Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Mateja
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: Matke#0001
6. Vaše Ingame ime: Matke Magluta
7. Vaš ID: 11156

Dodatne Informacije:
1. Lider za...
Marabunta Grande


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Zato sto imam veliku zelju za RP-anjem bande i sto imam mnogo ljudi iza sebe koji bi bili u organizaciji, te bi ucilini mnogo ovaj period mog mandata mnogo zanimljivijim.
Veoma dobro poznajem pravila servera, pogotovo ghetto pravila i pravila zauzimanja teritorija. Kod mene bi bila maksimalna ozbiljnost sto se tice ponasanja u ghettu, na eventima i u HQ.
Imam dosta iskustva u gangu, preko 6 meseci sam proveo u gangovima kao co-leader ili hc, ne samo sto sam proveo toliko vec sam naucio taktike na svakom eventu. Napad na vojnu bazu bi se radio minimum 1 dnevno kao i Gunstore, 24/7 Market i naravno neka situacija sa taocima van grada!
Ne bi se forsirali turfovi kao sto svaka banda u poslednja 4 meseca samo turfove forsira i nista drugo ne radi vec ce turfovi ce imati svog leadera koji ce voditi svoj tim, i pokusacemo uzeti sto vise teritorija.




3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Pa glavni problem u svim organizacijama jeste MG i KRP. Kod mene bi se znalo kako i sta, OOC razgovor je strogo zabranjen, za to postoji discord itd..
Takodje IC eventi poput: Money run, Sumbarine su zaobravljeni, ta dva eventa bih najvise forsirao iz razloga sto su postali previse zaboravljeni i bukvalno su samo drzavne org na njima.
 
Last edited:

Roko Balboa

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
67
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Vito
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: vito123#5073
6. Vaše Ingame ime:
Vito Pimpeek
7. Vaš ID: 10843

Dodatne Informacije:
1. Lider za...
Marabunta Grande


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Zato sto cu imati vec 5 proslih lidera u org jer sam si jako dobar sa svima u gradu i imali bi najbolji rp IKADAi mislim da bi odlicno vodio ovu org.
Veoma dobro poznajem pravila servera, pogotovo ghetto pravila i pravila zauzimanja teritorija. Kod mene bi bila maksimalna ozbiljnost sto se tice ponasanja u ghettu, na eventima i u HQ.
Imam dosta iskustva u gangu, preko 5 mjeseci sam proveo u gangovima kao co-leader ili hc, ne samo sto sam proveo toliko vec sam naucio taktike na svakom eventu. Napad na vojnu bazu bi se radio minimum 1 dnevno kao i Gunstore, 24/7 Market i naravno neka situacija sa taocima van grada!

Igrali bi i turfove jer imam vec main turf team nadam se da cete razumijeti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Vec sam bio kako sam i rekao hc u skoro pa svima org. Znam kako povisiti rp razinu na maximum. Admini nadam se da cete razumijeti i sve vas volim.

Does-Andrew-Tate-Have-Kids-Heres-What-the-Controversial-Influencer-Says.jpg

 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Niksa Venganza

7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider da Marabunta postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Niksa Venganza

7. Vaš ID: 12925

Dodatne Informacije

1. Lider za: The Ballas Gang

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider da The Ballas Gang postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Ady Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
359
1. Vaše ime u RL: Adem
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8 do 14 sati
5. Vaš Diskord: Ady#7106
6. Vaše Ingame ime: Ady Diesel
7. Vaš ID: 14735

Dodatne Informacije

1. Lider za... Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.1 Bio sam u svim kriminalnim bandama tako da sam upucen u sve ciljeve bande.
1.2 Pokazao bih snagu dobro organizovane bande.
1.3 Posvetio bih se obuci svakog pojedinca.
1.4 Dokazao bih da drzavne organizacije nisu u stanju da nadvladaju bandu
1.5 Napravio bih saveze i sa drugim bandama kako bi bili jaci.
1.6 Aktivirali bi se u polju kriminala.
1.7 Ako prodjem za leadera zelim da ova organizacija dosegne svoj maksimum i ostane upamcena zauvijek...
1.8 Pun sam ambicije i zelje za uspijehom te znam da bi bio odlican leader i da bih odlicno vodio organizaciju do uspijeha...
1.9 Posvetio bih se svakom pojedincu posebno kako bi svi bili savršeno dobri u radu svog zadatka(tj.posla).

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1.1 Maksimalna ozbiljnost tokom obavljanja kriminala.
1.2 Posvecenost visokoj profesionalnosti u radjenju kriminalnih radnji.
1.3 Koristenje samo ic razgovora tokom rada i ispitivanja za ulazak u organizaciju.
1.4 Svi bi savršeno poštovali rp pravila, jer u protivnom ko nepoštuje dobija kick iz org..

4.Motto "Ballas Gang"
Ballas Gang!!! Problem za svako rijesenje...

5.Misija Ballas Gang-a:
1.1 Osigurati strah u ljudima...
1.2 Raditi graffite na poznatim mijestima kako bi uvukli strah u kosti drzavnim org. i drugim bandama...
1.3 Odrzati prijateljstvo i slogu medju clanovima
1.4 Uvijek biti u prvim borbenim redovima.
1.5 Uvijek izaci kao pobijednik iz bilo koje situacije...
1.6 Povecati stopu kriminala.
1.7 Povecati mrznju i neslaganje medju drzavnim org.

6.Prica Ballas Gang-a:

Davne 1540. godine. Nakon otkrivanja ostrva na kom se nalazi nama dobro poznati grad San Andreas.
Osniva se prva oficijalna drzavna jedinica sa svojim odredom koja je tada trebala sprijecit dolazak nezeljenih ljudi i politicara na ostrvo.
Ta jedinica je nazvana "Sahp"...Nakon par godina nakon detaljnog istrazivanja ostrva i otkrica o bogatstvu ruda u centralnom podruciju ostrva.
Donosi se odluka o naseljavanju ostrva.Prvih par godina nakon donosenja tog zakona su se gradile stambene jedinice za boravak doseljenika.
Za samo 5 mijeseci useljeno je preko 25.000 doseljenika sto je dovelo do snazne popularizacije ostrva sto je jako pomoglo i samom turizmu novo pronadjenog ostrva.
Tim postopkom se povecavalo bogatstvo drzave a i njenih stanovnika...Povecavanjem turizma povecavala se i pohlepa politicarasto je dovelo do raspada do tada najsnaznije jedinice "Sahp-a" .
Nakon tog raspada funkcijonalnost turizma i sigurnost posijetioca je drasticno opala sto je vodilo do odlaska stanovnika.Kako sve nebi palo u vodu (tj. propalo)
dolazi covijek pod imenom "Uros".On nas upoznaje sa svojim znanjem i iskustvom putovanja svijetom te nam prica razne price iz svog zivota.Nakon samo par sati njegovog govora ljudi su ga zavoljeli.
I tako kroz njegovo pricanja dogadjeja dolazimo na temu osnivanja nove drzave...
Ispricao nam je pricu u kojoj je on pomogao osnovati drzavu na dalekom istoku.Ali u sred price prekida ga jedan covijek pod imenom "Aldijan" koji mu predlaze da na tom ostrvu osnujemo novu drzavu pod imenom "San Andreas"....
Nakon dugih pregovora Uros pristaje da stanovnicima pomogne osnovati drzavu.Potpisavsi ugovor sa svim glavnim politicarima u svijetu o stvaranju nove drzave uros pristaje na clanak o
ugovoru trgovanja rudama kojim je ovo ostrvo bogato.U clanku stoji da je novo nastala drzava San Andreas duzna davati 20% svih ruda unutar ostrva.Kako bi se izbijegao raspad novonastale drzave dovodi se zakon o
uvodjenju drzavnih firmi kao sto su Bolnica(EMS) , Centralna Policija(LSPD) , Federalni Istraziteljni Biro(FIB) i SAHP.Kako su godine prolazile drzava je zavrsavala u sve vecim dugovima te su morali uvesti Porez
Koji je uspijevao da vrati ostale dugove.Ali kako je vrijeme odmicalo stanovnici su se poceli masovno iseljavati sto je dovodilo do masovnih nereda na granicama.Tada vlada drzave San Andreas uvodi zakon u stvaranju nove drzavne
jedinice to jest firme pod nazivom "NG" koja je trebala biti brza i efikasna u sprovodjenju zakona na granicama drzave kao i ukidanju drzavnih nereda.Sto je ona i uspijevala...
Prvi General je bio Marko Markovic koji je odlicno sprovodio zakon.Nakon nazalost njegove prerane smrti u 37. godini zivota izabran je novi General koji se zvao Radovan Radovanovic
koji je bio korumpiran te je brzo smijenjen....I tako dugi niz godina NG je uspijevao da radi svoj posao uz jako slabe Generale i uz njihove kratke mandate.I tako dolazimo do 2022. godine u 8 mijesecu
kad je izabran do sada zadnji General koji se zvao Ady Benz koji je kasnije jako dug niz gdina uspijevao voditi firmu NG-a i sprovoditi zakon na granicama drzave San Andreas i očuvati sigurnost stanovnika i posijetioca.
Na pocetku njegovog mandata Ady je odmah stekao paznju i postovanje kod svih gradjana drzave i tako stekao povijerenje kod istih sto je jako pomoglu sprovodjenju zakona na granici....I tako sve do 29.9.2029 kad je
Ady poginuo na pljacci banke dok je pokusavao spasiti njegovu zenu iz pozara koja je bila oteta od strane bande pod nazivom Ballas.Ta godina proglasena je godinom tuge zbog smrti do tada najboljeg drzavnog Generala ikada...
Zbog njegovih uspijeha zaledili su ga u kapsuli i stavili ga na glavni trg drzave kako bi ga svako gledao kao heroja.Par stotina godina kasnije od tog dogadjaja.Novinarska agencija LifeInvader izvijestava gradjane kako je banda
Ballas Gang razbila kapsulu i ukrala tijelo slavnog heroja Ady Benza.Policija je danima tragala za nestalim tijelom i clanovima bande.Nakon desetina odradjenih istraga bandi ni traga...
Mijesec dana posle incidenta u vladu stize pismo od covijeka Ady Diesel-a za kog se kasnije saznaje da je zapravo Ady Benz.U pismu stoji da je on zapravo ozivljen sa ukradenom tajnom ukradenom tehnologijom koju je on sam napravio.
Dalje u pismu stoji kako je on prije smrti dobio obavijest o tome sta ce se desit sa njegovom zenom.Tako da je imao osijecaj da ce i on umrijet te je zbog toga napisao pismo vodji tadasnje Ballas Gang bande za kog se
smatra da je njegov brat.Utom pismu je stojalo

" Dana 28.9.2029 ja ti saljem mapu gdije je sakrivena tajna tehnologija od neprocijenjive vrijednosti.Koja ce pripas samo tebi i tvojim nasljednicima.Sa obzirom da cu da poginem
za uzvrat te tehnologije kad je nadjete zelim samo da me ozivite.Nakon toga ta tehnologija ostaje direktno vama koja ce vam mnogo sluzit.Tvoj brat Ady Benz..."

Nakon sto je policija procitala sve dokaze koje je nasla shvatila je da je u velikoj opasnosti.Tri dana poslije toga saznaju da je otet jedan policajac, sa tim saznanjem odmah salju sve jedinice na
talacku i zovu svo moguce pojacanje...Na talackoj situaciji zaticu Covijeka koji po tijelesnoj gradji izgleda kao Ady Benz koji predvodi bandu...Tako saznaju da je ono sto su procitali u pismu zapravo istina...
Zbog svih jedinica koje su bile na situaciji uspijele su da sprijece talacku i da zarobe otmicare...Nakon dugih ispitivanja svih otmicara.Osudjuju ih na dozivotnu kaznu.Cijela banda Ballas Gang-a je uhapsena...
Zajedno i sa Ady-em.Ady u zatvoru u teretani upoznaje covijeka koji mu nudi promijenu imena i dosijea za sitan novac.Ady prihvata ponudu.Nakon sto je to obavio dao je i vise para nego sto je taj covijek zahtijevao.Tako da je on
odlucio pomoci Adyu-u i njegovoj bandi da pobijegnu...Oni su to uspijeli nasli su mijesto njihovog sijedista gdije ce se skrivati od policije...Ady u bandu uvlaci najbolje pucace u drzavi.Nakon par treninga sa novo
nabavljenim oruzijem Ady krece u akciju.Sa obzirom da Ady sad ima drugo prezime i novi dosije on lako uspijeva uci u zgradu vlade i kindapovati guvernera bez da iko primijeti.Nakon uspijesne talacke situacije Ady je stekao
ogromno bogatstvo za svoju bandu.Na kraju price iz LifeInvadera saznajemo da je bivsi heroj Ady Benz novi kriminalac Ady Diesel kojem je samo cilj osvetiti se drzavnim organizacijama zato jer nisu bile u stanju

zastititi njegovu zenu...Tu saznajemo kako Ady iako je osumnjiceni kriminalac da zapravo ima briznost u sebi i kako ne zeli dozvoliti da mu se isto desi opet...

Rankovi:

1. Suspended
2. New Balla
3. Homie
4. Ghetto Team
5. Gangster
6. Graffiti team
7. Graffiti Team Leader
8. Turfer
9. Capo
10. Big Homie
11. O.G
12. Co-Leader

13. Leader



Hvala na pregledavanju "Prijave" (preporucujem da se procita dva puta...)
 

sabanvenganza

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
256
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7
5. Vaš Diskord: phillip#4199
6. Vaše Ingame ime: Filip Zero
7. Vaš ID: 16688

Dodatne Informacije

1. Lider za..Ballas

2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
Pre svega,jos od kad sam poceo da igram sa svojim prijateljima zajedno smo odlucili da udjemo u neki gang jer nas je uvijek privlacila ta ilegalna strana, vremenom sam naucio sva pravila za gang. Prijavljujem se za lidera jer mislim da bih mogao da napravim ozbiljan gang jer imam puno stecenog iskustva. Kroz praksu sam naucio sve bitne stvari potrebne da bi jedan gang napredovao.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Naravno da bih pokusao da poboljsam roleplay u svakom pogledu pocevsi od toga da ne bih primao bilo koga u organizaciju (nedovoljno zrele clanove zajednice koji ne mogu da shvate svrhu RP-a samim tim zele da pobjede u svakoj situaciji). Smatram da bih sa svojim poznavanjem RP-a i negovih pravila uspeo da procenim ko je dovoljno dobar za GANG. Samim tim bih uspjeo da uzdignem jednu snaznu organizaciju.Imam spremnih desetak ljudi koji bi bili aktivni, spremni i voljni da mi pomognu u razvijanju nase organizacijje u svakom smislu pa i u RP-u.
 
Last edited:

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
1. Vaše pravo ime Patrik
2. Imate 16 godina
3. Vremenska zona GMT +1
4.Online prosjek tijekom dana 5-8h dnevno
5. Vaša Discord dinja # 8200
6.Vaš nadimak Patrik Melone
7. Vaš ID 9879
Dodatne informacije
1. Vođa ... The Ballas Gang
2. Zašto želite biti voditelj ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

2.1 - Imam puno iskustva, bio sam u svim organizacijama koje postoje na serveru, svaki dan igram server već 9 mjeseci i svaki dan stječem nova iskustva. Znam sva pravila RP i Servera napamet, zbog čega smatram da sam validan da postanem Voditelj takve organizacije.

2.2 - Mislim da je dio Roleplaya da ako nema puno djece u organizaciji, ljudi ne bi ovu organizaciju shvatili ozbiljno, jer bi djeca radila svoje non-stop i uništavala RP drugima, tako da je moje mišljenje da treba sve likvidirati mlađi od 13 godina s obzirom na iskustvo i kvalitetu samog RP-a. Ne kažem da su sva djeca loša, ima ih nekoliko koji znaju RolePlay, ali sve u svemu, mislim da je najbolje uvijek imati starije ljude na koje se možete osloniti kako ne biste prekršili pravila poslužitelja.

2.3 - Treće za mene je aktivnost na događanjima same organizacije, pri pristupanju organizaciji važno je krenuti ispočetka i biti korektan prema svim njezinim članovima. Skladište je prazno na samom početku mjesečnog termina, tako da biste trebali ići na događaje streljiva kao što su Clandestine, Battleship i, naravno, pljačka trgovine oružjem i taoci za financije organizacije!

3. Vaši prijedlozi za poboljšanje razine igranja uloga u organizaciji:
Moj savjet je da se samo zabavite i poštujete pravila samog RP-a kao i servera. Greški uvijek ima, ali mogu se ispraviti, svugdje sam bio visoko rangiran, u kojoj god organizaciji bio. Stoga mislim da ne bi bilo pretjeranih grešaka, jer znam pravila i mogu riješiti svaki problem koji mi se nađe na putu. Nadam se da ćete imati priliku za intervju i sretno ostalima!
 
Last edited:

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
1. Vaše pravo ime Patrik
2. Imate 16 godina
3. Vremenska zona GMT +1
4.Online prosjek tijekom dana 5-8h dnevno
5. Vaša Discord dinja # 8200
6.Vaš nadimak Patrik Melone
7. Vaš ID 9879
Dodatne informacije
1. Vođa za
Marabunta Grande
2. Zašto želite biti voditelj ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

2.1 - Imam puno iskustva, bio sam u svim organizacijama koje postoje na serveru, svaki dan igram server već 9 mjeseci i svaki dan stječem nova iskustva. Znam sva pravila RP i Servera napamet, zbog čega smatram da sam validan da postanem Voditelj takve organizacije.

2.2 - Mislim da je dio Roleplaya da ako nema puno djece u organizaciji, ljudi ne bi ovu organizaciju shvatili ozbiljno, jer bi djeca radila svoje non-stop i uništavala RP drugima, tako da je moje mišljenje da treba sve likvidirati mlađi od 14 godina s obzirom na iskustvo i kvalitetu samog RP-a. Ne kažem da su sva djeca loša, ima ih nekoliko koji znaju RolePlay, ali sve u svemu, mislim da je najbolje uvijek imati starije ljude na koje se možete osloniti kako ne biste prekršili pravila poslužitelja.

2.3 - Treće za mene je aktivnost na događanjima same organizacije, pri pristupanju organizaciji važno je krenuti ispočetka i biti korektan prema svim njezinim članovima. Skladište je prazno na samom početku mjesečnog termina, tako da biste trebali ići na događaje streljiva kao što su Clandestine, Battleship i, naravno, pljačka trgovine oružjem i taoci za financije organizacije!

3. Vaši prijedlozi za poboljšanje razine igranja uloga u organizaciji:
Moj savjet je da se samo zabavite i poštujete pravila samog RP-a kao i servera. Greški uvijek ima, ali mogu se ispraviti, svugdje sam bio visoko rangiran, u kojoj god organizaciji bio. Stoga mislim da ne bi bilo pretjeranih grešaka, jer znam pravila i mogu riješiti svaki problem koji mi se nađe na putu. Nadam se da ćete imati priliku za intervju i sretno ostalima!
 
Last edited:

Allen Sikter

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
1,577
1. Vaše ime u RL: Alen
2. Vaše godine: 29
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 do 12H
5. Vaš Diskord Allenx73#5779
6. Vaše Ingame Allen Sikter
7. Vaš ID: 20824 Dodatne Informacije 1. Lider za LSPD 2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -Prvi razlog: Prvenstveno zelim da kazem da sam ja bio jedan od najaktivnijih clanova LSPD-a . Razlog tome jeste sto sam zavoleo tu organizaciju i ljude koji su bili u njoj. Pored toga mnogi ljudi na serveru su me upoznali i mnogi zeljno iscekuju zbog mog kvalitetnog rada da ja jednog dana postanem lider. -Drugi razlog: LSPD kao organizacija ima siroku granu poboljsanja roleplay-a na serveru, ja kao lider organizacije bi doprineo istom iz razloga sto sam vec dugo vremena tu kao sto sam vec naveo i vodio sam mnoge akcije tipa pljacke,pregovaranja ,racije u saradnji sa FIB-om i ostalim drzavnim organizacijama. -Treci razlog: Ja ako postanem lider ja cu nastaviti istim tempom kojim sam se i do sad vodio jer taj nacin mog vodjstva je doprineo tome da ljudi koji su radili sa mnom su zavoleli LSPD, i dalje cu drzati ozbiljnost i postovanje hijerarhije odnosno vecih cinova kako dolikuje jednoj drzavnoj ustanovi. 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. 1. Na pocetku svega ukratko cu objasniti koje bih biroe ubacio u sluzbu: -Patrolno osoblje: Ovaj biro ce se baviti iskljucivo patroliranjem grada kako se i do sad bavio, tu ce se vrsiti zaplena vozila,pisanje kazni u vidu saobracajnih prekrsaja i obavljace se pretres lica i vozila ukoliko lice poseduje kriminalni dosije, lica ce se privoditi u zatvor ukoliko se nesto ilegalno pronadje kod istih. -Istrazno osoblje: Ovaj biro ce se baviti istraznim zadacima u pogledu pracenja lica sumnjivih i prikupljanje bitnih informacija a po potrebi i organizovati operaciju noz gde ce se dogovarati sastanak sa osumnjicenim za kupoprodaju ilegalnog oruzja. -Vazdusna podrska: Ova jedinica sluzi za nadgledanje sa visine ukoliko vrsimo neku poteru za licem koje se trazi. Moze sluziti u vidu evakuacija taoca koje sam vec koristio jer je to najbolji nacin da se civil sa pljacke sprovede do bolnice bez problema na putu. -Specijalne jedinice: Kao I sama rec sto kaze ovaj jedinica sluzi za specijalne zadatke kada su u pitanju Racije gde se mora strogo drzati u pripravnosti jer se ulazi u najkriticnije delove grada I oblaci se uniforma koja je namenjena za to. -Radarska kontrola: Kontrola brzine vozila u gradu je vrlo bitna jer se cesto desavaju saobracajne nezgode ,samim tim ova jedinica ce se baviti iskljucivo kontrolisanjem brzine te pisati kazne ukoliko dodje do prekoracenja iste. 2. Nakon primanja novih Police Regruta momentalno cemo se obazirati na njihovom ucenju tj. Oformljavacemo akademije koje ce voditi Vodja I njegovi zamenici obuke i takodje instruktori obuke koji poloze za tu licencu jer zelimo da nasi clanovi budu ozbiljni i obuceni da mogu da se snadju u svakoj datoj situaciji da ne postoji situacija u kojoj ne mogu da se snadju i da ne znaju. 3. Sledeca stvar koju cu ubaciti bice obavezna a to je popunjavanje raznih evidencija kao npr. Ako se desila pljacka I mi smo preuzeli taoca, belezice se njegove izjave kako je doslo do toga te je on postao taoc. Ubacicu kazne ,radarske kontrole, hapsenja,zaplene,zahtev za sastanke i zahtev za vracanje u sluzbu. 4. Dodacu ovde da ako budem u mogucnosti zamenio bih neka vozila koja trenutno imaju I na taj nacin bih dao motivaciju svim clanovima bilo kojeg biroa da se zna koje vozilo sluzi za sta. 5. S obzirom da do sada smo imali zategnutu situaciju sa ostalim drzavnim organizacijama ja sam bio taj koji je smirio te odnose i poboljsao ih na maksimum u poslednjih 15 dana LSPD-a , mi kao celokupna drzavna organizacija treba da funkcionisemo kao jedno I da se postuje svaka organizacija koja je iznad I koja je zaduzena da kontrolise LSPD u datom trenutku ,ja cu se maksimalno truditi da ispostujem svaku. 6. Da bi organizovao treninge sa NG koji bi se odrzavali u NG bazi sa prethodnim dogovorom sa njima naravno. Trening bi se bazirao na fizickoj I psihickoj bazi tj. Bazirao bi se na povecanje snage i profesionalno koriscenje vatrenog oruzja, tj preciznost. Ovo su samo neke stvari koje bih ja ubacio i zelim da obavestim da vec imam spreman tim koji ce biti deo vrhovne komande da bi se sto pre oformili i krenuli sa radom. Sretno svima!!
 
Last edited:

Miro Sumar

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
108
Vaše ime u Rl:Slave
Vaše godine u Rl:16
Vremenska zona:GMT + 1
Prosećna Aktivnost na dan: 7h
Vaš Discord:SlaveTrave#8494
Vaše ingame ime:Miro Sumar
VAš ID:12191

___________________________________


Dodatne Informacije

1.Leader za : Los Santos Police Department(LSPD)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Ljubav prema Fakciji
Od samog početka mog RolePlay-a na ovom Serveru (GrandRp),sam u organizaciji LSPD.Lspd za mene predstavlja jedna od najbitnijih organizacija na ovom serveru.Isto tako,oduvjek imam želju voditi neku fakciju,a više me privlaće državne.Ova fakcija je jedna od najboljih na serveru,ako ne i najbolja.

2.Odgovornost prema fakciji
Kao što možemo primjetiti svi na serveru,svakih nekoliko dana ova organizacija dobija Leadera,ali nakon par dana organizacija dobije disband..
Zašto da bude tako?Zašto da ova organizacija ne dobije nekog odgovornog leadera,koji pre svega može biti iskusan,odgovoran i sve što ide uz to.Kroz ovu organizaciju prošli su dosta leadera,ali samo nekoliko je vodilo dobro.Zbog toga,ako dobijem leader-a,planiram voditi organizaciju kao Odgovoran leader!

3.Iskustvo
Svaka organizacija zahtjeva dosta iskustva,pa isto i LSPD.Po mom mišljenju,leader organizacije treba imati iskustva u više organizacija(Ako se kandidira za State,treba imati iskustva u više state org.Ako se kandidira za gang,treba imati iskustva u više gang org.)Kao što sam već naveo,imam iskustva iz više organizacija.

Lspd - 3 meseca
Sahp - 1 ipo mesec
Fib - 1 mesec

Uglavnom,imam 5 meseca iskustvo u državnim org.Prošao sam kroz dosta situacija,loših i dobrih.Smatram,da sam dovoljno iskusan voditi Lspd.

___________________________________

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1 -Struktura(Stara)
Da budem iskren,najviše mi se sviđa stara struktura,a ona bi izgledala ovako:

PATROLNO OSOBLJE:

POLICE RECRUIT
POLICE OFFICER I
POLICE OFFICER II
POLICE OFFICER II (SWAT)
POLICE OFFICER II (HSIU)
POLICE OFFICER II (AIR SUPPORT)
POLICE OFFICER III
POLICE OFFICER III (SWAT)
POLICE OFFICER III (HSIU)
POLICE OFFICER III (AIR SUPPORT)

SUPERVIZORI:

ZAMENIK VODJA PATROLA(ZVP)
NAREDNIK I
NAREDNIK II
NAREDNIK II (KOMANDIR STANICE)

ISTRAŽNO OSOBLJE:
INSPEKTOR I
INSPEKTOR II
GENERALNI INSPEKTOR
GLAVNI GENERALNI INSPEKTOR

KOMANDA POLICIJE:
PORUCNIK I
PORUCNIK II

KAPETAN I
KAPETAN II

MAJOR I
MAJOR II

VRHOVNA KOMANDA:
PUKOVNIK
ZAMENIK NAČELNIKA
NAČELNIK


Ova struktura je bila kada sam ja bio clan Lspd-a,smatram da je najbolja koja je bila do sada.

__________________________________________

2 - Patrola i zaplena

Patrola i zaplena su jedna od najbitnijih stvari lspd-a,tako da uvjek moraju biti aktivni.

Svaki recruit koji udje u organizaciju,procice kroz obuku o tome kako se radi zaplena i kako se pravilno patrolira.

3 - ISTRAŽNO OSOBLJE:
Istražno osoblje je bitna stvar u svakoj org.Ovo osoblje kod nas bavit će se rešavanjem kriminalnih slućaja,Operacije nož itd...Vodja istražnog osoblja bit će organizator svih akcija,odgovoran za svoje osoblje...Isto tako,kako bi postali Inspektor I,Officer bi morao proći kroz nizu treninga,obuka,priprema...

4.Više jedinica


Hsiu(High Speed Interception Unit)
Ova jedinica(hsiu),služi za presretanje.Svaka jedinica mora da ima vođu,njegovog zamenika i par ćlanova.Jedinica Hsiu zahtjeva imati više vrsta automobila.Vođa high speeda posjedovat će najbrže vozilo.
Njegov zamenik,organizirat će minimum 3 vežbe nedeljno,kao bi bilo poboljšano upravljanje vozilom.

SWAT(Special Weapons And Tactics)
Ova je najbitnija jedinica u Lspd-u.Dužnost SWAT-a je organiziranje taktika,prisustvo na specijalne akcije,Organiziranje specijalnih akcija.Ova jedinica zahtjeva blindirana i oklopna vozila,isto tako ova jedinica imat će najviše članova.Isto tako,jedinica SWAT mora imati trening najmanje 3 dana u nedelji.Na treningu,bit će vežbe za pucanje,rukovanje oružijem,taktika....


Air Support
Air support jedinica u prevodu žnači vazdušna podrška.Ova jedinica zahtjeva upravaljanje helikopterima,te veliku disciplinu.Vodja air support-a,pre primanje novih ćlanova,održavat će obuku za vožnju helikoptera
 

Danilo Markovic

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
34
1. Vaše ime u RL: Danilo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-8 h
5. Vaš Diskord: B4S1C#6569
6. Vaše Ingame ime: Danilo Markovicc
7. Vaš ID: 7577

Dodatne Informacije
1. Lider za... LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1-Na osnovu svog dosadasnjeg rada u svim drzavnim organizacijama,odlucio sam da budeo vlasnik LSPD.Takodje smatram da bi trebao da budem vlasnik ove organizacije zbog svoje spretnosti i ozbiljnosti koje sam prosao tokom svog rada.

2-Do sada sam bio u LSPD 3 mandata(od regruta sam dosao do vodje istraznog osoblja),u GOV sam radio kao tajna sluzba i u FIB sam radio kao pripadnik detektivskog sektora.Bas zbog svog dosadasnjeg rada i iskustva u drugi bezbjednosnim(drzavnim) organizacijama moze doprinjeti dosta dobrih stvari u zajednickom radu.

3-Rad koji sam stekao sam odlucio uloziti u ovu organizaciju,i smatram da sam kvalitetan da vodim ovu organizaciju.Cvrsto bih se drzao svih zakona i radio bih po njima.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvenstveno zalagao bih se za bolju saradnju sa drugih drzavnim organizacijama i stvarao bih odnose izmedju zaposlenih i drugi bezbjednosnih organizacija.Takodje na prvom mjestu je i bezbjednost gradjana,koju bih itekako povecao.U svakom momentu tu bih bio za svoje kolege i trudio bi se da sto bolje i profesionalnije rade svoj posao.Vise kontrole na kriminalom.Uvijek moramo da budemo upuceni u sva kriminalana desavanja u nasoj okolini i uopste desavanja u gradu.Kao vodja trudio bih se da budem u svakoj situaciji tu,jer je to kljucna i vazna stvar svake drzavne organizacije.Zelio bih takodje da radim sa ozbiljnim ljudima koji su upoznati u stvari koje treba da se rade u ovoj organizaciji,tako da bi moji zahtjevi bili 10 godina u gradu i cist dosije.
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
346
Vase ime u RL: Vanja
Vase godine: 18
Vremenska zona: GMT +1
Prosečna aktivnost na dan: 8+ sati
Vaš discord: Screety#1115
Vaše ingame ime: Choban Gamakichi
Vaš ID: 3740

1. Lider za Ballas

2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije?

2.1 Bio sam Co-Leader u Ballas-ima, Bloods-ima i Families gangu te samim tim već znam kako je to voditi neku organizaciju i kakva je to odgovornost

2.2 Dok sam bio u gangovima najvise sam se fokusario na sam RolePlay i talačke, pljačke, likvidiranje visokoh činova policije i zbilžavanje sa ostalim gangovima tako da ne bi bilo puno problema u Ghettu

2.3 Već imam spremnu ekipu koja zna sva pravila servera i koja takodje već ima iskustva sa gangovima. Oni takođe najviše preferiraju sam RolePlay zato sto je to ono što server čini zabavnim za igranje.

2.4 Kako sam mogao videti do sada je bilo par ljudi koji su Gang uzimali samo zbog turf-ova sto je po meni bas glupo zato što gang sluzi da bi se RolePlay-ao gangster a ne da bi se samo pucali

2.5 Što se tiče evenata, to je veoma bitna stvar za napredak organizacije zato sto se osvajanjem evenata dobija oruzije i novac koji veoma dobro mogu da posluže za dalji RolePlay te bi forsirali da idemo na sto vise evenata u toku dana.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

3.1 Prvo i najbitnije ne bih primao ljude ispod 16 godina i morali bi znati apsolutno sva Ghetto i RP pravila.

3.2 Redovno bi radio RP situacije u kojima bi možda to bili ratovi sa drugim gangovima, teroristički napad na neku od vladinih organizacija, pljacke i talačke

3.3 U nekom trenutku bih verovatno pozvao sve članove bande na privatan razgovor da ne bi bilo drukara u bandi.

3.4 Auta bi većinom uzeo low ridere i tako te starije aute da bi RP-ali prave gangstere a ne 15 ljudi sa puskama i sportskim autima poput jugulara, neone itd.

Hvala na izdvojenom vremenu da pročitate moju prijavu, takođe srećno svima na ispitivanju - Choban Gamakichi
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
346
Vase ime u RL: Vanja
Vase godine: 18
Vremenska zona: GMT +1
Prosečna aktivnost na dan: 8+ sati
Vaš discord: Screety#1115
Vaše ingame ime: Choban Gamakichi
Vaš ID: 3740

1. Lider za Marabunta

2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije?

2.1 Bio sam Co-Leader u Ballas-ima, Bloods-ima i Families gangu te samim tim već znam kako je to voditi neku organizaciju i kakva je to odgovornost

2.2 Dok sam bio u gangovima najvise sam se fokusario na sam RolePlay i talačke, pljačke, likvidiranje visokoh činova policije i zbilžavanje sa ostalim gangovima tako da ne bi bilo puno problema u Ghettu

2.3 Već imam spremnu ekipu koja zna sva pravila servera i koja takodje već ima iskustva sa gangovima. Oni takođe najviše preferiraju sam RolePlay zato sto je to ono što server čini zabavnim za igranje.

2.4 Kako sam mogao videti do sada je bilo par ljudi koji su Gang uzimali samo zbog turf-ova sto je po meni bas glupo zato što gang sluzi da bi se RolePlay-ao gangster a ne da bi se samo pucali

2.5 Što se tiče evenata, to je veoma bitna stvar za napredak organizacije zato sto se osvajanjem evenata dobija oruzije i novac koji veoma dobro mogu da posluže za dalji RolePlay te bi forsirali da idemo na sto vise evenata u toku dana.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

3.1 Prvo i najbitnije ne bih primao ljude ispod 16 godina i morali bi znati apsolutno sva Ghetto i RP pravila.

3.2 Redovno bi radio RP situacije u kojima bi možda to bili ratovi sa drugim gangovima, teroristički napad na neku od vladinih organizacija, pljacke i talačke

3.3 U nekom trenutku bih verovatno pozvao sve članove bande na privatan razgovor da ne bi bilo drukara u bandi.

3.4 Auta bi većinom uzeo low ridere i tako te starije aute da bi RP-ali prave gangstere a ne 15 ljudi sa puskama i sportskim autima poput jugulara, neone itd.

Hvala na izdvojenom vremenu da pročitate moju prijavu, takođe srećno svima na ispitivanju - Choban Gamakichi
 

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
23
1. Vaše ime u RL: Gorazd
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h-zavisi o denu
5. Vaš Diskord: DaGiga#0878
6. Vaše Ingame ime: Gorazd Bregana
7. Vaš ID:24234

1. Lider za... LSPD [ Los Santos Police Department ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,GOV ] i u svakoj od njih sam bio deo od visi cinovi,imam iskusta u ovaj posao i mogu uraditi sve sta je potrebno da se namali kriminal u gradu

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Maksimalno bih se trudio da LSPD kao organizacija bude primer drugim organizacijama i u raboti narqvno i u balans kako sto treba da izgleda jedna ozbiljna organizacija kao sto je Los Santos Police Department LSPD .Komunikaciju u ovu organizaciju zelim uraditi po ROLEPLAY zakonima i napravicu posebne specijalne edinice za:Narkotice,Kriminal..
 

Stupa_Smeker

Player
Player
Joined
Dec 30, 2021
Messages
52
Informacije
1.
Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7 h
5. Vaš Diskord: Stupa#6134
6. Vaše Ingame ime: Stupa Smeker
7. Vaš ID: 6670

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-
U bandama sam od kako sam krenuo igrati na ovom projektu i kako vrijeme prolazi sve manje je roleplay-a, a večina lidera fokusira se na turfove i "pikachu-a" te bih time htio potaknuti više roleplay-a u ghettu i izvan njega... Forsirao bih to da idemo svakodnevno na evente i tako otežamo državnim organizacijama. Samim time što sam u bandama od početka i bio sam vec lider Familiesa, smatram da sam spreman voditi ovu organizaciju i da svojim znanjem i iskustvom mogu naučiti i potaknuti nove igrače da oni isto tako nastave...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Uvesti što manje OOC situacija kako bi se ljudi fokusirali na roleplay svog charactera i samim time bi bilo manje
grešaka.
- Greške članova organizacije bih kažnjavao opomenama.
- Toksičnost i nepoštovanje svih članova organizacije bih strogo kažnjavao.
- Aktivnost članova bi nagrađivao rankup-om i bonusima...
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
1. Vaše ime u RL : Marko
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan : 12h
5. Vaš Diskord : MARE#7329
6. Vaše Ingame ime : Mare Zone
7. Vaš ID : 14907
Dodatne Informacije
1. Prvi razlog: Jer zelim da poboljsam LSPD i da povecam kvalitet roleplay-a.

2. Drugi razlog: Trudio bi se da svaka akcija bude maksimalno odradjena bila to pljacka, talacka, ili neki od eventa

3. Treci razlog: Od kad sam uso u grad bila mi je zelja biti deo LSPD-a. Takodje imam ljude koji bi mi pomagali u vodjenju ove organizacije
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. SWAT. (Specifičan tim za sprovođenje zakona čiji su članovi regrutovani, odabrani, obučeni, opremljeni i raspoređeni da se bave kritičnim incidentima koji uključuju pretnje javnoj delatnosti i na drugi način službenog statusa slobode postojanja / predstavljanja zakona ili sigurnosti mogućnosti)

2. Patrolni Team (glavno zaduzenje je da budu fokusirani na pregled reona koji LSPD pokriva i smanji ugrozavanje bezbednosti saobracaja u svakom smislu)

3. Air Support Team (glavno zaduzenje ove jedinice je da nadgleda prostore kojima je nemoguce doci autom ili brdovite predele i pruza punu podrsku na talackoj situaciji Sniper Team-u)

4. Pregovaracki Team (glavno zaduzenje za Pregovaracki Team je da svojom pricom izvuku zivot taoca na najsigurniji i najbezbedniji nacin i da pregovaraju naravno na nasem reonu tj kada FIB ne pregovara)

5. Inspektorski Team ( kao sto sama rec kaze ova jedinica ce intervenisati u istragama i pronalazenju kriminalnih desavanja na ovoj teritoriji. Pravece mnogo zaseda gde ce SWAT Team pomoci. Takodje ce prikupljati dokaze o mnogobojnim familijama i tako dalje...)
7. Snajperski Team (jedinica je zaduzena za resavanje talacke situacije i drugih situacija gde samo moze resiti ova jedinica)

8.Svakog drugog dana cemo gledati da pravimo raznovrsne treninge bili to pucanje sa gumenim metcima, voznja raznih vozila itd...



unknown.png
unknown.png
unknown.png







SRECNO SVIMA <3
 
Last edited:

Akso Bregana

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
152
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Aksentije
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-12h
5. Vaš Diskord:
AKSO#1891
6. Vaše Ingame ime: Akso Blagojevic
7. Vaš ID: 21014

Dodatne Informacije:
1. Lider za: LSPD


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Imam veliko iskustvo u LSPD, bio sam u vecini drazavnih organizacija (LSPD,GOV,FIB,EMS), znam kako funkcionise ova organizacija, imam zelju biti lider jel znam kako raditi sa ljudima, vise puta sam bio HC, Volim da se borim protiv kriminala i to sam dokazao u svim organizacijama u kojima sam bio.




3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nesto za sta cu se najvise truditi jeste da smanjim situacije u kojima se krse pravila PG i MG (koriscenje rp radio u ooc svrhe, obrnuto itd.) koja se generalno najvise krse u LSPD. Imao bih poseban Undercover tim koji bi se sastojao od grupe inspektora koji bi istrazivali mesto zlocina nakon odredjene kriminalne akcije, obijali gepeke, pretrazivali iste itd. Takodje bih oformio i specijalnu jedinicu SWAT koja bi predvodila i pravila plan za talacke situacije i pljacke, ova specijalna jedinica bi bila prvo mesto gde ce patrolno osoblje moci da napreduje. Isto tako bih napravio Sniper tim koji bi imao maksimalno 3 do 4 aktivna clana koji bi isli na talacke i pljacke kao deo SWAT tima. Postojala bi interventna jedinica koja bih se bavila protestima i nemirima u gradu. Ima li bi barem 1 put nedeljno vezbe fizicke spreme zajedno sa NG. Dao bih sve od sebe da popravim roleplay u ovoj organizaciji, a ovo su bili neki od primera kako bih to uradio.

Rankovi:

- Kažnjen (2 dana)
- Čekanje na obuku
- Član policijske akademije
- Policijski regrut
- Oficir 1
- Oficir 2
- Oficir 3
- Član interventne jedinice
- Zamenik vodje interventne jedinice
- SWAT tim junior
- SWAT tim senior
- Sniper tim junior
- Sniper tim specialist
- Sniper tim vodja
- Inspektor
- Zamenik glavnog inspektora
- Zamenik vodje patrole
- Vodja Patrole
- Instruktor novih članova
- Vodja Interventne jedinice
- Komandant SWAT
- Glavni Inspektor
- Major 1
- Major 2
- Pukovnik
- Zamenik Načelnika
- Načelnik

Radio kodovi:
10-1
Hitan sastanak, svi dolaze na parking u suprotnom dobijaju zasluženu kaznu
10-2 Odrično, negativno
10-3 Ponoviti poslednji prenos na radiu
10-4 Potvrdno
10-5 Hitan prestanak komunikacije na radiu
10-6 Zanemari poslednji prenos
10-7 Odlazak sa dužnosti (obavezno najaviti)
10-8 Dolazak na dužnost (obavezno najaviti)
10-20 Koristi se kada neko traži lokaciju
10-25 Transport zatvorenika do zatvora
10-99 Situacija završena
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom