Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Jakov Maxwell

Player
Player
Joined
Nov 20, 2022
Messages
39
1. Vaše ime u RL:Jakov
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:3-5h tjednom vikendom 7 - 9h
5. Vaš Diskord:Jakov#2641
6. Vaše Ingame ime:Jakov Balboa
7. Vaš ID;16817


1. Lider za...Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Bio sam u mnogim bandama co lider vagos,blods,ballas te imam puno iskustva u roleplayu te vec igram na projektu vise od 1 godinu svaki dan te bih zelio sa tim probati novo roleplay iskustvo.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



Prvo imao bih odgovorne zrele ljude koji imaju minimalno 6 godina u gradu te da ne krse i da znaju pravila bili bi svaki dan eventovi te bi isli na sami roleplay da svi u mojoj organizaciji mogu uzivati te se uziviti u roleplay.Imao bih odgovoran i dobar turf team koji bi uvjek bio odgovoran te bih morali biti odgovorni. Slusat se samo mora co lidere i lidera rankovi bi bili pravilno poredani rankovi bi se zasluzili uvjek po trudu i aktivnosću.Grafiti team bi bio aktivan uvjek uvjek bi lider ili co lider podjelio sprejeve da budu aktivni i grafiti team. Nakon svakog dana idu bonusi svakome ko se trudio ici na eventove i bio odgovoran.Isli bi na borjne akcije poput pljacka banaka gun shopova talacke bi organizirali. Da jos poboljsamo roleplay htio bih ici u savez sa drugim bandama sto bi bilo super za surađivanje laksi roleplay lakse pljacke da sve bande mogu uzivati.Novim clanovima koji ce se pridruzit morat ce im neki veci cin pojasnit kako ce to funkcionirati da bih bili odgovorni te da svi samo uzivamo na ovom projektu. Cilj mi je da uzivim i poboljsam roleplay grada Los Santosa.
.
Rankovi
1.Suspended
2.Roockie
3.Traster
4.Drifter
5.Grafiti Team
6.Grafiti Team Leader
7.Waterfool
8.Turfer
9.Asistent
10.O.G Team
11.Menagment
12.Co Lider
13.Lider


SRETNO SVIMA !!!!!
 

Ivan Sivi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
112
Informacije
1. Vaše ime u RL Bruno
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-12h
5. Vaš Diskord onurb#7249
6. Vaše Ingame ime Ivan Hrvatkovic
7. Vaš ID 80

Dodatne Informacije
1. Lider za... Lifeinvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- radim u LI od prvog lidera ikad
-imam jako puno iskustva u organizaciji - znam sva pravila u pisanju oglasa i svega ostalog što se tiče organizacije
- zapošljavao bi radnike koji znaju odlično pisati oglase
- radim u LI skoro 1godinu
- bio sam na svim mogucim eventima i sve znam u vezi toga
-bio sam zamjenik i imam iskustva u vođenju i organiziranju
-imao sam familiju koja je bila uspjesna, kao sto sam naveo imam iskustva u vođenju
-gresaka nebi bilo ili bi bile minimalne(ne bi ih tolerirao )
-djelio bi bonuse onima koji to zaista zasluzju + top10 radnicima + urednistvu i montazi
-imam preko 15k napisanih oglasa
...


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-bilo bi manje traženja admina/lidera
-bilo bi puno vise eventova (talent showa, fashion showa, car showa, drag raceova ...)
-greške bi sveo na minimum, ne bi ih tolerirao
-bilo bi puno više člankova, svaki dan barem jedan
-uveo bih dnevnik
-uveo bih dane otvorenih vrata LI
-dao bi priliku građanima da biraju cijenu oglasa
-kviz znanja o cijeloj povijesti grada
-kviz "milioner"
-barem 2 nagradne igre nedeljno
-barem 2 eventa nedeljno
-eventi u suradnji sa ostalim drzavnim org.
-rank upove bi djelio samo clanovima koji to stvarno zasluzuju
-nudio bi velike nedeljne bonuse randicima koji to zaista zasluzuju
-ne bi bilo ni malo toxicnosti
-nepostivanje kolega bilo kojeg cina ne bi bilo tolerirano
-vodio bi zaposljavanja na nedeljnom nivou kako nikada nebi bilo nedostatka radne snage
-svaki dan bi bio barem jedan clanak i radnicima koji pomognu u kreiranju davao bi bonuse

Struktura LI:
1.High Command (direktor,zamjenik,pomocnik)
2. Urednistvo, montiranje
3. Oglašivači

-i još mnogo toga!

HVALA NA ČITANJU MOJE APLIKACIJE I SRETNO SVIMA!
 
Last edited:

Lazar0913

Player
Player
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
1. Vaše ime u RL:Jakov
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:3-5h tjednom vikendom 7 - 9h
5. Vaš Diskord:Jakov#2641
6. Vaše Ingame ime:Jakov Balboa
7. Vaš ID;16817


1. Lider za...Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Bio sam u mnogim bandama co lider vagos,blods,ballas te imam puno iskustva u roleplayu te vec igram na projektu vise od 1 godinu svaki dan te bih zelio sa tim probati novo roleplay iskustvo.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



Prvo imao bih odgovorne zrele ljude koji imaju minimalno 6 godina u gradu te da ne krse i da znaju pravila bili bi svaki dan eventovi te bi isli na sami roleplay da svi u mojoj organizaciji mogu uzivati te se uziviti u roleplay.Imao bih odgovoran i dobar turf team koji bi uvjek bio odgovoran te bih morali biti odgovorni. Slusat se samo mora co lidere i lidera rankovi bi bili pravilno poredani rankovi bi se zasluzili uvjek po trudu i aktivnosću.Grafiti team bi bio aktivan uvjek uvjek bi lider ili co lider podjelio sprejeve da budu aktivni i grafiti team. Nakon svakog dana idu bonusi svakome ko se trudio ici na eventove i bio odgovoran.Isli bi na borjne akcije poput pljacka banaka gun shopova talacke bi organizirali. Da jos poboljsamo roleplay htio bih ici u savez sa drugim bandama sto bi bilo super za surađivanje laksi roleplay lakse pljacke da sve bande mogu uzivati.Novim clanovima koji ce se pridruzit morat ce im neki veci cin pojasnit kako ce to funkcionirati da bih bili odgovorni te da svi samo uzivamo na ovom projektu. Cilj mi je da uzivim i poboljsam roleplay grada Los Santosa.
.
Rankovi
1.Suspended
2.Roockie
3.Traster
4.Drifter
5.Grafiti Team
6.Grafiti Team Leader
7.Waterfool
8.Turfer
9.Asistent
10.O.G Team
11.Menagment
12.Co Lider
13.Lider


SRETNO SVIMA !!!!!
iskreno legendarno
 

Lazar0913

Player
Player
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Informacije
1. Vaše ime u RL Bruno
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-12h
5. Vaš Diskord onurb#7249
6. Vaše Ingame ime Ivan Hrvatkovic
7. Vaš ID 80

Dodatne Informacije
1. Lider za... Lifeinvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- radim u LI od prvog lidera ikad
-imam jako puno iskustva u organizaciji - znam sva pravila u pisanju oglasa i svega ostalog što se tiče organizacije
- zapošljavao bi radnike koji znaju odlično pisati oglase
- radim u LI skoro 1godinu
- bio sam na svim mogucim eventima i sve znam u vezi toga

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-bilo bi manje traženja admina/lidera
-bilo bi puno vise eventova (talent showa, fashion showa, car showa, drag raceova ...)
-greške bi sveo na minimum, ne bi ih tolerirao
-bilo bi puno više člankova, svaki dan barem jedan
-uveo bih dnevnik
-uveo bih dane otvorenih vrata LI
-dao bi priliku građanima da biraju cijenu oglasa
-i još mnogo toga!

HVALA NA ČITANJU MOJE APLIKACIJE I SRETNO SVIMA!
mislio sam na njega da je legendarno
 

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrick
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: theycallmerich#5793
6. Vaše Ingame ime: Patrick Wilson
7. Vaš ID: 6237

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Ballas Gang

2.Zašto želite biti lider ove organizacije?
Kao prvo dugo sam na ovom serveru i imam iskustva sa ljudima starije i mlađe dobi. Znam kako se ponašati sa njima. Bio sam Co-Leader Ballasa turfao za Vagose i Marabuntu. Mislim da sam sposoban voditi organizaciju makar sam mlađi od ostalih. Znam da sam bio banan i dosta puta u demorganima ali hej kako kažu na greškama se ući. Vođa organizacije bi za mene bilo nešto novo i stvarno bih htio postati lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju, sto sam vec i pokazao vise puta na ovom serveru. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio Leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa.

Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! U svakoj mojoj organizaciji do sada išlo bi se na svaki mogući event te bi se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma.

U organizaciji Ballasa sam bio vise puta, kod razlicitih leadera i uvijek mi je bila jedna od drazih organizacija sto se tice RolePlaya. Vodio sam Turfove i svaku mogucu RolePlay akciju u svim bandama na ovom serveru stoga znam vise manje sve oko gang zivota.

Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Najbitnije od svega imam spreman full High-Command team koji bi mi pomagao u vodenju organizacije i svaki dan bi bili ovdje i drzali oko na svakom clanu. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice!

Zelio bih opet biti na poziciji leadera jer smatram da mogu podici RolePlay razinu na novi nivo, radio bi evente koji jos nisu videni na ovom serveru kako bi to i ostvario. Kao sto sam napomenuo, vec sam bio leader 3 puta i smatram da sam spreman biti i veliki CETVRTI put jer za sebe smatram da sam jedan od pouzdanijih ljudi i covjek od rijeci. Da pace, nitko nije savrsen, pa tako ni ja, svjestan sam toga, ali bih se vrlo rado potrudio sve svoje mane "pritajiti" kako organizacija zbog mene nebi patila kao sto sam do sad to radio.

Siguran sam u sebe i znam da mogu napraviti nesto veliko od svojih Ballasa, trudit cu se podici RP razinu na novi level, trudit cu se poboljsati situaciju u nasem vrlo dobro poznatom GHETTU jer smatram da to neki zapostavljaju. Uz pomoc svojih turfera smatram da mogu uzeti sestu turf sezonu na ovom serveru jer smatram da su stvarno pouzdani i dobri ljudi i vrlo dobri pucaci! Uz pomoc svojeg HC teama mogu drzati organizaciju punih 2 mandata. Uz pomoc Grafitti teama mogu garantirati da ce ljudi u organizaciji kupiti maximalnu kolicinu novaca! Uz pomoc pregovarackog teama koji je na visokoj razini garantiram da sa svake pljacke mozemo pobjeci bez ijednog palog i uhapsenog clana!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Informacije
1. Vaše ime u RL- Aleksandar
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan- 6-8h
5. Vaš Diskord - leby#3357
6. Vaše Ingame ime - Leby Obama
7. Vaš ID - 19862

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Zatosto sam bio Co-Leader razlicitih gangova i smatram da imam iskustva iz visih cinova ali ni jednom nisam vodio organizaciju pa bih voleo videti kako je to kada si bas lider

2.2. Zato sto imam jedan poseban cilj, a to je da gang sa mnom na celu dostigne svoj maksimum i da probamo da nadjacamo drzavne organizacije na dogadjajima, jer mislim da se to trenutno retko desava.

2.3. Imam svoje ljude za koje znam da ce biti uvek tu za bandu u bilo kojim okolnostima i da ce ispuniti zahteve iste.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Imacu nekoliko timova:
-Ghetto team
-Grafit team
-Turf team

-Ghetto Team - ovaj tim bi bio zaduzen za sam geto. Tu bih imao dosta clanova koji bi isli po getu i pljackali (drzati ga pod kontrolom).

Utaj tim ce spadati prvih 5 ranka u organizaciji.

-Grafiti Team - ovaj tim bi bio tim koji bi isao po getu i prskao grafite drugih bandi.

-Turf Team - u ovom timu bi imao samo najbolje pucace u bandi koji bi se najvise fokusirali na turfove.

Svaki tim bi imao svog team lidera koji bi vodio sami tim.

3.2. U bandu bi primao ljude koji imaju minimalno 5 godina u gradu zato sto smatram da ljudi koji imaju manje IC godina od 5 nisu spremni da izvrse sve zahteve bande koje bi trebali.

3.3. Bio bi jako strog za ulazak u gang jer mislim da je to najbolji nacin da se poboljsa RP. Svako ko zeli uci mora imati minimum 14 OCC godina i dobro da poznaje pravila. Zato sto ima dosta dece na serveru koja krse pravila. Ali ako bi neko ko ima manje OOC godina od 14 i zeli da udje u moj gang, u slucaju da dobro poznaje sva potrebna pravila onda bi napravili naki izuzetak.

3.4. Za ispitivanje za ulaz u gang bi iskljucivo bio zaduzen leader (ja), co-leader organizacije i rankovi 11 zato sto cu u te ljude imati najvise poverenja pogotovo u svoje zamenike co-leadere.

3.5. Kadav bi neki clan prekrsio pravilo bio bi najstrozije kaznjen.

3.6 Jako bih pojacao akcije. Pravio bih 3-4 pljacke dnevno, svako clan bi bio u obavizi da ide na svaku akciju nebitno koja je.

3.7. Talacke situacije bi mi pomogle oko zaradjivanju novca za podelu bonusa clanovima. Mislim da je to najbolji nacin da motivisem ljude da dobro rade i ne krse pravila jer bih tako popravio RP.

3.8. Ima jos mnogo toga o cemu bih pisao, ali ovo je ono sto ce biti osnova moje bande i toga bi se pridrzavao tokom svih mandata ako bih uzeo organizaciju.


3.9. Forsirao bih da svaki clan ide na akcije koje bi nam pomogle da dopunimo skladiste (Tajna radnja, pomorska bitka itd...)

3.10. Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.

Rankovi:

- Suspend -
- Rookie -
- Baby Gangster -
- Gangster -
- Warior -
- Grafiti Team -
- Grafiti Team Leader -
- Turfer -
- Turf Team Leader -
- Legend -
- O.G. Balla -
- Co-Leader -
- Leader -
Hvala na citanju i srecno svim ostalim kandidatima!!!

LEBY OBAMA



 
Last edited:

Nemanja Swayze

on duty !
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
428
1. Vaše ime u RL : Luka
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 2-8h
5. Vaš Diskord : necke#5656
6. Vaše Ingame ime : Nemanja Dinar
7. Vaš ID : 3122

Dodatne Informacije

1. Lider za... The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) : .1.Veliki sam entuzijasta RP i GTA RP koncept igram od svoje 7-8 godine.Sve sam vidio i imam dosta znanja koje zelim upravo na ovaj projekat i ovu organizaciju iskrcati.Zelim RP pod svaku cijenu. 2.Prosao sam apsolutno sve na serveru od pocetka otvaranja i nemam nikakve ambicije za nekim "cakama" kako da prevarim administraciju zarad nekog interesa jer mi nista ne znaci , a i cist obraz je jedini bitan sto se da vidjeti iz mojeg forum "dosijea".3.Sebe smatram odlucni i spretnim da vodim organizaciju na svoj nacin tako da ispunjavam sve obaveze da ucinim administraciji uslugu da ne moraju cekati dan kada cu prekiniti mandat.Drzim se svojim rijeci i naucen sam da prvo sjednem sam i rijesim problem lokalno pa ako nikako u mojoj moci nije da pomognem onda da se vrlo brzo i razumljivo javim administraciji da zajedno rijesimo problem instantno bez cekanja , zavlacenja i sl.Ako shvatimo da biti lider znaci biti vodja onda shvatimo da rijec "vodja" nije nek random pojam koji je etu tu da se popuni mjesto na papiru.Pravi vodja je tu 24/7 svojim clanovi i kao sto oni daju njemu ripekt tako treba on i njima takodjer.Biti lider znaci biti glava koja smislja entertainment za sve pratitelje te ideje koja se prati u ovom slucaju Roleplay The Ballas Gang .Mislim da sam sposoban ispuniti navedena ocekivanja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Zelim primjenu stvarnog zivota u samom RP jer to je i car roleplaya da glumimo koga hocemo na nesem ekranu bilo gdje na svijetu.Posto biram Ballase zelio bih potpuni restart u odnosu na stare mandate odnosno povratak na pocetak servera kada je RP imao tezinu i to vratiti i unapredjivati.Zelim ostavariti cilj mnogih a to je zabava , a ne crncenje za pare koje ionako nisu stecene po RP jer ste ih stekli krsenjem pravila na bilo koji nacin.NE ZELIM vidjeti ikakav prekid RP i zabave za sta ovaj koncept sluzi radi par IN-GAME dolara uz to da ces RDM-ati , PG-ati ,MG-ati da bi ih dobio.Dosta imam iskustva iz RP price i zelim bas na ovaj projekt koji ima ubjedljivo najbolju skriptu na svijetu i daleko najbolje razradjen Staff Team iskoristiti da ljudima kroz moje stremove i video koje bi ucestalo radio kao kampanju reklamiranja samog projekta i dovodjenja RP na visoki nivo tako bi siroke mase vidjele da je ovaj projekt zabavnog karaktera sa odlicno skriptom , odlicnim financijskim sistemom i profesionalnom Administracijom.Dakle hocu banalne stvari promjeniti iz korjena i na ovo savrsenstvo dodati koji detalj , npr : stalne IC situacije bez KRP-a , mnogo veca RP tolerantnost (izvlacenje situacije do kraja bez bezpotrebnog spamovanja administracijom , RP prije svega) , ucestale zurke i ghetto warovi sa ostalim bandama , raznorazne pljacke i kidnapovanja uz potjeru State ORG-va , nove lokacije , ideje , koristenje same skripte do maxa (droga ,novo oruzje....) , novi auti prilagodjeni hood lifu , setovi za rpanje , totalno preuredjenje discord servera , primanje samo IC putem uz RP razloga (teski kriminali , veliki dosije , veze preko ljudi , mafijasi , velike profiterske porodice...) ,hard cord sistem ispitivanja za ulazak u sami gang , cesti sastanci i tako u nedogled..... /// da skratim zelim RP-ati i to tipicne americke bande (crips,bloods ,ms-13) u Ballas fazonu.Nema puno tu da se doda , kada jednom stisnem "stvori se u organizaciji" od tada prestaje svaki oblik OOC i nema discorda , KRP i sl. nego striktno RPanje i tako iduca 2 mandata.Ambicije su mi velike i zelim promjenu na serveru iz korjena pa ako niko nece ja cu prvi pokrenuti.Mnogi ce se pitati kako , ali kako ces sve to uspjeti sa trenutnim stanjem , a to je ona slad koja se tek sprema i koja cete gledati.Na kraju krajeva uopce mi nece biti zao ako ne uzem , ali zelim biti siguran da ce uzeti osoba koja ima najbolje namjere samo za RP i da bude na to fokusiran na to i dok spava u RL , svakako cu se pridrzuti i dati podrsku takvim ljudima te kandidatima .

Srdacan pozdrav za sve citatelje i zelim srecu ostalim kandidatima !


 
Last edited:

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
1. Vaše ime u RL - Nemanja Jovicic
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 8-10h dnevno
5. Vaš Diskord - Nemanja Jovicic#8919
6. Vaše Ingame ime - Nemanja Jovicic
7. Vaš ID - 13203

Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas

Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1. Uglavnom sam radio na svim ORG-ima da bih stekao više iskustva i bio sam na strani zločina duže vreme nego legalno i vreme je da pokažem svoje celokupno iskustvo tako što sam postao vođa BALLAS-a Bio sam u ballasima i video sam veoma nemar od poslanika ili HC-a dok su došli u BALLAS da sednu i jedu i ako urade bilo kakav događaj kao u prodavnici, taoci krše mnoga pravila koja dobijaju lako upozorenje ORG-u, a zamenici takođe prave način da dobiju upozorenje bandi i oni nisu odgovorni ako dobiju priliku da vode i da naprave bandu na vrhu i oni to shvate kao glupost i ja sam mislio da se ovo ne bi trebalo ponavljati i opet se BALLAS brzo raspadao i nikad ne vidim da je BALLAS završio svoj puni mandat, a ja bio sam ovde da sebi dokažem da mogu ovo da zaslužim i da svoj mandat završim veoma glatko i čisto bez upozorenja

2. BALLAS je samo ORG koji ima odličnu bazu mislim štab i BALLAS su imali veliko poštovanje sa moje strane i ljudi koji žive u gradu i ja volim ljubičastu i kao što svi dobijaju priliku da se dokažu, ali ne koriste šansu koju imaju shvati to kao glupost, ali ako nam neko veruje da nam da šansu da se dokažemo treba da iskoristimo tu šansu ne treba da narušimo poverenje koje su nam drugi dali da vodimo i ja volim balase nikad ne volim ako je balas dole ili tako nešto hoću da promenim ovo i napravim BALLAS kao aktivnu bandu i da budem na vrhu (BALLAS ON TOP!)

3. Pošto sam bio nov u gradu, to je bio moj prvi ORG u koji sam uskočio i oni su mi dali šansu i učinili me jakim u gradu i podučavaju sva pravila o bandi i vezanim za bande, onda sam odredio da nikada ne smem da odem moja banda i ja bi trebalo da budemo okosnica moje bande, ali odjednom je iz nekog razloga raspuštena i bio sam sam kada je raspušten, onda sam počeo da radim u svim ORG-ima i učio stvari od svih dok ne dobijem poverenje u svaku ORG i vratio sam se mojoj bandi da bude na vrhu i svaki novajlija koji je došao u grad ima neke ciljeve kao što je pljačka ili slične stvari i mi ćemo učiniti isto od BALLAS-a i da pomognemo svima i treba da me nazovem BALLAS NA VRHU i svi bi trebali imaj poštovanje prema BALLAS-u i BALLAS mi je mnogo pomogao, vreme je da se vratim i napravim BALLAS NA VRHU

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:


- Aktivno učešće u Grafitiju (aktiviranje tima za prskanje)
- Igrati turf sasvim posteno i bez ikakvih gresaka-
- Proširivanje RP u RP situaciji poput trgovine i talaca pregovaranjem sa drazvnim organizacijama
- Pomaganje početnicima da postignu svoj cilj i navođenje da nauče sva pravila
- Pokazivanje više aktivnosti bez kršenja pravila
- Zaustavljanje CL i napuštanje situacije dok vas hapse ili slične stvari
- Znajte sva pravila pljačke za svaki balas tako što ćete ih naučiti svim pravilima vezanim za BALLAS
- Napraviti Ballase najjacim.


Hvala vam puno što ste odvojili vreme da pročitate moju prijavu!
 

ToniZero

Macedonian Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
110
Informacije
1. Vaše ime u RL: Toni
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 4-12h
5. Vaš Diskord: Toyeri#5779
6. Vaše Ingame ime: Toni Pluxury
7. Vaš ID: 21971


Dodatne Informacije

1. Lider za: The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zelim da budem lider organizacije zato sto od kad sam poceo da igram grand rp odma sam se poceo pucati i bavio kriminalnim radnjama i u tome sam se usavrsio znam kako da vodim organizacije jel sam bio nekoliko puta high rank u nekolko gangova kako sto su Bloods, Vagos i The Families moj cilj je da radim svakake talacke, gunstorove, podmorsku bitku, tanje radnje, sprdnje u getu i svakakve druge stvari najbitnije mi je da se svi zabavimo dok smo u organizaciju i da napravimo lepe momente u koima ce da se secamo svi do jednog koj je bio u organizaciji ne zelim mnogo da duzim ovo je skoro sve sto cu da radim ako uzmem ovu organziaciju


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
- Necu pustati svakog u organizaciji mora da zna dobro pravila server i geto pravila mora da ima vise od 10 godina u gradu.
- Ako ja smatram da je neko aktivan ja cu da rank upam tu osobu licno i dacumu bonuse. (svako je jednakav u orgnizaciji i to moi clanovi trebaju se podrzavati tome)
- Niko ne sme da bude toksican. (od najnizeg do najviseg ranka onaj koi sto je toksican prema moim clanovima dobice kick licno od mene)
- potrudicu se da napravim najbolu organizaciju u gradu gde je svako aktivan i da nas ima po getu i po svakakvim org eventima.


Rankovi:
1.Suspended
2.Newbie
3.Loyal Member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafit Tim
7.Grafit Tim Lider
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Dealer
11.OG
12.Co Leader
13.Leader



Zelim Srecu svim ostalim kanditatima zeli vam Toni Zero.
Ex | Administrator Servera , Ex | Curator Ballas
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,292
Ovom prilikom zatvaram prijave za EMS.

Pozvati na intervju su :

Nikolas Cartel - Pikachu Boy#1000

Ognjen Kartell - Ognj3n.S#0124

Marija Mitrovic - 𝓟𝓻𝓲𝓷𝓬𝓮𝓼𝓼#3524

Akso Pranje - AKSO#1891

Ivan Loco - Ivan Loco#7681

Hvala svima koji su se prijavili , cestitamo odabranima a ostalima zelimo vise srece u nekoj od narednih prijava!

Intervju ce se odrzati Veceras ( 04.12.2022) u 20:00h
Grand Discord - Voice " Čekaonica"
 

Strahinja Cartiero

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
88
1. Vaše ime u RL - Strahinja
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-5h
5. Vaš Diskord - Strahinja#7030
6. Vaše Ingame ime - Strahinja Balboa
7. Vaš ID - 21041 Dodatne Informacije

1. Lider za... Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -Zelim postati lider zato sto volim roleplay na gang strani i iskusan sam u vodjenju organizacija. Bio sam crime curator i curator The Familiesa kao i lidera Ballasa, tako da znam gdje lideri najvise prave greske. Od kako sam krenuo igrati sam bio u gangovima i isao na sve evente. Imam svoju ekipu od 10-15 igraca koji ne krse pravila i znaju da se ponasaju,te smatram da necemo imati warnove i necemo krsiti pravila servera. Maksimalno bih se posvetio organizaciji i trudio bih se da budemo najaktivnija organizacija na serveru. Također bi imali cesto sastanke na kojima bi svako mogao da iskaze svoje misljenje o poboljsanju organizacije i kako bi smo trebali dalje nastaviti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. -Ne bih ubacivao razne ljude u organizaciju, za ulazak u organizaciju bi morali da znaju sva pravila i da imaju minimalno 10 godina IC. - Za greske clanova dijelio bih warnove, 3 warna -> kick iz org - Aktivnost i poslusnost clanova nagradjivao bih rank-upom i bonusima - S obzirom da je placa u gangovima jako mala, redovno bih dijelio bonuse|

 

Mele Obama1234

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
133
1. Vaše ime u RL:Jakov
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:3-5h tjednom vikendom 7 - 9h
5. Vaš Diskord:Jakov#2641
6. Vaše Ingame ime:Jakov Balboa
7. Vaš ID;16817


1. Lider za...Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Bio sam u mnogim bandama co lider vagos,blods,ballas te imam puno iskustva u roleplayu te vec igram na projektu vise od 1 godinu svaki dan te bih zelio sa tim probati novo roleplay iskustvo.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



Prvo imao bih odgovorne zrele ljude koji imaju minimalno 6 godina u gradu te da ne krse i da znaju pravila bili bi svaki dan eventovi te bi isli na sami roleplay da svi u mojoj organizaciji mogu uzivati te se uziviti u roleplay.Imao bih odgovoran i dobar turf team koji bi uvjek bio odgovoran te bih morali biti odgovorni. Slusat se samo mora co lidere i lidera rankovi bi bili pravilno poredani rankovi bi se zasluzili uvjek po trudu i aktivnosću.Grafiti team bi bio aktivan uvjek uvjek bi lider ili co lider podjelio sprejeve da budu aktivni i grafiti team. Nakon svakog dana idu bonusi svakome ko se trudio ici na eventove i bio odgovoran.Isli bi na borjne akcije poput pljacka banaka gun shopova talacke bi organizirali. Da jos poboljsamo roleplay htio bih ici u savez sa drugim bandama sto bi bilo super za surađivanje laksi roleplay lakse pljacke da sve bande mogu uzivati.Novim clanovima koji ce se pridruzit morat ce im neki veci cin pojasnit kako ce to funkcionirati da bih bili odgovorni te da svi samo uzivamo na ovom projektu. Cilj mi je da uzivim i poboljsam roleplay grada Los Santosa.
.
Rankovi
1.Suspended
2.Roockie
3.Traster
4.Drifter
5.Grafiti Team
6.Grafiti Team Leader
7.Waterfool
8.Turfer
9.Asistent
10.O.G Team
11.Menagment
12.Co Lider
13.Lider


SRETNO SVIMA !!!!!
Iskreno ja bih ga odabrao
 
Last edited:

Ivan Radovic

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
45
Informacije:
1.Vase ime u RL:Ivan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord:Ivan Miladinovic/16279#2491
6. Vaše Ingame ime:Ivan Miladinovic
7. Vaš ID:16279

Dodatne Informacije
1. Lider za...Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Pozdrav za sve koji citaju moju prijavu.Za pocetak mogu da kazem da sam bio u dosta kriminalnih org i dugo sam bio tako da imam iskustva.Takodje cu imati dosta dobru discplinu i mislim da bi zbog toga bio dobar lider.Imacemo sastanak jednom nedeljno da vidimo ko je kakav bio,a ako je neko bio mnogo aktivan dobice i unapredjenje i bonus.Ko je bio los dobija rank down,suspenziju ili mozda kick zavsi koju je glupost napravio.Neznaci to da cu ja samo na tom sastanku kazniti,ako saznam da je neko nesto lose uradio odma dobija kaznu.Imacemo odlican grafiti team koji ce imati svog vodju koji ce se truditi da grafiti tim stalno farba.Tako ce svi grafiti biti nasi i nas obelezaj ce harati getom.Takodje za turf tim ce imati svog vodju koji ce redovno obavljati treninge i trudicemo se da sve teritorije budu nase.Svaki event ce biti vazan.Na sve tajne cu potencirati da se ide.Pomorska je obavezna svaki dan jel je dosta bitan event.Municije nikad dosta tako ja kazem.Takodje mislim da bi bilo dobro da kad smo slobodni i vidimo da vojnici prevoze municiju drzavnim organizacijama da ih krademo.Radicemo i FZ raid.Organizovacemo pljacke prodavnice gun storove i talacke da bi sto bilo zanimljivije.Toxicnost je kod mene strogo zabranjena.Svadjaju se naprimer neki na radio oba dvoje se kazne ne zanima me koje zapoceo i tako dalje.Da bi usli u org mora da se ima preko 10 godina u gradu.Takodje necu da primam malu decu da mi uniste org.Primam ljude samo koji znaju perfektno pravila jer ne zelim warnove,a posle disband.Bicu strpljiv da ako udje neko ko je prvi put u gangu da mu pokazem sve kako funkcionise.I za kraj da kazem da mali cin treba da postuje veceg ako mali cin vice ili ne daj boze vredja veceg cina ide mu kazna suspnenzija mozda i kick zavisi sta je rekao i uradio prema vecem cinu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo ovde kazem da treba malo vise da se rpa da se mi ponasamo malo opasnije u robanju i u svemu jer smo mi opasni momci.
Bicu dobarprema clanovima.Takodje cu posvetiti svakom clanu vreme ako mu treba nesto.Takodje na talackama i prodavnicama ce biti dostanja rpanja u prigovaranju i sa taocima.Meni je na prvom mestu Rpanje,a posle pucanje sto mislim da treba svima da bude.
HVALA STO STE PROCITALI MOJU PRIJAVU I SRECNO DRUGIM KANDIDATIMA:)
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
188
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola D
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan Od 2 do 20h dnevno
5. Vaš Diskord Nikola🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkinn
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-U ovoj organizaci sam bio najvise puta bio jos od ENG1
-Ova organizacija ima najbolju poziciju HQ-a sto pomaze clanovima za rob po getu,idenje na razne evente.
-Zeleo bih da ispravim greske proslih lidera i da probam da izdrzim 2 mandata
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.



Hvala na citanju zelim srecu svima.
 

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL Patrik
2. Vaše godine 1
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-8h
5. Vaš Diskord PACO#8200
6. Vaše Ingame ime Patrik Melone
7. Vaš ID 9879

Dodatne Informacije
1. Lider za... East Side
Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Htjela bih biti voditelj ove organizacije prvenstveno zato što još nisam bio leader organizacije na srpskom serveru, a voljela bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put, zar ne? Mislim da bih bio dobar vođa organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi vođe vode bande, pa bih se i ja za neki princip oprao po njihovom, ali sa svojim changivi, ovamiva.

- Bio bih lider jer realno, tko god ne želi biti lider, pokušao bih stvoriti grupu ljudi koji nisu toksični, da se svi poštuju, pomažu jedni drugima, išao bih u što više događanja i dati sve od sebe da budem lider bolji od organizacije, također bih pokušao izgraditi bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

- Kao voditelj ne bih bio prestrog, ali veselja bi uvijek bilo, ali ako je bilo nešto ozbiljno poput događaja, onda se treba maksimalno slušati nalog voditelja ili ako voditelja nema, netko od ranga ali ako je netko napravio nešto nedopušteno npr. da vrijeđa druge članove onda bih ga odveo kod nekog višeg ranga da ga ispita zašto je to napravio i naravno ispričao bih se ako je htio da ostane u organizaciji inače bih ga izbacila jer ne želim imati ljude koji su otrovni i vrijeđaju sve na što naiđu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Po meni, kada pitate ljude da se učlane u organizaciju, ne treba biti ni preblag ni prestrog, kada bih postavljao najvažnija pitanja novim ljudima, oni bi ih trebali poznavati, ali neka manje važna ako bi npr. znali su sve najvažnije i neke manje bitne nije, ne bih mu odmah rekla, ali ću mu malo objasniti pravilo na kojem zapne, ako ne zna gdje to naći, ja' Poslat ću mu link gdje će to naučiti do kraja, a nakon malo vremena, dan-dva, sve ovisi kada ga mogu vratiti da ga opet naučim da ispitujem.

- Nastojao bih posjećivati što više događanja i pokušati raditi što više RP situacija, poput pljačke dućana i pljačke geta, jer mislim da bi to jako puno ljudi voljelo, ali ako netko ne želi odem na event, uvijek bi me mogli kontaktirati i sve bi sredili.

- Ono što bi se radilo u organizaciji, ne samo čelnik ili viši činovi, nego bih dao izbor svima, pa i novim članovima organizacije, da se svi dogovorimo što ćemo raditi, jer bi budi glup ići npr. pljačkati u geto i to malo tko hoće a ostali ne, zato bi se svi dogovorili tko što želi i svatko bi imao izbor hoće li ići ili ne.


- Fokusirao bih se na to da u organizaciju stavim što više ljudi koji znaju pravila, da nema stožernih prepucavanja i gluposti, pa da me opomenu.

Sretno ostalima i ja sam Leader Vagosa na IT serveru ali bih pristao otkazati leadership tamo kako bi dosao ovdje!!
 

Dervo Lepic

Player
Player
Joined
Nov 10, 2022
Messages
136
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dervis
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: Dervo#3115
6. Vaše Ingame ime: Nedjo Kasic
7. Vaš ID: 19596


Dodatne Informacije

1. Lider za: LifeInvadera


2.Zašto želite biti lider ove...

Zato sto mislim da bi ja sa mojom ekipom mogao da podignem rad i disciplinu u LifeInvaderu
Imam iskustva sa vodjenjem organizacija
Ja cu da ovu drzavu da promenim iz koljena znam da bi samo bio lider LifeInvadera a ne vlade ali znam da cemo biti naj gledaniji
Ubaciti cu redovne medije koji ce da idu na neke slucajeve na intervjue itd...
Ne bih primao bilo koga u LifeInvader
Prvo bih uradio zaposljavanje novih radnika u LifeInvader


Zahtevi za zaposljavanje:
14 Godina u gradu
Cist dosije
Znanje pravila grada
Znanje Rp pravila

Svi radnici ce imati sedmicni bonus!!
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Informacije.
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 4h -10h ovisno o danu.
5. Vaš discord: Kokain Paya#8546
6. Vaše In-game ime: Scarlet Dashwood
7. Vaš ID: 14531

Dodatne informacije.
1. Lider za
LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Hteo bih da budem lider ove jedinstvene organizacije jer sam u njoj proveo preko 7 meseci, imam odradjenih 12.000+ oglasa i znam kakva je tu situacija. Znam da se sporazumevam sa ljudima unutar nje i vec imam svoju ekipu sa kojom bi mogao da odrzim LifeInvader na nogama. Vec sam bio lider i znam na sta trebam da obratim paznju i kako trebam da organizujem celokupnu ekipu iz organizacije. Posao unutar organizacije mi je uvek bio zanimljiv jer nisam previse gotivio drzavne i kriminalne organizacije zbog konstante akcije.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Svaku grešku bih strogo sankcionisao. Pravio bih svake nedelje po 1 Walk In Interview-a kako bi smo sakupili što više članova da pišu oglase. Svakog aktivnog člana bih nagrađivao novčanim bonusima, in-game poklonima. Pravio bih puno reportaža i custom eventa (beatbox battle, rap battle, trke raznim automobilima i vozilima...) Nebi pustao svakoga u organizaciju, jer iskreno mislim da to ne može svako. Oglasivač mora imati iskustva, poznavanjem pravila oglasima i čestom gledanju oglasa kada izadju u redakciju. Smatram da bi LifeInvader postao bolji kada bi smo sakupili i detaljno obučili dosta članova. City & News bi vratio u zivot jer bih vratio coveka koji se toga i dosetio u organizaciji. Sa obzirom da organizacija ima 100mil.+ novca na balansu bonuse bih maksimalno povecao kako bi radnici dobili maksimalnu motivaciju za rad.
 
Last edited:

Nick Santoro

Leader
Leader
Joined
Apr 18, 2022
Messages
388
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6+sati
5. Vaš Diskord: Niđo158#6602
6. Vaše Ingame ime: Nick Santoto
7. Vaš ID: 16780

Dodatne Informacije
1. Lider za...LifeInvader
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Smatram da sam sposoban da vodim ovakvu organizaciju s obzirom da sam vrlo dobro upoznat sa RP-om,m te sam svog karaktera sam od početka igranja usresredio na legalne organizacije i dobro sam upucen u njih.

Volim tu radnu atmosferu u LifeInvaderu zbog te opuštenosti i međusobnog poštovanja među kolegama.

Proveo sam cijeli mandat kod Muhameda kao HC i samim time usvojio kako se to treba voditi i ponašati kao lider takve organizacije.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Detaljno ispitivanje novih radnika, ne smemo dopustiti da ljudi bez informisanosti o nacinu pisanja oglasa udju u ovu organizaciju i prave greske. Te bi pre njihovog ubacaja prosli kroz detaljan test i analizu.

Svake nedelje, 10 ljudi(dobijati će $200 po urađenom oglasu) sa najviše postavljenih oglasa dobijaće bonuse povodom njihovog uloženog truda sa naglaskom na prvo troje (koji će uz te bonuse dobiti još(za 1. mesto: $300.000, 2. mesto: $200.000, 3. mesto: $100.000)).

Smatram da se greske u oglasima trebaju svesti na minimum, i uz to i kazne će biti strože:

1 warn = pola od tjednog bonusa.
2 warn = suspend od 24 do 48 sati + ponovno ispitivanje za rank
3 warn = kick iz organizacije

Imat će ljudi u organizaciji (suprvizor/kordinator) koji će primarno biti zaduženi za gledanje ispravnosti pisanja odluka i opominjama na eventualne greške.

Kao što većina ljudi primjetila problem u prijašnjim mandatima je bilo traženje admina i lidera, te zbog toga će manjim rankovima biti zabranjeno pisati oglase za upoznavanje. (iznimka su: traženje porodice, traženje prijatelja, traženje žene/muža)

Uz kordinatore imao bih i sektor za Izvještaje čija je dužnost izvjštavati građane o događajima u državi oputem reportaže.(za svaku reportažu ide i određena nagrada u novčanom smislu)

Zbog prijašnjeg iskustva u LifeInvaderu mislim da se pozornost na događaje i nije baš obraćala te bih ja kao lider uveo 3 do 4 događaja tjedno da zabavimo građane (CarShow, TalentShow, Trke bicilima, Modna revija, Maraton,...)

Uvelo bi se jedno svaki dan HappyHour (cijena oglasa će biti spuštena na $10tijek cijeloga sata gdje će svi koji su u mogućnosti pisati oglase a ne da stoje u redakciji), isto tako bi se uveo HappyDay (to bi bilo da kada je neki poseban dan na serveru cijna oglasa bi tokom cijelog dana bila spuštena na $500)

Rankovi u organizaciji:

15.
Direktor
14. Zamjenik direktora
13. Asistent direktora
12. CityNews uredništvo
11. Menager
10. Suprvizor/Kordinator

9. Zamenik Supervizora/Kordinatora
8. Senior oglašivač (IV)

7. Senior oglašivač (III)
6. Senior oglašivač (II)

5. Senior oglašivač (I)
4. Asistent seniora
3. Junijor oglašivač

2. Pripravnik
1.
Suspenzija


HC-->plava boja
Oglašivači-->zelena
Pomagači-->žuta
Pripravnik-->narančasta
Suspenzija-->crvena






GRP | EX RS|Asistent Asministracije
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom