Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
202
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola.D
2. Vaše godine 16.5
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan minimum 2h maksimum 22h
5. Vaš Diskord Nikola 🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkin
7. Vaš IDb3675

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Smatram da imam dovoljno iskustva u ovoj organizaci planiram da vodim ovu organizaciju drugacije nego svi ne vredjam prosle lidere ali voleo bih da ispravim njihove greske kao na primer moji HC ne bi bili strogi prema ostalim kolegama kao sto je jednom moj prijatelj rekao nije bitno sta pise pored imena i da je Direktor ili pocetnik .
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Imo bi 2 zamenika kao po pravilima grada oni bi me menjali kada sam u srednjoj i svako od ostalih kolega bi tnao kada mene i njih nema ostali HC su glavni vode ostatak kolega na akcije ali i dalje ja moram barem 4h da budem u gradu da ih ispistujem. Svi ce mo se zezeti medjusobno ali ako neko od HC kaze dosta onda je dosta zato sto kada je u pitanju acija nema zezanja.



Činovi(rankovi)
30. Državni Sheriff (ja)
29. Zamenik Sheriffa
28. Pomocnik Zamenika
27. Chif of Stuff
26. Glavni Inspektora
25. Direktor SUK-a(Specijalna unutrasnja Kontrola
24. Zamenik Glavnog Inspektora
23. Zamenik Direktira SUK-a
22. Inspektor IV
21. Inspektor III
20. Inspektor II
19. Inspektor I
18. Inspektor na obuci
17. SUK tajni agent
16. SUK III
15. SUK II
14. SUK I
13. Junior IV
12. Junior III
11. Junior II
10. Junior I
9. Obuka III
8. Obuka II
7. Obuka I
6. Suspenzija kraj dana
5. Suspenzija 4 dana
4. Suspenzija 3 dana
3. Suspenzija 2 dan
2. Suspenzija 1 dan
1. Suspenzija



Hvala na čitanju
 
Last edited:

Noxy Boss

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
46
Informacije
1. Vaše ime u RL NOVAK
2. Vaše godine (OOC) 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4h-15h
5. Vaš Diskord NOLE#5936
6. Vaše Ingame ime Novak Ilic
7. Vaš ID 22218

Dodatne Informacije
1. Lider za SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Pocetak igranja na GRAND ROLE PLAY serveru jeste bila moja zelja za drzavnim organizacijama i da postanem lider neke drzavne organizacije kao na primjer SAHP.
Moja prva drzavna organizacija je bila SAHP u njoj sam proveo dosta vremena, dosta prakse sam razvio tu koje dan danas koristim u drugim drzavnim, takodje sam upoznao dosta kolega tu i zelim biti lider SAHP-a

2.2 Imam iskustva sa vodjenjem drzavnih organizacija, takodje cu moci da odrzavam toksicnost na minimum izmedju mojih clanova tako i ostalih drzavnih organiazcija

2.3 Odrzavale bi se ceste regrutacije radi povecanja sigurnosti u predelu Paleto Bay Sandy Shores




3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Uveo bih da bude regrucacija 3 puta sedmicno zbog razloga da bih imali clanova da patroliraju Paleto Bay-em da ljudi nebi prekoracivali brzinu,poginuli,koristili ilegalno oruzije

3.2 Svako ko dodje na regrutaciju mora znati pravila grada(servera) da nebi dobijali opomene(WARN) na organizaciju da nebi dolazilo do disband-a SAHP-a.

3.3 Svako ko bude primljen u SAHP mora da nauci kodove na bubici(DISCORD-u) da bih se lakse sporazumjevali.

3.4 Imao bih odredjen zovjek koji bih pokazivao novim clanovima SAHP-a kako posao treba da se radi.Taj covjek ce biti strucno obucen.

3.5 Na bubicu(discor-u) bih bio jednom ili dva puta sedmicno sastanak sa svim pripadnicima NG zbog razoga da nema svadje medju kolegama i savdje sa kolegama iz GOV,FIB,LSPD,NG,EMS

3.6 Kad se prime novi clanovi odrzat ce im se obuka to ce vrsiri Instruktori za obuku i Komadant sheriffa i zamjenik komadanta sheriffa

3.7 Kad prodju novi clanovi na regrutaciju kad im se posao pokazekako treba da se radi ti ljudi ce biti dovezeni kod mene Komadant sheriff-a da ih testiram sta su naucili ako budu znali
kako se posao radi dobit ce Shefiff regrut i poceti sa poslom

3.8 Vazda bih bilo 2 covjeka da stoje ispred SAHP-a i izdavaju osiguranja i registarske tablice

3.9 Moji zamenici i ja bi sveli svadju pripadnika SAHPa na miminum

3.10 Imali bih pilote koji bih nam sluzili za vazdusni prevoz za hapsenje lipot bih vozio a dva sheriff-a bih bila u helikopteru i uhapsli covjek a piloti bih samo vozili

3.11 Uveo bih specijalne jedinice Kobre koje bi bile zaduzene za trazenje dezertera kako bi im se izricala odgovarajuca kazna



HVALA VAM NA CITANJU MOJE PRIJAVE VAS NOVAK ILIC
 

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
Informacije-
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10 sati
5. Vaš Diskord: 𝕮𝖆𝖓𝖊#9745
6. Vaše Ingame ime: Cane Silni
7. Vaš ID: 18028

Dodatne Informacije
1. Lider za... SAHP ( San Andreas Highway Patrol )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Jako dugo sam bio u drzavnim organizacijama i trudio se da zaustavim stopu kriminala u nasem gradu.
- Znam jako dobro pravila grada,znam sta zelim i necu dozvoliti da se u mom prisustvu RP unistava ili krsi.
- Bio sam u svim drzavnim organizacijama u nekim i kao vrhovna komanda i znam kako voditi ljudstvo i kako postupiti sa istima.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Poboljsane regrutacije sa nekim dobrim RolePlay-om.

- Dobar odnos lidera i zaposljenih i poboljsanje RolePlay-a sa tom istom organizacijom.
- Aktivniji radari na autoputu sirom cele drzave.
- Treninzi koje ce vrhovna komanda raditi sa zaposljenima kako zaustaviti vozilo koje bezi bez udaranja.
- Poboljsane OffRoad patrole sa njihovim sefovima duz cele drzave na kojoj teritoriji sme SAHP da ode.
- Aktivni treninzi zaposljenih u pucanju i postavljanju barikada.
- Jako stroga vrhovna komanda,nacin na koji bi zaposljeni stekli neki pravi RolePlay i neku disciplinu.
- Aktivniji sekretari koji ce davati osiguranja za vozila gradjanima.
- Poboljsanje RolePlay-a u vezi osiguravanja privatnog vozila kao sto su na primer:
*Pretres vozila
*Gradjanin koji dolazi da osigura vozilo ce biti obavezan otvoriti haubu na vozilu kako bi sekretari mogli to da zapisu i uvedu u dokumente osiguranih vozila.

*Svaki sekretar ce to maksimalno ispratiti i maksimalno iz RP-ati kako bi gradjanima bilo zanimljivo kada dolaze da osiguraju privatno vozilo.

Zaduzenja SAHP-a:
- Odrzavanje dobrog saobracaja na autoputevima duz cele drzave.

- Aktivne patrole po Paleto Bay-u.
- Pojacana pratnja izmedju patrola i pojacana komunikacija.
- Uvodjenje novih taktika kako zaustaviti vozilo koje bezi na autoputu.

- Sekretari su obavezni odrzavati aktivno davanje osiguranja za vozila ispred SAHP stanice.

Obecanja naseg mandata:
- Poboljsan RolePlay u stanici. ( Svaki gradjanin moze doci da isprica sta se dogodilo na teritoriji do koje sme SAHP da ode.)

- Sto manje povredjivanje gradjana u toku potere za trazenim licem.
- Obecanje vrhovne komande i drzavnog Sheriffa da se nece mesati u poslove drugih vladinih organizacija,ako to zatraze bice dostupno pojacanje sa nase strane.


Kriterijumi za radni ugovor u nasoj stanici:
-Aktivnost

- Odgovornost
- Disciplina
- Postovanje
- Minimalno 16 OOC godina.

- Obavezno snimanje igre u toku posla kako bi mogli svi zaposljeni da zabeleze greske koje igraci prave.

Nova stvar koju bi dodali:
- Ispitivanja u toku regrutacije ce se odrzavati na bubici,igraci ce moci doci kasnije do stanice i da urade RolePlay da su prosli akademiju ili nesto slicno.

Smatram da je ispitivanje InGame losa stvar u RolePlay-u i da treba svaka organizacija da se drzi toga.

Nove uniforme:
- Po RolePlay-u vrhovna komanda i svi ostali rankovi ce nositi drugaciju uniformu kako bi mogli po tome da znamo ko je ko.
- Kolege po pravom RolePlay-u nece moci da znaju ko je ispod balaclave sve dok im kolega ne pruza legitimaciju i krenu zajedno u patrolu.


Obavezna pravila!
- Svaki clan SAHP-a ce biti obavezan nositi Balaclavu tokom akcija i hapsenja kako lica ne bi mogla da prepoznaju ko je ispod maske i sutradan mogli nauditi nasem clanu.

Ukidanje:
- Svaki svetleci detalj koji ce se videti ili nositi preko uniforme ce biti kaznjen verbalnom opomenom a zatim pismenom.
Smatram da je to dobra odluka zato sto smo mi SAHP a ne disco club.



Aktivnije patrole u Sandy Shoresu:
- Kako bi poboljsali RolePlay po mojoj odluci ce par patrola biti uvek u Sandy-u ili okolo njega kako bi i u tom mestu smanjili kriminalnu stopu i pomogli nasoj drzavi.


CLANOVI VRHOVNE KOMANDE U SAHP-U:

Drzavni Sheriff
Zamenik Drzavnog Sheriff-a
Asistent Drzavnog Sheriff-a
Sef Stanice
Vodja OffRoad Team-a
Vodja Snajperske Jedinice SAHP
Vodja Patrole

Zamenik vodje patrole



Pogledajte izvornu sliku



Hvala na citanju moje aplikacije svima zelim svu srecu i da sto bolje opreme svoje ljude i njihovu organizaciju dobrim RolePlay-om!






Pogledajte izvornu sliku

................................................................................................CANE SILNI 👔
 
Last edited:

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
1. Vaše ime u RL: Antonio
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 - 12 h
5. Vaš Diskord: Lucic#3634
6. Vaše Ingame ime: Antonio DeLaMandela
7. Vaš ID: 3090

Dodatne Informacije

1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
• 2.1 • Bio sam vise od 9 mjeseci u SAHP-u, zavolio sam ovu organizaciju i dovoljno sam dugo u njoj da znam kako funkcionira.
• 2.2 • Mislim da sam dovoljno sposoban da vodim San Andreas Highway Patrol, aktivan sam svaki dan od 10 do 12 sati te bih time lakse uocavao greske clanova u organizaciji.
• 2.4 • Poboljsao bih suradnju sa ostalim drzavnim organizacijama u cilju postizanja kvalitetnog RP-a.
• 2.5 • Poboljsao bih organizacju rada tako sto bih se posvetio pojedincu, tako i cjelome timu (organizaciji).

3. Naravno, tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:
• 3.1 • Povecao bih patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed, okolnim i planinskim putevima.
• 3.2 • Pojacao bih suradnju sa specijalnim jedinicama vojske radi poboljsanja sigurnosti svih gradjana koji napustaju glavni dio grada ( autoput ).
• 3.3 • Radio bih vise punktova sa Vojskom / Federal Bureau of Investigation / Centralnom Policijom.
• 3.4 • Svaki clan San Andreas Highway Patrol-a bih imao svoju znacku ( zapljena vozila, zapljena stvari iz gepeka, hapsenja, kazne... ).
• 3.5 • Povecao bih treninge svih clanova SAHP-a ( pit , box maneuver).
• 3.6 • Poboljsao bih rad na bubici i ozivio bih njenu funkciju.



Motto San Andreas Highway Patrol-a:
•SAHP služi i štiti građane, pokušavajući da ih što više održi sigurne od kriminala i zivotu u Los Santosu.
•SAHP služi građanima tako što im stavlja na uslugu profesionalne Deputy Sheriff-e koji zastupaju zakon i primjenjuju ga na profesionalan način.


Misija San Andreas Highway Patrol-a:
•Misija SAHP-a kroz sve resurse koje posjeduje i svim mogućim sredstvima osigura lagodan život u Los Santosu.


Vizija San Andreas Highway Patrol-a:
•Vizija SAHP-a je da oslobodi i odrzava podrucje van grada bez kriminala i javnih nereda pogotovo u svom reonu.


Prica San Andreas Highway Patrol-a:

• Sa pocetkom u Sandy Shores 1890-tih godina Sheriffi su se razvijali da budu zavodnici reda i mira u malim gradovima i selima
daleko od bilo kakve vece civilizacije. Sheriffi su godinama drzali gradove i sela pod kontrolom, vladao je mir i sve je bilo
odlicno do 1960-tih godina. 1960. godine su se poceli razvijati brzi automobili te su bande i mafije krenuli stupat na snagu i
sheriffi nisu vise imali sanse da zavode mir jer ih je bilo jako malo, a bande i mafije su postajale sve vece i vece.
S obzirom da se otvorila stanica Patrolne Policije u Palleto Bay-u 1970. godine, sheriffi su dosli na ideju da potpisu
sporazum da Patrolna Policija i Sheriff Department se ujedine jer bi to bilo jedino rijesenje da stupaju na snagu i da daju
otpor bandama i mafijama. Patrolnoj Policiji se to nije svidjelo ali 1972. godine su shvatili da je to bilo jedino rijesenje
da bi mogli bilo sta uraditi povodom stupanja na snagu i borbe protiv kriminala. Stoga 1972. godine, sporazum je potpisan te su
se Patrolna Policija i Sheriff Department ujedinili. Novo ime drzavne firme je SAHP - San Andreas Highway Patrol i bili su jedna
od najvecih drzavnih firmi u to vrijeme. 1975. godine je SAHP zatrazio nova i brza vozila te jednu blindu za posebne akcije.
Dostava novih vozila je trajala jako dugo zbog papira ali su vozila stigla 1980. godine. SAHP je 1980-tih sluzbeno postala
najjaca i najveca drzavna firma svih vremena sa brojem aktivnih ljudi od 40 clanova svakoga dana. Pruzali su jako veliki otpor
svim bandama i mafijama te su 1995. godine sav kriminal istrijebili i zaveli ponovo red i mir medju gradjanima.
Pripadnici SAHP-a su dobijali razne ordene kao sto su: Orden Hrabrosti, Orden Odanosti, Orden Najbolji Sheriff,
Orden za Iznimne Pothvate itd. Sve je to bilo divno i krasno do 2010. godine kada su ponovo bande i mafije stupale na snagu.
SAHP se bori do dana danasnjeg da ponovo zavede mir ali ovog puta je puno teze jer su oformilo 5 bandi i oko 100-120 mafija koje
svakog dana teroriziraju gradjane cijelog grada.

Vazni datumi:

•Datum: 08.07.1980
Razlog: Prva dostava novih i brzih automobila za SAHP.
•Datum: 01.09.1980.
Razlog: SAHP postaje najveca i najjaca drzavna organizacija svih vremena.
•Datum: 28.05.1995.
Razlog: Zaveden ponovo red i mir medju gradjanima.
•Datum: 10.10.2010.
Razlog: Bande i mafije su ponovo stupile na snagu.
•Datum: 21.11.2010.
Razlog: Teroristicki napad na Centralnu Bolnicu (ranjeno vise od 2.800 ljudi).
•Datum: 18.12.2010.
Razlog: Prvi napad na Vojnu Bazu.
•Datum: 19.04.2018.
Razlog: Prva oruzana pljacka na prodavaonicu robe (preko 34 kriminalaca je pohapseno).
•Datum: 20.08.2019.
Razlog: Prva oruzana pljacka na prodavaonicu oruzja (preko 48 policajaca je tesko ranjeno).


Rankovi:

11. Suspendirani Sheriff
12. Sheriff Akademija
13. Sheriff Vjezbenik
14. Sheriff I
15. Sheriff II
16. Sheriff III
17. Special Response Team
18. Sheriff Narednik I
19. Sheriff Narednik II
20. Sheriff Komandir I
21. Sheriff Komandir II
22. XY ""
23. Sheriff Training Department
24. Komandir Special Response Team-a
25. Senior Sheriff
26. Head XY ""
27. Upravitelj Stanice
28. Asistent Drzavnog Sheriffa
29. Zamjenik Drzavnog Sheriffa
30. Drzavni Sheriff


Kodovi:

10-1 --> Sve jedinice se vracaju u bazu po naredjenju komandnog osoblja.
10-2 --> Negativno.
10-3 --> Prekid razgovora na centrali.
10-4 --> Potvrda / Primljeno.
10-5 --> Ponovite poslednji prijenos.
10-6 --> Zanemarite poslednji prijenos.
10-7 --> Pauza.
10-8 --> Povratak sa pauze.
10-9 --> Ranjen civil / Ranjen drzavni sluzbenik!
10-10 --> Pucnjava u toku.
10-11 --> Pljačka u toku.
10-13 --> Osumnjičeni u pritvoru.
10-14 --> Oblacenje specijalne uniforme!
10-20 --> Trenutna lokacija?
10-22 --> Talacka situacija.
10-33 --> Hitno potrebna podrska!
10-35 --> Izbacaj iz organizacije.
10-99 --> Situacija je završena.
Kod A --> ((Pad igre))
Kod B --> ((Admin situacija / Pauziran RP))

Kod 1 --> Situacija opasna po zivot. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
Kod 2 --> Polu-hitni! (samo svjetla)
Kod 3 --> Hitna pomoć! (svjetla i sirene)
Kod 4 --> Situacija pod kontrolom.
Kod 5 --> Teroristički napad!
Kod 6 --> Van vozila!
Kod 7 --> Sprovođenje istrage.

Status 1 --> Prijavljivanje na duznost.
Status 2 --> Odjavljivanje sa duznosti.


Devizije:

• Training Department --> Ova devizija je odgovorna za obuku i treninge svih clanova Sheriff Departmenta. --> TD
• Special Response Team --> Ovo je specijalna jedinica Sheriff Departmenta, oni pomazu patrolama ukoliko dodje do pucnjave i idu na specijalne akcije. --> SRT
• Spy Department --> Ovo je tim Detektiva / Inspektora koji otkrivaju kriminal bez da budu primjeceni od strane kriminala. --> XY


Patrole:

• Romeo --> Koriste ga iskljucivo patrolno osoblje
• Edward --> Koriste ga iskljucivo Special Response Team

Prijavljivanje patrola --> • Status 1, S/D/T/Q, Romeo / Edward 1
Odjavljivanje patrola --> • Status 2, S/D/T/Q, Romeo / Edward 1

Obrazlozenje:
Status 1 --> Prijavljivanje patrole
Status 2 --> Odjavljivanje patrole
S --> Solo (1 u autu)
D --> Duo (2 u autu)
T --> Trio (3 u autu)
Q --> Quatro (4 u autu)
Romeo X --> Zavisi od devizije i broja aktivnih patrola
Edward X --> Zavisi od devizije i broja aktivnih patrola
 
Last edited:

Matkee Magluta

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
103
1. Vaše ime u RL: Antonio
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 - 12 h
5. Vaš Diskord: Lucic#3634
6. Vaše Ingame ime: Antonio DeLaMandela
7. Vaš ID: 3090

Dodatne Informacije

1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
• 2.1 • Bio sam vise od 9 mjeseci u SAHP-u, zavolio sam ovu organizaciju i dovoljno sam dugo u njoj da znam kako funkcionira.
• 2.2 • Mislim da sam dovoljno sposoban da vodim Sheriff Department, aktivan sam svaki dan od 10 do 12 sati te bih time lakse uocavao greske clanova u organizaciji.
• 2.4 • Poboljsao bih suradnju sa ostalim drzavnim organizacijama u cilju postizanja kvalitetnog RP-a.
• 2.5 • Poboljsao bih organizacju rada tako sto bih se posvetio pojedincu, tako i cjelome timu (organizaciji).

3. Naravno, tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:
• 3.1 • Povecao bih patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed, okolnim i planinskim putevima.
• 3.2 • Pojacao bih suradnju sa specijalnim jedinicama vojske radi poboljsanja sigurnosti svih gradjana koji napustaju glavni dio grada ( autoput ).
• 3.3 • Radio bih vise punktova sa Vojskom / Federal Bureau of Investigation / Centralnom Policijom.
• 3.4 • Svaki clan San Andreas Highway Patrol-a bih imao svoju znacku ( zapljena vozila, zapljena stvari iz gepeka, hapsenja, kazne... ).
• 3.5 • Povecao bih treninge svih clanova SAHP-a ( pit , box maneuver).
• 3.6 • Poboljsao bih rad na bubici i ozivio bih njenu funkciju.



Motto San Andreas Highway Patrol-a:
•SAHP služi i štiti građane, pokušavajući da ih što više održi sigurne od kriminala i zivotu u Los Santosu.
•SAHP služi građanima tako što im stavlja na uslugu profesionalne Deputy Sheriff-e koji zastupaju zakon i primjenjuju ga na profesionalan način.


Misija Sheriff Departmenta:
•Misija SAHP-a kroz sve resurse koje posjeduje i svim mogućim sredstvima osigura lagodan život u Los Santosu.


Vizija Sheriff Departmenta:
•Vizija SAHP-a je da oslobodi i odrzava podrucje van grada bez kriminala i javnih nereda pogotovo u svom reonu.


Prica San Andreas Highway Patrol-a:

• Sa pocetkom u Sandy Shores 1890-tih godina Sheriffi su se razvijali da budu zavodnici reda i mira u malim gradovima i selima
daleko od bilo kakve vece civilizacije. Sheriffi su godinama drzali gradove i sela pod kontrolom, vladao je mir i sve je bilo
odlicno do 1960-tih godina. 1960. godine su se poceli razvijati brzi automobili te su bande i mafije krenuli stupat na snagu i
sheriffi nisu vise imali sanse da zavode mir jer ih je bilo jako malo, a bande i mafije su postajale sve vece i vece.
S obzirom da se otvorila stanica Patrolne Policije u Palleto Bay-u 1970. godine, sheriffi su dosli na ideju da potpisu
sporazum da Patrolna Policija i Sheriff Department se ujedine jer bi to bilo jedino rijesenje da stupaju na snagu i da daju
otpor bandama i mafijama. Patrolnoj Policiji se to nije svidjelo ali 1972. godine su shvatili da je to bilo jedino rijesenje
da bi mogli bilo sta uraditi povodom stupanja na snagu i borbe protiv kriminala. Stoga 1972. godine, sporazum je potpisan te su
se Patrolna Policija i Sheriff Department ujedinili. Novo ime drzavne firme je SAHP - San Andreas Highway Patrol i bili su jedna
od najvecih drzavnih firmi u to vrijeme. 1975. godine je SAHP zatrazio nova i brza vozila te jednu blindu za posebne akcije.
Dostava novih vozila je trajala jako dugo zbog papira ali su vozila stigla 1980. godine. SAHP je 1980-tih sluzbeno postala
najjaca i najveca drzavna firma svih vremena sa brojem aktivnih ljudi od 40 clanova svakoga dana. Pruzali su jako veliki otpor
svim bandama i mafijama te su 1995. godine sav kriminal istrijebili i zaveli ponovo red i mir medju gradjanima.
Pripadnici SAHP-a su dobijali razne ordene kao sto su: Orden Hrabrosti, Orden Odanosti, Orden Najbolji Sheriff,
Orden za Iznimne Pothvate itd. Sve je to bilo divno i krasno do 2010. godine kada su ponovo bande i mafije stupale na snagu.
SAHP se bori do dana danasnjeg da ponovo zavede mir ali ovog puta je puno teze jer su oformilo 5 bandi i oko 100-120 mafija koje
svakog dana teroriziraju gradjane cijelog grada.

Vazni datumi:

•Datum: 08.07.1980
Razlog: Prva dostava novih i brzih automobila za SAHP.
•Datum: 01.09.1980.
Razlog: SAHP postaje najveca i najjaca drzavna organizacija svih vremena.
•Datum: 28.05.1995.
Razlog: Zaveden ponovo red i mir medju gradjanima.
•Datum: 10.10.2010.
Razlog: Bande i mafije su ponovo stupile na snagu.
•Datum: 21.11.2010.
Razlog: Teroristicki napad na Centralnu Bolnicu (ranjeno vise od 2.800 ljudi).
•Datum: 18.12.2010.
Razlog: Prvi napad na Vojnu Bazu.
•Datum: 19.04.2018.
Razlog: Prva oruzana pljacka na prodavaonicu robe (preko 34 kriminalaca je pohapseno).
•Datum: 20.08.2019.
Razlog: Prva oruzana pljacka na prodavaonicu oruzja (preko 48 policajaca je tesko ranjeno).


Rankovi:

11. Suspendirani Sheriff
12. Sheriff Akademija
13. Sheriff Vjezbenik
14. Sheriff I
15. Sheriff II
16. Sheriff III
17. Special Response Team
18. Sheriff Narednik I
19. Sheriff Narednik II
20. Sheriff Komandir I
21. Sheriff Komandir II
22. XY ""
23. Sheriff Training Department
24. Komandir Special Response Team-a
25. Senior Sheriff
26. Head XY ""
27. Upravitelj Stanice
28. Asistent Drzavnog Sheriffa
29. Zamjenik Drzavnog Sheriffa
30. Drzavni Sheriff


Kodovi:

10-1 --> Sve jedinice se vracaju u bazu po naredjenju komandnog osoblja.
10-2 --> Negativno.
10-3 --> Prekid razgovora na centrali.
10-4 --> Potvrda / Primljeno.
10-5 --> Ponovite poslednji prijenos.
10-6 --> Zanemarite poslednji prijenos.
10-7 --> Pauza.
10-8 --> Povratak sa pauze.
10-9 --> Ranjen civil / Ranjen drzavni sluzbenik!
10-10 --> Pucnjava u toku.
10-11 --> Pljačka u toku.
10-13 --> Osumnjičeni u pritvoru.
10-14 --> Oblacenje specijalne uniforme!
10-20 --> Trenutna lokacija?
10-22 --> Talacka situacija.
10-33 --> Hitno potrebna podrska!
10-35 --> Izbacaj iz organizacije.
10-99 --> Situacija je završena.
Kod A --> ((Pad igre))
Kod B --> ((Admin situacija / Pauziran RP))

Kod 1 --> Situacija opasna po zivot. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
Kod 2 --> Polu-hitni! (samo svjetla)
Kod 3 --> Hitna pomoć! (svjetla i sirene)
Kod 4 --> Situacija pod kontrolom.
Kod 5 --> Teroristički napad!
Kod 6 --> Van vozila!
Kod 7 --> Sprovođenje istrage.

Status 1 --> Prijavljivanje na duznost.
Status 2 --> Odjavljivanje sa duznosti.


Devizije:

• Training Department --> Ova devizija je odgovorna za obuku i treninge svih clanova Sheriff Departmenta. --> TD
• Special Response Team --> Ovo je specijalna jedinica Sheriff Departmenta, oni pomazu patrolama ukoliko dodje do pucnjave i idu na specijalne akcije. --> SRT
• Spy Department --> Ovo je tim Detektiva / Inspektora koji otkrivaju kriminal bez da budu primjeceni od strane kriminala. --> XY


Patrole:

• Romeo --> Koriste ga iskljucivo patrolno osoblje
• Edward --> Koriste ga iskljucivo Special Response Team

Prijavljivanje patrola --> • Status 1, S/D/T/Q, Romeo / Edward 1
Odjavljivanje patrola --> • Status 2, S/D/T/Q, Romeo / Edward 1

Obrazlozenje:
Status 1 --> Prijavljivanje patrole
Status 2 --> Odjavljivanje patrole
S --> Solo (1 u autu)
D --> Duo (2 u autu)
T --> Trio (3 u autu)
Q --> Quatro (4 u autu)
Romeo X --> Zavisi od devizije i broja aktivnih patrola
Edward X --> Zavisi od devizije i broja aktivnih patrola
JA GARANTUJEM ZA OVOG DECKA
 

Ranisavljevic

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
79
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mateja

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-12h

5. Vaš Diskord: Matejaaa1#9068

6. Vaše Ingame ime: Matke Sakur

7. Vaš ID: 29402

Dodatne informacije
1. Lider: SAHP

2. Zašto želite da budete vode ove posebne organizacije ? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Prvi razlog zbog kojeg bih želio postati lider SAHP -a je taj što sam bio Zamjenik Državnog Šerifa želio nastaviti rad i napredak u poboljšanju reda šerifa. Tokom svojih nešto više od dva mjeseca sa odijeljenjem šerifa, vodio sam tužbu u mnogim oblastima odeljenja da se zalažem za stalno poboljšanje. Ovo sam prvo započeo implementacijom zamki za brzinu, da bih obuzdao divljanje bezobzirnih vozača u ovom gradu. Zatim sam po svom nalogu nastavio sa obukom, gdje sam organizirao i vodio naše odjeljenje za obuku. Postavljanje procesa prelaska sa pripravnik zamjenika III, osiguranje kvaliteta ( Pripravnik na zamjenik vodiča ) Ovaj naporan rad poznat je tako što sam dobio nalog "Zamjenik Državnog Šerifa " . Moja potraga se tu nije završila jer sam zajedno sa drugim nalogodavcem u to vrijeme stvorio oficira SAHP -a (Kodeks ponašanja oficira ), čiji je cilj bio ne samo osigurati kvalitet tokom cijelog procesa obuke, već ga održavati u cijelom odjeljenju . Dobijanje vodeće uloge šerifa u SAHP -u samo bi se osiguralo da se ova poboljšanja dogode još brže i da imaju značajniji i trajniji utjecaj.

Drugi razlog zbog kojeg se javljam da postanem lider SAHP -a je moja jasna sposobnost vođenja. Kao Zamjenik Državnog Šerofa u SAHP -u, odgovorio sam za razvoj novih polaznika nezavisnim pouzdanim šerifskim zamjenicima. Ovo je samo po sebi zahtjevan zadatak liderske sposobnosti, ali sam ipak uspio u ovoj ulozi. Uspješno sam obučio oko pola odijeljenja pa čak i stare pse naučio novim trikovima kada su u pitanju zamke za brzinu. Ovo je samo dokaz moje sposobnosti kao vode, i zašto vjerujem da me ta sposobnost naterala da se javim za lidera SAHP -a.

Moj treći i posljednji razlog zašto želim da postanem Lider SAHP -a je to što želim da SAHP ostane SAHP. Ne kažem da nema prostora za poboljšanje, ali sam nakon čitanja drugih prijava za lidera SAHP -a shvatio da jedan podnosilac prijavi nije znao ko smo. Nekoliko je onih koji žele da se odjeljenje pretvori u odjeljenje spremno za paradu, ali divlji zapad nisu civilizirali gradski policajci spremni za paradu, civilizirali su ga šerifi i kauboji. Drugi žele da nas odvedu sa prvih linija fronta i vide nas kao pojavljivanje, o tome se nikada nije radilo. SAHP je grupa koja će vas juriti dok nam gume ne padnu s krstarica, i boriti se za pravdu do našeg posljednjeg daha, i nema zamijenjene za nekoga ko to razumije.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RP -a u organizaciji.
Vrijeme želim da se uvjerim da su se svi moji zamjenici profesionalno ponudili. Ovaj postupak bi mogao imati dvostruku svršu, kao i da osiguramo pravila RP i da prepoznamo padove u našem RP -u, i kako možemo ispraviti nakon pregleda tjelesne kamere za ispunjenje iskustva za sve (dokument koji je bio u radovima ). Drugi način na koji bih poboljšao RP je implementacija vidljivije dokaza Dužnosti, Karte i Hapšenja. Prikazati aktivnost i produktivnost SAHP -a kao organizacija. Ovo dodaje transparentnost organizacije kako bi administracija mogla vidjeti produktivnost, ali također može poslužiti i kao sredstvo koje visoka komanda može koristiti kako bi se osiguralo da svi naši zastupnici ispunjavaju svoje dužnosti zamjenika u SAHP-u. Moj posljednji prijedlog za poboljšanje RP -a je razvoj zapovjedne strukture koja može lako otkriti sve vremenske zone,Imam dosta iskustva u drzavnim org bio sam u FiB LSPD NG GOD SAHP.imam ljude koji imaju rp u krvi i dosta su iskusni u drzavnim org! imam puno ideja kako bih organizaciju doveo na neki viši nivo, uveo bih mnogo novina, te bih poboljšao rad svojih kolega. Dosta sam aktivan, doveo bih neke svoje ljude koji su već bili sa mnom u državnim organizacijama na visokim pozicijama kako ne bi bilo problema u samoj organizaciji.

Struktura:

30 - Državni Šerif

29 - Zamenik Državnog Šerifa (Glavni i odgovorni za sve radnje, vezane za SAHP, kada lider nije tu)

28 - Asistent Državnog Šerifa (Pomoćnik prethodna dva navedena, ukoliko nižim HC činovima nije nešto jasno, može se obratiti Asistentu)

27 - Šef Odeljenja (Kada nema viših od njega, šef odeljenja je zadužen za department i stabilnost organizacije)

26 - Glavni Inspektor (Glavni inspektor odlučuje kakva je kazna za određenu osobu, koju njegovi inspektori uhvate)

25 - Komandir (Komandir, upućuje niže rankove te ih ispravlja kako treba raditi, ukazuje na greške)

24 - Komandant Taktičkog Tim-a (Ne meša se u ostale timove, vodi svoje obučava ih, prvi dolaze na globale, smišljaju taktike, formacije)

23 - Komandant AirSupport (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje kako postupati i koristi vazdušni prevoz, vozi na lokacije koje nisu pristupačne autom, izviđa situaciju)

22 - Komandant Snajper Tim-a (Ne meša se u ostale timove, uvek sa sobom imaju snajpere i posmatraju situaciju iz daleka, ukoliko dodje do 10-10, reaguju iz daleka)

21 - Komandant Offroad Tim-a (Ne meša se u ostale timove, koriste džipove i vode svoj tim te ako lice ide preko brda oni stupaju u akciju)

20 - Vođa Patrole (Može u bilo kojem momentu pozvati sve prisutne, trenutne kolege na 10-1, da ih rasporedi u patrolu)

19 - Zamenik Glavnog Inspektora (Odlučuje kakva je kazna za određenu osobu, koju njegovi inspektori uhvate, kada glavni inspektor nije tu)

18 - Instruktor Obuke (Osoba koja obučava početnike, prati i odlučuje ko će biti unapređen)

17 - Zamenik Komandanta Taktičkog Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

16 - Zamenik Komandanta AirSupport (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

15 - Zamenik Komandanta Snajper Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

14 - Zamenik Komandanta Offroad Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

13 - Zamenik Vođe Patrole (Pomaže svom vođi, kada vođa nije tu zamenik ima pravo da postupi isto kao i vođa patrole, on preuzima odgovornost)

12 - Inspektor (Član koga ne zanimaju timovi, već misterije i slučajevi)

11 - Taktički Tim (Prvi dolaze na pozive, globale ,pridržavaju se zameniku/glavnom, u taktikama, postavkama)

10 - AirSupport (Dolaze da izviđaju situaciju, slušaju svoje nadređene)

9 - Snajper Tim (Posmatraju situaciju iz daleka, čekaju priliku, slušaju nadređene)

8 - Offroad Tim (Idu tamo gde nije dostupno običnim vozilima, uzimaju offroad vozila te nastavlju situaciju)

7 - Šerif Veteran (Šerif koji je zadovoljio HC svojim radom i trudom, može da predvodi ostale u patrolama)

6 - Šerif Senior (Šerif koji se trudi da postane što bolji, radi redovno, ispunjava patrol log)

5 - Šerif (Šerif koji je prošao ispit, ide u patrolu, predvodi mlađe šerife)

4 - Mlađi šerif (Šerif koji je tek položio ispit i može da krene sa radom)

3 - Šerif Regrut (Šerif koji nije još uvek počeo sa totalnim radom, nego uči od ostalih, nema puno funkcija)

2 - Šerif na Obuci (Šerif koji je tek primljen u organizaciju, ima priliku da polaže ispite za dalje)

1 - Suspenzija (Šerif koji je razočarao celu organizaciju,može da se iskupi time sto će ponovo polagati ispit za svog rank, ako ga ne prođe, kreće iz početka)


Kodovi:

10-1 - Žuta linija

10-2 - Negativno

10-3 - Prekid komunikacije na Radio

10-4 - Potvrdno

10-5 - Ponovi prenos

10-6 - Zanemari prenos

10-7 - Odjava dužnosti ( AFK)

10-8 - Prijava dužnosti

10-10 - Pucnjava, hitno pojačanje

10-14 - Uniforma za akcije

10-20 - Lokacija

10-21 - SITREP ( Trenutno stanje )

10-55 - Prevoz lica do zatvora

10-57 - Potera

10-99 - Situacija gotova

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)

Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)

Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)

Kod 4: Situacija pod kontrolom

Kod A: Pad igre

Kod B: Mišić F8 i U
Timovi koji bih uveo u organizaciji:

1. Taktički Tim ( To bi bio specijalni tim koji bi se prvi pojavljivao na akcije i imali bi uvek jednog pregovarača, oni bi određivali formacije, postavke svih kolega u SAHP )

2. AirSupport ( Sam čin govori o tome kako bi oni iz vazduha pratili situaciju, patrolirali kroz predele gde auto ne bi mogao da ide )

3. Snajperski tim ( Tim koji uvek posmatraju iz daljine i čuvaju leđa drugim kolegama )

4. Offroad tim ( Idu u predele svojim dzipovima gde to nije moguće običnim vozilima )

Srecno Svim Kandidatima zeli vam Matke Sakur!!!

Hvala na citanju moje aplikacije svima zelim svu srecu i da sto bolje opreme svoje ljude i njihovu organizaciju dobrim RolePlay-om!
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome.#0001
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7. Vaš ID:24227


Dodatne Informacije
1. Lider za the Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije. Bio sam vec lider crime organizacije (BLOODS) i vjerujem a i mnogi znaju da sam kao lider bio veoma uspjesan ali nazalost desila se nezgoda i sve je propalo, pa to iskustvo zelim prenijeti i na ovu organizaciju te ponovo pokusati i pametnije razmisljati.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U dosta drugih organizacija sam bi zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke,FZ,pljacka prodacvnice,gun store,podmornica,tajna radnja i pomorsku bitku.Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medu clanovima

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju

To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Dona 😊!
 
Last edited:

Miloje

Player
Player
Joined
Sep 24, 2022
Messages
60
Informacije
1. Vaše ime u RL:Miloje Bagic
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:Najmanje 2h Najvise 15h
5. Vaš Diskord:AlphaLion#4319
6. Vaše Ingame ime:Miloje Gotti
7. Vaš ID:17306

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): 2.1.Zato sto sam pre radio u SAHP,LSPD i sada u EMS u svakoj org sam bio visi cin i voleo bih u nekoj da budem leader. 2.2.Zelim da Gradjani budu zasticeni na MAX.Da vratim SAHP kakav je pre bio jer SAHP je pre pp meni bio najbolja Drzavna Org i zelim da bude tako.Poboljsao bih odnose sa drugim org.Znam jako dobr pravila grada.Slao bih mnogo vise patrola na autoput.Svaki clan SAHP-a bi imao svoj patro-log.Na pocetku bi Regrutacije bile 3 dana nedeljno a psle malo manje.Nebih pravio razliku izmedju cinova svi bi mi bili isti.Svako ko bi dsao na regrutaciju bih bio na max ispitan pravilima servera da nebih dolazil d WARN-ova i disband-ova. 2.3.Smatram da imam dovoljdo iskustva sa drzavnim org.Imao bih nekoliko ljudi koji bi pokazivali novim clanovima kako se sta radi.Nebih bio strog niti moji HS i HC ali bih morao da bude RAD,RED i DISCIPLINA.Imao bih dva yamenika koji bi me menjali dok mene nema tu.Kasa HC kaze dosta onda je dosta jer nema zezancije mora da se zastiti grad.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: .Da se sto vise rp-a.Da kada nekome neradi mic da se nekaze"misic F8 F10 "nego "popite malo vode kolega". Da se link Discorda nesalje u rp Chat ne go u non rp chat.Da se nekrse pravila grada i pravila SAHP-a.Da palicu mogu nositi samo ljudi sa biogafijom.
Struktura:

30 - Državni Šerif

29 - Zamenik Državnog Šerifa (Glavni i odgovorni za sve radnje, vezane za SAHP, kada lider nije tu)

28 - Asistent Državnog Šerifa (Pomoćnik prethodna dva navedena, ukoliko nižim HC činovima nije nešto jasno, može se obratiti Asistentu)

27 - Šef Odeljenja (Kada nema viših od njega, šef odeljenja je zadužen za department i stabilnost organizacije)

26 - Glavni Inspektor (Glavni inspektor odlučuje kakva je kazna za određenu osobu, koju njegovi inspektori uhvate)

25 - Komandir (Komandir, upućuje niže rankove te ih ispravlja kako treba raditi, ukazuje na greške)

24 - Komandant Taktičkog Tim-a (Ne meša se u ostale timove, vodi svoje obučava ih, prvi dolaze na globale, smišljaju taktike, formacije)

23 - Komandant AirSupport (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje kako postupati i koristi vazdušni prevoz, vozi na lokacije koje nisu pristupačne autom, izviđa situaciju)

22 - Komandant Snajper Tim-a (Ne meša se u ostale timove, uvek sa sobom imaju snajpere i posmatraju situaciju iz daleka, ukoliko dodje do 10-10, reaguju iz daleka)

21 - Komandant Offroad Tim-a (Ne meša se u ostale timove, koriste džipove i vode svoj tim te ako lice ide preko brda oni stupaju u akciju)

20 - Vođa Patrole (Može u bilo kojem momentu pozvati sve prisutne, trenutne kolege na 10-1, da ih rasporedi u patrolu)

19 - Zamenik Glavnog Inspektora (Odlučuje kakva je kazna za određenu osobu, koju njegovi inspektori uhvate, kada glavni inspektor nije tu)

18 - Instruktor Obuke (Osoba koja obučava početnike, prati i odlučuje ko će biti unapređen)

17 - Zamenik Komandanta Taktičkog Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

16 - Zamenik Komandanta AirSupport (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

15 - Zamenik Komandanta Snajper Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

14 - Zamenik Komandanta Offroad Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

13 - Zamenik Vođe Patrole (Pomaže svom vođi, kada vođa nije tu zamenik ima pravo da postupi isto kao i vođa patrole, on preuzima odgovornost)

12 - Inspektor (Član koga ne zanimaju timovi, već misterije i slučajevi)

11 - Taktički Tim (Prvi dolaze na pozive, globale ,pridržavaju se zameniku/glavnom, u taktikama, postavkama)

10 - AirSupport (Dolaze da izviđaju situaciju, slušaju svoje nadređene)

9 - Snajper Tim (Posmatraju situaciju iz daleka, čekaju priliku, slušaju nadređene)

8 - Offroad Tim (Idu tamo gde nije dostupno običnim vozilima, uzimaju offroad vozila te nastavlju situaciju)

7 - Šerif Veteran (Šerif koji je zadovoljio HC svojim radom i trudom, može da predvodi ostale u patrolama)

6 - Šerif Senior (Šerif koji se trudi da postane što bolji, radi redovno, ispunjava patrol log)

5 - Šerif (Šerif koji je prošao ispit, ide u patrolu, predvodi mlađe šerife)

4 - Mlađi šerif (Šerif koji je tek položio ispit i može da krene sa radom)

3 - Šerif Regrut (Šerif koji nije još uvek počeo sa totalnim radom, nego uči od ostalih, nema puno funkcija)

2 - Šerif na Obuci (Šerif koji je tek primljen u organizaciju, ima priliku da polaže ispite za dalje)

1 - Suspenzija (Šerif koji je razočarao celu organizaciju,može da se iskupi time sto će ponovo polagati ispit za svog rank, ako ga ne prođe, kreće iz početka)


Kodovi:

10-1 - Žuta linija

10-2 - Negativno

10-3 - Prekid komunikacije na Radio

10-4 - Potvrdno

10-5 - Ponovi prenos

10-6 - Zanemari prenos

10-7 - Odjava dužnosti ( AFK)

10-8 - Prijava dužnosti

10-10 - Pucnjava, hitno pojačanje

10-14 - Uniforma za akcije

10-20 - Lokacija

10-21 - SITREP ( Trenutno stanje )

10-55 - Prevoz lica do zatvora

10-57 - Potera

10-99 - Situacija gotova

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)

Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)

Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)

Kod 4: Situacija pod kontrolom

Kod A: Pad igre

Kod B: Mišić F8 i U
Timovi koji bih uveo u organizaciji:

1. Taktički Tim ( To bi bio specijalni tim koji bi se prvi pojavljivao na akcije i imali bi uvek jednog pregovarača, oni bi određivali formacije, postavke svih kolega u SAHP )

2. AirSupport ( Sam čin govori o tome kako bi oni iz vazduha pratili situaciju, patrolirali kroz predele gde auto ne bi mogao da ide )

3. Snajperski tim ( Tim koji uvek posmatraju iz daljine i čuvaju leđa drugim kolegama )

4. Offroad tim ( Idu u predele svojim dzipovima gde to nije moguće običnim vozilima ) Hvala na citanu i zelim svu srecu ostalim kandidatima.
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
259
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: +1h
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5.Vaš diskord: acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Joe Yeager
7. Vaš ID: 412

Dodatne Informacije
1. Lider za The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Voleo bih postati lider The Falimies da bih mogao stvoriti jednu veliku zajednicu koja ce omoguciti novim igracima da iskuse zivot gangstera i da dobiju slobodu geto zone

-Zbog poznavanja rp pravila od ranije naucio bih ljude pravila za org a i za igricu nevezano od orga, te bi im pomogao da se snadju u igrici generalno

-Bio bih jedan od aktivnih lidera te bih bio vecinu vremena na raspolaganju clanovima moje organizacije u slucaju da su za pljacke ili neke kriminalne aktivnosti ili skriptovane evente

-Aktivirao bih clanove oko dogadjaju poput 'Tajne radnje' i 'Pomorska bitka' te bi im objasnio da ta 2 specificna dogadjaja donose organizaciji municiju koju ce clanovi moci koristiti u svrhu pucanja i radjenja kriminalnih aktivnosti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Organizovao bih ekipe za turf tim, sprej tim, geto tim itd koji ce voditi te aktivnosti kako ne bi bilo nesporazuma na radiu i problema sa forumom.

-Povecao bih uslove za ispitivanje clanova kako bih bio siguran da clanovi ne bi pravili probleme ili nabijali warnove sebi drugima ili nedaj boze drugim orgovima.

-Objasnio bih clanovima da je postovanje kljuc saradnje i dobrih odnosa u organizaciji te bih odrzavao vise sastanaka nedeljno kako bih cuo da li ima nekih problema ili svadja i redovno bih castio svoje clanove te bi im skoro svaki dan davao bonuse kao org.

-Aktivirao bih vise clanove po getu te bih napravio pakt sa jednom bandom kako bi uspeli da geto napravio u zelenoj boji odnosno da oznacimo da mi vodimo geto

-Ispitivanja za ulazak bi ostavio uglavnom lideru i njegovim zamenicima jer u te ljude jedino imam poverenja da ce ubaciti ljude koji su od poverenja i znanja

-Probao bih da povecam odnos izmedju organizacija i porodica kako bi ljudi shvatili da nismo ''gladni i zedni krvi'' kao sto je vecina

-U slucaju da bude potreba za opomenama i smanjivanjem rankova potrudio bih se da odmah resim probleme/problemove da ne bi napravio problem sebi ili drugim clanovima bande.
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593

Kopirao si moju prijavu. Aj da si se potrudio da prepravis nego nego si i emojije ostavio iste hahahahaha
ko i kad ste ti i chif uzimali LI, pola njih moju prijavu hahah
 

Eron Zaklan2

Player
Player
Joined
Sep 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Eron
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5.Vaš diskord: "elshani"#1875
6. Vaše Ingame ime: Eron Cartiero
7. Vaš ID: 23992

Dodatne Informacije
1. Lider za The Families

2.3 Zašto želite biti leader ove posebne organizacije?

- Generalno RolePlayam veoma dugo (Jos od sampa). Savrseno znam kako i sta treba jedna 'banda' da radi. Pored toga sam generalno ozbiljan lik, tako da nece biti greske sa nase strane.
- Ne bi mi bilo prvi put da sam lider, da RPam lidera bande ili drzavne sluzbe (mislim na prosle servere gde sam igrao). Volim da sve to izgleda cakum pakum, i za razliku od drugih, znam da GUBIM u RPu
- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije (Legala i ilegala), ne svidja mi se sta lideru dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda. Pa makar morao da rolam buksne ili slusam boombox u hoodu.
- Ovo je cisto da dodam. Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili slično. 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Milslim da bi bas bio slag na tortu sto se tice roleplaya. Ne bi se samo islo na eventima i pljackalo. Bilo bi i stvarno malog RPa. Mozda ste cak i prisustvovali pljacki gunstora, bilo kao admin, taoc, policajac ili pljackas. Gde smo posle pljacke otislo po ronilacka odela i pobegli plivajuci do geta u ronilackom odelu. To je samo bio jedan od planova koje sam imao i iskoristio.
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju, sto sam vec i pokazao vise puta na ovom serveru. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa. Posto sam vec bio leader ove organizacije, nebih imao problema u postavljanju ljudi i opcenito u vođenju jedne od najboljih organizacija na serveru The Families Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam Leader i Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima, Leader Familiesima, Co-Leader Marabunti i Co-Leader Bloodsima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! . U svakoj mojo organizaciji do sada išlo bi se na svaki mogući event te bi se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma. Od Familiesa zelim napraviti najjacu organizaciju na serveru, a znam kako cu to i postici jer sam od svake moje organizacije po mome misljenju to i napravio. Kroz svoje Vagose sam naucio kako je to drzati savrsenu organizaciju bez upozorenja i posvetio sam se toj organizaciji maksimalno sa svojim High-Command timom. Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mogao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jedne jake i velike Familiese i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njima!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Informacije
1.Robert
2.24
3.GMT+1
4. Od 4 do 5h
5. Rifko#5742
6.Rimfet Zaklan
7. ID 4633
Dodatne informacije
1. Lider: SAHP
2. Zašto želite da budu vode ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Prvi razlog zbog kojeg bih želio postati lider SAHP-a je taj što sam bio Zamjenik Državnog Šerifa želio nastaviti rad i napredak bio sam lidrt LSPD u poboljšanju reda šerifa. Tokom svojih nešto više od dva mjeseca sa odijeljenjem šerifa, vodio sam tužbu u mnogim oblastima odeljenja da se zalažem za stalno poboljšanje. Ovo sam prvo započeo implementacijom zamki za brzinu, da bih obuzdao divljanje bezobzirnih vozača u ovom gradu. Zatim sam po svom nalogu nastavio sa obukom, gdje sam organizirao i vodio naše odjeljenje za obuku. Postavljanje procesa prelaska sa pripravnik zamjenika III, osiguranje kvalitete ( Pripravnik na zamjenika vodiča ) Ovaj naporan rad poznat je tako što sam dobio nalog "Zamjenik Državnog Šerifa " . Moja potraga se tu nije završila jer sam zajedno s drugim nalogodavcima u to vrijeme stvorio oficira SAHP -a (Kodeks ponašanja oficira ), čiji je cilj bio ne samo osigurati kvalitetu tijekom cijelog procesa obuke, već ga održavati u cijelom odjeljenju. Dobijanje vodeće uloge šerifa u SAHP -u samo bi se osiguralo da se ova poboljšanja dogode još brže i da imaju značajniji i trajniji utjecaj.

Drugi razlog zbog kojeg se javljam da postanem lider SAHP-a je moja jasna sposobnost vođenja. Kao Zamjenik Državnog Šerofa u SAHP -u, odgovorio sam za razvoj novih polaznika nezavisnim pouzdanim šerifskim zamjenicima. Ovo je samo po sebi zahtjevan zadatak liderske sposobnosti, ali sam ipak uspio u ovoj ulozi. Uspješno sam obukao oko pola odijeljenja pa čak i stare pse naučio novim trikovima kada su u pitanju zamke za brzinu. Ovo je samo dokaz moje sposobnosti kao vode, i zašto vjerujem da me ta sposobnost naterala da se javim za lidera SAHP -a.

Moj treći i posljednji razlog zašto želim da postanem Lider SAHP -a to je ono što želim da SAHP ostane SAHP. Ne kažem da nema prostora za poboljšanje, ali sam nakon čitanja drugih prijava za lidera SAHP -a shvatio da jedan podnosilac prijave nije znao tko smo. Nekoliko je onih koji žele da se odjeljenje pretvori u odjeljenje spremno za paradu, ali divlji zapad nisu civilizirali gradski policajci spremni za paradu, civilizirali su ga šerifi i kauboji. Drugi žele da nas odvedu sa prve linije fronta i vide nas kao pojavljivanje, o tome se nikada nije radilo. SAHP je grupa koja će vas juriti dok nam gume ne padnu s krstaricom, i boriti se za pravdu do našeg posljednjeg daha, i nema zamijenjene za nekoga tko to razumije.
3. Vaš savjet za poboljšanje razine RP -a u organizaciji.
Vrijeme želim da se uvjerim da su se svi moji zamjenici profesionalno ponudili. Ova procedura bi mogla da ima dvostruku svršu, kao i da osigura pravila RP i da prepoznamo padove u našem RP -u, i kako možemo da ispravimo nakon pregleda telesne kamere za ispunjenje iskustva za sve (dokument koji je bio u radovima ). Drugi način na koji bih poboljšao RP je implementacija vidljivije dokaze Dužnosti, Karte i Hapšenja. Prikazati aktivnost i produktivnost SAHP -a kao organizacija. Ovo dodaje transparentnost organizacije kako bi administracija mogla vidjeti produktivnost, ali također može poslužiti i kao sredstvo koje visoka komanda može koristiti kako bi se osiguralo da svi naši zastupnici ispunjavaju svoje dužnosti zamjenika u SAHP-u. Moj posljednji prijedlog za poboljšanje RP -a je razvoj zapovjedne strukture koja može lako otkriti sve vremenske zone, što ne ostavlja neaktivno vrijeme određivanja jer su skoro poslanici nisu bili u mogućnostima zadatka i dobili zapovjedništvo u mogućnostima i ostvarili zapovjedništvo u okviru ciljeva uveo bi i ponovno značke da ispunjavaju zbog krađe iz sefa s poštovanjem Rimfet Zaklan.
 

Cvele Brutal

Participant
Leader of unofficial org
Joined
May 4, 2022
Messages
23
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6,7h
5. Vaš discord: Cvele#6018
6. Vaše Ingame ime: Cvele Brutal
7. Vaš ID: 20099

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ) - Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande. - Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou. - Imam dosta prijatelja koji su spremi da zajedno sa mnom do kraja mog mandata prodju kroz razne turfove i pljacke i sve sto zivot u getu donosi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. - U Families necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i iskustva u igranju. - Podici rp na visi nivo. - Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou. - Odrzavati dvaput sedmicno sastanke sa clanovima bande - Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade,pritom ne krseci pravila ovog servera.
 

Anđelko Roosevelt

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
583
Informacije

1. Vaše ime u RL: Anđelko

2. Vaše godine: 18

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: Ponedeljak-Petak do 5h, Subota-Nedjelja do 10h

5. Vaš Diskord: kaspar #1218

6. Vaše Ingame ime: Anđelko Carlisle

7. Vaš ID: 1034

Dodatne Informacije


1. Lider za... Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-
Prije svega jer sam upoznat sa svim pravilima roleplay-a, servera i naravno geta.

- Na grandu igram od samog otvorenja servera(6.10.2021.) i želim da se oprobam kao lider Familiesa.

-Imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da
ima.

-Smatram da sam zrela, sposobna i autoritetna osoba.

-Poznajem server, znam sve stvari koje lider ove organizacije treba da zna.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-
U zelene necu primati svakoga ko zatrazi.

-Svaki clan bande mora da zna pravila servera, narocito geto pravila.

- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.

- Odrzavati sastanke sa clanovima bande 2 puta tijedno.

- Clanovi koji budu pravili konflikte bili toxicni prema drugima i drugim organizacijama biti ce iste sekunde izbaceni iz organizacije.

- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade koje skripta servera dopušta, ne krseci naravno pravila servera.


Hvala na izdvojenom vremenu za moju prijavu

Sretno ostalim kandidatima ♥
 

Stefan Markoviic

Player
Player
Joined
Sep 27, 2022
Messages
364
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-9h
5. Vaš Diskord: mawkovic🌴#7713
6. Vaše Ingame ime: Stefan Markovicc
7. Vaš ID: 30453


Dodatne informacije

1.Lider za The Families
2.Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije?

Pre mesec ipo dana dosao sam na ovaj server i u startu poceo sam da se bavim kriminalom. Iskusan sam u pljackanju i ostalim eventima. Prenego da pocnem da igram RageMp, igrao sam SAMP sedam godina. Tu sam naravno imao velikog iskustva u vodjenju raznih organizacija. Upoznat sam u sva RP pravila i zeleo bih da se okusam kao lider ovog ganga. Zelim da se potrudim da poboljsam RP u gangovima i medjuorganizacijama i da se potrudim da svadja uopste ne bude. Potrudicu se da budem ozbiljan takodje da budem i pravedan prema svim clanovima bez obzira na njihov rank. Potrudicu se da niko u ovoj organizaciji ne krsi pravila i da ne bude toksican prema drugima, takodje cu dignuti RP na veci nivo nego sto jeste.

3.Vasi saveti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

-Potrudio bih se da svaki clan ove organizacije poznaje sva RP pravila, takodje da ima dovoljno IC i OOC godina za ovu organizaciju. Razlog za ovo je preterano krsenje pravila u gangovima. Onda nepostovanje High Rankova i toksicnog ponasanja. Ne zelim da bilo ko od clanova ove organizacije unistava bilo kome RP i za toksicnost bice veoma stroge kazne.

-Potrudicu se da RP dovedem na maksimalni nivo. Radicu ceste pljacke i razne IC akcije sa kojima cu poboljsati RP na ovom serveru. Naravno nece biti samo pljacki 24/7 prodavnica i gun shopova bice i raznih pljacki ljudi po getu i ceste talacke situacije sa kojima sam siguran da ce poboljsati RP ovog servera.


-Pored turf tima i grafiti tima pobrinucu se da uvedem sto vise novih timova za bolju organizaciju clanova, naravno svaki od tih timova imace svog zasebnog vodju koji ce se brinuti o pravilima i aktivnosti tog tima. Isti taj lider tima odlucivace ko ulazi i ko izlaci iz tima.

-Niko nece dobiti rank preko veze nego ce svoj rank morati da zasluze i morace da se dokazu da su sposobni da rpaju normalno i ako vec pricamo o nekom vecem ranku da vode ljude dok lidera/zamenika nema.

-Potrudicu se da sklopim saveze sa sto vise gangova je moguce i time dovesti rp na novi nivo zato sto mozemo raditi talacke itd zajedno.

-Svaki clan koji se bude isticao bice nagradjen. To ne znaci da ce svaka osoba biti nagradjena u 24h nego tek kada licno ja smatram ili bilo koji veci cin da je ta osoba zasluzila tu nagradu.

-Svaka osoba koja ne bude nosila full zeleni komplet (pantalone+gornji deo) bice kaznjena.


Imam jos par ideja ali bilo bi sad vec preterivanje da to napisem, ako ikako dobijem ovu organizaciju potrudicu se da napravim do sada najbolji gang. Srecno svim kandidatima!
 

Lemi Angel 20909

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
40
Informacije:

1:Vase ime u RL:Stefan

2:Vase godine:18

3:prosecna aktivnost na dan:6,8 sati

4:Vas diskord:Mile#9757

5:Vase Ingame ime:Lemi Miller

6:Vas ID:20909

1.Lider za The Families

2.Zasto zelite da budete lider ove org

Pre svega zato sto sam upoznat sa svim pravilima ovog servera i naravno geta!

Imam spremnu ekipu za turfove,ljude za grafite i kao za sve ostale aktivnosti.

Svaki clan mora da zna pravila servera i naravno geto pravila.

Podrudicu se da dovedem rp do maksimalnog nivoa radicu cesto pljacke,talacke itd.

Svaki clan koji se trudi oko bande bice nagradjen,a oni koji krse pravila bice strogo kaznjeni od strane mene!
Srecno svim ostalim kandidatima!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom