Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
264
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Trenutna aktivnost je oko 8-10h
5. Vaš Diskord acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Joe Yeager
7. Vaš ID: 412

Dodatne Informacije

1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Imam ekipu ljudi koja ce ostaviti u tami sve ostale bande. Zelim da Vagos-i budu jedna od najjacih i najorganizovanijih bandi u gradu. Za mene licno ce ovo biti jedan veliki izazov da podignem organizaciju na noge i da se prije svega svi dobro zabavimo.
Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou, kada sebi zacrtam cilj trudim se maksimalno da taj isti cilj i ostvarim.
Mislim da zaslužujem da budem vođa jer sam dobra i u pregovaranju sa ljudima ako je potrebno,imam dobar tim iskusnih ljudi da mogu dobro upravljati bandom.
Turf team je vec spreman ukoliko dobijem sansu da vodim Vagos-e, to su momci sa iskustvom koji znaju pravila i obecavam jaku konkurenciju i dobru zabavu ostalim bandama na Turfovima, a i pobjedu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
U Vagos-e nece ulaziti svako ko zatrazi. Morace imati dobrog iskustva u igranju i poznavati pravila servera.
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Trenutna aktivnost je oko 8-10h
5. Vaš Diskord acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Joe Yeager
7. Vaš ID: 412

Dodatne Informacije

1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Imam ekipu ljudi koja ce ostaviti u tami sve ostale bande. Zelim da Vagos-i budu jedna od najjacih i najorganizovanijih bandi u gradu. Za mene licno ce ovo biti jedan veliki izazov da podignem organizaciju na noge i da se prije svega svi dobro zabavimo.
Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou, kada sebi zacrtam cilj trudim se maksimalno da taj isti cilj i ostvarim.
Mislim da zaslužujem da budem vođa jer sam dobra i u pregovaranju sa ljudima ako je potrebno,imam dobar tim iskusnih ljudi da mogu dobro upravljati bandom.
Turf team je vec spreman ukoliko dobijem sansu da vodim Vagos-e, to su momci sa iskustvom koji znaju pravila i obecavam jaku konkurenciju i dobru zabavu ostalim bandama na Turfovima, a i pobjedu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
U Vagos-e nece ulaziti svako ko zatrazi. Morace imati dobrog iskustva u igranju i poznavati pravila servera.
giphy.gif
 

ilija sprdandzija

Player
Player
Joined
Mar 15, 2022
Messages
238
1. Vaše ime u RL: Moje ime je Mihailo.
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: moja dnevna aktivnost je 10-12h
5.Vaš diskord: moj discord je Mixa#5411
6. Vaše Ingame ime: Mixa Dior
7. Vaš ID:Moj id je 15394.
Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Hteo bih da se okusim lider pozicijom neke organizacije poput kriminlane koji se jako često bavim u njima. Vodio bih svoju ekipu na svakakve vrste dogadjaja. Bilo da je tajna, pljačka itd. Bio sam u nekoliko organizacijama što uključuje sve organizacije veći čin. Sad kad kažem veći čin, mislim na čin kao vodič. Vodi ekipu, kontroliše ekipu, skladište, aktivnost itd. Moja želja je eto da po prvi put da se opredelim za lider poziciju i da vodim organizaciju iz svojih snova. Naučio bih nove igrače(članove) koji su tek došli u grad, kako da se ponašaju, šta smeju i šta ne smeju. Pojasnili bi im sve u vezi mape i objasnili im proceduru pljačke itd. Ako bih postao lider, prvo bih oformio grupe. Grupe bi bile: Turferi i Graffiteri.
3. Vaši saveti za poboljšanje organizacije:
Godine nisu važne:
Godine nisu važne za članove. Može i da bude 10-13 godina samo da zna pravila i da ne rade svakakve gluposti u organizaciji. Da ne nabijaju warnove organizaciji i da ne upropaste reputaciju organizacije Vagos. Mala deca jeste da mogu biti neozbiljna, ali postoji i neka deca koja su ozbiljna i poslušni i vrše svakakve zahteve koje im lider zadaje.
Aktivnost je bitna:
Aktivnost je mnogo bitna za celu organizaciju. Isključujući za članove. Svaki član organizacije mora da ispuni aktivnost. Aktivnost se podrazumeva po učešću u događajima(pljačka, tajna, podmornica itd).
Skladište:
Skladište mora biti očuvano od strane većih činova. Uvek mora neko da pripazi i barem da pirkne kroz logove i da pogleda da li je neki član sumnjiv. Ako jeste član sumnjiv, biće mu naređeno da se vrati. Ukoliko član ne želi da vrati stvari, obavezno se posavetovati sa ljubaznim curatorom kako i šta.
HVALA NA PAŽNJI I ČITANJU! <3
SREĆNO SVIM APLIKATORIMA!

3.
Ne lazi da imas 16 god imas 10 kidaro
 

David Fuentes

Player
Player
Joined
Oct 28, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL David
2. Vaše godine 23
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan oko 5 sati
5. Vaš Diskord David Fuentes#2850
6. Vaše Ingame ime David Fuentes
7. Vaš ID 10881

Dodatne Informacije
1. Lider za : Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -
Vjerujem da bih bio odličan lider jer imam iskustava, imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju, 2 razlog je što želim dovesti organizaciju Vagos do kraja znaci da svi žele savez sa nama ne rat jer rat nije dobra stvar za posao. 3 razlog bi bio što Vagosima treba potpuno rekonstrukcija članova i da se ne puštaju ljudi koji glume boga i zbog toga ko ne zna pravila nije dobro došao.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Dnevno druženje sa članovima, 1 sastanak tjedno, ako član organizacije ne sudjeluje bit ce izbacen.
Za napredak potrebna je prije svega aktivnost, korist, i da organizacija mora imati koristi od svog člana isto kao i on od nje. U organizaciji ne smije biti mlađih od 16 godina iz razloga ozbiljnosti same organizacije. Svaki primljeni član u organizaciju mora znati RP i Gang pravila.
Član mora imati aktivnost najmanje 4 sata dnevno i bar trećinu vremena za rad potrebe organizacije i sudjelovanje na eventima.
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
264
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Trenutna aktivnost je oko 8-10h
5. Vaš Diskord acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Joe Yeager
7. Vaš ID: 412

Dodatne Informacije

1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Imam ekipu ljudi koja ce ostaviti u tami sve ostale bande. Zelim da The Families budu jedna od najjacih i najorganizovanijih bandi u gradu. Za mene licno ce ovo biti jedan veliki izazov da podignem organizaciju na noge i da se prije svega svi dobro zabavimo.
Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou, kada sebi zacrtam cilj trudim se maksimalno da taj isti cilj i ostvarim.
Mislim da zaslužujem da budem vođa jer sam dobra i u pregovaranju sa ljudima ako je potrebno,imam dobar tim iskusnih ljudi da mogu dobro upravljati bandom.
Turf team je vec spreman ukoliko dobijem sansu da vodim The Families, to su momci sa iskustvom koji znaju pravila i obecavam jaku konkurenciju i dobru zabavu ostalim bandama na Turfovima, a i pobjedu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
U Vagos-e nece ulaziti svako ko zatrazi. Morace imati dobrog iskustva u igranju i poznavati pravila servera.
 

Dejan Slash

Player
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
71
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: Deyan#9725
6. Vaše Ingame ime: Dejan Slash
7. Vaš ID: 20229



Dodatne informacije
1.Lider za The Families
2.Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije?
-Zelim postati lider zato sto volim roleplay na gang strani i iskusan sam u crime organizacijama. Od kako sam krenuo igrati sam bio u gangovima i isao na sve evente. Imam svoju ekipu od 20-30 igraca koji ne krse pravila i znaju da se ponasaju,te smatram da necemo imati warnove i necemo krsiti pravila servera. Također bi imali cesto sastanke na kojima bi svako mogao da iskaze svoje misljenje o poboljsanju organizacije. Maksimalno bih se posvetio organizaciji i trudio bih se da budemo najaktivnija organizacija na serveru.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
- Aktivirao bih skoro zaboravljene evente (kao npr. Money run). Ne bih ubacivao razne ljude u organizaciju, za ulazak u organizaciju bi morali da znaju sva pravila grada i gheeta i da imaju minimalno 10 godina IC,a toxicnost bih smanjio tako sto ne bih primao nikoga ko nema 18 godina OOC. - Greske clanova bih slabo tolerisao i delio bih, 2 warna -> kick iz org, Aktivnost i poslusnost clanova nagradjivao bih rank-upom i bonusima posle uspesno odradjene akcije.



Rankove:
1. Suspended
2. Rookie
3. Cholo
4. Ghetto Cleaner
5. Spray Team
6. Spray Team Lider
7. Solider
8. Gheeto Commander
9. Turfer
10. Turf Leader
11. O.G
12. Co Leader
13. Leader



- SRECNO SVIM OSTALIM UCESNICIMA ZELI VAM DEJAN SLASH!!!
 

Ivica

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
47
Informacije
1. Vaše ime u RL: Toni
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 4-12h
5. Vaš Diskord: Toyeri#5779
6. Vaše Ingame ime: Toni Pluxury
7. Vaš ID: 21971

Dodatne Informacije

1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zelim da budem lider organizacije zato sto od kad sam poceo da igram grand rp odma sam se poceo pucati i bavio kriminalnim radnjama i u tome sam se usavrsio znam kako da vodim organizacije jel sam bio nekoliko puta high rank u nekolko gangova kako sto su Bloods, Vagos i The Families moj cilj je da radim svakake talacke, gunstorove, podmorsku bitku, tanje radnje, sprdnje u getu i svakakve druge stvari najbitnije mi je da se svi zabavimo dok smo u organizaciju i da napravimo lepe momente u koima ce da se secamo svi do jednog koj je bio u organizaciji ne zelim mnogo da duzim ovo je skoro sve sto cu da radim ako uzmem ovu organziaciju

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
1. Necu pustati svakog u organizaciji mora da zna dobro pravila server i geto pravila mora da ima vise od 10 godina u gradu.
2. Ako ja smatram da je neko aktivan ja cu da rank upam tu osobu licno i dacumu bonuse. (svako je jednakav u orgnizaciji i to moi clanovi trebaju se podrzavati tome)
3. Niko ne sme da bude toksican. (od najnizeg do najviseg ranka onaj koi sto je toksican prema moim clanovima dobice kick licno od mene)
4. potrudicu se da napravim najbolu organizaciju u gradu gde je svako aktivan i da nas ima po getu i po svakakvim org eventima.

Rankovi:
1.Suspended
2.Newbie
3.Loyal Member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafit Tim
7.Grafit Tim Lider
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Dealer
11.OG
12.Co Leader
13.Leader


Zelim Srecu svim ostalim kanditatima zeli vam Toni Zero.


 
Last edited:

Bogile Buraz

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
32
Informacije
1. Vaše ime u RL:Bogdan
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:10-12 H
5. Vaš Diskord:Bogile#8822
6. Vaše Ingame ime:Bogile Belinda
7. Vaš ID:11415
Dodatne Informacije
1. Lider za
:THE FAMILIES

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider THE FAMILIES gang-a, jer imam veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava.Igrao sam FiveM preko 2 godine, i veoma sam iskusan lider.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.
- Imam liderske sposobnosti i mogu da se brinem o svim clanovima bande.Kada budem regrutovao, to ce biti ljudi koji poznaju pravila, koji imaju dobre komunikacijske vestine i koji imaju dovoljno strpljenja.
- Od kako sam poceo da igram na Grand-u sve vreme sam u Crime Organizijama.Takodje sam video i najcesce stvari za koje bande dobijaju warnove na ovom serveru (Turfovi).Imam stvarno dobar tim za turfove, oni ce biti savrseni na turfovima i nece krsiti pravila.
- Glavna stvar u kojoj ucestvuju bande su pljacke i svakodnevno vidim ljude kako krse pravila i zelim da to promenim.Vecina bandi samo krene unaokolo krseci pravila i onda kada vide da neko drugi krsi pravilo, prijavljuju to kao licemeri.Nisam voljan da imam takve ljude u svojoj organizaciji (ako mi se ukaze prilika).
-Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Spreciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima.
- Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
- Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
- Zelim da se uverim da ljudi koje regrutujem znaju pravila i zelim da uspostavim red u kome se neoprosteno delo nece oprostiti.
- Zelim da pokazem da Gang ne ubija coveka samo iz vatrenog oruzja.
- Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
- Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
- Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.


HVALA VAM STO STE IZDVOJILI VREME DA PROCITATE MOJU PRIJAVU,SRECNO SVIMA
 
Last edited:

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
685
Informacije

1. Vaše ime u RL: Andrej

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h

5. Vaš Diskord: Andrej Wbear#1349

6. Vaše Ingame ime: Andrej Wbear

7. Vaš ID: 12855

Dodatne Informacije

1. Lider za: The Families

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider zbog da The Families postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera National Guard
Moja konačna odluka za razgovor i ispitivanje su odabrani:


Mikally Beast | 8686 | Mikally Beast#9888

Brankica Peskir | 19900 | brankica#6024

Filip Lugonja | 20415 | Lugi#1513

Novak Ilic | 22218 | NOLE#5936

Diego Kosta | 2622 | MaliTenaJR#6133

Razgovor će biti održan 30.10.2022 od 20:00h - budite u čekaonici

Hvala ostalima na odzivu, i čestitam izabranim kandidatima.​
 

Ivan Radovic

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
49
Informacije:
1.Vase ime u RL:Ivan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord:Ivan Miladinovic/16279#2491
6. Vaše Ingame ime:Ivan Miladinovic
7. Vaš ID:16279

Dodatne Informacije
1. Lider za...Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Pozdrav za sve koji citaju moju prijavu.Za pocetak mogu da kazem da sam bio u dosta kriminalnih org i dugo sam bio tako da imam iskustva.Takodje cu imati dosta dobru discplinu i mislim da bi zbog toga bio dobar lider.Imacemo sastanak jednom nedeljno da vidimo ko je kakav bio,a ako je neko bio mnogo aktivan dobice i unapredjenje i bonus.Ko je bio los dobija rank down,suspenziju ili mozda kick zavsi koju je glupost napravio.Neznaci to da cu ja samo na tom sastanku kazniti,ako saznam da je neko nesto lose uradio odma dobija kaznu.Imacemo odlican grafiti team koji ce imati svog vodju koji ce se truditi da grafiti tim stalno farba.Tako ce svi grafiti biti nasi i nas obelezaj ce harati getom.Takodje za turf tim ce imati svog vodju koji ce redovno obavljati treninge i trudicemo se da sve teritorije budu nase.Svaki event ce biti vazan.Na sve tajne cu potencirati da se ide.Pomorska je obavezna svaki dan jel je dosta bitan event.Municije nikad dosta tako ja kazem.Takodje mislim da bi bilo dobro da kad smo slobodni i vidimo da vojnici prevoze municiju drzavnim organizacijama da ih krademo.Radicemo i FZ raid.Organizovacemo pljacke prodavnice gun storove i talacke da bi sto bilo zanimljivije.Toxicnost je kod mene strogo zabranjena.Svadjaju se naprimer neki na radio oba dvoje se kazne ne zanima me koje zapoceo i tako dalje.Da bi usli u org mora da se ima preko 10 godina u gradu.Takodje necu da primam malu decu da mi uniste org.Primam ljude samo koji znaju perfektno pravila jer ne zelim warnove,a posle disband.Bicu strpljiv da ako udje neko ko je prvi put u gangu da mu pokazem sve kako funkcionise.I za kraj da kazem da mali cin treba da postuje veceg ako mali cin vice ili ne daj boze vredja veceg cina ide mu kazna suspnenzija mozda i kick zavisi sta je rekao i uradio prema vecem cinu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo ovde kazem da treba malo vise da se rpa da se mi ponasamo malo opasnije u robanju i u svemu jer smo mi opasni momci.
Bicu dobarprema clanovima.Takodje cu posvetiti svakom clanu vreme ako mu treba nesto.Takodje na talackama i prodavnicama ce biti dostanja rpanja u prigovaranju i sa taocima.Meni je na prvom mestu Rpanje,a posle pucanje sto mislim da treba svima da bude.
HVALA STO STE PROCITALI MOJU PRIJAVU I SRECNO DRUGIM KANDIDATIMA:)
 

Eron Zaklan2

Player
Player
Joined
Sep 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Eron
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5.Vaš diskord: "elshani"#1875
6. Vaše Ingame ime: Eron Cartiero
7. Vaš ID: 23992

Dodatne Informacije
1. Lider za The Families

2.3 Zašto želite biti leader ove posebne organizacije?

- Generalno RolePlayam veoma dugo (Jos od sampa). Savrseno znam kako i sta treba jedna 'banda' da radi. Pored toga sam generalno ozbiljan lik, tako da nece biti greske sa nase strane.
- Ne bi mi bilo prvi put da sam lider, da RPam lidera bande ili drzavne sluzbe (mislim na prosle servere gde sam igrao). Volim da sve to izgleda cakum pakum, i za razliku od drugih, znam da GUBIM u RPu
- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije (Legala i ilegala), ne svidja mi se sta lideru dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda. Pa makar morao da rolam buksne ili slusam boombox u hoodu.
- Ovo je cisto da dodam. Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili slično. 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Milslim da bi bas bio slag na tortu sto se tice roleplaya. Ne bi se samo islo na eventima i pljackalo. Bilo bi i stvarno malog RPa. Mozda ste cak i prisustvovali pljacki gunstora, bilo kao admin, taoc, policajac ili pljackas. Gde smo posle pljacke otislo po ronilacka odela i pobegli plivajuci do geta u ronilackom odelu. To je samo bio jedan od planova koje sam imao i iskoristio.
 
Last edited:

Bratski Coa

Player
Player
Joined
Oct 29, 2022
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksandar Mazic
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h
5. Vaš Diskord: BraTski47#8756
6. Vaše Ingame ime: Bratski_Coa
7. Vaš ID: 23945

Dodatne Informacije
1. Lider za... Nacionalna Garda (NG)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Bio sam pripadnih specijalnih jedinica u NG-u, zbog privatnih problema nisam bio u mogucosti biti tu, zeleo bih vratiti NG jacu nego ikad i organizovaniju.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Organizovaniji i ozbiljniji tim, ljudi sa HardRp-a, spremni na sve.
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
224
Informacije
1. Vaše ime u RL:Nikola Delić
2. Vaše godine:16.5
3. Vremenska zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan Od 2h do 20h
5. Vaš Diskord Nikola 🧸#5607
6. Vaše Ingame ime:Nikola Darkin
7. Vaš ID:3675

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Ovo je bila moja prva organizacija na ENG1 i na RS i zeleo bih da ispunim svoju misiju da postanem lider ove organizacije koju sam sebi zadao
2. Zeleo bih da ispravim graske proslih lidera i dam svima sansu u organizaciji (pod uslovom da znaju prvila)
3. Volim da vodim ljude i prijatelje na dogadjaje (pljacke,talacke,evente) . Zelim da upoznam nove prijatelje kao i da se svi medjusobno druzimo
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Ova organizacija je posebna ima jako dobru poziciju HQ a to pomaze mojim ljudima i meni u robanju ,pljackanju, uzimanju taoca. Svi bi smo isli na pljacke sem Turferi ako imaju turf, svi se mozemo zezati ali kada HC kaze dosta onda je dosta idemo na akciju

Rankovi(Činovi)
13. Lider(ja)
12. Co-Lider (Luka Belinda,X,Y,X)
11. Turf Boss
10. Mein Turfer
9. Turfer
8. Grafit Lider team
7. Grafit Team
6. Cholo
5. Mini Cholo
4. Kapetan
3. Mini Kapetan
2. Nowbie
1. Suspenzija


Hvala na čitanju❤️.
. Srecno svim ostalim kandidatima
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom