Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Rijad

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
29
1. Vase ime u RL: Rijad
2. Vase godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 3-4h
5. Vas diskord: Lil_Panda075#7375
6. Vase Ingame ime: Jack Carter
7. Vas ID:
6187

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
The Families


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):


Razlog je taj zato sto sam vec prije vodio organizaciju pod imenom bloods ali tada kad sam vodio nisam ni znao bas kako to sve funkcionise i da ti treba unapred odredjena ekipe i trebalo mi je bar sedmica da skontam sve zato sad vec imam sve unapred pripremljeno kao i ljude i taktike za mnoge akcije i slicno


3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizaciji.


S obzirom da su se svakodnevno nonstop mijenjali lider ove organizacije po meni su nesposobni ljudi koji svoje ljude puste u geto i u grad kao cobanin na njivu ovce koje neznaju sta da rade pa nabijaju organizaciji warnove takodjer ovi gore sto pricaju kako ce popravit role play i slicno nema tu sta popravljati role play tu kako postupis iskljucivo ti kao lider tako ce se i ljudi (Clanovi) organizacije ponasati ako drzis sve pod liniju i pod konac organizaciju onda ce to biti sve top i tu warnove koje dobijes isklhjuicvo ce biti lider ili co leader kriv da se ne lazem tu nemozemo uticati na tudji role play ali mozemo imati kamericu uz sebe i samo prijavljivati. mnogo gresaka nadolaze od strane drugih a i vasih clanova jer su nezadovoljni svojim sposobnostima i to su djeca koja se nanerviraju naprave 2-3-4 greske nabiju ti warn i onda se izvinjavaju kako oni nisu htjeli to kako je taj drugi pogresio a nemaju video takve odma treba odpustati jer ce se opet iznervirati i isto napraviti jer znam iz iskustva kako funkcionise djeca na igricama dok sam jos vodio bloods lijep pozdrav.
 

Kostadin Kjupevski

Player
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
45
Informacije
1. Vaše ime u RL : Kostadin Kjupev
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan : 8h+1
5. Vaš Diskord : kjupev#2958
6. Vaše Ingame ime : Kjupev Kostadin
7. Vaš ID : 13608

Dodatne Informacije
1. Lider za... Organizacija The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) : Mogao bi da poboljsam RP sa jos jednom dobrom Organizacijom . Da se ide na evente i da se postuje rp, isto tako svako ko ulazi da zna sva pravila i da postuje Org i vece cinove.Kad se ide na evente da bude sve organizirano i pod kontrolom veceg cina. Kad se ide na evente da se zna koji event je (OOC) i (IC)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. : Ja bi pobolso RP da bude svima jednako. Poboljso bi isto tako za Getto tako da bude malo zivlje a da se ne krse pravila RP-a.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima od 3-5H vikendima od 8-10H
5. Vaš Diskord: MihailoEscobar#8973
6. Vaše Ingame ime: Kyle Fox
7. Vaš ID: 15394

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Imam velika iskustva kao lider.
-Dobro poznajem pravila i ranije sam bio u adminima.
-Igram Roleplay od svoje 10 godine.
-ozbiljan sam, intelegentan i dobro se snalazim na Grand Roleplay.
-Znam kako i sta.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Ici na turfovima
-Skupiti sto vise ozbiljne i dobre clanove koji ce uvek biti tu
-Skupiti turfere
-Dobro paziti o skladistu
-Ici na raznovrsne evente(podmorska bitka, podmornica, napad na zatvor...)
-Dati podlidera ozbiljnom liku koji ce dobro paziti celu ekipu i gledati po logovima.


Rangovi:
1 | Baby Gangsta
2 | Loyal Gangster
3 | Graffiteiro
4 | Graffiteiro Captain
5 | O.G
6 | Ghetto Cleaner
7 | Ghetto Captain
8 | Turfer
9 | Turfer Captain
10 | Joker
11 | CO-Leader
12 | Leader
 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
156
1. Vase ime u RL: Ajdin
2. Vase godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 6-12h
5. Vas diskord: AJDINH2#4722
6. Vase Ingame ime: Ajdin Darkin
7. Vas ID:
1079

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
The Families


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

1. Igram Grand RP godinu dana i smatram da sam dovoljno spreman. Uvijek sam se pitao kako je biti leader? Da li je tesko? Nadam se da bi ovo bila jako dobra sansa da oprobam i nesto novo. Da kazem nesto o sebi bio sam CoLeader u dosta gangova i koji god gang sam vodio imao je najbolji RP, jedne od boljih shootera i bio prvi na svim dogadajima.
Smatram da svo to iskustvo koje imam upotrijebim u ovoj organizaciji. A i nakraju da upoznam nove ljude.. neko novo iskustvo koje jos nisam imao priliku.
2. Imam dosta ideja kako poboljsati RP u gangovima: Ulicne trke, kockanje uzivo i jos dosta toga sto razmisljam da izvedem. Jer smatram da sadasnji gangovi se bave turfovima vecinom, a RP ostavljaju po strani. Globalne evente uopste ne rade osim kada treba skinuti warn i sl. Iz tog razloga zelim da dobijem leadera i dignem RP na veci nivo u gangovima.
3. Turfovi. Imam odlican turf team sa kojim mozemo sve da osvojimo. Znaju pravila, znaju sve potrebno za turfove. Bili bi jedni od gangova koji se nebi samo bazirali na RP ili turfove vec oboje. Smatram da imam dovoljno iskustva da izbjegnemo warnove, a opet napravimo odlican RP i osvojimo dosta turfova.
3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizaciji.
Nemam sta puno pricati vec sam naveo u razlozima iznad. Pljacka prodavnice, utrke i slicne stvari koje namjeravam raditi. Osveta je fundamentna ko naudi clanu ili clanovima org. Org vraca 3x jace i brutalnije i osveta mora biti jako brza.
Mislim popraviti RP na nacin da radimo vise global evenata vise pljacki i stvari gdje svi mogu ucestvovati. Bacanje ljudi ajkulama, bacanje sa zgrade, bacanje sa brane i sl stvari za osvetu jer kao sto sam naveo osveta mora biti 3x jaca i brutalnija.
Hvala na izdvojenom vremenu citanjem moje aplikacije ugodan dan.
Ajdin Luxury I 1079
 

Leeo Eastwood

Player
Player
Joined
May 2, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: Nexi#7542
6. Vaše Ingame ime: Leeo Eastwood
7. Vaš ID: 21742

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Zelim biti leader The Families-a jer mislim da sa svojim iskustvom i prijesnjim radom u mogim mafijama mogu biti dobar i u ovoj.
2.Takoder mislim da bi The Families trebala biti jedna od boljih organizacija na serveru, za isto bih se i potrudio.
3.Mislim da bih kao organizacija bili puno bolji po pitanju placka, eventa.. nego kao sto je sada.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Zahtjevanje znanja pravila od svojih clanova.
Cesce koriscenje me/do komandi.
Zahtjevao bih da moji clanovi budu stariji od 15 godina jer mislim da bi rp bio dosta bolji i smisleniji.
 

Armani Rokafela

Player
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
18
1. Vase ime u RL: Adnan
2. Vase godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosecna aktivnost na dan : 6-7
5. Vas diskord: ShadoOow00#4876
6. Vase Ingame ime: Armani Ali
7. Vas ID: 13560

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ): 1. Dobro poznajem pravila i bio sam u mnogo organizacija u drugim gradovima! 2. Imam Turf Ekipu koja bi dovodila red u gradu! 3.Igram RolePlay 7godina i imam mnogo iskustva u tome svemu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Skupiti mnogo ljudi koji bi doveli organizaciju do savrsenstva. Postovajuci RP i Geto pravila. Time da ne zaboravimo navesti veliki nivo ozbiljnosti i postovanja prema svakom clanu organizacije. Biti najredovni na eventima kao npr: Napad na zatvor, Podmornica, Napad na NG, Pljacke(GS), Tajna Radnja, i jos mnogo toga...
 

Vladan Vukov

Player
Player
Joined
Mar 5, 2022
Messages
123
1. Vase ime u RL: Vladan
2. Vase godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosecna aktivnost na dan : 6h i vise
5. Vas diskord: Vladan Vukov#9837
6. Vase Ingame ime: Filip Vukotic
7. Vas ID: 14275
Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):1. Mislim da sam iskusan da postanem leader ove kriminalne organizacije. U The Families sam bio jedan od vecih cinova i vodio sam razne akcije.
2. Znam komandovati ljudima, zato sto sam bio veci cin u The Families.
3. znam da se bavim ilegalnim stvarima i znam sta se u gradu sme a sta nesme

3. Vaši savjet za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Ispitanje u The Families nece biti lako,bice mnogo teze nego sto je bilo do sada. Ako postao leader ove organizacije ljudima nece biti dosadno, u organizaciju nece moci da ulaze deca od 10-11 godine jer jos ne kontaju neke stvari u RP-u. Svaki dan ce mo objasnjavati geto pravila clanovima organizacije da ne bi bilo zabune, Cesce ce biti sastanak da bi mogli da resavamo stvari koje su se desavale toku dana. Ako postao leader ljudi u organizaciji nece stalno da idu po gettu, podelicemo na sastanku ekipu na 2 dela koja se menja svakih sat vremena. 1 ekipa ide da robba po gettu, 2 ekipa ide da farba grafite radi vece plate za clanove organizacije. Kada se na radiu pozove da svi dodju u HQ da idemo na akciju svi su obavezni da dodju,oni koji ne dodju moraju reci razlog.
Hvala na razumevanju, Pozdrav
 

kajmak kash

Blocked
Blocked
Joined
Apr 19, 2022
Messages
46
1. Vaše ime u RL: Dario
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: KAJMAK#0020
6. Vaše Ingame ime: Kajmak Kash
7. Vaš ID: 9746
Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families!
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Prije svega jer sam imao uspješan mesec dana uspjesanog mandata kao colider vagosa, ali vjerovatno mi je to minus.
- želim da se oprobam kao lider nove bande i aktiviramo geto (GSF)
- poznajem dobro pravila servera kao i geto pravila tako da bi clanovi The familiesa morali proci ispitivanja kako bi usli u gang.
- mislim da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou, jer sam uspjeo odrzati mandat kao colider mesec dana .. Ali kao sto rekoh, vjerovatno je to minus, treba se dati sansa novim ljudima.
-imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Imam ljude koji znaju rpat i ljude koji poznaju pravila servera tako da bi sa nama bilo jako zanimljivo, a i ostali gengovi bi konacno imali neku dobru konkurenciju
- Za sve aktivnosti genga koristili bi org. radio
- Bili aktivni na pljackama, rejdovima na FZ, getu, a ne samo turfovati zbog nekog pikachua, ipak je to samo duks.
- Odrzavali redovne sastanke i rjesavali probleme ako bi ih uopste i bilo.
- Ne bismo isli protiv skripti servera, jer kao sto rekoh iza sebe imam ljude sa iskustvom u rpanju i igranju na ovom serveru.

Srecno svima koji prolazite dalje i nadam se najboljem svima!
 
Last edited:

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
140
1. Vase ime u RL:Aleksa
2. Vase godine:19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 8-10h
5. Vas diskord:ItsAlex#4364
6. Vase Ingame ime: Alex Haze
7. Vas ID:
834

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:The Families
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-E pa ovako,na ovom projectu sam vec jako dugo.Znam ovaj grad bolje nego svoju kucu,svaku ulicu,svaki prodrum.Vec sam vodio jednu organizaciju a to su bili
Bloods Street Gang,nazalost to nije mnogo trajalo zbog problema sa pov-om.Za sve koji se pitaju reseno je i nece se vise nikad ponoviti.Spreman sam da poboljsam RP sto vise mogu(mogu vise nego sto mislite,samo mi treba cooperacija ostalih organizacija nebitno da li je to Fib,Sahp,LSPD ili ostali gangovi)
-Imam ljude koji su spremni da se pridruze prvi dan organizacije,a to je jedna jedina prodica
Vendetta.Sto si tice turfova imam ljude za to,ali nisu mi prioritet vec sto vise RP-a sa drugim organizacijama.Imam ljude koji imaju RP u krvi (Tyler Haze,Kayn Darkin,Ljimun Darkin i jos mnogo njih...)
-Prvi put sam napravio gresku oko pov-a,ali znamo kako kazu ? Na greskama se uci voleo bih da pokusam jos jednom...i verujte mi...necete zazaliti.
-Izbegavam toxicnost na najvecem nivou,volim da ucim ljude mojim znanjem za ovih 8 meseci igre i u engleskom gradu i u ovom.Od klasicnog pocetnika sam spreman da napravim krvolocnog gangstera

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Kao sto sam naveo u prilogu gore,imam ljude koji imaju RP u krvi koji su sposobni da klasican RP pretvore u pricu.
-U planu sa istim ljudima imam da se napravi Film/Trailer GRP-a.Ali ne mogu da dajem puno informacija oko toga...Ako dobijem ovu organizaciju,ista ce imati jako veliku ulogu u samom filmu.
-Bice vise talackih,gunstore robbery-a/store robbery-a
-Vise globalnih eventova za SVE organizacije(LEOS/GANGS)

To je bilo to od mene,nadam se da ce vam ova aplikacija zapasti u oko.Srdacan prozdrav za sve.Ugodan ostatak dana.
unknown.png
 
Last edited:

Cortezz

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
164
1. Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine : 25
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5-6h
5. Vaš Diskord : Bacic#2772
6. Vaše Ingame ime : Ivan Cortezzz
7. Vaš ID : 317

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) : Igram na grandu od otvorenja samog servera,te sam bio 2 lider families-a nakon sto se server otvorio. Smatram da imam dosta iskustva te da bih dobro vodio roleplay i samu organizaciju,nije sve u samim eventima skripte nego i u roleplayu,imam plan da snimam neke cinematice (npr.rat izmedju 2 bande tokom predaje droge,te slicno.)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji : Organizovanost,ekipa sa iskustvom,starija ekipa,te novi koji bi dolazili da nisu mladji od 16 godina,tako bi se mogao i postici neki roleplay. Vec sam gore naveo fokusirao bih se na snimanje nekih cinematic-a,te bih radio roleplay sa drugim bandama,fib-om,pd-om,kao što smo i prije radili dok je Kayn bio lider Ballasa.
 
Last edited:

dejan alavanja

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
107
. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-15h
5. Vaš Diskord: dejan alamunja#4838
6. Vaše Ingame ime: Munja Rebarac
7. Vaš ID: 16726
Dodatne Informacije
1. Lider za... The Familes.
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite razlog 3)
- Bio sam co lider u 4 organizacije Blasima ( pre 2 meseca) The Families Blods i Vagos svuda sam bio oko 1 mesec
-voleio bi da probam da budem lider jedne organizacije da vidim kakav sam u tome (GSF)
- poznajem dobro pravila servera kao i geto pravila tako da bi clanovi The familiesa morali proci ispitivanja kako bi usli u bandu.
-MIislim da bi bio dobar lider jel nebi toreriso greske neb.i pusto svakoga ii pre svega bi bio posten prema svima i pravedan iz ganga probaobi da odrzim sa clanovim bratski odnos.
- imam vec 15 ljudi co lidera turf tim ljude za grafite
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- da ne tolerisemo greske na primer ( pucanje u qy
- Da se koristi org radio
- da nbe idu na placke i same koristi ili turfove radi neke stvari nego sto bi zeleli da pomognu org.
-Redono bi pricao sa clanovima da vidim da nema neki problem slucajuno da se odma resi .
- Ne bismo isli protiv skripti servera, jer kao sto rekoh iza sebe imam ljude sa iskustvom u rpanju i igranju na ovom serveru.
 

dejan alavanja

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
107
. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-15h
5. Vaš Diskord: dejan alamunja#4838
6. Vaše Ingame ime: Munja Rebarac
7. Vaš ID: 16726
Dodatne Informacije
1. Lider za... The Familes.
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite razlog 3)
- Bio sam co lider u 4 organizacije Blasima ( pre 2 meseca) The Families Blods i Vagos svuda sam bio oko 1 mesec
-voleio bi da probam da budem lider jedne organizacije da vidim kakav sam u tome (GSF)
- poznajem dobro pravila servera kao i geto pravila tako da bi clanovi The familiesa morali proci ispitivanja kako bi usli u bandu.
-MIislim da bi bio dobar lider jel nebi toreriso greske neb.i pusto svakoga ii pre svega bi bio posten prema svima i pravedan iz ganga probaobi da odrzim sa clanovim bratski odnos.
- imam vec 15 ljudi co lidera turf tim ljude za grafite
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- da ne tolerisemo greske na primer ( pucanje u qy
- Da se koristi org radio
- da nbe idu na placke i same koristi ili turfove radi neke stvari nego sto bi zeleli da pomognu org.
-Redono bi pricao sa clanovima da vidim da nema neki problem slucajuno da se odma resi .
- Ne bismo isli protiv skripti servera, jer kao sto rekoh iza sebe imam ljude sa iskustvom u rpanju i igranju na ovom serveru.
 

Comi Obama

Player
Player
Joined
Feb 9, 2022
Messages
30
Informacije
1. Vaše ime u RL : Cone
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10+
5. Vaš Diskord : Mqdara#3735
6. Vaše Ingame ime : Comi Obama
7. Vaš ID: 16987

Dodatne Informacije

1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Volio bih postati lider ove organizacije jer sam prije disbanda bio među glavnima i donosio sam dobre odluke.
2) Od kako sam počeo igrati na Grandu prije 2.5 mijeseca, igrao sam na ENG serveru te bio u bandi, već od tad sam znao da ću se jednog dana prijaviti za lidera i ako sve dobro prođe osigurati pre svega ovu organizaciju.
3) Kao 3. razlog naveo bih nešto o sebi što sebi. Volim kad u organizaciji imam starije likove i mislim da je to cilj svakog lidera te ću nastojati to napraviti i u ovoj, naravno ako je dobijem.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Ozbiljnost

Prije svega ozbiljnost je jedna od najvažnijih stvari u samoj organizaciji. Što su ljudi ozbiljniji, ozbiljnija je organizacija. Kad bih rekao " SVI HQ " Svi bih se nacrtali u HQ. To se zove ozbiljnost na poslu. Također i pravila, to bi se strogo ispitivalo. Ako nešto nisu sigurni, pokazao bih im.

2. Roleplay

Da prije svega ne idemo na to da neka druga organizacija dobije warn ili disband. Da često posjećujemo geto te budemo aktivni na turfovima. Da poštujemo kako Roleplay tako i pravila grada.

3. Odnos među igračima

Nastojati ćemo zadržati pozitivnu atmosferu u organizaciji i prije svega zabavu za svakoga. Ukoliko se neko ne drži primjerenog riječnika te vrijeđa druge igrače nastojati ćemo kickati takve.

4. Godine

Bez obzira na Radni staž godine građjana su vrlo bitne , godine radnika su bitne jer ne želimo da momak koji ima 12 godina i nema ponašanja bude u organizaciji.
 
Last edited:

Ljimun

000
Player
Joined
Jun 11, 2021
Messages
65
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Luka Milic

2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:10-16 sati
5. Vaš Diskord:Lule#6765
6. Vaše Ingame ime:Ljimun Darkin
7. Vaš ID: 4062



Dodatne Informacije:
1. Lider za:Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Svaka organizacija u gradu zasluzuje da bude vodjena najbolje sto je moguce
u ovom gradu ce se desavati najuzbudljiviji momenti/dogadjaji kada su svi na istoj strani postujuci pravila grada

Moja misija kao lider je da se postaram da moji ljudi ne krse pravila, da ozivim ghetto jer se nista zanimljivo ne desava
proveo sam 2 meseca u FIB-u kao zamenik direktora i nezadovoljan sam trenutnon aktivnoscu banda koje se trenutno jedino fokusiraju na turfove i pikacua.
Turfovi jesu jedna od najbitnijih stvari banda, ali po mom misljenju ne treba sav fokus baciti samo na to.
Voleo bih da povecam kriminalnu stopu u gradu (Pljacke, otmice, dilovanja, napada na ammo run/money run...etc) i da se napadne vojna baza vise od 2 puta nedeljno, a ne samo da bi se ispostovao limit tj. pravilo, u sustini veci roleplay bande.Postarao bih se da svaki clan bude ispitan pravila pre nego bude primljen u bandu. Mislim da svojim iskustvom u bandama sam napokon spreman da budem lider jedne ovako ozbiljne organizacije. Igrao sam 6 meseci na engleskom serveru i tamo uvek roleplay-ovao bandu na balkanskom serveru od prvog dana kada sam usao u legalnim organizacijama, video sam kako stvari funkcionisu sa obe strane i zakljucno s'tim mislim da mogu da uvedem novosti u roleplay u skladu sa pravilima. Mislim da je kljuc svega komunikacija sa svim organizacijama (legalnim/nelegalnim) i da mnogo vise organizacije trebaju da se posvecuju globalnim eventima eventima. Moj glavni cilj je da napravim tako jednu bandu da bi ljudni sami sebe dovodili u pitanje ulazeci u ghetto.
Zelim da vodim svoju bandu na taj nacin da se ljudi osecaju kao da su u jednoj velikoj porodici, zelim mesto gde ljudi pomazu jedni drugima i svi zajedno rastu i uce kako bi uspeli. Zelim da izbacim toksicnost i napravim bandu jakih pojedinaca koji znaju sta rade i takodje balansiraju zabavu i posao.

~ Moj savet za poboljsanje roleplay-a je znatno manje MG-a ako ne i da se skroz iskoreni (Barem u organizaciji ako ja budem lider) zato sto je previse ucestao , kao lider postavicu standard koji ce ljudi morati da postuju i da se vise uzive u ulogu roleplay karaktera a ne klasicnog pucanja (RDM-a) kick iz organizacije za svako prekrseno pravilo kao pojedinac.

~ Ako budem vodja organizacije, zelim da se svi koji nam se pridruze osećaju dobrodoslim i da imaju najbolje iskustvo sa nama pre nego bilo koje druge grupe, uvek cu se pobrinuti da se moji clanovi vrlo cesto pojavljuju na dogadjajima i dacemo sve od sebe da budemo poznati po gradu, a da pri tom zadržimo dobru i pozitivnu reputaciju, prateci pravila grada.
Mislim da lidera ne cini samo njegova odluka vec ljudi koji stoje iza njega i tu su sa njim da zajedno razmisle o svemu i da donesu prave odluke. Ja imam vec ljude koji su spremni da budu uz mene na pocetku dok ne ostvarimo n
asu zamisao
 
Last edited:

Jokic Veljko

Player
Player
Joined
Dec 19, 2021
Messages
98
1. Vaše ime u RL : Veljko
2. Vaše godine :
19
3. Vremenska zona :
GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan :
4-8 h
5. Vaš Diskord : killtrez#7568
6. Vaše Ingame ime :
Jokic Veljko
7. Vaš ID : 10444

Dodatne Informacije

1. Lider za... Bloods

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) :
Mislim da je generalno rp u bandama sveden na veliki rdm i krsenje pravila, sto iskreno mislim da mogu da ispravim sa mojim poznavanjem pravila i prethodnim iskustvom. Bio sam sa twinkom zamenik i u drzavnim i u gang organizacijama, tako da poznajem obe strane zakona ovog servera, takodje posto sam bio banovan poslednjih 3 meseca imam ogromnu zelju da igram i biti aktivan. Takodje nikad nisam bio u jailu ni na ovom ni na twinku za sve ovo vreme igranja. Takodje na serveru sam dobrodosao od strane svih organizacija sto u prevodu znaci da sam zadobio za ovih par meseci i veliko postovanje od vecine pa u skladu sa tim i sprijateljio se sa vecinom sto se moze samo pozitivno odraziti na moju organizaciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji :
Dovesti stare clanove starijih gangove, iza sebe imam ekipu koja ce doci i od prvog sata ce se videti sta znaci dobar rp, Bolje ispitivanje pri ulasku u organizaciju( znam koliko problema imaju admini sa neiskusnim liderima koji ne poznaju dobro pravila pa ne mogu ni da ispitaju lepo clanove), minimalan level in game pre ulaska u organizaciju, takodje i velika aktivnost organizacije i malo rolova kako bi hijararhija bila uspostavljena.
Srecno svima!
 

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aladin
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: begitjow#7451
6. Vaše Ingame ime: Son Goku
7. Vaš ID: 6148

Dodatne Informacije
1. Lider za: Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

- Generalno RolePlayam veoma dugo jos od samog starta. Savrseno znam kako i sta treba jedna 'banda' da radi. Pored toga sam generalno ozbiljan lik, tkd nece biti greske sa nase strane. U mojoj organizaciji će vladati chill atmosfera no naravno posao koji bande moraju izvršiti bit će detaljan i izvrsen.

- Volim da sve to izgleda cakum pakum, i za razliku od drugih, znam da GUBIM u RPu.

- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije (Legala i ilegala), ne svidja mi se sta lideru dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu poslije previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda. Pa makar morao da rolam buksne ili slusam boombox u hoodu.

- Ovo je cisto da dodam. Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili sl.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se pretjerivalo, ali previse je vjestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smiju. U sustini zna se sta momci iz hooda rade, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Milslim da bi bas bio slag na tortu sto se tice roleplaya. Ne bi se samo islo na eventima i pljackalo. Bilo bi i stvarno malog RPa. Mozda ste cak i prisustvovali pljacki gunstora, bilo kao admin, taoc, policajac ili pljackas. Gdje smo poslije pljacke otisli po ronilacka odela i pobjegli plivajuci do geta u ronilackom odelu. To je samo bio jedan od planova koje sam imao i iskoristio.
 

Ragnar Elkhabib

Don't waste your time looking back.
Player
Joined
Oct 10, 2021
Messages
62
Poštovani igrači, ovom prilikom ZATVARAM prijave za lidera The Families.

Moj konačan odabir za intervju su :
  • Aleksandar Milutinovic | ID 9286
  • Alex Haze | ID 834
  • Cipriano Fuentes | ID 16623
Intervju će biti održan danas u 20:30h.

Srdačan pozdrav, vidimo se!
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Black
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Blood Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban. Vec sam bio leader organizacije Vagosa, tada sam napravio neke greške kao što su primanje previše članova koji su nedovoljno zreli za biti dio jedne ozbiljne organizacije kakvu ja želim voditi. Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam leader i Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Vise puta sam bio u organizaciji Marabunte i vise puta sam bio high-rank u njoj, isto tako u Bloodsima. Najveci razlog zasto zelim uzeti organizaciju je taj sto su Bloodsi moja prva nelegalna odnosno kriminalna organizacija. Tamo sam se prvi puta susreo s kriminalom i zelim vratiti ta stara sjecanja i kada sam napredovao i stecao iskustvo. Zadnjih par dana sam proveo u organizacijama FIB-a i komunicirao sa svim drzavnim organizacijama. Bio sam dosta velik rank u FIB-u i u LSPD-u stoga znam kako drzavne organizacije funkcioniraju i na taj nacin bi znao kako s njima kao leader "NElegalnih" organizacija. Sve u svemu htio bih dobiti šansu da pokažem što zapravo mogu napraviti od organizacije i htio bih dobiti šansu da pokažem ljudima kako jedna organizacija treba izgledati. Bio bih jako zahvalan kada bih opet dobio priliku i sigurno bih se ponio odgovornije i doveo bih svoje ljude kojima vjerujem i koji bi mi pomogli voditi organizaciju i bili tu uz mene i pazili na ljude da nebi bilo failova, napravili bi zajedno jednu jaku i čvrstu organizaciju. Kad vec pricam o svojim ljudima, imam spremnu veliku ekipu punih momaka koji su spremni raditi punom parom i dati sve od sebe za ovu organizaciju. Spreman Turf Team, a takodjer spreman Team za grafite, a ono najbitnije spreman High-Command Team koji ce mi pomagati upravljati ovom organizaijom. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Bakir Immortall

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
92
1. Vaše ime u RL:Bakir

2. Vaše godine:15

3. Vremenska zona:GMT +2

4. Prosječna aktivnost na dan:7-8h

5. Vaš Diskord:Bakir#9542

6. Vaše Ingame ime: Bakir Immortal

7. Vaš ID:1552

Dodatne Informacije
1. Lider za...Bloods

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Smatram sebe kao osobu koja je kompetentna za vodjenje ove organizacije.Jer sam do sad bio u raznim organizacijama i nagledao sam se svega i svacega i ucio sam na tudjim greskama.

2.Imam aktivne/sposobne vise cinove.

3.U posjedu sam turf ekipe kao i rezervnih turfer-a,kao i Graffiti tim.

4.Skoro svaki mandat sam bio u Bloods geng tako da zelim da vidim kako je biti lider ove posebne organizacije.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Prije svega forsirao bih koriscenje me/do/try komandi,zatim bi uredio cinove radi poboljsanja price.
Poboljsao bih pucanje svojih clanova tako sto bi forsirao da vjezbaju u Areni i pravio bi mini evente u organizaciji.
Trudio bih se maksimalno da svi moji clanovi znaju dobro RP pravila kao i Ghetto pravila kako nebi bilo propusta.
Tako da samim tim ulazak u moju organizaciju ne bi bio lak.
Smatram da se Bloods auta trebaju zamjenit za auta koja su stvarno potrebna za ovo sve gore navedeno.
Stavio bih automobile koje odgovaraju prici ove bande.
Redovno bih se pojavljivao na eventima/pljackama/talackim...
I redovno bih isao na FZ-raid.


Talacke su moja uza specijalnost.



Hvala na citanju.

 
Last edited:

Skully Beatelgeuse

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
20
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: SG_Skully#9049
6. Vaše Ingame ime: Skully Ruiz
7. Vaš ID: 5416

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-Želio bih biti lider ove organizacije prvenstveno jer još nisam bio lider niti jedne a volio bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put zar ne? Mislim da bih bio dosta dobar leader organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi leaderi vode bande pa bih po nekom principu i ja radio po njihovim ali sa svojim izmjenama naravno.

-Bio bih lider jer realno tko ne želi bit lider, pokušao bih stvoriti tu neku grupu ljudi koji nisu toxic, da se svi međusobno poštuju, pomažu jedni drugima , išao bih na što je više evenata moguće i davao bih sve od sebe da budem što bolji leader organizacije isto tako bih se trudio napraviti što bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

-Kao leader ja ne bih bio pre strog, nego bi tu uvijek bilo i zabave ali kad bi bilo nešto ozbiljne poput evenata onda bi se maksimalno trebalo šlušat naređenje leadera ili ako leader nije tu nekog višeg ranka, ali ako bi netko napravio nešto što nije smio npr. vrijeđanje drugih članova, onda bi ga ja sa nekim višim rankom odveo na ispitivanje da vidimo zašto je to učinio i naravno morao bih se ispričat ako bi želio ostat u organizaciji, u protivnom bih ga izbacili jer ne želim imat ljude koji su toxic i koji vrijeđaju sve šta stignu.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Po mome pri ispitivanju ljudi da se priključe organizaciji ne treba biti niti pre blag ali niti pre strog, kada bih pitao nove ljude pitanja ona najbitnija bi mi trebali znat, ali neka malo manje bitna ako je npr. znao sva najbitnija a neka manje bitna nije ne bih ga odmah otkanto nego mu objasnim malo to pravilo koje mu zapne, ako ne zna gdje ga naci posaljem mu link gdje ga može naučiti do kraja i nakon nekog kratkog vremena, dan, dva sve zavisi kad može opet ga dovedem da mi reče ta pravila koja nije znao.

-Pokušao bih ići na što više evenata i pokušao bih raditi što više RP situacija kao što su pljačka prodavnice i robbanje u ghettu jer mislim da bi to dosta ljudi htjelo, no ako neko nebi htio ići na neki događaj uvijek bi mi se mogao obratiti i sve bi sredili.

-Stvari koje bi radili u organizaciji ne bih samo leader ili viši rankovi nego bih dao izbor svima, čak i najnovijim članovima organizacije da se svi zajedno dogovorimo šta ćemo radit jer bi bilo glupo da idemo npr. robbat u ghetto a samo par ljudi to želi a ostalima se neda, zato bi se svi dogovorili tko šta želi i svako bi imo izbor jel želi ići ili ne.

-Fokusirao bih se na to da u organizaciju primam što više ljudi koji znaju pravila da ne bi bez veze bilo pucnjace u HQ i takvih gluposti pa da mi nabace warnove.

-Pri ispitivanju novih članova obavezno bi bilo call preko discorda i share screen crtanje kuća ili tako nešto, da se vidi da čovjek zna sva pravila, a ne da ga ja in game pitam pravila a on da čita laganini preko discorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom