Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju, sto sam vec i pokazao vise puta na ovom serveru. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa. Posto sam vec bio leader ove organizacije, nebih imao problema u postavljanju ljudi i opcenito u vođenju jedne od najboljih organizacija na serveru The Families Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! . U svakoj mojoj organizaciji do sada išlo bi se na svaki mogući event te bi se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma. Od Familiesa zelim napraviti najjacu organizaciju na serveru, a znam kako cu to i postici jer sam od svake moje organizacije po mome misljenju to i napravio. Kroz svoje Vagose sam naucio kako je to drzati savrsenu organizaciju bez upozorenja i posvetio sam se toj organizaciji maksimalno sa svojim High-Command timom. Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mogao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jedne jake i velike Familiese i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njima!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Ivan Wilson

Player
Player
Joined
Jun 30, 2022
Messages
113
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1 4.
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-11h
5. Vaš Diskord: ivakzz#7681
6. Vaše Ingame ime: Ivan Dart
7. Vaš ID: 18846

Dodatne Informacije

1. Prijavljujem se za lidera:
The Families

2
. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
-Želio bih biti lider ove organizacije prvenstveno jer još nisam bio lider niti jedne a volio bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put zar ne? Mislim da bih bio dosta dobar leader organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi leaderi vode bande pa bih po nekom principu i ja radio po njihovim ali sa svojim izmjenama naravno.
-Bio bih lider jer realno tko ne želi bit lider, pokušao bih stvoriti tu neku grupu ljudi koji nisu toxic, da se svi međusobno poštuju, pomažu jedni drugima , išao bih na što je više evenata moguće i davao bih sve od sebe da budem što bolji leader organizacije isto tako bih se trudio napraviti što bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.
-Kao leader ja ne bih bio pre strog, nego bi tu uvijek bilo i zabave ali kad bi bilo nešto ozbiljne poput evenata onda bi se maksimalno trebalo šlušat naređenje leadera ili ako leader nije tu nekog višeg ranka, ali ako bi netko napravio nešto što nije smio npr. vrijeđanje drugih članova, onda bi ga ja sa nekim višim rankom odveo na ispitivanje da vidimo zašto je to učinio i naravno morao bih se ispričat ako bi želio ostat u organizaciji, u protivnom bih ga izbacili jer ne želim imat ljude koji su toxic i koji vrijeđaju sve šta stignu.


3.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Po mome pri ispitivanju ljudi da se priključe organizaciji ne treba biti niti pre blag ali niti pre strog, kada bih pitao nove ljude pitanja ona najbitnija bi mi trebali znat, ali neka malo manje bitna ako je npr. znao sva najbitnija a neka manje bitna nije ne bih ga odmah otkanto nego mu objasnim malo to pravilo koje mu zapne, ako ne zna gdje ga naci posaljem mu link gdje ga može naučiti do kraja i nakon nekog kratkog vremena, dan, dva sve zavisi kad može opet ga dovedem da ga ponovno ispitam.
-Pokušao bih ići na što više evenata i pokušao bih raditi što više RP situacija kao što su pljačka prodavnice i robbanje u ghettu jer mislim da bi to dosta ljudi htjelo, no ako neko nebi htio ići na neki događaj uvijek bi mi se mogao obratiti i sve bi sredili.
-Stvari koje bi radili u organizaciji ne bih samo leader ili viši rankovi nego bih dao izbor svima, čak i najnovijim članovima organizacije da se svi zajedno dogovorimo šta ćemo radit jer bi bilo glupo da idemo npr. robbat u ghetto a samo par ljudi to želi a ostalima se neda, zato bi se svi dogovorili tko šta želi i svako bi imo izbor jel želi ići ili ne.
-Fokusirao bih se na to da u organizaciju primam što više ljudi koji znaju pravila da ne bi bez veze bilo pucnjace u HQ i takvih gluposti pa da mi nabace warnove.
-Pri ispitivanju novih članova obavezno bi bilo call preko discorda i share screen crtanje kuća ili tako nešto, da se vidi da čovjek zna sva pravila, a ne da ga ja in game pitam pravila a on da čita sa starane pravila!



Hvala na čitanju moje prijave !
Srecno Ostalim Kandidatima !!

 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,215
Informacije
1. Vaše ime u RL - Matej Krstevski
2. Vaše godine - 24
3. Vremenska zona -GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - Zavisno od smenu na posao ali 3+h
5. Vaš Diskord - matejko#4950
6. Vaše Ingame ime - Makix Valujev
7. Vaš ID - 1255

Dodatne Informacije
1. Lider za... - Famillies
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zelim postati lider ove organizacije zato sto imam dosta toga poznatov u GANG RP-u i mislim da bi mogao da pomognem ovoj organizaciji da uspesno zavrsi bar jedan mandat.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. - Najgolem prioritet bi mi bio primnanje ozbiljnih clanova koji znaju pred svega RP PRAVILA a posle i konkretno znaju pravila za bandu. Onda bi bandu aktivirao da vise ima talackih, da ima sto vise kidnapovanja interakcije pri koje ce svi moji clanovi imati ugodan i lep ROLEPLAY UZITAK na ovaj server. Bice dosta zabavnih akcija za farbanje grafita i slicno. Ima dosta RP u bandi koji mogu biti organizirani ali na zalost josuvek nisu videni.
 

Stefan Markoviic

Player
Player
Joined
Sep 27, 2022
Messages
364
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: mawkovic🌴#7713
6. Vaše Ingame ime: Stefan Markovicc
7. Vaš ID: 30453


Dodatne informacije

1.Lider za The Families
2.Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije?

Pre mesec ipo dana dosao sam na ovaj server i u startu poceo sam da se bavim kriminalom. Iskusan sam u pljackanju i ostalim eventima. Prenego da pocnem da igram RageMp, igrao sam SAMP sedam godina. Tu sam naravno imao velikog iskustva u vodjenju raznih organizacija. Upoznat sam u sva RP pravila i zeleo bih da se okusam kao lider ovog ganga. Zelim da se potrudim da poboljsam RP u gangovima i medjuorganizacijama i da se potrudim da svadja uopste ne bude. Potrudicu se da budem ozbiljan takodje da budem i pravedan prema svim clanovima bez obzira na njihov rank. Potrudicu se da niko u ovoj organizaciji ne krsi pravila i da ne bude toksican prema drugima, takodje cu dignuti RP na veci nivo nego sto jeste.

3.Vasi saveti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

-Potrudio bih se da svaki clan ove organizacije poznaje sva RP pravila, takodje da ima dovoljno IC i OOC godina za ovu organizaciju. Razlog za ovo je preterano krsenje pravila u gangovima. Onda nepostovanje High Rankova i toksicnog ponasanja. Ne zelim da bilo ko od clanova ove organizacije unistava bilo kome RP i za toksicnost bice veoma stroge kazne.

-Potrudicu se da RP dovedem na maksimalni nivo. Radicu ceste pljacke i razne IC akcije sa kojima cu poboljsati RP na ovom serveru. Naravno nece biti samo pljacki 24/7 prodavnica i gun shopova bice i raznih pljacki ljudi po getu i ceste talacke situacije sa kojima sam siguran da ce poboljsati RP ovog servera.

-Pored turf tima i grafiti tima pobrinucu se da uvedem sto vise novih timova za bolju organizaciju clanova, naravno svaki od tih timova imace svog zasebnog vodju koji ce se brinuti o pravilima i aktivnosti tog tima. Isti taj lider tima odlucivace ko ulazi i ko izlaci iz tima.

-Niko nece dobiti rank preko veze nego ce svoj rank morati da zasluze i morace da se dokazu da su sposobni da rpaju normalno i ako vec pricamo o nekom vecem ranku da vode ljude dok lidera/zamenika nema.

-Potrudicu se da sklopim saveze sa sto vise gangova je moguce i time dovesti rp na novi nivo zato sto mozemo raditi talacke itd zajedno.

-Svaki clan koji se bude isticao bice nagradjen. To ne znaci da ce svaka osoba biti nagradjena u 24h nego tek kada licno ja smatram ili bilo koji veci cin da je ta osoba zasluzila tu nagradu.

-Svaka osoba koja ne bude nosila full zeleni komplet (pantalone+gornji deo) bice kaznjena.


Imam jos par ideja ali bilo bi sad vec preterivanje da to napisem, ako ikako dobijem ovu organizaciju potrudicu se da napravim do sada najbolji gang. Srecno svim kandidatima!
 

Stefan Markoviic

Player
Player
Joined
Sep 27, 2022
Messages
364
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: mawkovic🌴#7713
6. Vaše Ingame ime: Stefan Markovicc
7. Vaš ID: 30453


Dodatne informacije

1.Lider za Los Santos Vagos
2.Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije?

Pre mesec ipo dana dosao sam na ovaj server i u startu poceo sam da se bavim kriminalom. Iskusan sam u pljackanju i ostalim eventima. Prenego da pocnem da igram RageMp, igrao sam SAMP sedam godina. Tu sam naravno imao velikog iskustva u vodjenju raznih organizacija. Upoznat sam u sva RP pravila i zeleo bih da se okusam kao lider ovog ganga. Zelim da se potrudim da poboljsam RP u gangovima i medjuorganizacijama i da se potrudim da svadja uopste ne bude. Potrudicu se da budem ozbiljan takodje da budem i pravedan prema svim clanovima bez obzira na njihov rank. Potrudicu se da niko u ovoj organizaciji ne krsi pravila i da ne bude toksican prema drugima, takodje cu dignuti RP na veci nivo nego sto jeste.

3.Vasi saveti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

-Potrudio bih se da svaki clan ove organizacije poznaje sva RP pravila, takodje da ima dovoljno IC i OOC godina za ovu organizaciju. Razlog za ovo je preterano krsenje pravila u gangovima. Onda nepostovanje High Rankova i toksicnog ponasanja. Ne zelim da bilo ko od clanova ove organizacije unistava bilo kome RP i za toksicnost bice veoma stroge kazne.

-Potrudicu se da RP dovedem na maksimalni nivo. Radicu ceste pljacke i razne IC akcije sa kojima cu poboljsati RP na ovom serveru. Naravno nece biti samo pljacki 24/7 prodavnica i gun shopova bice i raznih pljacki ljudi po getu i ceste talacke situacije sa kojima sam siguran da ce poboljsati RP ovog servera.

-Pored turf tima i grafiti tima pobrinucu se da uvedem sto vise novih timova za bolju organizaciju clanova, naravno svaki od tih timova imace svog zasebnog vodju koji ce se brinuti o pravilima i aktivnosti tog tima. Isti taj lider tima odlucivace ko ulazi i ko izlaci iz tima.

-Niko nece dobiti rank preko veze nego ce svoj rank morati da zasluze i morace da se dokazu da su sposobni da rpaju normalno i ako vec pricamo o nekom vecem ranku da vode ljude dok lidera/zamenika nema.

-Potrudicu se da sklopim saveze sa sto vise gangova je moguce i time dovesti rp na novi nivo zato sto mozemo raditi talacke itd zajedno.

-Svaki clan koji se bude isticao bice nagradjen. To ne znaci da ce svaka osoba biti nagradjena u 24h nego tek kada licno ja smatram ili bilo koji veci cin da je ta osoba zasluzila tu nagradu.

-Svaka osoba koja ne bude nosila full zuti komplet (pantalone+gornji deo) bice kaznjena.


Imam jos par ideja ali bilo bi sad vec preterivanje da to napisem, ako ikako dobijem ovu organizaciju potrudicu se da napravim do sada najbolji gang. Srecno svim kandidatima!
 

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
124
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miki
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: Ulix#7103
6. Vaše Ingame ime: Miki West
7. Vaš ID: 2150

Dodatne Informacije
1. Lider za: Grove Street Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Bio sam zamjenik lidera u 2 bande koje su odradile 2 puna mandata, samim time imam iskustvo u vođenju
- Nisam osvetoljubiva osoba i ne zelim nikome lose, ljudi smo i sve mozemo rijesiti kroz pricu a ne kroz neke reportove, forume itd...
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Imam ljude sa iskustvom koji bi bili u organizaciji, tako da bi sve bilo unutar pravila servera
- Imam spremljen turf tim, ekipu za grafite, ljude koji su dobri u pregovorima sa LEO, kao i za ostale aktivnosti poput tajne radnje, pomorske bitke itd..

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan MG mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila
- RP podici na visok nivo, međusobna komunikacija između lidera ostalih organizacija te rješavanje problema IC a ne OOC
- Nebi ciljao toliko na turfove koliko na geto aktivnost, robanje, talacke, pljackanje gunstore i prodavnica te pritom nebi krsio pravila servera
- Alergican sam na MG i samim time bi ga ogranicio te bi maksimalno forsirao radio organizacije
- Održavao bi sastanak jednom tjedno sa svim članovima organizacije da bi komentirali aktivnosti bande te kritizirao što je bilo dobro a što lose, te bi ciljao da ispravim pogreške
 

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
124
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miki
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: Ulix#7103
6. Vaše Ingame ime: Miki West
7. Vaš ID: 2150

Dodatne Informacije
1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Bio sam zamjenik lidera u 2 bande koje su odradile 2 puna mandata, samim time imam iskustvo u vođenju
- Nisam osvetoljubiva osoba i ne zelim nikome lose, ljudi smo i sve mozemo rijesiti kroz pricu a ne kroz neke reportove, forume itd...
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Imam ljude sa iskustvom koji bi bili u organizaciji, tako da bi sve bilo unutar pravila servera
- Imam spremljen turf tim, ekipu za grafite, ljude koji su dobri u pregovorima sa LEO, kao i za ostale aktivnosti poput tajne radnje, pomorske bitke itd..

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan MG mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila
- RP podici na visok nivo, međusobna komunikacija između lidera ostalih organizacija te rješavanje problema IC a ne OOC
- Nebi ciljao toliko na turfove koliko na geto aktivnost, robanje, talacke, pljackanje gunstore i prodavnica te pritom nebi krsio pravila servera
- Alergican sam na MG i samim time bi ga ogranicio te bi maksimalno forsirao radio organizacije
- Održavao bi sastanak jednom tjedno sa svim članovima organizacije da bi komentirali aktivnosti bande te kritizirao što je bilo dobro a što lose, te bi ciljao da ispravim pogreške
 

Peki Brutal

Player
Player
Joined
Mar 24, 2022
Messages
31
Informacije
1. Vaše ime u RL- Petar
2. Vaše godine - 21
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6-8h
5. Vaš Diskord - Peki Brutal#3200
6. Vaše Ingame ime - Peki Brutal
7. Vaš ID - 19981

Dodatne Informacije
1. Lider za "The Families"
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Smatram da lider treba biti primer za ostale igrace, nisam nikada na serveru krsio pravila (jedino sam imao kaznu za anti-afk) smatram da postujem sva pravila ovog servera i striktno ocekujem od ljudi iz organizacije da rade isto
-Zelim da kroz moje liderstvo dovedem roleplay kao i veliku razinu zabave jer smatram da je to najbitnije
-Bio sam u dosta bandi i smatram da to moze dosta dosta bolje, organizacija, poznavanje i postovanje pravila, roleplay, zabava itd... Mislim da mogu sve da podignem na veci nivo.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Davanje rankova po zasluzi, a ne jer smo dobri prijatelji
-Postovanje rankova
-Pravljenje taktika (za turfove kao i za ostale dogadjaje)
-Koriscenje komunikacije in-game (sto vise izbegavati discord, ts itd...)
-Ispitivanje pre nego sto ubacim nekog u organizaciju
-Nikakvo tolerisanje neznanja i nepostovanja pravila
-Stavljati iskusnije ljude na visokim rankovima
-Nagrade i bonusi za sve koji se trude
-Postovanje svih dogadjaja/odlazak i organizacija za iste
-Sklapanje saveza
-Stvaranje prijatelja/neprijatelja
-Biti sto vise fer prema svima/izbegavati nepotrebne konflikte koji se ne ticu roleplay-a i igre
 

1965| fACO cEOWN

Player
Player
Joined
Oct 23, 2022
Messages
67
Vaše ime u RL: Franjo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h do 10H
5. Vaš Diskord: Assfc11 #7615
6. Vaše Ingame ime: Faco Creed
7. Vaš ID: 1965

Lideri za : The Families
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Želio bih voditi bandu od kako sam na serveru ali nikada nisam imao vremena za to.
Sada kada imam vremena želio bih se zababviti u rp-u i probati voditi organizaciju .
Kod mene u organizaciji nebi bilo preterane razlike svi bi bili složni High command bi dobili ljudi kojima 100% verujem i znam ih
Što se tiće automobila bili bi kao iz 90-ih nebih se toliko fokusirao na turfove višse bi bilo Rp-a
Rsnkovi:
1. Suspend
2.Newbie
3. Solider
4. Ghetto cleaner
5.Grafiti Mafia
6. Grafiti Leader
7. Turfer
8. Turf Capiten
9. Ghetto Commander
10.O.G
11. Legend
12. Co-Leader
13. LEADER
Hvala za izdvojeno vreme i želim puno sreće ostalima!
 

Uros Obilic

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
116
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Families
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:


Bogile Belinda | 11415 | Bogile#8822

Eron Cartiero | 23992 | "elshani"#1875

Jack Walker | 2129 | TFC_Petar#5508

Razgovor će biti održan 2.11.2022 od 21:00h - budite u čekaonici

Hvala ostalima na odzivu, i čestitam izabranim kandidatima.​
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,215
Informacije
1. Vaše ime u RL - Matej Krstevski
2. Vaše godine - 23
3. Vremenska zona - GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan - 3+ zavisi od smenu na posao
5. Vaš Diskord - matejko # 4950
6. Vaše Ingame ime - Makix Valujev
7. Vaš ID - 1255

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-Zelim postati lider ove organizacije zato sto poznajem sebe, i znam da imam liderski duh koji je potreban za da se sklopi jedan uspesan tim koji bi mogao da izdrzi jedan mandat bez ikakvih problema. Imam dosta iskustva(igram roleplay previse vreme) i sam siguran da ako mi se ukaze prilika mogu da implementiram moje vestine za da ova organizacija bude na najvisem nivou.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Imam ekipu koja je spremna da mi pomogne da prvo nadjemo ljudi kojima je stalo do GANG rp-a i naravno ako imaju poteskoce da im objasnimo pravila. Moja ideja je da napravim da svaki clan odnosno svaki RANK ima svoje zaduzenje i da svoje vreme koje bude provodio na serveru mu bude ispunjeno i zabavno. Planiram da se vise fokusiram na talackih i raznih RP akcija koje ce se odvijati uglavnom u ghetto za da napravim vecu interakciju izmedju clanova kako bi im bilo zabavnije. Imace ekipa koja ce biti zaduzena i posebno odabrana koja ce da vodi talacke kako ne bi dolazilo do prekrsaja pravila i remetenje RP-a. Ima dosta toga sto sam zamislio i nadam se da cu dobiti sansu da na intervju pretstavim curatorima.
 

Peki Brutal

Player
Player
Joined
Mar 24, 2022
Messages
31
Informacije
1. Vaše ime u RL- Petar
2. Vaše godine - 21
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6-8h
5. Vaš Diskord - Peki Brutal#3200
6. Vaše Ingame ime - Peki Brutal
7. Vaš ID - 19981

Dodatne Informacije
1. Lider za "Los Santos Vagos"
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Smatram da lider treba biti primer za ostale igrace, nisam nikada na serveru krsio pravila (jedino sam imao kaznu za anti-afk) smatram da postujem sva pravila ovog servera i striktno ocekujem od ljudi iz organizacije da rade isto
-Zelim da kroz moje liderstvo dovedem roleplay kao i veliku razinu zabave jer smatram da je to najbitnije
-Bio sam u dosta bandi i smatram da to moze dosta dosta bolje, organizacija, poznavanje i postovanje pravila, roleplay, zabava itd... Mislim da mogu sve da podignem na veci nivo.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Davanje rankova po zasluzi, a ne jer smo dobri prijatelji
-Postovanje rankova
-Pravljenje taktika (za turfove kao i za ostale dogadjaje)
-Koriscenje komunikacije in-game (sto vise izbegavati discord, ts itd...)
-Ispitivanje pre nego sto ubacim nekog u organizaciju
-Nikakvo tolerisanje neznanja i nepostovanja pravila
-Stavljati iskusnije ljude na visokim rankovima
-Nagrade i bonusi za sve koji se trude
-Postovanje svih dogadjaja/odlazak i organizacija za iste
-Sklapanje saveza
-Stvaranje prijatelja/neprijatelja
-Biti sto vise fer prema svima/izbegavati nepotrebne konflikte koji se ne ticu roleplay-a i igre
 

Djurke1337

Player
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
89
1. Vaše ime u RL: Mihajlo
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Djura Tigamochi#0215
6. Vaše Ingame ime: Djura Tigamochi
7. Vaš ID: 15102
Dodatne informacije:
1.Lider za ..... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
-Glavni razlog zbog kojeg se opet prijavljujem za lidera je to sto je po mom misljenju trenutna gang situacija na serveru katastrofa....Od mog dolaska u ovaj grad nikad bande nisu bile ovoliko slabe.Ja hocu to da promenim.
-Bio sam lider The Families, i po mom misljenju sam bio veoma uspesan(ni jedan verbal, niti warn za mesec dana) , a konstantno sam imao izmedju 30 i 50 ljudi online....
-Imam vec spremnu ekipu koja bi cinila high rank u bandi,ljudi koji su stariji i svi iskusni RP igraci, takodje i ljude koji bi odmah dosli kada bi culi da sam ja uzeo lidera.Vrlo brzo bi preuzeli kontrolu na eventovima i po getu(i ako to nije tesko zbog sadasnje situacije...)i siguran sam da bi svakom clanu poboljsao njegov boravak u gradu.Necu mnogo pricati o eventovima, grafitima itd...Svi tokom prijave pricaju mnogo o eventima kako ce sta raditi pa opet nema nigde nikog?Kod mene je svaki event obavezan , da li bila tajna radnja ili gunstore nije bitno, svaki clan ide.Grafiti su obavezni jer je to glavni izvor zarade bandi(mnogo ljudi to ne shvataju).
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Moji planovi za Vagose u buducnosti nisu samo vrednovanje GAMBO-a vec ojacati RP što je maksimalno moguce,svakog pojedinca nauciti RP-u i takodje izgraditi vrlo jak kadar clanova koji poznavaju sve srži RP-a .Svaki clan bi morao da zna sva pravila i da ih razume. Naravno, zeleo bih osmisliti i interna pravila. VAGOS bi trebao nastaviti snazno sudelovanje u svim eventima. To takodje jaca koheziju i „fun“ svih clanova bande.. Banda je jaka onoliko koliko je jaka njena najslabija karika.
-Teamwork make a dreamwork. Timski rad unutar bande se potice, detinjasto ponasanje se ne tolerise. Respekt i dobar ton unutar bande su mi posebno vazni jer takve stvari mogu brzo degenerirati i clanovima padne volja i zelja za igrom, što se ujedno i negativno odrzava na RP
-Ubacio bih jedan potpuno novi(visi,zanimljiviji) nivo RP-a u situacijama kao sto su talacka,prodavnica oruzija,pljacka banke, ali i u situacijama kao sto su obicna pljacka coveka u getu.Pokusao bih svaki put osmisliti nesto novo , zanimljivo , sto ce dovesti do toga da kada clanovi moje organizacije budu u gradu, sve vreme ce zeleti da provode u bandi.
-Poslednji stvar sto bih hteo reci sto bi poboljsalo gang RP je da smatram da lider organizacije ne treba biti lider neke velike familije, dosta sam video da "high rankovi" u bandi provode mnogo vremena u porodici, a malo ,ako ne i ni malo vremena u bandi sto se onda oslikava na ponasanje svih ostalih clanova.
 

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Los Santos Vagos.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Richard Darkin ID: 18787 Diskord: Dartonix#0001
Leona Wayne ID: 15809 Discord: !y6#6666
Lucky Mangano ID 357 Diskord Laki#5255
Miki West 2150 Diskord: Ulix#7103
David Fuentes 10881 David Fuentes#2850

Razgovor će biti održan 04.11.2022 u 20:00h ( budite u čekaonici )

Hvala ostalima na odzivu, i sretno ostalima u prijavi za Lidere
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
685
Informacije

1. Vaše ime u RL: Andrej

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h

5. Vaš Diskord: Andrej Wbear#1349

6. Vaše Ingame ime: Andrej Wbear

7. Vaš ID: 12855

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti.
Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne.
Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.


2) Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito.
Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje.
Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider zbog da The Families postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati.
Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene.
Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.


> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande.
Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje.
Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije.
Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama.
Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande.
Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 
Last edited:

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome.#0001
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7. Vaš ID:24227


Dodatne Informacije
1. Lider za the Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije. Bio sam vec lider crime organizacije (BLOODS) i vjerujem a i mnogi znaju da sam kao lider bio veoma uspjesan ali nazalost desila se nezgoda i sve je propalo, pa to iskustvo zelim prenijeti i na ovu organizaciju te ponovo pokusati i pametnije razmisljati.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U dosta drugih organizacija sam bi zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke,FZ,pljacka prodacvnice,gun store,podmornica,tajna radnja i pomorsku bitku.Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medu clanovima

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju

To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Dona
 

Stefan Markoviic

Player
Player
Joined
Sep 27, 2022
Messages
364
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: mawkovic🌴#7713
6. Vaše Ingame ime: Stefan Markovicc
7. Vaš ID: 30453


Dodatne informacije

1.Lider za Marabunta Grande
2.Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije?

Pre mesec ipo dana dosao sam na ovaj server i u startu poceo sam da se bavim kriminalom. Iskusan sam u pljackanju i ostalim eventima. Prenego da pocnem da igram RageMp, igrao sam SAMP sedam godina. Tu sam naravno imao velikog iskustva u vodjenju raznih organizacija. Upoznat sam u sva RP pravila i zeleo bih da se okusam kao lider ovog ganga. Zelim da se potrudim da poboljsam RP u gangovima i medjuorganizacijama i da se potrudim da svadja uopste ne bude. Potrudicu se da budem ozbiljan takodje da budem i pravedan prema svim clanovima bez obzira na njihov rank. Potrudicu se da niko u ovoj organizaciji ne krsi pravila i da ne bude toksican prema drugima, takodje cu dignuti RP na veci nivo nego sto jeste.

3.Vasi saveti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

-Potrudio bih se da svaki clan ove organizacije poznaje sva RP pravila, takodje da ima dovoljno IC i OOC godina za ovu organizaciju. Razlog za ovo je preterano krsenje pravila u gangovima. Onda nepostovanje High Rankova i toksicnog ponasanja. Ne zelim da bilo ko od clanova ove organizacije unistava bilo kome RP i za toksicnost bice veoma stroge kazne.

-Potrudicu se da RP dovedem na maksimalni nivo. Radicu ceste pljacke i razne IC akcije sa kojima cu poboljsati RP na ovom serveru. Naravno nece biti samo pljacki 24/7 prodavnica i gun shopova bice i raznih pljacki ljudi po getu i ceste talacke situacije sa kojima sam siguran da ce poboljsati RP ovog servera.

-Pored turf tima i grafiti tima pobrinucu se da uvedem sto vise novih timova za bolju organizaciju clanova, naravno svaki od tih timova imace svog zasebnog vodju koji ce se brinuti o pravilima i aktivnosti tog tima. Isti taj lider tima odlucivace ko ulazi i ko izlaci iz tima.

-Niko nece dobiti rank preko veze nego ce svoj rank morati da zasluze i morace da se dokazu da su sposobni da rpaju normalno i ako vec pricamo o nekom vecem ranku da vode ljude dok lidera/zamenika nema.

-Takodje cu krenuti da organizujem RP evente u gangu, ulicne trke, tuce jedan na jedan itd.

-Potrudicu se da sklopim saveze sa sto vise gangova je moguce i time dovesti rp na novi nivo zato sto mozemo raditi talacke itd zajedno.

-Svaki clan koji se bude isticao bice nagradjen. To ne znaci da ce svaka osoba biti nagradjena u 24h nego tek kada licno ja smatram ili bilo koji veci cin da je ta osoba zasluzila tu nagradu.

-Svaka osoba koja ne bude nosila full plavi komplet (pantalone+gornji deo) bice kaznjena.


Imam jos par ideja ali bilo bi sad vec preterivanje da to napisem, ako ikako dobijem ovu organizaciju potrudicu se da napravim do sada najbolji gang. Srecno svim kandidatima!
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
141
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-9h
5. Vaš Diskord: ALX95#3447
6. Vaše Ingame ime: Alex Blank
7. Vaš ID: 834
Dodatne informacije:
1.Lider za: Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
  • -Jedan od glavnih faktora zbog kojih se prijavljujem je sadasnja situacija sa GANG orgovima i celokupnom crime stranom...ghetto je 3/4 dana prazan bez imalo zabave za sve,tajne radnje skoro kao da ne postoje,talacke su stavljene na minimum,zelim da promenim to.
  • -Bio sam lider GSF-a i Bloods Street Ganga,vec malo duzi period nisam nesto bio upucen u gangove niti kakve su situacije u ghettu.Zelja za gang zivotom se ponovo javila u meni,spreman sam da dam sve od sebe da ucinim crime rp da bude kao sto je bio pre.Imam iskustva u tome i mogu da garantujem promene ako pak dodjem do pozicije lidera.
  • - Povodom toga da sam sa svim sadasnjim liderima jako dobar prijatelj toksicnosti medju gangovima ne bi bilo,zapravo toliko bi bilo slaganja medju nama da ako ja dobijem priliku da vodim ovu specificnu organizaciju mozda po prvi put u istoriji naseg servera bi postojao "MEGA GANG"koji bi na odredjenim eventovima na kojima je dozvoljeno spajanje i cooperacija drugih crime orgova napravili silu koja ce predstavljati nocnu moru za legelne organizacije poput FIB-a,LSPD-a itd...
  • 3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
    -Sto se tice poboljsanja rp-a tu bi se potrudio da promenim sve sta je u mojoj moci kao jedan lider,potrudio bi se da svakome pruzim sansu da se oproba u ulozi gangstera(naravno ako prodje detaljno ispitivanje rp/ghetto pravila).
    -Talacke/pljacke/gunstore pljacke i napade na FZ bi stavio na najveci nivo,gde bi pruzio zabavu i mojim clanovima i clanovima legalnih organizacija.​
  • -Probao bi da pravim sto vise globalnih evenata,naravno uz odobrenje admina,kao na primer mozda neki gang war u ghettu ili nesto slicno.Naravno ti globalni eventi nece biti striktno samo za gangove vec i za organizacije kao sto su FIB,SAHP,LSPD itd...ali samo ako LEOsi zele da ucestvuju u istima.​
  • -Kao lider organizacije smatram da bih trebao da budem primer za svakog clana ili moje ili tudje organizacije,pod to mislim da se ponasam u skladu sa mojom pozicijom,gde bi sve probleme resavao pricom bez eskaliranja bilo koje situacije.Ponasao bih se dostojno moje pozicije i nove igrace koji su tek dosli bih naucio svemu sto je potrebno da zna kako bi zapoceo svoju RP avanturu u organizaciji Marabunta Grande.


    To je bilo to od mene za sada,srecno od srca svim kandidatima <3 !

 

ogiishaa1

Player
Player
Joined
Nov 3, 2022
Messages
178
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 15
3. Prosječna aktivnost na dan: 5h
4. Vaš Diskord: ogiishaa1#5348
5. Vaše Ingame ime: Ognjen Panjic
6. Vaš ID: 32317
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom