Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Comi Obama

Player
Player
Joined
Feb 9, 2022
Messages
30
Informacije
1. Vaše ime u RL : Cone
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10+
5. Vaš Diskord : Mqdara#3735
6. Vaše Ingame ime : Comi Obama
7. Vaš ID: 16987

Dodatne Informacije

1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Volio bih postati lider ove organizacije jer sam prije disbanda bio među glavnima i donosio sam dobre odluke.
2) Od kako sam počeo igrati na Grandu prije 2.5 mijeseca, igrao sam na ENG serveru te bio u bandi, već od tad sam znao da ću se jednog dana prijaviti za lidera i ako sve dobro prođe osigurati pre svega ovu organizaciju.
3) Kao 3. razlog naveo bih nešto o sebi što sebi. Volim kad u organizaciji imam starije likove i mislim da je to cilj svakog lidera te ću nastojati to napraviti i u ovoj, naravno ako je dobijem.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Ozbiljnost

Prije svega ozbiljnost je jedna od najvažnijih stvari u samoj organizaciji. Što su ljudi ozbiljniji, ozbiljnija je organizacija. Kad bih rekao " SVI HQ " Svi bih se nacrtali u HQ. To se zove ozbiljnost na poslu. Također i pravila, to bi se strogo ispitivalo. Ako nešto nisu sigurni, pokazao bih im.

2. Roleplay

Da prije svega ne idemo na to da neka druga organizacija dobije warn ili disband. Da često posjećujemo geto te budemo aktivni na turfovima. Da poštujemo kako Roleplay tako i pravila grada.

3. Odnos među igračima

Nastojati ćemo zadržati pozitivnu atmosferu u organizaciji i prije svega zabavu za svakoga. Ukoliko se neko ne drži primjerenog riječnika te vrijeđa druge igrače nastojati ćemo kickati takve.

4. Godine

Bez obzira na Radni staž godine građjana su vrlo bitne , godine radnika su bitne jer ne želimo da momak koji ima 12 godina i nema ponašanja bude u organizaciji.
 
Last edited:

baalesh

Player
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
68
Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord: Balesh #2562
6. Vaše Ingame ime: Balesh Akats
7. Vaš ID: 2715

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Prvi razlog: SAHP kao organizacija moze veoma dobro da napreduje i perfektan roleplay da se napravi. S obzirom da sam bio skoro citavo vreme u vrhovnoj komandi smatram da bih se snasao kao lider.

2. Drugi razlog: Potrudio bih se da posao bude odradjen na maksimalnom nivou pogotovo sto vec imam ljude iz vrhovne komande koji ce mi pomagati u vodjenju ove organizacije, takodje spremne nize i vise cinove koji ce upotpuniti tu organizaciju.

3. Treci razlog: U organizaciji sam bio skoro 3 meseca i dosta stvari bih promenio tj dodao radi poboljsanja RP-a i bolje organizacije, delovanja na dogadjajima, pljackama, patrolama.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Vrsta jedinica u SAHP:

1. Takticki Team
(glavno zaduzenje je da uvek budu spremni za pljacku, talacku, raciju takodje da uvek budu na usluzi gradjanima i kolegama u sprecavanju kriminalnih desavanja)

2. Patrolni Team (glavno zaduzenje je da budu fokusirani na pregled reona koji SAHP pokriva i smanji ugrozavanje bezbednosti saobracaja u svakom smislu)

3. Air Support Team (glavno zaduzenje ove jedinice je da nadgleda prostore kojima je nemoguce doci autom ili brdovite predele uz Off Road Team i pruza punu podrsku na talackoj situaciji Sniper Team-u)

4. Off Road Team (glavno zaduzenje jedinice je da obilazi brdovite predele uz pomoc Air Support Team i da dejstvuje po potrebi tj. uocenoj kriminalnoj radnji, takodje ce biti i redovnih patrola (naravno PG se nece raditi))

5. Pregovaracki Team (glavno zaduzenje za Pregovaracki Team je da svojom pricom izvuku zivot taoca na najsigurniji i najbezbedniji nacin i da pregovaraju naravno na nasem reonu tj kada FIB ne pregovara)

6. Inspektorski Team ( kao sto sama rec kaze ova jedinica ce intervenisati u istragama i pronalazenju kriminalnih desavanja na ovoj teritoriji)

7. Snajperski Team (jedinica je zaduzena za resavanje talacke situacije i drugih situacija gde samo moze resiti ova jedinica)

1: Uvesce se cesci konkursi za ovu organizaciju i uz to ce odmah biti organizovana akademija da bi novi clanovi dobili volju i zelju za radom takodje ce mnogo brze napredovati uz dobro vodjenje znacke.

2: Ostvarice se sto bolji kontakt i saradnja sa svakom drzavnom organizacjom i naravno SAHP ce uvek biti dostupan za njih.

3: Bice uvedeni treninzi sa vozilima za bolje dejstvovanje u poterama.

4: S obzirom da je glavna stvar koriscenje vatrenog oruzja uvesce se redovni treninzi koriscenja istog uz pomoc NG-a kao i treninzi za formaciju na dogadjaju.
 

Killua Dior

Player
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
49
1. Vaše ime u RL : Suad
2. Vaše godine : 21
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6h+
5. Vaš Diskord : Killua666#3337
6. Vaše Ingame ime : Killua Jaran
7. Vaš ID : 3774

1. Lider za : The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zato sto sam se vec prijavljivao dosta puta za lidera, nikada nisam bio lider nekog genga, jako bih volio to iskusiti i veliki dio svog vremena proveo u ghettu i takodjer u bandama, i naravno imam ogromno znanje sto se tice Ghetto pravila, RP pravila, Server pravila itd. Takodjer imam vec spremnu ekipu za organizaciju te bih imao posebnu taktiku za prijem novih ljudi tacnije regrutovanje novih ljudi svi novi clanovi bih morali biti minimalno 7 godina u gradu i morali bih jako dobro poznavat ghetto pravila kao i ostala, takodjer jako dobro sam upoznat sa situacijama bandi i sa turfovima i sa eventima za organizacije kako to funkcionise i sve. Imao bih odma u startu 2+ zamjenika kako bih mogli obavljati svoje poslove svaki od zamjenika bih imao poseban dio posla sta da radi u organizaciji kako bih ta organizacija bolje funkcionisala radili bi na tome da dignemo The Families na novi nivo i na visi. Imam veliku zelju za lidera ove posebne organizacije i ogromnu kolicinu truda spremnu da ulozim i nadam se pozitvnom odgovoru kao i planove koji ne mogu da stanu u ovaj post jer ih ima jako mnogo.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: U bandi je potrebno da su to pretezno momci malo stariji koji imaju dosta iskustva sa ghettom i drugom stranom zakona takodjer u organziaciju se nebih primali ljudi ispod 16 godina dobro bih pazio koga bih pustio u organizaciju, toxicizam bih se sveo na minimum. Rangove bih bili napravljeni tako da sve ima smisla i da clanovi imaju konstantno za rank da se trude naravno bili bi tu i "specijalni" rankovi za posebne jedinice koje ce imati iskljucivo jedan zadatak kao na primjer grafiterski tim koji sam spomenuo u nastavku teksta i npr. tim za tajnu radnju, a bice i adaptirajuca jedinica koja je specijalizovana za svaki segment ghetto desavanja i zadataka. Takodjer bih imao svake sedmice po 2+ sastanak i eventualno vanredni sastanak isto tako svaki dan bi bila redovna aktivnost gdje bi veci rankovi isli u robanje drugih bandi i mafijasa po ghettu, pljacke gunstorova i ucestvovanje na bitci ostrva (Battle Ship) tajne radnje za svaki event bih imali jedan tim, tu je i tim za grafite koji bi naucili lokacije grafita i konstantno isli i farbali grafite sa ili bez adaptivne jedinice ako bude potrebe za to, tako da u pocetku sam spreman vec imati oko 30 ljudi aktivni i dobrih koji imaju jako mnogo iskustva sa bandom jer su bili vec prije u bandi za koju se ja upravo prijavljujem mi smo ovu bandu vidjeli kao veliki potencijal za RolePlay i sto je najbitnije uzivanje igrajuci za nas kao i ostalim clanovima i ostalim igracima te se nadamo pozitivnom odgovoru od strane administracije za sve ostalo sam spreman da odgovorim usmeno sta god bude trebalo.
 

Veljko Nevolja

Player
Player
Joined
Jun 21, 2021
Messages
246
1. Vaše ime u RL: Veljko
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h ozb ne lazem proverite na serveru
5. Vaš Diskord:vekk#2605
6. Vaše Ingame ime:Velja Moncler
7. Vaš ID:120

1. Lider ... The Families
2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)

Želim da budem vođa Families jer imam dosta iskustvo u bandi, bio sam u vagosima, marabuntama, ballasima, i bio sam na engleskom serveru dosta vremena u gangovima, jako sam se zabavljao i uvek uživam radeći za poboljsanje RP bande.

Takođe bih voleo da dobijem vođu jer znam sva pravila geta i osećam da ako bih dobio vođu, mogao bih da obezbedim zabavu unutar bande, a da se i dalje pobrinem da svi članovi poštuju pravila i da su upoznati sa pravilima i kaznama geta za njih.

Takođe mislim da bi sa iskustvom koje imam u gradu i prijateljima koje sam stekao koji bi bili zainteresovani da se pridruže i sigurno bi mogli da vode bandu koja će biti uspešna na događajima i imam turf i grafit team koji su spremni da uzmu 100%

Konačno, oduvek sam želeo da postanem vođa organizacije baš kao i mnogi drugi ljudi, ali ne samo da bih mogao da kažem da sam vođa, imam neke prilično solidne ideje kako da garantujem zabavu za članove bande i planira da okupi solidnu bandu i nastavi da radi nesmetano.
Vaš savet za poboljšanje nivoa RolePlai-a u organizaciji.
  1. Planiram da postavim činove unutar bande sa određenim odgovornostima i očekivanjima. Na primer, imao bih čin koji se zove „TURF CAPTAIN“ i ovaj čin bi bio odgovoran za vođenje tima za turf, davanje saveta i trikova članovima tima na turfu, osiguravanje da se svi članovi organizacije pojavljuju tokom turfa i sveukupno upravljanje turf teritorijama. Ja bih tada imao i čin koji se zove "Turf thug", ovaj čin će dobiti svi članovi terenskog tima osim "Kapetan" i od njih će se očekivati da prate kapitena na terenu i popunjavaju kartu geta zelenom bojom. ;)
  2. Pobrinuću se da kada budu regrutovani članovi budu detaljno intervjuisani i testirani na njihovo poznavanje pravila geta. Na primer, imaću određeni tim ljudi/čin koji je dodeljen za regrutovanje članova i biće im obezbeđen priručnik za intervju koji će se sastojati od pitanja u vezi sa pravilima poput „Da li vam je dozvoljeno da udjete u HQ dok vas juri druga banda ?" i dodaću u izjavi da moj tim za regrutovanje svesni da igrači moraju imati 10 godina u gradu samo da bih se klonio regrutovanja članova koji se pridružuju i nisu aktivni u gradu i da bi se osiguralo da imaju barem malo iskustva u gradu.
  3. Takođe bih želeo da imam poseban "bankovni račun" za bandu, ovo NEĆE biti stanje IC organizacije, ali bih voleo da imam JEDNOG člana od poverenja u bandi koji drži procenat novca koji zarađujemo i kojim smo nagrađeni od događaji i ušteđeni novac će se koristiti za pomoć članovima u bandi da kupuju skilove koje će im pomoći u bandi. Na primer, veština džeparca je 300.000 dolara i ako član nije mogao sam da priušti veštinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako što ćemo obezbediti nešto novca za kupovinu veštine.
  4. Tokom pljački prodavnica i drugih događaja najavljivaću stroge komunikacije, što znači da se preko radija članovi treba suzdržati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugačije, ćaskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su važne ili korisne tokom događaja .
  5. Ovo neće biti potrebno, ali će biti predloženo svim članovima.) Da se uzdržim od dobijanja upozorenja i kažnjavanja članova, želeo bih da svi članovi koji idu da pljačkaju, idu u pljackanje po getu ili auto putu i farbaju grafite obavesti mene ili višu komandu o radio gde idu i šta će da rade.
  6. Iz onoga što sam video po gradu znam da će neki ljudi početi da se "mešaju" tokom RP situacija kada drugi krše pravila, da bi pokušali da izbegnu ovo, pokušaću da kažem svim svojim članovima kada drugi igrač prekrši pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguće i zgrabite kameru šta igrač radi pogrešno i napravite izveštaj nakon situacije ili ako situacija više ne može da se nastavi, trebalo bi samo da se uvere da je incident na bodi kameru i da se udaljite od situacije bez mešanja ili vređanja drugi.
 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
156
Vaše ime u RL: Ajdin

2. Vaše godine: 18

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h

5. Vaš Diskord: AJDINH2#4722

6. Vaše Ingame ime: Ajdin Luxury

7. Vaš ID: 1079



Dodatne Informacije

1. Lider za... SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Prvi razlog: Igram već 8 mjeseci na Grand RP sto balkanski to i engleski i naučio sam sve sto je potrebno da se vodi jedna državna organizacija poput SAHP-a, kod 3 direktora FIB-a sam bio High Command, Vagos High Command, Ballas High Command, Bloods High Command mislim da bi svoje iskustvo iz kriminalnih i legalnih mogao iskoristiti i napraviti SAHP jednom dobrom i odličnom državnom organizacijom. Potrudio bi se da ostvarim odličnu komunikaciju sa svim državnim organizacijama, Do sada SAHP je radio odličan posao, ali uvijek može bolje zato sam tu i da pokušam.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Potrudio bi se da sveden MG na minimum, upotreba kodova bi uvijek bili u potrebi jer mi nismo gangovi da se deremo na radio, čitav RP bi me pratilo jedno pravilo FRP. Potrudio bih se da se poštujemo međusobno u organizaciji. Takođe radio bih vježbe koje bih poboljšale sposobnosti igrača poput Talacki Situacija, pljački…. Rankovi bi išli po zasluzi i nebi bilo da neko ko uđe tek u org dobije veći rank od onog sto je već tu 2 mjeseca. Radio bi razne global evente na kojima bi mogli učestvovali ne samo državne organizacije već i kriminalne pa čak i obični gradjani.

Vrste jedinica

  1. SWAT Team (Spremni su uvijek da odrade raciju, pljačku..)
  2. AIR Support (Zadužen da pomogne kopnenim jedinicama jer imaju bolji pregled na situaciju)
  3. Off Road Team (Team koji će ići na mjesta gdje AIR support ne može i također da prati osumnjičene ako krenu off road)
  4. Sniper Team (Team koji je zadužen da na talackim situacijama i sličnim tome ostave bez svjesti osumnjičena lica)
  5. Inspektorski Team (Bavit će se istraživanjem kriminalnih aktivnosti van grada)
  6. Patrolni Team (Zaduženi su da provjeravaju autoputeve i ne dopuštaju da se dešava ikakva kriminalna radnja)
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Informacije
1. Vaše ime u RL: Damjan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: Dekard#2404
6. Vaše Ingame ime: Tim Bradford
7. Vaš ID: 5034

Dodatne Informacije

1. Lider za... Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Imam dosta iskustva na ovom serveru, igrao sam tj rpao u mnogim drzavnih a i kriminalnim organizacijama(FIB,LSPD,Vagos,Families,Marabunta) . Imam dosta RP iskustva kojeg bi zeleo da prosirim. Uvek se trudim da svakog ispostujem i pomognem koliko je god u mojoj moci , makar on bio igrac koji je jutros usao na server...Imam dosta prijatelja koji su u razlicitim organizacijama bile one kriminalnce ili drzavne i hteo bih prosiriti njihov i moj RP.

2. Ne svidja mi se kako su neki od proslih lidera vodili svoje organizacije,nije mi se svidelo krsenje pravila koje lideri dopustaju a pritom ne reaguju na ista sto je apsurdno .Trudim se da ispostujem svaciji rp. Ne svidja mi se sto je na svakom koraku neka tenzija, ipak se treba opustiti i uzivati u igranju . Vecina proslih leadera nije ulagalo truda u svoju organizaciju koju su dobili sto se svima nije svidjalo ja bih zeleo to da promenim i da se posvetim organizaciji.

3. Za kraj bi zeleo dodati da ukoliko dobijem priliku voditi jednu organizaciju na ovako velikom serveru bio bih zahvalan i trudio bih se da organizaciju odrzim na nogama koliko je god to moguce. Ne bih krsio pravila i trudio bih se da ni moji clanovi organizacije ne rade istu stvar. Pokusao bi prosiriti RP na serveru da se ne svodi samo na pucanje,robanje, kidnapovanje.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Roleplay se trenutno svodi samo na pucanje,robanje,kidnapovanje,ubijanje... sto sigurno znam da se vecini igraca ne svidja, treba prosiriti RP, treba malo pustiti mastu da radi posao i videti kako dalje ide . Treba uvesti nove stvari koje jos nisu vidjene na serveru i time pokusati pustiti igrace da se malo vise zabavljaju i rade nesto drugacije nego uobicajeno.

Image
 
Last edited:

Noksii

VELIKI OTAC
Player
Joined
Nov 20, 2021
Messages
142
1. Vaše ime u RL: Novak
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Minimum 8h
5. Vaš Diskord: Noksi#0771
6. Vaše Ingame ime: Noksi Kash
7. Vaš ID: 4738

Dodatne Informacije

1. Lider za: Ballas gang
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije

Iskren da budem prvi put sam dosao na grand pre 6 meseci.Smatram da za to vreme svuda sam bio tj. u vecini organizacija iz znatizelje sve da probam.Bio sam u mnogobrojnim bandama kao turfer i co leader ,sad zelim da to promenim na veci nivo i da postanem lider iste,jer sam video kako sve funkcionise i smatram da sam spreman.Vidim sebe kao lidera,plus imam krug ljudi sa kojima cu uspeti nesto sto ova posebna organizacija nije videla.Sto se tice turfova naravno, ali i vise RP situacija(talacke,pljacke,raidova).Planiram da budem sto veca smetnja drzavnim organizacijama(naravno u IC pricam) , da kao banda budemo broj 1 pretnja za drzavu.Veoma sam dobro upoznat sa pravilima ovog grada , tako da bi postojala disciplina medju clanovima bande po rankovima i zaduzenjima.Sto se tice naravno spray tima,turf tima,geto tima,pregovaracima,tim za ispitivanje novih clanova,co liderima i ostalo.Ekipa sa kojom planiram da vodim sve ovo je veoma iskusna sto se tice naseg a i Engleskog grada.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Vise fokusa na RP evente jer vecina se ponavljaju,sto znaci pravile bi se strategije za iste.Mg bi se iskorenio,znalo bi se ko prica i gde se prica(veci rankovi u rp situacijama).Ekipa za geto bi bila posebno ispitivana(vecina geto pravila bi morala biti poznata).Da budem iskren retko koja banda je umela da uradi pregovore profesionalno i da to jos bude zabavno za sve koji su u perimetru,i to znaci da cemo promeniti.Bicemo banda za pamcenje.Nema prihvatanja bilo koga pogotovo ne nezrelih i totalno neozbiljnih clanova grada.
 

Petrich

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
44
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Bojan
2. Vaše godine: 39
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5,6 sati
5. Vaš Diskord: Petrich #4524
6. Vaše Ingame ime: Viktor Travar
7. Vaš ID: 8173

Dodatne Informacije

1. Lider za: SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
(Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Imam dosta iskustva u ovom gradu, vec 4 mjeseca sam u drzavnim organizacijama (NG i FIB) uz sebe imam dosta ljudi u koje imam povjerenje i svi ponaosob su bili veci cinovi u NG i vjerujem da bi smo mogli da napravimo jako dobru organizaciju od SAHP-a kao sto smo napravili i od NG. Obzirom na to da nas je mnogo u ekipi (da je tako nazovem) i mogli bi jako brzo da osposobimo SAHP.
U nasoj ekipi su sve stariji i ozbiljniji igraci to moze i da potvrdi svaka drzavna organizacija, a i vecina admina zna o cemu pricam.
Smatram da bi smo se svi zalagali da SAHP bude sto bolja organizacija kao sto smo radili i do sada za sve organizacije u kojima smo bili.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Da bi poboljsali RP kao sto i svi sami znate na ovom serveru je nemoguce al mogu da obecam da cemo da damo sve od sebe da poboljsamo koliko bude u nasoj moci jer i za NG sve sto smo pokusali smo manje vise izvisili.

Najvaznije od svega nam je to da promjenimo vise organizaciju jer nas je najiskrenije NG poslije 4 mjeseca konstantnog igranja poceo smarat i da ne bi smo napustali server zelimo da zapocnemo sa nekom potpuno novom organizacijom i pricom.

Hvala sto ste procitali ovu aplikaciju i to sto cete je uzet u razmatranje.
 

Pasha Washed

I love to help a people
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
53
Informacije
1. Vaše ime u RL Filip
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 14+h
5. Vaš Diskord Shakur#7370
6. Vaše Ingame ime Iva Watson
7. Vaš ID 12551

Dodatne Informacije


1. Lider za
Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Iskreno zeleo bih da budem lider ove organizacije da bih mogao da skupim neku ekipu za druzenje Isto bih namestio rangove ko koji zasluzuje kod mene nece biti ti si mi brat evo ti co lider to ne prolazi takodje jer sam oko 3-4 meseca proveo u gangovima cak su i Ballas bili moj prvi gang pa bih zeleo da postanem Glavni i odgovorni za Ballas jer je meni zelja da nadjemo drustvo da budemo u:(HQ,GRAD,BAR,KLUB...) Takodje bih skupio ekipu za turfove jer je po meni turfing jedan od bitnih delova svakog ganga jer se tamo pokazuje ko je najjaci gang u ghetto takodje zelim da pokazem ljudima da nisu svi isti da ce se derat na njih i da ce odma dobijati kick bez razloga ili male sitnice, Nebih zeleo da se svaki clan ganga oseca usamljeno ili tuzno ja sam tu oduvek bio u gangovima kao sto su (Ballas,
Bloods,The Families i Marabunta) i uvek sam bio jedan od vecih da bih pomagao clanovima ganga uvek su svi bili srecni i bez problema Naravno ukoliko neko prekrsi neko pravilo necemo odma izbaciti bice opomena pa cemo posle videti, Takodje bi bio lider koji nebi se drao na svoje nego bismo uvek lepo pricali, Zelim jos navesti da bi smo zajedno isli da skupljamo oruzije,drogu,kokain zatim da prevozimo svi to zajedno u koloni kombijima i dostavljali u nas HQ.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Ovako Potrudio bih se da ne bude uopste mg-anja da se bude vise dogovora sa drugim gangovima/organizacijama takodje da ne bude toliko pucanja sa ostalima, Takodje bih smanjio koriscenje discorda sto svi obicno koriste u svakoj rp situaciji sto bi trebali da sklonimo to ili da budemo svi u 1 sobi mjutani da bi smo bili sigurni da niko od nasih clanova ne mg-a sa njegovim nekim ortakom. Da se uopce ne rade talacke situacije na lokacijama de se moze skociti u vodu i roniti par sekundi tem pobeci jer je to cisti RP2WIN takodje i PG na nekim talackim situaciama. Zeleo bih da se svi vise fokusiraju na rp i opste da ne izlaze iz svog karaktera Vise fokusa na RP evente jer svaki event ima svoj parametar(krug) koji ne bi smeo da se prelazi da se puca van kruga ili van kruga da se puca u krug, Takodje prihvatao bih ljude koje znaju pravila koja su,Rp pravila,Ghetto Pravila takodje ne bih pustao u gang ljude koji ne znaju ni jedno rp pravilo takodje ni jedno ghetto pravila, Godine nisu problem najbitnije da nisu deca koja ce doci da nam sjebu sav nas trud i nas roleplay sto se tice toga to cemo izbaciti iste sekunde i okaciti na website.
 
Last edited:

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
Informacije

1. Vaše ime u RL David

2. Vaše godine 22

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan vise od 11 sati

5. Vaš Diskord David Djingos#6621

6. Vaše Ingame ime David Djingos

7. Vaš ID 7167



Dodatne Informacije


1. Lider za : The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Smatram da sam zaslužio da postanem Lider igram na ovom serveru već oko 5 i po mijeseca i imam mnogo iskustava na ovom serveru mnogi igraci me znaju kao dobrog lika.
Sposoban sam da vodim ljude na organizacijske evente, vodim turfove, dovedem igrace za turfove i to definitivno kao Leader cu dokazat.
Cilj mi je da postanemo najbolja organizacija da uvedem predobar, zabavan i pošten RolePlay prema svima ne da skupljamo warnove i da budemo disband-ovani već da dobijem drugi mandat također-
Imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju bio sam Co-Leader vise puta u drugim organizacijama nažalost Leader još ni jednom ako postanem Leader The Ballas Gang-a definitivno cu dokazati da sam zaslužio.
Vodio bih računa o svima da svatko bude tretiran kako zaslužuje i kako doprinosi organizaciji.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Obavezno prisustovati na eventima minimalno 5 puta tijedno inace 2 warna
2. pri ulasku u organizaciju clanovi bi bili ispitani za svako pravilo i 2 obavezna primjera za njih
3. organizacija bi bila 16+.
4. Onaj ko bude imao 3 warna dobiva kick iz organizacije
5. Turferi koji nemaju POV turfa dobivaju instant kick iz organizacije.
6. MG bi bio strogo zabranjen ako netko krsi MG dobiva 2 warna.
7. Za svaki event bi se prije odlaska na njega prvo isplanirala taktika
8. 2 sastanka tijedno ko ne dođe bez opravdanog iskustva 1 warn.
9. Svako odsustvo vece od 12 sati mora biti odobreno na discordu
10. Svaki clan organizacije dužan je biti na discordu organizacije i da ima ime kao IC​
 
Last edited:

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Preko 10h
5. Vaš Diskord: Lovro#0194
6. Vaše Ingame ime: Lovro Glockz
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije:

1. Lider za:
The Ballas Gang
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto bih bas volio voditi neki gang posto sam vecinu svog vremena na ovom serveru proveo u gangovima i kao co-lider istih. Htio bih biti lider Ballasa iz razloga što sam najviše od svog provedenog vremena na ovom serveru proveo u Ballasima, bio sam cijelo vrijeme tamo kada ih je Freaky vodio a on je bio jedan od najboljih lidera, bili smo jedna od najboljih organizacija, imali smo bas malo warnova i sve je bas super funkcioniralo tada te bih probao Ballase vratiti na takav uspjesan put, te bih barem htio dobiti priliku da pokusam voditi Ballase tako uspjesno kao sto ih je on nekada vodio. Imam dosta iskustva vec na ovom serveru jer vec dosta dugo igram ovdje, igram gotovo od pocetka ovog servera, poznajem vecinu pravila i pritom sam vec bio admin ovdje neko krace vrijeme i bio sam co-leader u Ballasima i high rank sam vecinom u organizacijama. Otkad sam na ovom serveru igram u gang organizacijama (Ballas, Bloods i Marabunta) te iz tog razloga znam dosta o tome kako funkcioniraju gangovi i volio bih voditi neku gang organizaciju. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni igraci i pucaci. Mogu biti strog ali i pravedan lider, lider koji bih imao postovanja prema svima i sve ljude smatrao dobrim drugarima s kojima bih se zabavljao i lijepo provodio vrijeme na ovom serveru s njima. Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja a pogotovo Ballasi sada, nekako su bas izgubili svu tu slavu koju su nekada imali.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a/koristenja Discorda sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti uklonjeno ili da budemo svi u jednoj sobi kada smo u RP da smo svi defani u toj sobi kako bih bili sigurni da neko ne MG-a sa nekim drugim. Vise fokusa na RP od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu). Htio bih raditi neke bas zanimljive RP akcije da se malo svi zabavimo npr. da se setamo kroz ghetto, pustamo pjesme i da se ujedinimo s drugim gangovima i da se zabavljamo malo po getu da ne bude bas uvjek neka pucnjava i neke akcije s legalnim organizacijama ili evente ali koji ne bih bili namjenjeni da se skine warn ukoliko to administracija dopusta.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiramo.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa, turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila. Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za legalne organizacije, gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.
 

Nero035

Player
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
15
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 +
5. Vaš Diskord: Nero035#7401
6. Vaše Ingame ime: Jovan Vukotic
7. Vaš ID: 5132

Dodatne Informacije
1. Lider za SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Prvi razlog: Prvenstveno zelim da kazem da sam ja jedan od najaktivnijih clanova SAHP-a u proteklih 2 meseca. Razlog tome jeste sto sam zavoleo tu organizaciju i ljude koji su bili u njoj. Pored toga mnogi ljudi na serveru su me upoznali i mnogi zeljno iscekuju zbog mog kvalitetnog rada da ja jednog dana postanem lider.
-Drugi razlog: SAHP kao organizacija ima siroku granu poboljsanja roleplay-a na serveru, ja kao lider organizacije bi doprineo istom iz razloga sto sam vec dugo vremena tu kao sto sam vec naveo i vodio sam mnoge akcije tipa pljacke,pregovaranja ,racije u saradnji sa FIB-om i ostalim drzavnim organizacijama.
-Treci razlog: Ja ako postanem lider ja cu nastaviti istim tempom kojim sam se i do sad vodio jer taj nacin mog vodjstva je doprineo tome da ljudi koji su radili sa mnom su zavoleli SAHP, i dalje cu drzati ozbiljnost i postovanje hijerarhije odnosno vecih cinova kako dolikuje jednoj drzavnoj ustanovi.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Na pocetku svega ukratko cu objasniti koje bih biroe ubacio u sluzbu:
-Patrolno osoblje: Ovaj biro ce se baviti iskljucivo patroliranjem AutoPuta kako se i do sad bavio, tu ce se vrsiti zaplena vozila,pisanje kazni u vidu saobracajnih prekrsaja i obavljace se pretres lica i vozila ukoliko lice poseduje kriminalni dosije, lica ce se privoditi u zatvor ukoliko se nesto ilegalno pronadje kod istih.
-Istrazno osoblje: Ovaj biro ce se baviti istraznim zadacima u pogledu pracenja lica sumnjivih i prikupljanje bitnih informacija.
-Vazdusna podrska: Ova jedinica sluzi za nadgledanje sa visine ukoliko vrsimo neku poteru za licem koje se trazi. Moze sluziti u vidu evakuacija taoca koje sam vec koristio jer je to najbolji nacin da se civil sa pljacke sprovede do bolnice bez problema na putu.
-Specijalne jedinice: Kao I sama rec sto kaze ovaj jedinica sluzi za specijalne zadatke kada su u pitanju Racije gde se mora strogo drzati u pripravnosti jer se ulazi u najkriticnije delove grada I oblaci se uniforma koja je namenjena za to.
-Radarska kontrola: Kontrola brzine vozila na AutoPutu je vrlo bitna jer se cesto desavaju saobracajne nezgode ,samim tim ova jedinica ce se baviti iskljucivo kontrolisanjem brzine te pisati kazne ukoliko dodje do prekoracenja iste.

2. Nakon primanja novih SAHP Regruta momentalno cemo se obazirati na njihovom ucenju tj. Oformljavacemo akademije koje ce voditi Vodja I njegovi zamenici obuke i takodje instruktori obuke koji poloze za tu licencu jer zelimo da nasi clanovi budu ozbiljni i obuceni da mogu da se snadju u svakoj datoj situaciji da ne postoji situacija u kojoj ne mogu da se snadju i da ne znaju.

3. Sledeca stvar koju cu ubaciti bice obavezna a to je popunjavanje raznih evidencija kao npr. Ako se desila pljacka I mi smo preuzeli taoca, belezice se njegove izjave kako je doslo do toga te je on postao taoc. Ubacicu kazne ,radarske kontrole, hapsenja,zaplene,zahtev za sastanke i zahtev za vracanje u sluzbu.

4. Da bi organizovao treninge sa NG koji bi se odrzavali u NG bazi sa prethodnim dogovorom sa njima naravno. Trening bi se bazirao na fizickoj I psihickoj bazi tj. Bazirao bi se na povecanje snage i profesionalno koriscenje vatrenog oruzja, tj preciznost.


Zelim da obavestim da sam bio deo vrhovne komande vise od 2 meseca (Zamenik Drzavnog Serifa) i da vec imam spreman tim koji ce biti deo vrhovne komande da bi se sto pre oformili i krenuli punom parom.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera SAHP-A
Moj konačan odabir za razgovor i ispitivanje su :

- NikoIa Petrovic (Nikola#4962)
-Reynold Costello (Jovan#8181)
-Balesh Akats (Balesh#2562)
-Jovan Vukotic (Nero035#7401)
-Viktor Travar (Petrich#4524)


Razgovor će biti održan 19.02 u 17:30h ( budite u čekaonici )
Sretno ostalima u prijavi za lidera The Ballas Ganga , The Families .
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Informacije
1. Vaše ime u RL: Damjan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: Dekard#2404
6. Vaše Ingame ime: Tim Bradford
7. Vaš ID: 5034

Dodatne Informacije

1. Lider za... Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Imam dosta iskustva na ovom serveru, igrao sam tj rpao u mnogim drzavnih a i kriminalnim organizacijama(FIB,LSPD,Vagos,Families,Marabunta) . Imam dosta RP iskustva kojeg bi zeleo da prosirim. Uvek se trudim da svakog ispostujem i pomognem koliko je god u mojoj moci , makar on bio igrac koji je jutros usao na server...Imam dosta prijatelja koji su u razlicitim organizacijama bile one kriminalnce ili drzavne i hteo bih prosiriti njihov i moj RP.

2. Ne svidja mi se kako su neki od proslih lidera vodili svoje organizacije,nije mi se svidelo krsenje pravila koje lideri dopustaju a pritom ne reaguju na ista sto je apsurdno .Trudim se da ispostujem svaciji rp. Ne svidja mi se sto je na svakom koraku neka tenzija, ipak se treba opustiti i uzivati u igranju . Vecina proslih leadera nije ulagalo truda u svoju organizaciju koju su dobili sto se svima nije svidjalo ja bih zeleo to da promenim i da se posvetim organizaciji.

3. Za kraj bi zeleo dodati da ukoliko dobijem priliku voditi jednu organizaciju na ovako velikom serveru bio bih zahvalan i trudio bih se da organizaciju odrzim na nogama koliko je god to moguce. Ne bih krsio pravila i trudio bih se da ni moji clanovi organizacije ne rade istu stvar. Pokusao bi prosiriti RP na serveru da se ne svodi samo na pucanje,robanje, kidnapovanje.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Roleplay se trenutno svodi samo na pucanje,robanje,kidnapovanje,ubijanje... sto sigurno znam da se vecini igraca ne svidja, treba prosiriti RP, treba malo pustiti mastu da radi posao i videti kako dalje ide . Treba uvesti nove stvari koje jos nisu vidjene na serveru i time pokusati pustiti igrace da se malo vise zabavljaju i rade nesto drugacije nego uobicajeno.

Image
 

Vladmiri Vujovic

Player
Player
Joined
Feb 19, 2022
Messages
16
1. Vaše ime u RL: Vladimir
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: VLADEXXD#1504
6. Vaše Ingame ime: Mohamme Wolfeschlegelstein
7. Vaš ID: 4237

Dodatne Informacije

1. Lider za... Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Planiram da postavim činove unutar bande sa određenim odgovornostima i očekivanjima. Na primer, imao bih čin koji se zove „TURF CAPTAIN“ i ovaj čin bi bio odgovoran za vođenje tima za turf, davanje saveta i trikova članovima tima na turfu, osiguravanje da se svi članovi organizacije pojavljuju tokom turfa i sveukupno upravljanje turf teritorijama.

2. Prije svega ozbiljnost je jedna od najvažnijih stvari u samoj organizaciji. Što su ljudi ozbiljniji, ozbiljnija je organizacija. Kad bih rekao " SVI HQ " Svi bih se nacrtali u HQ. To se zove ozbiljnost na poslu. Ako nešto nisu sigurni, pokazao bih im.

3. Bez obzira na Radni staž godine građjana su vrlo bitne , godine radnika su bitne jer ne želimo da momak koji ima 12 godina i nema ponašanja bude u organizaciji.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Families
Moj konačan odabir za razgovor i ispitivanje su :

- Djordje Mirkovic (Djordje Mirkovic#5859)
- Lovro Glockzz (Lovro#0194)

Razgovor će biti održan 20.02 u 14:30h ( budite u čekaonici )
Sretno ostalima u prijavi za lidera The Ballas Ganga
 

Veljko Nevolja

Player
Player
Joined
Jun 21, 2021
Messages
246
1. Vaše ime u RL: Veljko
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h ozb ne lazem proverite na serveru
5. Vaš Diskord:vekk#2605
6. Vaše Ingame ime:Velja Moncler
7. Vaš ID:120

1. Lider ... Ballas
2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)

Želim da budem vođa Ballas jer imam dosta iskustvo u bandi, bio sam u vagosima, marabuntama, ballasima, i bio sam na engleskom serveru dosta vremena u gangovima, jako sam se zabavljao i uvek uživam radeći za poboljsanje RP bande.

Takođe bih voleo da dobijem vođu jer znam sva pravila geta i osećam da ako bih dobio vođu, mogao bih da obezbedim zabavu unutar bande, a da se i dalje pobrinem da svi članovi poštuju pravila i da su upoznati sa pravilima i kaznama geta za njih.

Takođe mislim da bi sa iskustvom koje imam u gradu i prijateljima koje sam stekao koji bi bili zainteresovani da se pridruže i sigurno bi mogli da vode bandu koja će biti uspešna na događajima i imam turf i grafit team koji su spremni da uzmu 100%

Konačno, oduvek sam želeo da postanem vođa organizacije baš kao i mnogi drugi ljudi, ali ne samo da bih mogao da kažem da sam vođa, imam neke prilično solidne ideje kako da garantujem zabavu za članove bande i planira da okupi solidnu bandu i nastavi da radi nesmetano.
Vaš savet za poboljšanje nivoa RolePlai-a u organizaciji.
  1. Planiram da postavim činove unutar bande sa određenim odgovornostima i očekivanjima. Na primer, imao bih čin koji se zove „TURF CAPTAIN“ i ovaj čin bi bio odgovoran za vođenje tima za turf, davanje saveta i trikova članovima tima na turfu, osiguravanje da se svi članovi organizacije pojavljuju tokom turfa i sveukupno upravljanje turf teritorijama. Ja bih tada imao i čin koji se zove "Turf thug", ovaj čin će dobiti svi članovi terenskog tima osim "Kapetan" i od njih će se očekivati da prate kapitena na terenu i popunjavaju kartu geta ljubicastom bojom. ;)
  2. Pobrinuću se da kada budu regrutovani članovi budu detaljno intervjuisani i testirani na njihovo poznavanje pravila geta. Na primer, imaću određeni tim ljudi/čin koji je dodeljen za regrutovanje članova i biće im obezbeđen priručnik za intervju koji će se sastojati od pitanja u vezi sa pravilima poput „Da li vam je dozvoljeno da udjete u HQ dok vas juri druga banda ?" i dodaću u izjavi da moj tim za regrutovanje svesni da igrači moraju imati 10 godina u gradu samo da bih se klonio regrutovanja članova koji se pridružuju i nisu aktivni u gradu i da bi se osiguralo da imaju barem malo iskustva u gradu.
  3. Takođe bih želeo da imam poseban "bankovni račun" za bandu, ovo NEĆE biti stanje IC organizacije, ali bih voleo da imam JEDNOG člana od poverenja u bandi koji drži procenat novca koji zarađujemo i kojim smo nagrađeni od događaji i ušteđeni novac će se koristiti za pomoć članovima u bandi da kupuju skilove koje će im pomoći u bandi. Na primer, veština džeparca je 300.000 dolara i ako član nije mogao sam da priušti veštinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako što ćemo obezbediti nešto novca za kupovinu veštine.
  4. Tokom pljački prodavnica i drugih događaja najavljivaću stroge komunikacije, što znači da se preko radija članovi treba suzdržati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugačije, ćaskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su važne ili korisne tokom događaja .
  5. Ovo neće biti potrebno, ali će biti predloženo svim članovima.) Da se uzdržim od dobijanja upozorenja i kažnjavanja članova, želeo bih da svi članovi koji idu da pljačkaju, idu u pljackanje po getu ili auto putu i farbaju grafite obavesti mene ili višu komandu o radio gde idu i šta će da rade.
  6. Iz onoga što sam video po gradu znam da će neki ljudi početi da se "mešaju" tokom RP situacija kada drugi krše pravila, da bi pokušali da izbegnu ovo, pokušaću da kažem svim svojim članovima kada drugi igrač prekrši pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguće i zgrabite kameru šta igrač radi pogrešno i napravite izveštaj nakon situacije ili ako situacija više ne može da se nastavi, trebalo bi samo da se uvere da je incident na bodi kameru i da se udaljite od situacije bez mešanja ili vređanja drugi.
 

Comi Obama

Player
Player
Joined
Feb 9, 2022
Messages
30
Informacije
1. Vaše ime u RL : Cone
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10+
5. Vaš Diskord : Mqdara#3735
6. Vaše Ingame ime : Comi Obama
7. Vaš ID: 16987

Dodatne Informacije

1. Lider za... Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Volio bih postati lider ove organizacije jer sam prije disbanda bio među glavnima i donosio sam dobre odluke.
2) Od kako sam počeo igrati na Grandu prije 2.5 mijeseca, igrao sam na ENG serveru te bio u bandi, već od tad sam znao da ću se jednog dana prijaviti za lidera i ako sve dobro prođe osigurati pre svega ovu organizaciju.
3) Kao 3. razlog naveo bih nešto o sebi što sebi. Volim kad u organizaciji imam starije likove i mislim da je to cilj svakog lidera te ću nastojati to napraviti i u ovoj, naravno ako je dobijem.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Ozbiljnost

Prije svega ozbiljnost je jedna od najvažnijih stvari u samoj organizaciji. Što su ljudi ozbiljniji, ozbiljnija je organizacija. Kad bih rekao " SVI HQ " Svi bih se nacrtali u HQ. To se zove ozbiljnost na poslu. Također i pravila, to bi se strogo ispitivalo. Ako nešto nisu sigurni, pokazao bih im.

2. Roleplay

Da prije svega ne idemo na to da neka druga organizacija dobije warn ili disband. Da često posjećujemo geto te budemo aktivni na turfovima. Da poštujemo kako Roleplay tako i pravila grada.

3. Odnos među igračima

Nastojati ćemo zadržati pozitivnu atmosferu u organizaciji i prije svega zabavu za svakoga. Ukoliko se neko ne drži primjerenog riječnika te vrijeđa druge igrače nastojati ćemo kickati takve.

4. Godine

Bez obzira na Radni staž godine građjana su vrlo bitne , godine radnika su bitne jer ne želimo da momak koji ima 12 godina i nema ponašanja bude u organizaciji.
 

Gucci Sins

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
35
Informacije:
1
. Goran
2. 33 god.
3. UTC 1+
4. 5 do 10 sati
5. Gucci Sins#7967
6. Gucci Sins
7. 4977
Dodatne Informacije:

1
.Lider za Ballas Gang.

2.Želim biti vođa Ballasa jer sam bio u mnogim bandama i bio sam na visokom položaju u drugim bandama. I uvijeren sam da ću voditi Ballas drugačije i strukturiranije od bandi koje su danas na ulicama . Također bih se smatrao odličnim vođom jer kada vodim ljude na događajima, neformalnim itd., mislim da dobro radim na komunikaciji što je jako bitno i održavam sve vrlo strukturno i mislim da je stvar koja se ističe kod mene jako razumijevanje i strpljenje, ne prihvaćam nerazumijevanje i samostalne odluke ljudi koji su na nižim rankovima ,a bez toga da se posavijetuju sa liderima. Pokušao bih maksimalo da ispoštujem sve situacije koje bi dovele do dobrog RP-a.Ja bih se pobrinuo da je banda u tijeku s pravilima ,pazeći da slušaju više službenike ,moja banda će imati upozorenja koja kad se prekrše ti isti idu na crnu listu i nemaju više prava da sudijeluju u svrhu organizacije Ballasa. Znam da imam prave ljude u svojoj organizaciji ljudi koji su spremni uložiti trud u bandu i dovesti ih na vrh osjećam da sam sposoban za to. Većina članova obitelji u kojoj sam trenutno, svi su bili članovi bandi i vrhunski su upoznati sa svim pravilima. Spreman sam da bandu Balas dignem na već nivo , naravno u to uključujem ljude sa iskustvom i naravno 16+. Mislim da jako dobro poznajem pravila Grada i pokušavam svoje znanje prenijeti na svu svoju obitelj i članove bande. Mislim da sa svojim znanjem i vođom mogu koristiti Ballasa kako bih naučio ljude na ispravan način RP/znati što učiniti u RP situacijama, a što ne. Siguran sam da neke članove mogu naučiti pravilnom načinu RP-a bez kršenja ikakvih gradskih pravila, što bi izbjeglo da ljudi dobiju upozorenje/demorgan/ban.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RolePlay u organizaciji.

Mislim da mogu poboljšati razinu RP-a u Ballasu jer želim rješavati što više stvari s RP-om i ostati IC što je više moguće. Također kao što sam rekao vjerujem da dobro poznajem gradska pravila što mogu objasniti svakome tko nije siguran. Ako BILO KOJI od ovih članova bude uhvaćen u tome, odmah će biti izbačen iz bande. Neću tolerirati kršenje pravila čak i ako smo opljačkani ili ako nekoga pljačkamo, jer želim da bude zabavno i pošteno za sve u gradu, uključujući druge bande, civile i legalne organizacije u gradu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom