Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Akso Bregana

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
152
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aksentije Blagojević
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord: AKSO#1891
6. Vaše Ingame ime: Akso Bregana
7. Vaš ID: 21014


Dodatne Informacije
1. Lider za: NG (National Guard)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1
Želim da postanem lider organiazcije NG iz razloga što od prvog dana kad sam ušao na server bila mi je želja da postanem vodja ove organizacije. Prvenstveno zato što mi je NG bila prva državna org. u kojoj sam bio.

2.2 Želim biti lider organizacije NG iz razloga što sebe smatram sposobnim voditi ovu veliku organizaciju. Više puta sam bio u ovoj organizaciji i znam kako funkcioniraju stvari.

2.3 Jedan od glavnih razloga zašto želim postati lider je taj što bih hteo pokušati dodati neke stvari u NG koje nikad nisu bile u ovoj organizaciji. Imam uskustva u drugim državnim organizacijama kao član spec. jedinica i HC (NG, LSPD, GOV, EMS).

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1
Moji saveti bi bili poboljšanje rada specijalnig jedinice Kobri. Kobre bi rešavale talačke situacije, i imale bi glavnu reč na situacijama pljački vojne baze. Piloti bi zajedno sa kobrama jednom nedeljno pravili vazduhoplovne vežbe, Takodje bi piloti i toku Ammo Runova pratili situaciju iz helikoptera.

3.2 Održavale bi se vežbe za sve državne organizacije koje učestvuju u odbrani vojne baze (više puta nedeljno). Svaki prpadnik državne organizacije imao bi svoje vežbe u kojima bi svaki član bio podeljen u svoju jedinicu u kojoj pripada (npr. Pilot NG i Pilot LSPD bi zajedno radili vežbe, tako i svaka jednica koje rade slični posao iz drugih državnih org.)

-Rankovi u NG

Rank 1 - Suspend

Rank 2 - Regrut

Rank 3 - Mlađi Vojnik

Rank 4 - Vojnik

Rank 5 - Stariji Vojnik

Rank 6 - Vojnik 1.Klase

Rank 7 – Vojnik 2.Klase

Rank 8 – Marinac

Rank 9 – Desertar

Rank 10 – Zamenik Zastavnik

Rank 11 – Zastavnik

Rank 12 – Junior Pilot

Rank 13 – Stariji Pilot

Rank 14 – Zamenik Komandanta Pilota

Rank 15 – Komandant Pilota

Rank 16 – Pripadnik Vojne Policije

Rank 17 – Zamenik Komandanta Vojne Policije

Rank 18 – Komandant Vojne Policije

Rank 19 – Kobra

Rank 20 – SSJ Kobra

Rank 21 – Zamenik Komandanta Kobri

Rank 22 – Komandant Kobri

Rank 23 – Kapetan

Rank 24 – Major

Rank 25 – Potpukovnik

Rank 26 – Pukovnik

Rank 27 – Brigadir

Rank 28 – Brigadni General

Rank 29 – Zamenik Generala

Rank 30 – General

Kodovi:

10-1 – Hitan dolazak do baraka i stajanje u vrstu
10-2 – Negativno
10-3 – Hitno prekidanje svake komunikacije na radio
10-4 – Potvrdno
10-5 – Ponovi poslednji prenos
10-6 – Zanemarite poslednji prenos
10-7 – Pauza ili odlazak sa dužnosti
10-8 – Dolazak na dužnost
10-10 – Pucnjava
10-20 – Lokacija
10-21 – Provjera stanja na kapijama
10-33 – Potrebna pojačanje
10–95 – Prevoz osumljičenog do zatvora
10-99 – Situacija završena
Kod A – ((Pad igre))


Kod 1: Rotacija sa sirenama (Vojna Pol.)

Kod 2 : Rotacija bez sirena

Kod 3 : Napad na FZ!

Srećno svima!
 

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Stefan

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+

5. Vaš Diskord: Cane#1114

6. Vaše Ingame ime: Cane Kennels


7. Vaš ID: 18028

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodatne Informacije
1. Lider za...: NG ( National Guard)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Verujem da ce moj mandat ukoliko preuzmem NG biti jako dobar bez ikakvih problema i da ce ozbiljnost biti na visokom nivo-u!

- Siguran sam u to da cu se jako dobro poneti kao lider Vojske iz razloga sto poznajem jako dobro taj posao i njegovu svrhu, isto tako i sva pravila grada.

- Jako dugo sam se nalazio u drzavnim organizacijama i znam rad ove organizacije,jako sam ozbiljna osoba i znam sta radim i kako cu raditi.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Kao prvo kako bi odrzali dobar i lep RolePlay u bazi svi clanovi ce morati ispuniti kriterijume kako bi postali vojnici.

( 15+ OOC godina, Ozbiljnost , Trud , Disciplina , Rad , )

- Svaki vojnik ce biti obavezan znati pravila grada i pravila NG-a kako se ne bi desavali problemi zbog pravila u RolePlay-u.

- Pomocicu da Vojska poboljsa svoj RolePlay na kapijama i unutar baze.

- Svaki vid RolePlay-a cu jako postovati,potrudicu se da moja organizacija sto bolje RolePlay-a sa svakim gradjanima,kolegama i ostalim drzavnim organizacijama.

- Svako krsenje RolePlay-a ce biti kaznjivo. Smatram da je to dobra odluka kako bi vojnik shvatio svoje greske i poboljsao svoj RolePlay.


- Svaki visi cin ce se pozdravljati posebno kao u pravom zivotu.

- Dodavanje nove stvari kao na primer kampovanje na jednom delu mape sa predobrim RolePlay-om. ( Izvidjanje i ciscenje terena )

- Svaki regrut koji se pridruzi vojsci ce imati poboljsanu RolePlay obuku. ( slikanje posle regrutacije za uspomenu,skakanje iz aviona padobranom,slikanje kada vojnik dobije novi cin i novu uniformu,predstavljanje ostalim kolegama,zakletva pred familijom i kolegama i jos mnogo zanimljivih stvari.

- Svecana ceremonija pritom dodeljivanja visih cinova vojnicima.

- Poboljsani AmmoRun-ovi sa pratnjom.

- Svaki AmmoRun ce biti odvezen kolegama iz ostalih drzavnih organizacija u bilo kom trenutku.

- Svako ne postovanje prema visem cinu ce se kaznjavati disciplinskim postupkom koji ce raditi isto nesto.( Disciplinski postupak ce redjati vozila za neki event u kolonu i svakog sata proveravati da li je puno gorivom. )

Program rada Specijalne Jedinice Kobre:
Patrola duz cele mape sem geta i grada.
Kobre ce biti odvojene od ostalih vojnika i clanova Vojske,Kobre ce ici na talacke situacije i pomoci ostalim drzavnim organizacijama u tome.Kobre ce imati zadatak da sprovedu novog clana kobre u toj jedinici da ga obuce i nauce njihove taktike.

Program rada VP :

Vojna Policija ce biti obavezna patrolirati minimum 2 sata po gradu kako bi uhapsila i bezbedno vratila vojnike nazad u bazu koji beze sa duznosti.VP ce smeti patrolirati po autiputevima,gradu,pijaci sem geta.

Program rada Vojske:
- General ce aktivno deliti bonuse posle smene.

- Na svaka 3 dana ce novi vojnici imati obuku na nasoj pisti o Box Formaciji vozilima kako bi sprecili da vozilo koje je upalo u bazu da krade municiju bezbedno zaustave i privedu.

- Svake srede ce se odrzavati obuka vojnicima kako postaviti barikadu,podici kolegu bez svesti, pokrivati jedne druge u pucnjavi i kako sebe zastiti u pucnjavi.


- Svaki visi cin ce biti zaduzen da objasni clanu vojske nesto sto mu nije jasno.

- Vojska ce imati Box Formacije koje ce se zvati:
Formacija I ( Jedno vozilo napred,drugo pozadi )
Formacija II ( Dva vozila sa strane,jedno ispred vozila )
Formacija III ( Vozila sa sve cetiri strane )


- Ljudi sa kapija ce se menjati na svakih sat vremena, na svakoj kapiji ce najmanje biti po dvoje vojnika kako bi pokrivali jedne druge u mogucoj pucnjavi i radi druzenja.

- Air patrole od strane pilota ce biti aktivnije oko vojne baze,kako bi ranije saznali moguci napad na FZ ili uvideli neki napad na kapiju.

- Specijalne jedinice Kobre ce imati zadatak da 2 puta prosetaju oko baze i pogledaju situaciju oko nje.

- Svaki veci cin ce se dobijati po zasluzi a ne po trazenju,svaki vojnik ima ista prava za napredovanje u bazi kao i svi ostali.

- Novi Regruti ce imati zadatak na patroliranje i uvidjaj unutrasnjeg dela baze.


- Posle svake akcije ili eventa ce vojnici biti nagradjeni od strane high commande.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Medalje u NG-u :

01-Disciplinski
02-Regrut
03- Vojnik
04-Vojnik 1. klase
05- Izvidjac
06-Desetar
07-Zastavnik
08-Potporucnik
09-Porucnik
10-SJK ( Specijalna Jedinica Kobre )
11-SJK Sniper
12-SJK Zamenik komandanta
13-SJK Komandant
14-VP ( Vojna Policija )
15-VP Zamenik Komandanta
16-VP Komandant
17-Brigadni General
18-Major
19-General Major
20-General Pukovnik

21-General
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zalaganja NG-a :
- Pomoc ostalim drzavnim organizacijama u istovaru municije.
- Strogo cuvane kapije od 12:00 do 22:00h.
- Obavezne patrole svih specijalnih jedinica i prijave iste.

- Pomoc novim vojnicima i gradjanima koji su dosli da zatraze pomoc ili pitaju u vezi posla.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Radio kodovi u vojsci :
10-1 - Zuta linija ( Okupljanje kod baraka )
10-2 - Negativno
10-3 - Prestani sa prenosom na radiu.
10-4 - Potvrdno
10-5 - Ponovi zadnje
10-6 - Zanemari poslednje
10-7 - Prijava smene
10-8 - Odlazak sa smene
10-10 - Pucanje
10-20 - Trenutna Lokacija
10-99 - Situacija resena.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kriterijumi za Rank Up:
Minimalno 3 dana u organizaciji.
Minimalno 5h provedeno na kapiji.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oruzija koja ce vojska koristiti :
Disciplinski - Policijska palica ( Pendrek )
Regrut - Assault Rifle i 250 metaka
Vojnik - Assault Rifle i 250 metaka
Vojnik 1. Klase - Assault Rifle i 250 metaka
Izvidjac - Assault Rifle i 200 metaka, Sniper Rifle i 25 metaka, dvogled koji ce dobiti od generala.
Desetar - Assault Rifle i 200 metaka, Shotgun i 30 metaka
Zastavnik - Assault Rifle i 200 metaka, Shotgun i 30 metaka
Potporucnik - Assault Rifle Carbine i 250 metaka, Shotgun i 30 metaka
Porucnik - Assault Rifle Carbine i 300 metaka, Heavy Shotgun i 50 metaka
SJK - Aug Assault Rifle i 300 metaka, Shotgun i 30 metaka, Sniper Rifle i 30 metaka
SJK Sniper - Sniper Rifle i 30 metaka, Shotgun i 30 metaka
SJK Zamenik Komandanta - Assault Rifle Carbine i 300 metaka, Shotgun i 30 metaka, Sniper Rifle i 30 metaka
SJK Komandant - Assault Rifle Carbine i 300 metaka, Heavy Shotgun i 50 metaka
VP - Assault Rifle i 200 metaka,Tejzer i 15 metkova za tejzer
VP Zamenik Komandanta - Assault Rifle i 250 metkova, Shotgun i 30 metkova, Tejzer i 15 metkova za tejzer
VP Komandant - Assault Rifle Carbine i 300 metaka,Heavy shotgun i 50 metkova, Tejzer i 15 metkova za tejzer
Brigadni General - Assault Rifle po zelji i 300 metaka,Heavy shotgun i 50 metaka
Major - Assault Rifle po zelji i 300 metaka,Heavy shotgun i 50 metaka
General Major - Assault Rifle po zelji i 300 metaka,Heavy shotgun i 50 metaka
General Pukovnik - Assault Rifle po zelji i 300 metaka,Heavy shotgun i 50 metaka
General - Assault Rifle po zelji i 300 metaka,Heavy shotgun i 50 metaka

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Panciri koji ce vojnici koristiti :
Disciplinski- X
Regrut- Pancir 5
Vojnik-Pancir 3
Vojnik 1. klase-Pancir 2
Izvidjac-Pancir 4
Desetar-Pancir 4
Zastavnik-Pancir 4
Potporucnik-Pancir 6
Porucnik-Pancir 6
SJK-Pancir 7
SJK Sniper-Pancir 4
SJK Zamenik Komandanta-Pancir 7
SJK Komandant-Pancir 7
VP-Pancir 6
VP Zamenik Komandant-Pancir 6
VP Komandant-Pancir 6
Brigadni General-Pancir 7
Major-Pancir 7
General Major-Pancir 7
General Pukovnik-Pancir 7
General-Pancir 7, Pancir 4

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Logovi organizacije ce se aktivno pregledavati kako neki vojnik ne bi krao iz skladista navedeno gore.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uniforme :
Specijalna Jedinica Kobre ce nositi neku tamniju uniformu kako bi malo manje bili vidljivi u nekim akcijama.
VP ce nositi neku uniformu da se odvaja od SJK kako bi vojnici u vojsci znali da prepoznaju razlike u uniformama izmedju VP i SJK.
Regruti ce nositi maskirnu zelenu majcu kao sto sam vec rekao kako bi se prepoznavali cinovi u bazi po uniformi.
Svi vojnici ce naravno biti obavezni nositi uniformu za akciju kada se ide na banku,nosac,podmornicu.
General ce nositi par uniforma koje ce vojnici najlakse upamtiti.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sastanci sa ostalim drzavnim organizacijama :
Na sastancima cu razgovarati o poboljsanju svih drzavnih organizacija i brzom istovaru municije tim istima.
Ukoliko se ostale kolege zale na moje vojnike odrzacemo sastanak u vezi cega se zale i sta je vojnik napravio.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vozila NG-a :
U vojsci ce se koristiti malo realnija vozila koja prilice vojsci,Ubacicemo neka Cargo vozila,Dzipove za offroad i vise takvih vozila po potrebi.
Necu dozvoliti da u vojsci bude Bugatti ili nekakvo takvo vozilo.










9kL3kkE.jpg
 

Marija Sindicatoo

Player
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
8
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: princes!#3524
6. Vaše Ingame ime: Marija Bushido
7. Vaš ID: 4856

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
- 2.1 Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 6 mjeseca svog igranja, te sam bio clan [LSPD,GOV, FIB, NG] organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao primeniti u NG-u.
-
2.2Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa NG-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o pripadniku NG-a. Tek sada vidim da je vreme da od pripadnika NG-a pređem na Generala NG-a. Počeo sam od početka,
kao recruit, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik NG-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
3.1 Roleplay bi poboljsao Obukom svaki dan te svaki Vojnik koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka fizicke spreme, vodstva, davanja znanja itd.
3.2Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Kao što sam rekao svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.

Rankovi
30 - General
29 - General Pukovnik
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Potporucnik
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Razvodnik
8 - Zastavnik
7 - Desetar
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend

HVALA NA CITANJU MOJE PRIJAVE
 

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 11h+
5. Vaš Diskord: djordjevic__#1218
6. Vaše Ingame ime: Swain Darkin
7. Vaš ID: 21897

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?
- 2.1 Kada sam kretao da igram na ovom sjajnom rp serveru odlucio sam da ce put mog karaktera(Swain-a) vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama imam i previše iskustva kao i radnog staža. Mnogo ljudi me poznaje, mislim da bi imao sjajne odnose sa drugim organizacijama i da bih mogao da podignem roleplay ove organizacije na još viši nivo! Pošto sam prošao kroz ovako velik broj državnih organizacija mislim da sam spreman da svo stečeno znanje primenim na ovoj (NG).

2.2 Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i naravno komunikacija. Takodje odnos mora biti prijateljski bez ikakvih konflikata..
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad, sprečiti kriminal i motivisati sve građane ovoga grada!
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa NG-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o vodji NG-a. Tek sada vidim da je vreme da postanem General! Počinjao sam kao regrut, učeći i obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik NG-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
3.1 Roleplay bi poboljsao tako što bih prvo favorizovao za ubacivanje ljude koji znaju rp-ati tjst. znaju pravila. Također bila bi obuka fizicke spreme, vodstva, davanja znanja itd.
3.2 Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Kao što sam rekao svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.


30 - General
29 - General Pukovnik
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Potporucnik
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Razvodnik
8 - Zastavnik
7 - Desetar
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend
 
Last edited:

Dejan Slash

Player
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
72
Informacije
1. Vaše ime u RL : Dejan
2. Vaše godine:
17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-8 h
5. Vaš Diskord:
Deyan#9725
6. Vaše Ingame ime: Deyan Slash
7. Vaš ID: 20229

Dodatne Informacije
1. Lider za: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- U bandama sam od pocetak svoje RP karijere i znam kako reagovati u svakoj situaciji


- Imam oformljen tim koji bi pokrio svaki sektor mafije

- Aktivirao bih skoro pa zaboravljene evente (pljacka utvora novca i napad na zatvor)


3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15. Samim tim bih postigao ozbiljnost u organizaciji.

-Prije samog ispotivanja za ulazak u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem +10 godina u gradu, te bi viši činovi nastavili sa ispitivanjem.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga da bude jaca od ostalih, sto nam je i jedan od ciljeva naravno.

-Pre svega u organizaciji će svako morati da ima postovanje prema ostalim clanovima nebitno koji su su rank.


Rankovi:

1.Suspended
2.Guard
3.Cholo
4.Gheeto cleaner
5.grafit team
6.grafit team leader
7.Solider
8.Turfer
9.OG
10.Capo
11.Legend
12.Co-Leader
13.Leader

Srećno svima želi vam Deyan Slash!!!
 

Rileee

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
7
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 11h+
5. Vaš Diskord: djordjevic__#1218
6. Vaše Ingame ime: Swain Darkin
7. Vaš ID: 21897

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?
- 2.1 Kada sam kretao da igram na ovom sjajnom rp serveru odlucio sam da ce put mog karaktera(Swain-a) vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama imam i previše iskustva kao i radnog staža. Mnogo ljudi me poznaje, mislim da bi imao sjajne odnose sa drugim organizacijama i da bih mogao da podignem roleplay ove organizacije na još viši nivo! Pošto sam prošao kroz ovako velik broj državnih organizacija mislim da sam spreman da svo stečeno znanje primenim na ovoj (NG).

2.2 Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i naravno komunikacija. Takodje odnos mora biti prijateljski bez ikakvih konflikata..
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad, sprečiti kriminal i motivisati sve građane ovoga grada!
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa NG-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o vodji NG-a. Tek sada vidim da je vreme da postanem General! Počinjao sam kao regrut, učeći i obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik NG-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
3.1 Roleplay bi poboljsao tako što bih prvo favorizovao za ubacivanje ljude koji znaju rp-ati tjst. znaju pravila. Također bila bi obuka fizicke spreme, vodstva, davanja znanja itd.
3.2 Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Kao što sam rekao svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.


30 - General
29 - General Pukovnik
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Potporucnik
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Razvodnik
8 - Zastavnik
7 - Desetar
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vo
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend
Dajte ovom malom lidera
 

Noxy Boss

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
46
Informacije
1. Vaše ime u RL NOVAK
2. Vaše godine16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 3h-8h
5. Vaš Diskord NOLE#5936
6. Vaše Ingame ime Novak IIlic
7. Vaš ID22218

Dodatne Informacije
1. Lider za...NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.zato sto sam bio u puno drzavnija organizacija highcomanda i zmam vladat i resavat probleme
2.bio sam vec u NG i znam kakvo je biti vojni policajac
3 zelim bit lider NG da pobolsam Nationalnu Gardu i da budemo najca organizacija u istoriji National Guard
uveo bi nove rankove


30.general

29.zamjenik generala

28.major

27.zamenik majora

26.pukovnik

25.brigadni general

24.brigandir

23.kapetan

22.instrukator za obuku

21.komandant vojne policije

20.zamjenik komandanta vojne policije

19.pripadnik vojne policije

18.komandant kobri

17.zamjenik komandanta kobri

16.ssj kobra

15.kobra

14.komandant pilota

13.zamjenik komandanta pilaota

12.pilot

11.zastavnik

10.zamjeni zastavnika

9.desertar

8.marinac

7.vojnik 2 klase

6.vojnik 1 klase

5.stariji vojnik

4.vojnik

3.mlađi vojnik

2 vojnik na obuci
1.suspenzija




Kodovi:

STATUS 1 - označava početak smjene
PRIMJER ---> 01 Status 1

STATUS 2 - označava kraj smene
PRIMJER ---> 01 Status 2

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab,na zutu liniju
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Pauza(npr 10-7 15min)
10-8: Ranjen drzavni sluzbenik (glavni prioritet)
10-9: Povređen kolega iz NG
10-10: Pucnjava(daj tacnu lokaciju)
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-15: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija(recite tacnu lokaciju dje se nalazis)
10-22: Situacija sa taocima
10-30: Potrebna podrška
10-35: Kick
10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1 uveo bih da svaki jedan dan u sedmici bude po jedan trening u pucanju da ljudi bolje pucaju,i 2 ili 3 puta sedmicno da bude sastanak sa clanovima Nationalne Garde da se provjeri da li
ima neki problem sa kolega iz Nationalne Grade ili svadja,i ako ima neki problem sa kolegama iz LSPD,SAHP,FIB,EMS da kolege iz Nationalne Garde kazu meni ili mom zamjeniku
da nebi imalo ikakvih problema

2 svako ko bude primljen u organizaciju to jes u Nationalnu Gradu odma bi mu se pokazalo kako poso treba da se radi to jest obuka,
kad se saposljenom novom clanu objasni kako se radi u NG ako mu nebude jasno opet cu mu pokazat kako treba biti vojni policajac

4 imao bi odredjeni covjek koji bi bio dobro obucen da ljudima pokazuje kako treba da se radi kao vojni policajac

3 svi bi morali znat kodove koji budeu bili na discordu to je obavezno jer bez toga nemozemo da radimo kako treba

HVALA VAM NA CITANJU
 

Strahinja Shakur

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL Strahinja
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6h do 7
5. Vaš Diskord Strahinja Pluxury#9831
6. Vaše Ingame ime Strahinja Zero
7. Vaš ID 21937

1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2. Prijavljujem se za Lidera ove organizacije iz razloga jer zelim napraviti odgovorniju i bolju vojsku po disciplini i ozbiljonsci tako da imam grupu od 10 ljudi sa kojom bih zapoceo tu novu pricu i koji bih mi pomogli da odrzim dobro organizaciju i pre svega napravim bolju komunikaciu sa clanovima tako sto bih odrzavao sastanak dvaput nedeljno i na njemu bih se dogovorio sa clanovima o daljem i boljem radu.

3. Da bih se moglo uclaniti u Nacionalnu Gardu bilo bih potrebno minimalno 15 godina u gradu. Ispitivanje bih bilo strozije tako sto bih svi clanovi bili ispitani i ne bih bili primljeni ako neznaju jedno pravilo. Zelim da napravim Nacionalnu Gardu na neki visi nivo i znam da bih u tome uspeo zbog stecenog znanja tokom rada u jednoj takvoj drzavnoj organizaciji.

4. Radio bih na ppocetku svaki dan regrutaciju iz razloga jer kao i sto kazeem clanovi bili vise ispitani i ne bih prolazilo mnogo ali znam da ce sasvim normalan broj proci i Nacionalna Garda bih bila jedna drzavna organizacija koja bih mogla da se meri sa kriminalcima i da sprovodi red i mir i u tom slucaju pomaze gradjanima o manjem strahu od kriminal. Kako bih se manje plasili kada izadju na ulicu da prosetaju i udahnu svez vazduh da se ne boje da ce ih neko opljackati ili da se desi bilo sta drugo.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
1. Poboljsao bih roleplay tako sto bih clanovi znali pravila, bili dobro ispitani i sansa za warnove bih bila mnogo manja.
2. Poboljsanje roleplay-a bih bilo poboljsano i zbog komunikacije jer ne bih bilo toxicnosti ili bilo kog negativnog ponasanja, vojsak bih se obracala svakom sa postovanjem ali ako neko radi kriminalne radnje bio bih uhapsen i predan nekoj drugj drzavnoj organizaciji LSPD, SAHP ili FIB.
3. Sa svima sam dobar bio uvek i mogao bih isto tako biti isto sa Liderima drugih organizacija i to bih poboljsalo bolju saradnju sa bilo kojom drzavnom organizacijom.


Srecno svim aplikantima
 

mirkomarac

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
71
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bogdan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: mirko#4337
6. Vaše Ingame ime: Mirko_Slomijanovic
7. Vaš ID: 502

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Ovako, zelim da budem Lider Los Santos Vagosa jer zelim da dovedem red u Organizaciji da svi budu poslusni i da ne krse pravila Grada. Nisam bio nikad Lider pa zelim da se okusam u takvoj poziciji da vidim da li ce biti problem ako ne onda bice top organizacija imam neke ljude koji su iskusni za veci rank tako da bice red u organizaciji. Zelim da budem Lider jer ce moja organizacija biti uspesna i aktivna.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Likove koje ubacujem bice Ispitani i to bas puno da ne bi bilo krsenja RolePlay Pravila, onda radicemo talacke, pljackanje Gun Stora, prodavnica i ostalih RP situacija i bice RP-a na tim situacijama i to bas dosta. Bicemo ozbiljni i necemo biti iz sprdnje organizacija vec ozbiljni i iskusni.
 

Johnny Pluxury

Riddle me this
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
312
Prijave za lidera Los Santos Vagosa su zatvorene!
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Bogile Belinda 11415 | Bogile#8822
Leoo Lovell 17086 | Leooo#5800



Razgovor će biti održan 18.09.2022 u 16:30h (budite u čekaonici)

Hvala svima koji su sudjelovali i čestitke onima koji su prošli!​
 

Ognjen Kartel

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
201
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9-10h
5. Vaš Diskord: Ognj3n.S#0124
6. Vaše Ingame ime: Ognjenn Stojce
7. Vaš ID: 14088

Dodatne Informacije
1. Lider za... National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Kao prvo ako bih bio lider smanjio bih svaki vid korupcije!
2.2 Imam mnogo iskustva, bio sam u svim drzavnim organizacijama (LSPD, GOV, FIB, SAHP I NG) gde sam u predposlednjem NG mandatu bio hc i u EMS zamenik direktora tako da znam voditi organizaciju kako dolici.
2.3 Smatram sebe autoritetom jer sam u NG proveo preko 3 meseca
2.4 Kao HC shvatio sam da je tesko naci zamenike pa ja imam iste spremne koji su zajedno sa mnom prosli kroz sve (FZ raidovi, cuvanje kapije i odgovornost na njoj, ammo runovi, eventi, ...
2.5 Kroz 3 meseca koja sam proveo u Nacionalnoj Gardi shvatio sam i naucio funkcije i zadatke svakog cina (od regruta do generala)!
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1 Radio - na radiu bi se iskljucivo pricali kodovi jer sam primetio da u svim organizacija (drzavnim i bandama) previse MG-a!
3.2 Radio i NON RP chat - takodje nove vojnike bih ucio o ovoj stavci jer se takodje previse pravila pravila krsi na istoj!
3.3 Ammo-runovi bi bili odrzavani tajno zbog nekih clanova koji bi to pricali gang-ovima i pravili nam problem!
3.4 Pravio bih aktivno regrutacije da se ne bi dogodilo da ponestane ljudstva
3.5 Naucio bih nove regrute me, try, do, to do komandama zbog obijanja gepeka na kapijama, izvlacenje ljudi ispod kola,...
3.6 Svaki primljeni vojnik je u obavezi da zna pravila vojske i osnovna pravila
3.7 Gledavsi vojnike iz proslih mandata shvatio sam da bi trebalo da se dele bonusi istima koji su aktivni na cuvanju kapije!
3.8 Vozila bih promenio uz dogovor sa curatorom jer dosadasnja vozila nisu dolicila Nacionalnoj Gardi.
RANKOVI:
30. GENERAL
29. GENERAL PUKOVNIK
28. GENERAL MAJOR
27. BRIGADNI GENERAL
26. PUKOVNIK
25. POTPUKOVNIK
24. MAJOR
23. OFICIR
22. PODOFICIR
21. PORUČNIK
20. POTPORUČNIK
19. KOMADANT VOJNE POLICIJE
18. KOMADANT KOBRI
17. KAPETAN PILOTA
16. ZAMENIK KOMADANTA VOJNE POLICIJE
15. ZAMENIK KOMADANTA KOBRA
14. ZAMENIK KAPETANA PILOTA
13. PRIPADNIK VOJNE POLICIJE
12. KOBRA SSJ
11. KOBRA
10. PILOT
9. ZASTAVNIK
8. DESETAR
7. RAZVODNIK
6. VOJNIK 1. KLASE
5. VOJNIK
4. MLAĐI VOJNIK
3. REGRUT
2. DISCIPLINSKI 1. DAN
1. DISCIPLINSKI 2. DAN

DUŽNOST:
VOJNA POLICIJA: Patrolno osoblje koje vraca vojnike nazad u bazu
KOBRE: Specijalna jedinica koja ide na talacke situcije
PILOTI: Patroliranje u vazduhu, kontrola nad bazom

KODOVI:
10-1 - POZIV (komandno osoblje), SVE JEDINICE NA BARAKE
10-2 - NEGATIVNO
10-3 - PREKINI SA PRENOSOM NA RADIU
10-4 - POTVRDNO
10-5 - PONOVI ZADNJE
10-6 - ZANEMARI POSLEDNJE
10-7 - ODJAVA SA DUŽNOSTI
10-8 - PRIJAVA NA DUŽNOST
10-10 - PUCNJAVA
10-16 - POVREĐEN KOLEGA
10-20 - LOKACIJA
10-22 - SITUACIJA SA TAOCIMA
10-33 - POTREBNA PODRŠKA
10-99 - REŠENA SITUACIJA
CODE A - pad igre (crash)
CODE B - pauziran RP ( situacija sa adminom)
 
Last edited:

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Kyle#5411
6. Vaše Ingame ime: Kyle Shakurr
7. Vaš ID: 15394

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam, želim opet voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban za taj posao. Vec sam bio veci cin organizacije Vagosa 3 meseca stoga biti veci cin za mene nije ništa novo te cu opet prihvatiti taj zadatak sa zadovoljstvom i velikom odgovorsti da postanem lider Bloodsa. . Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Bio sam Rank 11 Vagosima,Rank 10 u Ballasima, Rank 9 Families, Graffiti Leader Marabunti 2 puta i Rank 11 Bloodsima. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! Najveci razlog zasto zelim uzeti organizaciju je taj sto su Ballasi jedna od najposebnijih kriminalnih organizacija sto se tice RolePlay-a i realno najpoznatija kriminalna organizacija općenito. Koga god da pitas zna li neku kriminalnu organizaciju, svatko ce znati za Ballase. Imaju po meni jednu od najzanimljivijih sjedišta od svih bandi. Bio sam više puta u toj organizaciji i znam HQ napamet. Znam kako bih postavio ljude i išli bi na svaki mogući event te se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma. Htio bi napokon od Ballasa napraviti jednu veliku organizaciju koje bi se svi bojali i koja bi harala ovim gradom. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznatim Clanovima s nekim pridoslicama koje takodjer znate, ali o tome cemo ako postanem leader🤫, a takodjer spreman Team za grafite koji su u proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice! Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku organizaciju i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Vukasin Brmbibaba

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
49
Informacije

1. Vaše ime u RL: Viktor
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6+ sati
5. Vaš Diskord: vyktqr#7687
6. Vaše Ingame ime: Micko Kennedi
7. Vaš ID: 14539


Dodatne Informacije

1. Lider za : Blood Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)




-Imam autoritet koji je potreban za lidera jedne organizacije I zelim da to pokazem. Imam dosta strpljenja I ljude iza sebe uz ciju pomoc bi mogao da odlicno da vodim organizaciju.

-Svidja mi se nacin na koji bande funkcionisu I zeleo bi do vodim jednu takvu organizaciju.

-Zeljan sam rpa pa zelim da aktivno radim talacke I pljacke a takodje imam I spreman turf team.

-Zato sto zelim da haram po getu.

-I posle svega zelim da dam svoj maksimum I pokazem da mogu da vodim organizaciju ako mi pruzite sansu.




3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.





-Podsticanje clanova u vidu bonusa, rankova slicno

-Vise RP-a izmedju drzavnih I bandi na pregovorima.

-Stalne talacke I pljacke radi zanimljivijeg iskustva.

-Smanjenje krsenja pravila tako sto cu primati ljude koji znaju pravila.

-Savezi izmedju gangova I medjusobna eventi,

-Aktiviranje graffiti teama I saranje grafita po getu. Takodje stalna aktivnost clanova po getu, robanje, pucanje.
 

Anđelko Roosevelt

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
585
Informacije

1. Vaše ime u RL: Anđelko

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: do 8h

5. Vaš Diskord: Anđelko #0001

6. Vaše Ingame ime: Anđelko Madeyro

7. Vaš ID: 1034

Dodatne Informacije


1. Lider za: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Prije svega jer se vidim kao uspjesnog lidera koji moze izdržati dvomjesečni mandat kao lider Bloodsa.

- Pokušat ću najbolje što mogu da uvedem aktivnost Bloodsa u getu i da se svi ljepo zabavimo i dovedemo rp na drugi nivo.

- Poznajem dobro pravila servera, generalna, geto pravila i sve što je u vezi bande za koju se prijavljujem.

- Smatram da sam sposobna osoba da vodim ovu organizaciju i da su moje sposobnosti na vrlo visokom nivou.

-Imam spremljenu ekipu za sve poput ljude za grafite i zauzimanja turfova, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- U Vagose neću primati svakoga ko zatraži da bude nego onoga ko zaslužuje i zna se ponašati kao normalna osoba toxic strogo
zabranjen. Moraće da zna sva pravila servera i naravno sto se tiće geta, aktivnosti i samog iskustva u igranju.

- Podići sami roleplay na visok i drugi nivo.

- Podići aktivnost u getu, jer do sada smo mogli vidjeti da to nije bio slučaj i da je bio na niskom nivou.
- Uvesti zabavu sa drugim organizacijama da se svi lijepo provedemo i ne budemo toxicni.


Sretno ostalim kandidatima

Hvala na izdvojenom vremenu za čitanje moje prijave
 

te0vichhhr

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
197
Informacije

1. Vaše ime u RL: Lovro

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: do 5h

5. Vaš Diskord: kriliccc#0266

6. Vaše Ingame ime: Lovro Balboaa

7. Vaš ID: 15832

Dodatne Informacije


1. Lider za: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Mislim da sam dosta odgovoran, znam držati organizaciju, znam pravila, imam spreman spray i turf team. Bio sam u svim drzavnim organizacijama
Aktivan sam i uvijek spreman pomoci ljudima kojima treba pomoc u vezi bilo cega bilo ooc/ic
Imam odgovorne i aktivne ljude uz mene i mislim da bi mogli napraviti odlicnu organizaciju.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- U Bloodse neću primati ljude koji su neodgovorni i ne mogu da vode sami sebe a kamoli vise ljudi u org, uvijek cu gledati da dam bonuse i pomognem svojim ljudima

- uvijek cemo ici na akcije i pokazati kako pravi gang mora da izgleda

- podici cemo aktivnost u getu jer nema mnogo robanja u poslednje vrijeme, ljudi ce da se boje da kroce u geto.
 

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
203
1. Vaše ime u RL:Robert
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:6h-8h
5. Vaš Diskord:Roba#8197
6. Vaše Ingame ime:Roba Moore

7. Vaš ID: 82


Dodatne informacije:
1. Lider za
...Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1.Na ovom projektu sam jako dugo,jos od Avgusta 2021...Bio sam pripadnik svake organizacije i u ovom gradu,a takodje i u engleskoj.Znam da sam stekao dovoljno znanja,iskustva da bi bio leader neke organizacije.Znam ghetto jako dobro,veoma sam iskusan u pravljenju planova , strategija,i vodjenju skupina ljudi,takodje imam zelju da zamenim klasicno ubijanje po ghetu rp-om.Imam namenu da rp-am i sa drugim gangovima vise nego sto je iko rp-ao (trgovina drogom,kidnapovanjem drzavnih sluzbenika itd...).

2.Spreman sam da dovedem ovu organizaciju na stepen rp-a koji ovaj server jos nije video... zelim da pomerim granice rp-a.Imam ogromnu grupu ljudi koji su spremni da dodju u organizaciju prvog dana otvaranja (turf team,grafiti team,itd...).Zelim,a i nadam se da ce Bloods Street Gang biti najbolja organizacija u istoriji ovog grada koju kada neko vidi imace strahopostovanje prema njenim clanovima,i njoj.

- Također želim osigurati da organizacija ide na svaki event koji postoji. Sviđaju mi se svi događaji organizacije i pobrinut ću se da organizacija bude aktivna u tim događajima (kao što su tajna radnja,pomorska bitka, pljačka trgovine oružjem, podmornica, black market raid).

3.Svakog dana sam razmisljao jedno te istu stvar...Kako je biti leader ? Mogu li jednog dana i ja biti na toj poziciji ? Da li sam sposoban za to ?Na kraju svega...zelim da upoznam nove ljude,da napravimo jednu grupu ljudi koja ce sebe zvati familijom,da svi provodimo vreme zajedno i da se druzimo kao jedan kolektiv...

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pre svega u organizaciji ce svako morati da ima respect prema drugima koji god rank da su.
-Disciplina je glavni faktor koji neko mora da ima ako zeli da se pridruzi Bloods Street Gang-u.
-Takodje bice puno rp-a i improvizacije tokom pljackanja,talackih situacija,pljackanja prodavnica/gunstora itd...
-Planiram da svaki dogadjaj ima strategiju takvu da se po drzavnim organizacijama prica o njoj.
-Clanovi koji su otkriveni da su dousnici ce biti elikvidirani na lokacijama za koje ce znati samo veci cinovi.

-
OSVETA je fundamentalno pravilo Bloods Street Gang-a,ko dira Bloodse ce patiti u najvecim mukama.
 

Bogile Buraz

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
32
Informacije
1. Vaše ime u RL:Bogdan
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5. Vaš Diskord:Bogile#8822
6. Vaše Ingame ime:Bogile Belinda
7. Vaš ID:11415



Dodatne Informacije
1. Lider za:Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Bloods Street gang-a, jer imam veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa
. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava.Igrao sam FiveM preko 2 godine, i veoma sam iskusan lider.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team. - Imam liderske sposobnosti i mogu da se brinem o svim clanovima bande.Kada budem regrutovao, to ce biti ljudi koji poznaju pravila, koji imaju dobre komunikacijske vestine i koji imaju dovoljno strpljenja.

- Od kako sam poceo da igram na Grand-u sve vreme sam u Crime Organizijama.Takodje sam video i najcesce stvari za koje bande dobijaju warnove na ovom serveru (Turfovi).Imam stvarno dobar tim za turfove, oni ce biti savrseni na turfovima i nece krsiti pravila. - Glavna stvar u kojoj ucestvuju bande su pljacke i svakodnevno vidim ljude kako krse pravila i zelim da to promenim.Vecina bandi samo krene unaokolo krseci pravila i onda kada vide da neko drugi krsi pravilo, prijavljuju to kao licemeri.Nisam voljan da imam takve ljude u svojoj organizaciji (ako mi se ukaze prilika).

-Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

  1. - Spreciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima.
    - Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
    - Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
    - Zelim da se uverim da ljudi koje regrutujem znaju pravila i zelim da uspostavim red u kome se neoprosteno delo nece oprostiti.
    - Zelim da pokazem da Gang ne ubija coveka samo iz vatrenog oruzja
    - Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
    - Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
    - Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.



    Hvala sto se izdvojili vreme da procitate moju prijavu!


 

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
47
1. Vaše ime u RL: Gorazd
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord:DaGiga#0878
6. Vaše Ingame ime:Giga Bregana
7. Vaš ID: 24234

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [ National Guard ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,NG,GOV ,EMS] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande,a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila.

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje prema ostalim clanovima naravno i drugim drzavnim organizacijama!

2.4 Jos jedan razlog zasto zelim da postanem lider NG jeste to sto sam vec bilo u istu organizaciju i jako mi se svidila i hteo bi da vodim organizaciju kao sto je NG !


3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Osnovao bih snajpersku jedinicu po imenu ESS koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

3.2 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!

-Rankovi u NG


Rank 1 - Suspend

Rank 2 - Regrut

Rank 3 - Mlađi Vojnik

Rank 4 - Vojnik

Rank 5 - Stariji Vojnik

Rank 6 - Vojnik 1.Klase

Rank 7 – Vojnik 2.Klase

Rank 8 – Marinac

Rank 9 – Desertar

Rank 10 – Zamenik Zastavnik

Rank 11 – Zastavnik

Rank 12 – Junior Pilot

Rank 13 – Stariji Pilot

Rank 14 – Zamenik Komandanta Pilota

Rank 15 – Komandant Pilota

Rank 16 – Pripadnik Vojne Policije

Rank 17 – Zamenik Komandanta Vojne Policije

Rank 18 – Komandant Vojne Policije

Rank 19 – Kobra

Rank 20 – SSJ Kobra

Rank 21 – Zamenik Komandanta Kobri

Rank 22 – Komandant Kobri

Rank 23 – Kapetan

Rank 24 – Major

Rank 25 – Potpukovnik

Rank 26 – Pukovnik

Rank 27 – ESS

Rank 28 – Brigadni General

Rank 29 – Zamenik Generala

Rank 30 – General

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom