi i to je ogledalo organizacije. Potrudio bih se da redakcija nije nikad puna i da svi zaposleni poštuju pravila oglasa. Uzeo bih u obzir sve žalbe i preporuke na discord serveru i potrudio bih se da se greške što majne dešavaju.
 

MrAMG

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
5
1. Vaše ime u RL: Mateo
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 6h -12h ovisno o danu.
5. Vaš discord: ! Mr. A.M.G.#5136
6. Vaše In-game ime: Mateo Kalvin
7. Vaš ID: 16280

Dodatne informacije.
1. Lider za
LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Poštovani, lider želim biti iz više razloga. Zanimljiv je posao. U lifeinvaderu sam 3 mjeseca. Sudjelovao sam i pomagao u mnogim eventima i događanjima. Znam sva pravila šta se smije i šta se nesmije. Smatram da sam dovoljno toga prošao u LifeInvaderu i naučio da budem sposoban voditi organizaciju te stvarati mnoge evente, događanja i slično.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Svaku grešku bih strogo sankcionisao te nebi tolerirao sve greške. Svakog aktivnog člana bih svaki tjedan nagrađivao posebnim novčanim nagradama i višim rankovima koje zaslužuju.Nebi puštao svakog u organizaciju jer nije svatko kreativan za to. Oglasivač mora imati iskustva, poznavati svako pravilo, te biti aktivan pisanjem oglasa u redakciji. Smatram da bi LifeInvader mogao napraviti puno boljim i puno zanimljivijim sa svojim idejama i iskustvima te da se nebi radilo toliko grešaka kao dosad.
 

Adonis Zabataaa

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
200
Informacije
1. Vaše ime u RL:Adonis
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +02:00
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h(ovisno od obaveza)
5. Vaš Diskord: Bojkix#9869
6. Vaše Ingame ime: Dimitri Gambino
7. Vaš ID: 295
===========================================================
Dodatne informacije:

1. Lider za... LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Zelio bih da uvedem ozbiljnost u Lifeinvader jer smatram da mnogi tu organizaciju ne shvataju ozbiljno.Smatram se dovoljno sposobnim za rukovodjenje takve organizacije jer imam dosta iskustva u gradu.Najvaznije je da zelim uvesti RP u grad jer ovaj grad toga nema dovoljno.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
SVAKI clan Lifeinvadera mora poznavati pravila,sta se smije,sta se ne smije stavljati na oglase.Greske poput stavljanja ilegalnog predmeta na oglas bi kaznjavao WARNOM,2 Warna=Kick.Teze greske poput stavljanja imena od admina bi automatski rezultiralo kickom.Osim toga aktivnost bi bila na zavidnom nivou jer bi biro clanove koji imaju vremena minimun 2 sata za pisanje oglasa.Najveci problem grada Redakcija je prepunjena oglasima
bi bio proslost sa mojim rukovodjenjem.
 

Mihailo Colluci

Player
Player
Joined
Apr 17, 2022
Messages
30
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h radnim danom, vikendom preko 12h
5. Vaš Discord: Miksa#6352
6. Vaše Ingame ime: Mihailo Santoro
7. Vaš ID: 16917

Dodatne informacije:
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
Jako volim da radim u LifeInvaderu i znam da je to jedna od bitnijih organizacija u gradu. Dosta vremena sam proveo u LifeInvaderu i bez greške znam da napišem svaki oglas i znam sva pravila oglasa takođe. Dosta iskustva imam u vođenju organizacija i mislim da bih mogao da stvari u LifeInvaderu dovedem u red.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizacije.

Zaposlio bih samo najbolje ljude koji oglase umeju da pišu bez greške. Ne bih tolerisao greške poput traženja admina i lidera. Takve oglase bi samo pisali najviši rankovi u organizaciji. Trudio bih se da redakcija nikada ne bude puna i da oglasi koji izlaze budu što tačniji. Pravio bih evente poput car show-a i talent show-a. Bio bih dobar prema svim članovima kao i do sada što sam bio u svim organizacijama koje sam vodio, takođe bih redovno podsticao ljude da budu što aktivniji u pisanju oglasa, a ovima što su najvredniji bih davao što češće bonuse. Ne bi tolerisao bilo kakvo vređanje između članova. Primao bih samo ljude koji imaju iskustva sa pisanjem oglasa. Ako bi bilo ikakvih sugestija, prihvatio bi ih i potrudio se da ne grešim.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Discord: MihailoEscobar#8973
6. Vaše Ingame ime: Mihailo Escobar
7. Vaš ID: 15394

Dodatne informacije:
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
Желим да водим огранизацију коју мислим да имам способност да га подучим како се пишу огласи и стављају правилне категорије. Никад нисам био лидер државне организације, па желим да постанем како би видео како је и да се одради добар посао и нормалан. Јако волим да радим у ЛифеИнвадер и знам да је то најбитнија организација на коју мора да се уложи пуно труда и рада.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizacije.
Када постанем лидер, примамо чланове тог дана. Чланови ће имати ранг 1 и неће моћи преправљати огласе. Сутра дан, добиће одрећени ранг који ће после велике обуке и упућивања у грешке које се дешавају, имати функцију да преправља огласе. Примићемо активне чланове и ако буду чланови радили, а не забушавали, добиће бонус. Оглас ће бити на $1000 или $2000 . Нећемо као претходни лидер да ставимо $5000 , јер ја сам свестан да мени нису битне паре, већ само да се не раде грешке. Огранизираћемо сваких 14 дана или ти две недеље организујемо талент шоу.
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Informacije
1.Robert
2.24
3.GMT+1
4. Od 4 do 5h
5. Rifko#5742
6.Rimfet Zaklan
7. ID 4633
Dodatne informacije
1. Lider: SAHP
2. Zašto želite da budete vode ove posebne organizacije ? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Prvi razlog zbog kojeg bih želio postati lider SAHP -a je taj što sam bio Zamjenik Državnog Šerifa želio nastaviti rad i napredak u poboljšanju reda šerifa. Tijekom svojih nešto više od dva mjeseca sa dodjeljivanjem šerifa, vodio je sam tužbu u mnogim oblastima odeljenja da se zalažem za stalno poboljšanje. Ovo sam prvo započeo implementacijom zamki za brzinu, da bih obuzdao divljanje bezobzirnih vozača u ovom gradu. Zatim sam po svom nalogu nastavio sa obukom, gdje sam organizirao i vodio naše odjeljenje za obuku. Postavljanje procesa prelaska sa pripravnikom zamjenika III, osiguranje kvalitete ( Pripravnik na zamjenik vodiča ) Ovaj naporan rad poznat je tako što sam dobio nalog "Zamjenik Državnog Šerifa " . Moja potraga se tu nije završila jer sam zajedno sa drugim nalogodavcem u to vrijeme stvorio oficira SAHP -a (Kodeks ponašanja oficira ), čiji je cilj bio ne samo osigurati kvalitetu tijekom cijelog procesa obuke, već ga održavati u cijelom odjeljenju . Dobijanje vodeće uloge šerifa u SAHP -u samo bi se osiguralo da se ova poboljšanja dogode još brže i da imaju značajniji i trajniji utjecaj.

Drugi razlog zbog kojeg se javljam da postanem lider SAHP -a je moja jasna sposobnost vođenja. Kao Zamjenik Državnog Šerofa u SAHP -u, odgovorio sam za razvoj novih polaznika nezavisnim pouzdanim šerifskim zamjenicima. Ovo je samo po sebi zahtjevan zadatak liderske sposobnosti, ali sam ipak uspio u ovoj ulozi. Uspjesno sam obučio oko pola odijeljenja pa čak i stare pse naučio novim trikovima kada su u pitanju zamke za brzinu. Ovo je samo dokaz moje sposobnosti kao vode, i zašto vjerujem da me ta sposobnost naterala da se javim za lidera SAHP -a.

Moj treći i posljednji razlog zašto želim da postanem Lider SAHP -a je to što želim da SAHP ostane SAHP. Ne kažem da nema prostora za poboljšanje, ali sam nakon čitanja drugih prijava za lidera SAHP -a shvatio da jedan podnosilac prijavi nije znao ko smo. Nekoliko je onih koji žele da se odjeljenje pretvori u odjeljenje spremno za paradu, ali divlji zapad nisu civilizirali gradski policajci spremni za paradu, civilizirali su ga šerifi i kauboji. Drugi žele da nas odvedu sa prvih linija fronta i vide nas kao pojavljivanje, o tome se nikada nije radilo. SAHP je grupa koja će vas juriti dok nam gume ne padnu s krstarica, i boriti se za pravdu do našeg posljednjeg daha, i nema zamijenjene za nekoga ko to razumije.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RP -a u organizaciji.
Vrijeme želim da se uvjerim da su se svi moji zamjenici profesionalno ponudili. Ova procedura bi mogla da ima dvostruku svršu, kao i da osigura pravila RP i da prepoznamo padove u našem RP -u, i kako možemo da ispravimo nakon pregleda telesne kamere za ispunjenje iskustva za sve (dokument koji je bio u radovima ). Drugi način na koji bih poboljšao RP je implementacija vidljivije dokaze Dužnosti, Karte i Hapšenja. Prikazati aktivnost i produktivnost SAHP -a kao organizacija. Ovo dodaje transparentnost organizacije kako bi administracija mogla vidjeti produktivnost, ali također može poslužiti i kao sredstvo koje visoka komanda može koristiti kako bi se osiguralo da svi naši zastupnici ispunjavaju svoje dužnosti zamjenika u SAHP-u. Moj posljednji prijedlog za poboljšanje RP -a je razvoj zapovjedne strukture koja može lako otkriti sve vremenske zone, što ne ostavlja neaktivno vrijeme određivanja jer su skoro poslanici nisu bili u mogućnostima zadatka i dobili zapovjedništvo u mogućnostima i ostvarili zapovjedništvo u okviru ciljeva uveo bi i ponovno značke da ispunjavaju zbog krađe iz sefa s poštovanjem Rimfet Zaklan.
 

Chif Shamun.

Player
Player
Joined
Apr 22, 2022
Messages
33
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h (zavisi od dana)
5. Vaš Discord: Stefke#8250
6. Vaše Ingame ime: Chif Shamun
7. Vaš ID: 2079

Dodatne informacije:

  • 1. Lider za... LifeInvader
  • 2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem):
    Veoma bih voleo da budem lider LifeInvader-a, shatam ovu organizaciju veoma važnu za dalji razvoj communitya na GrandRP.
    Pre svega, zanimljiv je posao. Već duže vreme radim u ovoj organizaciji, imam hiljade napisanih oglasa i voleo bih da svo moje znanje prenesem na druge igrače.
    Poštovao bih stako mišljenje, staku primedbu na organizaciju i voleo bih da je što pre ispravim.
    Redovno bih pratio i nagrađivao pošten i pažljiv rad bonusima.
    Imam mnogo dobrih ideja koje mogu poboljšati dalji rad organizacije.
    Želeo bih da nastavim dobrim stopama organizacije kao i prošli lideri.
    Imam dosta iskustva i smatram da bi bio dobar lider.
  • 3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizacije.
    Trudio bih se da u organizaciju ulaze samo ljudi koji dobro znaju da pišu oglase. Razumem da ne postoji čovek koji ne može da greši, za svaku grešku, zavisi od jačine greške, voleo bih da se lepo raspitam i razjasnim zbog čega je došlo do greške. Da li je potrebno ponovo da prođemo celu proceduru? Nikakav problem.
    Svaku sugestiu i žalbu na organizaciju bih pažljivo saslušao i probao da rešim što pre.
    Stalno bih nagrađivao uporan rad bonusima i rank upovima. Često bih održavao CarShow, TalentShow, žurke, proslave...
    Sa svima bih bio prijateljski nastrojen. Trudio bih se da redakcija nikada ne bude puna, shvatam da ljudi nisu roboti i da ne mogu da pišu oglase ceo dan, ali barem do 23h uveče da bude čista redakcija. Svako ko uđe u organizaciju mora da prođe proceduru za oglase, svako će imati prilike da postane bilo koji rank strpljivim i vredim radom.
    Imam još mnogo ideja za poboljšanje ogranizacije.
    Smatram da bih LifeInvader organizaciju mogao da napravim puno boljom i zanimljivijom sa svim svojim idejama i da smanjim greške u oglasima.
 

thecody

Player
Player
Joined
Mar 5, 2022
Messages
8
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bojan
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: Oko 3h.
5. Vaš Diskord: thecody#1188
6. Vaše Ingame ime: Cody Evans
7. Vaš ID: 18785

Dodatne Informacije
1. Lider za... Lifeinvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Lider ove organizacije želim postati iz razloga što volim ovu organizaciju i jedina je organizacija u kojoj sam proveo dosadašnje vrijeme igranja i u kojoj se osjećam zadovoljno. Smatram da imam dovoljno znanja za tu poziciju koje bi se turdio prenjeti i na ostale članove.
2.2. Sebe smatram ozbiljnim, marljivim i predanim u poslu što takva jedna organizacija zahtjeva ne samo od lidera nego od svih njenih članova.
2.3. Kao treći razlog bi naveo taj da stvarno nemam što raditi "u gradu" trenutno pa sam se posvetio organizaciji i pisanju oglasa te bi tako nastavio to svoje vrijeme posvećivati liderskoj poziciji i organizaciji.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Pokušao bi okupiti ljude s iskustvom koji imaju istu želju i namjeru prema organizaciji kao i ja, da počnemo odnosno nastavimo raditi po svim pravilima i slozi kako bi to trebalo biti.
3.2. Kod regrutiranja novih članova pokušao bi ostvariti što bolji kontakt s njima u igri i na discordu kako bi im što bolje objasnio i pokazao pravilno pisanje oglasa da ne bi bilo prevelikih grešaka. Smatram da je ta "obuka" vrlo vrlo važna jer što prije nauče pravilno pisati daljni rad organizacije će biti učinkovitiji i bolji.
3.3 Ova stavka se nadovezuje na stavku iznad a to je da bi za nove članove napravio par korisnih tutiroala i tema s mnogim primjerima i pojašnjenjima kako bi što brže i bolje savladali pisanje oglasa. Tu bi se nalazili raznorazni primjeri te nazivi kvartova, vozila, odjeće i svega ostalog što se često spominje u oglasima.
3.4. Pratio bi aktivnost članova i prema tome svakodnevno nagrađivao ili kažnjavao iste, ovisno o situaciji. Svjestan sam da se greške često dešavaju i prema tome ukoliko bi se desila pogreška nastojao bi potruditi se i objasniti nekome da do toga više ne dođe. Ukoliko bi greške bile učestale naravno da bi bilo sankcija.
3.5. Trudio bi se raditi redovne sastanke kako bi imali što više komunikacije između organizacije. Na sastancima bi se probali dogovoriti i vidjeti koliko netko ima vremena kroz dan/tjedan da pokušamo otprilike vidjeti ko kada može pisati oglase da znamo pokriti većinu dana kako redakcija ne bi bila pretrpana oglasima.
 

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
89
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-4h, vikendima i više
5. Vaš Diskord: Hrgi#5594
6. Vaše Ingame ime: Miro Ljubic
7. Vaš ID: 13053

Dodatne Informacije
1. Lider za:
LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.
Volio bih biti lider ove posebne organizacije iz nekoliko razloga. Jedan od njih je što sam proveo cijeli mandat gospodina Veljane u ovoj organizaciji, te stekao mnogo povjerenja u samoj. Mislim kako je ključ ove organizacije u timskom radu, što se nije vidjelu u prošlome mandatu.
2. Ovaj mi je posao doista zanimljiv i mislim kako je najbitniji na serveru. Kako bi ova organizacija funkcionirala mislim da je potrebno više od samo povjerenja. Kako bi funkcionirala, potrebno je poznavati pravila pisanja oglasa. Mislim kako liderstvo ne bi trebalo nikako olako shvaćati, nego se primiti rada i održavanja organizacije. Vratio bih stare kolege i kolegice koji su izbačeni iz organizacije zbog liderove odluke. Nitko ne bi bio u organizaciji bez poznavanja pravila, prvo bi se trebalo naučiti pravila i znati ista, te bi se tek onda osoba mogla pridružiti organizaciji.
3. Pokušao bih vratiti organizaciju na bolji glas, sa početkom smanjivanja cijene oglasa. Pratio bih žalbe igrača te nastojao pokušati spriječiti svaku iduću grašku. Mislim kako je ovo najbitnije dio jer ako se ljudim ne sviđa vaš rad, ne možete napredovati već samo nazadovati!
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1.
Prvo što bih napravio je izbacio svakoga iz organizacije te napravio nove prijave. U organizaciju bi ušli stari kolege kiji se sjećaju pravila, za početak, a kasnije bi bile i otvorene prijave kojima bi svatko mogao pristupiti.
2. Također bih kažnjavao neaktivnost u organizaciji, svatko ko je neaktican ili ne radi oglase bio bi izbačen iz organizacije.
3. Svaku bih grašku kaznio bez ikakvih iznimki, te mislim kako bih tada mogao omogućiti novi početak ove organizacije i napraviti napredak u naprijed.

𝕊𝕣𝕖𝕥𝕟𝕠 𝕤𝕧𝕚𝕞 𝕠𝕤𝕥𝕒𝕝𝕚𝕞 𝕜𝕒𝕟𝕕𝕚𝕕𝕒𝕥𝕚𝕞𝕒!
 

Stefke Rose

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
227
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: Extreme#4955
6. Vaše Ingame ime: Stefke Rose
7. Vaš ID: 5338

Dodatne Informacije

1. Lider za: LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Smatram da sam sposoban da vodim ovakvu organizaciju s obzirom da sam vrlo dobro upoznat sa RP-om i da sam na GRAND-u vec 8 meseci. Svog karaktera sam od pocetka igranja usresredio na drzavne organizacije i dobro sam upucen u njih.
Volim LifeInvader najvise zbog same opustenosti te organizacije i ujedno njene vaznosti u ovom gradu i planiram uloziti dosta truda da je vratim nazad na dobar put. Vrlo sam dobro upoznat u nacin pisanja oglasa jer sam ceo mandat proveo kod bivseg lidera Veljane Cupic.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Detaljno ispitivanje novih radnika, ne smemo dopustiti da ljudi bez informisanosti o nacinu pisanja oglasa udju u ovu organizaciju i prave greske. Te bi pre njihovog ubacaja prosli kroz detaljan test i analizu.

- Sistem kaznjavanja, smatram da se greske u oglasima trebaju svesti na minimum, s obzirom da svaki gradjanin moze da vidi oglas koji mi postavimo. To bi izgledalo ovako: 3 minusa = warn, 3 warna = kick. Minusi bi se dobijali na malim greskama, a warnovi na vecim. Brisali bi se aktivnoscu samog igraca.

- Sistem nagradjivanja, svake nedelje, 10 ljudi sa najvise postavljenih oglasa dobijace bonuse povodom njihovog ulozenog truda sa naglaskom na prvo troje. Poenta vecih bonusa nego ikada bice podsticanje radnika na pisanje vise oglasa iz nedelje u nedelju te da reakcija vecinom vremena bude prazna. Moramo dati nekako volju ljudima da pisu oglase.

- Kordinatori oglasa, bice tu da pregledaju napisane oglase i skrecu paznju radnicima na greske koje su napravili.

- Pisanje oglasa za upoznavanje bice ograniceno, dok sam bio pre u LifeInvaderu, primetio sam da se najveci broj warnova dobijao na postavljanje lidera/admina u oglasima. Zbog toga ce biti zabranjeno manjim/srednjim rankovima da pisu oglase za upoznavanje i svako postavljanje istih dovesce do momentalnog otkaza.

- Detaljno pregledanje zalbi. Svaku zalbu koju bih video na nasem Discordu bih detaljno pregledao i svaku vecu gresku u oglasu bih refundirao posaljiocu oglasa kao izvinjenje.

- Nedeljni dogadjaji. Kao lider, trudio bih se da svake nedelje organizujemo po jedan dogadjaj kao sto je na primer: Talent Show, Car Show, Maraton, Trke itd. radi vece zabave na serveru.
 
Last edited:

Aleksa Nikolic

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
20
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:12h 13h na dan
5. Vaš Diskord: Aleksa Nikolic#3377
6. Vaše Ingame ime: Lee Kan
7. Vaš ID: 18529
Dodatne Informacije
1. Lider za... Lifeinvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Prvi razlog je taj sto bih voleo da budem lider neke organizacije pa mislim da je ovo jako dobra prilika.Ja volim lifeinvader i zato bih bas zeleo da postanem leader.
2.Drugi razlog je taj sto mislim da imam dovoljno godina (IC i OC),pa samim tim,i mislim da bih odlicno vodio ovu organizaciju.
3.Treci razlog je taj sto sam bio i u drugim Drzavnim organizacijama kao sto su:LSPD,FIB i GOV.Tamo sam stekao mnoga i mnoga iskustva i bio sam tamo jako jako dugo.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1
.U organizaciju bih iskljucio dovodio ljude koji imaju iskustva u ovakvom radu,koji su mozda ranije bili u nekim drugim organizacijama kao sto sam bio i ja.
2.Ko ima manje od 10 godina u gradu nebi mogao uci u ovu organizaciju (ako bih ja naravno postao lider) jer mislim da ljudi ispod 10 godina nemaju dovoljno iskustva da bi radili u ovakvoj ozbiljnoj organizaciji.
3.Ko bi zeleo da udje,osim godina,morao bi da zna sva osnovna pravila (RP-Pravila) jer ko zna pravila odlicno ce se snaci u poslu i ako naravno bude usao u neki sukob,svadju mogao da izadje kao pobjednik iz situacije jer zna pravila.

TO JE NEKO MOJE RAZMISLJANJE ZA POBOLJSANJE RP-ANJA U ORGANIZACIJI I NADAM SE DA JE SVE OVO DOBRO STO SAM REKAO

VAS GRADJANIN:Lee Kan




_81076041_520094113.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom