Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Stanković

Player
Player
Joined
May 30, 2022
Messages
9
Informacije.
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 6h -12h zavisno o danu.
5. Vaš discord: Stanković#5304
6. Vaše In-game ime: Nikola Stankovic
7. Vaš ID: 20894

Dodatne informacije.
1. Lider za
LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

U ovoj organizaciji sam već zadnjih 4 meseca, i sjajno sam upoznat sa situacijom u samoj organizaciji. Smatram da sam u dosadašnjem članstvu organizacije stekao iskustvo vezano za oglašavanja i organizovanja dogadjaja. Iskusan sam iz prethodnog igranja na GRAND-u u kojem sam uglavnom proveo vreme radeći kao oglasivač potom novinar, aktivnost je solidna, tu se još mogu "dignuti". Ono što sam siguran, to je da bi organizaciju doveo na viši nivo, i što se tiče samog roleplaya unutar organizacije, a i reda članova i zaduženja prema svakom članu u svakom poslu da zna šta mu je posao i šta mu je cilj za dobrobit ove organizacije. Iskusan sam mnogo po pitanju RolePlaya ovog stila, u ovoj organizaciji sam proveo najviše vremena tokom dva puna mandata prethodnih lidera i dosadašnjim igranjem na Grand RP, tako da ne želim pisati mnogo, ukoliko dobijem priliku, dokazat ću koliko ova organizacija ima mesta za napredak, te koliko se može učiniti zanimljivom za same članove organizacije, ali i ljude izvan da požele napisati aplikaciju za LifeInvader i pridružiti se kad vide rad, i red organizacije. Već kao zamenik sam učinio dosta svojim predlozima koji su prihvaćeni i uvaženi i aktivnim radom tokom dva meseca sam doprineo dosta, podelom organizacije u uredništva, kompleksnije rangiranje i još mnogo toga što se može videti. Već u budućnosti imam u planu uraditi promotivni materijal sa svojim timom koji bi popularizovao organizaciju i ostavio jedan veliki trag kako u organizacijij tako i na serveru.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
LifeInvader organizacija je uvek imala problema. U svojim najvećim aktivnim danima, bila je neaktivna zapravo u poredjenju sa drugim organizacijama. Razlog tome jeste što ljudi ne vole biti novinari zbog manjka kreativnosti. Zbog toga želim da pokušam da popravim situaciju. Za razliku od ostalih koji će verovatno govoriti da mogu od Lifeinvadera napraviti čudo, ja ću samo reći da mogu pokušati te da imam neke svoje ideje i smernice za ovu organizaciju. Prva stvar, smatram da Lifeinvader zapravo i ne treba da ima preterano mnogo članova, već da treba imati određeni broj članova koji su aktivni te imaju ogromno znanje kako gramatike za pisanje oglasa tako i u RolePlayu. Sa takvim članovima možemo kombinirati različite RPove, fokusirati se na trenutna uredništva koja do sada nisu bila vidjena na serveru, trenutnim CityNews&Topics uredništva sa kojim bi dobijali svoju posebnu platu i bonuse jednako uredništvu oglašavanja koje se naravno ne bih nimalo izostavilo kao najvažniji segment ove organizacije.

Uredništvo oglašavanja - Oglasivač, kao početnik unutar organizacije mora poznavati gramatiku, prethodno odlično upoznat sa pravilima oglašavanja sa svojom čestom aktivnošću mora uredjivati oglase koji su aktivni u radakciji. Naravno time se ne uskraćuje prilika novim kandidatima već stavlja akcenat na poznavanje priručnika i gramatike koja je obavezna, uz to naravno potencijalnim kandidatima se ne uskraćuje prilika rada u uredništvu gradskih vesti za koje nije potrebno preterano poznavanje pravila oglašavanja jer se njima ne bave. Smatram da bi LifeInvader postao bolji kada bi smo sakupili i detaljno obučili dosta članova sa starijim i iskusnijim ljudima iz prethonih mandata. Ispravku toga je jednostavno uraditi ubacivanjem iskusnijih starijih članova koji bi obučavali nove s time što bi dobijali dodatnu platu uz to i time širili tim sa kojim bi bili potpuno sigurni da nešto ne promakne (primera radi promatranje motiva člana da poruši nešto što se gradilo mandatima koji se jednostavno razgovorom primete), ukoliko do toga dodje, svaku grešku bih strogo sankcionisao. Njihovi bonusi, nagrade se ne bi izostavile, čak šta više njihove plate su se automatski povećale novim mogućnostima u prethodnim mandatima što naravno ne bih zloupotrebio na veliku korist organizacije, već gradjanima učinio ustupak snižavanjem cena svih vrsta usluga u svim uredništvima.

CityNews&Topics - Everywhere!
Do sada je celokupan fokus bio na oglašavanju što i jeste svrha organizacije. Medjutim, aktiviranjem kanala Gradske vesti & Ćlanci omogućava se nova sfera i put LifeInvadera. Pisanje objektivnih članaka, kolumni, aktuelno izveštavanje o događajima iz grada, od običnih ljudi do najbogatijih i slično bi se uvelo kao alternativa svakog zaposlenog ili potencijalnog kandidata. Trudio bih se da jedan deo fokusa mog LifeInvadera bude upravo njihov opis ranka. Uredništvo u kojem je primarna stvar i fokus na brzim i aktuelnim informacijama informativnog ali i zabavnog karaktera uz punu integraciju sa društvenim mrežama. Objavljivanje aktuelnosti lokalnih vesti, informacije o globalnim dešavanjima koje utiču na državu i informacije iz države koje su od značaja, saobraćaj, vremenska prognoza, politika, biznis, stil života. Trudio bih se sa svojim članovima raditi zajedno na rešavanju različitih slučajeva, raskrinkavanju i napadanju vlade i ostalih državnih institucija. Ukoliko bude potrebno, svoj deo novca bi izdvajao da bi nagradio dodatno svog novinara za odličan kreativan članak na kojem je temelj bio istraživanje i raskrinkavanje dogadjaja. Svojim aktivnostima koje bih odredio i novim pravilima uveo bi dodatne bonuse za svaki objektivan članak, kreativnost pisanjem kolumni, često organizovanje različitih dogadjaja, skupova, festivala koji bi podigao razinu RP-a na serveru. Budući da je ovo jedina organizacija koja nema kodeks (pravila) ponašanja zaposlenih i zapošljavanja budućih kandidata, temeljno bi sastavio pravilnik za koji bi svaki zaposlen garantovao da neće prekršiti pravilo. Naravno pored toga već dosta je uradjeno u ostalim uredništvima za koja možete proveriti sami i uveriti se.

Menadžment dogadjaja , ovaj segment organizacije se ne bi izostavio zbog svoje važnosti i uloge u celokupnom gradu. Jedan je poseban deo organizacije koji je zadužen za upravljanja i kreiranje dogadjaja i razvoj malih i/ili velikih ličnih ili korporativnih događaja kao što su festivali, konferencije, ceremonije, venčanja, formalne zabave, koncerti. To uključuje proučavanje brenda, identifikaciju njegove ciljne publike, osmišljavanje koncepta događaja i koordinaciju tehničkih aspekata pre samog pokretanja događaja koju sa sobom nosi veliku odgvornost i veliki rad, trud, kreativnost za koji trebaju biti više plaćeni. Smatram da bi više rada i angažovanja vezano za formiranje tima bilo potrebno da se ovaj odsek popularizuje i istakne u organizaciji, sama uloga ovog menadžmenta nosi sa sobom kako veliku odgovornost tako i veliku dobit za ceo grad i server.
 

Thekuca

Player
Player
Joined
Jul 25, 2022
Messages
85
Informacije
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9-14h
5. Vaš Diskord: Thekuca#3089
6. Vaše Ingame ime: Kreso Gotti
7. Vaš ID: 27396

Dodatne Informacije
1. Lider za LifeInavder

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
  • Jako puno volim raditi interview-ove, reportaže i oglase pogotovo događaje kao što su Talent Šou, Legalne Trke, Natjecanja i slično.
  • Od kad sam vidio od prijatelja tko je zamenik LifeInvadera kako je zanimljivo raditi oglase, voditi događaje, pisati u ether i snimati reportaže, zanimljivosti, interviewove i kontrolirati Forbes odmah sam dobio želju biti direktor LifeInvadera.
  • Želim strogo uvesti red u organizaciju LifeInvader da se ne desi disban kao sa prošlim liderom i to mi je želja.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
  • Izdavao bih bonuse aktivnim članovima organizacije takodžer bi na kraj svakog tjedna izdavao bonuse ovisno o količini oglasa koji su napravili isti.
  • Strogo ću ispitivati sve kandidate za organizaciju da se nebih desila neka greška u oglasu koja bi dovela organizaciju u propast.
  • Podelio bih zaposlenike u 4 kategorije.
  1. Oglasivaći - pisanje oglasa
  • Svaki napisan oglas, bonus $200 + bonusi za aktivnost
  • Obavezno čišćenje redakcije: 12h do 22h, naknadno pisanje pre 12h i posle 22h dovodi do većeg bonusa
2. Grand Radio Televizija - pravljenje reportaža, interviewova.
- Svaka reportaža sa Editom i Thumbnailom, bonus za svakog člana koji je učestvovao u reportaži: $150.000
- Izdavanje reportaža 2 puta nedeljno
- Maksimalan broj ljudi u pravljenu jednog događaja je 4, obavezno sarađivanje sa državnim organizacijama
3. Vodilaštvo Događaja - organiziranje događaja
- Svaki uspešan događaj, bonus: $200.000
- Pravljenje minimum 2 događaja nedeljno
- Maksimalan broj ljudi u pravljenu jednog događaja je 2, obavezno sarađivanje sa državnim organizacijama
4. Menadžment - Vođenje organizacije
- Prihvatanje i izbacivanje članova iz organizacije.
- Kontroliranje grešaka zaposlenika
- Izdavanje minusa i upozorenja zaposlenicima.
  • Promjenio bih činove na sljedeći redosljed:
---------------------------------
1. Suspenzija
2. Aplikant
---------------------------------
3. Mlađi oglasivač
4. Oglasivač
5. Senior oglasivač
6. Senior oglasivač II
7. Koordinator oglasa
8. Glavni urednik oglasa
-----------------------------------
9. Kamerman
10. Reporter
11. Novinar
12. Istraživački novinar
13. Urednik novinarstva
14. Odgovorni urednik
15. Glavni urednik GRT-a
-----------------------------------
16. Voditelj događaja
17. Koordinator događaja
18. Kreator događaja
19. Menadžer događaja
-----------------------------------
20. Menadžer
21. Supervizor
22. Sekretar
------------------------------------
23. Zamenik direktora oglasa.
24. Zamenik direktora GRT-a
25. Zamenik direktora događaja
26. Direktor oglasa
27. Direktor GRT-a
28. Direktor događaja
29. Zamenik direktora
30. Direktor
-----------------------------------
  • Promjenio bih sistem upozorenja i minusa. Stavio bih da je 3 minusa - warn, 2 warna - kick.
  • Traženje osoba bih dopustio samo iskusnim zaposlenicima.
  • Ether bih koristio za zapošljavanje, svadbe, cestitke, događaje. a iskljucivo bih zabranio pozrdave zbog izazivanja u sukobima istih.
  • Uveo bih nove događaje.
  • Redakcija bi bila ćista od 12 do 00.
  • Uveo bih 3 režima cena oglasa. $2.000 normalna cena. $1.000 van prije 12 i nakon 00. $3.000 kada je puna redakcija - režim traje 1-2 sata.

HVALA PUNO UNAPRIJED KING REGARDS.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12H
5. Vaš Diskord: Mixa#8973
6. Vaše Ingame ime: Fatom Smeker
7. Vaš ID: 15394

Dodatne Informacije
1. Lider za...
LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Jako se razumem u lifeinvader organizaciju i znam kako i šta. Naučio bih nove ljude koji prepravljaju oglase pravila oglasa. Tako da ne bi grešili. Održali bi za nove prepravljače trening kako ne bi grešili toliko. Održali bi jednom u dve nedelje događaj.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo treba da se nauče pravila oglasa. Kada budu naučili novi članovi organizacije pravila oglasa od a do š, dobiće unapredjenje za prepravljač oglasa.
Drugo treba da se odvija događaj poput Talent Showa ili sličnog svake dve nedelje. ALI PO JEDAN!
Treće svaki član organizacije Lifeinvadera mora da zna svaki čin šta radi i koje funkcije ima!
 

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,791
Vaše ime u RL: Stjepan
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Tefo#3424
6. Vaše Ingame ime: Tefo Zambada
7. Vaš ID: 8979
Dodatne Informacije

1. Lider za...EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2. Prva stvar: vec sam bio Lider ove organizacije i zamjenik direktora šef odjeljenja i znam sve o ovoj organizaciji
2. Druga stvar: volio bi se vratiti i pokazat da ih nisam ostavio
3. Treca stvar: EMS meni prva organizacija
i u njoj sam proveo oko 6 mjeseci i ulago svu ljubav i trud
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizacij
povratio bi aktivan psihijatrijski odjel jer pored fizičkog zdravlja bitno je i mentalno zdravlje komunikacija izmedju ljudi je vrlo važna za svačije zdravlje regrutaciju bi se radila minimalno jedan put na dan uveo bi još neke Zanimljive rankove
 
Last edited:

Mladen Markovic

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL Mladen Bajric
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 5-8H
5. Vaš Diskord DjomlaX#4214
6. Vaše Ingame ime Mladen Markovic
7. Vaš ID 15272

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Zelim da pomognem u unapredjenju ove organizacije na sto veci nivo, a smatram da sam u mogucnosti da to i ucinim sa svojim sposobnostima za vodjenje.
- Upoznat sam jako dobro sa svim poslovima radnika ove organizacije. Od radnika u laboratoriji pa sve do radnika u bolnici ili u civilnom odeljenju. Zbog toga smatram da sam dovoljno upoznat sa svim potrebnim informacijama i principima rada koje treba da znam da bih bio na pozciji za koju konkurisem.
- U ovoj organizaciji sam vec malo duze vremena i volim da provodim vreme radeci posao kao radnik bolnice. Vremenom sam dobijao unapredjenja i sticao nova iskustva i znanja. Sad mislim da je vreme za novo iskustvo i nova znanja te zelim da pokazem sve prethodno pomenute sposobnosti.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Redovnije obuke radnika od strane civilnog odeljenja te poboljsanje edukoavnosti radnika o svim poslovima u okviru organizacije i o vaznosti propisa.
- Striktniji nadzor radnika radi manje krsenja propisa grada i organizacije
- Sva komunikacija koja je formalna da se obavlja u igri, Nebitno izmedju koga je, radi poboljsanja kvaliteta glume za roleplay.
= Odrzavanje vise grupnih akcija radi vezbanja za unapredjenje kvaliteta roleplaya.
- Unapredjenje postojeceg sistema podele radnika po sektorima tako sto bi se propisali tacna pravila za sve sektore sve njihove duznosti i kriterijumi koji su potrebni da bi radili u tom sektoru.
- Poceti sa organizovanjem redovnih obuka roleplaya od strane civilnog odeljenja radi upoznavanja novih radnika sa roleplayom kakav treba da izvode prilikom obavljanja svakdonevne duznosti.
 

Cengela Sefovic

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
341
1) Vaše ime u RL: Vladimir Vujovic

2) Vaše godine:
16

3) Vremenska zona:
GMT+1

4) Prosječna aktivnost na dan:
2-11h

5) Vaš Diskord:
Vlladex XD#7723

6) Vaše Ingame ime: Vladimir Sefovic


7) Vaš ID: 4237

Dodatne Informacije:

1) Lider za: EMS-a

2) Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

3) Interesuje me medicina i pomaganje ljudima,pristaje mom karakteru i jako mi se svidja taj posao.

4) Znam pravila grada, kao high command pomagao sam zamenicima i direktoru u nekim situacijama.

5) Od pocetka "Grand Rp" sam bijo u EMS-u bio sam Vodj lab tima bio sam u hig comand stari rank u EMS-u mi je 28 rank ili ti "(03) Sef odeljenja "

6. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

*Pri primanju novih clanova EMS-a bi se trebalo ispitivati neka osnovna pravila poput
(pg,mg,lta,vdm,rdm,fear rp itd)da se primaju i ljudi koi mogu da igraju minimalno 2h dnevno i naravno ooc-15+,ic- 5+ godina.

*Pokusao bih da poboljsam rp ponasanje u bolnici i na intervencijama intervencije koje su na brdima i preko 4000 metara da se na njih ide Helikopterom

*Sto se tice lab tima lekovi za sam EMS/FIB/SAHP/GOV/NG bi se moralo izvesti minimalno 1 do 2 sedmicno kako ni jedna organizacija nebi ostala bez lekova.



HVALA VAM STO STE PREGLEDALI MOJU PRIJAVU
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Nešad Jahić
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord: Nesad Jahic 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne informacije:
1.Lider za: EMS
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?:
1) Zato sto sam bio u EMS 5 mjeseci i imam dosta iskustva jer sam bio hc.

2) Poznajem dobro pravila samog grada te pravila lidera.

3) Veoma dobro znam organizovati neke radnje samim tim smatram da mogu voditi jednu organizaciju.

4) Interesuje me sama medicina i pomaganje ljudima.


3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Ocekujem da svaki radnik nebitno koji je rank da zna pravila bolnice i pravila grada.

-Svaki radnik mora da pruza prvu pomoc svakom gradjaninu nebitno u kokvam je odnasu sa tim gradjaninom

-Svaki radnik mora da ima IC 10 godina a OCC 18 godina jer smatram ljude koji imaju OCC 18 godina ozbiljne i da znaju da je rad u bolnici ozbiljan posao.

-Akcija Lab-Team bih se radila 2-3 sedmično kako bih sve državne organizacije imale dovoljno lijekova.

-Smatram kad bi se uzelo u obirz sve prethodno navedeno da bi ova organizacija funkcionisala veoma efikasno.

-Tokom samog vodjenja bolnice bih uveo jos mnogo poboljsanja koja ovde nisu navedena svaki propust bih u sto kracem vremenu doveo u red i trudio bih se da ova organizacija sto vise lice na ono sto treba da bude!

-Svaki radnik EMS-a bih nakon 4 sata radna dobio neki odredjeni bonus.

-Uveo bih da se od 2 ranka koristi radio.

-Sto se tice zaposljavanja vrsilo bih se 1-2 nedeljno sto je ja mislim sasvim dovoljno.

-Svaki uposlenik Emergency medical services bih imali određeni kanal na bubici (Discord) sa svojim imenom gdje će (Voditi prijavu smjene; koje su poslove obavljali; da li su radili u Labaratoriji).

Struktura:
1. Suspenzija
2. Medicinar na obuci
3. Pripravnik
4. Medicinar
5. Tehničar I
6. Tehničar II
7. Tehničar III
8. Hitna pomoć
9. Psihijatar

10. Farmaceut
11. Hirurg
12. Mlađi doktor
13. Doktor
14. Specijalista
15. Mlađi pilot
16. Pilot
17. Glavni pilot
18. Glavni doktor
19. Zamjenik vođe civilnog osoblja

20. Vođa civilnog osoblja
21. Instruktor obuke
22. Labaratoriski tehničar
23. Zamjenik vođe labaratorije
24. Vođa labaratorije
25. Vođa hitne pomoći
26. Inspektor zdravlja
27. Kontrola rada
28. Šef odjeljenja
29. Zamjenik direktora
30. Direktor

Radio kodovi:
10-2 Negativno
10-3 Tišina na radio
10-4 Potvrdno
10-5 Ponoviti zadnji prenos
10-6 Zanemari zadnji prenos
10-7 Prijava smjene
10-8 Odjava smjene
10-15 Čisto
Code A Pad igre

Nadam se da vam se svidja moja prijava i da će biti prihvaćena u stvarnom smislu.
Hvala na čitanju moje prijave.
Nesad Jahic.
 
Last edited:

Mile_Milenkovic

Player
Player
Joined
Aug 5, 2022
Messages
2
1. Vaše ime u RL: Jakov Petrovic
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10 sati
5. Vaš Diskord: Jak0v#7017
6. Vaše Ingame ime: Mile Milenkovic
7. Vaš ID: 7188

1. Lider za... EMS

2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Zeleo bih biti lider EMS zato sto sam i sam vec duzi period u ovoj organizaciji i mislim da bih podigao EMS na novi nivo. Ucinicu da EMS bude aktivniji nego ikada u svakom trenutku ce biti neko ko je na duznosti. Takodje cu davati nagrade za aktivnost, prijave za EMS ce biti najmanje 2 put nedeljno. Svaki put bi isli da ubrizgamo adrenalin za kolege iz drzavnih organizacija. Dolazili bi cesto na proveru zdravstvenog zdravlja kolegama.
Svaku gresku radnika bi strogo kaznjavao i svaku svadju izmedju radnika bi resili mirnim putem na obosranom zadovoljstvu.

3.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Ocekujem od radnika da daju sve od sebe sto se tice RolePlayinga da negrese sto se tice toga nesmeju da grese i obavezno sta god rade moraju da navuku rukavice za sigurnost pacijenata. Ako bude trebalo radicu obuke sa njima da bi znali da rade i da negrese.
Imam ekipu koja bi mi pomogla sto se tice obuka sto se tice ispitivanja i svega da ljudima objasne sve, to su ljudi koji znaju sta rade i imaju bas dosta iskustva u istom poslu

Nadam se da vam se svidja moja objava i da cu ovog puta imati manje treme ako vas se uopste svidja moja zamisao
 

Darko Hazze

Player
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
361
Informacije

1. Vaše ime u RL: Darko
2. Vaše godine:20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10
5. Vaš Diskord: Slobodinac#4095
6. Vaše Ingame ime: Darko Hazze
7. Vaš ID: 8888

Dodatne Informacije

1.Lider za... EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Prva stvar imam iskustva sa bolnicom radio sam neko vreme tamo brzo sam napredovao i imao sam dobre rezultate
-Druga stvar Pokusao bih dovesti ovu organizaciju EMS na sto bolji nivo da sve bude perfektno da uvek pre svega bude RAD, RED I DISCIPLINA.
-Treca stvar Voleo bih da se oprobam kao vodja ove organizacije da vidim kako bih se snasao jer mislim da bih imao jako dobar tim kolega i radnika.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Moji saveti kao sto sam rekao i u razlozima napravio bih tim u organizaciji da sve bude na savrsenom nivou da sve blista da ne bude ljudi koji ne znaju radit tacnije da probamo obuciti ljude da rade ukoliko ustanovimo da nisu za taj posao da ih otpustimo naravno pokusali bi sto vise ljudi obuciti na pravi nacin da to bude sve u najboljem redu.
-Trudio bih se da na svakoj od pozicija ima clanova da svako zna sta treba da radi i sta je njihov zadatak.
-Da ja kao direktor bolnice imam razumevanja i strpljenja za sve ljude kao i kolege tako i ljude koje lecimo.
-Sto vise akcija da se pravi naravno kolektivnih kada nesto radimo svi radimo u koliko je akcija u pitanju a ako je normalan tempo rada onda svako na svoju poziciju.
-Redovno zaposljavanje novih ljudi koji zele da se pridruze EMS organizaciji koji su zeljni da pomognu ljudima ukoliko je neophodno da se prime ljudi ukoliko imamo dobar tim radnika ne bi morali da menjamo iste.
 

Dyrone Sumar

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
17
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2
. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan: od 3 do 5 sati
5. Vaš Diskord: Dyrone#2099
6. Vaše Ingame ime: Dyrone Sumar
7.
Vaš ID: 12444

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS


2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Bio sam u ems vise od 3 meseca i mislim da znam kako stvari funkcionisu u organiziciji.
2.2 Imam sjajan tim iza sebe koji bi me podrzao i pomogao u vodje organizaciju.
2.3 Ems je jedna od najbitniih organizacija u gradu i mislim da je bitno da ima lider koji ima dovoljno iskustva u njoj
2.4 Za poslednje,izgradio sam svoju strukturu,i to izgleda ovako:

Clanovi High Command-e
Direktor - 30 rank
Dep. Direktor - 29 rank
Head of dep - 28 rank
EMS administracija - 27 rank
Glavni labaratoriski tehnicar(GLT)(Lab-Team Leader) - 26 rank
Zamenik labaratoriskog tehnicara - 25 rank
Head of ambulance(vodja hitne) - 24 rank
Sef civilnog oddelenja - 23 rank

Glavni Doktor 22 rank
Glavni Pilot - 21 rank
Insprektor zdravlja 20 rank
Specijalista - 19 rank
Stariji doktor - 18 rank
Mladji doktor - 17 rank
Farmaceut - 16 rank
Psihijatar - 15 rank
Glavni Hemicar - 14 rank
Zamenik glavnog hemicara - 13 rank
Pomocnig civilnog oddelenja 12 rank
Pripravnik civilnog oddelenja 11 rank

Clanovi Hitne pomoci
Stariji pilot - 10 rank
Mladji pilot - 9 rank
Hitna pomoc III - 8 rank
Hitna pomoc II - 7 rank
Hitna pomoc I - 6 rank
Tehnicar - 5 rank
Pripravnik - 4 rank
Praktikant 3 rank
In training 2 rank
Suspendirani 1rank


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Osigurat ću da zaposlenik EMS-a jednostavno neće stajati u bolnici i nastaviti spamati Z bez odgovarajućeg RP-a tako što ću im omogućiti potpunu obuku za svake sitacuije prije nego što postane dio EMS-a.
2. Za pravilo države 3.3 (zdravstveni pregledi dva puta tjedno u svim organizacijama) održavao bih redovite preglede na mjestima gdje je građanima teško dobiti medicinsku pomoć kao što su zatvorenici DOC-a.
3. Otkad sam počeo raditi u EMS-u, uvijek je nedostajalo zaposlenika, ne samo u Sandy bolnici nego iu gradskom, tako da ću se pobrinuti da sa svakom akcijom zapošljavanja izvučemo najbolje iz svakog mogućeg kandidata kojeg možemo dobiti.
4. Poticati ljude na zajednički rad, i jednakost u svemu. Na taj način zaposlenici će se uvijek osjećati kao deo EMS porodice.

5.Potrudit ću se da pripadnici moje organizacije ne krse nikakava RP pravila kao i pravila servera tako sto ću pre ulaska u organizaciju biti detaljno ispitani ooc.

6.
Takodje ovo su kodovi koji bi bolicari koristili
10-0 ponoviti zadni prenos
10-00 zanemariti zadnji prenos
10-1 Sve jedenice dolaze u HQ(parking glavne bolnice)
10-2 Negativno/Odbijeno
10-3 Tisina na radio- Prekin svake vrste komunikacije na radiu tom trenutku
10-4 Potvrdjeno/Pozitivno
10-5 cisto
10-7 Odjava duznosti
10-8 Prijava duznosti

Code A- Pad igre
Code 1- Upaliti radio
Code 2- Upaliti rotacije

7. I za kraj ovo ce biti znacka po koji ce bolnicari zvati HC:
01- EMS Direktor
02- EMS Deputy Direktor
03- Head of department
04- EMS administracija
05- Glavni labaratoricki tehnicar(GLT)
06- Zamenik GLT-a
07- Head of abulance(vodja hitne)
08- Sef civilnog oddelenja


Hvala puno svima koji ste procitali moju aplikaciju, srecno svima!

Lep pozdrav
Sumar, Dyrone
 
Last edited:

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
453
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Nicolas Lemonidis
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: ! Ourmoney#6981
6. Vaše Ingame ime: Nikola Polumental
7. Vaš ID: 8569
Dodatne informacije:
1.Lider za: EMS
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?:
1) Pre svega veoma ozbiljno shvatam ovu organizaciju, dugo vremena sam proveo u njoj, moj rp zivot se u vecini dana svodi na rad u bolnici, pomaganju ljudima kao i kolegama prosao sam svaki cin koji je zaposleni mogao da prodje.

2)Van organizacije naravno imam iskustva u samom rp zivotu, upoznat sam sa pravilima grada kao i pravilima same organizacije za koju se prijavljujem, nisam sklon krsenju pravila!


3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Smatram da je ova organizacija jedna od najhvaljenijih s time bih zeleo da tako i ostane...clanovi ove organizacije bi iskljucivo trebali da budu iskusni i ozbiljni ljudi pre svega kolegijalni i ljudi koji maksimalno postuju pre svega sto su clan ove organizacije pa onda da postuju svoj cin i svakog kolegu nebitno koji je cin kolege kojeg treba postovati, ova organizacija govori sama za sebe a to je da je njena duznost da pomaze svima u gradu s time bih uveo taj sistem i u samoj organizaciji smatram da je sloga kljuc da ova organizacija funkcionise maksimalno moguce!

-Takodje bih uveo sistem specificnog dana i vremena zaposljavanja novih clanova kao i lab akcije kako ne bi doslo do nezeljnih situacija poput neaktivnosti kao i zalihe koja je potrebna da bi funkcionalnost bila stabilna

-Sto se tice samih clanova organizacije pre nego sto postane clan zahtevao bih minimalan broj ic godina u gradu od 15 godina a OOC 14 godina takodje i poznavanja pravila grada poput PG,MG,Fear Rp,LTA i mnogo drugih bitnih za ovu organizaciju kako ne bi dolazilo do opomena takodje bih zahtevao od svakog clana znanje pravila bolnice a najvise da strogo igra ulogu bolnicara svakog puta kada je na duznosti takodje ce se zahtevati poznavanje me,do i try komandi

-nakon toga bih uveo sistem u kom bi svaki cin radio specifican posao, na primer rank poput hitne pomoci koji radi samo intervencije kao i njihov vodja poput vodje hitne pomoci, doktor opste prakse bi bili ljudi koji rade samo u glavnoj i sandy bolnici kao i njihov vodja koji bi bio vodja bolnice slican sistem bi bio uveden za svaki sektor u ovoj organizaciji kako bi se izbeglo nepotrebno koriscnje ceta i radia i poboljsala profesionalnost iz razloga sto bi pristup nekih rolova imali samo iskusni i testirani ljudi takodje bi se uvelo da veci cin bude onaj koji radi odgovorniji posao time bi se taj cin vise nagradjivao od cinova koji rade laksi posao sto bi dovelo do toga da se svako potrudi.

Srecno Svima!!

Nikola Polumental


-smatram kad bi se uzelo u obirz sve prethodno navedeno da bi ova organizacija funkcionisala veoma efikasno

-tokom samog vodjenja bolnice bih uveo jos mnogo poboljsanja koja ovde nisu navedena svaki propust bih u sto kracem vremenu doveo u red i trudio bih se da ova organizacija sto vise lice na ono sto treba da bude!
 

Ranisavljevic

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
79
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mateja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: od 4 do 12 sati
5. Vaš Diskord: Matejaaa1#9068
6. Vaše Ingame ime: Jovan Slash
7. Vaš ID: 22979

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Bio sam u ems vise od 6 meseci i mislim da znam kako stvari funkcionisu u organiziciji.
2.2 Imam sjajan tim iza sebe koji bi me podrzao i pomogao u vodje organizaciju.
2.3 Ems je jedna od najbitniih organizacija u gradu i mislim da je bitno da ima lider koji ima dovoljno iskustva u njoj i koji zna pravila grada
2.4 Za poslednje,izgradio sam svoju strukturu,i to izgleda ovako:naravno poradicu jos malo na tome

RADIO KODOVI
10-2 negativno
10-4 potvrdno
10-5 ponovi
10-6 zanemari poslednji prenos
10-7 odjava duznosti
10-8 dojava duznosti
10-10 mesto pucanja u getu
10-20 mesto bolnicar
Code a- puklo mi je u glavi

Clanovi High Command-e

Direktor - 30 rank
Zamenik Direktora - 29 rank
Head of dep - 28 rank
EMS administracija - 27 rank
Glavni labaratoriski tehnicar(GLT) - 26 rank
Zamenik labaratoriskog tehnicara - 25 rank
Head of ambulance(vodja hitne) - 24 rank
Glavni civilnog odelenja - 23 rank

Hirurg 22 rank
Glavni doktor - 21 rank
Insprektor zdravlja 20 rank
Specijalista - 19 rank
Stariji doktor - 18 rank
Mladji doktor - 17 rank
Farmaceut - 16 rank
Psihijatar - 15 rank
Glavni Hemicar - 14 rank
Zamenik glavnog hemicara - 13 rank
Vodja civilnog odelenja 12 rank
Zamenik civilnog odelenja 11 rank

Clanovi Hitne pomoci
Bolnicar - 10 rank
Mladji pilot - 9 rank
Hitna pomoc III - 8 rank
Hitna pomoc II - 7 rank
Hitna pomoc - 6 rank
Tehnicar - 5 rank
Pripravnik - 4 rank
In training 3 rank
Prakticar 2 rank
Regrut na obuci 1rank

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Osigurat ću da zaposlenik EMS-a jednostavno neće stajati u bolnici i nastaviti spamati Z bez odgovarajućeg RP-a tako što ću im omogućiti potpunu obuku za svake sitacuije prije nego što postane dio EMS-a.Pazio bih koga primam u bolnicu kad bih imao regrutaciju pozvao bi kolege iz fiba da provere lice da li nemaju kriminalni dosije,bio sam bas dosta u bolnici i znam sta treba da radim u svakom trenutku.

2. Za pravilo države 3.3 (zdravstveni pregledi dva puta nedeljno u svim organizacijama) održavao bih redovite preglede na mjestima gdje je građanima teško dobiti medicinsku pomoć kao što su zatvorenici DOC-a.

3. Otkad sam počeo raditi u EMS-u, uvijek je nedostajalo zaposlenika, ne samo u Sandy bolnici nego iu gradskom, tako da ću se pobrinuti da sa svakom akcijom zapošljavanja izvučemo najbolje iz svakog mogućeg kandidata kojeg možemo dobiti.Takodje u bolnici bi ubacio svoje drugove koji vec znaju rp i radili su u Emsu bas dugo,isao bi na event podmornicu da pomognem nasim kolegama iz fiba,sahpa,lspd

4.Potrudit ću se da ljudi iz moje organizacije ne krse nikakava RP pravila kao i pravila servera tako sto ću pre ulaska u organizaciju biti ce detaljno ispitani ooc.Naravno pazio bi koga primam u organizaciju i naravno ova organizacija ce biti najaca jer zaposleni ce imati obuku i sve sto im bude bilo potrebno.

Srecno svima
Zeli vam Jovan Slash!
 
Last edited:

ariiiiiii

Player
Player
Joined
Aug 10, 2022
Messages
7
Informacije.
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 6h -10h
5. Vaš discord: lizimijaja#1879
6. Vaše In-game ime: Ladislav Zotaro
7. Vaš ID: 20216

1. Dodatne informacije.

Lider za
LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?


Poštovani, lider želim biti iz jednog jednostavnog razloga. Zanimljiv je posao.
Naime u LI sam jako dugo već 4 mjeseca i upoznat sa kako i što LI radi.
Kod Poštovane Veljane Ćupić sam naučio pisati oglase i upoznao se s LI. Na kraju njenog mandata sam posto High Rank. Kod Igora sam bio zamjenik ,a kod Chifa Shamuna sam bio isto High Rank.
Uvijek sam želio biti novinar i ako već imam priliku postat direktor u RP-u onda ću je uzeti.
Imam hrpu ideja koje bio izrealizirao i naravno bih saslušao ideje mojih zaposlenih.
Poštovao bih svako mišljenje i svaku primjedbu na organizaciju.
Želio bih da nastavim dobrim stopama organizacije kao i prošli lideri.
Imam svoj tim koji bi odmah ušli i počeli pisati oglase.
Imam dosta iskustva i smatram da bi bio odličan lider i kolega.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Uveo bih neke nove članove ,a izbacio stare. Vjerujem da u LI treba nove energije, energije za pisanje oglasa.
Cijena oglasa bi bila od 1.000$ do 3.000$.
Redakcija bi bila čista od 12h do 00h
Bonusi bi bili redoviti i postojala bi vremena gdje zaposleni mogu napisati maksimalan broj oglasa u satu i prva 3 bi bila nagrađena.
ETHER bi bio služen za vjenčanja, čestitanje nečega itd.
Uvela bi se nova rangiranja. Prvo bi bili Oglasivači pa City and News pa Menađment Događaja i na kraju bi bili rankovi kao sekretar, menađer, direktori i zamjenici.
Postojalo bi City and News uredništvo koje bi se bavilo reportažama.
Reportaže bi bile svake nedjelje od lidera, običnih stanovnika i kriminalaca.
Bilo bi Uredništvo Oglašavanja koje bi se bavilo pisanjem oglasa i oglasivač mora imati iskustva i mora znati pravila.
Bio bi Menađment Događaja koji bi se bavio eventima.
Eventi bi bili (Beatbox borba. Car Show, Talent Show itd.)
Ne bih puštao svakoga u organizaciju, jer iskreno mislim da to ne može svatko.
Smatram da bih LifeInvader organizaciju mogao da napravim puno boljom i zanimljivijom sa svim svojim idejama i da smanjim greške u oglasima.
 
Last edited:

Andrej Obilic

Player
Player
Joined
Apr 30, 2022
Messages
54
1. Vaše ime u RL: Andrej Vuckov
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan; 5-6 sati
5. Vaš Diskord:Andrej Obilicc#7373
6. Vaše Ingame ime:Andrejj Obilicc
7. Vaš ID: 23553

Lidera za :EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1-Zelim da budemo lider ove posebne organizacije je Sam vecinu mog zivota bio bolnicar I vec znam sta SE treba raditi u bolnici Sam bio Inspector za zdravlje
2.2 EMS kao organizacije mi SE svidela od pocetka moga rada u EMS I mislim uz tolke mesece provedene u EMS I ucenja da bih mogo biti EMS direktor
2.3 Upoznat Sam sa svim poslovima I eventima sto rade EMS zato mislim da cu biti dobar direktora.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
PA mislim da bi trebali clanovi EMS da postuju radio kodove koje budemo navodili
I ozbiljnost na poslu .Svaki calan ove organizacije ce morati zanti osnovna gracka pravila kao sto su (PG-MG-CR-VDM)
sva cal ce imati OCC 15 a u gradu 9-11 godina na svakih 5-6 Dana bi bila drzavna vrekfencija trazicu od svakog bolnicar da zna pravila bolnice.
RADIO KODOVI
10-2 negativno
10-4 potvrdno
10-5 ponovi
10-6 zanemari poslednji prenos
10-7 odjava duznosti
10-8 dojava duznosti
10-10 mesto pucanja u getu
10-20 mesto bolnicar
Code a- puklo mi je u glavi
RANKOVI!!
Direktor - 30 rank
Dep. Direktor - 29 rank
Head of dep - 28 rank
EMS administracija - 27 rank
Glavni labaratoriski tehnicar(GLT) - 26 rank
Zamenik labaratoriskog tehnicara - 25 rank
Head of ambulance(vodja hitne) - 24 rank
Glavni civilnog oddelenja - 23 rank
Trener 22 rank
Glavni doktor - 21 rank
Insprektor zdravlja 20 rank
Specijalista - 19 rank
Stariji doktor - 18 rank
Mladji doktor - 17 rank
Farmaceut - 16 rank
Psihijatar - 15 rank
Glavni Hemicar - 14 rank
Zamenik glavnog hemicara - 13 rank
Pomocnig civilnog oddelenja 12 rank
Pripravnik civilnog oddelenja 11 rank
Stariji pilot - 10 rank
Mladji pilot - 9 rank
Hitna pomoc III - 8 rank
Hitna pomoc II - 7 rank
Hitna pomoc I - 6 rank
Tehnicar - 5 rank
Pripravnik - 4 rank
Praktikant 3 rank
In training 2 rank
Suspendirani 1rank


Srecno svima
Andrejj Obilicc
👨‍⚕️👨‍⚕️
 
Last edited:

Kole/

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
103
Informacije
1. Vaše ime u RL: Konstantin Popovic
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GTM + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9+
5. Vaš Diskord: Kole#3166
6. Vaše Ingame ime: Cody Darkin
7. Vaš ID: 8500

Dodatne Informacije

1. Lider za: LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Doktor sam sa gramatikom , znam da vodim org bio sam co-leader u 3 genga i jednoj drzavnoj , Imam spremljene ljude ja org , znam kada se odrzavu eventi i koliko puta dnevno ( LF eventi) .

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Bicu odan lider , pazicu sta moji clanovi kucaju , odobravalju , davacu bonuse na 50 oglasa napisanih dnevno ( bonus ce da bude 100k iz mog dzepa) , bice vrlo malozalbi na nas , diskord server ce da bude uredjen ko nikad do sad , ima jos puno stvari ali ovo su glavne.


Ovo ce biti rankovi:


1.Suspenzija
2. Aplikant
3. Mlađi oglasivač
4. Oglasivač
5. Senior oglasivač
6. Senior oglasivač II

7. Koordinator oglasa
8. Glavni urednik oglasa
9. Kamerman
10. Reporter
11. Novinar
12. Istraživački novinar
13. Urednik novinarstva

14. Odgovorni urednik
15. Glavni urednik GRT-a
16. Voditelj događaja
17. Koordinator događaja
18. Kreator događaja
19. Menadžer događaja
20. Menadžer
21. Supervizor
22. Sekretar

23. Zamenik direktora oglasa.
24. Zamenik direktora GRT-a
25. Zamenik direktora događaja
26. Direktor oglasa
27. Direktor GRT-a
28. Direktor događaja
29. Zamenik direktora
30. Direktor



HVALA NA PAZNJI BRACOO!!

56c48d105bf488c87dd4caa5b0e9a805.gif
 
Last edited:

pepi

Player
Player
Joined
Oct 17, 2021
Messages
87
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord: pepi#5437
6. Vaše Ingame ime: Pepi Cancelo
7. Vaš ID: 3144

Dodatne Informacije:
1. Lider za EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želim biti Lider bolnice jer je po meni to najbitnija organizacija, jer su svakom igraču zatrebali više puta, bio igrač koji dolazi sa OOC eventa ili igrač koji dolazi sa IC eventa. Upoznat sam i znam sva pravila grada. Već sam više puta bio član bolnice pa čak i viši čin. Pružam dobar lep i zdrav Rp i mislim da bih odlično vodio ovu organizaciju.
Samo poboljšanje RP-a i EMS-a je jedan jako velik korak ze server. U gradu je previše bolničara koji ne RP-aju i ostalo, napravio bih striktne pravilnike i samim tim bi uveo nove uniforme, činove i kodove. Na emailu bi se svi logovi morali popunjavati. Viši činovi bi morali poštovati sve pravilnike. Pod mojom rukom svi bi bili isti.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Bolnicari bi morali da koriste / komande na pocetku i kraju dužnosti.
Neposoredno pre eventa bi se gledalo gde je event i onda bi se rasporedilo 2-3 bolničara u bolnicu u koju ce se spawnovati igrači nakon što umru na eventima.(Najviše mrzim kada se stvorim a nema bolničara u bolnici)
Posto bolničari ne smeju imati oružje s vremena na vreme bi se vršile kontrole i pretres bolničara.
Takodje uspostavio bih veliku saradnju sa ostalim organizacijama, pogotovo Lifeinvaderom.
Takodje ću slati 2 vozila na globalno pojačanje.
 

Željko Elkhabib

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
74
Informacije

1. Vaše ime u RL: Ante

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h zavisi o danu

5. Vaš Diskord: Zeljko Elkhabib#9221

6. Vaše Ingame ime: Zeljko Elkhabib

7. Vaš ID: 9282



Dodatne Informacije


1. Lider za
EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?


2.1 Prva organizacija u koju sam ušao je bila EMS, tamo imam dosta iskustva te me i OOC zanima medicina.

2.2 EMS ima ogromnog RP potencijala kojeg bi pokušao iskoristiti što je više moguće.

2.3 Na ovom serveru igram preko 8 mjeseci i mislim da sam sa tim iskustvom spreman da vodim organizaciju kao što je EMS. Također mislim da bi sa mojim iskustvom riješio svaki manji ili veći problem koji bi se pojavio. Bio sam u svim državnim organizacijama (osim LSPD-a) i u dosta njih sam bio dio high komande.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

3.1 Nakon događaja u bolnici bi bila minimalno 2-3 bolničara zato što jedan ne može sam izliječiti 20ak ljudi bez da nastane kaos.

3.2 Podijelio bi EMS na 4 sektora, a to su: Sektor hitne medicinske pomoći (sektor koji bi išao na intervencije) , Sektor bolnice, Sektor provjere zdravlja državnih organizacija i Sektor laboratorija. Svaki sektor bi imao svoga vođu koji će biti zadužen za njega. Kad bi osoba bila zapošljena u EMS, 1 dan bi prošla kroz sve sektora i na kraju odlučila u koji sektor želi ići. U slučaju da jedan sektor u određenom trenutku nema dovoljno ljudstva za posao koji treba odraditi, ljudstvo iz ostalih sektora moglo bi im pomoći uz dozvolu višeg čina.

3.3 Potrudio bi se i da je Sandy Shores bolnica puna što je više moguće te bi radnike rade u njoj nagrađivao novčanim bonusima.

3.4 Vozila za intervencije morale bi se prijavljivati na radio kako bi u svakom trenutku znali koliko je vozila u gradu, također ukoliko je dosta ljudi iz sektora hitne medicinske pomoći u gradu, u vozilima bi bila 2 bolničara, jedan koja će prijavljivati vozilo i pružati pomoć ljudima i drugi koja će voziti.

3.5 Uveo bih sustav žalbi na radnike, u slučaju da se radnik bude ponašao nepristojno ili neprimjereno prema osobi kojoj pruža pomoć, građanin bi imao pravo podnijeti žalbu na njega, jer ponašanje zaposlenika EMS-a mora biti na najvišem mogućem nivou.

3.6 Uveo bih zanimljivije i realističnije rankove te realističnija vozila.
 

Thekuca

Player
Player
Joined
Jul 25, 2022
Messages
85
Informacije
1. Vaše ime u RL: Konstantin Popovic
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GTM - 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9+
5. Vaš Diskord: Kole#3166
6. Vaše Ingame ime: Cody Darkin
7. Vaš ID: 8500

Dodatne Informacije
1. Lider za: LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Doktor sam sa gramatikom , znam da vodim org bio sam co-leader u 3 genga i jednoj drzavnoj , Imam spremljene ljude ja org , znam kada se odrzavu eventi i koliko puta dnevno ( LF eventi) .
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Bicu odan lider , pazicu sta moji clanovi kucaju , odobravalju , davacu bonuse na 50 oglasa napisanih dnevno ( bonus ce da bude 100k iz mog dzepa) , bice vrlo malozalbi na nas , diskord server ce da bude uredjen ko nikad do sad , ima jos puno stvari ali ovo su glavne.


Ovo ce biti rankovi:


1.Suspenzija
2. Aplikant
3. Mlađi oglasivač
4. Oglasivač
5. Senior oglasivač
6. Senior oglasivač II

7. Koordinator oglasa
8. Glavni urednik oglasa
9. Kamerman
10. Reporter
11. Novinar
12. Istraživački novinar
13. Urednik novinarstva

14. Odgovorni urednik
15. Glavni urednik GRT-a
16. Voditelj događaja
17. Koordinator događaja
18. Kreator događaja
19. Menadžer događaja
20. Menadžer
21. Supervizor
22. Sekretar

23. Zamenik direktora oglasa.
24. Zamenik direktora GRT-a
25. Zamenik direktora događaja
26. Direktor oglasa
27. Direktor GRT-a
28. Direktor događaja
29. Zamenik direktora
30. Direktor



HVALA NA PAZNJI BRACOO!!

56c48d105bf488c87dd4caa5b0e9a805.gif
apsolutno sve rankove si iskopirao cemu to??
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom