Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Pasha Washed

I love to help a people
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
53
Informacije :

1. Vaše ime u RL : Filip
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h+
5. Vaš Diskord : Fuzzy#0323
6. Vaše Ingame ime : Pasha Washed
7. Vaš ID : 12551

Dodatne Informacije :

1. Lider za...The families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-1. Zeleo bih da vratim staru slavu gengovima jer su trenutno kolko vidim gengovi malo posustali sto se tice akcija, a ja kao covek sa dosta iskustva u kriminalu mislim da mogu to da vratim. Iskreno zeleo bih da napravim pometnju medju drzavnim organizacijama naravno sve bi to bilo u granicama RP-a, prihvatio bih poraze ako bude bilo poraza takodje potrudio bih se da se svi clanovi drzavnih organizacija dobrano oznoje radeci svoj posao.

-2. Najiskrenije iz srca mi nedostaje HQ zelenih i voleo bih da uradim sve sto je u mojoj moci da svim ucesnicima RP-a u zelenima bude lagodno i prijatno iskustvo i da osecaju podrsku od strane lidera i visih cinova tokom RP-a tako bi se novi clanovi genga najbolje naucili kako treba jedan ozbiljan kriminalac da postupa u situacijama.

-3. Kao poslednji razlog navescu to da imam oko sebe ljude koji pre svega postuju RP i kojima nije u prvom planu pobeda posto poto u istom vec im je za cilj da naprave sto bolju pricu i da se druze pa makar bilo to nekad i na nasu stetu. Ovo iskustvo sam stekao u proslom vodjenju The families genga i za razliku od nekih svoje liderstvo sam zavrsio bez disbana to sam postigao mukotrpnim radom i posvecenoscu RPu iz toga sam izvukao dosta lekcija i sad mi preostaje samo da usavrsim svo moje iskustvo i da napravim jednu dobrostojecu organizaciju koja ce biti tu da ucini zanimljivim RP svima onima koji budu ucestvovali u njemu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Trebalo bi detaljnije ispitati nove clanove koji zele da udju u organizaciju takodje napravio bih neku granicu sto se tice godine jer iskreno ne moze dete koje ima 11-12 godina razumeti neke stvari u RP-u niti moze odluke donositi hladne glave bez nerviranja jer sve previse shvataju licno ( cast izuzecima ukoliko se neko pokaze dobar primicemo ga ) , svakodnevno treba novim clonovima objasnjavati pravila geta i uopsteno pravila, treba cesce da se prave sastanci genga na kojima bi se resavali trenutni problemi ukoliko ih ima, uveo bih to da imamo dezurne ljude koji su zaduzeni da odgovore na bilo koje probleme koje se zadese ako lider nije tu. Uveo bih sistem 3 minusa ukoiko neko napravi gresku dobije minus sa 3 minusa dobija kick iz organizacije naravno za aktivnost dobija + koji mu sluzi da obrise minus za neku gresku koju je napravio. Naravno imam jos dosta predloga ali da ne duzim dalje to cu sve pokazati na delu ukoliko dobijem vase poverenje u napred hvala :) .
 

Ivan_Royal

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 24, 2022
Messages
57
Informacije
1. Vaše ime u RL Ivan Milosevic
2. Vaše godine 28
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h
5. Vaš Diskord Ivan_Milosevic#4750
6. Vaše In game ime Ivan Milosevic
7. Vaš ID 13530

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Krenimo od razloga broj jedan:
Moje zelje u vasem gradu su velike zelim da napredujem kao sto vec i jesam, zelim postati vodja ove organizacije i kroz organizaciju sakupim sto vise ljudi koji ce se druziti i zabavljati u istoj, vec sam lider porodice Scarface i dobar sam u vodstvu, dosta ljudi me poznaje tako da mislim da cu se uklopiti i u organizaciju vec sam bio i pre u organizacijama u kojima je vodstvo bilo uzasno pa sam ih sam napustao, poznajem odlicno RP pravila jer sam igrac sa mnogo godina iskustva jos od kad se SARP igrao, uvek sam na rp serverima.

Drugi razlog Voleo bih da ovu organizaciju izvedem na pravi put ilegalnih radnji, pljacki u kojima ce moji ljudi kao i ja napredovati i uspeti
Zelim uciniti RP fantasticnim na serveru da mogu cak i nove clanove primati i uciti ih svemu da postanu pravi gangsteri u svom stili a ne tima kao pojedine opet kazem necu imenovati koji ce leteti po auto putu kao musice bez glave i maltretirati narod, zelim se usresrediti na pljacke drogu oruzije trgovinu svim tim ali sve u granicama normale sto ne bi pogorsalo vec poboljsalo i mojim ucesnicima i ostalim ucesnicima mnogo toga na serveru.

Treci razlog zelim uvesti u ovom serveru jer toga vise nema ZABAVU sa muzikom pravim ih znaci cak i mojoj porodici i dosta smo uspeli zelim da se narod raduje igra peva a ne samo da sedi smoren skuplja semenke ili ubija jedan drugog imam dosta ambicija da uradim sto ne mogu mozda najbolje izkazati kroz tekst ali uzivo ako budem prihvacen videcete.

Imao bih jos mnogo toga da kazem ali eto neka ovo bude dovoljno da ne zurim i ne izlicim se previse.
P.S Lider familije Scarface Ivan Milosevic.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pisao sam ja i gore mnogo o tome ali milslim da je isuvisno pricati o tome rp je dosta los na serveru mnogo ljudi ali mnogo krsi sve moguce, svojim ocima sam gledao ja jedno mogu reci i posavetovati a to je da cu se potruditi da clanove organizacije kao i clanove svoje porodice uvedem u pravi i kulturni rp zivot, toliko od mene.
Moj je savet da ja i moji ljudi koji su uz mene pokusaju da stvore jednu veliku organizaciju koja ce kao prvo i prvo postovati RP
jer mislim da sam dovoljno sa svojih 28godina za to sposoban.
 

Comi Obama

Player
Player
Joined
Feb 9, 2022
Messages
30
Informacije
1. Vaše ime u RL : Cone
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10+
5. Vaš Diskord : Mqdara#3735
6. Vaše Ingame ime : Comi Obama
7. Vaš ID: 16987

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Volio bih postati lider ove organizacije jer sam prije disbanda bio među glavnima i donosio sam dobre odluke.
2) Od kako sam počeo igrati na Grandu prije 2.5 mijeseca, igrao sam na ENG serveru te bio u bandi, već od tad sam znao da ću se jednog dana prijaviti za lidera i ako sve dobro prođe osigurati pre svega ovu organizaciju.
3) Kao 3. razlog naveo bih nešto o sebi što sebi. Volim kad u organizaciji imam starije likove i mislim da je to cilj svakog lidera te ću nastojati to napraviti i u ovoj, naravno ako je dobijem.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Ozbiljnost
Prije svega ozbiljnost je jedna od najvažnijih stvari u samoj organizaciji. Što su ljudi ozbiljniji, ozbiljnija je organizacija. Kad bih rekao " SVI HQ " Svi bih se nacrtali u HQ. To se zove ozbiljnost na poslu. Također i pravila, to bi se strogo ispitivalo. Ako nešto nisu sigurni, pokazao bih im.

2. Roleplay

Da prije svega ne idemo na to da neka druga organizacija dobije warn ili disband. Da često posjećujemo geto te budemo aktivni na turfovima. Da poštujemo kako Roleplay tako i pravila grada.

3. Odnos među igračima

Nastojati ćemo zadržati pozitivnu atmosferu u organizaciji i prije svega zabavu za svakoga. Ukoliko se neko ne drži primjerenog riječnika te vrijeđa druge igrače nastojati ćemo kickati takve.

4. Godine

Bez obzira na Radni staž godine građjana su vrlo bitne , godine radnika su bitne jer ne želimo da momak koji ima 12 godina i nema ponašanja bude u organizaciji.
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Krilic
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban. Vec sam bio leader organizacije Vagosa i biti ću iskren, nisam se proslavio jer sam napravio neke greške kao što su primanje previše mlađih članova koji su nedovoljno zreli za biti dio jedne ozbiljne organizacije kakvu ja želim voditi. Sve u svemu htio bih dobiti šansu da pokažem šta zapravo mogu. Bio bih jako zahvalan kada bih opet dobio priliku i sigurno bih se ponio odgovornije i doveo bih svoje ljude kojima vjerujem i koji bi mi pomogli voditi organizaciju i bili tu uz mene i pazili na ljude da nebi bilo failova. Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Trebalo bi dovesti odraslije osobe sa jako puno iskustva, ne govorim da neka djeca ne roleplayaju dobro ali ljudi ih ne shvaćaju ozbiljno ponekada.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti, dati ponekima drugu šansu, jer uvijek ima mjesta za poboljšanje. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Geto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče organizacija.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 

Djurke1337

Player
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
89
1.Vase ime u RL : Mihajlo
2.Vase godine : 21
3.Vremenska zona : GMT+1
4.Prosecna aktivnost : 8-12 sati
5.Vas discord : Djura Venom#0215
6.Vase ime ingame : Djura Venom
7.Vas ID : 15102


1.Lider The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Moje srce je u Ghettu, moj zivot je Ghetto. Od kad sam se doselio u grad sve svoje vreme provodim po bandama i u Ghettu. Imam iskustva iz drugih gradova i vrlo dobro sam upoznat sa svim pravilima i regulacijama oko banda. Mislim da svojim znanjem i poznavanjem pravila mogu pomoci svim članovima, te proceniti i odabrati prave ljude da mi se pridruze. Donosim puno iskustva RolePlaya iz drugih gradova sto bih zeleo preneti i ovde. Ulozio bi puno krvi, znoja i nade , sve strasti za pravi RP gaming.Od kad sam usao u ovaj grad mislim da su lideri organizacija u kojem sam bio(Bloods,Marabunta,Vagos i Ballas) prepoznali sve sto sam radio za organizaciju sto se odrazilo u mom ranku u tim istim organizacijama.Kakav sam ja bio kao clan, tako bih zeleo da svi ljudi koji budu kod mene u organizaciju rade bar upola stvari koje sam ja radio.Svaki event spada pod obavezno, ljudi koji su u organizaciji a ne idu na evente mi ni ne trebaju.Imam vec spremnu ekipu koja bi cinila vrh moje organizacije, kao i turfere koji su spremni da osvoje sezonu i ako The Families trenutno ima 5 teritorija.Toksicnost nece postojati, a poslusnost i dobro ponasanje ce biti nagradjivani.Organizacija mora imati graffiti tim, graffiti su najveci izvor zarade svih clanova bande, i zato moraju biti radjeni svaki sat.Opet ponavljam da se na eventove mora ici, isto tako ljudi koji su tu po ceo dan a ne vidis ih u HQ ni jednom ne trebaju da budu u org...Svaki dan bi radili talacke, prodavnice oruzija ili neke druge RP situacije kako bi pojacali citavu RP situaciju na serveru(koja trenutno slabi)
-Moji ciljevi kao lider The Families? Promocija svih dogadjaja koji promovisu RP za bandu i druge organizacije. Pravilno vodjenje pljacke prodavnice što po meni donosi veliku zabavu bandi ali i policiji. Pravilno vođenje talačke krize. 100% TURF.Prijateljski odnosi i veze sa drugim bandama kod zajednickih evenata. Stvoriti ime The Families da budu postena, jaka i najorganizovanija banda u gradu gde su medjusobno postovanje i RP najbitnije stavke, sto ujedno stvara zdravu "klimu" za gaming i zadovoljstvo. Dakle, da sumiramo stvari, želim promovisati RP na način u kojem svi uživaju i čine igru zabavnom.


3. Vaši saveti za poboljsavanje RolePlay nivoa u organizaciji:
- Moji planovi za The Families u buducnosti nisu samo vrednovanje GAMBO-a vec ojacati RP što je maksimalno moguce,svakog pojedinca nauciti RP-u i takodje izgraditi vrlo jak kadar clanova koji poznavaju sve srži RP-a .Svaki clan bi morao da zna sva pravila i da ih razume. Naravno, zeleo bih osmisliti i interna pravila. The Families bi trebao nastaviti snazno sudelovanje u svim eventima. To takodje jaca koheziju i „fun“ svih clanova bande.. Banda je jaka onoliko koliko je jaka njena najslabija karika.
-Teamwork make a dreamwork. Timski rad unutar bande se potice, detinjasto ponasanje se ne tolerise. Respekt i dobar ton unutar bande su mi posebno vazni jer takve stvari mogu brzo degenerirati i clanovima padne volja i zelja za igrom, što se ujedno i negativno odrzava na RP
-Ubacio bih jedan potpuno novi(visi,zanimljiviji) nivo RP-a u situacijama kao sto su talacka,prodavnica oruzija,pljacka banke, ali i u situacijama kao sto su obicna pljacka coveka u getu.Pokusao bih svaki put osmisliti nesto novo , zanimljivo , sto ce dovesti do toga da kada clanovi moje organizacije budu u gradu, sve vreme ce zeleti da provode u bandi.
-Poslednji stvar sto bih hteo reci sto bi poboljsalo gang RP je da smatram da lider organizacije ne treba biti lider neke velike familije, dosta sam video da "high rankovi" u bandi provode mnogo vremena u porodici, a malo ,ako ne i ni malo vremena u bandi sto se onda oslikava na ponasanje svih ostalih clanova.
 
Last edited:

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12-14h
5. Vaš Diskord Marko#3364
6. Vaše Ingame ime Marko Pasalic
7. Vaš ID 10617

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Imam dosta iskustva s vođenjem organizacije s prošlih, tako i sa ovog servera.

2. Volio bih dobiti priliku te voditi ovu specifičnu organizaciju.

3. Imam dosta prijatelja koji su mi spremni biti Co-leaderi te Asistenti istih u organizaciji.

4. Imam u napred spreman " Turf Team " koji su tu cijeli dan i uvijek su tu kad ih trebam

5. Svi su 15+ tako i znaju RP te Geto pravila tako da se s time ne trebam zamarati.

6. Non-Stop sam s porodicom u Ghettu robamo i pljačkamo.

7. Prije " Disbanda " sam bio u The Families tako da ih želim naslijedit.




Rankovi :
[1]Recruit- Tek je stigao u organizaciju i mora se dokazati i steći povjerenje viših činova, može koristiti Radio te voziti odrađena vozila.
[2]Senior-Recruit : Bio je na nekoliko evenata i polako stiće iskustvo u organizaciji, zna određena pravila , može voziti skoro sva vozila organizacije, koristiti radio.
[3]Hitman : Bio je na dosta evenata i trudi se, stiće povjerenje viših činova, ali se mora nastaviti truditi, može vozit vozila, koristiti radio.
[4]Senior-Hitman : Bio je na puno eventa, aktivan je te je stekao određeno povjerenje no i dalje moraa dati više, može voziti vozila, koristiti radio.
[5]Hustler : Aktivan je i jako se trudi za organizaciju i ima povjerenje, ali mora nastaviti tako jer može još napredovati, moze voziti vozila, koristiti radio .
[6]Senior-Hustler : Ima puno povjerenje u familiji i mislimo da si pravi čovjek za nas koji može puno pridonjeti, ali može postati high command u organizaciji, može voziti vozila, koristiti radio
[7]Legend : član High-Commanda u našoj organizaciji i jedan si od vodečih ljudi i potpuno si se dokazao, možes voziti sva vozila, koristiti radio
[8]Turfer : Zadužen za Turfove, ima mogučnost High-Commanda. Može voziti sva vozila te ima pristup organizaciji.
[9]Turf Vato : Zadužen za Turfere te turfove. Raspoređuje Turfere te je jedan od glavnih u organizaciji. Ima sve mogučnosti. Prikupljanje profita, vozila, radia. Ima potpuno povjerenje.
[10]Co-Leader : Doktor ove organizacije i član High-Commanda, odmah iza leadera i svi ga moraju slušati. Može sve!
[11]Leader : Gazda Organizacije!



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Savijet
: Ozbiljnost
Primati starije članove, pitati i utemeljiti sva pravila koja su potrebna za organizaciju. Kad High-Command kaže svi Hq, mora se pojaviti.

2. Savijet : Red u organizaciji
Bez svađa i nemira u organizaciji. Svaki se član mora poštovati.

3. Savijet : Rad u organizaciji
Eventi, turfovi, pljačkanje, talačke. NAJBITNIJA stvar u organizaciji.

4. Savijet : Događaji
Pov, planovi za pljačku, pravila. Sve je to bitno.

5. Savijet : Pravila
Pravila se MORAJU POŠTOVATI.
 

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
150
1. Vaše ime u RL Ognjen Obradov
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na da. Po radnim danima po 7 sati a vikendom mogu da budem celi dan
5. Vaš Diskord ឵឵ ឵OgiPepsi#2464
6. Vaše Ingame ime Zed Darkin
7. Vaš ID 7925

Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav Zed Darkin
 
Last edited:

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
1. Vase ime u RL: Milorad
2. Vase godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 12h do 13h
5. Vas diskord: Kim Halland#1297
6. Vase Ingame ime: Kim Halland
7. Vas ID: 2741

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

×
Imam potencijala za Liderstvo i vođenja organizacije, više prilika sam imao pozicijom Co Lidera u brojnim organizacijama da vodim iza sebe veliki broj ljudi, kako ovde tako i na Engleskom serveru, mislim da sam pre svega validan što se tiče Liderstva tj vođenja organizacije zato što znam sva pravila koja su potrebna i pored toga što se bavim RolePlayom već duže vreme. Što se tiče moje pozicije Co Lidera iz mog iskustva sam prolazio kroz brojne organizacije u koje spadaju The Families, The Ballas, Vagos, Marabunta i u svim sam dostizao istu poziciju Co Lidera svojim iskustvom, radom i doprinosom. RolePlayam charactera iz genga od početka moje igre samim tim i mojim iskustvom Vođe znam kako se kreću geng organizacije i znam gde su se najviše pravile greške što mi jelte dosta olakšava da popravim isto. Imam ideje i planove za koje mislim da su izvodljive što se tiče geng organizacije.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizaciji.

×
Pre svega mislim da dosadašnji Lideri nisu cenili dobitak svoje pozicije i nisu bili baš najbolji u vođenju iste zbog velikih grešaka u koje spadaju kršenja pravila itd, što mnogo utiče na opstanak organizacije sa obzirom da sve potiče od vrha iliti Lidera samim tim mislim da bi trebala osoba kojoj je pružena šansa da obrati malo više pažnje na ispravljanje istog al i pre svega da bude korektan i zahvalan za dobijanje te pozicije.

× Članovi i Vođe bandi bi trebali organizirat RolePlay evente gde bi isti mogli da se takmiče u isticanju svog RolePlaya i samim tim bi imali većeg iskustva sa vremena na vreme u nekim drugim RolePlay situacijama i bili bolji istom.

× Uvesti što manje OOC situacija i OOC priča da bi se ljudi fokusirali i forsirati IC priču i RolePlay svog charactera i samim tim bi bilo manje grešaka i manje kršenja pravila u toku istog.

× Što se tiče navedenih RolePlay evenata mislim da bi sa tim mogli da promenimo pravac i poboljšamo sadašnji RolePlay pošto je spušteno sidro i nema novih scena samim tim ovim RolePlay eventima mislim da bi podigli sidro i da izvedemo RolePlay na našem serveru na pravu putanju pošto bi se ljudi fokusirali na isticanju svog RolePlay i vrtele bi se u krug nove scene i ideje.

× Ne gledati samo iskorišćavanje RolePlay situacija u svoju korist vrć se fokusirati na vrhunski odrađen RolePlay bez kršenja ni minimalnih granica pravila.
 
Last edited:

Uros Pajic

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
48
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 10
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Uros Martinez
6. Vaše Ingame ime: Uros Martinez
7. Vaš ID: 5895

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Lider za...The Famelis
-Imam dosta iskusva sa generalnim pravilima i geto pravilima, da bih bio lider svi bi bili kao prijatelji i postovali bi se medzusobno. Ako bi neko uradio fail dobio bi kick
-Upucen sam kako bande funkcioniraju.
-Imam i prijatelje koji bi usli samnom i odmah od pocetka bi mi pomagali.



3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Ja bi primao ljude jer ipak treba dati sansu svima i da ima 5god ako zna pravila kakve veze ima kakav mu je glas
Vise pljacka, vise pregovara, sve da se zabavimo i da uzmemo pare u bandu, isli bi smo aktivno svaki dan po geto-u.
-Ja bi naravno i davao bonse tako da im povecam rank ako su aktivni i trude se za bandu da bi bila sto jaca.
-Takodze bi i kaznjavao ljude koji rade problema, ne slazu se sa drugima, jer ja zelim da u bandi smo ko prijatelji jer cim se svi slazu znam da ce mo biti bolji i jaci.
-Nikad nebi pustio jednog igraca ili vise da ostane u hq ili tako nesto dok smo mi na eventu, ja bi se vratio po njega (nebi iskulirao)
 

Skully Beatelgeuse

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
20
1. Vaše ime u RL: Josip Brumnić
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-11h
5. Vaš Diskord: SG_Skully#9049
6. Vaše Ingame ime: Skully Omega
7. Vaš ID: 5416

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-Želio bih biti lider ove organizacije prvenstveno jer još nisam bio lider niti jedne a volio bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put zar ne? Mislim da bih bio dosta dobar leader organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi leaderi vode bande pa bih po nekom principu i ja radio po njihovim ali sa svojim izmjenama naravno.

-Bio bih lider jer volim RP-at kriminalce, išao bih na što je više evenata moguće i davao bih sve od sebe da budem što bolji leader organizacije isto tako bih se trudio napraviti što bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

-Kao leader ja ne bih bio pre strog, nego bi tu uvijek bilo i zabave ali kad bi bilo nešto ozbiljne poput evenata onda bi se maksimalno trebalo šlušat naređenje leadera ili ako leader nije tu nekog višeg ranka.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Po mome pri ispitivanju ljudi da se priključe organizaciji ne treba biti niti pre blag ali niti pre strog, kada bih pitao nove ljude pitanja ona najbitnija bi mi trebali znat, ali neka malo manje bitna ako je npr. znao sva najbitnija a neka manje bitna nije ne bih ga odmah otkanto nego bih ga primio u organizaciju i objasnio im malo ta pravila isto tako tko ne bi znao ova najbitnija objasnio bih mu malo ta pravila dao mu discord gdje ih može naučiti i nakon dan kad ih malo prođe pozvao opet na ispitivanje.

-Pokušao bih ići na što više evenata i pokušao bih raditi što više ic situacija kao što su pljačka prodavnice i robbanje u ghettu jer mislim da bi to dosta ljudi bilo zanimljivo.

-Stvari koje bi radili u organizaciji ne bih samo leader ili viši rankovi nego bih dao izbor svima, čak i najnovijim članovima organizacije da se svi zajedno dogovorimo šta ćemo radit jer bi bilo glupo da idemo npr. robbat u ghetto a samo par ljudi to želi a ostalima se neda, zato bi se svi dogovorili tko šta želi i svako bi imo izbor jel želi ići ili ne.

-Fokusirao bih se što više na učenje pravila novih ljudi koji bi ušli u organizaciju a nisu baš sigurni da znaju 100% sve i sa tim bih se trudio da bude što manje kršenja pravila.
 

Matko Zampa

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Informacije
1. Vase ime u RL:
Matko
2.Vaše godine : 17
3.Vremenska zona: GMT +1
4.Prosecna aktivnost na dan : 6-7 h
5. Vas diskord: MatkoGraymer#7537
6. Vase Ingame ime: Matko Perec
7. Vas ID: 6868

Dodatne informacije:
1.Prijavljujem se za lidera: The families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
-
Mislim da imam veliki potencijal i veliku volju da budem lider ove organizacije jer nikada nisam bio glavni u nekoj organizaciji, a prolazio sam kroz brojne organizacije. Također vjerujem da imam jako puno iskustva s kriminalom tako da mi ovakva organizacija nebi bila strana.

-Od kada sam došao u ovaj grad jako su me privlačile kriminalne organizacije pogotovo "The familisi", bio sam zadivljen njima te sam im se htio pridružiti. Danas kada sam vidio aplikaciju za lidera odamah sam si rekao da trebam probati jer iako ne uspijem znam da sam pokušao napraviti nešto što bi bilo dobro za organzicaiju poput ove.

-Volio bih da budem lider jer bi se u mojoj organizaciji poštovalo svako pravilo te bi svatko trebao znati osnovna pravila RP-a. Naravno ako netko pogriješi kod neke sitne greške mogao bi mu oprostiti jer po meni svatko zaslužuje drugu priliku, a pogotovo neko tko je još novi u gradu, no kod nekih većih prekršaja neću ni okljevati već ću odmah opomenuti ili kazniti kršitelja.


3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Dosta puta sam bio svjedok nepravdi kod primanja u organizacije gdje uglavnom lideri ne primaju ljude koji su manji ID, to je po meni jako nepravedno jer možda taj čovijek ima više iskustva u kriminalu od nekog većeg ID-a, kod mene svatko bi mogao ući pod uvjetom da zna osnovna RP pravila te da bude odan organizaciji , tj. kada bi ga nešto trebali da bude spreman za odaziv, takve ljude jako cijenim te mislim da oni najviše zaslužuju da budu u ovoj organizaciji.


-Eventi bi trebali biti obavezni za sve članove te ako neko ima dobar razlog zašto nemože ili nesmije ići tek onda bi imao pravo ne doći na event.

-Na eventu se slušaju upute isključivo lidera i co-lidera, te netko ko bi se derao ili ne slušao upute bio bi kažnjen.
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivana
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima do 5h, vikendom do 10h
5. Vaš Diskord: Minolina #0007
6. Vaše Ingame ime: Minolina Swayze
7. Vaš ID: 4987
Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Prije svega jer sam imala uspješan dvomjesečni mandat kao lider Marabunte.
- Osvojili smo dvije sezone turfa kao Marabunta i želim da se oprobam kao lider nove bande.
-Imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.
-Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
-Poznajem pravila servera, pogotovo geto pravila i pravila dogadjaja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Ballase necu primati svakoga ko zatrazi.
-Svaki clan bande morace da zna pravila, narocito geto pravila.
- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Odrzavati sastanke sa clanovima bande redovno.
- Bice strogo kaznjeni clanovi koji budu pravili konflikte.Moraju postovati jedni druge i uzivati u igri,a ne biti toxici.
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 

Djurke1337

Player
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
89
1.Vase ime u RL : Mihajlo
2.Vase godine : 21
3.Vremenska zona : GMT+1
4.Prosecna aktivnost : 8-12 sati
5.Vas discord : Djura Venom#0215
6.Vase ime ingame : Djura Tigamochi
7.Vas ID : 15102

1.Prijavljujem se za lidera : The Ballas Gang

2.Zasto zelis biti lider ove posebne organizacije(3 razloga sa objasnjenjem)
-Glavni razlog zasto zelim biti lider ove organizacije je taj sto od mog dolaska u ovaj grad , najvise mi se svideo stil Ballasa, pozicija HQ-a u getu kao i sama struktura HQ-a, ali mi se i najvise svidela ljubicasta boja.
-Mislim da svojim znanjem i poznavanjem pravila mogu pomoci svim članovima, te proceniti i odabrati prave ljude da mi se pridruze. Donosim puno iskustva RolePlaya iz drugih gradova sto bih zeleo preneti i ovde. Ulozio bi puno krvi, znoja i nade , sve strasti za pravi RP gaming.Od kad sam usao u ovaj grad mislim da su lideri organizacija u kojem sam bio(Bloods,Marabunta,Vagos i Ballas) prepoznali sve sto sam radio za organizaciju sto se odrazilo u mom ranku u tim istim organizacijama.Takodje da bi ballasi pod mojim liderstvom vrlo brzo postali najopasnija banda.Neaktivnih clanova ne bi bilo,potrudio bih se da svojim liderstvom na eventima kao i u RP dogadjajima , svakom clanu pruzim zadovoljstvo i srecu kada je sa nama.
-Imam vec spremnu ekipu koja bi cinila vrh moje organizacije , koja bi mi pomogla u svakom smislu.Takodje imam spremne turfere koji jedva cekaju, ali i obicne clanove koji bi dosli cim bi videli da sam ja lider.
Mislim da bi u mojoj organizaciji vladala zdrava atmosfera , uvek bi bilo mesta za zezanje ali mora da se zna kad treba biti ozbiljan.

3. Vaši saveti za poboljsavanje RolePlay nivoa u organizaciji:
-Teamwork make a dreamwork. Timski rad unutar bande se potice, detinjasto ponasanje se ne tolerise. Respekt i dobar ton unutar bande su mi posebno vazni jer takve stvari mogu brzo degenerirati i clanovima padne volja i zelja za igrom, što se ujedno i negativno odrzava na RP
-Ubacio bih jedan potpuno novi(visi,zanimljiviji) nivo RP-a u situacijama kao sto su talacka,prodavnica oruzija,pljacka banke, ali i u situacijama kao sto su obicna pljacka coveka u getu.Pokusao bih svaki put osmisliti nesto novo , zanimljivo , sto ce dovesti do toga da kada clanovi moje organizacije budu u gradu, sve vreme ce zeleti da provode u bandi.
-U organizaciju nece biti primljen svako ,ispitivanje bi bilo rigorozno(svaki clan mora da zna generalna,geto, i pravila zelene zone) a pored toga mora se postovati disciplina i rad.
-Svaki clan bi bio nagradjivan(kaznjen) u skladu sa njegovim ponasanjem i doprinosom.
-Poslednji stvar sto bih hteo reci sto bi poboljsalo gang RP je da smatram da lider organizacije ne treba biti lider neke velike familije, dosta sam video da "high rankovi" u bandi provode mnogo vremena u porodici, a malo ,ako ne i ni malo vremena u bandi sto se onda oslikava na ponasanje svih ostalih clanova.
.
 

Comi Obama

Player
Player
Joined
Feb 9, 2022
Messages
30
1. Vaše ime u RL: Cone
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord : Mqdara#3735
6. Vaše Ingame ime: Comi Obama
7. Vaš ID:
16987




Doadatne Informacije
Lider Za:
Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -
Prvo objasnjenje-
je to da sam ja bio vec lider organizacije i vodio je normalno i izdrzao skoro 2 mjeseca mandata prije isteka mandata sam trazio disband jer nisam mogao da stizem da vodim medjutim sada imam mamlo vise vremena te se mogu posvjetiti tome takodjer imam dostaiskustva sa time, Ballase bih postavi na neki novi nivo poboljsao bih rp potrudio bih se naci dobre ljude za turfove zaposlio bih sto vise moguce ljudi u organizaciju i svakodnevno cistio nebih bilo djece mladje od 16 goodina
Drugi razlog i objasnjenje- je to da imam jako veliku volju da ponovo vodim organizaciju kao sto su bande i mislim da samdosta naucio dok sam vodio organizaciju zvanu Vagos dosta sam tu naucio i kao lider i kao igrac
Treci Razlog- je taj da zelim da poboljsam rp malo vise jer cijela radnja gangova po getu je da se nonstop ubijaju robaju i slicno ja bih se potrudio da to bude drugarcije, kao sto bih dodao timove koji bih imali svoje lidere i slicno

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji- Treba formirati zdravu okolinu u ballasima bez toxicnosti ubacivati ljude koji su stariji od 16 godina rpati kao pravi gangsteri pljackati prodavnice otimati kidnapovati policajce sto duze razvijat rp radnju sa policijom kako bih bilo interesantnije takodjer za pljacke imam posebne planove i taktike takodjer potrudio bih se da formiram sto jaci gang da bih mogao parirat drugim gangovima jer imamo tu mnogo jake gangove i mislim kada bih dobio da vodim ballas organizaciju da bih u roku od sedmicu dana vec formirao i timove i poceo sa akcijama i slicno, takodjer bih svaku trecu noc angazovao trku bmx-ovima sa drugim gangovima u pare po getu ili nesto na taj fazon sa gengovima bih radio zajedno protiv policije kad god je neka racija na black market organizovao bih skup gangova i potrudio bih se da zajedno sa njima i nadam se buducim kolegama liderima gang organizacija da bih se mogao dogovoriti oko tako nekih akicja.
 
Last edited:

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Informacije
1. Vaše ime u RL: Danilo
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: Minimum 8 sati
5. Vaš Diskord: MajorHunter#9774
6. Vaše Ingame ime: Major Rich
7. Vaš ID: 4712
Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Proveo sam dovoljno vremena i u bandama i u drzavnim organizacijama, a uz to sam bio lider GOV-a 2 i po meseca. Smatram da bih sa Balasima mogao da napravim jako dobar rp a uz to i maksimalno zalaganje sto se tice turfova. Imam vec tim za turfove koji je i vise nego iskusan. Obzirom na godine, to ne bi bila tipicna klinacka prica kao sto se cesto kod nas desava sa bandama vec zrelija ekipa. Pravila servera znam jako dobro i sa tim problema nikad bilo nije. Demorgen ne zna za mene a ni ja za njega!
3. Vaši saveti za poboljsavanje RolePlay nivoa u organizaciji:
Balas HQ je mozda i najbolji HQ, onako pravi geto chill te bi se to iskoristilo na maksimum. Moji ljudi bi bili aktivni kako u getu, tako i na pljackama, i svim global eventima na kojima ucestvuju bande. Ne bi mogao da udje u bandu neko ko ne poznaje pravila savrseno i ko nije spreman da postuje hijerarhiju unutar same bande. Nije geto a ni banda mesto za decu ispod 16-17 godina koji su dobili pusku u ruke. Napadi na FZ redovni cak i vise nego sto je to potrebno. Bespotrebna toksicnost da se svede na neki minimum a da se neguju neke druge stvari koje su u opisu jedne bande.
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
337
Informacije
1. Vaše ime u RL Nešad
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-10h
5. Vaš Diskord nesosone 7062
6. Vaše Ingame ime Nesad Sone
7. Vaš ID 3907

Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Zato sto mi je zelja da postanem lider, zato sto znam dobro pravila, zato sto sam dobar organizator.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Pa dobro znam pregovarati u pljackama, talackim itd
 

Sheremetov

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
32
1. Vase ime u RL: Jovan
2. Vase godine: 24
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 10h
5. Vas diskord: Jovan_Sheremetov#1494
6. Vase Ingame ime: Jovan Sheremetov
7. Vas ID: 3279

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: Ballasa

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Zelim biti lider ove organizacije zbog toga sto sam vec jako dugo u RP-u, a narocito u u bandama u kojima sam proveo zapravo ceo svoj RP zivot i smatram da imam iskustva u vodjenju i dobar sam takticar. Takodje, dobar sam u motivisanju u pokretanju ljudi, tako da verujem da ce clanovi biti aktivni, efektivni i efikasni, i vec imam izradjenu viziju za nove igrace o vezi njihove obuke za postanak sto boljeg clana bande. Moram naglasiti i da temeljno poznajem pravila, kao i da imam strpljenja da svakog clana za greske opomenem, i naravno, ispravim.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Prvo sto bih uveo je stroze ispitivanje pravila, tj. trazio bih od igraca da znaju pravila i na primerima, a ne samo da nauce definicije kojima ne razumeju znacenje, jer mislim da od toga krecu prvi failovi u RolePlay-u. Poseban akcenat bih stavio na MG jer, po mom misljenju MG dosta kvari pravi RolePlay. S obzirom da vec imam ljude kojima mogu da verujem, zelim da podelim gang na vise timova kako bi bili uspesniji i imali bolju organizaciju. Svaki tim bi imao svoj fokus, namenu, cilj i coveka (jednog od Co-leadera) koji je zaduzen za njega. Time bi se svakom clanu posvetilo vise vremena i paznje nakon cega bismo mogli tacnije da svakom clanu damo ulogu u kojoj je dobar. Trazio bih da se sve RP-a i da navikavamo igrace na pravi RP. Bio bih jako strog sto se tice medjusobnog vredjanja izmedju igraca, sve incidente bih prvo pokusao resiti izmedju ucesnika vredjanja, trazio bih POV sto se zapravo dogodilo te bih na kraju osobu koju smatram krivom izbacio iz organizacije, jer necu tolerisati toksicnot i zelim da moji clanovi steknu osecaj da smo tu jedni za druge.
 
Last edited:

Nino Sabovic

Player
Player
Joined
Jan 2, 2022
Messages
86
Informacije :

1. Vaše ime u RL : Nino
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h+
5. Vaš Diskord : Nino 49#8430
6. Vaše Ingame ime : Nino Obama
7. Vaš ID : 12037

Dodatne Informacije :

1. Lider za...The Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-1. Zeleo bih da vratim staru slavu gengovima jer su trenutno kolko vidim gengovi malo posustali sto se tice akcija, a ja kao covek sa dosta iskustva u kriminalu mislim da mogu to da vratim. Iskreno zeleo bih da napravim pometnju medju drzavnim organizacijama naravno sve bi to bilo u granicama RP-a, prihvatio bih poraze ako bude bilo poraza takodje potrudio bih se da se svi clanovi drzavnih organizacija dobrano oznoje radeci svoj posao.

-2. Najiskrenije iz srca mi nedostaje HQ Ballasa i voleo bih da uradim sve sto je u mojoj moci da svim ucesnicima RP-a u The Ballas bude lagodno i prijatno iskustvo i da osecaju podrsku od strane lidera i visih cinova tokom RP-a tako bi se novi clanovi genga najbolje naucili kako treba jedan ozbiljan kriminalac da postupa u situacijama.

-3. Kao poslednji razlog navescu to da imam oko sebe ljude koji pre svega postuju RP i kojima nije u prvom planu pobeda posto poto u istom vec im je za cilj da naprave sto bolju pricu i da se druze pa makar bilo to nekad i na nasu stetu. Ovo iskustvo sam stekao u proslom vodjenju The Ballas genga i za razliku od nekih svoje liderstvo sam zavrsio bez disbana to sam postigao mukotrpnim radom i posvecenoscu RPu iz toga sam izvukao dosta lekcija i sad mi preostaje samo da usavrsim svo moje iskustvo i da napravim jednu dobrostojecu organizaciju koja ce biti tu da ucini zanimljivim RP svima onima koji budu ucestvovali u njemu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Trebalo bi detaljnije ispitati nove clanove koji zele da udju u organizaciju takodje napravio bih neku granicu sto se tice godine jer iskreno ne moze dete koje ima 11-12 godina razumeti neke stvari u RP-u niti moze odluke donositi hladne glave bez nerviranja jer sve previse shvataju licno ( cast izuzecima ukoliko se neko pokaze dobar primicemo ga ) , svakodnevno treba novim clonovima objasnjavati pravila geta i uopsteno pravila, treba cesce da se prave sastanci genga na kojima bi se resavali trenutni problemi ukoliko ih ima, uveo bih to da imamo dezurne ljude koji su zaduzeni da odgovore na bilo koje probleme koje se zadese ako lider nije tu. Uveo bih sistem 3 minusa ukoiko neko napravi gresku dobije minus sa 3 minusa dobija kick iz organizacije naravno za aktivnost dobija + koji mu sluzi da obrise minus za neku gresku koju je napravio. Naravno imam jos dosta predloga ali da ne duzim dalje to cu sve pokazati na delu ukoliko dobijem vase poverenje u napred hvala
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom