Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Eron Zaklan2

Player
Player
Joined
Sep 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Eron
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5.Vaš diskord: "elshani"#1875
6. Vaše Ingame ime: Eron Cartiero
7. Vaš ID: 23992

Dodatne Informacije
1. Lider za The Ballas Street Gang

2.3 Zašto želite biti leader ove posebne organizacije?

- Generalno RolePlayam veoma dugo (Jos od sampa). Savrseno znam kako i sta treba jedna 'banda' da radi. Pored toga sam generalno ozbiljan lik, tako da nece biti greske sa nase strane.
- Ne bi mi bilo prvi put da sam lider, da RPam lidera bande ili drzavne sluzbe (mislim na prosle servere gde sam igrao). Volim da sve to izgleda cakum pakum, i za razliku od drugih, znam da GUBIM u RPu
- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije (Legala i ilegala), ne svidja mi se sta lideru dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda. Pa makar morao da rolam buksne ili slusam boombox u hoodu.
- Ovo je cisto da dodam. Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili slično. 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Milslim da bi bas bio slag na tortu sto se tice roleplaya. Ne bi se samo islo na eventima i pljackalo. Bilo bi i stvarno malog RPa. Mozda ste cak i prisustvovali pljacki gunstora, bilo kao admin, taoc, policajac ili pljackas. Gde smo posle pljacke otislo po ronilacka odela i pobegli plivajuci do geta u ronilackom odelu. To je samo bio jedan od planova koje sam imao i iskoristio.
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju, sto sam vec i pokazao vise puta na ovom serveru. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa. Kod proslog leadera sam bio Co-Leader i radio svaku mogucu akciju tamo. Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam Leader i Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima, Leader Familiesima, Co-Leader Marabunti i Co-Leader Bloodsima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! . U svakoj mojoj organizaciji do sada išlo bi se na svaki mogući event te bi se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma. Od Ballasa zelim napraviti najjacu organizaciju na serveru, a znam kako cu to i postici jer sam od svake moje organizacije po mome misljenju to i napravio. Kroz svoje Vagose sam naucio kako je to drzati savrsenu organizaciju bez upozorenja i posvetio sam se toj organizaciji maksimalno sa svojim High-Command timom. Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mogao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jedne jake i velike Ballase i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njima!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Vajo Masina

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
201
1. Vaše ime u RL - Mateo
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - od 4 do 8 sati dnevno
5. Vaš Diskord - mateo#2725
6. Vaše Ingame ime - Vajo Djinajlu
7. Vaš ID - 1015

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

a) Želim biti lider ove organizacije zato što sam na serveru od prvog dana i cijeli svoj RP-život sam proveo u bandama, sa time mislim da odlično poznajem rp i geto pravila i znam kako funkcioniraju stvari u bandama.
b) Također u većini badni u kojima sam bio, uglavnom sam imao veliki rank ili zamjenika. Tako da mislim da sam sposoban voditi ljude na razne akcije sa državnim organizacijama ili sa ostalim bandama u getu.
c) I za kraj mislim da imam trenutačno najbolji turf - team sa kojim smo sve do sada uglavnom imali velike uspjehe.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

a) Mislim da svatko tko želi ući u bandu treba biti ispitan te da točno i temeljito poznaje RP i geto pravila, kako svojim greškama ne bi pokvario određene RP situacije!!
b) Uveo bi "grafiti tim" kako bi pojačali RP sa ostalim bandama u getu.
c) Članovima koji bi se najbolje pokazali i najviše se trudili u dobru korist organizacije dijelio bih zaslužene bonuse i runk-up.
 

Maldathaes Trueshadow

Bolje mutno vino nego bistra voda
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
290
1. Vaše ime u RL - Mateo
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - od 4 do 8 sati dnevno
5. Vaš Diskord - mateo#2725
6. Vaše Ingame ime - Vajo Djinajlu
7. Vaš ID - 1015

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

a) Želim biti lider ove organizacije zato što sam na serveru od prvog dana i cijeli svoj RP-život sam proveo u bandama, sa time mislim da odlično poznajem rp i geto pravila i znam kako funkcioniraju stvari u bandama.
b) Također u većini badni u kojima sam bio, uglavnom sam imao veliki rank ili zamjenika. Tako da mislim da sam sposoban voditi ljude na razne akcije sa državnim organizacijama ili sa ostalim bandama u getu.
c) I za kraj mislim da imam trenutačno najbolji turf - team sa kojim smo sve do sada uglavnom imali velike uspjehe.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

a) Mislim da svatko tko želi ući u bandu treba biti ispitan te da točno i temeljito poznaje RP i geto pravila, kako svojim greškama ne bi pokvario određene RP situacije!!
b) Uveo bi "grafiti tim" kako bi pojačali RP sa ostalim bandama u getu.
c) Članovima koji bi se najbolje pokazali i najviše se trudili u dobru korist organizacije dijelio bih zaslužene bonuse i runk-up.
Da se zna da je ovaj čovek uzeo turf sezonu posle ko zna koliko vremena.
 

Stefan Markoviic

Player
Player
Joined
Sep 27, 2022
Messages
364
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-9h
5. Vaš Diskord: mawkovic🌴#7713
6. Vaše Ingame ime: Stefan Markovicc
7. Vaš ID: 30453


Dodatne informacije

1.Lider za The Ballas Gang
2.Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije?

Pre mesec ipo dana dosao sam na ovaj server i u startu poceo sam da se bavim kriminalom. Iskusan sam u pljackanju i ostalim eventima. Prenego da pocnem da igram RageMp, igrao sam SAMP sedam godina. Tu sam naravno imao velikog iskustva u vodjenju raznih organizacija. Upoznat sam u sva RP pravila i zeleo bih da se okusam kao lider ovog ganga. Zelim da se potrudim da poboljsam RP u gangovima i medjuorganizacijama i da se potrudim da svadja uopste ne bude. Potrudicu se da budem ozbiljan takodje da budem i pravedan prema svim clanovima bez obzira na njihov rank. Potrudicu se da niko u ovoj organizaciji ne krsi pravila i da ne bude toksican prema drugima, takodje cu dignuti RP na veci nivo nego sto jeste.

3.Vasi saveti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

-Potrudio bih se da svaki clan ove organizacije poznaje sva RP pravila, takodje da ima dovoljno IC i OOC godina za ovu organizaciju. Razlog za ovo je preterano krsenje pravila u gangovima. Onda nepostovanje High Rankova i toksicnog ponasanja. Ne zelim da bilo ko od clanova ove organizacije unistava bilo kome RP i za toksicnost bice veoma stroge kazne.

-Potrudicu se da RP dovedem na maksimalni nivo. Radicu ceste pljacke i razne IC akcije sa kojima cu poboljsati RP na ovom serveru. Naravno nece biti samo pljacki 24/7 prodavnica i gun shopova bice i raznih pljacki ljudi po getu i ceste talacke situacije sa kojima sam siguran da ce poboljsati RP ovog servera.

-Pored turf tima i grafiti tima pobrinucu se da uvedem sto vise novih timova za bolju organizaciju clanova, naravno svaki od tih timova imace svog zasebnog vodju koji ce se brinuti o pravilima i aktivnosti tog tima. Isti taj lider tima odlucivace ko ulazi i ko izlaci iz tima.

-Niko nece dobiti rank preko veze nego ce svoj rank morati da zasluze i morace da se dokazu da su sposobni da rpaju normalno i ako vec pricamo o nekom vecem ranku da vode ljude dok lidera/zamenika nema.

-Potrudicu se da sklopim saveze sa sto vise gangova je moguce i time dovesti rp na novi nivo zato sto mozemo raditi talacke itd zajedno.

-Svaki clan koji se bude isticao bice nagradjen. To ne znaci da ce svaka osoba biti nagradjena u 24h nego tek kada licno ja smatram ili bilo koji veci cin da je ta osoba zasluzila tu nagradu.

-Svaka osoba koja ne bude nosila full ljubicasti komplet (pantalone+gornji deo) bice kaznjena.


Imam jos par ideja ali bilo bi sad vec preterivanje da to napisem, ako ikako dobijem ovu organizaciju potrudicu se da napravim do sada najbolji gang. Srecno svim kandidatima!
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
106
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6,7
5. Vaš discord: Pota#1337
6. Vaše Ingame ime: Pota Djinajlu
7. Vaš ID: 1668

Dodatne informacije:
1.Prijavljujem se za lidera: Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem )
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
- Imam dosta prijatelja koji su spremi da zajedno sa mnom do kraja mog mandata prodju kroz razne turfove i pljacke i sve sto zivot u getu donosi.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Ballasima necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i iskustva u igranju.
- Podici rp na visok nivo.
- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 

Stupa_Smeker

Player
Player
Joined
Dec 30, 2021
Messages
52
Informacije
1.
Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-4 h
5. Vaš Diskord: Stupa#6134
6. Vaše Ingame ime: Stupa Smeker
7. Vaš ID: 6670

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-
U bandama sam od kako sam krenuo igrati na ovom projektu i kako vrijeme prolazi sve manje je roleplay-a. Cilj mi je potaknuti više roleplay-a u ghettu i izvan njega... Forsirao bih to da idemo svakodnevno na evente i tako otežamo državnim organizacijama. Samim time što sam u bandama od početka i bio sam vec lider Familiesa i zamjenik raznim drugim org, smatram da sam spreman voditi ovu organizaciju i da svojim znanjem i iskustvom mogu naučiti i potaknuti nove igrače da oni isto tako nastave, te garantiram da ce biti najaktivnija organizacija!
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Uvesti što manje OOC situacija kako bi se ljudi fokusirali na roleplay svog charactera i samim time bi bilo manje
grešaka.
- Greške članova organizacije bih kažnjavao warnovima i verbal warnovima
- Toksičnost i nepoštovanje svih članova organizacije ne bih podnosio i instant bi dobili kick.
- Aktivnost članova bi nagrađivao rankup-om i čestim bonusima jer plaće u gangovima gotovo da i nema...
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : Radnim danima 6-7 sati vikendom 10+
5. Vaš discord: Mixa#5411
6. Vaše Ingame ime: Mixa Dior
7. Vaš ID: 15394


1.Prijavljujem se za lidera: Ballas Gang



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem )
Imam iskusnost biti kao lider jer sam u vagosima bio high rank i vodio sam clanove na gun store i na svakakve evente. Hteo bih postati lider zato sto zelim da stvorim jak roleplay na serveru kako bi zadovoljio org i sve ostale ljude. Razumem se u svako pravilo moguce i tesko da ce organizacija dobiti warn ili tako slicno. Imam svoj turf tim koji ce igrati radi zabave, a ne za pikachua. Naucio bih nove clanove koji su tek poceli da igraju sve u vezi mape i organizacije( instrukcije ). Veoma sam intelegentan i savrsena osoba. Moj cilj organizacije je da odrzimo uspesna 2 mandata i da se cela druzina zabave kao i da nesto nauce.



3. Vasi saveti za poboljsanje razine u organizaciji.

-Trazicemo clanove koji su aktivni tokom dana i koji znaju pravila servera.

-Napravicemo grupe, a to su: Turferi i Graffiteri

-Odrzicemo uspesna 2 mandata

-Pokusacemo da stvorimo sjajan RP koji zadovoljava nas i druge

-Odrzacemo skladiste sto bolje i sprecicemo kradje

-Ici cemo na evenima

-Smanjicemo Failova i takodje krsenja pravila
 

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
1. Vaše ime u RL David

2. Vaše godine 23

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan vise od 5 sati

5. Vaš Diskord David Kaan#6621

6. Vaše Ingame ime David Kaan

7. Vaš ID 7167



Dodatne Informacije


1. Lider za : The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Bio sam Lider The Ballas Ganga i The Familiesa,te mi Liderstvo i pravila nisu nepoznanica,igram na serveru vec oko 10 mjeseci.
Sposoban sam da vodim ljude na organizacijske evente, vodim turfove, dovedem igrace za turfove i to definitivno kao Leader cu dokazat.
Cilj mi je da postanemo najbolja organizacija da uvedem predobar, zabavan i pošten RolePlay prema svima ne da skupljamo warnove i da budemo disband-ovani već da dobijem drugi mandat također-
Imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju. Bio sam Co-Leader vise puta u drugim organizacijama i uvijek sam vodio ljude u rp situacije i na evente!
Vodio bih računa o svima da svatko bude tretiran kako zaslužuje i kako doprinosi organizaciji.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Obavezno prisustovati na eventima minimalno 5 puta tijedno inace 2 warna
2. pri ulasku u organizaciju clanovi bi bili ispitani za svako pravilo i 2 obavezna primjera za njih
3. organizacija bi bila 16+.
4. Onaj ko bude imao 3 warna dobiva kick iz organizacije
5. Turferi koji nemaju POV turfa dobivaju instant kick iz organizacije.
6. MG bi bio strogo zabranjen ako netko krsi MG dobiva 2 warna.
7. Za svaki event bi se prije odlaska na njega prvo isplanirala taktika
8. 2 sastanka tijedno ko ne dođe bez opravdanog razloga 1 warn.
9. Svako odsustvo vece od 12 sati mora biti odobreno na discordu
10. Svaki clan organizacije dužan je biti na discordu organizacije i da ima ime kao IC
 

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
124
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miki
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Ulix#7103
6. Vaše Ingame ime: Miki Crash
7. Vaš ID: 2150

Dodatne Informacije
1. Lider za: Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Bio sam zamjenik lidera u 2 bande koje su odradile 2 puna mandata, samim time imam iskustvo u vođenju
- Nisam osvetoljubiva osoba i ne zelim nikome lose, ljudi smo i sve mozemo rijesiti kroz pricu a ne kroz neke reportove, forume itd...
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Imam ljude sa iskustvom koji bi bili u organizaciji, tako da bi sve bilo unutar pravila servera
- Imam spremljen turf tim, ekipu za grafite, ljude koji su dobri u pregovorima sa LEO, kao i za ostale aktivnosti poput tajne radnje, pomorske bitke itd..

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan MG mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila
- RP podici na visok nivo, međusobna komunikacija između lidera ostalih organizacija te rješavanje problema IC a ne OOC
- Nebi ciljao toliko na turfove koliko na geto aktivnost, robanje, talacke, pljackanje gunstore i prodavnica te pritom nebi krsio pravila servera
- Alergican sam na MG i samim time bi ga ogranicio te bi maksimalno forsirao radio organizacije
- Održavao bi sastanak jednom tjedno sa svim članovima organizacije da bi komentirali aktivnosti bande te kritizirao što je bilo dobro a što lose, te bi ciljao da ispravim pogreške
 

Nikola Golubovic

Hard work pays off.
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
915
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera LifeInvader
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Stefke Rose | 5338 | Extreme#4955
Daniel Dacoo | 1088 | DanielDaco#8787


Razgovor će biti održan 23.10.2022 od 17:00h - budite u čekaonici

Hvala ostalima na odzivu, i čestitam izabranim kandidatima.​
 

Noksii

VELIKI OTAC
Player
Joined
Nov 20, 2021
Messages
145
1. Vaše ime u RL: Novak Maric
2. Vaše godine:21
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6h
5. Vaš Diskord: n6#6666
6. Vaše Ingame ime:Noksara Reyli
7. Vaš ID: 4738

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga pa do co-leadera u svakoj bandi i dolazio jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Veliki krug ljudi oko sebe sto bi znacilo jako velika aktivnost ove bande u svakom smislu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
1. Vaše ime u RL: Novak Maric
2. Vaše godine:21
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6h
5. Vaš Diskord: n6#6666
6. Vaše Ingame ime:Noksara Reyli
7. Vaš ID: 4738

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga pa do co-leadera u svakoj bandi i dolazio jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Veliki krug ljudi oko sebe sto bi znacilo jako velika aktivnost ove bande u svakom smislu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-9h
5. Vaš Diskord: Marko Magluta#2074
6. Vaše Ingame ime: Arthur Johnson
7. Vaš ID:15810
Dodatne informacije
1.Lider za:
The Families
2.Zasto zelite postati lider ove posebne organizacije?
-Zelim postati lider jer vise od 6 meseci proveo sam u kriminalnim organizacijama i bio sam visok rank u vise njih.Volim roleplay sa gangom i stvarno uzivam u tome pa zelim sada da se isprobam u ovome.Maksimalno bi se posvetio organizaciji i pokusao da budemo jedni od najboljih.Takoder mislim za sebe da sam jako odgovoran i ne bi dopustio svako da mi udje u organizaciju!
3.Vasi savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
-Pa pre svega ispitivanje za ulazak u organizaciju bi bilo teze i kao sto sam rekao ne bi svakom dopustao da se pridruzi ovoj organizaciji
-Imao bi svoj turf tim i grafiti tim koji bi bio sastavljen od ljudi kojim verujem da su dobri u tome sta rade,manje bi bilo MG-a i ostali pravila koji se krse u Ghetu
- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan MG mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila
- RP podici na visok nivo, međusobna komunikacija između lidera ostalih organizacija te rješavanje problema IC a ne OOC


Rankovi:
1.Suspended
2.Newbie
3.Loyal Member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafiter
7.Grafit team leader
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Dealer
11.OG
12.CO Leader
13.Leader
SREĆNO SVIMA!!!
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera LifeInvader
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Stefke Rose | 5338 | Extreme#4955
Daniel Dacoo | 1088 | DanielDaco#8787


Razgovor će biti održan 23.10.2022 od 17:00h - budite u čekaonici

Hvala ostalima na odzivu, i čestitam izabranim kandidatima.​
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Marko Magluta#2074
6. Vaše Ingame ime:Arthur Johnson
7. Vaš ID: 15810

Dodatne Informacije
1. Lider za: Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-
2.Zasto zelite postati lider ove posebne organizacije?
-Zelim postati lider jer vise od 6 meseci proveo sam u kriminalnim organizacijama i bio sam visok rank u vise njih.Volim roleplay sa gangom i stvarno uzivam u tome pa zelim sada da se isprobam u ovome.Maksimalno bi se posvetio organizaciji i pokusao da budemo jedni od najboljih.Takoder mislim za sebe da sam jako odgovoran i ne bi dopustio svako da mi udje u organizaciju!
3.Vasi savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
-Pa pre svega ispitivanje za ulazak u organizaciju bi bilo teze i kao sto sam rekao ne bi svakom dopustao da se pridruzi ovoj organizaciji
-Imao bi svoj turf tim i grafiti tim koji bi bio sastavljen od ljudi kojim verujem da su dobri u tome sta rade,manje bi bilo MG-a i ostali pravila koji se krse u Ghetu
- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan MG mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila
- RP podici na visok nivo, međusobna komunikacija između lidera ostalih organizacija te rješavanje problema IC a ne OOC

Rankovi:
1.Suspended
2.Newbie
3.Loyal Member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafiter
7.Grafit team leader
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Dealer
11.OG
12.CO Leader
13.Leader
SREĆNO SVIMA!!!
 

1965| fACO cEOWN

Player
Player
Joined
Oct 23, 2022
Messages
67
1. Vaše ime u RL: Franjo
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: +1h
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5.Vaš diskord: Assf11#7615
6. Vaše Ingame ime: Faco Crown
7. Vaš ID: 1965

Lider za: Ballas
Od kako sam ušao na GrandRp hteo sam biti lider neke kriminalne organizacije ali nikada nisam imao vremena.
Razlog zbog kojega želim uzeti ovu organizaciju je jer zadnjih par mandata su prošli brzo i nije bilo toliko rp-a hteo bih povecati rp na serveru što je više moguce i što više ga napraviti realnim. U gengu bi bila kola kao 90-ih
Nebih se toliko fokusirao na turfove nego na rp popravio bih odnose između gengova
Dao bih high command ljudima koje znam
Rankovi u organizaciji:
1. Suspend
2.Newbie
3. Solider
4. Ghetto cleaner
5.Grafiti Mafia
6. Grafiti Leader
7. Turfer
8. Turf Capiten
9. Ghetto Commander
10.O.G
11. Legend
12. Co-Leader
13. LEADER
 

Daks

Player
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
4
1. Vaše ime u RL: Eron
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5.Vaš diskord: "elshani"#1875
6. Vaše Ingame ime: Eron Cartiero
7. Vaš ID: 23992

Dodatne Informacije
1. Lider za The Ballas Street Gang

2.3 Zašto želite biti leader ove posebne organizacije?

- Generalno RolePlayam veoma dugo (Jos od sampa). Savrseno znam kako i sta treba jedna 'banda' da radi. Pored toga sam generalno ozbiljan lik, tako da nece biti greske sa nase strane.
- Ne bi mi bilo prvi put da sam lider, da RPam lidera bande ili drzavne sluzbe (mislim na prosle servere gde sam igrao). Volim da sve to izgleda cakum pakum, i za razliku od drugih, znam da GUBIM u RPu
- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije (Legala i ilegala), ne svidja mi se sta lideru dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda. Pa makar morao da rolam buksne ili slusam boombox u hoodu.
- Ovo je cisto da dodam. Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili slično. 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Milslim da bi bas bio slag na tortu sto se tice roleplaya. Ne bi se samo islo na eventima i pljackalo. Bilo bi i stvarno malog RPa. Mozda ste cak i prisustvovali pljacki gunstora, bilo kao admin, taoc, policajac ili pljackas. Gde smo posle pljacke otislo po ronilacka odela i pobegli plivajuci do geta u ronilackom odelu. To je samo bio jedan od planova koje sam imao i iskoristio.
 

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
305
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Dartonix#0001
6. Vaše Ingame ime: Richard Darkin
7. Vaš ID: 18787

Dodatne Informacije
1. Lider za Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što mislim da sam najbolji kandidat. Imam iskustva na GrandRP već 17 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim i legalnim organizacijama i takodje sam trenutno asistent administracije. Moj cilj je da imam veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Gangove u ovom gradu nije briga za roleplay, nego im je bitno samo da se pucaju. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Organizacija bi funkcionisala po sistemu deljenja na timove, gde bi svako mogao da nadje svoje mesto, i radio ono u čemu je najbolji.

-Tim za Grafite | Tim koji će se fokusirati da svaki sat imamo maksimalni profit od grafita
-Tim za Turf | Tim koji će biti odgovoran za Turfove
-Tim za Geto | Tim koji će patrolirati u getu, i držati ga pod kontrolom
-Tim za Pregovore | Tim profesionalnih pregovarača koji će pregovarati sa policijom na pljačkama
-Tim za Bekstvo | Tim iskusnih vozača koji će voziti aute kada bežimo od policije

Svi timovi će imati vodje, i imaće organizovane treninge.

Ulazak u organizaciju će biti teži nego u drugim organizacijama. Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa smanjenjem ranka ili čak kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i svi članovi će morati da poštuju veće činove.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje bande Ballas Gang!
 
Last edited:

Mina Morell

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
388

Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Ballas Ganga
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:


Noksara Reyli | 4738 | n6#6666

Vajo Djinajlu | 1015 | mateo#2725

Richard Darkin | 18787 | Dartonix#0001

Razgovor će biti održan 25.10.2022 od 21:00h - budite u čekaonici

Hvala ostalima na odzivu, i čestitam izabranim kandidatima.
 

Marijaa

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
29
Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: princes!#3524
6. Vaše Ingame ime: Marija Mitrovic
7. Vaš ID: 4856

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
- 2.1 Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 6 mjeseca svog igranja, te sam bio clan [LSPD,GOV, FIB, NG] organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao primeniti u NG-u.
-
2.2Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa NG-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o pripadniku NG-a. Tek sada vidim da je vreme da od pripadnika NG-a pređem na Generala NG-a. Počeo sam od početka,
kao recruit, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik NG-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
3.1 Roleplay bi poboljsao Obukom svaki dan te svaki Vojnik koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka fizicke spreme, vodstva, davanja znanja itd.
3.2Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Kao što sam rekao svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.

Rankovi

30 - General
29 - Zamenik Generala
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Instruktor za Obuke
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Specijalni Vojnik
8 - Vojnik 3.Klase
7 - Vojnik 2.Klase
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend

RADIO KODOVI

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u barake
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: odjava sa duznosti
10-8: prijava na duznost
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila


HVALA NA IZDVOJENOM VREMENU ZA CITANJE MOJE PRIJAVE
Srecno Ostalim Kandidatima !!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom