Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

RodaRodic

Player
Player
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
1. Vaše ime u RL: Roda
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona:
UTC+01:00
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Rodic490 #5324
6. Vaše Ingame ime: Roda Rodic
7. Vaš ID: 31567


Dodatne Informacije

1. Lider za: Federalni Istrazni Biro ( FIB )


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Za ovakvu organizaciju je potrebna jako velika ozbiljnost i trud. Smatram da to posedujem i kao lider da cu to proslediti na nove agnete u Federalnom Istraznom Biro-u ( FIB ) .

- Posedujem jako veliko iskustvo u drzavnim organizacijama,pokusacu da kao lider naucim svoje agente nesto,da pre svega budu ljudi u igri i van nje.

- Jako sam ozbiljna osoba i znam sta radim, isto tako znam sta cu raditi sa svojom organizacijom i ljudstvom u njoj.

- Kao director FIB-a se necu mesati u poslove ostalih organizacija,gledacu da moju organizaciju ne stavim u neki problem.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Kako bi jedna organizacija ostala u dobrom radu potrebni su jako ozbiljni i vredni agenti koji poznaju pravila grada i pravila nase organizacije.

- Kriterijumi za pridruzivanje u Federalni Istrazni Biro ( FIB ) :
Minimum 15 OOC godina,jako dobro poznavanje pravila grada,trud,rad,disciplina.

- Poboljsao bi regrutaciju sa lepsim i boljim RolePlay-om kao na primer : Svaki novi agent ce morati proci test izdrzljivosti,psiho test nakon tih testova bi znao da li je agent spreman za svoj posao koji je jako ozbiljan i disciplinovan.

- Kao Direktor cu poboljsati svaki vid RolePlay-a.

- Zahtevao bih od moje high command-e da malo uvezbaju brzinu odazivanja na talacku,pljacku i tako dalje
kako bi zivot taoca bio sto pre spasen.

- Ne bih dopustio da moja organizacija lako propadne,ima jos dosta stvari koje bih poboljsao ako uzmem FIB to cu i dokazati svim gradjanima i agentima.
 

mateja231

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
29
1. Vaše ime u RL Mateja Mihailovic
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GM+2
4. Prosječna aktivnost na dan 4-9h
5. Vaš Diskord mateja#0528
6. Vaše Ingame ime Mateja Dior
7. Vaš ID 25455

Dodatne Informacije
1. Lider za... SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.Imam iskustva u ovoj i drugim drzavnim organizacijama, voleo bi da se prijavim da se oprobam u poziciji lidera SAPH-a. Bio bi dobar vodja prema svima bi se ponasao sa postovanjam, svaki moj HC morao bi da postuje svakog novajliju.
2. Voleo bi da od SAPH-a napravim organizaciju da bude kao poraodica, uvek ima mesta za nove i de se svi medjusobno cene.
3. Bio bi dobar sa svim drugim ORG, imam strpljenja za svakoga i uvazavam tudje misljenje. Izmedju ORG bi bilo maximalno postovanje i toxicnost se nebi tolerisala.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Maximalan broj ljudi bi se pojavljivao na eventima i talackama. Osiguranje auto puta i patrole po istom bi se ispunjavale u kontinuitetu.

RANK:
30.-State Sheriff
29.-Deputy State Sheriff
28.-Assistant State Sheriff
27.-Chief of Staff
26.-Head of Department
25.-Deputy Head of Department
24.-Sheriff Training Director
23.-Leader Inspector
22.-Leader Sniper Team
21.-Leader Air Support
20.-Leader Off Road Cobra
19.-High Inspector
18.-High Sniper Team
17.-High Air Support
16.-High Off Road Cobra
15.-High S.W.A.T
14.-Inspector
13.-Sniper Team
12.-Air Support
11.-Off Road Cobra
10.-S.W.A.T
9.-Sheriff Veteran
8.-Sheriff Sergeant III
7.-Sheriff Sergeant II
6.-Sheriff Sergeant I
5.-Sheriff Officer III Class
4.-Sheriff Officer II Class
3.-Sheriff Officer I Class
2.-Sheriff Recruit
1.-Suspend



images
 

Rico Campbell

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
238
1. Vase ime u RL: Bube
2. Vase godine: 16.5
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 10h-12h
5. Vas diskord: Nikola Gruevski#2039
6. Vase Ingame ime: Rico Campbell
7. Vas ID:
23413

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: The Families

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Zato sto sam vise u crime organizacije i ocu da preuzemem i da vodim kriminalnu org.
-Tako isto imam mnogo ljude koj su ozblini za turf i koj su ozbilni da mi pomogne da vodim org.
-Isto tako sam bio u crime org i radio kako visi cin a i tako sa dosta talacke radio i imam dosta iskustva.

3.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Kao sto sam naveo u prilogu gore,imam ljude koji imaju RP u krvi koji su sposobni da klasican RP pretvore u pricu.
-U planu sa istim ljudima imam da se napravi Film/Trailer GRP-a.Ali ne mogu da dajem puno informacija oko toga...Ako dobijem ovu organizaciju,ista ce imati jako veliku ulogu u samom filmu.
-Bice vise talackih,gunstore robbery-a/store robbery-a
-Vise globalnih eventova za SVE organizacije(LEOS/GANGS)

Rankove:
1. Rookie
2. Cleaner
3. Ghetto Cleaner
4. Ghetto Commander
5. Spray Team
6. Spray Team Lider
7. Turfer
8. O.G
9. Legend
10. Commander
11. Boss
12. Co Leader
13. Leader


Zelim srecu svim kandidatima....


 
Last edited:

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaša godina: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+sati
5. Vaš Discord: Djordjevic__#0001
6. Vaše ime u igri: Swain Darkin
7 Vaš ID: 28197
Dodatne informacije
1. Lider za: The Families.
2. Želite li biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1)Želim biti lider ove organizacije zbog toga što sam već jako dugo u RP-u. Znam kako dobro i temeljito voditi organizaciju zato što sam već bio lider Families bande na mnogim serverima i zaista sam vezan za nju i njenu priču. Također moram naglasiti da vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije i nesmije kako bi RP prošao glatko i bio posebno RP iskustvo za sve igrače. Želim naglasiti i da imam svoj Turf Team i 20+ pouzdanih ljudi koji su spremni za akciju i osvajanje novih teritorija, no to ne znači da ću svoj mandat bazirati na terenu, naravno RP će mi biti glavni cilj. U mojoj organizaciji će se jako cijeniti dobro ponašanje i poštivanje Jednih droga.

2)Želim postati lider kako bih pružio drugim ljudima priliku da se istaknu u organizaciji i općenito RP-u kako bi i oni možda jednog dana osnovali svoju organizaciju i dali doprinos ovom RP serveru. Također već imam izrađenu viziju za nove igrače o vezi njihove obuke za postanak što boljeg člana benda. Isto tako se veselim upoznati druge igrače koji isto kao i ja vrlo ozbiljno shvaćaju RP te tako pomoći organizaciji postati najveća sila u gradu.

3)I za kraj želio bih postati lider zbog toga što znam koju odgovornost dobivam sa vođenjem organizacije i koliko vremena i truda trebam uložiti te sam siguran u sebe da to mogu. Jako dobro poznajem pravila te sam odlučen u vođenju i stojim iza svoje riječi. Svaki dan ću probati voditi neke pothvate koje do sad nismo radili te ću RP tako učiniti zanimljivijim tj. doveo bi RP na višu razinu. Bit ću pravedan lider koji će graditi doprinos, a ispraviti greške. Mogu garantirati da se nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima s nepoštovanjem i bezobrazlogom te će ljudi koji će to raditi biti strogo kažnjeni i opomenuti od strane mene.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobe koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudi koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se koriste ispravne komande u određenim situacijama, ako vidim da netko MG-a odmah bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa svim igračima te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talačke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i države. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko ne bi mogao manipulirati s nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji bit će poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Vagosima kao dobrog RolePlayera, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rang koji zaslužuje. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP.



svi dislajk
 
Last edited:

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
224
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola.D
2. Vaše godine 16.5
3. Vremenska zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord Nikola 🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkin
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Femilis
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Vec sam jednom imao priliku da postanem lider ali nazalist imao sam problem sa grafickom . U ovoj organizaci sam bio vise puta i po vise mandata u svakom sam bio HC ne znam zasto ali voleo bih da ispravim gresek proslih lidera
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Mi kao Femilisi nismo obicna banda pod 1 mi imomo mnogo dobru lokaciju za HQ i blizu smo svega Main geto je odmah pored nas a blizu je i arena za nase turfere a i Mini geto.

Rankovi
12. Lider
11. Co-Lider
10.O.G
9. Boss Turfer
8. Main Turfer
7. Turfer
6. Grafit team Lider
5. Grafit Team
4. Cholo
3. Femilis Junior
2. Mini Femilis
1. Nowbei
 

Stevenツ

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
279
Informacije
1. Vase ime IRL: Stefan Stankovic
2. Vase godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosecna aktivnost na dan: 4-9
5. Discord: R1siko#5518
6. Ingame name: Steven Jeans
7. ID: 23624

Dodatne Informacije
Prijavljujem se za Gang The Families

Pozdrav za sve koji citaju ovu PRIJAVU.
Posle 6 meseca RPA odlucio sam da se prijavim za ovaj
Gang The Families.
Pisem ovu zalbu zato sto imam zelju da uzmem ovu Organizaciju. Imam puno iskustva bio sam u svakakvim organizacijama prosao mnogo toga i sve naucio na svojim licnim greskama. Tako da sve to sto sam ja pogresio necu nikada dozvoliti da ljudi u mom gangu isto tako grese.
Takodje mislim za sebe da mogu itekako da vodim jedan gang , zeleo bih da napravim jedan pristojaj pre svega i kulturan gang , da svako bude organizovan jednostavno da budemo sto profesionalniji i da pokazemo igracima da je to itekako moguce.

Svi igraci koji bi hteli da se uclane u ovu bandu bi morali znati najosnovnija pravila grada kako ne bih pravili greske i da budemo uzor svim ostalim igracima. Kao sto sam spomenuo ovaj gang ce biti kulturan i organozovan nece biti nikakvih svadja sa bilo kime nece biti ni foruma ni nista, jednostavno cemo to pokusati da resimo recima . Pokusacemo da budemo primer svim igracima i da budemo sa svakim u okej odnosima da nema toxic-a , svadje, pucanja u hq i raznoraznih stvari koji bi mogli da ostete odnose sa nekim ili bilo sta.


Stefan Stankovic
 
Last edited:

Dejan Slash

Player
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
71
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: Deyan#9725
6. Vaše Ingame ime: Dejan Slash
7. Vaš ID: 20229


Dodatne informacije
1.Lider za The Families
2.Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije?

-Zelim postati lider zato sto volim roleplay na gang strani i iskusan sam u crime organizacijama. Od kako sam krenuo igrati sam bio u gangovima i isao na sve evente. Imam svoju ekipu od 20-30 igraca koji ne krse pravila i znaju da se ponasaju,te smatram da necemo imati warnove i necemo krsiti pravila servera. Također bi imali cesto sastanke na kojima bi svako mogao da iskaze svoje misljenje o poboljsanju organizacije. Maksimalno bih se posvetio organizaciji i trudio bih se da budemo najaktivnija organizacija na serveru.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

- Aktivirao bih skoro zaboravljene evente (kao npr. Money run). Ne bih ubacivao razne ljude u organizaciju, za ulazak u organizaciju bi morali da znaju sva pravila grada i gheeta i da imaju minimalno 10 godina IC i 15 godina OOC. - Greske clanova bih slabo tolerisao i delio bih, 2 warna -> kick iz org, Aktivnost i poslusnost clanova nagradjivao bih rank-upom i bonusima posle uspesno odradjene akcije.


Rankove:
1. Suspended
2. Rookie
3. Cholo
4. Ghetto Cleaner
5. Spray Team
6. Spray Team Lider
7. Solider
8. Turfer
9. Turf Boss
10. Gheeto Commander
11. Legend
12. Co Leader

13. Leader

- SRECNO SVIM OSTALIM UCESNICIMA ZELI VAM DEJAN SLASH!!!
 
Last edited:

LeonaWaynee

Player
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
6
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Arman
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: !y6#6666
6. Vaše Ingame ime: Leona Wayne
7. Vaš ID:15809
Dodatne informacije
1.Lider za:
The Families
2.Zasto zelite postati lider ove posebne organizacije?
-Zelim postati lider jer vise od 6 mjeseci provela sam u kriminalnim organizacijama i bila sam visok rank u vise njih.Volim roleplay sa gangom i stvarno uzivam u tome pa zelim sada da se isprobam u ovome.Maksimalno bi se posvetila organizaciji i pokusala da budemo jedni od najboljih.Takoder mislim za sebe da sam jako odgovorna i ne bi dopustila svako da mi ude u organizaciju!
3.Vasi savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
-Pa pre svega ispitivanje za ulazak u organizaciju bi bilo teze i kao sto sam rekla ne bi svakom epustala da se pridruzi ovoj organizaciji
-Imala bi svoj turf tim i grafiti tim koji bi bio sastavljen od ljudi kojim vjerujem da su dobri u tome sta rade,manje bi bilo MG-a i ostali pravila koji se krse u Ghetu
-FZ raid bi bio cesci takoder GunStore i ostale akcije sa policijom,takoder u Ghetu bi poboljsao RolePlay,svaki igrac bi dobio prvao glasa i uvjek bi ih slusao makar bio šašav prijedlog.Šale bi uvjek bilo ali kada je dosta onda je dosta.I za kraj zelila bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP-u.
Rankovi:
1.Suspended
2.Newbie
3.Loyal Member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafiter
7.Grafit team leader
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Dealer
11.OG
12.CO Leader
13.Leader

SREĆNO SVIMA!!!
 
Last edited:

Nino Barbarossa

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
68
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Nino
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: UTC+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Moja prosečna aktivnost je 8 sati.
5. Vaš Diskord: Moje Diskord ime glasi Nino 49#8430
6. Vaše Ingame ime: Nino Sabovic
7. Vaš ID: Moj id je 12647
Dodatne informacije
1.Lider za:
The Families
2.Zasto zelite postati lider ove posebne organizacije?
Želim postati lider The Families Kriminalne Organizacije, jer već godinu dana sam ulazio u razno razne organizacije i bio veliki čin u organizacijamai znam kako je to drzati jednu posebnu Kriminalnu Organizaciju (The Families). I ne samo zbog toga već mi je to i najveća želja da budem lider u jednu Kriminalnu Organizaciju, da ja vodim jednu organizaciju. To bi bilo baš sjajno kad bi ste mi tu želju ispunili. (Pazio bih kome dižem veliki rank, pazio bih na svaku grešku nekog iz moje Organicije, da ja vodim jednu Kriminalnu Organizaciju nebi uopšte bilo po obicaju (samo kazem za poneke lidere , veće činove itd) kad kažem nebi bilo po običaju mislim na naprimer skoro pa ni jedan lider ili veći čin ne diže rankove nekim ljudima ((Članovima Kriminalnih Organizacija))
već daju samo nekome koga poznaju (Društvo itd.) Ja bih gledao sve ko se trudi i ako se taj neko baš trudi u mojoj Organizaciji ja bi mu za svaki njegov čin (za sve sto on uspe pomogne radi u Organzaciji) ja bih tom nekome dizao rank. Meni bi bio cilj da imam Kriminalnu Organizaciju i ne da dobijemo disband nakon 1 nedelju nego stvarno jako puno sa se trudim da uložim baš puno truda u tu Kriminalnu Organizaciju. Pokušavao bih da sa što više Bandi budem u savezu, kako bi sve Bande saradjivale, išle zajedno na neke pljacke , Da zajedno pomazemo jedni drugima , svakoga dana kada bih ušao u grad odma bih pozvao sve svoje članove Bande da dodju u HQ naoružao bi ih (ili neki veliki čin ako ja nisam tu) išli bi na svakakve evente išli bi svaki dan pljačku Gan Stora i Prodanice
Baš bih se potrudio oko Organizacije , išli bi svaki dan da robamo nebi kao drugi naprimer (ja sam lider i ja naprimer ako uvatimo lika samo ja robam jer sam lider) ne, to ja nebih radio zato sto smatram takodje da to nije fer prema drugima koji su došli u mojoj Organizaciji i plus idu sa mnom a ne dobiju nista od robanja.Tako da ja to nebih tako radio i kao sto sam već 2 puta rekao baš bih se trudio oko sve te priče dao bih sav svoj trud. Eto to su neki moji razlozi zašto bih voleo da uzmem Kriminalnu Organizaciju The Families.
3.Vasi savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
-Pa pre svega ispitivanje za ulazak u organizaciju bi bilo teze i zato što nebih želeo tako lako da neko udje u moju Organizaciju i da krsi pravila i da dobijemo Warn. Kao sto sam rekao želja bi mi bila da mi Organizacija traje što duže i da svako uživa u mojoj Organizaciji ( The Families).
-Imao bi svoj turf tim i grafiti tim koji bi bio sastavljen od ljudi kojim vjerujem da su dobri u tome sta rade,manje bi bilo MG-a PG-a (Warnova)i ostala pravila koja se krse u Ghettu od nekih koji znaju pravila ali ih krše.
-FZ raid bi bio cesci takodje Gan Stor i ostale akcije sa Policijom,takodje u Ghettu bi poboljsao RolePlay,svaki član Organizacije bi dobio prvao glasa i uvjek bi ih slusao nikada nebi naprimer iskulirao itd sto ostali rade ako vide nekog manjeg ranka kako priča predlog ili bilo šta.Šale bi uvjek bilo ali kada je dosta onda je dosta.I za kraj zelio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču da se stvarno uživa u RP-u i u Organizaciji The Families.
Rankovi:
1.Suspended
2.Cleaner
3.Ghetto Cleaner
4.Ghetto Boss
5.Baby Gangster
6.Gangster
7.Grafit team
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Ghetto Commander
11.OG Legend
12.CO Leader
13.Leader
!!!!SREĆNO SVIMA ŽELI VAM NINO!!!!
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h vikendom 7+
5. Vaš Diskord: Stefan Micevic 705#0379
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevicc
7. Vaš ID: 705

Dodatne Informacije

1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1. Želim da budem lider zbog svoje želje da razvijem hard RP na ovom serveru.
2.2. Želim da postenem lider zato što već imam iskustva u svim org i znam kako biti lider.
2.3. Želim da budem lider iz razloga što sam dobro upoznat sa svim stvarima i IC dogadjajima na serveru sa cimem bih pravio sto vise eventova gdje bi se ljudi zabavili
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
3.1. Moj prvi savjet je taj da bi se sto cesce trebali praviti eventi kao sto su CarShow, TalentShow kao i mnogi drugi IC eventi u kojima bi se ljudi zabavili.
3.2. Cesto bih stavljao sretne sate gdje bi cijena oglasa bila jako niska.
3.3. Sto vise bih snimao razna desavanja u gradu (talacke, racije, pljacke, pucnjave...) cime bih narod uputio na desavanja i novosti na serveru
3.4. Radio bih mnoge intervjue sa raznim liderima organizacija.
3.5. Radio bih razna istrazivanja koja bi novim igracima pomogla da odrede svoj smjer igre.
3.6. Svakog vikenda bih pravio neke nove dogadjaje u kojima bi svi uzivali a i zaradili.
3.7. Uveo bih dosta novih IC evenata kojih do sad nije bilo:
  • Kviz znanja- sastojao bi se od 10 igraca gdje bi 5 bilo u jednom timu a 5 u drugom. Igracima bi se postavljala razna pitanja, ekipa koja bude imala vise tacnih odgovora ce da prodje dalje a ekipa koja ima manje tacnih odgovora ce da ispadne. U ovom eventu ce moci da ucestvuju svi.
  • Maraton- odvijao bi se na raznim lokacijama gdje bi ucesnici trcali na duze distance.
  • Modna revija- igraci bi sklapali svoje najbolje kombinacije odjece koje ce kada izadju na podijum ocjeniti žiri.
  • I jos mnogo raznih dogadjaja koji ce ljudima privuci paznju.
3.8. organizovao bih mnoge nagradne igre gdje bi ljudi mogli da osvoje ne samo novac nego i automobile, stanove, kuce, odjecu...

ŽELIM SRECU SVIM KANDITATIMA
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Cartier
7. Vaš ID: 2212

Dodatne Informacije
1. Lider za: LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

• Ako malo bolje primetite, LifeInvader je prvi put dobio YouTube kanal i objavio mnogo videa. Ja cu se potruditi da taj kanal bude jos puniji clancima.

• Smatram da sam sposoban da vodim ovakvu organizaciju s obzirom da sam vrlo dobro upoznat sa RP-om i da sam na GRAND-u vec 11 meseci. Svog karaktera sam od pocetka igranja usresredio na legalne organizacije i dobro sam upucen u njih.

• Volim LifeInvader najvise zbog same opustenosti te organizacije i ujedno njene vaznosti u ovom gradu i planiram uloziti dosta truda da poboljsam ovu organizaciju na njen maksimum.

• Imam dosta iskustva u LifeInvaderu, proveo sam po dva mandata kod Veljane Cupic i Chif Shamuna i Grge Fumic-a koji je bio direktor na samom pocetku servera. Kod Chifa sam bio neko vreme i vrsio bitne obaveze tamo kao sto su npr. ispitivanje buducih radnika.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Detaljno ispitivanje novih radnika, ne smemo dopustiti da ljudi bez informisanosti o nacinu pisanja oglasa udju u ovu organizaciju i prave greske. Te bi pre njihovog ubacaja prosli kroz detaljan test i analizu.

- Sistem kaznjavanja, smatram da se greske u oglasima trebaju svesti na minimum, s obzirom da svaki gradjanin moze da vidi oglas koji mi postavimo. To bi izgledalo ovako: 2 minusa = warn, 2 warna = kick. Minusi bi se dobijali na malim greskama (ne uvek), a warnovi na vecim. Brisali bi se aktivnoscu samog igraca.

- Sistem nagradjivanja, svake nedelje, 10 ljudi sa najvise postavljenih oglasa dobijace bonuse povodom njihovog ulozenog truda sa naglaskom na prvo troje. Poenta vecih bonusa nego ikada bice podsticanje radnika na pisanje vise oglasa iz nedelje u nedelju te da reakcija vecinom vremena bude prazna. Moramo dati nekako volju ljudima da pisu oglase.

- Kordinatori oglasa, bice tu da pregledaju napisane oglase i skrecu paznju radnicima na greske koje su napravili.

- Pisanje oglasa za upoznavanje bice ograniceno, dok sam bio pre u LifeInvaderu, primetio sam da se najveci broj warnova dobijao na postavljanje lidera/admina u oglasima. Zbog toga ce biti zabranjeno manjim/srednjim rankovima da pisu oglase za upoznavanje i svako postavljanje istih dovesce do momentalnog otkaza.

- Sektor reportera, na taj sektor bih bio usresredjen na maksimum, te bi se trudio da zajedno sa svojim radnicima u organizaciji napravimo barem po 2 videa na nedeljnom nivou. To bi bile: reportaze, bitne situacije u drzavi (uzivo reportaze sa talackih situaciji, pucnjave (snimane dronom zbog Fear RP)), emisije kao sto vec imamo Stolice (ja sam ju realizovao), itd.

- Detaljno pregledanje zalbi. Svaku zalbu koju bih video na nasem Discordu bih detaljno pregledao i svaku vecu gresku u oglasu bih refundirao posaljiocu oglasa kao izvinjenje.

- Nedeljni dogadjaji. Kao lider, trudio bih se da svake nedelje organizujemo po jedan dogadjaj kao sto je na primer: Talent Show, Car Show, Maraton, Trke itd. radi vece zabave na serveru.



ALEKSA CARTIER
 

Ivan Radovic

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
49
Informacije
1. Vaše ime u RL:Ivan
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord:Ivan Kashh/16279#2491
6. Vaše Ingame ime:Ivan Radulovic
7. Vaš ID:16279

Dodatne Informacije
1. Lider za... Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Pozdrav za sve koji citaju moju prijavu.Za pocetak mogu da kazem da sam bio u dosta kriminalnih org i dugo sam bio tako da imam iskustva.Takodje cu imati dosta dobru discplinu i mislim da bi zbog toga bio dobar lider.Imacemo sastanak jednom nedeljno da vidimo ko je kakav bio,a ako je neko bio mnogo aktivan dobice i unapredjenje i bonus.Ko je bio los dobija rank down,suspenziju ili mozda kick zavsi koju je glupost napravio.Neznaci to da cu ja samo na tom sastanku kazniti,ako saznam da je neko nesto lose uradio odma dobija kaznu.Imacemo odlican grafiti team koji ce imati svog vodju koji ce se truditi da grafiti tim stalno farba.Tako ce svi grafiti biti nasi i nas obelezaj ce harati getom.Takodje za turf tim ce imati svog vodju koji ce redovno obavljati treninge i trudicemo se da sve teritorije budu nase.Svaki event ce biti vazan.Na sve tajne cu potencirati da se ide.Pomorska je obavezna svaki dan jel je dosta bitan event.Municije nikad dosta tako ja kazem.Takodje mislim da bi bilo dobro da kad smo slobodni i vidimo da vojnici prevoze municiju drzavnim organizacijama da ih krademo.Radicemo i FZ raid.Organizovacemo pljacke prodavnice gun storove i talacke da bi sto bilo zanimljivije.Toxicnost je kod mene strogo zabranjena.Svadjaju se naprimer neki na radio oba dvoje se kazne ne zanima me koje zapoceo i tako dalje.Da bi usli u org mora da se ima preko 10 godina u gradu.Takodje necu da primam malu decu da mi uniste org.Primam ljude samo koji znaju perfektno pravila jer ne zelim warnove,a posle disband.Bicu strpljiv da ako udje neko ko je prvi put u gangu da mu pokazem sve kako funkcionise.I za kraj da kazem da mali cin treba da postuje veceg ako mali cin vice ili ne daj boze vredja veceg cina ide mu kazna suspnenzija mozda i kick zavisi sta je rekao i uradio prema vecem cinu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo ovde kazem da treba malo vise da se rpa da se mi ponasamo malo opasnije u robanju i u svemu jer smo mi opasni momci.
Bicu dobarprema clanovima.Takodje cu posvetiti svakom clanu vreme ako mu treba nesto.Takodje na talackama i prodavnicama ce biti dostanja rpanja u prigovaranju i sa taocima.Meni je na prvom mestu Rpanje,a posle pucanje sto mislim da treba svima da bude.
HVALA STO STE PROCITALI MOJU PRIJAVU I SRECNO DRUGIM KANDIDATIMA:)
 
Last edited:

Stefke Rose

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
227
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: Extreme#4955
6. Vaše Ingame ime: Stefke Rose
7. Vaš ID: 5338

Dodatne Informacije
1. Lider za: LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

• Ako malo bolje primetite, LifeInvader je prvi put dobio YouTube kanal gde sam objavio više od 20 videa/članaka. Kanal sam ja napravio, kao i realizovao/editovao sve video zapise koji su na njemu.

• Smatram da sam sposoban da vodim ovakvu organizaciju s obzirom da sam vrlo dobro upoznat sa RP-om i da sam na GRAND-u vec 12 meseci. Svog karaktera sam od pocetka igranja usresredio na legalne organizacije i dobro sam upucen u njih.

• Volim LifeInvader najvise zbog same opustenosti te organizacije i ujedno njene vaznosti u ovom gradu i planiram uloziti dosta truda da je poboljsam na njen maksimum.

Imam dosta iskustva u LifeInvaderu, (5 meseci), proveo sam po dva mandata kod sledecih lidera:
- Veljana Cupic
- Chif Shamun
- Muhamed Habibi

Za svo ovo vreme napisao sam preko 8800 oglasa i preko 20 clanaka. Takodje da naglasim za vreme Muhameda sam bio zamenik i vrsio sve bitne funkcije radi odrzavanja organizacije, za vreme njega sam ispitao vise od 70-oro ljudi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Detaljno ispitivanje novih radnika, ne smemo dopustiti da ljudi bez informisanosti o nacinu pisanja oglasa udju u ovu organizaciju i prave greske. Te bi pre njihovog ubacaja prosli kroz detaljan test i analizu.

- Sistem kaznjavanja, smatram da se greske u oglasima trebaju svesti na minimum, s obzirom da svaki gradjanin moze da vidi oglas koji mi postavimo. To bi izgledalo ovako: 1 warn = vise gresaka u 30min, 3. warn = kick.

- Sistem nagradjivanja, svake nedelje, 10 ljudi sa najvise postavljenih oglasa dobijace bonuse povodom njihovog ulozenog truda sa naglaskom na prvo troje. Poenta vecih bonusa nego ikada bice podsticanje ljudi na pisanje vise oglasa iz nedelje u nedelju te da reakcija vecinom vremena bude prazna. Moramo dati nekako volju ljudima da pisu oglase.

- Kordinatori oglasa, bice tu da pregledaju napisane oglase i skrecu paznju ljudima na greske koje su napravili.

- Pisanje oglasa za upoznavanje bice ograniceno, dok sam bio pre u LifeInvaderu, primetio sam da se najveci broj warnova dobijao na postavljanje lidera/admina u oglasima. Zbog toga ce biti zabranjeno manjim/srednjim rankovima da pisu oglase za upoznavanje i svako postavljanje istih dovesce do sankcionisanja.

- Sektor reportera, trudio bih se da barem svaka 2 dana kacimo razlicite članke, vesti, reportaze i slicno. Smatram da je to nasa duznost s obzirom da smo mi novinari odnosno medijska kuca.

- Detaljno pregledanje zalbi. Svaku zalbu koju bih video na nasem Discordu bih detaljno pregledao i svaku vecu gresku u oglasu bih refundirao posaljiocu oglasa kao izvinjenje.

- Nedeljni dogadjaji. Kao lider, trudio bih se da svake nedelje organizujemo po jedan dogadjaj kao sto je na primer: Talent Show, Car Show, Maraton, Trke itd. radi vece zabave na serveru.


Zaključak: Organizaciju bih vodio vrlo slično kao i Muhamed, uz par korekcija.
 

Stefke Rose

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
227
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Cartier
7. Vaš ID: 2212

Dodatne Informacije
1. Lider za: LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

• Ako malo bolje primetite, LifeInvader je prvi put dobio YouTube kanal i objavio mnogo videa. Ja cu se potruditi da taj kanal bude jos puniji clancima.

• Smatram da sam sposoban da vodim ovakvu organizaciju s obzirom da sam vrlo dobro upoznat sa RP-om i da sam na GRAND-u vec 11 meseci. Svog karaktera sam od pocetka igranja usresredio na legalne organizacije i dobro sam upucen u njih.

• Volim LifeInvader najvise zbog same opustenosti te organizacije i ujedno njene vaznosti u ovom gradu i planiram uloziti dosta truda da poboljsam ovu organizaciju na njen maksimum.

• Imam dosta iskustva u LifeInvaderu, proveo sam po dva mandata kod Veljane Cupic i Chif Shamuna i Grge Fumic-a koji je bio direktor na samom pocetku servera. Kod Chifa sam bio neko vreme i vrsio bitne obaveze tamo kao sto su npr. ispitivanje buducih radnika.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Detaljno ispitivanje novih radnika, ne smemo dopustiti da ljudi bez informisanosti o nacinu pisanja oglasa udju u ovu organizaciju i prave greske. Te bi pre njihovog ubacaja prosli kroz detaljan test i analizu.

- Sistem kaznjavanja, smatram da se greske u oglasima trebaju svesti na minimum, s obzirom da svaki gradjanin moze da vidi oglas koji mi postavimo. To bi izgledalo ovako: 2 minusa = warn, 2 warna = kick. Minusi bi se dobijali na malim greskama (ne uvek), a warnovi na vecim. Brisali bi se aktivnoscu samog igraca.

- Sistem nagradjivanja, svake nedelje, 10 ljudi sa najvise postavljenih oglasa dobijace bonuse povodom njihovog ulozenog truda sa naglaskom na prvo troje. Poenta vecih bonusa nego ikada bice podsticanje radnika na pisanje vise oglasa iz nedelje u nedelju te da reakcija vecinom vremena bude prazna. Moramo dati nekako volju ljudima da pisu oglase.

- Kordinatori oglasa, bice tu da pregledaju napisane oglase i skrecu paznju radnicima na greske koje su napravili.

- Pisanje oglasa za upoznavanje bice ograniceno, dok sam bio pre u LifeInvaderu, primetio sam da se najveci broj warnova dobijao na postavljanje lidera/admina u oglasima. Zbog toga ce biti zabranjeno manjim/srednjim rankovima da pisu oglase za upoznavanje i svako postavljanje istih dovesce do momentalnog otkaza.

- Sektor reportera, na taj sektor bih bio usresredjen na maksimum, te bi se trudio da zajedno sa svojim radnicima u organizaciji napravimo barem po 2 videa na nedeljnom nivou. To bi bile: reportaze, bitne situacije u drzavi (uzivo reportaze sa talackih situaciji, pucnjave (snimane dronom zbog Fear RP)), emisije kao sto vec imamo Stolice (ja sam ju realizovao), itd.

- Detaljno pregledanje zalbi. Svaku zalbu koju bih video na nasem Discordu bih detaljno pregledao i svaku vecu gresku u oglasu bih refundirao posaljiocu oglasa kao izvinjenje.


- Nedeljni dogadjaji. Kao lider, trudio bih se da svake nedelje organizujemo po jedan dogadjaj kao sto je na primer: Talent Show, Car Show, Maraton, Trke itd. radi vece zabave na serveru.



ALEKSA CARTIER
Kada vec kopiras celu prijavu sredi je barem malo, kada si ti realizovao emisiju Stolice?
 

Nikola Puntik

̶R̶S̶ ̶|̶ ̶A̶d̶m̶i̶n̶
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
56
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona CET
4. Prosječna aktivnost na dan 2.5-6
5. Vaš Diskord nixeno#2047
6. Vaše Ingame ime Nikolina Puntik
7. Vaš ID 19787

Dodatne Informacije
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Mislim da mogu da sastavim odlican tim zaposlenih koji bi odlicno radili zajedno.
2. Uvek bi bili primljeni ljudi koji su ozbiljni i spremni za rad.
3. Dogadjaji bi se odrzavali cesto da bi zabavili narod.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Novine bi bile oko desavanja koja bi najvise privukla paznju
- Cena oglasa bi bila 3k od 12-18 a 5k od 18-01 i od 01 do 12 3.5k
- Svakakva aktivnost ili novost treba da bude zanimljiva narodu
- Sportski dogadjaji trebaju cesce da se odrzavaju.

HVALA STO STE PROCITALI MOJU PRIJAVU SRECNO SVIMA!
 

DanielDaco

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
77
1. Vaše ime u RL: Daniel
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: DanielDaco#8787
6. Vaše Ingame ime: Daniel Dacoo
7. Vaš ID: 1088


Dodatne Informacije
1. Lider za LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Znam pravila grada i želim da održim što bolji RolePlay u gradu.
- Znam da ću dobro voditi organizaciju a i članove organizacije, bio sam u većinom državnim organizacijama i znam kako oni fukncionišu i težiću ka tome da budemo do sada najbolji LifeInvader.
- Ako postanem lider ove organizacije potrudiću se da bude sto bolji RolePlay i biće odabrano i kvalitetno ljudstvo u njoj.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-
Kao lider bi uveo neke nove stvari u LifeInvaderu kao što su neki novi programi koji ima da obuhvataju od svega po nešto.
______________________________________________________________________________________________________________
- Napravio bi par rankova koja će biti zadužena za sledeće:

- Sektor koji ima da bude namenjen za skupljanje novosti i raditi intervjue sa vladinih organizacija. Šta i kako se dešava po organizacijama, kako im je na poslu, novosti u gradu sa njihove strane i td.

- Sektor koji ce praviti podcast-ove sa gradskim biznismenima i podučavati narod kako da napredjuju i oni po tom pitanju, građani koji budu u tom podcast-u ce moci pokazati njihove luksuze i kako su uspeli do tom stepenu da napređuju.

- Sektor namenjen za reportažu na vozila, motora, aviona, brodova i td

- Sektor koji će praviti zanimljive snimke, filmove , talent show-a, car show-a, box mecheva i td


______________________________________________________________________________________________________________


LifeInvader-Studio-Room2.webp


ZAPOSLJAVANJE U LIFEINVADERU:
Kriterijumi za članstvo u LifeInvader:
- Aktivnost
- Trud
- Rad, red i disciplina
- Kolegijalnost
- Minimalno 10 godina u našem gradu
- Poštovanje vrhovne komande ili višeg čina


Unapređenja se dobijaju samo sa aktivnošću i dobro odrađenih zadataka u kome ima da dokažete sa tim da stvarno volite taj poso koji i radite i zaslužujete tu poziciju.

naml1SV.jpg
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
Informacije

1. Vaše ime u RL: Vukan

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h

5. Vaš Diskord: vukaaannnn#3544

6. Vaše Ingame ime: Nizzy Obama

7. Vaš ID: 13655

Dodatne Informacije


1. Lider za... LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Zelim biti lider LifeInvader jer je shvatam kao jednu od najozbiljnih organizacija za razvoj Grand projekta, jedan od zanimljivih poslova i imam iskustva u tome.

2.2. Zelio bih da nastavim sa dobrim stopama LifeInvader-a kao i stari lideri.

2.3 Svacije misljenje bi postovao bilo to ruzan ili lep komentar na organizaciju i sto pre da ispravim na bolje.

2.4 Na grandu sam oko 7 meseci i imam dosta iskustva i mislim da bi bio odlican lider.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Smanjio bi cenu oglasa na 1000$, da bi svaki novi ili stari gradjanin imao pristup oglasima.

3.2 Smanji bi cene usluga LifeInvader-a za 30% od prosle cene.

3.3 Svaki clan LifeInvader-a bice detaljno ispitan pre nego bude pusten u organizaciju

3.4 Svaki nas clan bi imao priliku postati cin koji zeli sa radom i trudom koji budu doprineli.

3.5 Svaki trud u organizaciji bi bio nadgradjivan sa bonusima ili rang-upom.

3.6 Sistem kazni LifeInvader-a bi bio:
2 minusa warn, 3 warn-a= BlackList-a 7 dana.

3.7 Svake nedelje bih se potrudio napraviti event bilo to Car Show, Talent Show, Trke itd. Radi vece zabave na serveru.

3.8 Sve greske proslih lidera bi pokusao popraviti na bolje.

giphy.gif




giphy.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom