Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
1.Robert
2. 24
3. GMT +1
4. 6 sati
5.Rifko#5742
6.Rimfet Ceed
7. 4633

Dodatne informacije
1. Lider za Ballas ili The Familes
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1 razlog : Želim da budem lider zato što sam već duže vrijeme proveo vrijeme u bandama a nikad nisam dobio priliku da budem na vrhu i da vidim kako to ide kad si glavni. Znam ja kakve odgovornosti i truda treba za lidera sta to sve sme i ne sme da se radi i da vodi svoju ekipu na pljacke i događaje.
2 razlog: Bio sam u mnogim bandama i vodio ekipu na pljackanju ljudi i pljackanju trgovine i znam kako da pregovaram i da postavljam tim na pljackama.
3. razlog: Imam već svoju ekipu sto sam vodio i bila je odlična u pljackama i eventima. Iskusan sam u pljackama trgovinama,pravljenju planova,strategija i turfovima.
3. Poboljsao bi Roleplay puno i nije mi se svidelo sta su ovi prosli lideri radili, oni bi pustili decu od 10 godina i pustili bi ih da se ponasaju kako oni oce, tako kod mene nece biti. Potrudiću se da svi koji budu kod mene budu odgovorni i da znaju sva pravila stalno bi išli na podmornicu, pljacke itd uglavnom trudio bih se da budem dobar lider i drzao bih org kako treba.
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
1. Vaše ime u RL : Vanja
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h
5. Vaš Diskord : Screety#1115
6. Vaše Ingame ime : Jaym Diesel
7. Vaš ID : 3740

Dodatne Informacije
1. Lider za : The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) - Prvi razlog je taj sto mislim za sebe da bih mogao da vodim ovu organizaciju jer sam bio prije zamjenik lidera u Ballasima, Bloodsima i The Families.
Drugi razlog je taj da ne bih primao djecu u organizaciju i zahtjevao bih od svakog clana da zna geto i rp pravila perfektno svakodnevno bih ih u sred neke akcije pitao neo od pravila ako pogresi izbacen bih bio odma
Treci razlog mislim da sam sposoban biti Lider ove jedne organizacije i dajem sva obecanja da ce biti prije svega zdrava organizacija i bit ce puno bolji rp nego sto je bio cuvat cemo nas dio geta kao da je nas hq imam vec neke planove za dovodjenje dosta clanova, sve je spremno u napred. Takodjer poznajem sva geto pravila pravila rp-a i grand pravila i mislim da ja mogu biti lider ove organizacije najjlaganije.
Cetvrti razlog je taj da sam od pocetka bio u gengovima, veoma sam iskusan oko njih, takodje sam bio u policiji tako da znam kako i oni funkcionisu tako da mogu da smisljam veoma dobre planove kako uraditi svaku pljacku uspesnu
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji- Poboljsao bih tako sto bih zaposlio sto vise ljudi podjelio bit ih u timove 1 tim bih bio grafiti tim koji bih imao dosta ljudi imali bih turfere naravno imali bhi 2 tima za asistenciju na terenu mislim da je to potrebno svakoj skoro organizaciji takodjer bih imao razradjene taktike za pucanje po getu i za evente kao sto su batle ship tajne radnje i podmornice isto tako bih imali stalne ljude koji bih svaki dan radili pljacke gunstora i prodavnica to bi bilo nekih 20tak ljudi koji bih nonstop isti ljudi radili pljacke dok ovi ostali rade svoje poslove rpali bih u nasem djelu geta vozali bmx pokusao bih se povezat s ostalim liderima i dogovart ovako uvecer poslje 00:00 trek neke sa bmx ili lovriderima da rpamo prave gangstere i slicno
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
1. Vaše ime u RL : Vanja
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h
5. Vaš Diskord : Screety#1115
6. Vaše Ingame ime : Jaym Diesel
7. Vaš ID : 3740

Dodatne Informacije
1. Lider za : The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) - Prvi razlog je taj sto mislim za sebe da bih mogao da vodim ovu organizaciju jer sam bio prije zamjenik lidera u Ballasima, Bloodsima i The Families
Drugi razlog je taj da ne bih primao djecu u organizaciju i zahtjevao bih od svakog clana da zna geto i rp pravila perfektno svakodnevno bih ih u sred neke akcije pitao neo od pravila ako pogresi izbacen bih bio odma
Treci razlog mislim da sam sposoban biti Lider ove jedne organizacije i dajem sva obecanja da ce biti prije svega zdrava organizacija i bit ce puno bolji rp nego sto je bio cuvat cemo nas dio geta kao da je nas hq imam vec neke planove za dovodjenje dosta clanova, sve je spremno u napred. Takodjer poznajem sva geto pravila pravila rp-a i grand pravila i mislim da ja mogu biti lider ove organizacije najjlaganije.
Cetvrti razlog je taj da sam od pocetka bio u gengovima, veoma sam iskusan oko njih, takodje sam bio u policiji tako da znam kako i oni funkcionisu tako da mogu da smisljam veoma dobre planove kako uraditi svaku pljacku uspesnu
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji- Poboljsao bih tako sto bih zaposlio sto vise ljudi podjelio bit ih u timove 1 tim bih bio grafiti tim koji bih imao dosta ljudi imali bih turfere naravno imali bhi 2 tima za asistenciju na terenu mislim da je to potrebno svakoj skoro organizaciji takodjer bih imao razradjene taktike za pucanje po getu i za evente kao sto su batle ship tajne radnje i podmornice isto tako bih imali stalne ljude koji bih svaki dan radili pljacke gunstora i prodavnica to bi bilo nekih 20tak ljudi koji bih nonstop isti ljudi radili pljacke dok ovi ostali rade svoje poslove rpali bih u nasem djelu geta vozali bmx pokusao bih se povezat s ostalim liderima i dogovart ovako uvecer poslje 00:00 trek neke sa bmx ili lovriderima da rpamo prave gangstere i slicno
 

David Adulahin

Player
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
44
1. Vase RL ime: David

2 Vase godine:17

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h

5. Vaš Diskord: David_Hybrid|2960#0197

6. Vaše Ingame ime: David Hybrid

7. Vaš ID: 2960



Dodatne informacija

Lider za... Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

➛U svojoj prošlosti sam iskusio mnogo, upoznao mnoge vođe organizacija i naučio od njih. U gradu sam skoro od početka i znam sva pravila i šta je vazno.

➛Ciljam na nešto veće i zelim ovom prilikom da nesto izgradim i pokazem sta mogu.

➛Zeleo bih da poboljsam RP i takodje omogućim prethodnim gangsterima da nastave svoj RP.

➛Imam spreman turf team, kao i vodju koji ce da ih predvodi.


➛Imam spremne rankove:

Rank 11 El Patron

Rank 10 El Assestino

Rank 09 El Contacto

Rank 08 El Celador

Rank 07 El Sicario

Rank06 El Capitan

Rank 05 El Hermano

Rank 04 El Batallado

Rank 03 El Valedor

Rank 02 El Miembro

Rank 01 El Novato



3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizaciji.



➛Poboljsao bih odnose izmedju organizacija i stvorio saveze.



➛Trudio bih se da se redovno bavimo RP situacijama poput pljacki prodavnica, talackih situacija, roniocom i FZ pljackom, a ne samo turfovima kao neke prethodne organizacije.



➛Organizovali bi i druge RP situacije poput boks meceva i trka.



➛U organizaciju bi mogli da udju svi koji znaju pravila, bez obzira da li je nas prijatelj ili civil.



➛Radjenje grafita, smatram da je to dogadjaj koji unapredjuje RP medju bandama.



➛Svako ko se dobro pokaze ima sansu da dobije velik rank.



➛Stvar koju smatram bitnom je da ljudi ne mixaju, ljudi bi trebali da uvek ostanu u ulozi karaktera. Ako budem video da ljudi to ucestalo rade, pocecu da ih izbacujem, zato sto ne mogu da se pridrzavaju najosnovnijih pravila i samim tim unistavaju roleplay.



➛Pored eventa koji vec postoje, potrudicu se da napravim sopstvene evene poput trka, tuca i arena eventa.



➛Imam iskusne ljude koji mogu da uce nove osobe u organizaciji i da ih pripremaju da sami mogu da vode timove na neke dogadjaje.



➛Mali rankovi i pocetnici ne smeju sami da idu na evente, tu treba da bude veci cin koji ce da ih predvodi.



Moji ciljevi kao lider ballasa?

-Napraviti jaku i dobro organizovanu organizaciju.
-Pravljenje zabavnih RP situacija.
-Stvoriti saveze sa drugim bandama.

-Dobiti 100% turf.
-Uspena dva mandata
 

Pasha Washed

I love to help a people
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
53
Informacije :

1. Vaše ime u RL : Filip
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 13h+
5. Vaš Diskord : Fuzzy#0323
6. Vaše Ingame ime : Pasha Washed
7. Vaš ID : 12551

Dodatne Informacije :

1. Lider za...The families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-1. Zeleo bih da vratim staru slavu gengovima jer su trenutno kolko vidim gengovi malo posustali sto se tice akcija, a ja kao covek sa dosta iskustva u kriminalu mislim da mogu to da vratim. Iskreno zeleo bih da napravim pometnju medju drzavnim organizacijama naravno sve bi to bilo u granicama RP-a, prihvatio bih poraze ako bude bilo poraza takodje potrudio bih se da se svi clanovi drzavnih organizacija dobrano oznoje radeci svoj posao.

-2. Najiskrenije iz srca mi nedostaje HQ zelenih i voleo bih da uradim sve sto je u mojoj moci da svim ucesnicima RP-a u zelenima bude lagodno i prijatno iskustvo i da osecaju podrsku od strane lidera i visih cinova tokom RP-a tako bi se novi clanovi genga najbolje naucili kako treba jedan ozbiljan kriminalac da postupa u situacijama.

-3. Kao poslednji razlog navescu to da imam oko sebe ljude koji pre svega postuju RP i kojima nije u prvom planu pobeda posto poto u istom vec im je za cilj da naprave sto bolju pricu i da se druze pa makar bilo to nekad i na nasu stetu. Ovo iskustvo sam stekao u proslom vodjenju The families genga i za razliku od nekih svoje liderstvo sam zavrsio bez disbana to sam postigao mukotrpnim radom i posvecenoscu RPu iz toga sam izvukao dosta lekcija i sad mi preostaje samo da usavrsim svo moje iskustvo i da napravim jednu dobrostojecu organizaciju koja ce biti tu da ucini zanimljivim RP svima onima koji budu ucestvovali u njemu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Trebalo bi detaljnije ispitati nove clanove koji zele da udju u organizaciju takodje napravio bih neku granicu sto se tice godine jer iskreno ne moze dete koje ima 11-12 godina razumeti neke stvari u RP-u niti moze odluke donositi hladne glave bez nerviranja jer sve previse shvataju licno ( cast izuzecima ukoliko se neko pokaze dobar primicemo ga ) , svakodnevno treba novim clonovima objasnjavati pravila geta i uopsteno pravila, treba cesce da se prave sastanci genga na kojima bi se resavali trenutni problemi ukoliko ih ima, uveo bih to da imamo dezurne ljude koji su zaduzeni da odgovore na bilo koje probleme koje se zadese ako lider nije tu. Uveo bih sistem 3 minusa ukoiko neko napravi gresku dobije minus sa 3 minusa dobija kick iz organizacije naravno za aktivnost dobija + koji mu sluzi da obrise minus za neku gresku koju je napravio. Naravno imam jos dosta predloga ali da ne duzim dalje to cu sve pokazati na delu ukoliko dobijem vase poverenje u napred hvala :) .
 
Last edited:

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Informacije :

1. Vaše ime u RL : Mateja
2. Vaše godine : 20
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h+
5. Vaš Diskord : Matke#7219
6. Vaše Ingame ime : Matke Ackerman
7. Vaš ID : 11156

Dodatne Informacije :

1. Lider za...The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-E ovako zato sto vidim sebe kao igraca u takvoj organizaciji sada. Cim sam dosao na server pocao sam sa drzavnim organizacijama. Proveo sam 2 meseca u istim, i posle nekog vremena te smori kada dostignes svoj limit u skoro svakoj drzavnog org, FIB, GOV, NG.. Znam kako funkcionisu drzavne na pljackama i talackim jer sam bio u istim imao sam svoju jedinicu, takodje im znam i mane i sta ce uraditi i gde ce pogresiti. Poslednjih mesec dana sam u bandi i to sam bio u 3 genga, i su sva 3 high command. Iskreno mislim da sam dovoljno sposoban i zreo da vodim jednu organizaciju samim tim zbog iskustva i poznavanja pravila servera. Turf tim je spreman, i bice odvojen, sto znaci da ce ti igraci igrati samo turfove, a mi ostali cemo podici RP na maksimalan nivo. Iza mene je cela porodica REGROUP , ali cemo se dogovoriti ko ce biti clan organizacije a ko ne, jer znam da i sami znate razlog zbog cega je tako. Deca se kako god okrenes nece primati bila fam memberi ili ne. Pravila ce se strogo postovati zato sto ne zelim da dobijam warnove zbog neozbiljnosti po gradu. Pregovaraci i pljacke ce biti najzanimljivije do sad, a takodje i pucnjava po getu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Pa neki moj savet za poboljsanje RP-a jeste udubiti se maksimalno u svoju ulogu tu gde jesi i zamisliti da je to pravi zivot i tako se ponasati. Garantujem da ce biti RP doveden na maksimalni nivo, i sto je najbitnije banda treba non stop praviti probleme drzavnim organizacijama. Ako ja budem ikada bio lider ovako opasne bande, i po imenu i po izgledu HQ-a garantujem Vam da ce biti "TEROR nad gradom". :)
 

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12-14h
5. Vaš Diskord Marko#3364
6. Vaše Ingame ime Marko Pasalic
7. Vaš ID 10617

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Imam dosta iskustva s vođenjem organizacije s prošlih, tako i sa ovog servera.

2. Volio bih dobiti priliku te voditi ovu specifičnu organizaciju.

3. Imam dosta prijatelja koji su mi spremni biti Co-leaderi te Asistenti istih u organizaciji.

4. Imam u napred spreman " Turf Team " koji su tu cijeli dan i uvijek su tu kad ih trebam

5. Svi su 15+ tako i znaju RP te Geto pravila tako da se s time ne trebam zamarati.

6. Non-Stop sam s porodicom u Ghettu robamo i pljačkamo.

7. Prije " Disbanda " sam bio u The Families tako da ih želim naslijedit.




Rankovi :
[1]Recruit- Tek je stigao u organizaciju i mora se dokazati i steći povjerenje viših činova, može koristiti Radio te voziti odrađena vozila.
[2]Senior-Recruit : Bio je na nekoliko evenata i polako stiće iskustvo u organizaciji, zna određena pravila , može voziti skoro sva vozila organizacije, koristiti radio.
[3]Hitman : Bio je na dosta evenata i trudi se, stiće povjerenje viših činova, ali se mora nastaviti truditi, može vozit vozila, koristiti radio.
[4]Senior-Hitman : Bio je na puno eventa, aktivan je te je stekao određeno povjerenje no i dalje moraa dati više, može voziti vozila, koristiti radio.
[5]Hustler : Aktivan je i jako se trudi za organizaciju i ima povjerenje, ali mora nastaviti tako jer može još napredovati, moze voziti vozila, koristiti radio .
[6]Senior-Hustler : Ima puno povjerenje u familiji i mislimo da si pravi čovjek za nas koji može puno pridonjeti, ali može postati high command u organizaciji, može voziti vozila, koristiti radio
[7]Legend : član High-Commanda u našoj organizaciji i jedan si od vodečih ljudi i potpuno si se dokazao, možes voziti sva vozila, koristiti radio
[8]Turfer : Zadužen za Turfove, ima mogučnost High-Commanda. Može voziti sva vozila te ima pristup organizaciji.
[9]Turf Vato : Zadužen za Turfere te turfove. Raspoređuje Turfere te je jedan od glavnih u organizaciji. Ima sve mogučnosti. Prikupljanje profita, vozila, radia. Ima potpuno povjerenje.
[10]Co-Leader : Doktor ove organizacije i član High-Commanda, odmah iza leadera i svi ga moraju slušati. Može sve!
[11]Leader : Gazda Organizacije!



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Savijet
: Ozbiljnost
Primati starije članove, pitati i utemeljiti sva pravila koja su potrebna za organizaciju. Kad High-Command kaže svi Hq, mora se pojaviti.

2. Savijet : Red u organizaciji
Bez svađa i nemira u organizaciji. Svaki se član mora poštovati.

3. Savijet : Rad u organizaciji
Eventi, turfovi, pljačkanje, talačke. NAJBITNIJA stvar u organizaciji.

4. Savijet : Događaji
Pov, planovi za pljačku, pravila. Sve je to bitno.

5. Savijet : Pravila
Pravila se MORAJU POŠTOVATI.


Ciljevi
100% turf sezona
2 uspijesna mandata
Dobri clanovi
 

leox grr

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
137
Zatvaram prijave za lidera The Ballas Gang,
Moj konacan odabir za intervju su :

1. Jovan Sheremetov
- (Jovan_Sheremetov#1494)
2. Rimfet Ceed - ( Rifko#5742 )
Intervju ce biti odrzan 25.03. u 18:00h

Vidimo se !
AHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH NAJJACI SI TI MAJKE MI
 

urosskoric10

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
8
1. Vaše ime u RL Uros
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h+
5. Vaš Diskord: skora135#8869
6. Ingame ime Uros Skoric
7. Vaš ID 17150

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods street gang


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Voleo bih da postanem leader ove organizacije zato sto sam bio na proslim serverima leader ganga

2. Volio bih da probam da vodim gang na ovom serveru

3. Imam prijatelja koji ce mi biti co-leader

4. Nasao bih dosta ljudi da mi se pridruze i imam prijatelje koji bi mi se rado pridruzili i koji znaju pravila

5. Svi moji prijatelji i ja znamo RP i znamo pravila znamo gde mozemo robat a gde ne

6. Bio sam u The ballas gang ali hocu da budem u bloods street gang-u uvek sam i hteo da postanem leader bloods-a
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivana
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima do 5h, vikendom do 10h
5. Vaš Diskord: Minolina #0007
6. Vaše Ingame ime: Minolina Magluta
7. Vaš ID: 4987
Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Prije svega jer sam imala uspješan dvomjesečni mandat kao lider Marabunte.
- Osvojili smo dvije sezone turfa kao Marabunta i želim da se oprobam kao lider nove bande.
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
-Imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Bloodse necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i iskustva u igranju.
- Podici rp na visok nivo.
- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 

Veljko Nevolja

Player
Player
Joined
Jun 21, 2021
Messages
246
1. Vaše ime u RL: Veljko
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h ozb ne lazem proverite na serveru
5. Vaš Diskord:vekk#2605
6. Vaše Ingame ime:Velja Moncler
7. Vaš ID:120

1. Lider ... Bloods gang
2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)

Želim da budem vođa Bloods jer imam dosta iskustvo u bandi, bio sam u vagosima, marabuntama, ballasima, i bio sam na engleskom serveru dosta vremena u gangovima, jako sam se zabavljao i uvek uživam radeći za poboljsanje RP bande.

Takođe bih voleo da dobijem vođu jer znam sva pravila geta i osećam da ako bih dobio vođu, mogao bih da obezbedim zabavu unutar bande, a da se i dalje pobrinem da svi članovi poštuju pravila i da su upoznati sa pravilima i kaznama geta za njih.

Takođe mislim da bi sa iskustvom koje imam u gradu i prijateljima koje sam stekao koji bi bili zainteresovani da se pridruže i sigurno bi mogli da vode bandu koja će biti uspešna na događajima i imam turf i grafit team koji su spremni da uzmu 100%

Konačno, oduvek sam želeo da postanem vođa organizacije baš kao i mnogi drugi ljudi, ali ne samo da bih mogao da kažem da sam vođa, imam neke prilično solidne ideje kako da garantujem zabavu za članove bande i planira da okupi solidnu bandu i nastavi da radi nesmetano.
Vaš savet za poboljšanje nivoa RolePlai-a u organizaciji.
  1. Planiram da postavim činove unutar bande sa određenim odgovornostima i očekivanjima. Na primer, imao bih čin koji se zove „TURF CAPTAIN“ i ovaj čin bi bio odgovoran za vođenje tima za turf, davanje saveta i trikova članovima tima na turfu, osiguravanje da se svi članovi organizacije pojavljuju tokom turfa i sveukupno upravljanje turf teritorijama. Ja bih tada imao i čin koji se zove "Turf thug", ovaj čin će dobiti svi članovi terenskog tima osim "Kapetan" i od njih će se očekivati da prate kapitena na terenu i popunjavaju kartu geta crvenom bojom. ;)
  2. Pobrinuću se da kada budu regrutovani članovi budu detaljno intervjuisani i testirani na njihovo poznavanje pravila geta. Na primer, imaću određeni tim ljudi/čin koji je dodeljen za regrutovanje članova i biće im obezbeđen priručnik za intervju koji će se sastojati od pitanja u vezi sa pravilima poput „Da li vam je dozvoljeno da udjete u HQ dok vas juri druga banda ?" i dodaću u izjavi da moj tim za regrutovanje svesni da igrači moraju imati 10 godina u gradu samo da bih se klonio regrutovanja članova koji se pridružuju i nisu aktivni u gradu i da bi se osiguralo da imaju barem malo iskustva u gradu.
  3. Takođe bih želeo da imam poseban "bankovni račun" za bandu, ovo NEĆE biti stanje IC organizacije, ali bih voleo da imam JEDNOG člana od poverenja u bandi koji drži procenat novca koji zarađujemo i kojim smo nagrađeni od događaji i ušteđeni novac će se koristiti za pomoć članovima u bandi da kupuju skilove koje će im pomoći u bandi. Na primer, veština džeparca je 300.000 dolara i ako član nije mogao sam da priušti veštinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako što ćemo obezbediti nešto novca za kupovinu veštine.
  4. Tokom pljački prodavnica i drugih događaja najavljivaću stroge komunikacije, što znači da se preko radija članovi treba suzdržati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugačije, ćaskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su važne ili korisne tokom događaja .
  5. Ovo neće biti potrebno, ali će biti predloženo svim članovima.) Da se uzdržim od dobijanja upozorenja i kažnjavanja članova, želeo bih da svi članovi koji idu da pljačkaju, idu u pljackanje po getu ili auto putu i farbaju grafite obavesti mene ili višu komandu o radio gde idu i šta će da rade.
  6. Iz onoga što sam video po gradu znam da će neki ljudi početi da se "mešaju" tokom RP situacija kada drugi krše pravila, da bi pokušali da izbegnu ovo, pokušaću da kažem svim svojim članovima kada drugi igrač prekrši pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguće i zgrabite kameru šta igrač radi pogrešno i napravite izveštaj nakon situacije ili ako situacija više ne može da se nastavi, trebalo bi samo da se uvere da je incident na bodi kameru i da se udaljite od situacije bez mešanja ili vređanja drugi.
 

Skully Beatelgeuse

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
20
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12h
5. Vaš Diskord: SG_Skully#9049
6. Vaše Ingame ime: Skully Omega
7. Vaš ID: 5416

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-Želio bih biti lider ove organizacije prvenstveno jer još nisam bio lider niti jedne a volio bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put zar ne? Mislim da bih bio dosta dobar leader organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi leaderi vode bande pa bih po nekom principu i ja radio po njihovim ali sa svojim izmjenama naravno.

-Bio bih lider jer volim RP-at kriminal, išao bih na što je više evenata moguće i davao bih sve od sebe da budem što bolji leader organizacije isto tako bih se trudio napraviti što bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

-Kao leader ja ne bih bio pre strog, nego bi tu uvijek bilo i zabave ali kad bi bilo nešto ozbiljne poput evenata onda bi se maksimalno trebalo šlušat naređenje leadera ili ako leader nije tu nekog višeg ranka.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Po mome pri ispitivanju ljudi da se priključe organizaciji ne treba biti niti pre blag ali niti pre strog, kada bih pitao nove ljude pitanja ona najbitnija bi mi trebali znat, ali neka malo manje bitna ako je npr. znao sva najbitnija a neka manje bitna nije ne bih ga odmah otkanto nego bih ga primio u organizaciju i objasnio im malo ta pravila isto tako tko ne bi znao ova najbitnija objasnio bih mu malo ta pravila dao mu discord gdje ih može naučiti i nakon dan kad ih malo prođe pozvao opet na ispitivanje.

-Pokušao bih ići na što više evenata i pokušao bih raditi što više RP situacija kao što su pljačka prodavnice i robbanje u ghettu jer mislim da bi to dosta ljudi htjelo, no ako neko nebi htio ići na neki događaj uvijek bi mi se mogao obratiti i sve bi sredili.

-Stvari koje bi radili u organizaciji ne bih samo leader ili viši rankovi nego bih dao izbor svima, čak i najnovijim članovima organizacije da se svi zajedno dogovorimo šta ćemo radit jer bi bilo glupo da idemo npr. robbat u ghetto a samo par ljudi to želi a ostalima se neda, zato bi se svi dogovorili tko šta želi i svako bi imo izbor jel želi ići ili ne.

-Fokusirao bih se što više na učenje pravila novih ljudi koji bi ušli u organizaciju a nisu baš sigurni da znaju 100% sve i sa tim bih se trudio da bude što manje kršenja pravila.
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Informacije
1. Vaše ime u RL: Danilo
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: Minimum 8 sati
5. Vaš Diskord: MajorHunter#9774
6. Vaše Ingame ime: Major Rich
7. Vaš ID: 4712
Dodatne Informacije
1. Lider za : Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Proveo sam dovoljno vremena i u bandama i u drzavnim organizacijama, a uz to sam bio lider GOV-a 2 i po meseca. Smatram da bih sa bandom mogao da napravim jako dobar rp a uz to i maksimalno zalaganje sto se tice turfova. Imam vec tim za turfove koji je i vise nego iskusan. Obzirom na godine, to ne bi bila tipicna klinacka prica kao sto se cesto kod nas desava sa bandama vec zrelija ekipa. Pravila servera znam jako dobro i sa tim problema nikad bilo nije. Mislim da je vreme da se pokazem i kao lider bande te zato zelim iskoristiti ovu priliku na najbolji moguci nacin.
3. Vaši saveti za poboljsavanje RolePlay nivoa u organizaciji:
Mislim da bi a pljackama i talackim mogli da napravimo odlicne rp situacije jer smo svi iskusni u tim situacijama sa obe strane zakona. Moji ljudi bi bili aktivni kako u getu, tako i na pljackama, i svim global eventima na kojima ucestvuju bande. Postoje razne lokacije na kojima do sada nije bilo rpa a smatram da su jako dobre za to. Ne bi mogao da udje u bandu neko ko ne poznaje pravila savrseno i ko nije spreman da postuje hijerarhiju unutar same bande. Nije geto a ni banda mesto za decu ispod 16-17 godina koji su dobili pusku u ruke. Napadi na FZ redovni cak i vise nego sto je to potrebno. Bespotrebna toksicnost da se svede na neki minimum a da se neguju neke druge stvari koje su u opisu jedne bande. Svi koji zele da doprinesu bili bi dobrodosli ako znaju pravila i umeju da se ponasaju, nevezano od porodice ili bilo cega.
 

Matko Zampa

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Informacije
1. Vase ime u RL:
Matko
2.Vaše godine : 17
3.Vremenska zona: GMT +1
4.Prosecna aktivnost na dan : 6-7 h
5. Vas diskord: MatkoGraymer#7537
6. Vase Ingame ime: Matko Perec
7. Vas ID: 6868

Dodatne informacije:
1.Prijavljujem se za lidera: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
-
Mislim da imam veliki potencijal i veliku volju da budem lider ove organizacije jer nikada nisam bio glavni u nekoj organizaciji, a prolazio sam kroz brojne organizacije. Također vjerujem da imam jako puno iskustva s kriminalom tako da mi ovakva organizacija nebi bila strana.

-Nekoliko puta sam bio na razgovorima za lidera krimenalnih organizacija te znam proceduru te znam kako bi se pravi lider trebao ponašati te što treba sve znati.


-Od kada sam došao u ovaj grad jako su me privlačile kriminalne organizacije , bio sam zadivljen kriminalom te sam se htio pridružiti nekoj organizaciji .

-Volio bih da budem lider jer bi se u mojoj organizaciji poštovalo svako pravilo te bi svatko trebao znati osnovna pravila RP-a. Naravno ako netko pogriješi kod neke sitne greške mogao bi mu oprostiti jer po meni svatko zaslužuje drugu priliku, a pogotovo neko tko je još novi u gradu, no kod nekih većih prekršaja neću ni okljevati već ću odmah opomenuti ili kazniti kršitelja.


3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Dosta puta sam bio svjedok nepravdi kod primanja u organizacije gdje uglavnom lideri ne primaju ljude koji su veći ID, to je po meni jako nepravedno jer možda taj čovijek ima više iskustva u kriminalu od nekog manjeg ID-a, kod mene svatko bi mogao ući pod uvjetom da zna osnovna RP pravila te da bude odan organizaciji , tj. kada bi ga nešto trebali da bude spreman za odaziv, takve ljude jako cijenim te mislim da oni najviše zaslužuju da budu u ovoj organizaciji.

-Eventi bi trebali biti obavezni za sve članove te ako neko ima dobar razlog zašto nemože ili nesmije ići tek onda bi imao pravo ne doći na event. Eventi prvenstveno što bi trebali služit da gradimo organizaciju u dobrom smjeru isto tako su i bitni radi poboljšavanja vještine pucanja.

-Na eventu se slušaju upute isključivo lidera i co-lidera, te netko ko bi se derao ili ne slušao upute bio bi kažnjen.To je prvenstveno zato jer nemogu svi isto vremeno govoriti (ne ćujemo samog sebe, a kamoli druge lidere).
 

Comi Obama

Player
Player
Joined
Feb 9, 2022
Messages
30
1. Vaše ime u RL Cone
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Mqdara#3735
6. Ingame ime Comi Obama
7.
Vaš ID 16987

Dodatne informacije
1. Lider za ... Bloods street gang

2. Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga sa obljasnjenjem)


Zato sto sam tek otvorio familiju i imam spremne ljude za organizaciju poput ove
Zato sto zelim napraviti najjacu organizaciju u gradu i istovremeno familiju
Pored svega ovoga zelim napraviti i zabavu sa ostalima i da se svi lepo druzimo
Smatram da sam dovoljno naucio voditi organizaciju,jer sam pre dok je moj drug lucky drzio vagose ja sam ih vodio,takodjer sam vodio ballasima dok je tu bio Zoro


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Ozbiljnost


U organizaciju bih samo primao starije ili 16+ ljude da mi ne ulaze deca da zbog njihove sitne greske stradamo mi a i zbog boljeg roleplay-a.

2. Napraviti bandu koja bi roleplay-ala tako

Zelim napraviti organizaciju koja bi morala da se uzivi u ulogu bande i da roleplay-aju tako

3. Red u organizaciji

Pre svega da se ne svadjamo izmedju sebe/vredjamo itd vec da budemo jedna slozna organizacija koja se nece raspasti posle 3 dana

4. Dogadjaji

Pravili bi za svaki dogadjaj poseban plan,trazili bih da svima na svakom dogadjaju imaju pov da u slucaju ako neko faila da mozemo prijaviti

5. Ciljevi

Zelimo sto vise turf teritorija tacnije 100%
Da kad ljudi vide nasa auta da se boje i da znaju ko je najjaci
Da imamo 3 uspesna mandata
 
Last edited:

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Krilic
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban. Vec sam bio leader organizacije Vagosa, tada sam napravio neke greške kao što su primanje previše mlađih članova koji su nedovoljno zreli za biti dio jedne ozbiljne organizacije kakvu ja želim voditi. Sve u svemu htio bih dobiti šansu da pokažem šta zapravo mogu. Bio bih jako zahvalan kada bih opet dobio priliku i sigurno bih se ponio odgovornije i doveo bih svoje ljude kojima vjerujem i koji bi mi pomogli voditi organizaciju i bili tu uz mene i pazili na ljude da nebi bilo failova, napravili bi zajedno jednu jaku i čvrstu organizaciju. Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Trebalo bi dovesti odraslije osobe sa jako puno iskustva, ne govorim da neka djeca ne roleplayaju dobro ali ljudi ih ne shvaćaju ozbiljno ponekada.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti, dati ponekima drugu šansu, jer uvijek ima mjesta za poboljšanje. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Geto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče organizacija.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom