Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

MachineGun

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
166
1. Vaše ime RL: Igor
2. Vaše godine: 32
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost: 3-8 sati
5. Vaš discord: igyyy#5026
6. Vaše ime in game: Elvis Pritisni
7. Vaš ID: 5674

1. Leader Vagosa

2. Primarni i najvažniji razlog zbog kojeg bih htio voditi Vagose je pokušati uvesti nešto novo na ilegalnu org scenu. U ovom trenutku bio sam u praktički svakoj bandi i gotovo svakoj legalnoj organizaciji. Vidio sam što pođe po zlu: kako se organizacije upozoravaju/raspuštaju, kako funkcionira i ne uspijeva rp između policije i bandi i kako se bande međusobno povezuju u eventima i po gradu. Imam nekoliko ideja za događaje i scenarije RolePlay-a. Dakle mislim da je prva stvar koju bih želio obraditi je RP unutar Vagosa, odnosno između bande i drugih bandi.
Proširujući posljednju točku, želio bih upravljati bandom sa što je manje moguće toksičnosti, stvarajući okruženje u kojem se ljudi mogu osjećati kao obitelj i rasti zajedno, slično kao što je grad bio otkako sam se prvi put pridružio. Bilo je novo i uzbudljivo , i svi su se dobro zabavljali u bandama. Međutim, s ogromnim brojem pojedinaca koji se slijevao u grad, čini se da su bande bacile kroz prozor propise geta, opća pravila, pa čak i zdrav razum. Želio bih biti siguran da su svi gangsteri svjesni pravila (što smijemo, a što ne) Bit će nekoliko općih pitanja na koja svatko mora barem znati odgovore da bi sudjelovao.
Konačno, želim postati vođa Vagosa kako bi grad bio ljepši za sve. Mnogi moji bivši prijatelji koji su bili jako uključeni u grad i koji su uživali u životu bandi i događajima umorili su se od istovjetnosti susreta i određenih karakteristika grada. Kao rezultat toga, želio bih ga pokušati učiniti malo zanimljivijim za sve. Želim privući ljude natrag, poželjeti dobrodošlicu pridošlicama i jednostavno učiniti GrandRP grad fantastičnim kao što je bio kad sam se prvi put pridružio. RP tuče i možda čak i žestoke rasprave o taocima svaki put kad sam uletio u grad. Ne želim grad učiniti "ponovno velikim", jer je već nevjerojatan, ali želim se osjećati kao dio toga.

3. Želio bih se usredotočiti na RolePlay s organizacijom u dva područja. Prvo je interakcija bandi u getu, a drugo uključuje bande i legalne organizacije, osobito tijekom pljački trgovina, što može dodati napetost i zanimljiviju igru. Iako mentalitet "free for all" za sve može biti zabavan u getu, vjerujem da se svi mogu složiti sa mnom da brzo zastari. Nisam siguran kako to možemo popraviti osim stvaranja dodatnih RP okolnosti koje morate dovršiti dok pljačku ili prije pucanja jer je pucanje bez razgovora nezanimljivo (ovo nije arena).Druga opcija je proširiti granice geta kako bi se povećalo područje gdje se može dogoditi nedopuštena aktivnost.
Druga mogućnost je proširiti granice geta na neki način kako bi se poboljšalo područje u kojem se mogu dogoditi nezakonite aktivnosti (ne nužno ubojstvo na licu mjesta, već više "širenje" gangstera kako bi se stvarno moglo dogoditi RP). Radio sam u većini slučajeva. pravnih organizacija koje se bave bandama, kao što sam ranije spomenuo, i vidio sam kako se krađama trgovina može pristupiti iz nekoliko kutova (visoko zapovjedništvo, niži činovi, gangster, pregovarač).
Radio sam u većini pravnih organizacija koje se bave bandama, kao što sam ranije spomenuo, i vidio sam kako se krađama u trgovinama može pristupiti iz više uglova (visoko zapovjedništvo, niži činovi, gangster, pregovarač). Više pregovora i talaca opcije, po mom mišljenju, treba dodati.
 

sloopdogg

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
247
Informacije

1. Vaše ime u RL : Jovica
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 h
5. Vaš Diskord: Scenox#2521
6. Vaše Ingame ime: Fernando Rivera
7. Vaš ID: 19329

Dodatne Informacije

1. Lider za... Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Iskustvo: Bio sam co-leader prosli mandat koji je bio jako uspesan i vodio sam organizaciju kad lider nije bio prisutan, pa hteo bih da produzim i dalje.
- Produzenje sa istom ekipom: Hteo bih da produzim sa istu ekipu jer je bila odlicna druznja, RP je bio na veliki nivo i nije bilo greske ili krsenja pravila.
- Talacke, grafite, turfove: Imam spremnu ekipu za grafite i turfove, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Podici aktivnost i roleplay u getu.
- Za aktivnost clanova bih djelio bonusa.
- Greske clanova bih kaznjavao opomenama.
- Toksicnost i nepostovanje svih clanova bih strogo kaznjavao.
 
Last edited:

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Vase ime u RL: Vanja
Vase godine: 18
Vremenska zona: GMT +1
Prosečna aktivnost na dan: 8+ sati
Vaš discord: Screety#1115
Vaše ingame ime: Choban Gamakichi
Vaš ID: 3740

1. Lider za Blood Street Gang

2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije?

2.1 Bio sam Co-Leader u Ballas-ima, Bloods-ima i Families gangu te samim tim već znam kako je to voditi neku organizaciju i kakva je to odgovornost

2.2 Dok sam bio u gangovima najvise sam se fokusario na sam RolePlay i talačke, pljačke, likvidiranje visokoh činova policije i zbilžavanje sa ostalim gangovima tako da ne bi bilo puno problema u Ghettu

2.3 Već imam spremnu ekipu koja zna sva pravila servera i koja takodje već ima iskustva sa gangovima. Oni takođe najviše preferiraju sam RolePlay zato sto je to ono što server čini zabavnim za igranje.

2.4 Kako sam mogao videti do sada je bilo par ljudi koji su Gang uzimali samo zbog turf-ova sto je po meni bas glupo zato što gang sluzi da bi se RolePlay-ao gangster a ne da bi se samo pucali

2.5 Isli bi na sto vise evenata u toku dana kako bi napunili skladista.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

3.1 Prvo i najbitnije ne bih primao ljude ispod 16 godina i morali bi znati apsolutno sva Ghetto i RP pravila.

3.2 Redovno bi radio RP situacije u kojima bi možda to bili ratovi sa drugim gangovima, teroristički napad na neku od vladinih organizacija, pljacke i talačke

3.3 Pravio bih sastanke minimalno 2 puta u nedelju dana gde bi pricali o planovima za dalji roleplay itd..

3.4 Za aute bih zeleo da uzmem malo sporija auta i vise automobile koji vuku na gang auta kao sto su na primer low rideri.

3.5 Organizovali bi ulicne trke izmedju gangova ukoliko se oni budu slozili sa time.

Hvala na izdvojenom vremenu da pročitate moju prijavu, takođe srećno svima na ispitivanju - Choban Gamakichi
 

Milan Radovic

Player
Player
Joined
Mar 7, 2022
Messages
6
Vase ime u RL: Ivan
Vase godine: 16
Vremenska zona: GMT +1
Prosečna aktivnost na dan: 8+ sati
Vaš discord: Ivan Reyli/16279#2491
Vaše ingame ime:Ivan Reyli
Vaš ID: 16279

1.Lider za Bood Street Gang

2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije?
Skoro ceo RP zivot sam bio po gangovima pa znam sve kako funkcionise.
Spreman sam na odgovornost koja me ocekuje i voleo bi da je imam.
Takodje cu imati Turf tim u kojem ce biti dosta odlicnih igraca i trudicemo se da sve teritoije budu nase
Imacemo i Grafiti team kojice da sara grafite i da se zna koja je najjaca banda u getu
Takodje cemo se potruditi da budemo na jjaci i da haramo getom
Skoro svaki dan cemo raditi talacke i gunstorove i pljacke prodavnice kako bi bilo sto zanimljivije
Rankovi ce se dobijati po zasluzi
Takodje bi ubacio i svoje drugare koji znaju perfektno pravila i jako su dobri momci
Na svaki event bi moralo da se ide nema izuzetaka
Takodje sam dosta strog i zato mislim da bi dobro vodio ovu organizaciju
I preferirao bi tajnu da se ide skoro na svaku nema veze sto je cesta uvek nam treba municije

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

Prvo ne bi ubacivao likove koje nemaju 13+ godina u gang
Ubacivao bi ljude koji znaju prefktno prvila da ne bi dobijali warnove
Takodje bi ubacio svoje drugare koji znaju prefktno pravila i znam da nece da mi uniste organizaciju
Pravio bih sastanke 1 nedeljnom da bi video kako su clanovi i dao bi nagrade onima koji su bili puno aktivni i ako je neko bio bezobrazan te nedelje dobija kaznu
Ubacivao bi ljude koji imaju najmanje 10 godina u gradu
Takodej mali cin mora da postuje veceg cina,ali veliki cin ne sme da se bas izivljava nad malim cinom
Vredjanje i svadjanje je skroz zabranjeno ako se dvojica vredjaju i svadjaju obadvojici ide kick ne zanima me nista

TO JE TO OD MENE HVALA NA PAZNJI I SRECNO DRUGIM KANDIDATIMA!!! :)
 
Last edited:

Stupa_Smeker

Player
Player
Joined
Dec 30, 2021
Messages
52
Informacije
1.
Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-4 h
5. Vaš Diskord: Stupa#6134
6. Vaše Ingame ime: Stupa Smeker
7. Vaš ID: 6670

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-
U bandama sam od kako sam krenuo igrati na ovom projektu i kako vrijeme prolazi sve manje je roleplay-a, a večina lidera fokusira se na turfove i "pikachu-a" te bih time htio potaknuti više roleplay-a u ghettu i izvan njega... Forsirao bih to da idemo svakodnevno na evente i tako otežamo državnim organizacijama. Samim time što sam u bandama od početka i bio sam vec lider Familiesa, smatram da sam spreman voditi ovu organizaciju i da svojim znanjem i iskustvom mogu naučiti i potaknuti nove igrače da oni isto tako nastave...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Uvesti što manje OOC situacija kako bi se ljudi fokusirali na roleplay svog charactera i samim time bi bilo manje
grešaka.
- Greške članova organizacije bih kažnjavao opomenama.
- Toksičnost i nepoštovanje svih članova organizacije bih strogo kažnjavao.
- Aktivnost članova bi nagrađivao rankup-om i bonusima...
 

Roko Balboa

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
67
Informacije
1. Vaše ime u RL: Roko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Krilic #2926
6. Vaše Ingame ime: Roko Balboa
7. Vaš ID: 9981

Dodatne Informacije


1. Lider za: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim opet voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban za taj posao. Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam Co-leader Vagosima, Co-Leader u Ballasima, Co-Leader Familiesima, Co-Leader Marabunti i Co-Leader Bloodsima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Najveci razlog zasto zelim uzeti organizaciju je taj sto nisam jos bio Leader neke organizacije vec samo High-rank. Bloods su meni osobno moja najdraža organizacija. Imaju po meni najbolji i najzanimljiviji HQ od svih bandi. Bio sam više puta u toj organizaciji i znam HQ napamet. Kod mene, ako uzmem Bloodse bit ce nekoliko proslih Leadera koji ce biti High-rank te mi pomagati u vodenju organizacije. Znam kako bih postavio ljude i išli bi na svaki mogući event te se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma. Od Bloodsa zelim napraviti najjacu organizaciju na serveru, a znam kako cu to i postici. Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mohao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team s nekim pridoslicama koje takodjer znate, ali o tome cemo ako postanem leader, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3 I SVE VAS VOLIM!


OP-KS-TATE2.jpg
 

Stevenツ

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
279
Informacije
1. Vase ime IRL: Stefan Stankovic
2. Vase godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosecna aktivnost na dan: 4-9
5. Discord: R1siko#5518
6. Ingame name: Steven Jeans
7. ID: 23624

Dodatne Informacije
1. Lider za
Bloods Street Gang
2. Odlucio sam da se prijavim za ovaj gang zato sto imam veliku zelju da vodim jednu ovakvu mafijasku organizaciju. Takodje mi je ovo prvi put da sam se prijavio za neku organizaciju. Pre toga nisam nijednom drzao bilo kakvu organizaciju, zato imam zelju da budem Leader ove organizacije. Imam puno iskustva bio sam u svakakvim organizacijama prosao mnogo toga i sve naucio na svojim licnim greskama. Tako da sve to sto sam ja pogresio necu nikada dozvoliti da to rade ljudi u mom gangu svako ce biti lepo i dobro naucen o svemu.
Takodje mislim za sebe da mogu itekako da vodim jedan gang , zeleo bih da napravim jedan pristojaj pre svega i kulturan gang da svako zna sta radi , da svako bude organizovan jednostavno da budemo sto profesionalniji i da pokazemo igracima da je to itekako moguce.
Biti jedan Leader uopste nije lako, ali cu ja pokusati i dacu sve od sebe da gang bude sto bolji u svakom smislu.

3. Svi igraci koji bi hteli da se uclane u ovu bandu bi morali znati najosnovnija pravila grada kako ne bih pravili greske i da budemo uzor svim ostalim igracima. Kao sto sam spomenuo ovaj gang ce biti kulturan i organozovan nece biti nikakvih svadja sa bilo kime nece biti ni foruma ni nista jednostavno cemo to pokusati da resimo recima i necemo biti kao vecina igraca koja zeli samo da dobiju 3 warna kako bi se organizacija dissband-ala. Pokusacemo da budemo primer svim igracima i da budemo sa svakim u okej odnosima da nema toxic-a , svadje, pucanja u hq i raznoraznih stvari koji bi mogli da ostete odnose sa nekim ili bilo sta.

Stefan Stankovic
 

SERGIO BRUTAL

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
159
1. Vaše ime u RL: Miodrag
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6,7
5. Vaš discord: Comi Zdravkovic#9276
6. Vaše Ingame ime: Sergio Brutal
7. Vaš ID: 659


Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem )
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
- Imam dosta prijatelja koji su spremi da zajedno sa mnom do kraja mog mandata prodju kroz razne turfove i pljacke i sve sto zivot u getu donosi.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Bloodse necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i iskustva u igranju.
- Podici rp na visok nivo.
- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Lana Trippin

7. Vaš ID: 20564

Dodatne Informacije

1. Lider za: Bloods

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider da Bloods postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Ratko Kamikaza

Player
Player
Joined
Jun 2, 2022
Messages
69
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Andrej Laziccc#0705

6. Vaše Ingame ime: Ratko Kamikaza
7. Vaš ID: 24314


Dodatne Informacije
1. Lider za...: NG ( National Guard )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zato sto sam jako dugo bio u NG-u jer znam kako organizacija funkcionise, zelim da podignem NG na visi nivo.
Smatram da NG treba da bude glavna karika izmedju drzavnih organizacija sto se tice isporuke municije (AmmoRun).
- Zasto zelim jos da budem lider NG-a da bi pomogao igracima u vojsci da budu jos bolji ljudi i voleo bi da nastavim da radim sa ljudima u NG-u sa kojima sam vec radio u proslim mandatima.
I doveo bih par iskusnih ljudi u tom poslu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Buduci Vojnici ce biti obavezni znati pravila grada i takodje pravila vojske.
- Ozbiljnost,Rad,Trud,Disciplina
- 16+ OOC godina kako se ne bi desavali problemi u bazi i nasoj organizaciji
-Svaki trud vojnika bice aktivno nagradjen
- Aktivne Regrutacije
- Aktivni Sastanci izmedju drzavnih organizacija.
-Bolji AmmoRunovi sa vecom pratnjom
-Svako nepostovanje prema HC ce biti kaznjavano Disciplinskim Rankom i medjuljudsko nepostovanje...

-Rankovi u NG

Rank 1 - Disciplinski


Rank 2 - Regrut


Rank 3 - Mlađi Vojnik


Rank 4 - Vojnik


Rank 5 - Stariji Vojnik


Rank 6 - Vojnik 1.Klase


Rank 7 – Vojnik 2.Klase


Rank 8 – Marinac


Rank 9 – Desertar


Rank 10 – Zamjenik Zastavnik


Rank 11 – Zastavnik


Rank 12 – Pilot


Rank 13 – Stariji Pilot


Rank 14 – Zamjenik Komandanta Pilota


Rank 15 – Komandant Pilota


Rank 16 – Kobra


Rank 17 – SSJ Kobra


Rank 18 – Zamjenik Komandanta Kobri


Rank 19 – Komandant Kobri


Rank 20 – Pripadnik Vojne Policije


Rank 21 – Zamjenik Komandanta Vojne Policije


Rank 22 – Komandant Vojne Policije


Rank 23 – Kapetan


Rank 24 – Major


Rank 25 – Potpukovnik


Rank 26 – Pukovnik


Rank 27 – Brigadir


Rank 28 – Brigadni General


Rank 29 – Zamjenik Generala


Rank 30 – General

-Kodovi


10-1 – Pozivanje svih jedinica na žutu liniju


10-2 – Negativno


10-3 – Prekini sa pričom na radiju


10-4 – Potvrđeno ili primljeno


10-5 – Ponovi poslednji prenos


10-6 – Zanemarite poslednji prenos


10-7 – Pauza ili odlazak sa dužnosti


10-8 – Dolazak na dužnost


10-10 – Pucnjava


10-12 – Situacija s taocem


10-13 – Osumnjičen je privođen


10-20 – Lokacija


10-21 – Provjera rada


10-33 – Potrebno pojačanje


10-99 – Situacija završena


Kod A (( Pad Igre ))


Kod B ((Pauzirano RP , Situacija s administracijom ))





Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)


Kod 2 : PoluHitna situacija samo rotacija bez zvučne sirene

Kod 3 : Situacija pod kontrolom

Kod 4 : Teroristički napad

Specijalna jedinica Kobre – Njihova dužnost ce biti talacke situacije i patrole drzavom sem grada i unutar baze
Specijana jedina Kobre Oružja: Sniper, Carbine AR Rifle i sva ostala oruzja sem mitraljeza itd...

Specijalna jedinica Vojna policija : Njihova Dužnost je patrola po gradu i tražiti pripadnika nacionalne guarde i hapsit ih i dovesti u bazu pred komandu koja osuđuje tom članu kaznu. Svaki član mora javiti komandi da ide van dužnosti da ide u grad i javiti vojnoj policiji isto kako ga nebi dirali članovi se moraju zaustaviti vojnoj policiji ako ih lovi u koliko član se ne zaustavi vojna policija javlja komandi da se taj i taj član nije zaustavio automatski taj član je izbačen .
Specijalna jedinica Vojna Policija Oružje : Bilo koje oružje osim snipera , Bullpup rifle i mitroljeza .


Specijalna jedinica Piloti – njihova duznsot ce biti patroliranje oko baze pracenje Konvoja AmmoRun-a i prevoz sluzbenika NG-a na mesto gde se ne moze doci autom, prevoz Sluzbenika nazad do njihove baze...
Specijalna jedinica Piloti Oružja : mogu koristiti sva oružja osim snipera , mitroljeza i Bullpup Rifle .
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Vaše ime u RL:Robert
2. Vaše godine:24
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-7h
5. Vaš Diskord:Rifko#5742
6. Vaše ime u igri:Rimfet Zaklan
7. Vaš ID:4633

Dodatne informacije
1. Lider za:Organizaciju Vojska NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije:1.Zato što smatram da bi tako poboljšao rp i samu igru na serveru svaki član moje ekipe morao bi znati pravila servera za manje kršenja davao bi manje org kazne a za vrijeme bi izbacivao jer smatram da je tako
pravedno prema svima kada bi htijeli ici u neku akciju morali imati moje dopuštenje ili dopuštenje zamjenika .2.Zato što imam veliko iskustvo što se tice rp pravila i pravila servera .3. Zato što bi primao u organizaciju/ekipu samo ozbiljne ljude koji znaju koja je njihova dužnost koja bi poštovala odluku većeg ćina koji bi pravedno stupili u raznim situacijama
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Obavezno je poznavati vrlo dobra pravila poslužitelja kao i pravila Vojske mnogo se cijene oni koji znaju ta pravila jer se bez tih pravila ne može normalno igrati
također se najviše cijeni ozbijnost,stabilnost,aktivnost tako da osobe koje poznaju imaju veliku sansu da uđu u Vojsku želim da se priča po gradu da je Vojska ozbijna državna institucija da je svaki član Vojske ozbijen u svojim namjerama
da imamo pohvalu o tome šta radimo da se priča po gradu/državi da je Vojska uvijek spremna pomoći svojim građanima i kolegama. Oformio bih treninge svaki dan, napravio bih ekipu koja bi išla svugdje na talačke, patrole sa Sahp/Fib/LSPD na točke bi išle da pomognu itd.

Kada bi bio Lider ove organizacije mnogo bi se trudio da moji ljudi budu spremni na sve se trudio bi se da svaki od mojih članova zna što radi i da poznaje pravila ovog servera trudio bi se da moji ljudi ne prave po gradu probleme kao na primjer dm , vdm,kradja,pve i ostale prekršaje
potrudio bi se da budu pravedni i kulturni prema svima da znaju da je njihova dužnost da štite građane također bitno i da mi daju sve bitne podatke potrudio bi se da svaki moj vojnik bude iskren sve što to uradi bilo dobro bilo loše da to sve kaže meni da znam kako ću postupit.
Rankovi u NG bili bi sljedeći

Rang 1 - Disciplinski


Poredak 2 - Regrut


3. rang - Mlađi Vojnik


4. rang - Vojnik


5. rang - Stariji Vojnik


6. rang - Vojnik 1.Klase


Poredak 7 – Vojnik 2.Klase


čin 8 – Marinac


čin 9 – Dezertar


čin 10 – Zamjenik Zastavnik


čin 11 – Zastavnik


čin 12 – Pilot


čin 13 – Stariji pilot


čin 14 – Zamjenik Komandanta pilota


čin 15 – Komandant pilota


čin 16 – Kobra


čin 17 – SSJ Kobra


Rang 18 – Zamjenik Komandanta Kobri


Rang 19 – Komandant Kobri


Čin 20 – Pripadnik Vojne Policije


Čin 21 – Zamjenik Komandanta Vojne Policije


Čin 22 – Komandant Vojne Policije


Čin 23 – Kapetan


Čin 24 – Bojnik


Čin 25 – Potpukovnik


Čin 26 – Pukovnik


Čin 27 – Brigadir


Čin 28 – Brigadni general


Čin 29 – Zamjenik Generala


Čin 30 – General
 
Last edited:

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 5h+
5. Vaš Diskord Mare#7329
6. Vaše Ingame ime Mare Zone
7. Vaš ID 14907

1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama, do sad organizacije koje sam obisao su: FIB, LSPD, SAHP, EMS, GOV, NG. Takodje sam bio i HC u LSPD i FIB-u.

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red u jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Pre svega na pocetku bih voleo da imam dobar odos sa drugim organizacijama te isto tako jednostvanije se dogovarali za AmmoRun

2.4 Kao lider znam da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe, ljude kojima verujes. Znam da je sam vrlo tesko voditi organizaciju

3.1 Osnovao bih specijalni tim po imenu Kobre koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

1. Kobre(glavno zaduzenje je da uvek budu spremni za talacku, takodje da uvek budu na usluzi gradjanima i kolegama u sprecavanju kriminalnih desavanja)

2. Patrolni Team (glavno zaduzenje je da budu fokusirani na pregled reona koji NG pokriva i smanji ugrozavanje bezbednosti saobracaja u svakom smislu)

3. Air Support Team (glavno zaduzenje ove jedinice je da nadgleda prostore kojima je nemoguce doci autom ili brdovite predele i pruza punu podrsku na talackoj situaciji Sniper Team-u)

4. Sniper Team (jedinica je zaduzena za resavanje talacke situacije i drugih situacija gde samo moze resiti ova jedinica)

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Van duznosti/pauza
10-8: Na duznosti zapocinjem rad
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-35: Kick
10-99:
Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))
Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila

AFG-160203-009.jpg


17435304276124a23f8b289486683795_1280x720x004948.jpg
photo-1569242840838-2a6bdd402fe4-760x490-1-1200x773.jpeg


180805-A-PZ950-130.jpg
 
Last edited:

sabanvenganza

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
256
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 5h+
5. Vaš Diskord MARE#7329
6. Vaše Ingame ime Mare Zone
7. Vaš ID 14907

1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama, do sad organizacije koje sam obisao su: FIB, LSPD, SAHP, EMS, GOV, NG. Takodje sam bio i HC u LSPD i FIB-u.

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red u jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Pre svega na pocetku bih voleo da imam dobar odos sa drugim organizacijama te isto tako jednostvanije se dogovarali za AmmoRun

2.4 Kao lider znam da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe, ljude kojima verujes. Znam da je sam vrlo tesko voditi organizaciju

3.1 Osnovao bih specijalni tim po imenu Kobre koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

1. Kobre(glavno zaduzenje je da uvek budu spremni za talacku, takodje da uvek budu na usluzi gradjanima i kolegama u sprecavanju kriminalnih desavanja)

2. Patrolni Team (glavno zaduzenje je da budu fokusirani na pregled reona koji NG pokriva i smanji ugrozavanje bezbednosti saobracaja u svakom smislu)

3. Air Support Team (glavno zaduzenje ove jedinice je da nadgleda prostore kojima je nemoguce doci autom ili brdovite predele i pruza punu podrsku na talackoj situaciji Sniper Team-u)

4. Sniper Team (jedinica je zaduzena za resavanje talacke situacije i drugih situacija gde samo moze resiti ova jedinica)

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Van duznosti/pauza
10-8: Na duznosti zapocinjem rad
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-35: Kick
10-99:
Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))
Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila

AFG-160203-009.jpg


17435304276124a23f8b289486683795_1280x720x004948.jpg
photo-1569242840838-2a6bdd402fe4-760x490-1-1200x773.jpeg


180805-A-PZ950-130.jpg
+
 

Lale

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
59
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 5h+
5. Vaš Diskord MARE#7329
6. Vaše Ingame ime Mare Zone
7. Vaš ID 14907

1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama, do sad organizacije koje sam obisao su: FIB, LSPD, SAHP, EMS, GOV, NG. Takodje sam bio i HC u LSPD i FIB-u.

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red u jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Pre svega na pocetku bih voleo da imam dobar odos sa drugim organizacijama te isto tako jednostvanije se dogovarali za AmmoRun

2.4 Kao lider znam da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe, ljude kojima verujes. Znam da je sam vrlo tesko voditi organizaciju

3.1 Osnovao bih specijalni tim po imenu Kobre koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

1. Kobre(glavno zaduzenje je da uvek budu spremni za talacku, takodje da uvek budu na usluzi gradjanima i kolegama u sprecavanju kriminalnih desavanja)

2. Patrolni Team (glavno zaduzenje je da budu fokusirani na pregled reona koji NG pokriva i smanji ugrozavanje bezbednosti saobracaja u svakom smislu)

3. Air Support Team (glavno zaduzenje ove jedinice je da nadgleda prostore kojima je nemoguce doci autom ili brdovite predele i pruza punu podrsku na talackoj situaciji Sniper Team-u)

4. Sniper Team (jedinica je zaduzena za resavanje talacke situacije i drugih situacija gde samo moze resiti ova jedinica)

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Van duznosti/pauza
10-8: Na duznosti zapocinjem rad
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-35: Kick
10-99:
Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))
Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila

AFG-160203-009.jpg


17435304276124a23f8b289486683795_1280x720x004948.jpg
photo-1569242840838-2a6bdd402fe4-760x490-1-1200x773.jpeg


180805-A-PZ950-130.jpg
+
giphy.gif
 

filip starcevic

Player
Player
Joined
Jul 2, 2022
Messages
24
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8 sati
5. Vaš discord: cuki#5381
6. Vaše Ingame ime: Filip Starcevic
7. Vaš ID: 21379
Dodatne informacije
1. Lider za NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Želim biti lider NG jer sam bio u svim državnim organizacija i od svih mi se NG naviše svidio. Smatram sebe da sam ozbiljan i spreman vodit organizaciju a mislim da je NG prava organizacija za mene.
2.2 NG je organizacija koja ima potencijala te uz pravog lidera može se vrlo dobar rp napravit. Bilo je dosta dobrih lidera NG koji su pokazali da se to može.
2.3 Prošao sam kroz 2 mandata prošlih lidera te sam upućen u situacije kada su napadi na bazu kako se postavit… Imam iskustva u NG koja bi mi pomogla da vodim tu organizaciju.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1 Kao prvo kada netko želi ući u NG morat će potpisati ugovor o radu da će biti u NG minimalno 7dana
3.2 Ukoliko nas ima dosta online na kapiji bi stajala po 2 vojnika
3.3 Stalno bi se održavali treninzi kako bi vojnici bili spremni na sve
3.4 Regrutacije bi se održavale minimalno 1 put u tjednu
3.5 Uvijek bi bili spremni za ammo runove ako našim kolegama zatreba oružja te bi naravno onoj državnoj kojoj treba ammo run ona bi poslala svoje ljude da nas zaštite
3.6 Uveo bih nove radi kodove kako bi se prijenos podataka preko radia odvijao što brže
3.8 Svađe između članove bih odmah rješavao razgovor s učesnicima svađe te odredio kaznu kakvu tko zaslužuje
3.9 Te uvođenjem novih rankova:

30General
29.zamjenik generala
28.brigani general
27.brigadir
26.pukovnik
25.glavni major
24.major
23.kapetan
22.instrukator za obuku
21.komandant vojne policije
20.zamjenik komandanta vojne policije
19.pripadnik vojne policije
18.komandant kobri
17.zamjenik komandanta kobri
16.ssj kobra
15.kobra
14.komandant pilota
13.zamjenik komandanta pilaota
12.pilot
11.zastavnik
10.zamjeni zastavnika
9.desertar
8.marinac
7.vojnik 2 klase
6.vojnik 1 klase
5.stariji vojnik
4.vojnik
3.mlađi vojnik
2 vojnik na obuci
1suspedn



Kodovi:

STATUS 1 - označava početak smjene
PRIMJER ---> 01 Status 1

STATUS 2 - označava kraj smene
PRIMJER ---> 01 Status 2

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Pauza
10-8: Ranjen drzavni sluzbenik (glavni prioritet)
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-35: Kick
10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1 uveo bi svaku tjedan trenik sa clanovima
2 svaki koji je prijen u organizaciju odma bi imo obuku i sve bi mu se objasnilo na obuci
3 svi bi morali znat kodove koji budu bili na discordu
4 imo bi trenige se FIB/LSPD/SAHP/GOV


HVALA NA CITANU
 
Last edited:

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Niko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 6-7h
5. Vaš Diskord: Nikče#6398
6. Vaše Ingame ime: Dino Sauric
7. Vaš ID: 1416

Dodatne Informacije
1. Lider za:
Blood Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Imam puno iskustva oko crime-a i htio bih pokusati u tome da budem leader neke organizacije
-imam dobru ekipu za roleplay i za turf
-Mislim da bih dobro vodio organizaciju i focus bi mi bio vise na roleplay

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobu koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudima koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se korištenje ispravnih komanda u određenim situacijama, ako vidim da neko MG-a odma bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa sve igrače te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talacke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i drzave. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko nebi mogao manipulirati sa nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji će bit poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Bloodsima kao dobre RolePlayere, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rank koji zaslužuje kako ne bi bilo "švercanja". Također bih davao primjer svojim ponašanjem u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživimo u RP.
 

Noxy Boss

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
46
Informacije
1. Vaše ime u RL NOVAK
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 3h-8h
5. Vaš Diskord NOLE#5936
6. Vaše Ingame ime Novak IIlic
7. Vaš ID22218

Dodatne Informacije
1. Lider za...NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.zato sto sam bio u puno drzavnija organizacija highcomanda i zmam vladat i resavat probleme
2.bijo sma vec u NG i znam kakvo je biti vojni policajac
3 zelim bit lider NG da pobolsam Nationalnu Gardu i da budemo najca organizacija u istoriji National Guard
uveo bi nove rankove
30.general
29.zamjenik generala
28.brigani general
27.brigadir
26.pukovnik
25.glavni major
24.major
23.kapetan
22.instrukator za obuku
21.komandant vojne policije
20.zamjenik komandanta vojne policije
19.pripadnik vojne policije
18.komandant kobri
17.zamjenik komandanta kobri
16.ssj kobra
15.kobra
14.komandant pilota
13.zamjenik komandanta pilaota
12.pilot
11.zastavnik
10.zamjeni zastavnika
9.desertar
8.marinac
7.vojnik 2 klase
6.vojnik 1 klase
5.stariji vojnik
4.vojnik
3.mlađi vojnik
2 vojnik na obuci
1suspedn



Kodovi:

STATUS 1 - označava početak smjene
PRIMJER ---> 01 Status 1

STATUS 2 - označava kraj smene
PRIMJER ---> 01 Status 2

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Pauza(npr 10-7 15min)
10-8: Ranjen drzavni sluzbenik (glavni prioritet)
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava(daj tacnu lokaciju)
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-15: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija(recite tacnu lokaciju dje se nalazis)
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-35: Kick
10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1 uveo bih da svaki jedan dan u sedmici bude po jedan trening u pucanju da ljudi bolje pucaju i 2 ili 3 puta sedmicno da bude sastanak sa clanovima NG
2 svaki koji bude primljen u organizaciju odma bi mu se pokazalo kako poso treba da se radi kad mu se objasni kako se radi poso ako neukapira kako treba sve bih radio
ponovo i ponovo dok covjek neukapira poso
3 svi bi morali znat kodove koji budeu bili na discordu

HVALA NA CITANU
 

Tyler Haze

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 9, 2021
Messages
158
Informacije
1. Vaše ime u RL: Zdenko
2. Vaše godine: 35
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6+
5. Vaš Discord Tyler Haze #7551
6. Vaše Ingame ime: Tyler Haze
7. Vaš ID: 32


Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)

1. Lider za: NG jer imam iskustva sa organizacijom i njenim funkcijama te njenim obvezama , mislim da mogu napraviti zanimljivu priču i uspješno surađivati te podržavati ostale državne organizacije kada je to potrebno .

2. Dugi niz godina sam zaposlen kao FIB visoka komanda ili 00 agent u Engleskoj i na Balkanu , General Brigadir u NG . Mislim da je vrijeme da se okušam u poziciji lidera organizacije .

3. Verujem da je Nacionalna Garda organizacija koja ima bitan zadatak edukacije građana i služi kao uvertira za sve ostale državne organizacije i državna tjela . Bez osnovne obuke koju pruža NG , nemožemo imati dobre policajce ili dobre agente u budućnosti .

Mislim da je važno da NG bude prisutan u gradu , te da redovno radi regrutacije građana koji su spremni braniti državu .


3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Imam puno ideja za globalne događaje, uključujući sve legalne organizacije, bande, pa čak i obične građane.
Osim redovnih događaja koji postaju linerani , radili bi dosta IC situacija i vježbi sa drugim državnim organizacijama .
*Za nadzor na kapijama posebna struktura bonusa na plaću
*Korištenje kontrolnog tornja u RP svrhe
*Korištenje bunkera i ostalih rijetko korištenih prostorija u NG bazi te sustava tunela ispod centra grada .
*RP situacije u vodi , zraku i na svim vrstama terena
*Base jump skokovi sa strateških pozicija (stealth)
ewqwqeqew.png


rwarwa.png
 

John Yakuzaa

Player
Player
Joined
Apr 28, 2022
Messages
26
Informacije
1. Vaše ime u:Mateja
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:10+h
5. Vaš Diskord: Get a Life#3205
6. Vaše Ingame ime:John shakur
7. Vaš ID:3220

Dodatne Informacije
1. Lider za...National Guard (Vojsku)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
1.iskustvo-RolePlay igram od svoje 12te godine, i od pocetka sam uvek birao drzavne organizacije kao put IC price mog karaktera. Tokom svog dugogodisnjeg iskustva imao sam priliku da simuliram razne policijske sluzbe(City,County,Federal), ali najvise sam proveo svoje RP dane kao clan Vojske koji je u to vreme simulirao VP. Tokom svog RolePlay-a uvek sam se trudio da proucavam IRL policijske procedure koje bi na Command Staff sastanku predlagao ostalim ljudima u komandi kako bi se razgovaralo na tu temu i napravio najefikasniji sistem za primenu u igri.

2. Pomoc u kreiranju temelja sluzbe - Spreman sam da sada na otvaranju servera, kada jos nije postavljem temelj sluzbe Vojske pomognem u kreiranju istog. Iskustvom i timskim radom sa starijim clanovima zajednice, zelim da formiram strukturu Vojske koja bi samostalno fukcionisala bez velikog prisutva lidera i vecih cinova.

3. Ljubav prema fakciji i zakonu - I u zivotu postujem i volim zakon, jel bez njega nema drzave , sve postaje anarhija. Vojska je tu da odrzava postovanje zakona , a da bi to uspela potrebna je dobra organizacija,komunikacija i po meni najvaznije postovanje hiearhije sluzbe.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Postavljanje osnovne strukture sluzbe.

( Patrolno Osoblje VP Vojne Policije, Supervizori, Komanda, Vrhovna Komanda )

Kreiranje programa za prijem i obuku novih u sluzbu.
Kreiranje indukcije u sluzbu koju obavlja narednik, zaduzuje opremu za novog clana i upoznaje ga sa Vojnom bazom.

Kreiranje programa terenske obuke, kako bi se novi clanovi kroz rad obucavali.

Kreiranje programa za sertifikate kako bi clanovi bili obuceni za koriscenje dodatnih taktika ili opreme. Daje se vise mogucnosti za individualno napredovanje.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom