Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Bingi Smoke

Player
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
8
Informacije

1. Vaše ime u RL: Karlo

2. Vaše godine: 18

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 9+ sati

5. Vaš Diskord: Bingi#8574

6. Vaše Ingame ime: Bingi Smoke

7. Vaš ID: 5152

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam Co-Leader u dosad već 3 različite organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider zbog da Marabunta postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Nero Zemunac

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
52
1.Naum Mitrevski
2.18
3.UTC+1
4.6-8 sati
5.nome#3673
6.Naum Zemunac
7.5776
Dodatne informacije:
1.Lider za Marabunta Grande

2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?
Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto mislim da sam najbolji izbor. Imam iskustva na grand serverima preko 9 meseci, poznajem sva pravila a i pritom sam vec bio lider Vagosa na engleskom serveru gde sam vodio preko 200 igraca.Bio u svim organizacijama leganlnim i nelegalnim. Mislim da mojim iskustvom i poznavanjem pravila mogu da idem do novih limita RP-a sto mi je u planu vise nego fokusirajuci se striktno na evente. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni Roleplay igraci i pucaci.
Mislim da su nelegalne organziacije skrenule s puta pravog RP-a i da im treba preusmeravanje. Vise globalnih i obicnih eventa sa legalnim organizacijama i vise postovanja i razumevanja. Na sto bi se ja najvise fokusirao. Jako sam strog ali pravedan lider i ne odustajem od toga.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiram.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa.
Turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za Legal ORGS gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti skroz iskorenjeno po mom misljenu. Vise fokusa na ROLEPLAY od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Razmisljajuci kao gangster bukvalno u svakoj situaciji,
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan.
Mislim da sa mojim znanjem i iskustvom ljudi bi pratili pravi primer i totalno uzivali u roleplayu.
 

Don Suave

Player
Player
Joined
Aug 24, 2021
Messages
25
1. Vase ime u RL: Nikola
2. Vase godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 11h
5. Vas diskord: Dzoni#3044
6. Vase Ingame ime: Don Magluta
7. Vas ID: 35


Dodatne informacije
1.Prijavljujem se za lidera Marabunta Grande
2. Zelim biti lider Marabunte-a iz sledecih razloga. Kao prvo dugo sam igrao na grandu vise od 9 meseci i znam kako sve fukcionise sto se tice servera pravila itd. Vec imam spremne ljude sto se tice turfova i grafita sto ja smatram najbitnijom stavkom svakog ganga, Na engleskom grandu sam vec igrao turfove i postavlja attackove na discordu tako da znam kako sve to funkcionise. Vec imam spremne ljude koji su spremni da preuzmu ovaj gang, Spreman turf team i graffiti team. Takodje imam spreme takozvane Event Captaine koji ce da vode svaki event i potruditi se da vode ljude na svaki event kada ja nisam tu ili nisam u mogućnosti da vodim taj event.
Takođe mislim da bih sa iskustvom koje imam u gradu i prijateljima koje sam stekao, a koji bi bili zainteresovani da se pridruže, definitivno mogao da vodim bandu koja će biti uspešna na događajima i pretnjama LS,
Konačno, oduvek sam želeo da postanem vođa organizacije baš kao i mnogi drugi ljudi, ali ne samo da bih mogao da kažem da sam vođa, imam neke prilično solidne ideje kako da garantujem zabavu za članove bande i planira da okupi solidnu bandu i nastavi da radi glatko.
3.Pa mislim da sloznost clanova je najbitnija i da samim time dolazi do veceg roleplaya.Mi kao nasa ekipa imamo dovoljno iskustva da pokusamo da poboljsamo RP u svakom mogucem smislu...
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
1. Vaše ime u RL : Vanja
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h
5. Vaš Diskord : Screety#1115
6. Vaše Ingame ime : Jaym Diesel
7. Vaš ID : 3740

Dodatne Informacije
1. Lider za : Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) - Prvi razlog je taj sto mislim za sebe da bih mogao da vodim ovu organizaciju jer sam bio prije zamjenik lidera u Marabunta Grande i u Bloodsima.
Drugi razlog je taj da ne bih primao djecu u organizaciju i zahtjevao bih od svakog clana da zna geto i rp pravila perfektno svakodnevno bih ih u sred neke akcije pitao neo od pravila ako pogresi izbacen bih bio odma
Treci razlog mislim da sam sposoban biti Lider ove jedne organizacije i dajem sva obecanja da ce biti prije svega zdrava organizacija i bit ce puno bolji rp nego sto je bio cuvat cemo nas dio geta kao da je nas hq imam vec neke planove za dovodjenje dosta clanova, sve je spremno u napred. Takodjer poznajem sva geto pravila pravila rp-a i grand pravila i mislim da ja mogu biti lider ove organizacije najjlaganije.
Cetvrti razlog je taj da sam od pocetka bio u gengovima, veoma sam iskusan oko njih, takodje sam bio u policiji tako da znam kako i oni funkcionisu tako da mogu da smisljam veoma dobre planove kako uraditi svaku pljacku uspesnu
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji- Poboljsao bih tako sto bih zaposlio sto vise ljudi podjelio bit ih u timove 1 tim bih bio grafiti tim koji bih imao dosta ljudi imali bih turfere naravno imali bhi 2 tima za asistenciju na terenu mislim da je to potrebno svakoj skoro organizaciji takodjer bih imao razradjene taktike za pucanje po getu i za evente kao sto su batle ship tajne radnje i podmornice isto tako bih imali stalne ljude koji bih svaki dan radili pljacke gunstora i prodavnica to bi bilo nekih 20tak ljudi koji bih nonstop isti ljudi radili pljacke dok ovi ostali rade svoje poslove rpali bih u nasem djelu geta vozali bmx pokusao bih se povezat s ostalim liderima i dogovart ovako uvecer poslje 00:00 trek neke sa bmx ili lovriderima da rpamo prave gangstere i slicno
 
Last edited:

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
1. Vaše ime u RL: Patrik

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5+ sati

5. Vaš Diskord: PACO#4541

6. Vaše Ingame ime: Patrik Melone

7. Vaš ID: 12122

Dodatne Informacije

1. Lider za: Los Santos Vagos

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -
1. Prvi razlog je sto mislim da bi mogao biti dobar Lider za Los Santos Vagos-e jer imam iskustva oko pucanja i vođenja.

2. Razlog je da bi primao samo dobre ljude koji znaju sva pravila Role Play-a i Geto pravila, ali naravno da sve *ide ko da vodu piješ* u suprotnom ako čita od ne kuda onda ne može ući.

3. Ja bi poboljšao Gang i roleplay tako da bude više akcije i pljačka i da svi koji su u gang-u da znaju šta rade i da ne rade gluposti, išao bi sa dečkima vani na pljačke i mislim da če mo svaku akciju uspijeti o čemu smo došli na mjesto.
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Marabunta Grande
Moj konačan odabir za razgovor i ispitivanje su :


-Bingi Smoke (Bingi#8574)
-Tyrone Comptone (OgiPepsi#2464)



Razgovor će biti održan 29.01 u 19:30h ( budite u čekaonici )
 

Lucky Walker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
23
1. Vaše ime u RL Milos
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost 6-8h
5. Vaš Diskord Laki#0937
6. Vaše Ingame ime Lucky Casella
7. Vaš ID 357

1.Lider za… Vagos

2. The Families je mesto gde sam poceo. Znam da sam odlican lider i ranije sam uspesno bio Deputy u The Familiesu.Naucio sam mnogo o tome sta je potrebno da se bude lider. Ima puno posla i vremena za ulaganje. Imam liderske sposobnosti i postujem pravila koja omogucavaju da se roleplay odvija kako treba.Dok sam bio Deputy u Familiesu imao sam svoju grupu ljudi i aktivirao bandu kada je sve bilo naizgled tiho u HQ. Sve ovo mi daje iskustvo koje bi bilo od sustinskog znacaja kada bih ga izneo za sto. Ovo mi daje perspektivu da budem lider ove organizacije, ali i izgradjene liderske vestine koje me pripremaju da budem vodja bande.Drugi razlog zasto zelim da budem i lider je taj sto imam spreman turf team.Sto ce doneti veliku konkurenciju ostalim turferima.

3.Fokusirao bih se na obezbedjivanje dobre strukture bandi i fokusirao bih se na kriminalne aktivnosti koje pružaju dobar RP serveru, umesto da samo ubijam u getu.Verujem da Gang RP ima mnogo potencijala i da bi dobro vodjen Gang pruzio dobre moguccnosti gradu i pravnim organizacijama.
Postaracu se da osoba koja zeli da se pridruzi organizaciji prodje kroz odgovarajuci test RP pravila i ako prodje test, pridruzice se gangu, tako da nece biti nikakve sanse za Fail-RP od strane clanova organizacije.
Napravicu neke dogadjaje u kojima ce se svi clanovi bande zabavljati zajedno i moci ce imati zabavu kao u pravom zivotu kao clanovi bande.
 

Don Suave

Player
Player
Joined
Aug 24, 2021
Messages
25
1. Vase ime u RL: Nikola
2. Vase godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 11h
5. Vas diskord: Dzoni#3044
6. Vase Ingame ime: Don Magluta
7. Vas ID: 35


Dodatne informacije
1.Prijavljujem se za lidera Vagosa
2. Zelim biti lider Vagosa-a iz sledecih razloga. Kao prvo dugo sam igrao na grandu vise od 9 meseci i znam kako sve fukcionise sto se tice servera pravila itd. Vec imam spremne ljude sto se tice turfova i grafita sto ja smatram najbitnijom stavkom svakog ganga, Na engleskom grandu sam vec igrao turfove i postavlja attackove na discordu tako da znam kako sve to funkcionise. Vec imam spremne ljude koji su spremni da preuzmu ovaj gang, Spreman turf team i graffiti team. Takodje imam spreme takozvane Event Captaine koji ce da vode svaki event i potruditi se da vode ljude na svaki event kada ja nisam tu ili nisam u mogućnosti da vodim taj event.
Takođe mislim da bih sa iskustvom koje imam u gradu i prijateljima koje sam stekao, a koji bi bili zainteresovani da se pridruže, definitivno mogao da vodim bandu koja će biti uspešna na događajima i pretnjama LS,
Konačno, oduvek sam želeo da postanem vođa organizacije baš kao i mnogi drugi ljudi, ali ne samo da bih mogao da kažem da sam vođa, imam neke prilično solidne ideje kako da garantujem zabavu za članove bande i planira da okupi solidnu bandu i nastavi da radi glatko.
3.Pa mislim da sloznost clanova je najbitnija i da samim time dolazi do veceg roleplaya.Mi kao nasa ekipa imamo dovoljno iskustva da pokusamo da poboljsamo RP u svakom mogucem smislu...
U Vagose nece ulaziti svako ko zatrazi. Morace imati dobrog iskustva u igranju i poznavati pravila servera.
 

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
Informacije
1. Vaše ime u RL David
2. Vaše godine 22
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8 do 12 sati
5. Vaš Diskord David1380#6621
6. Vaše Ingame ime David Djingos
7. Vaš ID 7167

Dodatne Informacije
1. Lider za : Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -
Vjerujem da bih bio odličan lider jer imam iskustava, imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju, 2 razlog je što želim dovesti organizaciju Vagos do kraja znaci da svi žele savez sa nama ne rat jer rat nije dobra stvar za posao. 3 razlog bi bio što Vagosima treba potpuno rekonstrukcija članova i da se ne puštaju ljudi koji glume boga i zbog toga ko ne zna pravila nije dobro došao.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Dnevno druženje sa članovima, 1 sastanak tjedno, ako član organizacije ne sudjeluje bit ce izbacen.
Za napredak potrebna je prije svega aktivnost, korist, i da organizacija mora imati koristi od svog člana isto kao i on od nje. U organizaciji ne smije biti mlađih od 16 godina iz razloga ozbiljnosti same organizacije. Svaki primljeni član u organizaciju mora znati RP i Gang pravila.
Član mora imati aktivnost najmanje 4 sata dnevno i bar trećinu vremena za rad potrebe organizacije i sudjelovanje na eventima.
Također bih dodao da sam u Vagosima vec 3 generacije i znam sta i kako ide.
 

Suky King

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
27
1. Vaše ime u RL : Suad
2. Vaše godine : 21
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6h+
5. Vaš Diskord : Killua999#3037
6. Vaše Ingame ime : Killua Delta
7. Vaš ID : 3774

1. Lider za : Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zato sto sam se vec prijavljivao dosta puta za lidera i veliki dio svog vremena proveo u ghettu i takodjer u bandama, i naravno imam ogromno znanje sto se tice Ghetto pravila, RP pravila, Server pravila itd. Takodjer imam vec spremnu ekipu za organizaciju te bih imao posebnu taktiku za prijem novih ljudi tacnije regrutovanje novih ljudi svi novi clanovi bih morali biti minimalno 10 godina u gradu i morali bih jako dobro poznavat ghetto pravila kao i ostala, takodjer jako dobro sam upoznat sa situacijama bandi i sa turfovima i sa eventima za organizacije kako to funkcionise i sve. Imao bih odma u startu 2+ zamjenika kako bih mogli obavljati svoje poslove svaki od zamjenika bih imao poseban dio posla sta da radi u organizaciji kako bih ta organizacija bolje funkcionisala radili bi na tome da dignemo Vagose na novi nivo i na visi. Imam veliku zelju za lidera ove posebne organizacije i ogromnu kolicinu truda spremnu da ulozim i nadam se pozitvnom odgovoru kao i planove koji ne mogu da stanu u ovaj post jer ih ima jako mnogo.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: U bandi je potrebno da su to pretezno momci malo stariji koji imaju dosta iskustva sa ghettom i drugom stranom zakona takodjer u organziaciju se nebih primali ljudi ispod 16 godina dobro bih pazio koga bih pustio u organizaciju, toxicizam bih se sveo na minimu. Rangove bih bili napravljeni tako da sve ima smisla i da clanovi imaju konstantno za rank da se trude naravno bili bi tu i "specijalni" rankovi za posebne jedinice koje ce imati iskljucivo jedan zadatak kao na primjer grafiterski tim koji sam spomenuo u nastavku teksta i npr. tim za tajnu radnju, a bice i adaptirajuca jedinica koja je specijalizovana za svaki segment ghetto desavanja i zadataka. Takodjer bih imao svake sedmice po 1+ sastanak i eventualno vanredni sastanak isto tako svaki dan bi bila redovna aktivnost gdje bi veci rankovi isli u robanje drugih bandi i mafijasa po ghettu, pljacke gunstorova i ucestvovanje na bitci ostrva (Battle Ship) tajne radnje za svaki event bih imali jedan tim, tu je i tim za grafite koji bi naucili lokacije grafita i konstantno isli i farbali grafite sa ili bez adaptivne jedinice ako bude potrebe za to, tako da u pocetku sam spreman vec imati oko 30 ljudi aktivni i dobrih koji imaju jako mnogo iskustva sa bandom jer su bili vec prije u bandi za koju se ja upravo prijavljujem mi smo ovu bandu vidjeli kao veliki potencijal za RolePlay i sto je najbitnije uzivanje igrajuci za nas kao i ostalim clanovima i ostalim igracima i izrazujemo zelju da ponovo budemo u istoj te se nadamo pozitivnom odgovoru od strane administracije za sve ostalo sam spreman da odgovorim usmeno sta god bude trebalo.
 
Last edited:

Nero Zemunac

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
52
1.Naum Mitrevski
2.18
3.UTC+1
4.6-8 sati
5.nome#3673
6.Naum Zemunac
7.5776
Dodatne informacije:
1.Lider za Los Santos Vagos

2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?
Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto mislim da sam najbolji izbor. Imam iskustva na grand serverima preko 9 meseci, poznajem sva pravila a i pritom sam vec bio lider Vagosa na engleskom serveru gde sam vodio preko 200 igraca.Bio u svim organizacijama leganlnim i nelegalnim. Mislim da mojim iskustvom i poznavanjem pravila mogu da idem do novih limita RP-a sto mi je u planu vise nego fokusirajuci se striktno na evente. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni Roleplay igraci i pucaci.
Mislim da su nelegalne organziacije skrenule s puta pravog RP-a i da im treba preusmeravanje. Vise globalnih i obicnih eventa sa legalnim organizacijama i vise postovanja i razumevanja. Na sto bi se ja najvise fokusirao. Jako sam strog ali pravedan lider i ne odustajem od toga.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiram.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa.
Turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za Legal ORGS gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti skroz iskorenjeno po mom misljenu. Vise fokusa na ROLEPLAY od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Razmisljajuci kao gangster bukvalno u svakoj situaciji,
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan.
Mislim da sa mojim znanjem i iskustvom ljudi bi pratili pravi primer i totalno uzivali u roleplayu.
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Los Santos Vagos
Moj konačan odabir za razgovor i ispitivanje su :


-Naum Zemunac (nome#3673)
-Lucky Casella (Laki#0937)
-Jaym Diesel (Screety#1115)


Razgovor će biti održan 30.01 u 18:00h ( budite u čekaonici )
 

Zed Darkin

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
50
1. Vaše ime u RL Ognjen Obradov
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na da. Po radnim danima po 7 sati a vikendom mogu da budem celi dan
5. Vaš Diskord ឵឵ ឵OgiPepsi#2464
6. Vaše Ingame ime Tyrone Armone
7. Vaš ID 7925

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav Tyrone Comptone
 

Suky King

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
27
1. Vaše ime u RL : Suad
2. Vaše godine : 21
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6h+
5. Vaš Diskord : Killua999#3037
6. Vaše Ingame ime : Killua Delta
7. Vaš ID : 3774

1. Lider za : The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zato sto sam se vec prijavljivao dosta puta za lidera i veliki dio svog vremena proveo u ghettu i takodjer u bandama, i naravno imam ogromno znanje sto se tice Ghetto pravila, RP pravila, Server pravila itd. Takodjer imam vec spremnu ekipu za organizaciju te bih imao posebnu taktiku za prijem novih ljudi tacnije regrutovanje novih ljudi svi novi clanovi bih morali biti minimalno 7 godina u gradu i morali bih jako dobro poznavat ghetto pravila kao i ostala, takodjer jako dobro sam upoznat sa situacijama bandi i sa turfovima i sa eventima za organizacije kako to funkcionise i sve. Imao bih odma u startu 2+ zamjenika kako bih mogli obavljati svoje poslove svaki od zamjenika bih imao poseban dio posla sta da radi u organizaciji kako bih ta organizacija bolje funkcionisala radili bi na tome da dignemo The Families na novi nivo i na visi. Imam veliku zelju za lidera ove posebne organizacije i ogromnu kolicinu truda spremnu da ulozim i nadam se pozitvnom odgovoru kao i planove koji ne mogu da stanu u ovaj post jer ih ima jako mnogo.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: U bandi je potrebno da su to pretezno momci malo stariji koji imaju dosta iskustva sa ghettom i drugom stranom zakona takodjer u organziaciju se nebih primali ljudi ispod 16 godina dobro bih pazio koga bih pustio u organizaciju, toxicizam bih se sveo na minimu. Rangove bih bili napravljeni tako da sve ima smisla i da clanovi imaju konstantno za rank da se trude naravno bili bi tu i "specijalni" rankovi za posebne jedinice koje ce imati iskljucivo jedan zadatak kao na primjer grafiterski tim koji sam spomenuo u nastavku teksta i npr. tim za tajnu radnju, a bice i adaptirajuca jedinica koja je specijalizovana za svaki segment ghetto desavanja i zadataka. Takodjer bih imao svake sedmice po 1+ sastanak i eventualno vanredni sastanak isto tako svaki dan bi bila redovna aktivnost gdje bi veci rankovi isli u robanje drugih bandi i mafijasa po ghettu, pljacke gunstorova i ucestvovanje na bitci ostrva (Battle Ship) tajne radnje za svaki event bih imali jedan tim, tu je i tim za grafite koji bi naucili lokacije grafita i konstantno isli i farbali grafite sa ili bez adaptivne jedinice ako bude potrebe za to, tako da u pocetku sam spreman vec imati oko 30 ljudi aktivni i dobrih koji imaju jako mnogo iskustva sa bandom jer su bili vec prije u bandi za koju se ja upravo prijavljujem mi smo ovu bandu vidjeli kao veliki potencijal za RolePlay i sto je najbitnije uzivanje igrajuci za nas kao i ostalim clanovima i ostalim igracima te se nadamo pozitivnom odgovoru od strane administracije za sve ostalo sam spreman da odgovorim usmeno sta god bude trebalo.
 

Don Suave

Player
Player
Joined
Aug 24, 2021
Messages
25
1. Vase ime u RL: Nikola
2. Vase godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 7-11h
5. Vas diskord: Dzoni#3044
6. Vase Ingame ime: Don Magluta
7. Vas ID: 35


Dodatne informacije
1.Prijavljujem se za lidera The Families
2. Zelim biti lider Families-a iz sledecih razloga. Kao prvo dugo sam igrao na grandu vise od 9 meseci i znam kako sve fukcionise sto se tice servera pravila itd. Vec imam spremne ljude sto se tice turfova i grafita sto ja smatram najbitnijom stavkom svakog ganga, Na engleskom grandu sam vec igrao turfove i postavlja attackove na discordu tako da znam kako sve to funkcionise. Vec imam spremne ljude koji su spremni da preuzmu ovaj gang, Spreman turf team i graffiti team. Takodje imam spreme takozvane Event Captaine koji ce da vode svaki event i potruditi se da vode ljude na svaki event kada ja nisam tu ili nisam u mogućnosti da vodim taj event.
Takođe mislim da bih sa iskustvom koje imam u gradu i prijateljima koje sam stekao, a koji bi bili zainteresovani da se pridruže, definitivno mogao da vodim bandu koja će biti uspešna na događajima i pretnjama LS,
Konačno, oduvek sam želeo da postanem vođa organizacije baš kao i mnogi drugi ljudi, ali ne samo da bih mogao da kažem da sam vođa, imam neke prilično solidne ideje kako da garantujem zabavu za članove bande i planira da okupi solidnu bandu i nastavi da radi glatko.
3. moj savet za poboljšanje nivoa igranja uloga u organizaciji je da ću napraviti kviz tako da se niko neće moći pridružiti bez ispunjavanja kviza, ako ne može ispuniti kviz na google-u, kviz uživo će biti dostupan sa svim pitanjima o različitim pravilima tako da će našu bandu učiniti uzbudljivijom i boljom jer će svi znati pravila i neće ih kršiti i učiniti server boljim. Također bih dodao treninge za novajlije kako bi naučili kako pljačkati ljude i sve stvari koje bi članovi bande trebali znati, ovako će svi imati priliku da se pridruže marabunti čak i ako su novi igrači. ko prekrši pravila dobiće upozorenja, upisaću sva upozorenja u notepad pa ako neko dobije 3 upozorenja biće izbačen iz bande i stavljen na crnu listu, pošto nam ne trebaju ljudi koji krše pravila i čine server lošim za igranje. kada ćemo ići na događaje želim da svaki igrač na mreži bude na događajima i ako ne mogu doći na event, moraju mi dati ispravan razlog zašto ne mogu ići na događaj, ko god ne ide na događaj kada je aktivan će također dobiti upozorenja i nakon 3 upozorenja će biti izbačeni i stavljeni na crnu listu. Potrudiću se da zapišemo ko god ide na događaje i posmatraću svakoga lično, ako vidim da neko ima dobre liderske sposobnosti dobiće visoke činove kako bi mogao sam da vodi događaje.
ako se neko ne pridruži bandi duže od 3-4 dana bit će izbačen iz bande ako mi ne kaže razlog zašto ne može igrati RP.
Ja ću se pobrinuti da svi u našoj bandi poštuju jedni druge bez obzira na čin, svi u bandi treba da budu dobri jedni prema drugima jer banda je kao jedna velika porodica i svi moraju da pomažu jedni drugima u različitim stvarima. Učinit ću sve što mogu da dovedem porodicu do vrha. Svako će imati svoju funkciju u bandi tako da će to biti dobro vođeno, neki od mojih viših rukovodilaca će obučavati ljude da pljačkaju ljude, neki od njih će ih obučavati za pucanje na areni i sve ostale stvari.
 
Last edited:

Nero Zemunac

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
52
1.Naum Mitrevski
2.18
3.UTC+1
4.6-8 sati
5.nome#3673
6.Naum Zemunac
7.5776
Dodatne informacije:
1.Lider za The Famillies

2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?
Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto mislim da sam najbolji izbor. Imam iskustva na grand serverima preko 9 meseci, poznajem sva pravila a i pritom sam vec bio lider Vagosa na engleskom serveru gde sam vodio preko 200 igraca.Bio u svim organizacijama leganlnim i nelegalnim. Mislim da mojim iskustvom i poznavanjem pravila mogu da idem do novih limita RP-a sto mi je u planu vise nego fokusirajuci se striktno na evente. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni Roleplay igraci i pucaci.
Mislim da su nelegalne organziacije skrenule s puta pravog RP-a i da im treba preusmeravanje. Vise globalnih i obicnih eventa sa legalnim organizacijama i vise postovanja i razumevanja. Na sto bi se ja najvise fokusirao. Jako sam strog ali pravedan lider i ne odustajem od toga.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiram.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa.
Turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za Legal ORGS gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti skroz iskorenjeno po mom misljenu. Vise fokusa na ROLEPLAY od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Razmisljajuci kao gangster bukvalno u svakoj situaciji,
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan.
Mislim da sa mojim znanjem i iskustvom ljudi bi pratili pravi primer i totalno uzivali u roleplayu.
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Informacije
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Preko 10h
5. Vaš Diskord: L0L3#0194
6. Vaše Ingame ime: Lovro Glockz
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije

1. Lider za:
The Families
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto bih bas volio voditi neki gang posto sam vecinu svog vremena na ovom serveru proveo u gangovima i kao co-lider istih. Imam dosta iskustva vec na ovom serveru jer vec dosta dugo igram ovdje, igram gotovo od pocetka ovog servera, poznajem vecinu pravila i pritom sam vec bio admin ovdje neko krace vrijeme i bio sam co-leader u Ballasima i high rank sam vecinom u organizacijama. Otkad sam na ovom serveru igram u gang organizacijama (Ballas i Bloods) te iz tog razloga znam dosta o tome kako funkcioniraju gangovi i prije sam neko vrijeme radio u FIB-u i sada sam opet u FIB-u i volim bih se vratiti u gang organizaciju kao lider. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni igraci i pucaci. Mogu biti strog ali i pravedan lider, lider koji bih imao postovanja prema svima i sve ljude smatrao dobrim drugarima s kojima bih se zabavljao i lijepo provodio vrijeme na ovom serveru s njima.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiramo.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa, turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za legalne organizacije, gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a/koristenja Discorda sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti uklonjeno ili da budemo svi u jednoj sobi kada smo u RP da smo svi defani u toj sobi kako bih bili sigurni da neko ne MG-a sa nekim drugim. Da se ne rade talacke situacije na ronicu jer je to cisti RP2win i neke ostale RP2win situacije. Vise fokusa na RP od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan posto su sada malo izmjenjena pravila.
 

Basti Mansqe

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
4
1. Vaše ime u RL: Sebastijan
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: zavisi sve od dana, 7-9h
5. Vaš Diskord: sebq#9130
6. Vaše Ingame ime: Basti Mansqe
7. Vaš ID: 5900

Dodatne Informacije
1. Lider za Life Invader.
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
- Želim biti lider zato mi se sviđa sistem i način na koji se radi. S obzirom da nikada nisam bio lider neke organizacije imam želju to okušati i napraviti je boljom i efikasnijom, način rada organizacije poznajem jer sam već dovoljno dugo prisutan(vise od 4 mjeseca), siguran sam da bih mogao pridonijeti radu organizacije koja je zadužena za objavljivanje oglasa, vijesti, raznih eventa, carshow itd. Znam kako se kreće takva jedna organizacija i kojim putem je poboljšati. Imam vec neke planove zamišljene koji su prethodni lideri izostavljali.Naravno uz sve to imati jasne kriterije za radnike i oglašivače.
3. Zaposlenici bi trebali biti uključeni u Role Play s ostalim igračima kako bi došli do nekih zanimljivih vijesti o događajima u gradu, prodaje i kupovine. Jasno dati do znanja da se od njih očekuje strpljenje u odnosu s običnim igračima i radnicima i fokus na rad kad je u pitanju uređivanje oglasa. Bitno je, također, imati jasne kriterije pri testovima u zapošljavanju, kako bi se kasnije izbjegle greške u oglasima, npr. izbacivanje ilegalnih stvari ili nepravilog izdražavanja. Prvenstveno svi moji zaposlenici moraju biti profesionalni, brzi (bez greške) i uljudni. Mislim da u kombinaciji sa državnim organizacijama mozemo napravit mnogo kvalitetnih RP situacija kao sto je reportaža itd.
 

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Families.
Moj konačan odabir za razgovor i ispitivanje su :


- Tyrone Armone - OgiPepsi#2464 -
- Killua Delta - Killua999#3037 -
- Lovro Glockz - L0L3#0194 -


Razgovor će biti održan sutra 05.02. u 16:30h ( budite u čekaonici ).
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
1. Vaše ime u RL: Lazar
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: od 8 do 12h
5. Vaš Diskord: Lazica#0540
6. Vaše Ingame ime: Lucas_Pascal
7. Vaš ID: 612

Dodatne Informacije
  1. 2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?



  2. Pri pocetku moje karijere igranja usao sam u Families, gde sam bio jedan od glavnih ljudi sto se obucavanja tice. To moje blago vodjstvo nije dugo potrajalo zbog neozbiljnosti lidera i dobivsi disband presao sam u crvene "Bloods" gde sam poveo 10-tak svojih prijatelja koje sam stekao u Families. Tu je lider prepoznao moje zalaganje i trud za vodjstvom organizacije i dao mi visok rank gde na kraju postajem njegova desna ruka. Tu sam zavoleo jednostavno crvenu boju i naucio mnogo stvari, sto od turfova, sto od evenata.



  3. --------------------------------------



  4. 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?



  5. Svojim znanjem i aktivnosti pokusao bih ostvariti profesionalan odnos izmedju lidera i clana, treba se znati kada je vreme za salu a kada je vreme za ozbiljan rad. Svoje vreme koje utrosim na igranje na ovom serveru bih preusmerio 100% na organizaciju i njen napredak. Vodio bih clanove na skoro sve evente i zajedno pokusati napraviti jednu ozbiljnu pricu i biti postovani i ugledni kao organizacija sto Bloods po mom misljenju jos nisu uspeli.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom