Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Ranisavljevic

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
79
Vaše ime u RL: Mateja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h do 12h
5. Vaš Diskord: Matejaaa1#9068
6. Vaše Ingame ime: Mateja Taylor
7. Vaš ID: 20231

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
- 2.1 Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 8 meseci svog igranja, te sam bio clan [LSPD,GOV, FIB, NG] organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao primeniti u NG-u.

2.2Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa NG-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o pripadniku NG-a. Tek sada vidim da je vreme da od pripadnika NG-a pređem na Generala NG-a. Počeo sam od početka,
kao recruit, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik NG-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
3.1 Roleplay bi poboljsao Obukom svaki dan te svaki Vojnik koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka fizicke spreme, vodstva, davanja znanja itd.

3.2Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Kao što sam rekao svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.

Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.
moj savjet za poboljsanje RolePlay maximalno bi se pazilo koga se prima u organizaciju kako bih organizacija ostala duza bolja i veca.
svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Zelim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narusavanja karaktera.

Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.

- Buduci Vojnici ce biti obavezni znati pravila grada i takodje pravila vojske.

- Ozbiljnost,Rad,Trud,Disciplina.

- Svaki dobar potez vojnika ce biti nagradjen sa aktivnim bonusima.

- Aktivne Regrutacije.

- Aktivni Sastanci izmedju drzavnih organizacija.



Rankovi

30 - General
29 - Zamenik Generala
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Instruktor za Obuke
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Specijalni Vojnik
8 - Vojnik 3.Klase
7 - Vojnik 2.Klase
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend

RADIO KODOVI

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: odjava sa duznosti
10-8: prijava na duznost
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila

Srecno Ostalim Kandidatima zeli vam Mateja Taylor !!

Hvala na čitanju moje prijave !



 

filip starcevic

Player
Player
Joined
Jul 2, 2022
Messages
24
Vidise da si kopito cijelu prijavu od drugija nisi se mogo poludit napisat svoju prijavu obratite pažnju admini lik je iskopiro prijavu od lika
 

Dijego Kosta

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
158
1. Vaše ime u RL: Stevan

2. Vaše godine: 26

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: Od 16h sve do 21h

5. Vaš Diskord: MaliTenaJR#6133

6. Vaše Ingame ime: Diego Kosta

7. Vaš ID: 2622

-----

1. Lider za: NG [National Guard)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

Poceo sam od mladjeg Vodnika i svojim zalaganjem i marljivim radom dosao do Pukovnika.Upoznao sam posao svake jedinice,svakog cina u organizaciji i mislim da sam spreman da uzmem organizaciju u svoje ruke.

Imam sposobne i odgovorne ljude koji odlicno poznaju pravila i zakon grada,tako da bi obuku,a samim tim i zaposlene podigli na najvisi nivo radne sposobnosti i efikasnosti.

NG je organizacija koja treba da bude olicenje kulture,profesionalnosti i pre svega ljudskosti,a ako je ja uzmem to ce i da bude.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Podelio bih organizaciju u sektore da pokrijemo sva moguca desavanja.

Pesadija ili Vojnik bio bi obucen za razne poslove kao sto su Straza na Severnoj i Juznoj kapiji poslusnos viseg cina naravno.

Specijalna Vojna jedinica koja bi bila zaduzena da se prva "stvori" na svaki poziv kolega iz svih drzavnih organizacija.
Komandir Vojne jedinice koji bi nadgledao rad vojne jedinice drzao treninge i obuke.

Snajperska jedinica
koja bi davala podrsku na svakom dogadjaju(gde je to moguce naravno).

Komandir Snajperke jedinice koji bi nadgledao rad snajperske jedinice drzao treninge i obuku.

Oficiri ili Oficir pilot je jedinica koja sluzi za obuku Pesadije ili Vojnika uz naravno da Oficiri pilot obucava vazduhoplovnu jedinicu.

Poručnik njegova funkcija bi bila da nadgleda oficire naravno i jedinice.

PR bi bio zaduzen za sto bolji odnos sa ostalim drzavnim organizacijama jer zelimo da imamo najbolje moguce odnose sa svim kolegama.

Major imao bi duznos nadgledanja porucnika i ostale hight komande.

Pukovnik imao bi duznos nadgledanja vojnog skladista i vojne baze.

General imao bi funkciju nadgledanja vojske i nadgledanje visih cinova u radu.

Zelim da pruzim najbolju mogucu obuku, prijatnu kolegijalnu atmosferu i neprestanu podrsku svima koji odluce da se pridruze nasoj organizaciji sa ciljem da je ucine sto boljom.

Srdacan pozdrav,
Diego Kosta.
 

Zoky_Navaro

Veteran
Leader of unofficial org
Joined
Jul 24, 2022
Messages
258
1. Vaše ime u RL: Zoran

2. Vaše godine: 34

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h

5. Vaš Diskord: Zoky Navarro#1715

6. Vaše Ingame ime: Zoky Navarro

7. Vaš ID: 18174

1. Lider za: NG [National Guard)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):1.Prvo i osnovno sta bi uradio za organizaciju jeste Roleplay.Stim da sam bio lider LSPD-a i bio kao zaposlenik u svim organizacijama FIB SAHP LSPD NG.I da imam veliko iskustvo sto se tice vodjenja organizacija.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Maksimalno bi se fokusirao na Roleplay igraca po pitanju sa komunikacijom visih cinova.Uveo bi svakodnevnu obuku svih vojnika, narocito sto se tice Vojne policije i kobri.
 

Bogile Buraz

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
32
Informacije
1. Vaše ime u RL :Bogdan
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8:10h
5. Vaš Diskord:Bogile#8822
6. Vaše Ingame ime:Bogile Belinda
7. Vaš ID:11415
Dodatne Informacije
1. Lider za
THE FAMILIES

-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Marabunta Grande gang-a, jer imam veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava.Igrao sam FiveM preko 2 godine, i veoma sam iskusan lider.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.
- Imam liderske sposobnosti i mogu da se brinem o svim clanovima bande.Kada budem regrutovao, to ce biti ljudi koji poznaju pravila, koji imaju dobre komunikacijske vestine i koji imaju dovoljno strpljenja.


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


- Od kako sam poceo da igram na Grand-u sve vreme sam u Crime Organizijama.Takodje sam video i najcesce stvari za koje bande dobijaju warnove na ovom serveru (Turfovi).Imam stvarno dobar tim za turfove, oni ce biti savrseni na turfovima i nece krsiti pravila. - Glavna stvar u kojoj ucestvuju bande su pljacke i svakodnevno vidim ljude kako krse pravila i zelim da to promenim.Vecina bandi samo krene unaokolo krseci pravila i onda kada vide da neko drugi krsi pravilo, prijavljuju to kao licemeri.Nisam voljan da imam takve ljude u svojoj organizaciji (ako mi se ukaze prilika). (edited)


-Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


- Spreciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima.
- Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
- Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
- Zelim da se uverim da ljudi koje regrutujem znaju pravila i zelim da uspostavim red u kome se neoprosteno delo nece oprostiti.
- Zelim da pokazem da Gang ne ubija coveka samo iz vatrenog oruzja.
- Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
- Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
- Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.


Hvala sto se izdvojili vreme da procitate moju prijavu!
 

Toni Paljevic

Player
Player
Joined
Oct 25, 2022
Messages
6
Vaše ime u RL:Bojan
2. Vaše godine:39
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:10h
5. Vaš Diskord:Senty Masina#2573
6. Vaše Ingame ime:Senty Masina
7. Vaš ID: 8691
Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?kada sam poce igrati Gand rp radio sam na farmi sve dok nisam usao na forum i prijavio se za generala NG-A.Bio sam 2 put u NG kao general i znam kako stvari funkcijonisu.Clanovi moje organizacije ce biti ozbiljni,lepo komunicirati sa visim cinom,lepo komunicirati sa kolegama ostalih drzavnih organizacija.Imam nameru biti strog prema clanovima ako se budu zezali i ne budu slusali vise cinove.Drzao sam organizaciju 4 mjeseca,dugo smo je imali zato sto se nisam zamarao sa clanovima koji ne znaju osnovna pravila NG-A.
Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.


Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
moj savjet za poboljsanje RolePlay maximalno bi se pazilo koga se prima u organizaciju kako bih organizacija ostala duza bolja i veca.
svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Zelim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narusavanja karaktera.
Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Rankovi

30 - General
29 - Zamenik Generala
28 - Security generala
27 - Security zamenika generala
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Zapovjednik
23 - Major
22 - Nacelnik VP
21 - Instruktor za Obuke
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Specijalni Vojnik
8 - Vojnik 3.Klase
7 - Vojnik 2.Klase
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend

RADIO KODOVI

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u barake
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: odjava sa duznosti
10-8: prijava na duznost
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila
 

Uros Obilic

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
116
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Families
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:


Cvele Brutal | 20099 | Cvele#6018

Stefan Markovicc | 30453 | mawkovic🌴#7713

Ivan Radulovic| 16279 | Ivan Kashh/16279#2491

Razgovor će biti održan 28.10.2022 od 18:00h - budite u čekaonici

Hvala ostalima na odzivu, i čestitam izabranim kandidatima.​
 
Last edited:

Dejan Slash

Player
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
71
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: Deyan#9725
6. Vaše Ingame ime: Dejan Slash
7. Vaš ID: 20229


Dodatne informacije
1.Lider za Vagos
2.Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije?

-Zelim postati lider zato sto volim roleplay na gang strani i iskusan sam u crime organizacijama. Od kako sam krenuo igrati sam bio u gangovima i isao na sve evente. Imam svoju ekipu od 20-30 igraca koji ne krse pravila i znaju da se ponasaju,te smatram da necemo imati warnove i necemo krsiti pravila servera. Također bi imali cesto sastanke na kojima bi svako mogao da iskaze svoje misljenje o poboljsanju organizacije. Maksimalno bih se posvetio organizaciji i trudio bih se da budemo najaktivnija organizacija na serveru.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

- Aktivirao bih skoro zaboravljene evente (kao npr. Money run). Ne bih ubacivao razne ljude u organizaciju, za ulazak u organizaciju bi morali da znaju sva pravila grada i gheeta i da imaju minimalno 10 godina IC i 15 godina OOC. - Greske clanova bih slabo tolerisao i delio bih, 2 warna -> kick iz org, Aktivnost i poslusnost clanova nagradjivao bih rank-upom i bonusima posle uspesno odradjene akcije.


Rankove:
1. Suspended
2. Rookie
3. Cholo
4. Ghetto Cleaner
5. Spray Team
6. Spray Team Lider
7. Solider
8. Turfer
9. Turf Boss
10. Gheeto Commander
11. Legend
12. Co Leader

13. Leader

- SRECNO SVIM OSTALIM UCESNICIMA ZELI VAM DEJAN SLASH!!!
 

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
305
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Dartonix#0001
6. Vaše Ingame ime: Richard Darkin
7. Vaš ID: 18787

Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos!
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što mislim da sam najbolji kandidat. Imam iskustva na GrandRP već 17 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim i legalnim organizacijama i takodje sam trenutno asistent administracije. Moj cilj je da imam veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Gangove u ovom gradu nije briga za roleplay, nego im je bitno samo da se pucaju. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Organizacija bi funkcionisala po sistemu deljenja na timove, gde bi svako mogao da nadje svoje mesto, i radio ono u čemu je najbolji.

-Tim za Grafite | Tim koji će se fokusirati da svaki sat imamo maksimalni profit od grafita
-Tim za Turf | Tim koji će biti odgovoran za Turfove
-Tim za Geto | Tim koji će patrolirati u getu, i držati ga pod kontrolom
-Tim za Pregovore | Tim profesionalnih pregovarača koji će pregovarati sa policijom na pljačkama
-Tim za Bekstvo | Tim iskusnih vozača koji će voziti aute kada bežimo od policije

Svi timovi će imati vodje, i imaće organizovane treninge.

Ulazak u organizaciju će biti teži nego u drugim organizacijama. Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa smanjenjem ranka ili čak kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i svi članovi će morati da poštuju veće činove.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje bande Los Santos Vagos!
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
685
nformacije

1. Vaše ime u RL: Andrej

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h

5. Vaš Diskord: Andrej Wbear#1349

6. Vaše Ingame ime: Andrej Wbear

7. Vaš ID: 12855

Dodatne Informacije

1. Lider za:Vagos

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider zbog da The Families postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

LeonaWaynee

Player
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
6
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Arman
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6 h
5. Vaš Discord: !y6#6666
6. Vaše ime u igri: Leona Wayne
7. Vaš ID: 15809
Dodatne informacije
1.Lider za:
Los Santos Vagos
2.Zašto želite postati lider ove posebne organizacije?
-Želim postati lider jer više od 6 mjeseci provela sam se u kriminalnim organizacijama i bila sam visok čin u više njih.Volim roleplay sa gangom i stvarno uživam u tome pa želim sada da se isprobam u ovome.Maksimalno bi se posvetila organizaciji i pokušala da budemo jedni od najboljih.Takoder mislim za sebe da sam jako odgovoran i ne bih dopustila svako da mi ude u organizaciju!Potrudila bi se da nitko ne krsi pravila u organizaciji!
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
-Pa prije svega ispitivanje za ulazak u organizaciju bilo bi teze i kao sto sam rekla ne bi se svakom pustilo da se pridruzi ovoj organizaciji
-Imala bi svoj teren tim i grafitima koji bi bio sastavljen od ljudi kojima vjerujem da su dobri u tome što rade,manje bi bilo MG-a i ostala pravila koja se krše u Ghetu
-FZ raid bi bio cesci takoder GunStore i ostale akcije sa policijom,takoder u Ghetu bi poboljšao RolePlay,svaki igrac bi dobio prvi glas i uvijek bi ih slusao makar bio šašav prijedlog.Šale bi uvijek bio ali kada je dosta onda je dosta.I za kraj željela bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP-u.
Rankovi:
1. Suspendiran
2.Newbie
3.Vjerni član
4.Hustler
5.Ratnik
6.Grafiter
7.Grafit team leader
8.Turfer
9.Kapetan travnjaka
10. Trgovac
11.OG
12.CO Voditelj
13.Vođa

SREĆNO SVIMA!!!
 
Last edited:

Strahinja Shakur

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Ezy#9831
6. Vaše Ingame ime: Strahinja Shakur
7. Vaš ID: 20025


Dodatne informacije
1.Lider za Vagos
2.Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije?
Zelim postati lider zato jer imam puno sikustva sa roleplay situacijama jer sam gledao druge kako krse prvil a i naucio sam kako se treba ponasati kao lider organizacije. Svoju odgovornost sam stekao tako sto sam bio odgovoran i uvek stekao Hight COmmand rank u kriminalnim roganizacijama, jedno vreme sam radio u FIBU i znam taktike na talackama i znam kako pobeci. DOsta mi je vise da vidjam lidere drugih organizacija koji su izabrani i nemogu se organizirati da odrze organizaciju. Ja znam da bih mogao odrzati organizaciju bez warnova, kao lider jedne takve organizacije bih odrzavao sastanke sa clanovima na kojima bih se dogovarali u buduce i imali bih super odnos sa clanovima, poboljsao bih organizaciju jer ne bih ubacivao ljude koji neznaju pravila i sansa za warnove bih se smanjila.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Pobosljati roleplay u jednoj urganizaciji potrebna je grupa od par ljudi koja zna odlicno pravila i koja bih ispitivala, ja takvu grupu i imam. Poceo bih organizaciju sa par ljudi koji bih mi pomogli d napravim dobro organizaciju i sve sredim, svi bih morali da postuju pravila i nikako nista drugo. Na talackama ne bih bilo samo pare i taoc i to je to vec bih se bolje roleplayalo.



Rankove:
1. Suspended
2. Solidier
3. Gangster
4. Ghetto Cleaner
5. Criminal
6. Spray Team
7. Spray Team Lider
8. Turfer
9. Turf Boss
10. Gheeto Commander
11. O.G
12. Co Leader
13. Leader
 

Vito Obama

Player
Player
Joined
Oct 6, 2022
Messages
26
Informacije
1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Ezy#9831
6. Vaše Ingame ime: Strahinja Shakur
7. Vaš ID: 20025


Dodatne informacije
1.Lider za Vagos
2.Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije?
Zelim postati lider zato jer imam puno sikustva sa roleplay situacijama jer sam gledao druge kako krse prvil a i naucio sam kako se treba ponasati kao lider organizacije. Svoju odgovornost sam stekao tako sto sam bio odgovoran i uvek stekao Hight COmmand rank u kriminalnim roganizacijama, jedno vreme sam radio u FIBU i znam taktike na talackama i znam kako pobeci. DOsta mi je vise da vidjam lidere drugih organizacija koji su izabrani i nemogu se organizirati da odrze organizaciju. Ja znam da bih mogao odrzati organizaciju bez warnova, kao lider jedne takve organizacije bih odrzavao sastanke sa clanovima na kojima bih se dogovarali u buduce i imali bih super odnos sa clanovima, poboljsao bih organizaciju jer ne bih ubacivao ljude koji neznaju pravila i sansa za warnove bih se smanjila.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Pobosljati roleplay u jednoj urganizaciji potrebna je grupa od par ljudi koja zna odlicno pravila i koja bih ispitivala, ja takvu grupu i imam. Poceo bih organizaciju sa par ljudi koji bih mi pomogli d napravim dobro organizaciju i sve sredim, svi bih morali da postuju pravila i nikako nista drugo. Na talackama ne bih bilo samo pare i taoc i to je to vec bih se bolje roleplayalo.



Rankove:
1. Suspended
2. Solidier
3. Gangster
4. Ghetto Cleaner
5. Criminal
6. Spray Team
7. Spray Team Lider
8. Turfer
9. Turf Boss
10. Gheeto Commander
11. O.G
12. Co Leader
13. Leader
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Moje ime je Mihailo.
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: moja dnevna aktivnost je 10-12h
5.Vaš diskord: moj discord je Mixa#5411
6. Vaše Ingame ime: Mixa Dior
7. Vaš ID:Moj id je 15394.
Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Hteo bih da se okusim lider pozicijom neke organizacije poput kriminlane koji se jako često bavim u njima. Vodio bih svoju ekipu na svakakve vrste dogadjaja. Bilo da je tajna, pljačka itd. Bio sam u nekoliko organizacijama što uključuje sve organizacije veći čin. Sad kad kažem veći čin, mislim na čin kao vodič. Vodi ekipu, kontroliše ekipu, skladište, aktivnost itd. Moja želja je eto da po prvi put da se opredelim za lider poziciju i da vodim organizaciju iz svojih snova. Naučio bih nove igrače(članove) koji su tek došli u grad, kako da se ponašaju, šta smeju i šta ne smeju. Pojasnili bi im sve u vezi mape i objasnili im proceduru pljačke itd. Ako bih postao lider, prvo bih oformio grupe. Grupe bi bile: Turferi i Graffiteri.
3. Vaši saveti za poboljšanje organizacije:
Godine nisu važne:
Godine nisu važne za članove. Može i da bude 10-13 godina samo da zna pravila i da ne rade svakakve gluposti u organizaciji. Da ne nabijaju warnove organizaciji i da ne upropaste reputaciju organizacije Vagos. Mala deca jeste da mogu biti neozbiljna, ali postoji i neka deca koja su ozbiljna i poslušni i vrše svakakve zahteve koje im lider zadaje.
Aktivnost je bitna:
Aktivnost je mnogo bitna za celu organizaciju. Isključujući za članove. Svaki član organizacije mora da ispuni aktivnost. Aktivnost se podrazumeva po učešću u događajima(pljačka, tajna, podmornica itd).
Skladište:
Skladište mora biti očuvano od strane većih činova. Uvek mora neko da pripazi i barem da pirkne kroz logove i da pogleda da li je neki član sumnjiv. Ako jeste član sumnjiv, biće mu naređeno da se vrati. Ukoliko član ne želi da vrati stvari, obavezno se posavetovati sa ljubaznim curatorom kako i šta.
HVALA NA PAŽNJI I ČITANJU! <3
SREĆNO SVIM APLIKATORIMA!

3.
 

1965| fACO cEOWN

Player
Player
Joined
Oct 23, 2022
Messages
67
Vaše ime u RL: Franjo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h do 10H
5. Vaš Diskord: Assfc11 #7615
6. Vaše Ingame ime: Faco Crown
7. Vaš ID: 1965

Lideri za Los Santos Vagos
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Želio bih voditi bandu od kako sam na serveru ali nikada nisam imao vremena za to.
Sada kada imam vremena želio bih se zababviti u rp-u i probati voditi organizaciju .
Kod mene u organizaciji nebi bilo preterane razlike svi bi bili složni High command bi dobili ljudi kojima 100% verujem i znam ih
Što se tiće automobila bili bi kao iz 90-ih nebih se toliko fokusirao na turfove višse bi bilo Rp-a
Rsnkovi:
1. Suspend
2.Newbie
3. Solider
4. Ghetto cleaner
5.Grafiti Mafia
6. Grafiti Leader
7. Turfer
8. Turf Capiten
9. Ghetto Commander
10.O.G
11. Legend
12. Co-Leader
13. LEADER
Hvala za izdvojeno vreme i želim puno sreće ostalima!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom