Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
1. Vaše ime u RL : Marko
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan : 12h
5. Vaš Diskord : Mare #7329
6. Vaše Ingame ime : Mare Darkin
7. Vaš ID : 14907
Dodatne Informacije

1. Prvi razlog:
Jer zelim da poboljsam LSPD i da povecam kvalitet roleplay-a.

2. Drugi razlog: Trudio bi se da svaka akcija bude maksimalno odradjena bila to pljacka, talacka, ili neki od eventa

3. Treci razlog: Od kad sam uso u grad bila mi je zelja biti deo LSPD-a. Takodje imam ljude koji bi mi pomagali u vodjenju ove organizacije

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. SWAT. (Specifičan tim za sprovođenje zakona čiji su članovi regrutovani, odabrani, obučeni, opremljeni i raspoređeni da se bave kritičnim incidentima koji uključuju pretnje javnoj delatnosti i na drugi način službenog statusa slobode postojanja / predstavljanja zakona ili sigurnosti mogućnosti)

2. Patrolni Team (glavno zaduzenje je da budu fokusirani na pregled reona koji LSPD pokriva i smanji ugrozavanje bezbednosti saobracaja u svakom smislu)

3. Air Support Team (glavno zaduzenje ove jedinice je da nadgleda prostore kojima je nemoguce doci autom ili brdovite predele i pruza punu podrsku na talackoj situaciji Sniper Team-u)

4. Pregovaracki Team (glavno zaduzenje za Pregovaracki Team je da svojom pricom izvuku zivot taoca na najsigurniji i najbezbedniji nacin i da pregovaraju naravno na nasem reonu tj kada FIB ne pregovara)

5. Inspektorski Team ( kao sto sama rec kaze ova jedinica ce intervenisati u istragama i pronalazenju kriminalnih desavanja na ovoj teritoriji. Pravece mnogo zaseda gde ce SWAT Team pomoci. Takodje ce prikupljati dokaze o mnogobojnim familijama i tako dalje...)

7. Snajperski Team (jedinica je zaduzena za resavanje talacke situacije i drugih situacija gde samo moze resiti ova jedinica)

8.Svakog drugog dana cemo gledati da pravimo raznovrsne treninge bili to pucanje sa gumenim metcima, voznja raznih vozila itd...
swatting_swat-team_raid_police_by-onfokus-getty-images-100856787-large.webp


istockphoto-1212003728-612x612.jpg


7R405979-1024x683_1.webp
 
Last edited:

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Niksa Creed

7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije

1. Lider za: The Families

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider zbog da The Families postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Nidza Vice

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
472
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nicolas
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:Radnim danima 6 sati a vikendom do 10
5. Vaš Diskord: nixqqqq#6981
6. Vaše Ingame ime: Nikola Haze
7. Vaš ID:8569
Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Hteo bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav. -

-Nikola Haze
 

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
150
1. Vaše ime u RL Ognjen Obradov
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na da. Po radnim danima po 7 sati a vikendom mogu da budem celi dan
5. Vaš Diskord ឵ Zed Darkin#6043
6. Vaše Ingame ime Zed Darkin
7. Vaš ID 7925

Dodatne Informacije

1. Lider za... The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav Zed
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL Mihailo Nikolic
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 10-12 sati, vikendom više
5. Vaš Diskord Mixa#8973
6. Vaše Ingame ime Fatom Elkhabib

7. Vaš ID 15394

Dodatne Informacije

1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Hteo bih da okusim kao lider neke organizacije kriminalne kao što je Groove Street Gang. Moja najveća životna želja je da po prvi put vodim jednu organizaciju. Bio sam dosta puta zamenik lidera u svakakvim organizacijama, ali ovo mi je san da jedno za svagda konačno vodim organizaciju u svoje ruke. Ja sam rođen za RP i imam par svojih prijatelja koji dobro znaju da RP-aju , zato bismo hteli da napravimo dobar RP po ghetto i auto putevima. Veoma sam dobar čovek i fin. Ništa me neće sprečiti. Bar ja to mislim xD.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Članovi:
Najbitniji su članovi za organizaciju da krene ka svom putu. Prvo će nam trebati članovi koji će biti dobri i neće biti loši prema drugima. Treba se pronaći pravog čoveka koji će da upotpuni celu organizaciju. Kao što su: Ići na eventima, druženje, aktivnost itd. Veoma je važno da nađemo pozitivnog člana i člana koji je novi u gradu. Članovi koji su novi u gradu ćemo naučiti da postanu pravi zeleni Mafijaši.
-Aktivnost:
Aktivnost svakog člana je obavezna. Ako sada idemo na neki event, treba nas biti više nego manje. Moraju biti uvek tu za svaku akciju kao što su tajne, podmornice itd. Veoma nam je važno da svaki član organizacije bude tu za celu organizaciju. Ne tražimo sada da ako imaš ooc obaveze, nećemo te mi smarati i tražiti da udješ u igricu da bi odradio event, već samo javiti lideru da si odsutan.
-Rankovi:
Rankovi će se dobijati samo po zasluzi člana organizacije. Na svaki sastanak koji će biti odradjen svake nedelje barem 1 maximum, članovi organizacije će dobijati rank up po zasluzi. Veći rankovi će davati članu više funkcija. Rankovi če biti ovakvi:

Rankovi:
1.Baby Gangsta(novi član organizacije če dobiti ovaj rank, za rank up potrebna maksimalan trud)
2. Gangster( Član koji je napredovao od početka. Imaće dosta funkcija oko pljačkanje ljudi_
3. Graffiterio team I( Član koji je ušao u graffiteiro team, on će svakog dana ići bar jednom da ofarba grafite).
4. Graffiterio Captain( Član koji će kontrolisati ove početnike koji su ušli u graffiteiro team. Dobiće mapu gde će se snaći oko grafita)
5. Ghetto Cleaner( Član koji ide po ghetto da ubija, pljačka itd. On će moći imati funkcije pljačkanja i dobija se ako si dobar pucač u ghetto)
6. Ghetto Captain( Član koji kontroliše Ghetto cleanere po ghetto. Daje im savete oko pucanja i pljačkanja)
7.Sub Turfer( Član koji je zamena glavnog turfera. Ako glavni turfer nije dostupan u gradu, on će moći ići na turfove)
8. Turfer( Član koji ide na turfove. Ima će dosta funkcija)
9. O.G ( Član koji je ispod zamenika Lidera. Imaće funkcije da radi kao zamenik, ali će morati da ima dopuštenje da odradi bilo šta.
10. CO-Leader( Zamenik Lidera)

11. Lider
‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ ‏‏‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎ ‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
2k6DX4H.gif

‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎
 

crazz4

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
65
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan:3-8h
5. Vaš Diskord: Mihailo Hell#9810
6. Vaše Ingame ime: Mile Narandza
7. Vaš ID: 15396

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem] Hteo bih da budem lider ove org zato sto sam jos pre igrao na samp serverima i tamo sam bio oduvek u grove street [the femilies] i kada sam dosao u ovaj server prvo mesto u koje sam usao bili su gangovi obicno bih bio u gangovima grafitti lider mogao bih da budem lider zato sto

-imam iskustva sa gangovima

-znam sva generalna pravila

-poprilicno sam strog

-uvek saradjujem sa svim cinovima [rankovima]

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- strogo ispitivanje ljudi

- redovno odlazenje na evente

- postovanje viseg cina je obavezno

- postovanje nizih cinova da uspeju u svom rp
OIP.ZfUs2-ZcNYhRrZUqK2sUGwHaHa
 

Jordan Gonzalezz

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
62
nformacije
1. Vaše ime u RL Jordan Kosevski
2. Vaše godine 14+
3. Vremenska zona CEST
4. Prosječna aktivnost na dan od 10h : 7h
5. Vaš Diskord BalkanJajca#2545
6. Vaše Ingame ime Jordan Kuro
7. Vaš ID 16184

Dodatne Informacije
1. Lider za... LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) da vratim organizaciju u stare dane da bude vise igraca kuju ce ispunivati svoj dolznost vise akcije zastita grada manje kidnapovanja i manje slostorstva bio sam lspdu na engleskom serveru i znam pravila i od grand rp i od igranje drugih rp servera i samp isto tako iskusan sam igrac imam iskustvo u rpanje tacnije rp kao /me /attempt itd i druge rp akcije isto tako sam vrlo smiren 3 puta mislim pred da uradim nesto
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. za pocetak nemam mnogo al to je da poboljsa server kako na drugim serverima engleskom i druge popularne zakona itd malo realisticni zatvor naprimer kada se neko izloguje sred rpa da ne ide direktno u zatvor no da ima wanted level
 

dankurrr

I FEEL LIKE IM GUCCI MANE IN 2006
Player
Joined
Oct 30, 2021
Messages
185
Informacije
1. Vaše ime u RL okido
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona gmt balkan
4. Prosječna aktivnost na dan 22h
5. Vaš Diskord wok#0976
6. Vaše Ingame ime obito yeaga
7. Vaš ID 57

Dodatne Informacije
1. Lider za... femilis
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. dobar sam lider
2. igram od pocetka servera
3. imam dobre deputie

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
rolplej tjst pravila rolpleja cu naucit clanove organizacije
 

TheGreatArthur

Get yourself a gun.
Player
Joined
Jun 24, 2022
Messages
192
Informacije
1. Vaše ime u RL okido
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona gmt balkan
4. Prosječna aktivnost na dan 22h
5. Vaš Diskord wok#0976
6. Vaše Ingame ime obito yeaga
7. Vaš ID 57

Dodatne Informacije
1. Lider za... femilis
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. dobar sam lider
2. igram od pocetka servera
3. imam dobre deputie

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
rolplej tjst pravila rolpleja cu naucit clanove organizacije
Nemaš mikrofon
 

Ivan Loco

Player
Player
Joined
Jun 30, 2022
Messages
117
Informacije

1. Vaše ime u RL - Ivan
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 8-11 SATI
5. Vaš Diskord - IvanZz#1092
6. Vaše Ingame ime - Ivana West
7. Vaš ID - 18846

Dodatne Informacije

1. Lider za - The Families

2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Zelim biti lider ove organizacije iz razloga da hocu probati nesto novo.Skusiti losu stranu zivota.Od malenih nogu sam hteo da se bavim kriminalom.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Postovanje visih cinova.
-Postovanje nizih cinova da bi uspeli u RP-u
-Da slusamo jedne druge bez svadje.
-Da budemo aktivni na eventima.
-Da ako jedan zatrazi pomoc da nas dodje sto vise.
 
Last edited:

Skully Beatelgeuse

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
20
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: SG_Skully#9049
6. Vaše Ingame ime: Skully Beatelgeuse
7. Vaš ID: 5416

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-Želio bih biti lider ove organizacije prvenstveno jer još nisam bio lider niti jedne a volio bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put zar ne? Mislim da bih bio dosta dobar leader organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi leaderi vode bande pa bih po nekom principu i ja radio po njihovim ali sa svojim izmjenama naravno.

-Bio bih lider jer realno tko ne želi bit lider, pokušao bih stvoriti tu neku grupu ljudi koji nisu toxic, da se svi međusobno poštuju, pomažu jedni drugima , išao bih na što je više evenata moguće i davao bih sve od sebe da budem što bolji leader organizacije isto tako bih se trudio napraviti što bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

-Kao leader ja ne bih bio pre strog, nego bi tu uvijek bilo i zabave ali kad bi bilo nešto ozbiljne poput evenata onda bi se maksimalno trebalo šlušat naređenje leadera ili ako leader nije tu nekog višeg ranka, ali ako bi netko napravio nešto što nije smio npr. vrijeđanje drugih članova, onda bi ga ja sa nekim višim rankom odveo na ispitivanje da vidimo zašto je to učinio i naravno morao bih se ispričat ako bi želio ostat u organizaciji, u protivnom bih ga izbacili jer ne želim imat ljude koji su toxic i koji vrijeđaju sve šta stignu.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Po mome pri ispitivanju ljudi da se priključe organizaciji ne treba biti niti pre blag ali niti pre strog, kada bih pitao nove ljude pitanja ona najbitnija bi mi trebali znat, ali neka malo manje bitna ako je npr. znao sva najbitnija a neka manje bitna nije ne bih ga odmah otkanto nego mu objasnim malo to pravilo koje mu zapne, ako ne zna gdje ga naci posaljem mu link gdje ga može naučiti do kraja i nakon nekog kratkog vremena, dan, dva sve zavisi kad može opet ga dovedem da ga ponovno ispitam.

-Pokušao bih ići na što više evenata i pokušao bih raditi što više RP situacija kao što su pljačka prodavnice i robbanje u ghettu jer mislim da bi to dosta ljudi htjelo, no ako neko nebi htio ići na neki događaj uvijek bi mi se mogao obratiti i sve bi sredili.

-Stvari koje bi radili u organizaciji ne bih samo leader ili viši rankovi nego bih dao izbor svima, čak i najnovijim članovima organizacije da se svi zajedno dogovorimo šta ćemo radit jer bi bilo glupo da idemo npr. robbat u ghetto a samo par ljudi to želi a ostalima se neda, zato bi se svi dogovorili tko šta želi i svako bi imo izbor jel želi ići ili ne.

-Fokusirao bih se na to da u organizaciju primam što više ljudi koji znaju pravila da ne bi bez veze bilo pucnjace u HQ i takvih gluposti pa da mi nabace warnove.đđ

-Pri ispitivanju novih članova obavezno bi bilo call preko discorda i share screen crtanje kuća ili tako nešto, da se vidi da čovjek zna sva pravila, a ne da ga ja in game pitam pravila a on da čita sa starane pravila!
 

Diiimmmi

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
19
1. Vaše ime u RL: Lazar
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: ! Sibi#0512
6. Vaše Ingame ime: Sibi Hyen
7. Vaš ID: 4949

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-Za sebe smatram da sam jedan od starijih ljudi ovoga grada, ne kazem da sam odrastao ali smatram da sam dovoljno sazreo i da sam kvalifikovan da vodim jednu organizaciju kao sto je The Families.

-Moje RP iskustvo me je dovelo tu gde jesam,nikada pre nisam bio lider,ali za sve postoji prvi put.Vodio sam dosta familija pre i nikada nismo dobili warn ili neku slicnu opomenu, trudim se da svi se zabave i da uzivaju u rpu koji im ovaj server pruza, nije sve do ranka dzabe rank ako si covek koji ce da se vredja i da omalovazava druge clanove.

- Da bih poboljsao RP drugima, a isto tako i sebi, za sebe ne smatram da sam probisvet ili nesto tako ali bih veoma voleo i uzivao u ovoj poziciji.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Cin nije jedina stvar koja cini RP, radi se o tom drustvu i o uzivanju koje osecas dok RP-as, ako si dosao da RP-as samo da bih imao veliki cin, ne uzivas u tome sto radis svako treba da se pronadje u necemu kada svi to shvatimo RP ce kolektivno biti bolji

-Sto se tice evenata na svakom bih pokusao prisustvovati zato sto je to mesto gde mozemo svi da se druzimo i pucamo u isto vreme, iskreno eventi su jedne od glavnih stvari koje cine Org aktivne.

- Primao bih samo ljude koji su iskusni sa pravilima i nece praviti probleme, kao sto su warnovi ili ometanje RP-a nekom drugom, time samo kvairmo RP sto niko od nas ne zeli.

- Sto se tice godina, nije sve u godinama stvar je i u PONASANJU zato sto dzabe ako momak ima 30 godina ako se ponasa kao dete od 10, nekada i ja saslusam nekog mladjeg i nesto novo naucim, svi smo ljudi svi nesto novo svakog dana ucimo.

- Za kraj toksicnost jedna od najbitnijih stvari koje ne bih dozvolio u svojoj org, svi znamo taj osecaj kada ubijete nekoga koji je bolji ili mozda imao vise health-a od vas, razumem da se radujete ali da govorite ,,nemas ruke,, ,,zz,, i slicno nije uredu prema njima, uredu je da se radujete ali molim vas zadrzite to za sebe.
 

Andrej Wbear

🪄
Leader
Joined
Dec 29, 2021
Messages
694
Informacij
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 12-15h
5. Vaš Diskord: WBearAndrej#1497
6. Vaše Ingame ime: Andrej Wbear
7. Vaš ID: 12855
Dodatne Informacije
1. Lider za Federalni Istrazni Biro [FIB]
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

*Zelim biti lider ove organizacije iz razloga sto sam proveo dosta vremena u FIB-u i uvideo sam greske koje bi mogao popraviti u puducoj karijeri ove organizacije.

*Zelim biti lider ove organizacije zato sto kad je u pitanju zaposljavanje,birao bi samo kvalitetne ljude koji stvarno zele raditi ovaj posao dobro i koji znaju sta ne trebaju ratiti i samim tim nebi dovodio ovu organizaciju u losu poziciju.

Znam dobro da organizujem posao i samim tim poboljsam ozbiljnost celokupnog FIB-a. Naravno imam velike planove sto se tice celokupne organizacije.Naravno bio sam u svakoj drzavnoj organizaciji tako da mogu reci da imam veliko iskustvo,da napomenem uglavnom sam dolazio do visih cinova te sam imao donekle iskustva sa komandovenjem i organizacijom posla.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
*Moja neka sagledanja na prosle mandate su ta da ukoliko zelimo povecati kvalitet RolePlay-a potrebno je dovesti ozbiljnost ove
organizacije na visi nivo.Naravno nemam nista protiv proslih lidera ali ipak ovo je samo moje misljenje

10-1: Poziv/najava sve jedinice se vracaju u Stab
10-2: Negativno
10-3: Prestani sa emitovanjem na Radio!
10-4: Potvrdeno/potvrdno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Pauza u sedistu ((AFK))
10-8: prijava na duznost !
10-10: Ispaljeni hici
10-11: Pljacka u toku
10-12: Predvideno vreme dolaska.
10-16: Povredeni civil!
10-19 : Vrsta na bijelu liniju u Garazi!
10-20: Lokacija
10-21: Lokacija svih patrolnih jedinica ( SVI ODAZIVI )
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna pomoc!
10-57: VIKTOR: Potera za osumunjicenim koji bezi prevoznim sredstvom.
10-57: FOKSTROT: Potera za osumnjicenim koji bezi peske.
10-99: Situacija rijesena, vratite se na ono sto ste radili!

KODOVI STATUSA

Kod A: ((pad igre/crash))
Sifra 1: Hitna opasnost opasna po zivot, svi odgovori. Odbacite ono sto radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Upaljene rotacije (bez zvuka)
Kod 3: Upaljene rotacije (sa zvukom) / hitna situacija
Kod 4: Situacija pod kontrolom!
Kod 6: Na licu mesta!

30.Direktor
29.Zam.Direktora
28.00 Agent
27.Sef Osoblja
26.Zam.Sefa Osoblja
25. Vodja Jedinice
24.Zam.Jedinice
23.Vodja Agenata
22.Instruktor Obuke
21.Vodja UAT
20.UAT
19. UAT Lite
18.Vodja Istraznog Osoblja
17.Zam.Vodje Istraznog Osoblja
16.Visi Istrazni Agent
15.Istrazni Agent
14.Mladji Istrazni Agent
13.Dea Elite
12.Dea
11.Saj Sniper Team
10.Saj Air Suport
9.Saj
8.Special Agent
7.Stariji Agent
6.Agent III
5.Agent II
4.Agent I
3.Mladji Agent
2.Agent na Obuci
1.Suspenzija








 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom