Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Zile_Yip

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
259
Na interviju za The Los Santos Vagos Gang Lidera na dan 28.07.2022 u 20:00 h odlučio sam pozvati:

Ema Beatelgeuse ID:20505 (semin#7894)
Fatom Smeker ID:15394(Mixa#8973)
Nikolas Gambinov ID:6168(Pikachu Boy#3454)
Fran Balboa ID:9980(fran_17#7780)


Čestitam kandidatima koji su prošli.
 
Last edited:

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
1. Vaše ime u RL: Viktor
2
. Vaše godine: 16
3.
Vremenska zona: GMT+2
4.
Prosječna aktivnost na dan: 4-12h
5.
Vaš Diskord: Viktor §#0001
6.
Vaše Ingame ime: Bruno Mours
7. Vaš ID:
16947

Dodatne Informacije
1.
Lider za: SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1
Voleo bih postati lider San Andreas Highway Patrol iz razloga sto sam vec 2 puta bio admin te znam sva pravila koja su potrebna za ovakvu poziciju, imam iskustva kao High Rang u raznim organizacijama te znam kako treba voditi ljude na akcija i slicom.

2.2 Siguran sam da bih dobro vodio jednu ovakvu organizaciju sa obzirom da sam bio u
Svakoj ali bas svakoj mogucoj organizaciji na serveru , patrole na Autoputu bi se povecale na maksimum , kao i na ostalim putevima van grada .

2.3 Vratio bih "Stari SAHP " time sto bi promenio dosta stvari u celoj organizaciji , od rangova do automobila ... Takodje uveo bih hijerarhiju te ako nekom Sheriffu nesto nije jasno on bi morao prvo kontaktirati
Supervizore , u slucaju da im oni nemogu pomoci tek tada se poziva HC


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1
Napravio bih posebne jedinice : Snajperski tim , Tactical team ... Koji bi konacno poceli svoj pravi posao

3.2 Tactical team bi imao svakodnevnu vezbu sa drugim timovima iz drugih organizacija radi usavrsavanja bitnih operacija .

3.3 Menjusobno postovanje - Ako ja kao Drzavni Sheriff imam postovanja prema regrutu mora i on da ima postovanja svakog cina ,

3.4 Maksimalno opomena koje jedan Sheriff moze da dobije su 2 / 2 warna - verbal (manja steta koju je nacinio Sheriff ) se pretvaraju u 1 warn , 2 warna su kick iz organizacije te Black Lista na 7 dana ...

3.5 Vise Roleplaya - znacke na discordu bi se dosta manje popunjavale / vise bih se fokusirao na logove jer stvarno nema potrebe za svaku sitnicu Screenshotovati i stavljati to u znacke

3.6 Vratio bih stare znacke / brojeve znacki - Leader 01 Zamenik 02 Assistent 03 .... HC 10 , 11 , 12 ,13 ... Supervizori 20 , 21 ... Sheriff 50 , 51 , 52 ,53 ,54 ....


Rangovi :
(1.)Suspenzija
(2.)Sheriff na obuci
(3.)Sheriff regrout
(4.)Sheriff officer 1
(5.)Sheriff officer 2
(6.) Sheriff officer 2 AS (Air suport)
(7.)Sheriff oficer 3
(8.)Sheriff oficer 3 AS
(9.)Sheriff oficer 3 S (sniper)
(10.)Sheriff senior
(11.) Supervizor (ZVP)
(12.) Supervizor (VP)
(13.) Mladji inspektor
(14.)Sherrif veteran
(15.) Inspektor
(16.) Mladji major
(17.) Zamenik vodje inspektora
(18.) Vodja inspektora
(19.) Tactical team 1
(20.) Tactical team 2
(21.) Tactical team 3
(22.) Major
(23.) Potpukovnik
(24.) Pukovnik 1
(25,) Pukovnik 2
(26.) Vodja Sheriffa
(27.) Porucnik
(28.) Assistent Drzavnog Sheriffa
(29.) Zamenik Drzavnog Sherrifa
(30.) Drzavni Sheriff
 
Last edited:

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Moje ime je Mihailo.
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: moja dnevna aktivnost je 10-12h
5.Vaš diskord: moj discord je Mixa#8973
6. Vaše Ingame ime: Fatom Smeker
7. Vaš ID:Moj id je 15394.
Dodatne Informacije
1. Lider za The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Hteo bih da se okusim lider pozicijom neke organizacije poput kriminlane koji se jako često bavim u njima. Vodio bih svoju ekipu na svakakve vrste dogadjaja. Bilo da je tajna, pljačka itd. Bio sam u nekoliko organizacijama što uključuje sve organizacije veći čin. Sad kad kažem veći čin, mislim na čin kao vodič. Vodi ekipu, kontroliše ekipu, skladište, aktivnost itd. Moja želja je eto da po prvi put da se opredelim za lider poziciju i da vodim organizaciju iz svojih snova. Naučio bih nove igrače(članove) koji su tek došli u grad, kako da se ponašaju, šta smeju i šta ne smeju. Pojasnili bi im sve u vezi mape i objasnili im proceduru pljačke itd. Ako bih postao lider ballasa prvo bih oformio grupe. Grupe bi bile: Turfere, Graffiteri, Ghetto Masteri itd.
3. Vaši saveti za poboljšanje organizacije:
Godine nisu važne:
Godine nisu važne za članove. Može i da bude 10-13 godina samo da zna pravila i da ne rade svakakve gluposti u organizaciji. Da ne nabijaju warnove organizaciji i da ne upropaste reputaciju organizacije The Ballas Gang. Mala deca jeste da mogu biti neozbiljna, ali postoji i neka deca koja su ozbiljna i poslušni i vrše svakakve zahteve koje im gazda zadaje.
Aktivnost je bitna:
Aktivnost je mnogo bitna za celu organizaciju. Isključujući za članove. Svaki član organizacije mora da ispuni aktivnost. Aktivnost se podrazumeva po učešću u događajima(pljačka, tajna, podmornica itd).
Skladište:
Skladište mora biti očuvano od strane većih činova. Uvek mora neko da pripazi i barem da pirkne kroz logove i da pogleda da li je neki član sumnjiv. Ako jeste član sumnjiv, biće mu naređeno da se vrati. Ukoliko član ne želi da vrati stvari, obavezno se posavetovati sa ljubaznim curatorom kako i šta.
HVALA NA PAŽNJI I ČITANJU! <3
SREĆNO SVIM APLIKATORIMA!
 
Last edited:

Noksii

VELIKI OTAC
Player
Joined
Nov 20, 2021
Messages
142
1. Vaše ime u RL: Novak Maric
2. Vaše godine:21
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6h
5. Vaš Diskord: Noksi#6666
6. Vaše Ingame ime:Noksi Obama
7. Vaš ID: 4738

Dodatne Informacije
1. Lider za: Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga pa do co-leadera u svakoj bandi i dolazio jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Veliki krug ljudi oko sebe sto bi znacilo jako velika aktivnost ove bande u svakom smislu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-U org svako ce morati opravdati rank koji ce imati tako da deljenje rankova bi bilo slabo u skladu sa tim koji si rank zasluzio i koliko si se zalozio za svoju bandu u vidu RP-a i aktivnosti.(znanje je bitno naravno)
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
 

Sake Sakic

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
208
1. Vaše ime u RL: Isak
2. Vaše godine:20
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6h
5. Vaš Diskord:Sake#6408
6. Vaše Ingame ime:Sake Flo
7. Vaš ID: 16608

Dodatne Informacije
1. Lider za: Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Razlog zašto želim da postanem Vođa Ballasa je taj što želim ponovo da vratim jedno od najzabavnijih iskustava koje toliko ljudi u ovom gradu voli i uživa.

Ja i ljudi koji me podržavaju su iskusni roleplayeri, visoke komande i cijenjeni članovi koji mogu mnogo toga ponuditi. Nakon pauze sa mjesta guvernera vrijeme je da se snažno vratim kako bih mogao nastaviti da roleplayam sa stilom i dokazem kako pravi roleplay moze izgledati.

Konačno, želim da uz pomoć lidera dokažem svoje iskustvo u vodjenju organizacije i nacine koji jos nisu vidjenu na srpskom serveru , što uključuje prisustvovanje i pobjedu na svakom pojedinom događaju, poboljšanje kvalitete Roleplaya, osiguravanje da nema kršenja pravila usmjeravanjem i pomaganjem ljudima dok takođe smanjuje toksičnost između članova bande unutar bande, kao i između članova drugih bandi. Nastojat ću da pokažem dobre liderske vještine i kvalitete kao što su vrlo organiziran, pošten, pun razumijevanja, tolerantan, komunikativan i uslužan, ali i strog kada je potrebno, pazeći da sve uvijek bude pod kontrolom i da svi članovi budu sretni i zadovoljni.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Visoki zahtjevi procesa regrutacije, prihvatanje samo ljudi koji poznaju sva pravila grada, dok se odbacuju i preusmjeravaju neiskusni kandidati

Dodjela selektivnih i strukturiranih timova sa odgovarajućom nagradom za svakog člana koja će motivirati svakog učesnika da nastavi svoj predani naporan rad za različite aktivnosti bandi kao što su vođenje događaja, šaranje grafita, pljačke u getu i situacije sa taocima.

Strogi sistem hijerarhije rangova koji će se koristiti za nagrađivanje ili kažnjavanje članova za njihov učinak u aktivnostima bande.

Biće dosta novih stvari kao sto su :pljačke, atentati, najtraženije kriminalne potrage, iznuda i slično.....

Hvala vam što ste pročitali moju prijavu

-Sake Flo
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
nformacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Niksa Veliki

7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije

1. Lider za: The Ballas Gang

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider da The Ballas Gang-a postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Miyagi Chang

Sensei
Player
Joined
Feb 24, 2022
Messages
447
Informacije
1. Vaše ime u RL: Lazar
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4 do 10 sati
5. Vaš Diskord: Miyagi#0113
6. Vaše Ingame ime:Miyagi Flo
7. Vaš ID: 17732

Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

Imam veliko iskustvo po svim organizacijama ali najveci utisak ostavljam na Crime Org zato sto u njima imas posebnu slobodu.

Odlicno poznavanje svih pravila, veliko iskustvo.

Krug ljudi koji znaju pravila i imaju dobru aktivnost iskustvo u Crime ORG.

Odnos prema igracima, kao najbitnija stvar odnos prema svim igracima i sama komunikacija.

Umem da budem veliki autoritet u organizaciji


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Uvodjenje posebnih nagrada za aktivne clanove samim tim postizem volju igraca za radom i igrom

Pravljenje novog sistema rankova.

Posebno kaznjavanje igraca kako bi postigli veliki autoritet nad njima.

Povecanje IC situacija kao sto su talacke i druge strvari.

Velika aktivnost na eventima.

Pomaganje sa drugim crime ORG organizovanje vise dnevno dogadjaja kako ni Crime a ni State ne bi bilo dosadno.

Uvodjenja sistema novih clanova i objasnjavanju pravila kako bi neko ko ne zna kroz situacije naucio kako i sta da radi.

Dovodjenje novih Turfera koji umeju da pokazu svoje umece sa oruzijem.

Pravljenje posebnog sistema za IC evente i OCC

Turferi bi bili zaduzeni samo za turfove a ostali bi bili zaduzeni za IC evente i aktivnost po ghettu.

Pravljenje evenata unutar organizacije da clanovima bude zanimljivije ogranizovanje takicenja u pucanju itd.

 

Noa Bananko

Player
Player
Joined
Jul 28, 2021
Messages
35
1. Vaše ime u RL: Noa Belobrk
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 7 sati
5. Vaš Diskord: Noa#0420
6. Vaše Ingame ime: Noa Bananko
7. Vaš ID: 698

Dodatne Informacije:
1. Lider za: Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Želim biti lider bande zato što sam spreman voditi organizaciju boljim putem
- Drugi razlog je taj što mislim za sebe da bih mogao da vodim ovu organizaciju jer sam bio prije zamjenik lidera u Ballasima, Bloodsima i The Families na engleskim serverima
- Odlično sam upoznat sa pravilima servera

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
- Postrožio bi ispitivanje za bandu
- Zahtjevao bi 5 godina u gradu
- Napravio bi Grafit Team kako bi sve više ljudi koristilu tu opciju i tako pobaljšali RP
- Dodao bi članove koji su zaduženi za osvajanje teritorija (Turf)

Rankovi:
(1) - Junior Gangster
(2) - Senior Gangster
(3) - Ghetto Gangster
(4) - Hitman
(5) - Grafit Team
(6) - Grafit Team Leader
(7) - Turf
(8) - Turf Leader
(9) - O.G
(10) - Glava Ghetta
(11) - Co-Leader
(12) - Leader
 

Roonie Kun

Player
Player
Joined
Jun 28, 2022
Messages
94
1. Vaše ime u RL: Kristijan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h
5. Vaš Diskord: ! Aezakmi#7684
6. Vaše Ingame ime: Roonie Husterr
7. Vaš ID: 5030

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera
: The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-Sebe smatram da sam jedan od iskusnijih igraca.

-U gangovima sam od 1-og mandata "The Bloods Ganga", bio sam u svakom gangu, u vecini high command pa znam kako sta ide.

- Primetio sam da gangovi nisu vise aktivni kao pre, sada su svi samo zainteresovani da imaju sto bolje turfere da bi uzeli takozvani "pikachu duks".

- Ako postanem lider, moji ljudi ce svaki dan aktivno ici u ghetto i evente. FZ, talacke i pjacke gunstorea ce biti svaki dan.


3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Uvesti što manje OOC situacija kako bi se ljudi fokusirali na roleplay svog charactera i samim time bi bilo manje
grešaka.

-Fokusirao bih se na to da u organizaciju primam što više ljudi koji znaju pravila da ne bi bez veze bilo pucnjace u HQ i takvih gluposti pa da mi nabiju warnove.

-Fokusirao bih se na to da u organizaciju primam što više ljudi koji znaju pravila da ne bi bez veze bilo pucnjace u HQ i takvih gluposti pa da mi nabace warnove.

- Aktivnost članova bi nagrađivao rankup-om i bonusima.

- Zahtjevao bih 8 godina u gradu


- Lista rankova bi ovako izgledala:
1. Suspended
2. New Balla
3. Homie
4. Ghetto Team
5. Gangster
6. Graffiti team
7. Graffiti Team Leader
8. Turfer
9. Capo
10. Big Homie
11. O.G
12. Co-Leader
13. Leader


Hvala na citanju,
Roonie Hustler
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
426
5. Vaš Diskord: ! Ourmoney#6981
6. Vaše Ingame ime: Nikola Polumental
7. Vaš ID:8569
Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Hteo bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav. -
-Nikola Polumental
‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ ‏‏‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎ ‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‎‏‏‎ ‎
 

Rio Flo

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
21
Informacije
1.
Vaše ime u RL:
Petar
2. Vaše godine:
17
3.
Vremenska zona: GMT+2
4.
Prosječna aktivnost na dan: 6-11h
5.
Vaš Diskord: Pekex#9167
6. Vaše Ingame ime
: Rio Flo
7. Vaš ID
: 17566

Dodatne Informacije
1.
Lider za... The Ballas Gang
2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.
Mislim da bih mi odlicno pala uloga lidera kriminalne organizacije.
-
Bio sam lider NG-a, tako da bih se odlicno snasao.
-
Poznajem 99% pravila, bio sam jednom prilikom administrator.
-
Bio sam u svakoj kriminalnoj organizaciji po vise puta kao high command.

2. Hteo bih da vratim The Ballas Gang kako je i pre bio.
-
Zalaganje u organizaciju
-
Uvek akcije
- Velika aktivnost
-
Profesionalni clanovi pre svega

3.
Novo iskustvo
-
Kao sto sam rekao bio sam lide drzaven organizacije krimanelne nisam nikad.
- Odlicno bih se snasao, znam sve oko kriminalnih organizacija.
- Verujem da bih mandat odrzao odlicno bez iti jednog warna.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Mislim da bih ovakovoj organizacinji trebala profesionalnost i ozbiljnost pre svega, naravno i poboljsanje timova pre svega na njih cemo preci malo kasnije, povecana aktivnost u akcijama bih jako dobro dosla organizaciji kao sto je ova.Naravno i clanovi koji znaju sta rade, naravno dodao bih da bih svaki put posle uspesne akcije clanovi dobijali velike bonuse. Organizovali bi se sastanci gde bih clanovi dobili rank-up ukoliko su to zasluzili naravno.
Pa da predjemo na timove:

Ghetto team:
-
Oni bih non-stop bili po ghetto, te bi robali i pljackali, naravno i pucali. ( odlicni pucaci )

Graffiti team:
-
Oni bih se zalagali uvek za graffite, svaki sat max profiti, naravno imali bih vodju, bili bih uvek po ghetto i farabali graffite.

Turf team:
-
Naravno najprofesionalniji pucaci te bih skoro uvek uzimali turfove, imali bih takode svog vodju.




v7NXvfa1VR4.jpg




Rio Flo.

 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
Informacije
1. Vaše ime u RL Viktor
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT +2 (Germany)
4. Prosječna aktivnost na dan : 4-12h
5. Vaš Diskord : Viktor § #0001
6. Vaše Ingame ime Burno Mours
7. Vaš ID : 16947

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Kao prvi razlog bih naveo to da sam vec 2 bio admin te znam svako moguce pravilo servera , o tome govori i to da sam u Maranunti (Ciprianov mandat ) bio High Command a da sam kod Igor Fiky bio zamenik lidera , znam odlicno da vodim ljude na dogadjajima kao da se i na istima ne krise pravila ! Takodje bitna stvar je da sam bio u Svakoj mogucoj organizaciji na serveru - svaka State org , svaka kriminalna org kao i Li .
2.2 Svakodnevne akcije - Svaki dan bi se radilo - Gun Store , talacka sitacija , robanje po Ghetto kao i na autoputu . Te nebismo imali ljude koji ceo dan stoje u HQ i nerade nista , pokusao bih da se ovi Ballasi zapamte kao jedni od najaktivnijih , najopasnijih i najjacih te bih voleo da kada Drzavnim organizacijama izadje obavestenje kako The Ballas Gang pljacka gun store se u fullu uplase
2.3 Ozbiljnost , ja smatram da je ozbiljnost jedna od najbitnijih stvari za dobru organizaciju , imam vec odredjene ljude koji bi bili High Command koji imaju i vise nego mnogo iskustva u bandama , naravno imali bi i momenata kada bi se zezali ali na akcijama Maksimalna ozbiljnost ! Mislim da je to ono sto organizaciju drzi stabilnom !
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1 Potsticao bih svoje ljude da budu aktivni tako sto bih im svaki dan delio maksimalne bonuse , za najaktivnije bi bili i posebni bonusi u vidu rang upova i bonusa iz mog dzepa . Smatram da kada clan dobije rang up to ga potstekne da bude jos aktivniji !
3.2 Turfovi - turfove bih maksimalno zakazivao svaki ponedeljak , sredu , petak i nedelju jer Turfove smatram takodje jako bitnom stavkom , turf team bi imao svog Lidera koji bi birao ljude u turf team , mada kao sto sam vec naveo vise bih se fokusirao na IC dogadjaje kao sto su talacke , robanje i slicno ...
3.3 The Ballas Gang mi je nekako uvek tu u svakom GTA i svakom Roleplayu je to najopasnija banda te mi se i sami HQ najvise svidja od svih drugih bandi , Ballasi su mi uvek tu i uvek na 1 mestu !
3.4 FZ - Fz se nebi previse forsirao te bi se radio na svakih 3-4 dana , ali zato kad bi se radio pokusao bih da svaki put tu bude 20 + clanova , pokusati bez pucnjave odraditi pljacku , te bih svojim ljudima lepo objasnio gde se sta nalazi i koji tim gde ide , na discordu bi postojao kanal "FZ " te bi se tu slale slike sa FZa i postojala bi mapa FZa gde se vide sve najbitnije stvari i mesta odakle se moze krasti kao i plan kretanja .
 

Tomas Venganza

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
20
1. Vase ime u RL: Toma
2. Vase godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 4-7h
5. Vas diskord: TomiVisuals#1477
6. Vase Ingame ime: Tomas Venganza
7. Vas ID:
3460

1. Lider za... Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Generalno na ovaj server igram jos od samog starta, imam preveiliko iskustvo sto se tice gang aktivnosti, vo organizacii sam bukvalno od prvog dana kad sam usao. Sta se tice lidera, bio sam vec lider Marabunta Grande imao sam uspesan mandat no nisam uspeo da produzim.
Hocu da napravim bolju pricu nego prosli put kad sam takodje uspesno vodio organizaciju. Iza mene imam neverojatan broj ljudi koji su mi loyalni od samog starta do kraja moje liderstvo, takodjer tvrdim da imam najbolji turf team trenutno u gradu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Staviti fokus na bratstvo i zajednistvo, te redovno praviti druzenja uz muziku i logorsku vatru u nasem HQ
Pojacati RP interakcije sa svim organizacijama pogotovo vladinim, naravno, ko god je zainteresovan
Praviti Car meetove jer je to dio geng kulture, a ujedno tu nalaziti nove clanove
Cesto voziti kroz nas kraj sa pojacanom muzikom
Napraviti reformu tako da svaki clan osjeca krivicu ako nesto skrivi da se ne bi ponovilo bas kao sto bi i u RL
Ostaviti naglas na Turfovanje i same turfere kao elitu, za sta imam odlicne pucace jer od toga zavisi vecina prihoda.
Zaista se potruditi da se svi maksimalno zabave u granicama RP-a.
 

Nikola Galante

Player
Player
Joined
Feb 12, 2022
Messages
154
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+h
5. Vaš Diskord: Pikachu Boy#3454
6. Vaše Ingame ime: Nikolas Gambinov
7. Vaš ID: 6168

Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Smatram da sam prilično upućen u gradske propise i radim na tome da obrazujem celu svoju porodicu i bandu. Sa svojim iskustvom i vođstvom, verujem da mogu da koristim Balasa da edukujem druge kako da pravilno RP-aju i da im pomognem da shvate šta da rade, a šta ne u određenim scenarijima. Uveren sam da mogu da pokažem nekim igračima kako da efikasno RP igraju bez kršenja gradskih zakona, sprečavajući ljude da primaju upozorenja, demorgane ili zabrane.

2.2. Pored toga, bio sam deo nezvaničnih porodica, video sam svaki stepen RP-a u organizaciji i bio svedok učešća mnogih istaknutih vođa u svim događajima bandi. Svestan sam svake strategije bande i takođe želim da budem pomalo oštar prema članovima jer želim da daju sve od sebe. Niko nije savršen, a napredak se može samo videti; ako sam ja vođa, moći ćete da primetite poboljšanje. Verujem da ako bilo koji član bande ima pitanje, ne treba da se plaši da ga postavi. Takođe bi trebalo da budu voljni da razgovaraju o tome sa drugim članovima bande jer mogu da veruju da ću odgovoriti na to.

2.3. RP iskustvo bande je nešto što želim dalje da razvijam. Nameravam da učestvujem u svim događajima bandi, kao što su Battleship, Fort Zancudo i Clandestine, i postaraću se da to uradimo. Jedan od mojih omiljenih događaja je tajni, ali na žalost, praktično sve bande kampuju za padobranom tamo i nekako je dosadno. Ipak, postaraću se da prisustvujemo svakom događaju i učestvujemo u drugim događajima kako bismo širili glas o RP-u. Pljačke prodavnica su jedan od događaja na kojima mogu da doprinesem poboljšanju svačijeg iskustva, što je moj glavni cilj.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Moj cilj je da stvorim grupu koja je otvorena za regrutovanje novih članova i obezbeđivanje da oni dobiju iskustvo bande. Želim da naučim nove članove kako da pravilno učestvuju u događajima, sprejevima za grafite i drugim aktivnostima bandi dok se istovremeno zabavljaju. Kada se iskusniji igrači pridruže grupi, imaće veće šanse da brže napreduju i pokažu da mogu da ispune zahteve visokog ranga.

3.2. Iako se GrandRP definitivno ne smatra hardcore serverom za RolePlay, i dalje mislim da je važno održavati dobar nivo RP-a unutar organizacija. Mislim da je jedna od glavnih stvari koja se može učiniti da se drastično poboljša nivo RP-a da se ljudi ne mešaju. Ljudi uvek treba da igraju kao njihov lik koji je član bande, a kada budu opljačkani, takođe treba da se plaše za svoj život kao što bi njihov lik bio i da se povinuju. U svojoj bandi ću zapravo šutnuti ljude koji ne mogu da poštuju ta jednostavna pravila samo da bih geto postao mesto sa više RolePlay-a.

3.3.I dalje se držim svog stava još od konkursa za lidera Vagosa, savetovao bih svim organizacijama da se više angažuju u RolePlayu jer, prema mom sopstvenom zapažanju, nijedna banda nikada ne pokušava da napadne NG-ovu ammo run ili money run. Želeo bih da održavam dobre odnose sa drugim liderima organizacija i učestvujem u aktivnostima u kojima LEO deluju kao solidan sistem podrške. Ukratko, samo želim da ojačam međusobne odnose koje vođe ilegalnih organizacija imaju. Da bih povećao prevlast bandi u gradu, želim da ohrabrim saradnju među njima.
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
105
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h
5. Vaš Diskord: Pota#4604
6. Vaše Ingame ime: Pota Reyli
7. Vaš ID: 1668

Dodatne Informacije
1. Lider za
: Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Nisam dugo proveo u organizaciji Ballas, mozda mesec dana i to kada je moj prijatelj dobio ldiera te organizacije. To je bilo pri sredini moje karijere igranja gde sam naucio sva pravila i kako funkcionise Crime sistem. Posto je moj prijatelj to vodio bio sam mu desna ruka i imao sam slicne pristupe kao sto je i on imao. Bio sam zaduzen za vodjstvo evenata i tu sam se zalagao najvise, gde sam znao provesti i po 15h dnevno pokusavajuci da tu organizaciju dignem na noge. Jednostavno taj vremenski period koji sam proveo u Ballasima jednostavno vraca mi uspomene, vec sam bio lider organizacije, ali bih voleo ponovo sa svojom ekipom da vodim Ballase, jer je tamo sve pocelo.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Generalno RP na severu je takav da ne moze mnogo da se promeni ali jedino sto garantujem je da cu zalaganjem, vodjstvom na evente i trudom navedesti nekoga da zavoli organizaciju i da ne pozeli nikad izaci iz nje.. Naravno, tu imam i ekipu od 10-ak ljudi koji ce mi pomoci sa eventima i vodjstvom, takodje imam spreman i turf team i nadamo se da cemo uspeti da organizaciju podignemo i ostavimo dobar utisak iza sebe.
 

Hazla_

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
8
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Amir Falan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10 sati
5. Vaš Diskord: Hazla#5080
6. Vaše Ingame ime:Hazla Tate
7. Vaš ID: 9964


Dodatne Informacije:
1. Lider za: The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Svaka organizacija u gradu zasluzuje da bude vodjena najbolje sto je moguce
u ovom gradu ce se desavati najuzbudljiviji momenti/dogadjaji kada su svi na istoj strani postujuci pravila grada
Moja misija kao lider je da se postaram da moji ljudi ne krse pravila, da ozivim ghetto jer se nista zanimljivo ne desava
proveo sam 2 meseca u FIB-u kao zamenik direktora i nezadovoljan sam trenutnon aktivnoscu banda koje se trenutno jedino fokusiraju na turfove i pikacua.
Turfovi jesu jedna od najbitnijih stvari banda, ali po mom misljenju ne treba sav fokus baciti samo na to.
Voleo bih da povecam kriminalnu stopu u gradu (Pljacke, otmice, dilovanja, napada na ammo run/money run...etc) i da se napadne vojna baza vise od 2 puta nedeljno, a ne samo da bi se ispostovao limit tj. pravilo, u sustini veci roleplay bande.Postarao bih se da svaki clan bude ispitan pravila pre nego bude primljen u bandu. Mislim da svojim iskustvom u bandama sam napokon spreman da budem lider jedne ovako ozbiljne organizacije.Mislim da je kljuc svega komunikacija sa svim organizacijama (legalnim/nelegalnim) i da mnogo vise organizacije trebaju da se posvecuju globalnim eventima eventima. Moj glavni cilj je da napravim tako jednu bandu da bi ljudni sami sebe dovodili u pitanje ulazeci u ghetto.
Zelim da vodim svoju bandu na taj nacin da se ljudi osecaju kao da su u jednoj velikoj porodici, zelim mesto gde ljudi pomazu jedni drugima i svi zajedno rastu i uce kako bi uspeli. Zelim da izbacim toksicnost i napravim bandu jakih pojedinaca koji znaju sta rade i takodje balansiraju zabavu i posao.
Mislim da lidera ne cini samo njegova odluka vec ljudi koji stoje iza njega i tu su sa njim da zajedno razmisle o svemu i da donesu prave odluke. Ja imam vec ljude koji su spremni da budu uz mene na pocetku dok ne ostvarimo nasu zamisao


3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

~ Moj savet za poboljsanje roleplay-a je znatno manje MG-a ako ne i da se skroz iskoreni (Barem u organizaciji ako ja budem lider) zato sto je previse ucestao , kao lider postavicu standard koji ce ljudi morati da postuju i da se vise uzive u ulogu roleplay karaktera a ne klasicnog pucanja (RDM-a) kick iz organizacije za svako prekrseno pravilo kao pojedinac.

~ Ako budem vodja organizacije, zelim da se svi koji nam se pridruze osećaju dobrodoslim i da imaju najbolje iskustvo sa nama pre nego bilo koje druge grupe, uvek cu se pobrinuti da se moji clanovi vrlo cesto pojavljuju na dogadjajima i dacemo sve od sebe da budemo poznati po gradu, a da pri tom zadržimo dobru i pozitivnu reputaciju, prateci pravila grada.
 

Jokara Kokara

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
59
Informacije
1. Jovan
2. 21
3. GMT +1
4. 8 do 10h
5. Jokara Kokara#4757
6. Joca Huxley
7. 6127

Dodatne Informacije
1. Lider za The Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1. Upoznat sam sa svim pravilima
2. Oduvek sam bio isključivo high rankovani Gengster
3. Želim da uvedem nešto novije što će se i videti naravno

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 17+(ako neki igrac nema 17+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti izmenu), zato jer kako da kazem ima dosta dece koja ne poštuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osećaj.

2. Hoću da napravim Geng kakvim bi zapravo trebao da izgleda Gengster. Znači samim tim bi upoznao ljudi sa definicijom biti ''Gengster'' jer ja mislim da su neki malo pobrkali uloge.

3. Skoncentrisacu se na sve geng aktivnosti , kako na turfove tako na evente . Organizacija se nece svoditi samo na turf . Radicemo talacke , fz raid , tajne radnje , battleship i ostalo

4.Trebalo bi da se mnogo više Genster vrti oko svoje Gheto teritorije, a ne da zalazi previše u tuđe bez ikakvog razloga ( Naravno iako svi znamo da razlog, a to je bez razloga pucanje ) Jer iako je Gheto u pitanju, nećeš sigurno ti sam ili sa par ljudi otići u tuđu teritoriju da se pucaš. To po meni spada u Fear RP i ja želim to da smanjim što je više moguće.
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
346
Vase ime u RL: Vanja
Vase godine: 18
Vremenska zona: GMT +1
Prosečna aktivnost na dan: 8+ sati
Vaš discord: Screety#1115
Vaše ingame ime: Jamy DieseI
Vaš ID: 3740

1. Lider za The Ballas Gang

2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije?

2.1 Bio sam Co-Leader u Ballas-ima, Bloods-ima i Families gangu te samim tim već znam kako je to voditi neku organizaciju i kakva je to odgovornost

2.2 Dok sam bio u gangovima najvise sam se fokusario na sam RolePlay i talačke, pljačke, likvidiranje visokoh činova policije i zbilžavanje sa ostalim gangovima tako da ne bi bilo puno problema u Ghettu

2.3 Već imam spremnu ekipu koja zna sva pravila servera i koja takodje već ima iskustva sa gangovima. Oni takođe najviše preferiraju sam RolePlay zato sto je to ono što server čini zabavnim za igranje.

2.4 Kako sam mogao videti do sada je bilo par ljudi koji su Gang uzimali samo zbog turf-ova sto je po meni bas glupo zato što gang sluzi da bi se RolePlay-ao gangster a ne da bi se samo pucali

2.5 Što se tiče evenata, to je veoma bitna stvar za napredak organizacije zato sto se osvajanjem evenata dobija oruzije i novac koji veoma dobro mogu da posluže za dalji RolePlay

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

3.1 Prvo i najbitnije ne bih primao ljude ispod 16 godina i morali bi znali apsolutno sva Ghetto i RP pravila.

3.2 Redovno bi radio RP situacije u kojima bi možda to bili ratovi sa drugim gangovima, teroristički napad na neku od vladinih organizacija, pljacke i talačke

3.3 U nekom trenutku bih verovatno pozvao sve članove bande na privatan razgovor da ne bi bilo drukara u bandi.

3.4 Auta bi većinom uzeo low ridere i tako te starije aute da bi RP-ali prave gangstere a ne 15 ljudi sa puskama i sportskim autima poput jugulara, neone itd.

Hvala na izdvojenom vremenu da pročitate moju prijavu, takođe srećno svima na ispitivanju - Jamy DieseI
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Cartier
7. Vaš ID:2212

Dodatne Informacije

1. Lider za: The Ballas Gang

2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?


Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto bih bas volio voditi neki gang posto sam vecinu svog vremena na ovom serveru proveo u gangovima i kao co-lider istih te mi je The Ballas bas zanimljiv gang i lijepa boja genga. Imam dosta iskustva vec na ovom serveru jer vec dosta dugo igram ovdje, igram gotovo od pocetka ovog servera, poznajem vecinu pravila i pritom sam vec bio admin ovdje neko krace vrijeme i bio sam co-leader u Ballasima i high rank sam vecinom u organizacijama. Otkad sam na ovom server igram u gang organizacijama (Ballas i Bloods) te iz tog razloga znam dosta o tome kako funkcioniraju gangovi i prije sam neko vrijeme radio u FIB-u i sada sam opet u FIB-u i volio bih se vratiti u gang organizaciju kao lider. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni Roleplay igraci i pucaci. Mogu biti strog ali i pravedan lider, lider koji bih imao postovanja prema svima i sve ljude smatrao dobrim drugarima s kojima bih se zabavljao i lijepo provodio vrijeme na ovom serveru s njima.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiramo.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa, turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za legalne organizacije, gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a/koristenja Discorda sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti uklonjeno po mom misljenu ili da budemo svi u jednoj sobi kada smo u RP da smo svi defani u toj sobi kako bih bili sigurni da neko ne MG-a sa nekim drugim. Da se ne rade talacke situacije na ronicu jer je to cisti RP2win i neke ostale RP2win situacije. Vise fokusa na RP od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan posto su sada malo izmjenjena pravila.







Image result for ballas gang
Image result for The Ballas
Image result for ballas gang








ALEKSA CARTIER
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom