Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Ryan Emm

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
193
Informacije
1. Vaše ime u RL Rijad
2. Vaše godine 22
3. Vremenska zona CET+1
4. Prosječna aktivnost na dan 3-4h, vikendom 10h
5. Vaš Diskord Ainzz#9161
6. Vaše Ingame ime Ryan Emm
7. Vaš ID 3406

Dodatne Informacije
1. Lider za... NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
1) Dugo vremena sam proveo u NG, u prvom NGu na ovom srw sam bio zamjenik.
2) Jedina organizacija koja je odvojena od grada i ogradjena da moze imati svoj RP ekosistem
3) Zato sto nisam bio lider NGa i hocu da vodim NG da bi organizacija bila na zavidnom nivou
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Sprijeciti sve konflikte unutar same organizacije
Poboljsati trening i sprijeciti sve kazne za clanove(licne)
Saradnju sa drugim organizacijama ostvariti i svaki konflikt sa njima baciti pod tepih radi RP
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan Micevic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona ; GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h
5. Vaš Diskord: cevava1#7226
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevic
7. Vaš ID: 705
================================================
DODATNE INFORMACIJE:
1. LIDER ZA: NG
2.ZAŠTO ŽELITE BITI LIDER OVE POSEBNE ORGANIZACIJE? (NAVEDITE 3 RAZLOGA SA OBJAŠNJENJEM):
2.1:
Posmatram sebe kao zrelu i odgovornu osobu spremnu da vodi ovu posebno organizaciju.
2.2: 80% svoga RP života sam proveo u državnim organizacijama. Bio sam član vojske kod generala Alexa Cobre kao i kod Ognjena Zampe. Tu sam stekao dosta radnog iskustva da znam na koji način organizacija funkcioniše.
2.3: Želio bih biti leder zato što bih napravio mnoge promjene u organizaciji i podigao bih je na mnogo viši nivo.
================================================
3. VAŠI SAVJETI ZA POBOLJŠANJE RP RAZINE U ORGANIZACJI:

  • Tokom napada na FZ obratio bih pažnju da kriminalce predajemo FIB-u radi bolje i lakše istrage i skupljanje dokaza u cilju na raciju na bandu.
  • Zbog velikog raspolaganja vazdušnim prevozom razvio bih specijalne jedinice obučene za vazduhoplostvo koje bi tokom geto patrola kruzile iznad konvajna i posmatrale putanju u slucaju nekih prepreka.
  • Uveo bih specijalnu vojnu policiju koja bi bila zadužena da čuva FZ kao i prostor oko njega u cilju smanjenja broja ubistava vojnika od strane kriminalaca.
  • Uveo bih vojni rok od minimalno 10 dana koji moras da ispunis kao clan NG. Pod uslovom da lice ne ispni rok bice kaznjeno:
  • Uveo bih vježbe fizičke i psihičke spreme barem 2 puta sedmično koje bi služile da vojska uvjek bude u pripravnosti i u fizikoj mogucnosti da obavlja bilo kakve vojne situacije.
  • Uveo bih minimalan broj od dva covjeka po jednoj kapiji tokom radnog vremena.
  • Uveo bih specijalne vojnike koji bi poducavali regrute kao i nihove vrline i mane.
  • Uveo bih specijalne jedinice koje bi se odazivale samo u hitnim slučajevima.
  • Uveo bih rok od 6h za dostavu municije državnim organizacijama.
  • Pobolšao bih saradnju izmedju državnih organizacija.
SRETNO SVIMA!!!
STEFAN MICEVIC
 

Rio Flo

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
21
Informacije
1.
Vaše ime u RL: Petar
2.Vaše godine: 16
3.Vremenska zona: GMT+2
4.
Prosječna aktivnost na dan: 10-16h
5.
Vaš Diskord: Pekex#9167
6.
Vaše Ingame ime: Rio Smith
7.
Vaš ID: 17566

Dodatne Informacije
1.
Lider za: NG
2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Zeleo bih da se oprobam kao lider neke od organizacija, posto nikada nisam bio. Imam previse iskustva zato sto sam bio u sakoj organizaciji uklucujuci i NG, takodje sam bio i administrator tako sa znam 98% svih pravila. Popeo bih ovu organizaciju do maksimuma sa svojim znanjem, prosli lider NG nije bas tolko uspeo da odrzi organizaciju stabilnu sto bih ja naravno uradio, proveo sam previse vremena u drzavnim organizacijma kod iskusnih ljudi tako da znam svako pravilo i znam sta radim, da napomenem da bih sa svakom drzavnom organizacijom bio u sto boljim odnosima.
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Kao prvo fokusirao bi se na sam RolePlay, dodao bih morsku jedinicu koja bih patrolirala po obalama i oko baze. Postavio bih bar 3 puna automobila da ptroliraju oko baze i da dojavljuju ukoliko se sprema napad. Na kapiji bih postavio iskusne ljude koji znaju sta rade da ne bih doslo do ikakvih problema. Naravno maksimalnu saradnju sa ostalim organizacijama da ne bih doslo do ikakvih konfilkata kao stoje dolazilo u proslom NG-u. Kolko sam primetio da unutar same vojne baze postoje razne i mnogobrojne prostorije koje mogu da se iskoriste u svrhu samog RolePlay-a koji nam je svima vazan, uveo bih maksimalnu obuku svih vojnika naravno i fizicku i psihicku, potrudio bih se oko AirSuport-a zato sto smatram da je to vazan deo same vojske i da je itekako potreban. Fokusirao bih se na isporuke municije svim drzavnih organizacija u NAJKRACEM mogucem roku. Dodao bih previse zanimljivih jedinica neke sam i cak naveo u njih spadaju i specijalni timovi koji ce raditi svoj posao do maksimuma, svoje ljude bih rasporedio svugde po bazi, kako bih smanjili sto vise problema. Regrutacije bih odrzavao redovno zato sto smatraam da ovakvoj organizaciji treba vise ljudi, naravno i vise sposobnijih i profesionalnijih ljudi. Naravno opet da napomenem da bih se takodje fokusirao da sklopim sa svakom drzavnom organizacijim sto NAJBOLJU saradnju i PRIJATELJSTVO. I naravno potrudio bih se da organizacija ne dobije apsolutno niti jedan warn.
D_JScdGXUAIMhkl.jpg




Srecno svima.

Rio Smith.

 

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Vaše ime u RL : Marko
Vaše godine : 17
Vremenska zona : GMT+1
Prosječna aktivnost na dan : radnim danima 5h, vikendima 10h
Vaš Discord : Marko#3364
Vaše Ingame ime : Marko Balboa
Vaš ID : 10617

Dodatne informacije

Lider za : National Guard
Zašto želite biti lider ove posebne organizacije ( navedite 3 razloga sa objašnjenjem ).

Lider National Guarda želim postati iz nekoliko razloga.

2.1 U NG-U sam skoro proveo puna mandata, imam iskustva kao član High-Commanda i više sam puta bio dio njega.

2.2 Imam dobru vezu sa svim budućim liderima FIB-A, LSPD-A, SAHP-A, GOV-A, EMS-A. Vrlo sam komunikativan i brzo prihvaćam sve ljude

2.3 Imam skupini od 20 ljudi koji bih bili podijeljeni po rankovima. Znači to su ljudi koji rade svoj posao već 2 puna mandata i imaju znanje.

2.4 Mislim da sam spreman i prije svega dostojan držati jednu ovako specifičnu i možemo reći jednu od najjačih organizaciju na cijelom serveru.

2.5 Vrhunski poznavanje Pravila države, lidera zbog prijašnjeg iskustva u državnim organizacijama.



Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizacije.

3.1 Prije svega uvođenje novih činova kao što su:
Vojna Policija - Odjel koji okružuje Fort Zancudo. Biti će zadužen za dojave na napade.


SAJ - Tim najspremnijih vojnika koji odlično rukuju oružijem.


Air Support - Tim najspremnijih pilota koji će NON-STOP biti u zraku i nadgledavati vojnu bazu.


3.2 Regrutovanje građana jednom sedmičnom, detaljno ispitivanje pravila grada, države... Bili bi detaljno ispitani.

3.3 Dobra povezanost između članova NG-A i članovima drugim legalnih organizacija. Red, rad i disciplina je najbitnija stavka ove organizacije.

3.4 Osobe koje bi htjele uči u organizaciju trebale bi/ne bi imati :

Ne smiju imati tetovaže na vidljivim mjestima.

Ne smiju imati šminku na licu.

Moraju imati minimalno 10 godina u gradu.

Moraju imati minimalno 16 godina OOC.

Moraju jako dobro poznavati pravila grada, države i RP pravila.


Sretno svim kandidatima.
Pozdrav

Marko Balboa
 

Ranisavljevic

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
79
1. Vaše ime u RL: Mateja Auditore
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona ; GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:10-12
5. Vaš Diskord:Matejaaa1#9068
6. Vaše Ingame ime:Mateja Auditore
7. Vaš ID:20231

Dodatne Informacije
1. Lider za; lider za Fib
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (zato sto sam bio dugo u Fib-u i bio sam u komandi tako da znam sve oko FIb-A takodje bi voleo to da bude sve po konac i da dovedem Fib do vrhunca )
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:pa moj savet je ako budem uzeo Fib da to bude sve na nivou i da ne bude psovanja i krsenja pravila i ostalog
 

Armani Rokafela

Player
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
18
Informacije
1.Vaše ime u RL: Adnan
2.
Vaše godine: 19
3.
Vremenska zona: GMT +2
4.
Prosječna aktivnost na dan: 10-20h
5.
Vaš Diskord: 𝙎𝙝𝙖𝙙𝙤𝙊𝙤𝙬00#4876
6.
Vaše Ingame ime: Armani Aly
7.
Vaš ID: 13560
Dodatne Informacije

1.Lider za: NG
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?(Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Eh pa zeleo bih da se oprobam kao lider National Guard-e, posto sam duze vrijeme bio clan NG-a i znam kakav je koncept i protokol. Imam mnogo RP iskustva zato jer sam bio clan mnogih drzavnih organizacije kao sto su LSPD,SAHP,NG,FIB,.... Takodje sam bio i administrator tako da znam veliki broj pravila.
2.2 Poboljsao bih koncept i povezanost izmedju svakog clana organizacije koji bi mnogo doprinjeo RP-u. Da pomenem proslog lidera Giovania od kojeg sam mnogo toga naucio. Naucio sam kako da kontrolisem svoje misli i upravljanjem rijecima koje izgovorim. U mnogim situacijama ostajem hladne glave. Svojim postupcima bi Doprinjeo maksimalan uspjeh na mnogim psihickim razgovorima.
2.3 Proveo sam mnogo vremena u drzavnim organizacijma kod iskusnih ljudi. Da pomenemo i druge organizacije LSPD,SAHP,FIB u kojima sam uspio da ostvarim zeljene rezultate i mnoge pohvale.
2.4 Bilo bi mnogo uspjeha na odredjenim eventima kao sto su Nosac,Podmornica,Pljacka Banke,Talacke situacije,itd.... Na kojima bi postavljali najbolje rezultate. Svaki kolega koji bi prekrsio RP pravilo bio bi sankcionisan Warnom ili kickom sve zavisi od tezine prekrsaja.
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

3.1
Kao prvo fokusirao bi se na sam RolePlay. Postavio bih 2 Vozila Kobri koje bi patrolirale na teritoriju FZ-a i oko FZ-a koje bi konstanto prijavljivale stanje u bazi. Na kapijama (Sjeverna,Juzna) Postavio bih po 1 regruta i jednog Vojnika 1. klase koji bi objasnjavao regrutu kako ide proces na kapijama.
3.2 Naravno moramo pomenuti i saradnju sa drugim drzavnim organizacijama sa kojima bi imali sto bolje odnose da bih mogli postici maksimalan uspjeh. Koliko sam primetio da unutar same vojne baze postoje razne i mnogobrojne prostorije koje mogu da se iskoriste u svrhu samog RolePlay-a koji nam je svima jako vazan, dodao bih prostoriju za obuku svih novih clanova (regruta) koji bi imali citav proces regrutacije (Obuke) koja bi sama po sebi dovela do velikog poboljsanja RolePlay-a i drasticno smanjila krsenje samog RP-a.
3.3 Fokusirao bih se na isporuke municije svim drzavnih organizacija u NAJKRACEM mogucem roku. Svoje ljude bih rasporedio po novoosnovanim taktikama koje bi garantovale uspjeh u svemu kojima bih smanjili probleme i diskriminacije.
3.4 Regrutacije bih odrzavao redovno zato sto smatram da ovakvoj organizaciji treba mnogo iskusnih ljudi, Koji bi zahtjevali proces ispitivanja osnovnih pravila kao sto su RP pravila, Pravila Zelene Zone, Pravila Grada,....

Sretno Svima!
Armani Aly
 

Danke

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
11
Informacije
1. Vaše ime u RL -Danilo
2. Vaše godine-16
3. Vremenska zona-CST
4. Prosječna aktivnost na dan- 10-11h
5. Vaš Diskord-Ruty Danilo#3143
6. Vaše Ingame ime- Kevin Jankec
7. Vaš ID-23839

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vojsku
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1. Ranije sam bio u vojsci i nije mi se svidelo kako je vodjena od strane bivsih lidera 2. Zeleo bih da unapredim nacin rada sa regrutima da budu izdrzljivi i snalazljivi jer ranije nisu pokazivali regrutima kako trebaju da rade stvari 3.Bio sam lider takvih organizacija na drugim serverima i u SAMP-u i znam kako treba raditi sa novajlijama i kako da vodim organizaciju do novog svetla.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Zeleo bih da je napravim da bude kao u RL da se postupa istim nacinom kao i da sluzite dobrovoljni vojni rok npr: ako odete sa balaklavom i uniformom u grad sa kolima od organizacije da se kaznjava i ako se krade iz skladista da idu u bahame. Pokusao bih da se ponasam kao i nasi oficiri i i poducio bih moje zamenike kako da rade isto.
 

Alomalaaa

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
36
1. Vaše ime u RL Petar
2. Vaše godine-24
3. Vremenska zona - Utc 1+
4. Prosječna aktivnost na dan - 5h+
5. Vaš Diskord - FaUsT#8164
6. Vaše Ingame ime - Faust Hikaru
7. Vaš ID - 10801

1.LIder za NG


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Pre svega jer sam od decembra 2021 tamo u NG-u kod tadasnjeg lidera Panco Vanila. Uglavnom 3 meseca provedenih, znam tačno kako sve funkcioniše, i sta je Nasa duznost, bio sam od razvodnika do porucnika, ja mislim da sam ja lider za ovu organizacije jer sam upućen u sve kako funkcioniše i poznajem se sa ljudima iz drzavnih organizacija, tako da ne bi kretali sa upoznavanjem nego bi odma stupili u rad, imam ljude sa dosta iskustva koji su samnom bili sve vreme, dok smo bili u NG-u oni bi mi pomogli u samo startu da krenemo odma u rad kao sto rekoh imam iskustva jer sam dosta vremena proveo tamo i znam sta su Nasa zaduzenje. Kratko i jasno


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.nastavio bi kao sto je i bilo, sto se tice regrutacije samo strogo poznavanje pravila grada, jel mislim da je to sustina RolePlay-a
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Informacije
1. Vaše ime u RL : Vanja
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8h+
5. Vaš Diskord : Screety#1115
6. Vaše Ingame ime : Jamy Diesel
7. Vaš ID : 3740

Dodatne Informacije
1. Lider za : National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Zelim biti lider NG-a zato sto sam bio u skoro svim organizacijama. Od svih organizacija NG mi se najvise svideo zato sto ima najvise potencijala za neverovatan roleplay samo treba da je dobri ljudi vode. Takodje vec imam spremnu ekipu iza sebe od 15+ ljudi koji su veoma vesti sto se tice rukovanjem oruzija, roleplay pravila i samog igranja roleplay-a.

2.2 Prosli lider je veoma bio dobar ali ne dovoljno dobar da bi doveo NG do svog maksimuma. Treninzi se moraju odrzavati SVAKI dan. U to spadaju pucanje, talacke situacije, napadi na vojnu bazu, hapsenja, dizanje ljudi sa medkitom itd. Po mom misljenju vojska je bila najbeskorisnija na pljacki banke, nosacu aviona i ostalim eventima.

2.3 Vojska treba biti najjaca drzavna organizacija. Treba imati najvise ljudi koji su sposobni sto se tice svega, da uvek budu u pripravnosti za napade na vojnu bazu, talacke i ostale IC stvari.

2.4 Za svake probleme treba ce se obratiti high commandu tako da bi se to resilo u sto kracem roku i na sto laksi nacin. Ne bih dozvolio nikakvu svadju medju clanovima vojske jer tako vojnici gube motivaciju za daljim radom.

2.5 Takodje sam lider familije od preko 30 ljudi aktivnih u toku dana i veoma dobro ih vodim, 90% njih su sposobni za gore navedene akcije i verovatno bih vecinu ubacio u vojsku zato sto ih vec znam kako razmisljaju i kako rade posao.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Treninzi bi bili obavezni za sve clanove vojske od Regruta pa do Vodje Jedinice. Tu bi se vezbale gore navedene stvari.

3.2 Na kapijama bi uvek bilo po 3-4 ljudi zato sto 1 covek ne moze nista da uradi protiv nekoga ko ga na primer puca snajperom sa brda, takodje bih posle 22:00 pitao za dobrovoljce koji zele da stoje na kapijama zato sto i tada ima dosta ljudi koji zele da upadnu u vojnu bazu i pokradu municiju ili samo ubijaju clanove vojske.

3.3 Ammo Runovi bi se radili uz pratnju od preko 4 auta po 3 coveka u svakom isto tako bi i druge drzavne organizacije za koje radimo ammo run trebale poslati bar 4 coveka da brane AR od banda koje zele ukrasti municiju i oruzije.

3.4 Napravio bih PTJ (Protiv Teroristicka Jedinica) koja bi bila specijalizovana za talacke situacije i uvek bi bila spremna za napade na vojnu bazu. To bi bili najsposobniji ljudi sto se tice rukovanjem oruzija i roleplay-a

3.5 Napravio bih AS (Air Support) tim koji bi od 12:00 do 22:00 konstanto bio u vazduhu i nadgledao FZ okrug tako da bi uvek znali par minuta pre raid-a ili ostalih napada na bazu

3.6 Npravio bih VP (Vojna Policija) koja bi kada neko nije na duznosti u vreme kada treba trazili bi njih onda hapsili i dovodili do kasarne na razgovor sa high commandom, takodje bi im se gepek pretrazivao zbog sumnje na ilegalne aktivnosti.


Hvala sto ste izdvojili vreme da procitate moju prijavi - Jamy Diesel
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
453

Vaše ime IRL: Nicolas
Vaš ID:8569
Vaše godine:16.5
Vremenska zona:GMT+1
Prosječna aktivnost na dan: 10-ak sati
Vaš Diskord: ! Nixq#3573
Vaše Ingame ime: Nikola Haze

Vaš ID: 8569

1. Lider za NG (National Guard)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Oko sebe imam dosta ljudi u koje imam puno poverenja koji bi pomogli da Vojska bude ugledna organizacija, koju bi svi hvalili.
2.2 Zeleo bih da sa novim regrutima temeljno i polako prodjem kroz sve stvari sta Vojska radi. Posto su prethodni lideri to radili površinski. Pa ne bih zeleo da se to dogadja ako bih ja postao Lider.
2.3 Bez skromnosti mislim da bih bio odlican Lider koji bi Vojsku uzdigao na veci nivo RP-a nego sto je to dosada bio slucaj.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



1) Konkretno sta bih menjao je pristup obucavanju regruta koji kad udju u organizaciju dosta stvari ne znaju jer nema ko da im objasni, dodao bih cin po imenu Instruktor Terenske Obuke. Takodje bih i ja tu bio temeljit kao sto sam gore naveo.
2) Sprečio bih korumpciju i kradju od organizacije, jer kao sto znate nijedna organizacija nece uspeti ako nemaju poverljivost izmedju sebe.

SRECNO SVIMA!!

unknown.png
 
Last edited:

Zika

Player
Player
Joined
Dec 13, 2021
Messages
6
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+h
5. Vaš Diskord: zika boyka#5462
6. Vaše Ingame ime: Zika Lamela
7. Vaš ID: 3384

1. Lider za:NG

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( navedite 3 razloga sa objašnjenjem ).
1.Zato što sam bio dugo u NG-u i znam kako se radi svi poslovi
2.Zanivljiv mi je posao u NG-u
3.Jako mi se sviđa ova organizacija
4.Znam se sa ljudima iz drzavnih organizacija nebi se moro ponovno upoznavat


2.1 Imam mnogo RP iskustva zato jer sam bio clan mnogih drzavnih organizacije.

2.2 Poboljsao bih veze izmedju svakog clana organizacije koji bi mnogo doprinjeo RP-u,Treninzi se moraju odrzavati SVAKI DAN,pod te treninge idu pucanje,podizanje osoba bez puske,vozanje s helikopterima treniranje SPECIJALNIH JEDINICA.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Treninzi bi bili obavezni za sve clanove vojske od Regruta pa do Vodje Jedinice. Tu bi se vezbale gore navedene stvari.

3.1. Na kapijama bi bili po 2 zato jer znam kakvi su ljudi u RP-u i znam da im se neda stajat na kapijama tako da bi ih svakih 30min mjenjao,stalno bi obilazio kapije da mi nebi neko slucajno spavao na kapiji ili da nebi bila slucajno kapija prazna.


3.2. Bio bih u stalnom kontaktu s drzavnim organizacijam .

3.3 . Osnovao bih KOBRE specijalnu jedinicu koja bi isla na intervencije,obilazak oko baze njih bi bilo uvijek 4 u kolima,isle bih na pljacku pradavnice i stvari koje im vlada dozvoli.

3.4. Neko ko bih htjeo da udje u NG morao bih da poznaje RP pravila,da ima occ najmanje 16 godina,da SLUŠA više činove od sebe,da nema niti jednu zatvorsku kaznu,da ne radi kriminalne radnje i da ima puno volje i živace za taj posao.
 
Last edited:

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1.Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Shaquan
7. Vaš ID: 2212

1. Lider za NG (National Guard)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Zelim da budem lider ove organizacije zato sto sam vec bio lider iste organizacije skoro 2 meseca ,i hteo bi da ponovim to , i da ispravim greske koje sam pravio!
2.2 Trudio bi se da podignem NG na neki veci nivo,a ne da nas kolege zovu samo kada im treba Ammo run!
2.2 Zeleo bih da sa novim regrutima temeljno i polako prodjem kroz sve stvari sta Vojska radi. Posto su prethodni lideri to radili površinski. Pa ne bih zeleo da se to dogadja ako bih ja postao Lider.
2.3 Bez skromnosti mislim da bih bio odlican Lider koji bi Vojsku uzdigao na veci nivo RP-a nego sto je to dosada bio slucaj.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1) Konkretno sta bih menjao je pristup obucavanju regruta koji kad udju u organizaciju dosta stvari ne znaju jer ih instruktori ne obuce dovoljno nego im samo kazu par osnovnih stvari. Ja bih tu bio temeljit kao sto sam gore naveo.
2) Sprečio bih korumpciju i kradju od organizacije, jer kao sto znate nijedna organizacija nece uspeti ako nemaju poverljivost izmedju sebe!
3)Borio se da omogucim Vojnoj policiji i jedinicama kobre da imaju vise mogucnosti!

POZDRAV DRAGA ADMINISTRACIJO!
 

Jerry Thompson

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
589
Na intervju za National Guard Lidera u Sreda (15.6.2022) u 16:30 pozvani su sljedeći igrači:

Rio Smith (Pekex#9167)
Armani Aly
(𝙎𝙝𝙖𝙙𝙤𝙊𝙤𝙬00#4876)
Zika Lamela (zika boyka#5462)

Čestitam kandidatima koji su prošli.

Prijave za Leader of National Guard su zatvorene.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
1.Vaše ime u RL: Bogdan
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Kayn Darkin#3132
6. Vaše Ingame ime: Kayn Anunnaki
7. Vaš ID: 4375

1. Lider za The Ballas Gang

Od prvog dana servera roleplayao sam bandu, sto mi je bilo najzanimljivije na serveru. Imao sam cast da vodim Vagose na engleskom serveru i budem lider vise puta na GRAND projektu. Biti lider za mene nije nista novo, vodio sam ballase na balkanskom serveru i FIB 2 meseca sa uspesnim mandatom. I time smatram da sam stekao iskustvo da vodim jednu dobru bandu. Kada kazem dobru mislim da se fokusira na sve. Roleplay price, evente, turfove etc.. Mislim da iza svakog uspesnog lidera stoje vise glava koje donose odluku.. Imam vec spremnu ekipu koja me prati godinu dana i koja bi mi pomogla da sve to bude na mestu.
Mislim da se ljudi previse fokusiraju na turfove i pikachua i da zaboravljaju poentu bande. Sve je manje roleplaya sto bih zeleo da promenim. Naravno treba raditi i tufove ali ne zanemariti sami roleplay i druge evente. turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila
Zeleo bih da napravim dominirajucu bandu vise pucanja po getu i vise pljacka. Smatram da imam dovoljnu harizmu i da moja rec ima veliki uticaj da mogu napraviti promene u gradu ( u skladu sa pravilima grada). Ako postanem Lider organizacije, zelim da se svi koji nam se pridruze osećaju dobrodoslim i da imaju najbolje iskustvo sa nama pre nego bilo koje druge grupe, uvek cu se pobrinuti da se moji clanovi vrlo cesto pojavljuju na dogadjajima i dacemo sve od sebe da budemo poznati po gradu, a da pri tom zadržimo dobru i pozitivnu reputaciju, prateci pravila grada.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja u dogovoru sa drugim organizacijama
-Sardanja sa kuratorima, drugim liderima organizacija u svrhu poboljsanja celokupnog nivoa roleplaya na serveru.
-Mislim da sa mojim znanjem i iskustvom ljudi bi pratili pravi primer i totalno uzivali u roleplayu.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za Legal ORGS gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.
Smatram da imam dohvat da uticem i na druge organizacije sem onu koju bih vodio a samim time garantujem nova iskustva i nove roleplay situacije do sad ne vidjene u gradu u skladu sa pravilima grada i geta!
 

Coa Petrovic

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
149
1. Vaše ime u RL - Aleksa Petrovic
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 7-8h
5. Vaš Diskord - Coa#9082
6. Vaše Ingame ime - Coa Petrovic
7. Vaš ID - 1378

Dodatne Informacije

1. Lider za The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Pa da krenem,iskreno mislim da sam sposoban da budem lider i da imam iskustva.Bio sam admin i curator organizacije na serveru ,tako da znam gdje lideri cesto grijese i gdje dobijaju warnove.Imam dobru reputaciju iza sebe,mislim da je to bitnije nego sad da ispisem ovdje roman a da nemam pojma o cemu pisem.Takodje sam primjetio da dosta lidera prima igrace bez testa,predpostavljam da bi bili jaci i da bi ih bilo vise.E npr kod mene to ne bi bilo tako,detaljno bi ih ispita pravila servera pa onda RP pravila,jer ko ne zna ta pravila iskreno i ne zasluzuje ni da bude u organizaciju.Takodje imam par svojih ljudi u koje se pouzdam i znam da nece praviti gluposti,koji bi kad mene ne bi bilo vodili organizaciju.Takodje imao bih raspodelio ljudim uloge u organizaciji,npr neko bi radio graffite,neko bi sakupljao profit itd ... Uglavnom bili bi dobro organizovani kao organizacija.Sto se tice turfova i turf ekipe,nece moci svako da bude turfer,jer dzaba se ti dobro pucas ako ne znas turf pravila i nabijas mi warnove,nego na pocetku ce u turf ekipi biti ljudi od povjrenja,pa cemo vremenom dodavati nove ljude.Iskreno ovo je nesto ukratko kako planiram da vodim organizaciju,srecno svima :D

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Iskreno izmedju organizacija je bas ono minimalan RP,i svaka organizacija pravi RP evente samo kad treba da skine warn,to mi se iskreno ne svidja,ja da sam lider pokusao bih da se dogovorim sa drugim liderima da pravimo cesce RP evente,kao sto su npr car show,onda npr ako imamo problem da se dogovorimo na neko jesto i da se jemo palicama,box meceve i uglavnom da promijenimo malo da nije sve u pucanju,robanju i eventima.Ali uglavnom to su neke ideja,ali naravno da bi se poboljsao roleplay mora da se smanji krsenje pravila.Takodje evo npr isto talacka situacija isto moze biti dobar roleplay,ali ono ne sad da uzmemo dva taoca, uzmemo pare za njih i pobijemo policiju,ne nego tu ostanemo malo vise vremena trazimo neke realne uslove i pokusamo da pobjegnemo.Takodje bi pokusali da sklopimo neki savez sa drugom organizacijom eto cisto zbog boljeg RPa.Jednom ili dva put bi odrzavali sastanke ali ne na discord vec IG eto cisto zbog boljeg RPa.
 

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
143
1. Vaše ime u RL Ognjen Obradov
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na da. Po radnim danima po 7 sati a vikendom mogu da budem celi dan
5. Vaš Diskord ឵ Zed Darkin#6043
6. Vaše Ingame ime Zed NoMercy
7. Vaš ID 7925

Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav Zed
 

crazz4

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
63
1. Vaše ime u RL - Mihailo Puric
2. Vaše godine - 14
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - radni dani 3-6h vikendom 5-8h
5. Vaš Diskord - Mihailo Hell#9810
6. Vaše Ingame ime - Mihailo Hell
7. Vaš ID -15396

Dodatne Informacije
1. Lider za The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Za pocetak svog rp zivota sam bio u ballas gangu tu sam stekao iskustvo sa tim stvarima i tu sam prvi put naucio sva pravila do dan
danas sam promenio dosta gangova bio sam i u drzavnim org ali to mi i neide najbolje bio sam i graffiti lider u ballas gangu i tu sam stekao svoj prvi visi cin mislim da kao mladja osoba mogu da vodim gang.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1-postovanje viseg cina 2-obavezni bi bili svi eventi 3-strogo ispitivanje novih osoba 4-3 opomene kick iz org
R.c4685008c784f57f63dd3e8f9f005ef9
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom